» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1308 / 1489
»»

ePenzija ::

Prebranac je izjavil:

Motorist, kje je prva postaja za short. Zelim nekaj zasluzite. 23k? Potem 18k, potem 12k.

ja...do 9k....

PacificBlue ::

dope1337 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Nodi, če ti je klet poplavilo lahko dobis od drzave se več. Samo vlogo moras oddat.

Jaz sem oddal 8 različnih vlog. Zdaj pa samo držimo pesti, da od Evrope pokasiramo maksimum.


Sram te bilo. Kaj si pa gradil na poplavnem terenu.


Sej vem, da se tezko poistovetis, saj sem preprican, da v halozah nimate teh problemov.


Po mojem te v Halozah lahk nese samo plaz ali pa alkohol.
I’m out.
:3

janezvalva_ ::

vroča novica:
visa in mastercard naj bi odrekla podporo menjalnici Binance.
prav tako je že pred časom odpovedal sodelovanje paysafe payment solutions.

v ozadju naj bi bile namere izdajateljev plačilnih kartic, da prevzamejo kripto posel, s tem, da se znebijo konkurence ala Binance.

Rossi V ::

INJ ...DCA regija 2,5-3$,ARB buy order 0,6 in o,5,RNDR high priority ,možnost padca tudi na 0,3-full in

Prebranac ::

Mastercard ne bo več ponujal kartic z blagovno znamko Binance v Latinski Ameriki in na Bližnjem vzhodu, ki strankam omogočajo uporabo njihove kriptovalute za nakup blaga, je v četrtek sporočil Binance.
Visa je julija prekinila podobno povezovanje kartic z Binanceom v Evropi, je za Bloomberg povedal tiskovni predstavnik podjetja.
Kripto se še naprej sooča z zelo mlačnim odzivom industrije finančnih storitev.

Račun storitve za stranke kripto borze je v sredo zvečer objavil razpad v objavi na X/Twitterju. "Binance Card ne bo več na voljo uporabnikom v Latinski Ameriki in na Bližnjem vzhodu," je zapisano v računu. Prizadet je le majhen del naših uporabnikov (manj kot 1 % uporabnikov na omenjenih trgih)

Rossi V je izjavil:

INJ ...DCA regija 2,5-3$,ARB buy order 0,6 in o,5,RNDR high priority ,možnost padca tudi na 0,3-full in


Inj, icp, fse gre v kurac

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Nodi, če ti je klet poplavilo lahko dobis od drzave se več. Samo vlogo moras oddat.

Jaz sem oddal 8 različnih vlog. Zdaj pa samo držimo pesti, da od Evrope pokasiramo maksimum.


Sram te bilo. Kaj si pa gradil na poplavnem terenu.


Sej vem, da se tezko poistovetis, saj sem preprican, da v halozah nimate teh problemov.


Po mojem te v Halozah lahk nese samo plaz ali pa alkohol.


Nea vem...

Rossi V ::

evo vam pepeta..........koga sem opozarjal ko je kupoval?

trmasti ste kaj čmo :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

A gdo ve zakaj pepe tako pada?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Vprasanje je kater bo naslednji meme coin..
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

A gdo ve zakaj pepe tako pada?


Zato, ker je le še en nateg. Founderji so se odločil zdumpat vse svoje tokene.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A gdo ve zakaj pepe tako pada?


Zato, ker je le še en nateg. Founderji so se odločil zdumpat vse svoje tokene.


Nikoli jih ne izuči ponci shema, piramida. Kdaj bo fucking že dumpnilo fse? Jebeni 26k...

Ashrack ::

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?
....

Prebranac ::

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Prenesi na kraken. Tezave z novimi addresovi na binance. Disclaimer april 2023.

PrihajaNodi ::

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Vrzi fse v ado, pozabi za par let in penzija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Greš na BNB/EUR oz. BNB/USD par na Binanceu in tam svoj BNB prodaš.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Ashrack ::

Prebranac je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Prenesi na kraken. Tezave z novimi addresovi na binance. Disclaimer april 2023.

