» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1241 / 1489
»»

PacificBlue ::

Splača se naučit kitajsko

Ziránjie zhong zui zhiming de dongwu zhi yi, zhong dá ban dun, juyou kěpa de guanshang xing, buqubunáo di xinggé, liliang, jirou, sudu hé tiancái. Yige 4,000 gongjin de měnglie tuili, nénggou niuqu yi shan gang mén, cuihui yi liang qiche, bing jiang ni de jing zichan zhíjie tui xiang lishi xingao

Edit: zal vidim, da slotech ne podpira kitajskih pismenk:/
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Edorta je izjavil:

Preveč PAX-G sem kupila. A ima kdo kakšno dobro idejo kako naprej?


Jz drzim. Po mojem bo v bliznji prihodnosti zlato dobro delalo.

Sicer pa imam kar nekaj CFX kovanckov. Govori se po twitterju, da je na Kitajskem zelo mocna crypto scena in da bojo oni najbrz tisti, ki bodo pognali naslednji balon, v ospredju pa bojo seveda ponziji s Kitajske. CFX je eden izmed teh, ki tudi zacenja sodelvat z raznimi podjetji tam.

Recimo tole:
https://twitter.com/Conflux_Network/sta...

China Telecom, 2nd largest wireless carrier in China 🇨🇳 (390+ million mobile subscribers), has partnered with Conflux to develop Blockchain-enabled SIM cards - BSIM!

Se mi zdi, da bi lahko imel se kak val navzgoe trenutno. Zaenkrat se ne prodajam. Pri kaksnen x2 od tu, pa najbrz prodam.


Kr izjemno kako pumpajo nekatere te ponzije. CFX od posta sedaj x3.5 v 5 dneh. Kar boli, da sem prodal prehitro. Sicer pa tudi ostali azijski ponziji dobro rastejo. Vprašanje koliko časa še. 8-O
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Mene je presenetil Dafi protocol, nekaj casa sem celo drzal te kojne..

X20 v parih dneh

https://coinmarketcap.com/currencies/da...
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

uff, kaj pa kaksen razlog, zakaj je konec januarja tko napumpal?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

spegli ::

26500 imo naslednja za btc.

23900 je stop za bull.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Prebranac ::

Nič dobrega na obzorje. Padnemo, do kam pa še nodi nea ve.

tt1024 ::

Prebranac je izjavil:

Nič dobrega na obzorje. Padnemo, do kam pa še nodi nea ve.


Fak model, pa a ti maš res tok bedno življenje, da ti je dr.ekanje po tej temi highlight v tvoji mizerni eksistenci?
Ja, razumemo, kripto je ponzi, ampak ti si vesel, če raste, še bolj pa če pada, pač vesel si, razumemo, dobro zate, get a life!

Prebranac ::

tt1024 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Nič dobrega na obzorje. Padnemo, do kam pa še nodi nea ve.


Fak model, pa a ti maš res tok bedno življenje, da ti je dr.ekanje po tej temi highlight v tvoji mizerni eksistenci?
Ja, razumemo, kripto je ponzi, ampak ti si vesel, če raste, še bolj pa če pada, pač vesel si, razumemo, dobro zate, get a life!


Hvala na kritizeranju.

Pač jebena ponci shema premami vsakega slovenca. Užas...mislim da je sedaj spet na vrsti 21 500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

tt1024 ::

Prebranac je izjavil:

tt1024 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Nič dobrega na obzorje. Padnemo, do kam pa še nodi nea ve.


Fak model, pa a ti maš res tok bedno življenje, da ti je dr.ekanje po tej temi highlight v tvoji mizerni eksistenci?
Ja, razumemo, kripto je ponzi, ampak ti si vesel, če raste, še bolj pa če pada, pač vesel si, razumemo, dobro zate, get a life!


Hvala na kritizeranju.

Pač jebena ponci shema premami vsakega slovenca. Užas...mislim da je sedaj spet na vrsti 21 500.


Pravilno se napiše: kritiziranje (kritika), ampak sedaj mi je malo bolj jasno, neizobražen tip, slaba služba, nezadovoljen nad življenjem na splošno in ti je to pač nek ventil za sproščanje frustracij. Se opravičujem, kar piši tu gor, upam da ti to vsaj malo ublaži razočaranje nad življenjem na splošno.

Kripto mesi ::

Ma tip verjetno trola, ker se prav trudi, da zanalašč piše narobe (verjetno, da se ga ne pomatcha z alter računom). Če bi moral ugibati bi rekel, da je kakšen alter uporabnika Valvoline. On izgleda en tak podoben socialec.

Prebranac ::

Kripto mesi je izjavil:

Ma tip verjetno trola, ker se prav trudi, da zanalašč piše narobe (verjetno, da se ga ne pomatcha z alter računom). Če bi moral ugibati bi rekel, da je kakšen alter uporabnika Valvoline. On izgleda en tak podoben socialec.


To pa nea! Stajerski brendi.
Malo pogledajte to https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borz...

