» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1203 / 1471
»»

A. Smith ::

BlockFi Files for Chapter 11 Bankruptcy

https://www.businesswire.com/news/home/...

Ampak da bo BlockFi crknil se je vedelo že, ko je crknil FTX. Ta dva sta bila zelo povezana in takih primerov bo še nekaj.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Prebranac ::

A. Smith je izjavil:

BlockFi Files for Chapter 11 Bankruptcy

https://www.businesswire.com/news/home/...

Ampak da bo BlockFi crknil se je vedelo že, ko je crknil FTX. Ta dva sta bila zelo povezana in takih primerov bo še nekaj.



Tak da roke v žepe. Pobirajo vam peneze!
Sicer pa ali je head and shoulders pattern ali bartov anus?

residual ::

Ali se samo meni zdi da stevilo scammerjev v kriptu eksponentno narasca, al ja!

Sami fake contracts da mi z metamask cuknejo denar.

IgorCardanof ::

Ja zagotovo. Pa lahko tu ignoriramo rugpulle in razne sumljive smart contracte in nftje. Jih je ogromno tudi pod pretvezo "legit" projektov, v resnici pa so po moralnih vrednotah slabši kot marsikateri rugpuller.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

residual je izjavil:

Ali se samo meni zdi da stevilo scammerjev v kriptu eksponentno narasca, al ja!

Sami fake contracts da mi z metamask cuknejo denar.


Meni je to jasno že odkar so me olupili. Prosim ne vlagajte sedaj. Dno še prihaja pubeci. Primite se za pasove, kmalu gremo nižje. Spet so nizki volumeni. Samo nodi akomolira.:))

PrihajaNodi ::

Perci daj spucaj no. Prosim te. Tega jokanja pa negativne energije je bilo dovolj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Perci daj spucaj no. Prosim te. Tega jokanja pa negativne energije je bilo dovolj?



Nodi narrativ te nekaj matra. Kot bi fak.ng ameriške demokrate poslušal....

Ja jokaš pravzaprav sam.

Drugi spet čakamo, kot Warkraft pravi..., dno :-D

In zdaj bojo rekl, da imam še tretji ali četrti profil, ko bom prikimal RossiV o ponzzi-ju

Nodi evo pumpa :)) 8-)

Lp.

Prebranac ::

https://siol.net/digisvet/novice/napove...

Kot je razvidno iz izjave za javnost, ki jo je z mediji prek portala BusinessWire delil BlockFi, in stečajne dokumentacije, vložene na sodišču v New Jerseyju, ima podjetje 100 tisoč upnikov, skupaj pa jim dolguje od ene do desetih milijard ameriških dolarjev. Za poplačilo dolga ima BlockFi trenutno na voljo le za okrog 250 milijonov dolarjev likvidnih sredstev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

deco16 ::

Ampak kot zgleda je to že vse priced in.

PacificBlue ::

Ko bo $GIGA OTC platforma ready ne boste potrebovali nobenih shady menjalnic. Prav tako ne bo potrebe po uniswapu, opensea-u.
Direkt wallet to wallet transakcija. Katerikoli trading pair, na katerikoli chainu. Nobenih dumpov več.
In to prakticno brez feejev.
I’m out.
:3

hunterslo ::

deco16 je izjavil:

Ampak kot zgleda je to že vse priced in.


Tako je. FTX kolaps je bil predvidljiv par dni prej in se to v ozkih krogih. Medtem ko domino efekt katerega je povzročil propad FTX o katerem na veliko piše mainstream... to pa je že vse priced in. Tudi če gre Genesis po isti poti, pričakujem v najslabšem primeru padec v rang 14K in nato hiter odboj nazaj v rang 18k. Vse to v roku slabe ure. Be ready.

PrihajaNodi ::

lepo pumpa danes

Mislite da bo Doge prisel na 1 usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

lepo pumpa danes

Mislite da bo Doge prisel na 1 usd?


Kaj ti sanjaš? Daj še meni drogo.

Why are all these Crypto founders unexpectedly dying... so young?

