» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1222 / 1489
»»

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evforija je, echo buble oziroma podaljšan bull je tu!


po vseh svojih napovedih 250k ,100k,25k....ko doseže 23 k boš pa po enem letu in pol vpil,da si bil blizu .......300 napovedi,enkrat se ti pa mora uresnicit

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evforija je, echo buble oziroma podaljšan bull je tu!


po vseh svojih napovedih 250k ,100k,25k....ko doseže 23 k boš pa po enem letu in pol vpil,da si bil blizu .......300 napovedi,enkrat se ti pa mora uresnicit


Potem boš pa samo zase car....ker vseh tvojih 299 napovedi smo spremljali,kjer si zgresil

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evforija je, echo buble oziroma podaljšan bull je tu!


po vseh svojih napovedih 250k ,100k,25k....ko doseže 23 k boš pa po enem letu in pol vpil,da si bil blizu .......300 napovedi,enkrat se ti pa mora uresnicit

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evforija je, echo buble oziroma podaljšan bull je tu!


po vseh svojih napovedih 250k ,100k,25k....ko doseže 23 k boš pa po enem letu in pol vpil,da si bil blizu .......300 napovedi,enkrat se ti pa mora uresnicit


Potem boš pa samo zase car....ker vseh tvojih 299 napovedi smo spremljali,kjer si zgresil


ne me jezit !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vsi so kar mislili da bodo BTC kupoval po 14 ali celo 12 k...kaj jih je robot zajebal. Ne, ne boste ga!



o ja....bomo ga!

PrihajaNodi je izjavil:

Jup. Pumpa. Sem vam rekel. Warkrafti bodo prisli spet jokat o recesiji ko bo 35 k



nč ne bo jokal....po bistveno nižji ceni kot ti ga bo kupoval in tudi več zaslužil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

ti pa kar sam s sabo debatiraš vidim. BTC ti je ušel, jebiga. Počakaj leto ali dve ali pa nikoli več pod 18k! Z workraftom pejta jokat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

janezvalva_4 ::

bikova sezona 2021 je imela vrh pri 63.422€.

in če je bilo dno pri 15.121€ za 1BTC,

...je vrh nove bikove sezone okrog 190.000€ za 1BTC.

kdaj bo to, pa ne vem.


bo pa luštno.

PrihajaNodi ::

janezvalva_4 je izjavil:

bikova sezona 2021 je imela vrh pri 63.422€.

in če je bilo dno pri 15.121€ za 1BTC,

...je vrh nove bikove sezone okrog 190.000€ za 1BTC.

kdaj bo to, pa ne vem.


bo pa luštno.


Tako je! Preko 100k sigurno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Zdaj je za počakat kaj bo imo. Moja ideja je bla 18k pol pa 15600 spet nabavmo. Sam zdej nisem več zih

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

Zdaj je za počakat kaj bo imo. Moja ideja je bla 18k pol pa 15600 spet nabavmo. Sam zdej nisem več zih


Samo strica Nodija poslušej pa boš bogat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

ti pa kar sam s sabo debatiraš vidim. BTC ti je ušel, jebiga. Počakaj leto ali dve ali pa nikoli več pod 18k! Z workraftom pejta jokat


ne s temle kar se zdaj dogaja bom jaz spet zaslužil ....jaz kupim dip in prodam....jaz sem skoz v igri.....pravi bull run ne te par jurckov je pa se precej daleč,če se bo sploh zgodil in ne pride sedma sila vmes ;-)....jaz kupim in prodam


Pa da ne boi pomote ,da si že parkrat vpil pod kaj ne bo šel pa se je točno to zgodilo.Kaj ljubćek.......a kr se čakaš s svojimi novčiči....očitno nisi tako dober strokovnjak ,da kupiš dip in prodaš na vrhuncu? se stiskaš z navideznimi kovančki ? a deklica je ušla ?

janezvalva_4 je izjavil:

bikova sezona 2021 je imela vrh pri 63.422€.

in če je bilo dno pri 15.121€ za 1BTC,

...je vrh nove bikove sezone okrog 190.000€ za 1BTC.

kdaj bo to, pa ne vem.


bo pa luštno.




15121 ni dip ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Kar čakaj, lepo boš ostarel ko se bomo mi mastili!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

spegli je izjavil:

Zdaj je za počakat kaj bo imo. Moja ideja je bla 18k pol pa 15600 spet nabavmo. Sam zdej nisem več zih


Samo strica Nodija poslušej pa boš bogat.



