» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1223 / 1489
»»

spegli ::

binance orderbook je trenutno divje. en res noče da gre dol.

Mato989 ::

martincek1 je izjavil:

Kdor je bullish naj neha gledat tedenski graf ampak 3 mesečni, pol-letni.. :) Slej ko prej bo rdeča sveča.



Če gledaš 10 ali 11 letnega je še bolj bullish >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Še 5.900 pa smo na 25 k!!! Here we come! Zelo lepa pumpica
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Ko pa pride enkt na 25 bodo pa spet rdeče sveče do 15k

PrihajaNodi ::

Spet negativci. Se bolj piste da vas bo robot bral pa naredil kontra
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spet negativci. Se bolj piste da vas bo robot bral pa naredil kontra


Lojz, da se nea razpočiš.

Siso ::

AGIX dobro špona

Neon87 ::

Na enem ETH naslovu sem našel za 10$ token-a Binance-Peg BSC-USD.
Kako lahko to zamenjam v ETH? Če dam SWAP nimam tega tokena (probal na trust wallet app, MyEther wallet in pa MetaMask).
Ne da se mi googlat, tukaj pa vem, da ste sami poznavalci in bo prej :)
Hvala.

janezvalva_4 ::

si na napačnem blokchainu
moraš v nastavitvah (Metamask) zamenjat blockchain na "BSC main" v nastavitvah:

TheMentor ::

Folk kr res misl, da bo bitcoin pod 200 weekly kr ne vem...2 let. Use kar se enkrat zgodi prvič br bitcoinu ne traja neki dolgo. A se še niste naučl. Folk bi pa še rad, da gremo na 3k :) Že to, da ga mate pod 2017 ATH ste lahko tako veseli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Prebranac ::

TheMentor je izjavil:

Folk kr res misl, da bo bitcoin pod 200 weekly kr ne vem...2 let. Use kar se enkrat zgodi prvič br bitcoinu ne traja neki dolgo. A se še niste naučl. Folk bi pa še rad, da gremo na 3k :) Že to, da ga mate pod 2017 ATH ste lahko tako veseli.



Porini si barta v .... kmalu gremo dol. V recesiji bote vi služili? Malo morgen.

Buggy ::

Jaz bom tudi 10K fiata ruknil nazaj v kripto, se pa se odlocam ali v orodje ali v asset ;)

Prebranac ::

Ruknite fsi noter. Tak rabim peneze nazaj. Bolj kot raste več dobička pri hodlanju. Za notri fuknit pač nimam več. Diamond hands. Nisem verjel, da ovčke pridejo še 100krat na led. Ko si izplačam 30% profita kolikor je inflacije poberem. Vi se pa napizdujte.

TheMentor ::

Prebranac je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Folk kr res misl, da bo bitcoin pod 200 weekly kr ne vem...2 let. Use kar se enkrat zgodi prvič br bitcoinu ne traja neki dolgo. A se še niste naučl. Folk bi pa še rad, da gremo na 3k :) Že to, da ga mate pod 2017 ATH ste lahko tako veseli.



Porini si barta v .... kmalu gremo dol. V recesiji bote vi služili? Malo morgen.



Ko bi ti vedel koliko dolarčkov čaka na strani, da jih bogataši nekam porinejo in zaslužjo več kot tiste par fičnigov trenutno. Ti veš, da je Aprila 2009 SP500 bil že v rasti, medtem ko smo v Sloveniji prišli v recesijo kdaj? 2011? Veš kdaj bomo v tej recesiji slovenci občutili recesijo. V naslednjih mesecih in letu ali dveh, ko se 6 mesečni euribor začne upoštevat pri kreditih z spremenljivo obrestno mero, ker če si malo pozoren....od vseh trenutnih dvigov obresti centralnih bank slovenčki še nič kaj več niso plačevali kredite. Sedaj pa bodo. Tudi po par 100 eur več na mesec za 100k kredite. Padec nepremičnin bo šele v naslednjih 12ih mesecih začutiti, ker bo morda celo kako stanovanje več na trgu, ker kak folk ne bo mogel plačevat kredita.

