» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1250 / 1489
»»

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Joj, razprodaje so ble ko je bil btc 16 pa 19 k. Vi boste akumuliral na 60 k



ej Nodi imam pa jaz vprasanje.....ce se je po tvoje faza akumulacije zaključila,torej....ne boš več kupoval
Mi je pa zanimivo,ker ti imaš svoje faze akumulacije od 45k navzdol torej si v minusu.Če želiš tudi poiščem tvoje odgovore.Želiš?S tem denarjem tud v Romuniji ne moreš preživet kukr nateguješ ljudi,da tam živiš?Ali se bojiš da te kdo v Sloveniji potreplja po rami in sune v g.....c?

pri tvojih napovedih 200k ? itd je po moje to še vedno faza akumulacije :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Nekaj sem nakupil tudi na 45k. Sem pa spet zaakumuliral in pricel od 16 k dalje pa do 19k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nekaj sem nakupil tudi na 45k. Sem pa spet zaakumuliral in pricel od 16 k dalje pa do 19k.


no sj te me zanima.........pumpaš k probaš svojo izgubo pokrit in to ne glede na to kaj se zgodi.Zate je bil bottom 50k,45k,40k,25k,16k.......in teb te dame ploskajo s tamalo k si končno zadel 25k

a se ti je kdo zahvalil k si pumpal pri 45k? ne? torej veš da te noben ne posluša z razlogom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Umiri ee malo. Blazja korekcija ni nic nenavafnega v krptu. 12000 pa ne cakat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Umiri ee malo. Blazja korekcija ni nic nenavafnega v krptu. 12000 pa ne cakat


ne sj je ne ....sem siguren ,da so moje predikcije bolj realne od tvojih...jaz sem eno leto nazaj ko si ti pumpal kovanec pri 45k sem jim govoril,da gre na 9-14K.Koliko sem se jaz zmotil in koiko si se ti k si nizal kriterije kukr veter piha 250k,100k,25k
Smesen si
pa to ni tekma ,prekratek si za marsikofga tu,da pa si drzneš rečt naj te posluša....jaz si ne....ker jim n e želim škodovat

Cardanof te je uprašal in nas vse....kje boste kupovali al si svoje nakupe zaključil ? k si povsod tako pameten......odgovori

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Svoje nakupe sem zakljucil pri 16 k in nekaj pa 19k. Dokupim se ce pade pod 20k. To je to. 12 k pa ne sanjej. Prej bo 80 k kot 12 k. Folk bi prodal zene pa otroke da bi kupoval po takih cenah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Kupil si BTC pri 45 k,kupil si Luno k je pumpala pa potem utihnil,kupil si Doge ne vem kasne sanje 1 usd Doge,vse sanje so ti pogorele...pojma o pojmu nimaš,kupoval si vsak dip od 65k navzdol in pumpal kovanec ........pa če nisi opazil na tem forumu so se ribice že umaknile,ostali vas je samo vas 15........in pol končno iz 250k na 100k,50k,45k ,25k Nodi zadene 25 k in mu njegove dame ploskajo s tamalo.....sj nismo naivni a veste?

otroški vrtec pubertetnikov k hočjo bit trejderji in mislijo kolk vejo.......dj umirte se mal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Korekcija in DCA nje je normalna stvar. Umiri se malo. Potrebujes pomoc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Svoje nakupe sem zakljucil pri 16 k in nekaj pa 19k. Dokupim se ce pade pod 20k. To je to. 12 k pa ne sanjej. Prej bo 80 k kot 12 k. Folk bi prodal zene pa otroke da bi kupoval po takih cenah.


To bi naredil samo ti k si mal bolan

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Svoje nakupe sem zakljucil pri 16 k in nekaj pa 19k. Dokupim se ce pade pod 20k. To je to. 12 k pa ne sanjej. Prej bo 80 k kot 12 k. Folk bi prodal zene pa otroke da bi kupoval po takih cenah.