Sem kar n00b glede teh stvari ampak imam pa Kraken account. Kako najlazje prenesem BNB na Kraken? Bi prosil z molo bolj obsirno razlago.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Prebranac ::

Ashrack je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Prenesi na kraken. Tezave z novimi addresovi na binance. Disclaimer april 2023.

Sem kar n00b glede teh stvari ampak imam pa Kraken account. Kako najlazje prenesem BNB na Kraken? Bi prosil z molo bolj obsirno razlago.


Naredi kar igorcardanof svetuje. Moja ideja je pac samo ideja. Nekaj so imeli tezav z menjavo naslovov dolicenih coinov. Preberi stare novice....februar-maj.

https://live.finance.si/powell-fed-bo-z...

Ashrack ::

IgorCardanof je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Greš na BNB/EUR oz. BNB/USD par na Binanceu in tam svoj BNB prodaš.

Tudi to mi napiše "Service temporary unavailable"
....

PrihajaNodi ::

Btc se dobro drzi. Lahko komot gor potegne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

pojdite raje malo na morje kot da buljite v grafe

relax

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Js sm v constanti. Mi je kul. Pa se novga davka na poplave ne bom placeval. Ves kes pustil v Romuniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Nodi, si bil letos na Untoldu? Letos je bil spet Armin tu.

Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Ashrack ::

Da povzamem kaj sem storil:
Binance se vedno se ne da transakcije na TRR naredit. Tako da sem pretvoril v USDC ter poslal ja Kraken. Od koder pa lahko nakazujem
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Ashrack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Zelim dvigniti svoj dolgoletni hodl BNB iz Binance nazaj na banko. Ampak ko hocem convertirat BNB v EUR dobim napako "Service temporary unavailable".
Je to ze dalj casa problem in ce je na kaksen nacin najlazje spravim BNB v EUR/USD?


Vrzi fse v ado, pozabi za par let in penzija

Za penzijo je ze zdavnaj poskrbljeno. Kripto se uporablja za nakupe nepremičnin 😉
....

Prebranac ::

Ashrack je izjavil:

Da povzamem kaj sem storil:
Binance se vedno se ne da transakcije na TRR naredit. Tako da sem pretvoril v USDC ter poslal ja Kraken. Od koder pa lahko nakazujem


Odlicno. Se edina prava menjalnica ki ne nateguje svojih strank. Vecino coinov imam tu.

Vman ::

Ashrack je izjavil:

Da povzamem kaj sem storil:
Binance se vedno se ne da transakcije na TRR naredit. Tako da sem pretvoril v USDC ter poslal ja Kraken. Od koder pa lahko nakazujem

Zakaj pa nisi posiljal xrp?

Prebranac ::

Vman je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Da povzamem kaj sem storil:
Binance se vedno se ne da transakcije na TRR naredit. Tako da sem pretvoril v USDC ter poslal ja Kraken. Od koder pa lahko nakazujem

Zakaj pa nisi posiljal xrp?


Karkoli poslje, fse je legalno.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Nodi, si bil letos na Untoldu? Letos je bil spet Armin tu.



Ne. Meu sm karto pa sm jo dau naprej. Sm prestr zato
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nuclear ::

SLOVENIA – At time of writing, individual residents in Slovenia are not taxed on realized capital gain from the sale or use of virtual currencies unless the activity is considered to be a professional business.

This hotbed of crypto and blockchain levies no capital gains tax on individuals when they sell bitcoin. Also, crypto gains are not considered to be income. However, enterprises have a tougher time and must pay tax on crypto at the corporate rate. Things may change as the country seeks to reappraise its tax law.


Je to res? Kdo sprobal na lastni kozi?
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

A. Smith ::

nuclear je izjavil:

SLOVENIA – At time of writing, individual residents in Slovenia are not taxed on realized capital gain from the sale or use of virtual currencies unless the activity is considered to be a professional business.

This hotbed of crypto and blockchain levies no capital gains tax on individuals when they sell bitcoin. Also, crypto gains are not considered to be income. However, enterprises have a tougher time and must pay tax on crypto at the corporate rate. Things may change as the country seeks to reappraise its tax law.


Je to res? Kdo sprobal na lastni kozi?

To je splošno znano. Če je nekaj nakupov in prodaj na leto, dobiček ni obdavčen. Če jih je nekaj 100, potem je obdavčen.