Tale spremenljiva obrestna mera je kot bitcoin. Če si taprav cajt jo uzel je blo ok. Če pa ne te bodo sedaj pa olupili kot banano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Buggy ::

Glede na to da se poigravam s tako malo kvoto in da sem si do sedaj ze veckrat taksno kvoto tudi izplacal na racun ne rabis skrbeti zame. Trejdam izklucno z valutam, ki niso trendy, ko je pa hype posledicno raste cena tudi valutam, ki imajo hitre transfere. Vecino sem dobil ravno s tem ko so bebcki kupovali hype valute in rabili medborzno valuto za transfer, ki je posledicno sicer nihala a ta nihanja se da izkoristiti dosti bolj predvidljivo.

hunterslo ::

Ajde, porinite nad 20k

deco16 ::

20k bo težje prebit. Jst bom še kaj prodal če gre čez 19,6k. Je pa res da lepo raste, skor nima razloga da bi tko lepo to šlo. Počas bo začel folk longat z vzvodom ker zgleda prelahko.

Mato989 ::

Ne pozabimo, nikoli več ne bo preko 10 in 20k... tako so govorili po crashu 2017 na 3k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

temp1337 ::

Mato je nazaj. Welcome back, največji kripto osmoljenec naše ere.

deco16 ::

A ne, za take velike preboje mamo na waletu.

Sam menim da bo še kdaj padlo pod 19k tko da dokupit takrat nebo noben problem. Ni razloga za push na ATH, še.

Vse se ohlaja, FED bo čez mesec privil še za 0.25% Ampak skočite na vlak ;) z veseljem.

Eni sedaj prodajamo, eni pa kupujejo.

Ko je blo pa na 16k je blo pa ziher da pade na 13k. Sej bo, mogoče, mogoče pa tud ne. No takrat sem mal kupil.

IgorCardanof ::

Splacalo se je potrpet in vzet -95% padec na vecini altov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hunterslo ::

Pod 20k ne gremo več.... aja nismo še tam, še mal manjka :))

TheMentor ::

deco16 je izjavil:

A ne, za take velike preboje mamo na waletu.

Sam menim da bo še kdaj padlo pod 19k tko da dokupit takrat nebo noben problem. Ni razloga za push na ATH, še.

Vse se ohlaja, FED bo čez mesec privil še za 0.25% Ampak skočite na vlak ;) z veseljem.

Eni sedaj prodajamo, eni pa kupujejo.

Ko je blo pa na 16k je blo pa ziher da pade na 13k. Sej bo, mogoče, mogoče pa tud ne. No takrat sem mal kupil.


Ne nabijej. Close bo nad 200MA na daily. Tole je big turning point. Ne bo ATH kmal, ampak tut 10k ne bo še kmal. Ko bitcoin outperforma večino altov takrt se začnejo dogajat lepe stvari. Vse ostalo je drnč.

Sej veste, da tazadnji CPI je bil zadnji, ki so ga računali po stari metodi. Po novi metodi bo še manjši. Pač, če ti ni ušeč CPI spremeniš metodo računanja in market bo šel gor. Vi kr čakte bitcoin na 10k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PacificBlue ::

hunterslo je izjavil:

Pod 20k ne gremo več.... aja nismo še tam, še mal manjka :))


Shorts getting rekt
I’m out.
:3

mr_chai ::

jst še držim short, sj bo...vsak čas se obrne

Mat2000 ::

BTC gre na 20.200 easy.

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Edorta je izjavil:

Jaz sem nekaj LTC menjala v BTC in mu s tem pripomogla k rasti. LTC je posledično nekoliko padel.


Hvala za tvojo pozrtvovalnost. Tudi sam sem danes 30$ USDT pretvoril v BTC in tako pripomogel k rasti. Skupaj nam lahko rata.:D


Spomnimo se, da se je vse zacelo s tem. Za malimi koraki lahko res velik dosezemo.