Zaenkrat kaze slabo. Bull trap...

residual ::

A mi lahko kdo pove če je smiselno/potrebno poročati do 28.2. kot fizična oseba nakazila na trr občasno manjših zneskov (100 evrov na dva meseca? iz kripto platforme. Ne spremljam če je kaj novega v zakonodaji.

bozicek ::

Če so Nodija vrgli ven dokler ni 25 potem bi morali tudi Warkrafta dokler ni 12,5 kolikor je on tulil da bo
Darila letos samo za poredne

APPluk ::

residual je izjavil:

A mi lahko kdo pove če je smiselno/potrebno poročati do 28.2. kot fizična oseba nakazila na trr občasno manjših zneskov (100 evrov na dva meseca? iz kripto platforme. Ne spremljam če je kaj novega v zakonodaji.

Da se FURSu zmeša od števila vlog :D

merlin2 ::

bozicek je izjavil:

Če so Nodija vrgli ven dokler ni 25 potem bi morali tudi Warkrafta dokler ni 12,5 kolikor je on tulil da bo



Ni primerjave. Warkraft opozarja na nevarnosti, ki jih ponuja kriptosvet opozarja na previdnost, kar je prav.
Nodi ves čas poskuša z nategovanjem novih uporabnikov foruma in to namensko in zlobno. Tudi tisti, ki ga zagovarja je primeren za obisk psihiatra.


lp

IgorCardanof ::

Merlin, s svojim shillanjem ISO020202202020 standarda in XRPja ter XLMja, si naredil toliko skode, da je v svojem zivljenju vec ne mores popravit.

Tako da zal nimas pravice do komentiranja te situacije tu.

Hvala!
Josko

pa ne okol govort 8-)

Zgodovina sprememb…

Mana ::

A mogoče kdo ve katera spletna stran ima najbolj "uporabne" novice glede kripto? Novosti ipd.

TheMentor ::

Mana je izjavil:

A mogoče kdo ve katera spletna stran ima najbolj "uporabne" novice glede kripto? Novosti ipd.


tweeter

pa ne okol govort

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

hunterslo ::

Meja na dol je prebita. Testiramo 21300. Hopium je popustil... Earningsi so slabi, tudi napovedi za naprej so slabe.

Senior Dev ::

Nodi je naredil pametno ko si je izplačal 3 mio na tekoči račun. V Romuniji je s tem denarjem car.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

miha98 ::

Ej mene pa zanima tole: a se vam zdi , da bo letos novembra kaj prelomno??? Do zdaj je bilo... ???

 bitkojn

bitkojn

Kripto ::

Bitcoin potrebuje samo še močan momentum in gre proti 35k USD.

Money is mindset!

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

Merlin, s svojim shillanjem ISO020202202020 standarda in XRPja ter XLMja, si naredil toliko skode, da je v svojem zivljenju vec ne mores popravit.

Tako da zal nimas pravice do komentiranja te situacije tu.

Hvala!
Josko

pa ne okol govort 8-)


Vpitje ti ne bo pomagalo, ko bo standard polno implementiran na globalni ravni.

Josko je pač Rožle. JBG.
Maxiji že veste zakaj taka vaša agenda in Rossi ima povsem prav čemu taki forumi.

ISO20022

Pa ne okol govort 8-)

Lp :D

49106 ::

Zresni se, XRP je največji poraženec zadnjega cikla.

merlin2 ::

49106 je izjavil:

Zresni se, XRP je največji poraženec zadnjega cikla.


8-)

Še en ki je zajokal :))

Po tihem si ga vsi maxiji nekak lastite. Najbrž :)) Tko za "Kaj pa če..?"

Regulacije prihajajo, Ekonomija se ruši ameriški Dolar tudi ... Saudska Arabija preneha uporabljati $, tako kot 50% svetovne ekonomike. G20 nihče več ne bo upošteval. Dovolj je spremljat zakulisja
WEF, IMF, kaj počnejo bančne inštitucije...

In ti mi govoriš XRP največji poraženec zadnjega cikla? Ne se smešit. Še vedno smo globoko v medvedu.

LP 8-)

delavec44 ::

Ja seveda, kar USD bodo nehali uporabljati in XRP bo svetovna valuta hehe.

IgorCardanof ::

merlin2 je izjavil:

49106 je izjavil:

Zresni se, XRP je največji poraženec zadnjega cikla.


8-)

Še en ki je zajokal :))

Po tihem si ga vsi maxiji nekak lastite. Najbrž :)) Tko za "Kaj pa če..?"

Regulacije prihajajo, Ekonomija se ruši ameriški Dolar tudi ... Saudska Arabija preneha uporabljati $, tako kot 50% svetovne ekonomike. G20 nihče več ne bo upošteval. Dovolj je spremljat zakulisja
WEF, IMF, kaj počnejo bančne inštitucije...

In ti mi govoriš XRP največji poraženec zadnjega cikla? Ne se smešit. Še vedno smo globoko v medvedu.

LP 8-)



Kaj tocno je naredil XRP v zadnjem balonu? Ali pa XLM ce smo pri tem? Nicesar nisi dobil s tem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

@merlin2
Source: trust me, bro
I’m out.
:3

merlin2 ::

Odgovor vsem trem.

