» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1240 / 1489
»»

Mato989 ::

Vi ste vecinoma vsi trolli redki so originalni z 2017 tukaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

Vi ste vecinoma vsi trolli redki so originalni z 2017 tukaj


Ja, kdaj imamo ponovno srecanje? Jaz, ti, nodi, vazelin in profdoktor?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

$ICP soon 10$
I’m out.
:3

martincek1 ::

Še kdo dela zalogo $QNT-ja?

Prebranac ::

Kaj šhilate boge slovence. Pišite o neumnih ničvrednih kovancih raje v reddit skupinah. Icp se ve, da je koin za pranje denarja in maček v žaklju. Qnt je že šef sec povedal, da je na meji legalnega. Vi bi pa kar zabijeli peneze v neke polizdelke. Trenutno je trg negotov. Pripravlja se tudi zakon o obdavčitvi kripto. Svetujem hodl, ker bo vsako daily traiding obračunan ko poselj. Če ne bote znali pojasnit z izpisi ali pa na dursu niče ne bo prebiral vaših salat iz razpredelnic bo najverjetneje kar fiksen davek na transakcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

dope1337 ::

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Kripto ::

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...

Money is mindset!

mr_chai ::

dope1337 je izjavil:

Also Gary Gensler aka "šef SEC"


Tole ni dobr za kripto. Tale Bankman bi jo znal celo dobro odnest, ker ve preveč. Lahko pa da bo Gensler uporabil veze pri Hillary in si sposodu njenga morilca J.Eppsteina. :))


Napoveduem odstop Genslerja in prihod nekoga, ki bo anti crypto.

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?


Potencial je, da ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v marcu/aprilu. Samo, da se poklopijo prave stvari.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?


Potencial je, da ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v marcu/aprilu. Samo, da se poklopijo prave stvari.


Čakam na poševnooke in obupane ameriške frizerke da jih napizdijo s fomo. Samo da izplačem profit. Potem pa izginem iz te ponzi sheme.

Senior Dev ::

Še samo 200% do ATH potem pa bomo vsi imeli Lambote. Si predstavljate da se polovica slovenske populacije vozi z Lamboti, ostali ki niso vložili v kripto virtualne žetone pa imajo samo povprečne BMWje in Audije za 50 jurjev? To bi bila prava vojna. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Machete ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?


Potencial je, da ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v marcu/aprilu. Samo, da se poklopijo prave stvari.


Čakam na poševnooke in obupane ameriške frizerke da jih napizdijo s fomo. Samo da izplačem profit. Potem pa izginem iz te ponzi sheme.


Men se tudi počasi ne da več.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?


Potencial je, da ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v marcu/aprilu. Samo, da se poklopijo prave stvari.


Čakam na poševnooke in obupane ameriške frizerke da jih napizdijo s fomo. Samo da izplačem profit. Potem pa izginem iz te ponzi sheme.


Se boš načakal par let

deco16 ::

Zdej je itak užaljen ker ni prišlo na 13k in ni vložil 500€ notr ;)

Sej mogoče se ti bo uresničilo sam za zdej vložit tud ni prepozno sam vem, ponos je hudič.

In pol krivi vse druge da ni vložil. Pač ni to zate, kupoval pod vrhom, pol over bearish. Pač ja DCA bi te rešil.

Skratka ta ponzi pač ni zate, mora bit več potrplenja.

Prebranac ::

deco16 je izjavil:

Zdej je itak užaljen ker ni prišlo na 13k in ni vložil 500€ notr ;)

Sej mogoče se ti bo uresničilo sam za zdej vložit tud ni prepozno sam vem, ponos je hudič.

In pol krivi vse druge da ni vložil. Pač ni to zate, kupoval pod vrhom, pol over bearish. Pač ja DCA bi te rešil.

Skratka ta ponzi pač ni zate, mora bit več potrplenja.


A ti kar verjemlješ, da si na vrhu piramide ribica? Malo morgen. Komaj pričel je bear. Nodi je komaj zadel barta v luknjo. Počakaj do 2024. Še bo pestro.

miha98 ::

Prebranac je izjavil:

deco16 je izjavil:

Zdej je itak užaljen ker ni prišlo na 13k in ni vložil 500EUR notr ;)

Sej mogoče se ti bo uresničilo sam za zdej vložit tud ni prepozno sam vem, ponos je hudič.

In pol krivi vse druge da ni vložil. Pač ni to zate, kupoval pod vrhom, pol over bearish. Pač ja DCA bi te rešil.

Skratka ta ponzi pač ni zate, mora bit več potrplenja.


A ti kar verjemlješ, da si na vrhu piramide ribica? Malo morgen. Komaj pričel je bear. Nodi je komaj zadel barta v luknjo. Počakaj do 2024. Še bo pestro.



