» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1366 / 1489
»»

matic492 ::

Tudi res :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Marsikatera frizerka je v prejšnem balonu zaslužila veliko več kot mi. Se na koncu kar obnese da cele gledas tiktok in kupis tisto kar tam shillajo. Tam, kjer se jz hodim strizt sta od lani dalje nov Porsche Cayenne in pa BMW M3.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Marsikatera frizerka je v prejšnem balonu zaslužila veliko več kot mi. Se na koncu kar obnese da cele gledas tiktok in kupis tisto kar tam shillajo. Tam, kjer se jz hodim strizt sta od lani dalje nov Porsche Cayenne in pa BMW M3.


A so xrp kupovale? Si jih vprašal kaj hodlajo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Nenazadnje je tudi Borut recimo zaslužil za jahto, s tem da je kupil Shibo. Pa smo ga vsi "znalci" na forumu tu poniževali. Danes se sam še zmeraj s starim Cliotom vozim na šiht ob 8ih, on pa čilira ob Hrvaški obali.

Ne, nevem kaj so kupovale. Je bilo pa veliko materiala takrat na tiktoku ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Sam tiktok danes nic vec ne promovira.

Borut je metal stotake v največke šitkojne:))mi pa še kar na adi stojimo.

Pa dobr da bi vsaj solano nabavlala ko je bla 13 usd. Sam spet to ni penzija coin. Mogu bi recmo kak bonk zadet.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ndivia ::

ADA še samo 800% do ATH. To bo lahko v naslednjih dneh.

Bl4ckSw4n ::

IgorCardanof je izjavil:

Lepo Cardano pumpa :)

Samo še x6 in bom na breakeven. 8-)

So kakšne novice glede Cardanota, da je danes top gainer?


Moje mnenje je, da folk kupuje zaradi Defi kovancev, ne zaradi ADA.

P.S.: Dokupil ADA. Kar bo pa bo.

PrihajaNodi ::

Forumasi dajmo ado na ath spravt. Kriptobog fukn kak miljon notr
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Motion ::

A noben ne sledi game-fi shitkojnom?

PrihajaNodi ::

https://captainaltcoin.com/can-btc-reac...

BTC 100 K do božiča?

Jlp coin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Forumasi dajmo ado na ath spravt. Kriptobog fukn kak miljon notr


Kolk je market cap? Da zracunam kolk morm v short fuknit da jo sklatim. :))

enemon ::

Alt season? Požen, mi smo prpravlen :D

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

Alt season? Požen, mi smo prpravlen :D

Vazelin kaksen portfolio imas to sezono? Xtz se drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

Tezos je sestavni del vsakega pravega slo-tech blockfolia. ;)

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Forumasi dajmo ado na ath spravt. Kriptobog fukn kak miljon notr


Kolk je market cap? Da zracunam kolk morm v short fuknit da jo sklatim. :))


Ne bit jezn sj ti xrp lepo dela.

enemon je izjavil:

Tezos je sestavni del vsakega pravega slo-tech blockfolia. ;)

:))ja, po tem ko jih je jure en kup dobil z stejkanjem pa dumpal

Dokupil za 100 usd ade. Kar bo pa bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Do koliko mislite da bo bitkojn narasel trenutno je že na 41,5 k ... hmm... mogoče bom spet not vrgel nekaj... ni videti, da bo v kratkem padlo vse skupaj...

PrihajaNodi ::

Do bozica pravjo 100 k usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Karen ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do bozica pravjo 100 k usd

Ja, ampak tega ne pravi nihče ki je pri zdravi pameti. Verjetnost tega je enaka nič (približno tolikšna kot tista tvoja da bo 200k, samo razpolovil si že vrednost). Pisat takšne je res nesmiselno, daj vsaj neko realno oceno, če se že oglašaš. Menda ne misliš da je 100k realna ocena v 15. dneh, kolikor je do božiča.
Moja špekulacija (verjetno bolj realno predvidevanje): do novega leta še največ cca. 5% gor, po novem letu (do februarja) bo pa padel (spet najbrž ne znatno, v smislu za polovico), prej recimo za 15% tistega kar bo dosegel do novega leta. Rast za 100% v naslednjih 3. mesecih bi rekel da ne, padec čez zapisano predvidevanje pa kvečjemu, če bi se kaka velika borza zatresla (propadla).