To bi naredil samo ti k si mal bolan



ne mal....ne bom popravil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Kripto mesi ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Umiri ee malo. Blazja korekcija ni nic nenavafnega v krptu. 12000 pa ne cakat


ne sj je ne ....sem siguren ,da so moje predikcije bolj realne od tvojih...jaz sem eno leto nazaj ko si ti pumpal kovanec pri 45k sem jim govoril,da gre na 9-14K.Koliko sem se jaz zmotil in koiko si se ti k si nizal kriterije kukr veter piha 250k,100k,25k
Smesen si
pa to ni tekma ,prekratek si za marsikofga tu,da pa si drzneš rečt naj te posluša....jaz si ne....ker jim n e želim škodovat

Cardanof te je uprašal in nas vse....kje boste kupovali al si svoje nakupe zaključil ? k si povsod tako pameten......odgovori

Eno leto nazaj te sploh v tej temi ni bilo.

PrihajaNodi ::

Ze od 2017 sem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ze od 2017 sem



ja takrat si s vojo ekipo damic k ne znajo čivkat tako kot ti i ti pol k civkneš s tamalo ploskajo.....takrat ste startal....zdj pa so drugi casi .......res hvala Nodi...ej a uni pri 45k so se tudi zahvalili ti ? a so tvoje damice tud ploskale al so mrknile in pustile klovna samega ?

Pa veš te damice majo tbe za budalo ,ti probš met pa ns....sam teb ne rata...njim pa :-)

Pa dost otročje fačke...sam ne mi srat nj si te kdo zahvali rzn tvojih damic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Kripto mesi ::

Hvala.....Nodi.....ti.....si....zakon.....napovedujes.....v....nulo...

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Hvala.....Nodi.....ti.....si....zakon.....napovedujes.....v....nulo...

Ni problema. Vsaj nekdo ceni moj trud. In spostujem to.
Grafi naredijo svoje, neglede na makro ekonomske trende
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Hvala.....Nodi.....ti.....si....zakon.....napovedujes.....v....nulo...

Ni problema. Vsaj nekdo ceni moj trud. In spostujem to.
Grafi naredijo svoje, neglede na makro ekonomske trende


Ej res hvala brez tebe Nodi bi se Btc propadel

mr_chai ::

Vsi ki ste v kriptu imate nizki libido.

PrihajaNodi ::

Vlada ti bo bo se bolj obdavcila delnice, ce bos tako nagajal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

:))

I’m out.
:3

Kripto ::

Bitcoin se za enkrat zelo dobro drži...samo naj se še poklopijo prave zadeve, dobi momentum in ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v roku enega meseca. Kdor pa misli, da je majhna verjentost in da gre pod 16k USD potem pa short pozicija vabi :D

Money is mindset!

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vlada ti bo bo se bolj obdavcila delnice, ce bos tako nagajal.


Da se nea razpočiš knedl.

TechCrunch - Meta je potrdila neuradne navedbe prejšnjega tedna, da bodo odpuščali, ob tem pa je izvršni direktor Mark Zuckerberg napovedal umik 5000 razpisanih in še nezasedenih delovnih mest ter ukinitev več projektov. Dejal je, da so podcenili posredne stroške pri teh projektih nižje prioritete. Že pred štirimi meseci je Meta odpustila 11.000 ljudi, sedaj pa jih bodo odslovili še 10.000. Skupno bo torej letos v podjetju kar četrtina manj zaposlenih kot lani.

Tale pumpica še ne prinese bulla. Počasi zmanjkuje ribic in institucij. Le te bodo kmalu pobrale svoje profite, ko boš ti še spaval ponoči z btc pod polštrom.

PrihajaNodi ::

Meta je skret, meta je slabš kot kakšna jugo firma v sloveniji kjer noben ni nič delal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tec ::

Joiii ja pravi se je oglasil. Model k je na socjalni in pametuje tukaj kot da vse ve…. (potem takem bi danes moral imeti že miljone :) )
NOdi pameten boš takrat ko boš tiho, dokler boš pa lajal kr nekaj boš pa izgubljal na pozitivnih sledilcih …
Sicer pa itak važno da si car za nevedneže dokler le to so…
Po eni strain pametno da vlečeš socjalno saj zakaj bi pa delal če tako dobiš skoraj več….
Najbolj pa se je mamici na joško prpopat pa žvet dokler gre…. Kaj pa pol ko sponzorjev ne bo več? Jok in stok… Aja sej res od kripto… Seveda če ne boš prej preveč pameten in zgubljal na brihtnih potezah…
Sori nisem mogel bit tiho ko pa si tukaj glavni že nekaj let in ne vidiš da se ti cev forum smeji ti pa še kr klanfaš eno in isto :D

jedateruk ::

90% objav tukaj je o Nodiju. "Kripto splošna debata" ni čisto nič splošna, zelo konkretna in omejena je. Zgleda, da si ga moderator drka, ko gleda Nodi vs. World bitke. Nodi, prosim te, ne piši več nikoli tukaj in delaj svoje teme v https://slo-tech.com/forum/53, pa ti naj tam vsi pišejo. Bi se to dalo narediti?