Warkraft:: danes, 09:28:23citiraj
#
Kripto je danes ob 09:08:17 izjavil:

Warkraft je danes ob 08:22:16 izjavil:

Kripto je danes ob 01:46:16 izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?


Potencial je, da ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v marcu/aprilu. Samo, da se poklopijo prave stvari.


Čakam na poševnooke in obupane ameriške frizerke da jih napizdijo s fomo. Samo da izplačem profit. Potem pa izginem iz te ponzi sheme.

A jaz to berem od istega osebka? :0 warkraft en krat tak enkrat ovak.... odloči se že...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

Prebranac ::

miha98 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

deco16 je izjavil:

Zdej je itak užaljen ker ni prišlo na 13k in ni vložil 500EUR notr ;)

Sej mogoče se ti bo uresničilo sam za zdej vložit tud ni prepozno sam vem, ponos je hudič.

In pol krivi vse druge da ni vložil. Pač ni to zate, kupoval pod vrhom, pol over bearish. Pač ja DCA bi te rešil.

Skratka ta ponzi pač ni zate, mora bit več potrplenja.


A ti kar verjemlješ, da si na vrhu piramide ribica? Malo morgen. Komaj pričel je bear. Nodi je komaj zadel barta v luknjo. Počakaj do 2024. Še bo pestro.



Warkraft:: danes, 09:28:23citiraj
#
Kripto je danes ob 09:08:17 izjavil:

Warkraft je danes ob 08:22:16 izjavil:

Kripto je danes ob 01:46:16 izjavil:

Sem malce pogledal indikatorje za bitcoin. Zelo zelo zelo lepo kaže in ima potencial za bitcoin momemntum...


Ali nije dvojni top slabi znak?


Potencial je, da ga bomo z zelo veliko verjetnostjo videli precej nad 35k USD v marcu/aprilu. Samo, da se poklopijo prave stvari.


Čakam na poševnooke in obupane ameriške frizerke da jih napizdijo s fomo. Samo da izplačem profit. Potem pa izginem iz te ponzi sheme.

A jaz to berem od istega osebka? :0 warkraft en krat tak enkrat ovak.... odloči se že...


Bojim se da bo bear, hkrati se pa veselim, da vas napizdijo in istopim iz te ponzi sheme.

:)):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Kripto ::

Nekateri so mnenja, da že močno diši massive bull runu...Bomo videli.

Money is mindset!

delavec44 ::

Nekateri v tej temi so že cel čas tega mnenja.

kow ::

Jaz sem dozivel kar prezgodnji izliv. Po dolgem casu sem spet sanjal luno.

Kripto ::

To kar se dogaja zadnje dneve zelo močno nakazuje z veliko verjetnostjo v katero smer bo šlo v zelo kratkem času...nad 35k USD.

Money is mindset!

shark_nm ::

Pa to je isto kot pri delnicah:

"The stock market is a device for transferring money from the impatient to the patient."
Warren Buffet

Kakor da bi see leta 1999 kregali katera IT delnica je prava. Po padcu nobena, kdor je obdržal je obogatel...

lemur233 ::

shark_nm je izjavil:



Kakor da bi see leta 1999 kregali katera IT delnica je prava. Po padcu nobena, kdor je obdržal je obogatel...


Itak. Vsi ki so dovolj dolgo držali Enron, Pets.com, Webvan, Woo, eToys, Geocities, Flooz, Drkoop, Kozmo, AltaVista, Garden.com... so danes hudi bogataši :));((


Kake eni trosite tu. Boh vam puma gay.

btw, a so Nodija že spustil nazaj ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lemur233 ()

spegli ::

25200 je prejšnji top. Mogoče hitri spike na 25500. Kle iščem šort jebiga.

MaticSLO ::

Baje so Kitajci na veliko zaceli printati Yuane sedaj v zadnjih mesecih.

IgorCardanof ::

Jap, res veliko ljudi širi info, da bo treba stavit na Kitajske kripto projekte v bližnji prihodnosti.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

val46 ::

In ti so Igor?

IgorCardanof ::

Ubistvu danasnji top gainerji so kr dobr pokazatelj.

Fil, vet, icp, cfx, high, in se kaj.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Ne pozabit na Polkadot.

+ostali projekti, ki so kitajski ali priljubljeni med kitajskimi investitorji:

I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Po drugi strani, je pa to lahko le še eden izmed teh "narrative" playev. Zadnje čase se menjajo naslednji in sicer:
- AI (tale se zdi, da počasi mineva)
- ZK (Mina, LRC, DUSK, Matic, tale mislim, da ima še par pump preden se izteče)
- DEFI (CRV, AAVE, FXS, LDO - vedno kadar je govora o kakih stablecoinih regulacijah in fudu)
- China
- Metaverse (tale dokaj redko trenutno)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hunterslo ::

Kripto je izjavil:

Nekateri so mnenja, da že močno diši massive bull runu...Bomo videli.
.