Nikolai Mushegian at 29
Gerald Cotten at 30
Vyacheslav Taran
....

plus missing:
Sylwester Suszek
Zhu Su and Kyle Davies
.... https://t.co/a44mOBn1yk

— Sup (@blessedwithwork) November 27, 2022

Karen ::

Umiranje je posledica slabega se?*a... preveč časa za računalnikom spremljajo pumpe:D

Prebranac ::

Karen je izjavil:

Umiranje je posledica slabega se?*a... preveč časa za računalnikom spremljajo pumpe:D


Nori so fsi. Od nodija naprej. Dead by hopium...overdoze

FireSnack ::

Jaz grem v hepihepi kult in bom bolj srečen kot da bi prodal 5000 Bitcoinov pri 70k na vrhu. Rešite se denarja, ker prinaša samo slabo!
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Karen je izjavil:

Umiranje je posledica slabega se?*a... preveč časa za računalnikom spremljajo pumpe:D


Nori so fsi. Od nodija naprej. Dead by hopium...overdoze


Mislis da bo doge prilezel do 1 sedaj ko ima integracijo placila na twiterju? Jaz mislim da ja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

"As of December 5th, 2022, Coinbase Wallet will no longer be supporting the following assets and networks due to low usage: BCH, ETC, XLM, and XRP."

ISO2020200020

Pa ne okol govort 8-)

Lp
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:

"As of December 5th, 2022, Coinbase Wallet will no longer be supporting the following assets and networks due to low usage: BCH, ETC, XLM, and XRP."

ISO2020200020

Pa ne okol govort 8-)

Lp


Plot twist, to delajo zato da elita lahko več akumulira.

PrihajaNodi ::

+1 faza akumulacije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

"As of December 5th, 2022, Coinbase Wallet will no longer be supporting the following assets and networks due to low usage: BCH, ETC, XLM, and XRP."

ISO2020200020

Pa ne okol govort 8-)

Lp



Nekdo enostavno ne želi, da bi si jih lastili retail vlagatelji 8-)

Pa ne okol govort :))

LP

mr_chai ::

Kje je Nodi in njegove lepe pumpice ?


Pa ne okol govort :))


LP

ISO 202220022200200020202

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Kje je Nodi in njegove lepe pumpice ?


Pa ne okol govort :))


LP

ISO 202220022200200020202


Saj je ze 16.800, kva tezis. Do konc leta 25k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tommorrow ::

Pozdravljeni, mi kdo lahko pove, kakšne podatke Binance spet zahteva pri njihovi novi verifikaciji, pod grožnjo omejitve računa?

amacar ::

Js sem poslikal osebno in faco in je bilo to to. Potrjeno v 5minutah. Čeprav ne vem, zakaj so spet hoteli to, glede na to, da ni dolgo kar sem se (ponovno) verificiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

tommorrow ::

Hvala. Kaj pa kdo, ki se ni tako pred nedavnim ponovno verificiral? Hočejo enako?

IgorCardanof ::

tommorrow je izjavil:

Hvala. Kaj pa kdo, ki se ni tako pred nedavnim ponovno verificiral? Hočejo enako?


Meni javijo enako. Pa sem se verificral najbrz kar nekaj let nazaj.

Osebna, selfie, utility bill
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IgorCardanof ::

Tole je ravno tok relavantno kot ce bi Rusi pisali o Ukrajinskj humanitarni krizi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheMentor ::

DarwiN je izjavil:



Če bi iskal bottom signal....ne vem, če lahko sploh dobiš še kašnga boljšga. Mogoče sm, če bi tole FED napisal :)

kamiKaZaA ::

amacar je izjavil:

Js sem poslikal osebno in faco in je bilo to to. Potrjeno v 5minutah. Čeprav ne vem, zakaj so spet hoteli to, glede na to, da ni dolgo kar sem se (ponovno) verificiral.

Pri meni isto. Enkrat letos so mi zagnajvili preko maila, da mi bodo račun zaprli, če ne naredim te nove verifikacije. Sem naredil in sedaj imam zaenkrat mir.

DarwiN ::

TheMentor je izjavil:

Če bi iskal bottom signal....ne vem, če lahko sploh dobiš še kašnga boljšga. Mogoče sm, če bi tole FED napisal :)

Jah, sej so pristranski, ampak je hudič, ker mogoče pa imajo vendarle prav. Vsa kripto scena je namreč VSAJ sumljiva. :SS

najbrž imajo prav tudi glede tega: ... that the cryptocurrency represents a Ponzi scheme of sorts where the “big Bitcoin investors” have every incentive in the world to keep the gravy train flowing.

