» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1202 / 1471
»»

Rossi V ::

wilbur je izjavil:

Po drugi strani pa pravijo, da v vsaki kripto krizi se sredstva množično umikajo v hladne denarnice in le del jih je nazaj prišlo na trg. Kar pomeni da je manj kovancev v obtoku in z manj kovanci se trguje.

Rossi V je izjavil:

wilbur je izjavil:

Računica bi bila, da vsi tako razmišljajo, in bi vsi prodajal da bi ceneje kupovali. Le kje bi se ta računica ustavila? Na 0?



kaj ti bo kovanec,ki si ga kupil pri 45 k,pade na 3k in nardi pumpo na 18 k?


Nič, tko k delnice. Kupim, umaknem in čakam boljše čase. Vmes pa dokupujem in nižam povprečno NC.
Bog je veliko dal, pa ni rekel da moraš vse požreti.

Dejstvo pa je da to počnem z viški, tako da tudi če vse zgubil ne bom propadel.


V kripto ste sli z namenom zaslužka ne izgube.V casih kakrsnih so se ne hodla niti ne stejka.Preprosta logika ce si kupil btc pri 45k ,bi zdaj dobil 3 btc -je in ce verjameš v to ,da bo šel nazaj na 45k se pravi imaš potem 140k cca,v vasem primeru ko hodlate pa samo dobite svoj denar nazaj.Tudi jaz vas ne razumem

wilbur ::

Pozabljaš, če bi vsi tvojo logiko uporabili, bi bil btc vreden 0 in bi ga lahko kupil neskončno veliko in ne samo 3

PrihajaNodi ::

Kar naenkrat bo btc bumpnil na 25 k in 2023-2024 min 100k. To vas bo glava bolela.spet pumpa. Icp lepo od od 3.5 na 4
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mat2000 ::

Bitcoin Will Explode by Over 5,900%, Come Out of Bear Market 'Smelling Like a Rose': ARK Invest's Cathie Wood

DarwiN ::

Takšna napoved, še posebej tako specifična, človeka nepreklicno in doživljenjsko zacementira kot scammerja, ki je plačan, da vabi majhne ribice v past. Mislim WTF, zakaj bi kdorkoli podal takšno napoved? Edina razloga sta lahko samopromocija ali nategovanje.

Ta Cathie Wood mi je že odkar sem jo prvič videl, sprožila moj BS detektor in od takrat naprej ne kliknem več na nobeno povezavo/video z njenim imenom..

Od vseh teh takoimenovanih ekspertov, ki jih ponuja Youtube, mi je še najbolj všeč Gareth Soloway. Ta se mi zdi precej realen in racionalen.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PrihajaNodi ::

Saj kripto ni racionalen. Zapomni si da ko vsi klicejo h koncu in valvoline vstopi tu v komentarje so kupuje na veliko. Do sedaj je bil ta indikator se vedno tocen 10000%. Robot pa itak samo bere in dela kontra. Zdaj se splaca ene 50k zabit notri pa ce pade med 12 in 14k se ene 100k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Mat2000 je izjavil:

Bitcoin Will Explode by Over 5,900%, Come Out of Bear Market 'Smelling Like a Rose': ARK Invest's Cathie Wood


Vsi vlagatelji se umaknejo,vi pa zagrabite za naslove 5 ljudi.....Cathie,Saylorja in ostalih parih,ki jih vrtijo po medijih ,da vi nasedate
Niso se zastonj vlagatelji umaknili,vi pa verjemite novicam Cathie in ostalih bla bla
Ne recem,da bitcoin ne bo naredil se pumpe,halving sam je uporaben samo za pumpanje cene in nič drugega,bitcoina je dovolj za naslednjih 300 let...vendo bodo prodajalci in vedno kupci.

sploh pa ne vem kaj vam strokovnjakom z grafi razlagam :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

deco16 ::

Tolk besed in negativizma in pol ko bo 10k bo vložil 500€ :)

Svašta in kaj boš z 0.05 BTC-ja.