Tako je. Izrisal se je "inverse head & shoulders" Zna bit zanimivo jutri ko se odprejo trgi, sploh če bo nasdaq zelen. Potrebujemo preboj čez 25200 in povečan volumen, potem pa mislim da ciljamo med 28-30k. Če pride do tega bo pomoje čas za pobiranje prvih dobičkov letos, oz vsak alokacija med alt. Lol ravno med pisanjem tega vidim da se dogaja haha

+ porezalo bo vse shorte iz 25k kar bo še dodatno gorivo za na luno (30k)

Zgodovina sprememb…

sumi666 ::

PacificBlue je izjavil:

Ne pozabit na Polkadot.

+ostali projekti, ki so kitajski ali priljubljeni med kitajskimi investitorji:



In kateri od telih ma potencial za lepo rast ... Hook gledam mam še neki keša na strani da bi kupil ...

IgorCardanof ::

Sam sem se zmeraj mnenja, da bo hook v nekem momentu naredil podoben Learn2Earn ponzi, kot ga je naredil GMT z walk2earn.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Usa pump vs China pump:)

I’m out.
:3

Prebranac ::

Pubeci realna tla pod nogami. Čakam na 2024. Zmes se zgodi marsikaj...

Senior Dev ::

Še čisto malo do kripto penzije.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

TheMentor ::

A ima ta GCR kako skupino Discord ali kaj drugega? Kdo kaj ve? Včasi napiše, da "we should chat in my group"

IgorCardanof ::

Zagotovo ti ne napise tega. Najbrz kak impersonator.

Gcr ima sicer svoj discord, ampak prijave so zsprte. V alpha del skupine ima dostop pa itak samo kakih 50, morda 100 ljudi. Tam I guess res dobis hude informacije in insighte, samo je pa izredno tezko notr prid. Mene ni notr tam.

Takrat ko so govoril o tem BTC ETF ce bo approvan, se je ta discord in alpha del ustvaril. In tisti ki so se pokazal kot aktivni, dobri researcherji, so potem dobil dostop do tja notr.

Na drugo noto. Kr velko CFX pozicijo sem prodal pri 0.135. Zdej smo pa na 0.25. Kr skoda. Ena dacia skozi okno :|

Zgleda gremo vsi v penzijo s china coini ...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Še 3 dni take raste in lahko grem v penzijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Katere china kojne ti drzis? The Key si ze prodal?

Mato, a nisi ti ob 3eh zjutraj cakal leta 2017, da si zarinil tisocaka notri v TheKey ICO? Zdaj ti je naredu x7 v 3eh dneh, si ze v plusu zdaj?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

miha98 ::

Senior Dev je izjavil:

Še 3 dni take raste in lahko grem v penzijo.


Te pa še meni nekaj daj, jaz še dolgo nebom šel v penzijo... Morem si bajturino porihtat v halozah... Pa kamion svoj... :)
Jooj vsaj 150 k mi fali...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha98 ()

deco16 ::

Je treba kaj vložit ;) vsak bi dal 100€ in mel 100k, ja ne gre lih tko. No kdaj tudi ampak malo je takih primerov :D

miha98 ::

miha98 je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Še 3 dni take raste in lahko grem v penzijo.


Te pa še meni nekaj daj, jaz še dolgo nebom šel v penzijo... Morem si bajturino porihtat v halozah... Pa kamion svoj... :)
Jooj vsaj 150 k mi fali...


 Bajtica u Halozah

Bajtica u Halozah

PacificBlue ::

Xana(xeta) metavers token, za tiste ki iscejo hidden gems
I’m out.
:3

Prebranac ::

Malo resnoati prosim pubeci. No lambo till 2024.

shark_nm ::

lemur233 je izjavil:

shark_nm je izjavil:



Kakor da bi see leta 1999 kregali katera IT delnica je prava. Po padcu nobena, kdor je obdržal je obogatel...


Itak. Vsi ki so dovolj dolgo držali Enron, Pets.com, Webvan, Woo, eToys, Geocities, Flooz, Drkoop, Kozmo, AltaVista, Garden.com... so danes hudi bogataši :));((


Kake eni trosite tu. Boh vam puma gay.

btw, a so Nodija že spustil nazaj ??


Menda boš poštekal da govorim o resnih projektih (prvih 10 na lestvici npr) in ne nategancije katerim je odklenkalo še preden so dokončali svoj "white page"

Senior Dev ::

Če prebije 25k, je večina foruma v penziji.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

miha98 ::

niti ne :(

zelenobeli ::

Halo družba. Imam nekaj v BEL. Pa vidim da premalo ;) Ima kdo? Je kdo spremlal zakaj taka rast. Mislite da se se izplača kaj dokupit?
««
1240 / 1489
»»