Osebno veliko raje verjamem/zaupam bankam in oblastem, kot pa ljudem kot takšnim.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PacificBlue ::

Osebno veliko raje verjamem bankam in oblastem, kot pa ljudem kot takšnim.


Manipulacije se dogajajo na obeh straneh. Tudi med ljudjmi, ki so predstavniki oblasti. Ljudje kot taksni niso nic drugacni, tudi ce so bancniki. Ponavadi so ti se bolj pohlepni.
I’m out.
:3

kow ::

Da se ECB upa oglasati pri 10% inflaciji, haha.

Webmojster ::

Pumpicaa .. gremooo do 100K do konc leta :)))

PrihajaNodi ::

BTC je mrtev, ue, ue, ue. Že 144 krat. Čakam Warlorda al Warkrafta al kaj že je. Do konca leta 25k pa roka. Ajde mogoče 35k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

BTC je mrtev, ue, ue, ue. Že 144 krat. Čakam Warlorda al Warkrafta al kaj že je. Do konca leta 25k pa roka. Ajde mogoče 35k.


Nodi....iz 300k si padel na 250k do konca leta,potem na 100 k,zdaj že nekaj časa obupno tuliš ue,ue 25k do konca leta .....kdo ima razlog za tale ue,ue?......in verjemi mi,da tudi 25k ne boš videl

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

BTC je mrtev, ue, ue, ue. Že 144 krat. Čakam Warlorda al Warkrafta al kaj že je. Do konca leta 25k pa roka. Ajde mogoče 35k.


Nodi....iz 300k si padel na 250k do konca leta,potem na 100 k,zdaj že nekaj časa obupno tuliš ue,ue 25k do konca leta .....kdo ima razlog za tale ue,ue?......in verjemi mi,da tudi 25k ne boš videl



lej Nodi pumpa.....sj vsi vemo zakaj je ;-)

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

BTC je mrtev, ue, ue, ue. Že 144 krat. Čakam Warlorda al Warkrafta al kaj že je. Do konca leta 25k pa roka. Ajde mogoče 35k.


Nodi....iz 300k si padel na 250k do konca leta,potem na 100 k,zdaj že nekaj časa obupno tuliš ue,ue 25k do konca leta .....kdo ima razlog za tale ue,ue?......in verjemi mi,da tudi 25k ne boš videl

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

BTC je mrtev, ue, ue, ue. Že 144 krat. Čakam Warlorda al Warkrafta al kaj že je. Do konca leta 25k pa roka. Ajde mogoče 35k.


Nodi....iz 300k si padel na 250k do konca leta,potem na 100 k,zdaj že nekaj časa obupno tuliš ue,ue 25k do konca leta .....kdo ima razlog za tale ue,ue?......in verjemi mi,da tudi 25k ne boš videl


Si pa tolk glasen 250k,100k,25k.....,da te roboti tvoji ne morejo preslišat in delajo kontra :-)..........Ti si vsega kriv !TI!! :-D


lej Nodi pumpa.....sj vsi vemo zakaj je ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

FireSnack ::

Institucije so vrgle okoli 200 mrd v kripto zadnjih 24 ur.
Preprodajalec NFT umetnin

Edorta ::

kamiKaZaA je izjavil:

amacar je izjavil:

Js sem poslikal osebno in faco in je bilo to to. Potrjeno v 5minutah. Čeprav ne vem, zakaj so spet hoteli to, glede na to, da ni dolgo kar sem se (ponovno) verificiral.

Pri meni isto. Enkrat letos so mi zagnajvili preko maila, da mi bodo račun zaprli, če ne naredim te nove verifikacije. Sem naredil in sedaj imam zaenkrat mir.


To imajo nek bug. Od mene so zahtevali potrditev (verifikacijo) naslova.
Izberem Bank statement, in še preden ga uspem najti na disku za upload uleti mail:

Identity Verification Failed
Sorry, you did not pass the review process.

The reason for failure is as follows:
Your appeal application was refused. Please try again with correct info.

Ja fak no si mislim, saj ga še videli niste. Ga najdem in naložim, nakar skoraj takoj uleti naslednji mail:

Verification Successful
Congratulations, you have passed the review and are now a Verified customer. For an overview of your account benefits, please visit the Verification Centre.