In pa trgovanje z vzvodom, terminske pogodbe in podobni instrumenti - to je obdavčeno, vsak posel posebej.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

nuclear ::

Se pravi ce kupis v bearu, holdas 1+ let, prodas za masiven dobicek v bullu, ni davka na kapital gain? To je pol kar atraktivno.
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

IgorCardanof ::

Trenutno ne.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Rossi V ::

V 2-3 tednih možne manipulacije marketa
Možni lažni pumpi v regiji 27k in celo 29k
Vam izgleda BTC močan ?
Tako želijo,da ga vidite


Moji sorti v regiji 30k so varni in tudi pomislim ne da bi jih zaprl

23,5k-24k loading

Kripto mesi ::

pazljivo v naslednjem mesecu, možno da gremo pod 26k, možno pa da ne

Prebranac ::

Samo ce graf od 2012 pogledate vidite da smo se vedno v balonu in cekamo da padne...

Karen ::

Kripto mesi je izjavil:

pazljivo v naslednjem mesecu, možno da gremo pod 26k, možno pa da ne

Tole je pa najbolj uporabna novica kar sem jih prebral letos (not)... Nodi je car proti tebi... Pees*a si mi ti "vedeževalec Blaž". Če ne boš šlo dol, bo šlo gor, si napisal. Pozabil dodat: razen če bo ostalo, kjer je zdaj.
Zdej pa sam še tega manjka, da nam čez 4 dni (1. septembra) napišeš: "Sem vam rekel...".

PrihajaNodi ::

Ma prevec kesa je notr da bi res bil ornk dump. Se ne splaca market mejkerjem. Bols da se gre na 60 pa pol mogoce dump. Moje skromno mjenje preden me napadete
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma prevec kesa je notr da bi res bil ornk dump. Se ne splaca market mejkerjem. Bols da se gre na 60 pa pol mogoce dump. Moje skromno mjenje preden me napadete


Kvecjemu dump, da se kupuje poceni s strani merlaka in etf v prihodnosti. Musk in saylor so ze prodali svojo vecino btc. Tudi rudarji prodajajo da sploh strowke pokrijejo.

Kripto mesi ::

Karen je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

pazljivo v naslednjem mesecu, možno da gremo pod 26k, možno pa da ne

Tole je pa najbolj uporabna novica kar sem jih prebral letos (not)... Nodi je car proti tebi... Pees*a si mi ti "vedeževalec Blaž". Če ne boš šlo dol, bo šlo gor, si napisal. Pozabil dodat: razen če bo ostalo, kjer je zdaj.
Zdej pa sam še tega manjka, da nam čez 4 dni (1. septembra) napišeš: "Sem vam rekel...".

Hvala, za več nasvetov se subscribajte.

Ashrack ::

@Rossi V
Za tvoje dobro namerne analize se ti iskreno zahvaljujem. Si izmed redkih, ki dvigujes kvaliteto te teme.
Hvala
....

PrihajaNodi ::

Tudi jaz se zahvaljujem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

no problem

cmon btc kiss 27k

na 27k obstaja majhen likvidnostni bazen,ki se popolnoma ujema z EMA50(W) in ema200(D )

kriptobog ::

A moving avreage, rsiji on ostalo sranje se vedno pali? Ti indikatorji imajo zamik in so prakticno neuporabni. Likvidnostni bazen? Ste se vsi navlekli smcja? :)) Da je nekje likvidnostni bazen lahko samo ugibas. Kaj pa ce je prazen? Zakupis dostop do footprint podatkov, pa bos ime tocne cifre, kje so dejansko orderji in kje je pravi "likvidnostni" bazen. Ali pa se naucis dejansko brati grafe in vidis kje so orderji. Sem probal tudi smc. Saj se da kar nekaj narediti, ampak je ze problem, ker vidis tisto text book likvidnost potem je pa cena na jebe, ker tam pac ni nic. In orderblocki ko ga samo poseka, ker tam ni bilo orderjev. In se sprasujes kako je cena pokosila orderblock, ce so kao orderji tam, pa ce je bila likvidnost? Ja v resnici je bil orderblock za likvidnost in se je nasralo 90% trejderjev. Ce pa razumes zakaj in kako se market premika pa lahko razberes tiste prave podatke. Candle by candle in dobis pravo sliko. Meni so na trading view najbolj pomembni podatki candle close, open, high and low. Potem pa candle by candle sestavim kaj se dogaja in kje so dejansko orderji in kje se dejansko dodajajo, da lahko to izkoristim.
Nasvet: preucite kako delujejo high frequency trading algoritmi. To vam fura market vecino casa. To so vasi market makerji. Ko razumes to, razumes market in razumes likvidnost in kje so dejansko orderji. Res pa da tega ne najdes na googlu v obliki coursa.