PrihajaNodi ::

https://icodrops.com/bitscrunch/

Cena 0.05 usd
Dobri founderji: mastercard, coinbase...
1 b supply v startu jih bodo dal nekje 100.000 m tko na uc od grafa
Pomoje da nekje do 0.15 bi mogla bit cena. Ni financni nasvet:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Meni se ne zdi, da je bullsih to, da je ADA trenutni top gainer med top 100.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Špricer ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://icodrops.com/bitscrunch/

Cena 0.05 usd
Dobri founderji: mastercard, coinbase...
1 b supply v startu jih bodo dal nekje 100.000 m tko na uc od grafa
Pomoje da nekje do 0.15 bi mogla bit cena. Ni financni nasvet:)


Spet pišeš nebuloze. Do pred kratkim so bili samo prvih 20 top gainers. Sedaj pa iščeš spet neke kovance na swap menjalnicah, kjer je velika provizija in možnost hacka...postajaš že tečen. Kot warkraft in kripto. Prosim odstranita se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

sumi666 ::

Btc je pumpal , zdaj pumpajo eth in alti ... Je korekcija za ovinkom ?

Špricer ::

sumi666 je izjavil:

Btc je pumpal , zdaj pumpajo eth in alti ... Je korekcija za ovinkom ?


Mene bolj zanima ali prodamo? 45k je tukaj. Letos januarja je nekdo predvidel pumpice med 35k in 45k. Najverjetneje je to to dvomim da bo etf in halving kaj spremenil zadevo.

immortan ::

super, sm mislo da sm spušo 5k, ko sm par mescov not vrgo v crypto, sam se je kar zelo obrnilo :)

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Do bozica pravjo 100 k usd


Včeraj sm ti svetoval https://tradeogre.com/exchange/KLS-USDT

Si kupil ?

Kripto ::

sumi666 je izjavil:

Btc je pumpal , zdaj pumpajo eth in alti ... Je korekcija za ovinkom ?


Bitcoin še lahko doseže rang 45-55k USD do konca leta, potem pa me ne bi presenetila konkretna korekcija januarja v rang 31-35K USD, dipanje v tem rangu do halvinga. Korekcija bitcoina, pomeni zelo konkretno korekcijo tudi za alte, lahko takoj, z zamikom nekaj dni ali tedna, dveh...z zelo veliko verjetnostjo jih bo v tem primeru precej zbilo saj so se napumpali predvsem zaradi algoritmov, ker je šel bitcoin gor.

Po halvingu bi se začel pravi bitcoin bull run. Je precej odvisno od tega kako se bo potrditev bitcoin ETF poklopila v to pred halving obdobje in posledično kakšen bo sentiment, greed index in koliko bo zagrabil FOMO...če bo potrditev bicoin ETF-a v pred halving obdobju itd. Vsekakor je odločitev na posamezniku ali bo začel pobirati profit, ker ga že lahko ali pa bo še čakal...nekaj potenciala še za več profita sigurno je pred korekcijo za katero velja velika verjentost, da se bo zgodila.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Do bozica pravjo 100 k usd


Včeraj sm ti svetoval https://tradeogre.com/exchange/KLS-USDT

Si kupil ?

Ja, sicer ne veliko thnx
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

A bo kdo kupu državljanstvo :D

https://fortune.com/crypto/2023/12/08/e...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Špricer ::

Kripto je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Btc je pumpal , zdaj pumpajo eth in alti ... Je korekcija za ovinkom ?


Bitcoin še lahko doseže rang 45-55k USD do konca leta, potem pa me ne bi presenetila konkretna korekcija januarja v rang 31-35K USD, dipanje v tem rangu do halvinga. Korekcija bitcoina, pomeni zelo konkretno korekcijo tudi za alte, lahko takoj, z zamikom nekaj dni ali tedna, dveh...z zelo veliko verjetnostjo jih bo v tem primeru precej zbilo saj so se napumpali predvsem zaradi algoritmov, ker je šel bitcoin gor.