35k next. 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Folk kr res misl, da bo bitcoin pod 200 weekly kr ne vem...2 let. Use kar se enkrat zgodi prvič br bitcoinu ne traja neki dolgo. A se še niste naučl. Folk bi pa še rad, da gremo na 3k :) Že to, da ga mate pod 2017 ATH ste lahko tako veseli.



Porini si barta v .... kmalu gremo dol. V recesiji bote vi služili? Malo morgen.

Idiot

mr_chai je izjavil:

jst še držim short, sj bo...vsak čas se obrne

Klovni ste no
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

200MA je lahko tudi sam dip čez, al pa fakeout. Upam da maš prav, drugače pa tkolele buy sell:

 tkolele

tkolele

TheMentor ::

BTC ETH reached MA200

Other Alts will follow.

Seveda MA200 mora postat support.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

Buggy ::

Nodiju se ze kocine pokonc postavljajo kako bo dobil spet priloznost shilat panic in od tega nic dobit. Ostali se mu pa spet samo rezimo v faco iz bajte brez kreditov :D

Tezos FTW!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kripto ::

Če dobi bitcoin ta pravi momentum bo to letelo parabolično...vse do območja kokosovega oreha.

Money is mindset!

mr_chai ::

kokosi niso bili dovolj, bodo padale skale.

PrihajaNodi ::

Haha thank you Nodi. Pijan. Ko strela:m. Vi pa se naprej jebajte robota
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

huh?

mr_chai ::

Nodi se veseli, ker se bliža pozitivni ničli :))


Mah, nikol več pod 20, nikol več ... kolkrat se je že to izkazalo. Predvidevam da v teli pumpi ne pridemo do 25k

Buggy ::

Ladger S and staket Tezose for next 5 years is my goal

Buggy ::

tamal-tamal si zeli mazdo mx5 why not? There is room for anoter on under the plain sky, EZ GG in here tnx for crypto!

mr_chai ::

mx5 je zabavn avtoček.kupi

IgorCardanof ::

Kje ste kej medvedki. A prihaja ze kak fomo, ali pa likvidacijski smsi?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

deco16 ::

Lepa, še mal ETH prodam, pol pa se bo potrebno dat v bull mode. Lepa pumpa res.

_wtf_ ::

tonis ... kak komentar? ;)

Kripto ::

Kripto je izjavil:

MACD Cross je zelo ugoden...manjka samo še momentum za bitcoin.


Zgleda se je to zelo lepo poklopilo...

Money is mindset!

GupeM ::

A je kdo mel jajca SOL kupit v zadnjem mesecu ali dveh? Bi samo v zadnjih 24 urah naredil 40%. Jaz žal nisem imel jajc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

residual ::

FOMO je vedno prisoten... zal ne trzam. Vam pa vsem privoscim mal plusa glede na prejsnje mesece.

Siso ::

A damo še ki notre a je to to

Prebranac ::

Izgleda so ribice zagrabile. No mene ne prizadene. Zgleda mi je nodi izrihtal profit. Ko bom 30% čez 130000 eur bom prodal. Vi se pa j... hvala vam.

Samo hodl. Nič nisem prodal ob 85% padcu ?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

link_up ::

huh wtf, +200% cez noc na AVAX + leverage.
In and Out

PacificBlue ::

Prebranac je izjavil:

Izgleda so ribice zagrabile. No mene ne prizadene. Zgleda mi je nodi izrihtal profit. Ko bom 30% čez 130000 eur bom prodal. Vi se pa j... hvala vam.

Samo hodl. Nič nisem prodal ob 85% padcu ?:D


I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Izgleda so ribice zagrabile. No mene ne prizadene. Zgleda mi je nodi izrihtal profit. Ko bom 30% čez 130000 eur bom prodal. Vi se pa j... hvala vam.

Samo hodl. Nič nisem prodal ob 85% padcu ?:D




Ja to je to. Sem vam rekel da samo fiktivna izguba. Fuknil 130000 in čakal do konca.

Nikoli več takega zneska. Izposojal, kredit 5000eur, prihranki. No bom vsaj na ničli ko bo btc 50000 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()
««
1223 / 1489
»»