Sem mislil, da se bo bolj izprsil Warkraft glede na to da špara že celo leto na doomsday.

val46 ::

Ja, pa če bi zdej prodal kar ima, bi potem lahko vložil precej več. Ampak ne, on raje kot da zdej pobere ven ne vem, 5000€ in potem za teh 5000€ kupi ko bo BTC na 10k, jih bi imel za cca 60% več. Aja čaki zdej...on nima BTC, niti ETH...on je vzel kredit in vse vložil v SHIBo in podobne meme coine. Zdej mi je več jasno ja...

PrihajaNodi ::

Perci pa tud nic naredu da to nesnago pobrise
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Perci pa tud nic naredu da to nesnago pobrise


Jaz predlagam naj s tvojo prične.

Kripto ::


Money is mindset!

DarwiN ::

"What he is actually saying is "I am going to bait my subscribers into losing all their money for the 10th time this year"

Najboljše ocenjeni komentar pod videom (če odmislimo bote in kupljene komentarje). :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

delavec44 ::

Kaj to je res? Nisem več na binance. Tudi če je, po moje bodo vse popravili za nazaj, razen če ljudje dvignejo prej.

Binance DEX exchanges 1 BTC to 145 ETH right now instead of 14.5 ETH because of a bug

Rossi V ::

Kripto je izjavil:





sj ne morem verjet....on in crypto rover sta največja nateguna v kripto .Plačana sta glede na stevilo sledilcev in na tweet :-)

FireSnack ::

delavec44 je izjavil:

Kaj to je res? Nisem več na binance. Tudi če je, po moje bodo vse popravili za nazaj, razen če ljudje dvignejo prej.

Binance DEX exchanges 1 BTC to 145 ETH right now instead of 14.5 ETH because of a bug


Preverjeno deluje, ampak žal samo enkrat. Sem probal 2x pretvorit in več ni dalo x10. Sem še parkrat pretrejdal novi profit, da mi ga ne bodo slučajno kako odvzeli naknadno. :))
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Deluje ja. Sem ze dol potegnu. Thnx za tole. Bo lep dopust
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

je tole dejansko legit ali je scam stran kolko kaže? :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

Ne vem če. Podoben YT posnetek je bil naložen pred dvemi tedni.



Ta je celo dva meseca in ne zgolj dva tedna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

delavec44 ::

Vidim sedaj ja. Dober scam (popravek, v bistvu precej očiten). Prehitro sem postal.

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

LG OLED55A29LA dobra cena 670€? Ima pa samo 60 herzov... Dilema.

Pardon cena je 0.632 ETH.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

Kripto ::

Sem nabavil bitcoin, kar bo pa bo.

Money is mindset!

FireSnack ::

Kripto je izjavil:

Sem nabavil bitcoin, kar bo pa bo.

Pravilna odločitev. Sem slišal da jih je na našem planetu omejeno število. To na dolgi rok lahko pomeni samo da bo cena šla gor, gor, gor. To the moooooooooooooon!
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

DarwiN ::

Kripto, napaka..

Če pogledaš graf je IMO vsaj 80% možnosti, da gremo v začetku tedna ponovno proti ~15.5k ali nižje.

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

kixs ::

Ce kupis za 100€ bitkojna, se niti ne sekiras kam gre :lol:

Prebranac ::

DarwiN je izjavil:

Kripto, napaka..

Če pogledaš graf je IMO vsaj 80% možnosti, da gremo v začetku tedna ponovno proti ~15.5k ali nižje.



Res je. Za vse ki vas še niso kiti in menjalnice napizdili...ena pumpica še ne prinese bulla!

