» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1201 / 1472
»»

spegli ::

16666 -> 15800 -> 17100 Če uspe. 16k je za long do 18k imo. Eni ste kupoval nad 64k. Kje ste zdej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Prebranac ::

spegli je izjavil:

16666 -> 15800 -> 17100 Če uspe. 16k je za long do 18k imo. Eni ste kupoval nad 64k. Kje ste zdej?


Verjetno na štriku za fabriko.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Puni kufer imam nodija in njemu podobnih. Samo hopium snifate. Ali ne vidite da vas skalpirajo pi...a. gre še dol in to je edina resnica! U3pm! Jasno?!

Jaz mam tebe poln k… ker samo fudas. Btc se fundamentalno NI nic spremenil. Ce pa par borz crkne pa tud ni big deal

Robot bo vedno, vedno naredil obratno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Spot 10% 16k 20% 15k 30% 14k. Če gre pod 12k prodam taščo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Puni kufer imam nodija in njemu podobnih. Samo hopium snifate. Ali ne vidite da vas skalpirajo pi...a. gre še dol in to je edina resnica! U3pm! Jasno?!

Jaz mam tebe poln k… ker samo fudas. Btc se fundamentalno NI nic spremenil. Ce pa par borz crkne pa tud ni big deal

Robot bo vedno, vedno naredil obratno


Se niti ne zavedajo kako hitro lahko pumpne.

Money is mindset!

Prebranac ::

A zato pumpajo šiti coin solana, ki potrebuje 1 dan za transakcijo verificiranje? Spet kdo želi zaslužit ftx puf.

PacificBlue ::

Če hoceš lambota kupiš $GIGA, $ENQ, $AZERO, $ICP, $DC
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

No mogoče BTC le ne bo šel v pozabo...

Zahvaljujoč XRP Ledgerju 8-)

https://youtube.com/shorts/iGzAuRCyPXk?...

LP

Prebranac ::

No konec tedna je lepa priložnost za skalpiranje in obglavljenje. Kar vlagajte. Saj baje se lovi padajoče nože. Samo tepec sedaj vlaga vse svoje prihranke, preden pade spet nižje. Menjalnice spet delajo dvoamerne lažne transakcije da še nekaj malo retaila nasede.

merlin2 ::

Prebranac je izjavil:

No konec tedna je lepa priložnost za skalpiranje in obglavljenje. Kar vlagajte. Saj baje se lovi padajoče nože. Samo tepec sedaj vlaga vse svoje prihranke, preden pade spet nižje. Menjalnice spet delajo dvoamerne lažne transakcije da še nekaj malo retaila nasede.


Saj imaš prav. Samo poslušat te je pa že tečno. Vloži ko bo čas in v kar misliš da bo imelo prihodnost. Recimo, ko bo BTC padel nekje na nivo 10K. Potem bo tako ali tako mrk, ko ne bo mogoče izvajat nobenih transakcij.

LP

deco16 ::

Itak da ma prav, ampak a ne bi blo veselje da bi bil low prav 15,4k :) Kak bi se te prvoščili ;)

PacificBlue ::

I’m out.
:3

hamez66 ::

"Nič posebnega" "povprečni investitor" Merlak v bear letu povečal premoženje za 16%. Meni bi bilo v redu, če bi imel letno 16% donosa. V kripto letih sem ga seveda imel več (on pa še bistveno več), ampak se mi zdi, da so zlati časi kripta mimo.

No, po drugi strani je realna inflacija verjetno blizu 16%, tako da je na istem, kot je bil. Jaz mam pa letos toliko minusa, da če bi mi nekdo rekel, da bom imel toliko minusa, ampak bo kripto padel še bistveno več, bi bil zadovoljen in bi podpisal.

PrihajaNodi ::

evo ze pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

deco16 je izjavil:

Itak da ma prav, ampak a ne bi blo veselje da bi bil low prav 15,4k :) Kak bi se te prvoščili ;)


No bomo videli gdo se bo zadnji smejal.

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

evo ze pumpa



Nodi...ne me jezit :-)

hamez66 ::

Rossi V, kater bo naslednji 10x+ coin? Ti maš neke veze pa to..

Rossi V ::

hamez66 je izjavil:

Rossi V, kater bo naslednji 10x+ coin? Ti maš neke veze pa to..


zdj ste pečeni,tudi toliko vam ne bodo pustili,da bi svoj vložek ven dobili

Rossi V ::

al je pa ......mogoče zdele ........čas za long :-)

PacificBlue ::

Ja, bo treba it full ledger mode. Od sedaj trackajo eth transakcije preko IP na uniswapu in metamasku

Sicer pa :) $GIGA update:

When both Backend and Frontend (already hosted) are running on Internet Computer the project becomes truly decentralized, no one can shut it down etc more than this we will achieve gas free trades with ANY assets in the future when we host backend on IC.
I’m out.
:3

val46 ::

Prebranac je izjavil:

deco16 je izjavil:

Sam da se neboš u jezik urezal ko se bo enkrat konkretno odbilo in neboš kupil :) Tko kot na vrhu nisi prodajal tko na bottomu neboš kupoval ker boš mislu da bo še padlo ;)

Nekje morš začet, mogoče danes, mogoče jutri ;)


A dca do ničle? Nea bom prodal in pika. Čakam. Bo šlo še veliko dol. 10 k febr 2023. Prosim zadržite se saj je hopium drag. Gospodarska klima fkurcu in propadajo nelikvidne menjalnice. Vi pa sanjate. Lepo so vas squezali spet.

Res ne vem kaj k..c ne razumete? Ne dokupujte, ker še nismo dosegli ekonomskega dna.