Preberi si vse poste za nazaj od Nodija in sam presodi ce je varno

janezvalva_4 ::

če 15.121€ ni bilo dno, bo naslednji bull run imel vrh veliko višje.
povej, kaj bo dno in ti povem, kaj bo vrh.

spegli ::

19009 sell sem dal za divji račun. Spot je pa druga.

IgorCardanof ::

Zanimivo, da isti ljudje, ki so pravli, da je treba pri 16k kupovat, ker nižje ne more it, sedaj pravijo, da je treba pri 19k nujno prodajat. (ker višje ne more it).

No sam še vedno mislim, da tam malo preko 30k bomo potegnli.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Ker zelen dildo. Še eden pride pa je 25k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ker zelen dildo. Še eden pride pa je 25k.



Ej Nodi,če me spomin ne vara si kupoval pri 28k.Čemu se veseliš?

Da dobiš svoj keš nazaj....sj ves da taki rezultati niso primerni za strokovnjaka ? :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

IgorCardanof je izjavil:

Zanimivo, da isti ljudje, ki so pravli, da je treba pri 16k kupovat, ker nižje ne more it, sedaj pravijo, da je treba pri 19k nujno prodajat. (ker višje ne more it).

No sam še vedno mislim, da tam malo preko 30k bomo potegnli.



Forum je bil ustvarjen ,da vas pumpajo,da vlagate.prvi med njimi je bil Nodi,brez življenja,vidi samo robote itd
Si me kar malo razočaral,da si jim zaupal.Tu je kar nekaj,čedalje več ljudi,ki Nodija in podobne počasi zbrcajo v temo.
Upam,da bo ta forum postal nekaj za izmenjavo koristnih informacij ne pa pump ala Nodi in Firasnake al kako ze
odkar Nod z vsemi profili faki zgublja premoč mu dobro kaze


Na 30 k boš pa zelo dolgo čakal,to veš?

energetik ::

Fajn tole, vsakič ko pogledam Ledger portfelj, kakih 100EUR več. Zadnji teden +400EUR. Pa šele začelo se je >:D
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Rossi V ::

energetik je izjavil:

Fajn tole, vsakič ko pogledam Ledger portfelj, kakih 100EUR več. Zadnji teden +400EUR. Pa šele začelo se je >:D



no vidiš saj ti gre,drugič pravi keš uloži

tonis ::

19130 je precej kritična meja.. zaenkrat sem mid-term pesimističen.

hujsk1999 ::

Kdaj začet prodajat kripto? Kot kaže smo sredi bulla.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

PrihajaNodi ::

hujsk1999 je izjavil:

Kdaj začet prodajat kripto? Kot kaže smo sredi bulla.


35 k ene 30 posto. Naprej pa kar bo pa bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

miha98 ::

ko bo na 100 k prodamo... To še nebo tako hitro....

Rossi V ::

hujsk1999 je izjavil:

Kdaj začet prodajat kripto? Kot kaže smo sredi bulla.


glede na to,da tu sprasuješ strokovnjake,kdaj prodati...tezko verjamem,da si znal ob pravem casu kupiti :-)...in če je to zate bull run si obupan tako kot 80% formasev tukaj na katere racuna menjalnica ki ti zeli zadn kes ven potegnit preden crkne

PrihajaNodi je izjavil:

hujsk1999 je izjavil:

Kdaj začet prodajat kripto? Kot kaže smo sredi bulla.


35 k ene 30 posto. Naprej pa kar bo pa bo.


ti kr privoščim,da čakaš do te stevilke :-d....a boš res?

miha98 je izjavil:

ko bo na 100 k prodamo... To še nebo tako hitro....



če kdaj bo je pa tudi vprašanje ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

hujsk1999 je izjavil:

Kdaj začet prodajat kripto? Kot kaže smo sredi bulla.


glede na to,da tu sprasuješ strokovnjake,kdaj prodati...tezko verjamem,da si znal ob pravem casu kupiti :-)...in če je to zate bull run si obupan tako kot 80% formasev tukaj na katere racuna menjalnica ki ti zeli zadn kes ven potegnit preden crkne

PrihajaNodi je izjavil:

hujsk1999 je izjavil:

Kdaj začet prodajat kripto? Kot kaže smo sredi bulla.