TheMentor ::

kriptobog je izjavil:

A moving avreage, rsiji on ostalo sranje se vedno pali? Ti indikatorji imajo zamik in so prakticno neuporabni. Likvidnostni bazen? Ste se vsi navlekli smcja? :)) Da je nekje likvidnostni bazen lahko samo ugibas. Kaj pa ce je prazen? Zakupis dostop do footprint podatkov, pa bos ime tocne cifre, kje so dejansko orderji in kje je pravi "likvidnostni" bazen. Ali pa se naucis dejansko brati grafe in vidis kje so orderji. Sem probal tudi smc. Saj se da kar nekaj narediti, ampak je ze problem, ker vidis tisto text book likvidnost potem je pa cena na jebe, ker tam pac ni nic. In orderblocki ko ga samo poseka, ker tam ni bilo orderjev. In se sprasujes kako je cena pokosila orderblock, ce so kao orderji tam, pa ce je bila likvidnost? Ja v resnici je bil orderblock za likvidnost in se je nasralo 90% trejderjev. Ce pa razumes zakaj in kako se market premika pa lahko razberes tiste prave podatke. Candle by candle in dobis pravo sliko. Meni so na trading view najbolj pomembni podatki candle close, open, high and low. Potem pa candle by candle sestavim kaj se dogaja in kje so dejansko orderji in kje se dejansko dodajajo, da lahko to izkoristim.
Nasvet: preucite kako delujejo high frequency trading algoritmi. To vam fura market vecino casa. To so vasi market makerji. Ko razumes to, razumes market in razumes likvidnost in kje so dejansko orderji. Res pa da tega ne najdes na googlu v obliki coursa.


Zakaj pa nebi indikatorji palili? Na high timerframih so pomoje še vedno top. Ne vem...malo si smešen s tem kar si napisal. Napiši kako trejdaš, da je nek context ne pa kar nekaj eno čez drugo. Sicer se strinjam, da ti sami candli lahko veliko povejo, ampak na weekly, monthly so indikatorji še vedno top za long term naložbo. Za minituni timeframe najbrš res niso nekaj uporebni. Folk je lani za btc vpil kako gremo nekam na 10k medtem, ko je nek osnovni indikator RSI na weekly bil najbolj oversold v zgodovini btcja. In zakaj ta indikator po tvoje ni bil dober? Higher time frame pa High frequency trading algoritmi pa long term naložbe pa niti pod razno ne gredo skupaj. Če si prliman na ekrean 24/7 pa trguješ na minute timeframe pa tam do 4h te mogoče še zastopim.

Rossi V ::

V naslednjem bull runu bodo vsi govorili tudi o API3-moon coin

High priority
mark my words

Rossi V ::

Obstaja čas za trgovanje

Obstaja pa tudi čas za sprostitev in pitje kave

Ko zagledate te sveče,se raje umaknite in opazujte,kako se sorti in longi odstranijo hkrati

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

Obstaja čas za trgovanje

Obstaja pa tudi čas za sprostitev in pitje kave

Ko zagledate te sveče,se raje umaknite in opazujte,kako se sorti in longi odstranijo hkrati


Trenutno gremo globoko dol..pozabi na TA...

Senior Dev ::

Kaj vas žene da vsak dan pošiljate identične poste v to temo? Trije mentalni dan na dan. Nekateri s po več računi...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto mesi ::

O kakšnih svečah govorite, sedaj smo v 21. stoletju in imamo elektriko. V Halozah mogoče ne...
««
1308 / 1489
»»