Po halvingu bi se začel pravi bitcoin bull run. Je precej odvisno od tega kako se bo potrditev bitcoin ETF poklopila v to pred halving obdobje in posledično kakšen bo sentiment, greed index in koliko bo zagrabil FOMO...če bo potrditev bicoin ETF-a v pred halving obdobju itd. Vsekakor je odločitev na posamezniku ali bo začel pobirati profit, ker ga že lahko ali pa bo še čakal...nekaj potenciala še za več profita sigurno je pred korekcijo za katero velja velika verjentost, da se bo zgodila.


Kot je že nekdo rekel, je verjetno 45 000 lokalni vrh in hud resistance. Jaz bom vsaj 70% prodal, nekaj še iztisnem iz altov. Pohlep je hudič mato988.

matic492 ::

Lol, za 2 dni se malo ustavi, vi pa že paničarite :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Špricer ::

matic492 je izjavil:

Lol, za 2 dni se malo ustavi, vi pa že paničarite :D


Ti že veš, pokaži portfolijo. Stavim, da si v minusu oz 4% dobička, ki ga dobim na banki z vezavo.

matic492 ::

Samo CARDANO HODLam, živim v kleti, žena pa živi s svojim fantom zgoraj. Ko bo cardano 100€ me spustijo iz kleti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kripto ::

Špricer je izjavil:

Kripto je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Btc je pumpal , zdaj pumpajo eth in alti ... Je korekcija za ovinkom ?


Bitcoin še lahko doseže rang 45-55k USD do konca leta, potem pa me ne bi presenetila konkretna korekcija januarja v rang 31-35K USD, dipanje v tem rangu do halvinga. Korekcija bitcoina, pomeni zelo konkretno korekcijo tudi za alte, lahko takoj, z zamikom nekaj dni ali tedna, dveh...z zelo veliko verjetnostjo jih bo v tem primeru precej zbilo saj so se napumpali predvsem zaradi algoritmov, ker je šel bitcoin gor.

Po halvingu bi se začel pravi bitcoin bull run. Je precej odvisno od tega kako se bo potrditev bitcoin ETF poklopila v to pred halving obdobje in posledično kakšen bo sentiment, greed index in koliko bo zagrabil FOMO...če bo potrditev bicoin ETF-a v pred halving obdobju itd. Vsekakor je odločitev na posamezniku ali bo začel pobirati profit, ker ga že lahko ali pa bo še čakal...nekaj potenciala še za več profita sigurno je pred korekcijo za katero velja velika verjentost, da se bo zgodila.


Kot je že nekdo rekel, je verjetno 45 000 lokalni vrh in hud resistance. Jaz bom vsaj 70% prodal, nekaj še iztisnem iz altov. Pohlep je hudič mato988.



Napisal si bistvo. Veš da lahko zdaj s prodajo narediš profit. V tem trenutku lahko prevlada pohlep po še več profita ali pa odločitev, da prodaš in pobereš profit. Noben ti ne more povedati kdaj naj bi prodal, vedno je odločitev tvoja, ker ti veš koliko profita lahko narediš zdaj in ali je to dovolj zate. Ko bo korekcija lahko spet kupiš. Moje mnenje je, da bomo videli korekcijo od druge polovice januarja, najkasneje v prvi polovoci februarju 2024.

Money is mindset!

arriva_balon ::

Trejda kdo na bittrex-u? Kaj se dogaja?!

matic492 ::

arriva_balon je izjavil:

Trejda kdo na bittrex-u? Kaj se dogaja?!


Preberi maile pa ti bo vse jasno... sicer pa zamujaš par dni.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PrihajaNodi ::

Ni karlsen mal visok? 0.25 za 5 b. Se splaca dokupit? Sicer pa vec faksnih rabmo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Ndivia ::

arriva_balon je izjavil:

Trejda kdo na bittrex-u? Kaj se dogaja?!

Pozabi vložek in gremo dalje. Pač še ena v vrsti propadlih kriptoborz. Ampak ne se sekirat preveč, ker smo sredi pumpice... Jaz trenutno spravljam keš iz Binanc in upam da zdrži.