Seveda zgodbe ni konec. Binance še kar po naslednjem malilu zahtevajo, prosijo verifikacijo, ponujajo denar 10BUSD in kot že zgoraj rečeno, grozijo:

Dear Binancian,
To ensure that Binance continues to protect users, we require you to complete the Identification and Verification process as part of the latest set of European Union regulations.
Please complete the additional identity and verification steps. Have your passport (or identity card) and your smile ready. The process is quick and easy and will only take a few minutes.

Ok, si mislim, ni frke. Grem na stran za verifikacijo, kamor me pripelje link dodan v emailu, zopet hočejo naslov. Hočem začet postopek, a stran se upre. Pravi, ej ne moreš to kar vsak dan. Saj si že. En mesec ne moreš nič več spreminjat naslova. No go! Ponudi link "Go Home"

Grem home, trgujem kot normalno in vsake toliko časa opozorilo za verifikacijo, ki je se ne da opraviti.


Ne vem kaj naj si mislim, pač bug ali šalabajzerji ali oboje. Zdaj čakam, kdaj jim bo prišlo na misel, da mi zamrznejo račun.

Aja, vse to danes in včeraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edorta ()

Malidelničar ::

A. Smith je izjavil:

BlockFi Files for Chapter 11 Bankruptcy

https://www.businesswire.com/news/home/...

Ampak da bo BlockFi crknil se je vedelo že, ko je crknil FTX. Ta dva sta bila zelo povezana in takih primerov bo še nekaj.


A je še kakšna borza povezana z njima?
P.S. - kakšna točno je bila njuna medsebojna povezava? (jst sm čist kripto-laik tako da nimam pojma o teh zadevah, pa mi lahko preprosto, po kmeč'k razložite)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

PacificBlue ::

Malidelničar je izjavil:

A. Smith je izjavil:

BlockFi Files for Chapter 11 Bankruptcy

https://www.businesswire.com/news/home/...

Ampak da bo BlockFi crknil se je vedelo že, ko je crknil FTX. Ta dva sta bila zelo povezana in takih primerov bo še nekaj.


A je še kakšna borza povezana z njima?
P.S. - kakšna točno je bila njuna medsebojna povezava? (jst sm čist kripto-laik tako da nimam pojma o teh zadevah, pa mi lahko preprosto, po kmeč'k razložite)


Pa preberi si se komentarje;)
https://twitter.com/davidjadler1991/sta...
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Eni bučkoti tu bi kar radi čez noč obogatili. BTC je long term investicija. In sedaj je čas za nakupe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Eni bučkoti tu bi kar radi čez noč obogatili. BTC je long term investicija. In sedaj je čas za nakupe

s trdim ,da novega ATH ne bo

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Eni bučkoti tu bi kar radi čez noč obogatili. BTC je long term investicija. In sedaj je čas za nakupe

s trdim ,da novega ATH ne bo

Če ne pride kaj umes.....cel čas trdim,da novega ATH ne bo ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

25 k do novega leta. Bo ok?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Ne bo.

Kripto ::

Bomo videli ali bo prišel bitcoin božiček ali bitcoin grinch. 35k USD do konca leta je še vedno izvedljivo.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

mr_chai ::

Ne vem iz kje je nodi to 25ko potegnu. Če že sanjaš, sanji big al pa go home.

A ni čar teh vreče prenašalskih ponzijev ravno v tem, da probaš zadeti naslednji vrh. Torej, če sanjaš da bo BTC oh in sploh ponovno zaživel, ker se bo našlo VEČ naivnih ovčic, kot v zadnjem bull runu, potem boš itak pri 25k še vedno naprej HODLAL ali pač ?


Jaz sem izgubil popolno zaupanje v kripto sceno. Dokler tu ne bo regulacije, ne bo nič.

https://watcher.guru/news/over-50000-bt...

Hmmm.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

deco16 ::

Čar je da maš enoto katera ni limita v neskončnost. Kar bi ob inflaciji melo še večji smisel ampak je lih kontra ker je risk asset :)

Tudi jaz sem govoril kolegu leta 2017, da je to balonček. No sej je bil ampak se vedno vrne ;)

Prebranac ::

Haha. Malo pumpnejo da zagrabijo ribice. Fuknite zadnje peneze, da ponzi še goni do 17 500. Potem pa gremo dooolll do 15k. Bougi ste mi vsi ki snifate hopium.

FireSnack ::

Zdaj gre gor. Pod 17k več ne more padit. Lahko me držiš za besedo.
Preprodajalec NFT umetnin
««
1203 / 1471
»»