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Zakaj težite Nodiju, ko smo ostali jokali, da bo šlo pod 15, je on govoril, da se zdaj kupuje. Isto zadnjič, ko je padlo iz 24k na 20k, je rekel, da se kupuje in je bilo dobro priporočilo. Težite zato, da težite?

zelenobeli ::

hamez66 je izjavil:

Zakaj težite Nodiju, ko smo ostali jokali, da bo šlo pod 15, je on govoril, da se zdaj kupuje. Isto zadnjič, ko je padlo iz 24k na 20k, je rekel, da se kupuje in je bilo dobro priporočilo. Težite zato, da težite?

Če je tolk dober ga vzem dam pa na nočno omarco ga postav!

wilbur ::

Nisem ravno dolgo prisoten tu na forumu ampak kakorkoli, če ne bi blo Nodija tu bi bila ta tema prazna brez dogajanja pisanja...
Po drugi strani mi je pa fajn, k Nodi provocira drugi se pa usajajo, po odzivu uvajanja pa mal občutek dobim kakšno je vzdušje na trgu na splošno, kar mi tudi ene vrste indikator.

kow ::

Se mal, pa bo btc safe haven, hihi.

MaticSLO ::

jedateruk je izjavil:

90% objav tukaj je o Nodiju. "Kripto splošna debata" ni čisto nič splošna, zelo konkretna in omejena je. Zgleda, da si ga moderator drka, ko gleda Nodi vs. World bitke. Nodi, prosim te, ne piši več nikoli tukaj in delaj svoje teme v https://slo-tech.com/forum/53, pa ti naj tam vsi pišejo. Bi se to dalo narediti?


Glede na taksno popularnost, predlagam da se launcha Nodi coin.

Nodi se odloci kaksna bo distribucija/airdrop tokena, pa se to lahko naredi v 10min

zelenobeli ::

MaticSLO je izjavil:

jedateruk je izjavil:

90% objav tukaj je o Nodiju. "Kripto splošna debata" ni čisto nič splošna, zelo konkretna in omejena je. Zgleda, da si ga moderator drka, ko gleda Nodi vs. World bitke. Nodi, prosim te, ne piši več nikoli tukaj in delaj svoje teme v https://slo-tech.com/forum/53, pa ti naj tam vsi pišejo. Bi se to dalo narediti?


Glede na taksno popularnost, predlagam da se launcha Nodi coin.

Nodi se odloci kaksna bo distribucija/airdrop tokena, pa se to lahko naredi v 10min

Uuuuu jst sm kuj all in!

wilbur ::

jedateruk ::

wilbur je izjavil:

https://www.bloomberg.com/news/live-blo...
Neki se dogaja.

Meni ne pokaže veliko, ker nisem registriran tam. Če ti vidiš vse, potem kopiraj vse in prilepi sem.

Cene grejo spet dol. Za vse v top 100 na cryptobubble kaže padec v 24urah. FIL in LDO sta šla najbolj dol. Bodo cene spet take kot 11. marca ali bodo šle še bolj dol?

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

jedateruk je izjavil:

Bodo cene spet take kot 11. marca ali bodo šle še bolj dol?


Nodija vprašaj, on je guru. Čeprav si mislim kaj bo rekel.

jedateruk ::

Moderator, zbriši odgovor od delavec44, potem še tega mojega. Ker ta pizdun spet preusmerja pozornost.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Kaj si pa sedaj tako občutljiv. Cela tema je nabijanje od Nodija in Warkrafta, jaz se pa 1x pohecam, pa bi mene brisal :D

PacificBlue ::

Pod 25k je akumulacija..torej..

Buy the dip
I’m out.
:3

jedateruk ::

Ima ta akumulacija zveze z "What is Wyckoff accumulation?"

PacificBlue ::

Tako je.
I’m out.
:3

wilbur ::

Kaj mislite, glede na situacijo z bankami, a bo folk denar jemal iz bank? Kam ga naj da, oziroma ga bo dal? Štumfe? Kojne? Al kam drugam?

delavec44 ::

V druge bolj stabilne banke po moje.