Prebranac ::

"Igra z obarvanim zrakom"
Zakaj ni pristaš ne kriptovalut ne superiornosti tehnologije veriženja blokov, je v zelo kritičnem zapisu v časopisu Dnevnik poudaril ekonomist Jože P. Damijan: "Iz dveh razlogov. Prvič, za kriptovalutami ni nobenega kritja, so zgolj on-line računalniška igrica z multiplimi igralci, ki se igrajo z obarvanim zrakom, katerega vrednost poganjajo špekulacije z eno izmed umetnih, virtualnih dobrin, ki so si jo izmislili podjetni mladinci, da bi ekspresno obogateli. Kripto je Ponzijeva shema po svojem dizajnu. In drugič, za kriptovalutami ni ničesar razen algoritmov in abnormalno energetsko potratne tehnologije veriženja blokov za njihovo ustvarjanje in ohranjanje."

tabonir ::

Prebranac je izjavil:

"Igra z obarvanim zrakom"
Zakaj ni pristaš ne kriptovalut ne superiornosti tehnologije veriženja blokov, je v zelo kritičnem zapisu v časopisu Dnevnik poudaril ekonomist Jože P. Damijan: "Iz dveh razlogov. Prvič, za kriptovalutami ni nobenega kritja, so zgolj on-line računalniška igrica z multiplimi igralci, ki se igrajo z obarvanim zrakom, katerega vrednost poganjajo špekulacije z eno izmed umetnih, virtualnih dobrin, ki so si jo izmislili podjetni mladinci, da bi ekspresno obogateli. Kripto je Ponzijeva shema po svojem dizajnu. In drugič, za kriptovalutami ni ničesar razen algoritmov in abnormalno energetsko potratne tehnologije veriženja blokov za njihovo ustvarjanje in ohranjanje."


Jože P. Damijan! Koliko je vredno mnenja ekonomista, ki se ne spozna na tuje valute in ne ve da se devizni tečaj lahko spremeni. Ubogi študenti!

Cveto ::

Meni gre JPD sicer na živce, a kot ekonomist mu dam prav. Nekaj, k čigaršnji rasti lahko pripomore samo denar novih vlagateljev, pač ni drugega kot Ponzi shema. Seveda se da oziroma se je dalo lepo zaslužit, a dejstvo je, da karkoli ste ali boste hoteli dobiti izplačano v valuti, ki jo vzamejo povsod, bo moral zato nekdo vložiti svoj "pravi" (=fiat) denar. In teh je vedno manj. Folk se je opekel in se pač ne gre več. Trenutno stanje je nekako stabilno samo zato, ker folk hodla, ne prodaja, pač zato, da imajo vsaj iluzijo, da nekaj imajo. Enako banke in ostali institucionalni vlagatelji.

Karen ::

Sej folk ne hodla, folk menja nazaj v fiat, zato likvidnostne tezave vseh borz.

-Wall ::

Ne ne, ze raste, se letos bo BTC miljon! :)) :)) :)) Ste s tulipancki ostali, a?

Oh jeba, kriptovalute niti posaditi ne morete.

Mogoce bojo kriptovalute postale uporabne, vrednost BTC se pocasi stabilizira, mogoce ga pa spekulatskim gnojem le ne bo uspelo uniciti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

A. Smith ::

JPDja ne jemljem resno vse, odkar vem, da je vzel kredit v frankih. In se potem prislinil k društvu Frank.

Damijan ima visoke osebne dolgove. Po javno dostopnih podatkih ima na svoji nepremičnini vpisani hipoteki za dve najeti posojili. Junija 2007 si je pri banki Unicredit izposodil 587 tisoč švicarskih frankov po obrestni meri šestmesečni CHF Libor s pribitkom v višini 1,3 odstotka.

Kmalu zatem, aprila 2008, si je pri isti banki izposodil še 40 tisoč evrov, ki jih je po naših informacijah porabil za nakup jadrnice. Kot zanimivost, Unicredit je takrat vodil France Arhar, danes svetovalec v Pahorjevem kabinetu.

Po naših izračunih je Damijanov dolg tudi ob rednem odplačevanju mesečnih anuitet še vedno zelo visok. Po enajstih letih mu je pri posojilu, ki ga je najel v frankih, ostalo še za približno 333 tisoč evrov dolga (387 tisoč frankov).