35 k ene 30 posto. Naprej pa kar bo pa bo.


ti kr privoščim,da čakaš do te stevilke :-d....a boš res?

miha98 je izjavil:

ko bo na 100 k prodamo... To še nebo tako hitro....



če kdaj bo je pa tudi vprašanje ;-)


short trajding se grem z razlogom :-) ....po mojih raziskavah ;-)

mr_chai ::

O fak, če je več kot 3 Nodi postov na stran, ne rabim niti na coinmarketcap pogledati, da vem kaj se dogaja na kripto trgih. Torej je pumpnilo. Lepo. Lepo. Le koga se striže tokrat ? ;((

Rossi V ::

mr_chai je izjavil:

O fak, če je več kot 3 Nodi postov na stran, ne rabim niti na coinmarketcap pogledati, da vem kaj se dogaja na kripto trgih. Torej je pumpnilo. Lepo. Lepo. Le koga se striže tokrat ? ;((



samooklicane"trejderje-strokovnjake"-samo te so se ostali :-)

mr_chai ::

Mislim, da je čas za en mali short. Tole ne more več dost gor, čas je za padec. Sicer je tricky tekmovati proti Paolotu, nekako ga moram ujeti. Mislim, da nima več namena držati BTC pri teh cifrah in se bo spustilo na 15k.

hujsk1999 ::

Sem se odločil nekako tako da prodam 50% že pri 20k, ostalo pa med 20k in 25k po manjših delih da si zvišam povprečno ceno prodanega kripta.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Mislim, da je čas za en mali short. Tole ne more več dost gor, čas je za padec. Sicer je tricky tekmovati proti Paolotu, nekako ga moram ujeti. Mislim, da nima več namena držati BTC pri teh cifrah in se bo spustilo na 15k.


Boš presenečen!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

mr_chai je izjavil:

Mislim, da je čas za en mali short. Tole ne more več dost gor, čas je za padec. Sicer je tricky tekmovati proti Paolotu, nekako ga moram ujeti. Mislim, da nima več namena držati BTC pri teh cifrah in se bo spustilo na 15k.



bodi previden

Rossi V je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Mislim, da je čas za en mali short. Tole ne more več dost gor, čas je za padec. Sicer je tricky tekmovati proti Paolotu, nekako ga moram ujeti. Mislim, da nima več namena držati BTC pri teh cifrah in se bo spustilo na 15k.



bodi previden


naredi pa svojo raziskavo seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

hujsk1999 je izjavil:

Sem se odločil nekako tako da prodam 50% že pri 20k, ostalo pa med 20k in 25k po manjših delih da si zvišam povprečno ceno prodanega kripta.



ušečno

PrihajaNodi ::

19 k se prebije pa direkt na 25 k! Upamda mi bo gdo hvala reku
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

temp1337 ::

Si predstavljate Nodija z Lambotom ko se fura po neki umazani ghetto soseski v Romuniji? Iz 200€ socialne pomoči na Lambota, kokain in 5 elitnih spremljevalk sočasno...

XIIT ::

Bonker spremlja Slo-Tech in je v nizkem štartu.


Letos bomo gotovo videli BTC pri 25k, morda še višje (30, 35k).
Moonboysi bodo vstali od mrtvih. Nov ATH za ovinkom. Buy the dip.

Potem pa bo prišel bonker,

zabil S&P500 do 3200 (ter BTC na enih 12-14k) in dobili bomo dno tega cikla.

Big Man Tyrone ima sporočilo za vse, ki vas do takrat ne bodo požrli kiti:


Za vse ostale pa (Tyronovo sporočilo se začne pri 0:25):
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

mr_chai ::

temp1337 je izjavil:

Si predstavljate Nodija z Lambotom ko se fura po neki umazani ghetto soseski v Romuniji? Iz 200€ socialne pomoči na Lambota, kokain in 5 elitnih spremljevalk sočasno...


Zakaj pet ? Ena rimma, druga jajca, tretja tiča... Tri so dovolj.

PacificBlue ::

Pravljicna stevila so tri, sedem, devet..
Tako da pet sigurno ne..
I’m out.
:3

janezvalva_4 ::

mr_chai je izjavil:

O fak, če je več kot 3 Nodi postov na stran, ne rabim niti na coinmarketcap pogledati, da vem kaj se dogaja na kripto trgih. Torej je pumpnilo. Lepo. Lepo. Le koga se striže tokrat ? ;((

striže se FIAT holderje.
DXY death cross na tedenski.