Liqvidnost omogoča zelo malo tehnologij.
XRP je ustvarjen z namenom prenašanja vrednosti kot nevtralna valuta med različnimi kripto in fiat valutami med različnimi blockchaini (intetoperability).
Zadevo razumet je povsem enostavno ni potrebno bit technogeek.

Virov je več kot preveč. Od dokumentov centralnih bank, Swifta, IMF-a, JPM ...
Na WEF v Davosu so bili prisotni predstavniki katerih podjetij?
Vaše zavajanje da ni kredibilnih virov je že ogabno.
Razumljivo zakaj.
Iščite sami.
ISO20022 začne z realizacijo 20.marca 2023. Polna implementacija je rok januar 2025.

Lp

PacificBlue ::

To in se več bo na gigaswapu, soon native btc trading:



https://twitter.com/gigaswapfinance/sta...
I’m out.
:3

martincek1 ::

Če kdo gleda, kateri NFT / coin bi kupil ... Neo Tokyo / Bytes ;)
Poleg QNT seveda.
(od tu ne shillam več)

Kar se tiče pa trga, jaz še vseeno mislim, da bomo šli testirat vsaj 16k, če ne nižje.

IgorCardanof ::

martincek1 je izjavil:

Če kdo gleda, kateri NFT / coin bi kupil ... Neo Tokyo / Bytes ;)
Poleg QNT seveda.
(od tu ne shillam več)

Kar se tiče pa trga, jaz še vseeno mislim, da bomo šli testirat vsaj 16k, če ne nižje.


Neo tokyo ja, Bytes zihr ne. Neo tokyo holderji vsak dan dobijo bytes tokene, ki jih potem dumpajo na vas. Tako da ce nocete bit exit liqudity, potem tega ne kupujte.

Alex Becker je pa tudi znan po tem, da pndja razne stvari, med drugim je to naredil tudi z Bytes tokeni veckrat.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

janezvalva_5 ::

kovanec $FLOKI naj bi imel dobre šanse v naslednjrm bull runu.
https://coinmarketcap.com/currencies/fl...

doktorproof ::

Airdao vžiga motorje... se mi zdi.

spegli ::

BTC se bo odbil višje, da poreže vse šorte imo. Sam zdej se je pa dolar užgal (dxy). Mal za počakat...

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Senior Dev ::

Neglede na super useless tehnologije, ki prihajajo dnevno, ni nekega pravega interesa v populaciji. Torej ne bo bika in pika.
Od chainov bo kot kaže na dolgi rok največ vreden tisti iz zlatarne. :)):)):))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mr_chai ::

Senior Dev je izjavil:

Neglede na super useless tehnologije, ki prihajajo dnevno, ni nekega pravega interesa v populaciji. Torej ne bo bika in pika.
Od chainov bo kot kaže na dolgi rok največ vreden tisti iz zlatarne. :)):)):))


Pozabu si še na eno zlo uporabno blockchain tehnologijo, ki se bo obdržala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

PacificBlue ::

Senior Dev je izjavil:

Neglede na super useless tehnologije, ki prihajajo dnevno, ni nekega pravega interesa v populaciji. Torej ne bo bika in pika.
Od chainov bo kot kaže na dolgi rok največ vreden tisti iz zlatarne. :)):)):))


Prihodnost bo digitalna. Kripto bo vec vreden kot vse zlato skupaj. MC zlata je na trenutno za 12 trilijonov $, kripto cca 1 trilijon. S kriptom se trenutno ukvarja samo 4.2% procenta ljudi.
Ampak prihodnost bo digitalna. Živel bos v metaversu, jahal pisane samoroge in gledal zelene dildote, ki rastejo tako kot mavrica visoko.
I’m out.
:3

link_up ::

non stop nabliskan
In and Out

PacificBlue ::

I’m out.
:3

spegli ::

BTC F.

spegli ::

23k je podpora, ma so so povedali, da zna bit 25k top

Prebranac ::

Ne vem kaj ste fsi presenečeni. Povedal sem vam, da je bull trap. Gospodarstvo je fkurcu. Samo vi tega ne vete. Počakajte do konec 2024...do takrat pa nihanja na 12k.

PacificBlue ::

Mene je robot zjutraj prebral in evo..naredil kontra.
I’m out.
:3

merlin2 ::

Za tiste ki želijo vedet, kar je skrbno prikrito...



8-)

Lp

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Mene je robot zjutraj prebral in evo..naredil kontra.


Evo so me odblokirali. Robot te je sicer prebral in naredil kontra na dolgi rok je pa treba ukrajino in turcijo obnovit tko da gre gospodarstvo samo gor btc pa tud. Samo zalet jemlje.
Pa srecno
Btc do 500k
L.p.
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

BTC je spušil. Do 23k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Mene je robot zjutraj prebral in evo..naredil kontra.


Evo so me odblokirali. Robot te je sicer prebral in naredil kontra na dolgi rok je pa treba ukrajino in turcijo obnovit tko da gre gospodarstvo samo gor btc pa tud. Samo zalet jemlje.
Pa srecno
Btc do 500k
L.p.
Nodi


8-)
I’m out.
:3
««
1241 / 1489
»»