Kaj je šlo pri Damijanovem posojilu narobe? Leta 2007 je hišo, ki je po cenitvi geodetske uprave vredna 170 tisoč evrov, kupil in obnovil z nekdanjo partnerico, kar ga je stalo približno 350 tisoč evrov. Posojilo za to je najel v švicarskih frankih, ki so se v zadnjih letih v primerjavi z evri močno okrepili. To je podražilo tudi posojila v tej valuti.


https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

PrihajaNodi ::

Sami piskaci in jokaci to. Weak hands si zasluzijo biti revni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Konc je. Kripto je mrtev. Tudi v tem krogu se je pokazalo da enostavno ni nobene praktične (niti dodane) vrednosti v nobeni od 34.552 kriptovalut. Zaprite račune, preden gre vse v bankrot. Bolje vrabec v roki kot golob na strehi. V naslednjem tednu pričakujem spet 2-3 bankrote kripto menjalnic.
Preprodajalec NFT umetnin

Scaramouche3 ::

FireSnack je izjavil:

Konc je. Kripto je mrtev. Tudi v tem krogu se je pokazalo da enostavno ni nobene praktične (niti dodane) vrednosti v nobeni od 34.552 kriptovalut. Zaprite račune, preden gre vse v bankrot. Bolje vrabec v roki kot golob na strehi. V naslednjem tednu pričakujem spet 2-3 bankrote kripto menjalnic.


Problem je da je to zdaj kot religija ali bolje rečeno kult.
Ti ljudje verjamejo in morajo, ker drugače ni bodočnosti za njih, denar lahko pride od nič!
Ali pa celo vedo da je scam samo hočejo biti prvi ki kupijo,da se zadnjim ukrade...
Mentaliteta kockarjev, ki ga je ustanovitelj, ki se seveda noče javno imenovati dobro zavedal!

stroj66684 ::

Scaramouche3 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Konc je. Kripto je mrtev. Tudi v tem krogu se je pokazalo da enostavno ni nobene praktične (niti dodane) vrednosti v nobeni od 34.552 kriptovalut. Zaprite račune, preden gre vse v bankrot. Bolje vrabec v roki kot golob na strehi. V naslednjem tednu pričakujem spet 2-3 bankrote kripto menjalnic.


Problem je da je to zdaj kot religija ali bolje rečeno kult.
Ti ljudje verjamejo in morajo, ker drugače ni bodočnosti za njih, denar lahko pride od nič!
Ali pa celo vedo da je scam samo hočejo biti prvi ki kupijo,da se zadnjim ukrade...
Mentaliteta kockarjev, ki ga je ustanovitelj, ki se seveda noče javno imenovati dobro zavedal!


Meni je tudi že sumljivo kdo je ta Satoshi Nakamoto. Ta ustanovitelj je prav mogoče kakšna tričrkovna agencija iz USA. Sumim da je to nekakšen test pred prihodom na CBDC.

PrihajaNodi ::

Fak no. Tole robot pridno bere. Mooon je pred vrati
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kronos_10_ ::

stroj66684 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Konc je. Kripto je mrtev. Tudi v tem krogu se je pokazalo da enostavno ni nobene praktične (niti dodane) vrednosti v nobeni od 34.552 kriptovalut. Zaprite račune, preden gre vse v bankrot. Bolje vrabec v roki kot golob na strehi. V naslednjem tednu pričakujem spet 2-3 bankrote kripto menjalnic.


Problem je da je to zdaj kot religija ali bolje rečeno kult.
Ti ljudje verjamejo in morajo, ker drugače ni bodočnosti za njih, denar lahko pride od nič!
Ali pa celo vedo da je scam samo hočejo biti prvi ki kupijo,da se zadnjim ukrade...
Mentaliteta kockarjev, ki ga je ustanovitelj, ki se seveda noče javno imenovati dobro zavedal!