PrihajaNodi ::

Negativci! Rekel sem vam, btc je raketa in gre gor!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

My wild guess..Putin uvede petrogold, dolar pade, zlato na 3600$, BTC 200.000$
I’m out.
:3

IgorCardanof ::

Koliko časa rabimo še počakat, da vsi sidelined medvedi začnejo čutit FOMO?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Še malo..

I’m out.
:3

IgorCardanof ::

Lepo gre zdele vse gor. Še malo pa bo trading portfolio na Binanceu večji za rabljenega Cliota letnik 2009.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PersonaRuda ::

Jaz pred marcem ne mislim nič kupovat, ker imam občutek, da še bo ena fajn korekcija ruknila do takrat in da gremo pod 16k... potem pa postopoma vlagam, ker nevem kje bo dno. Mogoče se bom zafrknil ali pa profitiral. Bomo videli. Trenutno pa me niti malo ne daje FOMO.

energetik ::

Če ne veš kje bo (je bilo) dno, zakaj potem že zdaj ne bi vlagal, počasi po delih? Zdaj si vse stavil na to, da bo marca ruknilo dol. Jaz sem vsakič, ko je od ~30k ruknilo ornk dol, kupil en delček. Nazadnje pri 16,5k. Če bo slučajno še ruknilo nižje, bom še dodal.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IgorCardanof ::

PersonaRuda je izjavil:

Jaz pred marcem ne mislim nič kupovat, ker imam občutek, da še bo ena fajn korekcija ruknila do takrat in da gremo pod 16k... potem pa postopoma vlagam, ker nevem kje bo dno. Mogoče se bom zafrknil ali pa profitiral. Bomo videli. Trenutno pa me niti malo ne daje FOMO.


To je jasno, da mid/long term gremo dol. Tako da če nočeš igrat tega mini balona, ki bo zdej, potem samo počakaš oz. dcajaš neprestano.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PersonaRuda ::

energetik je izjavil:

Če ne veš kje bo (je bilo) dno, zakaj potem že zdaj ne bi vlagal, počasi po delih? Zdaj si vse stavil na to, da bo marca ruknilo dol. Jaz sem vsakič, ko je od ~30k ruknilo ornk dol, kupil en delček. Nazadnje pri 16,5k. Če bo slučajno še ruknilo nižje, bom še dodal.

Ker sem si izbral takšno strategijo, da kupujem nekje med 10k-13k in to pomeni, da preden ne pade pod 15k ne mislim nič vlagati. Lahko da bom profitiral, lahko pa da bom zamudil vlak in bom poleti kupoval po 30k ali več in dobil več kot pol manj kovancev zaradi tega, ker nisem že sedaj vlagal. Bomo videli. Keš je v nizkem štartu.

energetik ::

PersonaRuda je izjavil:

energetik je izjavil:

Če ne veš kje bo (je bilo) dno, zakaj potem že zdaj ne bi vlagal, počasi po delih? Zdaj si vse stavil na to, da bo marca ruknilo dol. Jaz sem vsakič, ko je od ~30k ruknilo ornk dol, kupil en delček. Nazadnje pri 16,5k. Če bo slučajno še ruknilo nižje, bom še dodal.

Ker sem si izbral takšno strategijo, da kupujem nekje med 10k-13k in to pomeni, da preden ne pade pod 15k ne mislim nič vlagati. Lahko da bom profitiral, lahko pa da bom zamudil vlak in bom poleti kupoval po 30k ali več in dobil več kot pol manj kovancev zaradi tega, ker nisem že sedaj vlagal. Bomo videli. Keš je v nizkem štartu.
Mislim, da je napačno gledat samo absolutno ceno, jaz gledam v glavnem samo ali je precenjeno ali podcenjeno, torej RSI. Tedenski RSI se je od junija do zdaj gibal med 25 in 30, tako nizko ni bil že od dec 2018, torej če kdaj, je bil zdaj čas za akumulacijo...
vires in numeris

spegli ::

Nej bo klasika 18.3 pa long za test 20k pls.

martincek1 ::

Kdor je bullish naj neha gledat tedenski graf ampak 3 mesečni, pol-letni.. :) Slej ko prej bo rdeča sveča.

energetik ::

Jaz imam odprt graf od avg 2018 do danes in sem bullish.
vires in numeris
««
1222 / 1489
»»