Comandante ::

Zlato je tudi malo napumpalo. Bi znalo lepo delat, ce kaksna resna banka propade.

Prebranac ::

Še enkrat double top do magičnih nodijevih knedlovih 25 k nato pa padnemo. Samo bedaki in konji verjemeju, da bo na situacijo z bankami taka pumpica.

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

Še enkrat double top do magičnih nodijevih knedlovih 25 k nato pa padnemo. Samo bedaki in konji verjemeju, da bo na situacijo z bankami taka pumpica.



Mislim da bo pumpica, ki pa bo kratkega roka. Zelo kratkega

lp

Karen ::

hamez66 je izjavil:

Zakaj težite Nodiju, ko smo ostali jokali, da bo šlo pod 15, je on govoril, da se zdaj kupuje. Isto zadnjič, ko je padlo iz 24k na 20k, je rekel, da se kupuje in je bilo dobro priporočilo. Težite zato, da težite?

Pozabljaš edino da on skoz govori da se kupuje, ti pa vidiš samo takrat ko gre graf gor... Torej je bilo 22, nodi tulil kupite, je bilo 20 nodi tulil da gre po kredit, je bilo 16 je nodi tulil da prodaja svojo ledvico skupaj z ledvičnimi kamni. No, če bi zatulil samo pri 16 bi rekel ok, če si ga poslušal pri 22 in 20 si pa 6k oz. 4k še popušil, tako da džaba ti to. To znamo vsi tulit, eknrat bo šlo še gor... še luna je šla po propadu še vedno gor.

hamez66 ::

Po mojem občutku si ne zasluži takega kritiziranja, kot ga je deležen, to je vse. Nič ne pozabljam, samo ne zdi se mi, da se je tolikokrat zmotil, da bi ga bilo treba ves čas nekaj drkat.

jedateruk ::

Pizdo vam materno, spet preklapljate na njega.

PrihajaNodi ::

Karen je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Zakaj težite Nodiju, ko smo ostali jokali, da bo šlo pod 15, je on govoril, da se zdaj kupuje. Isto zadnjič, ko je padlo iz 24k na 20k, je rekel, da se kupuje in je bilo dobro priporočilo. Težite zato, da težite?

Pozabljaš edino da on skoz govori da se kupuje, ti pa vidiš samo takrat ko gre graf gor... Torej je bilo 22, nodi tulil kupite, je bilo 20 nodi tulil da gre po kredit, je bilo 16 je nodi tulil da prodaja svojo ledvico skupaj z ledvičnimi kamni. No, če bi zatulil samo pri 16 bi rekel ok, če si ga poslušal pri 22 in 20 si pa 6k oz. 4k še popušil, tako da džaba ti to. To znamo vsi tulit, eknrat bo šlo še gor... še luna je šla po propadu še vedno gor.


Krempl. Bear je lahko tudi po več let tako kot je blo od 2017, tokrat je bilo drugače. Gre gor ja, sam kdaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Karen je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Zakaj težite Nodiju, ko smo ostali jokali, da bo šlo pod 15, je on govoril, da se zdaj kupuje. Isto zadnjič, ko je padlo iz 24k na 20k, je rekel, da se kupuje in je bilo dobro priporočilo. Težite zato, da težite?

Pozabljaš edino da on skoz govori da se kupuje, ti pa vidiš samo takrat ko gre graf gor... Torej je bilo 22, nodi tulil kupite, je bilo 20 nodi tulil da gre po kredit, je bilo 16 je nodi tulil da prodaja svojo ledvico skupaj z ledvičnimi kamni. No, če bi zatulil samo pri 16 bi rekel ok, če si ga poslušal pri 22 in 20 si pa 6k oz. 4k še popušil, tako da džaba ti to. To znamo vsi tulit, eknrat bo šlo še gor... še luna je šla po propadu še vedno gor.



Ampak bistveno vprasanje je ali si danes v minusu ce si kupil na 22k in 20k to je na koncu edino pomembno

Kdaj prodas
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

delavec44 ::

Vprašanje kdaj si kupil. Če upoštevaš še inflacijo si lahko še vedno v minusu.

kow ::

Kje so junaki, ki so cakali btc na 10k?

Kripto mesi ::

Vlecejo warkraftu k***c ker jih je nategnil z obljubami
««
1250 / 1489
»»