Meni je tudi že sumljivo kdo je ta Satoshi Nakamoto. Ta ustanovitelj je prav mogoče kakšna tričrkovna agencija iz USA. Sumim da je to nekakšen test pred prihodom na CBDC.


Definitivno!

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fak no. Tole robot pridno bere. Mooon je pred vrati


Za tebe bolj moonshine :)) Ko bo letelo dol, bo steklenica edina prijateljica.

Sj počasi boste nekateri ugotovili kakšen ponzi je kripto, ampak Nodi, on ima raje še glavo v pesku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Ijus ::

dej ljudje kake mate eni. haha.
kripto je prihodnost. 8-)
vse gre v digitalno.
vi pa tle se derete ko prizadeti.
ker je pač neka kriza atm. jao ej.
sej naumo šli nazaj v kameno dobo al kaj? jao ej...

moji tokeni so pa tud vredni glih za ene 5 paketov WC papirja. haha.
šit božji je to grdo geldat. lol. a imam jih na bilijone. lol.

drugač trejderji svaka vam čast da se s tem ukvarjate. vi ki se spoznate. btc pa to. zmaga. jaz bi tudi pa se mi ne da. niti nimam dovolj denarja.
jaz sam hodlam ene 8 tokenov. res niso nič vredni. hehe.

drugač dej no ne se tle javno kregat haha k isapde grdo od vas. ;(( kreguljci.
pi**a se kregate pa tepete. ko nek javni šank hay! sumoborni drekuljci. :))

neotesanci...
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

PrihajaNodi ::

Daj pober se tja nazaj v 2018. Isto je blo. Faza akumulacije je sedaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

No, kar se tice moonshine in steklenic je bil že vikend konkreten..sem imel dip kar pri šanku.
Pa kljub vsem tegobam me veseli, da je $GIGA v enem tednu narastel za 75%.
I’m out.
:3

martincek1 ::

NFTji so pa kar konkretno poskočili. :) Še malo, da konkretno pade borza, potem pa up only.

PrihajaNodi ::

Alti ze poskusajo pokat gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bozicek ::

Kateri pa?
A Mina :)):)):))
Darila letos samo za poredne

mAXTER ::

Berem isto sranje od privoscljivcev kot sem bral 2014,2018,2022... samo upam da bom isto sranje prebiral spet 2026:))

Pjebi ne se sekirat, sej je sam faking dnar... ce gre pac naj gre.. so se druge bolj pomembne stvari v zivljenju tako da take a chill pill and relax 8-)

FireSnack ::

Tiktok pumpa Tether. Pravijo da ni kritja in bi radi dokazali resnico.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

cel čas trdim,da novega ATH ja ne bo ......pa ste kot zasvojeni,saj verjetno ste.....v službe bo treba fantje

vse je ponzi,kar verjetno ze dolgo veste,pa vas ni motilo dokler sami ne zgubljate.....ribic je zmanjkal,frizerk tudi.......mislim,da vste ti trejderji zdj na vrsti.cel čas vam govorim,da se ne gre za nobeno vrednost kovancev ampak samo za igro menjalnic.Whale so menjalnice same,kar ste lahko opazili na dolgi rdeci crti ko se je cz binance odločil odstopit od FTT z namenom,da sesuje crypto in tudi cel čas vam govorim,da je najslabši med njimi......azijc...........gleda te milo v oči in laže

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

deco16 ::

Haha, kolkrat si že to reku? :)


Sej smo v službi, kaj ni prav da se meče dnar v brezvezno brezvednostno stvar, da še mi mal pomagamo da se inflacija zniža ;)

Rossi V ::

deco16 je izjavil:

Haha, kolkrat si že to reku? :)


Sej smo v službi, kaj ni prav da se meče dnar v brezvezno brezvednostno stvar, da še mi mal pomagamo da se inflacija zniža ;)



:-D rekla.........no vsaj menjalnice so vam hvaležne ko puščate tam svoj denar :-D

ej Nodi glej pumpa :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()
««
1202 / 1471
»»