PrihajaNodi ::

As communicated previously, trading on Bittrex Global was suspended as of 18:00 UTC today. Your client relationship with Bittrex Global has now been terminated and all activity on the platform - except the ability to withdraw - has been disabled.


Sej so oppzarjal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Špricer ::

PrihajaNodi je izjavil:

As communicated previously, trading on Bittrex Global was suspended as of 18:00 UTC today. Your client relationship with Bittrex Global has now been terminated and all activity on the platform - except the ability to withdraw - has been disabled.


Sej so oppzarjal


A to vas nič ne prestraši? Huobi, bitrex ftx? Zgleda bo samo še reguliran promet po wall street ukazu..

Čakam še binance. Bitstamp tudi ni daleč od likvidnostnih težav. Inside info od prijatelja...mu kar verjamem po dolgih letih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Ndivia ::

Zdaj je, kar je. Opozorila moraš jemati resno in izbirat bolj varne menjalnice, da ni potem obžalovanja. Imaš pa seveda vedno za izbirati med bolj in manj varnimi variantami. Večje tveganje ponavadi predstavlja višje donose in obratno. Številne menjalnice sedaj vabijo v vezave za visoke letne donose, a se je na koncu treba vprašati tudi, koliko od teh jih bo čez eno leto še med živimi. Skratka previdnost je zdaj v tej kriptomaniji še toliko bolj pomembna. Pa srečno vsem in čimveč zaslužka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ndivia ()

Mato989 ::

Špricer je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

As communicated previously, trading on Bittrex Global was suspended as of 18:00 UTC today. Your client relationship with Bittrex Global has now been terminated and all activity on the platform - except the ability to withdraw - has been disabled.


Sej so oppzarjal


A to vas nič ne prestraši? Huobi, bitrex ftx? Zgleda bo samo še reguliran promet po wall street ukazu..

Čakam še binance. Bitstamp tudi ni daleč od likvidnostnih težav. Inside info od prijatelja...mu kar verjamem po dolgih letih


Kje pa pol mate crypto jaz mam se na bitstampu sem z binance peenesel a je boljse it kraken?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Špricer ::

Kraken.

Počakajmo bitstamp. Na spletnih portalih obljubljajo sicer normalno likvidnost in da so kriti....

Najboljši je cold wallet

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Špricer je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

As communicated previously, trading on Bittrex Global was suspended as of 18:00 UTC today. Your client relationship with Bittrex Global has now been terminated and all activity on the platform - except the ability to withdraw - has been disabled.


Sej so oppzarjal


A to vas nič ne prestraši? Huobi, bitrex ftx? Zgleda bo samo še reguliran promet po wall street ukazu..

Čakam še binance. Bitstamp tudi ni daleč od likvidnostnih težav. Inside info od prijatelja...mu kar verjamem po dolgih letih


Kje pa pol mate crypto jaz mam se na bitstampu sem z binance peenesel a je boljse it kraken?

Kraken itak, sploh ni debate. Support je tud top proti binance. Sam je pa mn izbire

Špricer je izjavil:

Kraken.

Počakajmo bitstamp. Na spletnih portalih obljubljajo sicer normalno likvidnost in da so kriti....

Najboljši je cold wallet


Cold walet je ok sam ce mas vecje vsote nad 50-100 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Špricer ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

Špricer ::

Zelo slaba podpora....kdor ne plačuje front end imam ponavadi izkušnje, da sistem počasi propada.

Še opozorilo glede revolut in nakazil
https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Špricer ()

PrihajaNodi ::

Revolut je custody provider no ne oni direktno pac pa nekdo drug. Sploh nimas ti kovancev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Wut, to je blo 5 let nazaj. Kakšen fud širiš?

Sicer je Bitstamp ena izmed bolj trash borz, ne bi pa rekel, da so customer funds at all at risk. Niso.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Cardanof kolk mas plusa? Si najdu kak penzija coin?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TrumpDonald ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://x.com/top7ico/status/1733063125...


Bos kaj vrgel not?

Je kaksem meme kovanc na vidiku spet, teli icoti s projekti so tako-tako...
««
1366 / 1489
»»