Ma p... kdo te bi razumel! Če si res prepričan v te svoje napovedi, zakaj za boga ne prodaš sedaj kar imaš in pol nazaj s tem istim denarjem kupiš, ko pade na 12 ali celo 10k? Sej znaš menda računat in veš da boš za isti denar dobil cca 40% več coinov? Al je to zate višja matematika?

zmago5000 ::

eno vprašanje: Na Binancah sem nastavil sell order 23,8 in šel spat. Zjutraj vidim špico do 24 ampak sell orderja mi ni izvedlo, niti delno! Zakaj ne?

PrihajaNodi ::

Zato ker si sel spat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sumi666 ::

zmago5000 je izjavil:

eno vprašanje: Na Binancah sem nastavil sell order 23,8 in šel spat. Zjutraj vidim špico do 24 ampak sell orderja mi ni izvedlo, niti delno! Zakaj ne?


A sell order je pa še vedno odprt v tvojem acc? Robot od binance bere to temo pa ti nagaja... 😂

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sumi666 ()

zmago5000 ::

Jebemti kaj sem naredil da me zezate tle,...

PacificBlue ::

zmago5000 je izjavil:

eno vprašanje: Na Binancah sem nastavil sell order 23,8 in šel spat. Zjutraj vidim špico do 24 ampak sell orderja mi ni izvedlo, niti delno! Zakaj ne?


Ce imas v trgovini samo 10 kg pomaranc pa 100 kupcev, ki bi kupilo vsaj kilo, kaj mislis da se zgodi?large orders and small volume..you get rekt
I’m out.
:3

sumi666 ::

PacificBlue je izjavil:

zmago5000 je izjavil:

eno vprašanje: Na Binancah sem nastavil sell order 23,8 in šel spat. Zjutraj vidim špico do 24 ampak sell orderja mi ni izvedlo, niti delno! Zakaj ne?


Ce imas v trgovini samo 10 kg pomaranc pa 100 kupcev, ki bi kupilo vsaj kilo, kaj mislis da se zgodi?large orders and small volume..you get rekt


Tole ne pije vode.. Ce je cena skocila na 24 je moglo pred tem pobrati vse sell orderje pred tem tudi na 23,8... Mogoce bug al neki.. Piši na support od binance kaj pravijo... Za keri kovanec se je pa šlo če ni skrivnost....

IgorCardanof ::

Jp, bomo rabili malo vec informacij.

Si imel nastavljen Limit order ali stop limit order?
Verjetno se mi zdi sicer, da si ti imel nastavljen sell na 23.8 recimo na XXX/BUSD paru, graf je sel pa do 24 na XXX/USDT paru in do 23.8 na busd paru sploh nikoli ni prisel.

Skratka, rabimo malo vec informacij, da ti lahko pomagamo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Ce je cena skocila na 24 je moglo pred tem pobrati vse sell orderje pred tem tudi na 23,8..


Ne, to ne drzi.

.A limit order can only fill if a security has liquidity. If the security does not have enough shares trading at the specific price you placed, your order may not fill.
I’m out.
:3

sumi666 ::

Pol po vaše ath btc ja je bil 69045 usd.... Jaz sem naštimal sell order na 69000 usd.. Pa se nisem logal, Na manjalnico 1 leto... Zdaj pogledam in vidim da mi ni prodalo cena pa zdaj 16 k usd... Vzamem pištolo pa šefa menjalnice počim ??

zmago5000 ::

EVO ZNALCI, PERL/USDT 23.11. PONOČI JE ŠPICA NA 0.024, POSTAVLJENO SEM IMEL PA MARKET NA 0.0238 IN,...NI ŠLO SKOZ?! VOLUME JE BI OGROMEN MOJIH KOVANCEV PA OKOL 300 USDT....(PRI ORDERJU TYPE PIŠE LIMIT)

Sem pa tudi pri leverage short/long kdaj opazil da je skoćilo za hip čez mejo likvidacije, pa se mi pozicija še vedno ni zaprla,..1x me je to rešilo, v večini primerov pa je pomenilo da sem imel večji minus kot bi ga imel sicer hm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmago5000 ()

IgorCardanof ::

To je drugo pri likvidacijah.

Torej imel si nastavljen limit order in to na usdt paru?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

zmago5000 ::

IgorCardanof je izjavil:

To je drugo pri likvidacijah.

Torej imel si nastavljen limit order in to na usdt paru?


ja občasno kupim kak dump coin in postavim 2x višji sell order,...nikol skor ne rata in naredim minus, tukaj ko pa je, pa ni bil posel izveden, beda, sicer sem zdej že zaprl in ne morm pogledat točno kolk je bilo ali 0.0238 ali pa celo 0.0239.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmago5000 ()

Mat2000 ::

Warcraft bo treba 2 x okol kepe!

Tatankas ::

sumi666 je izjavil:

https://longforecast.com/bitcoin-price-...
Po njihovih napovedih nas čaka dolga kripto zima :S :)


to je ena najbolj glupih in nerealnih tabel v kriptu.

IgorCardanof ::

zmago5000 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

To je drugo pri likvidacijah.

Torej imel si nastavljen limit order in to na usdt paru?


ja občasno kupim kak dump coin in postavim 2x višji sell order,...nikol skor ne rata in naredim minus, tukaj ko pa je, pa ni bil posel izveden, beda, sicer sem zdej že zaprl in ne morm pogledat točno kolk je bilo ali 0.0238 ali pa celo 0.0239.


Edini nacin vidim, da ti ni ujelo je to, da si nastavil kak stop order, ki pa potem dela drugace in je omenjena situacija mozna. Ali pa da si ponesreci nastavil 0.238 namesto 0.0238
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Prebranac ::

Mat2000 je izjavil:

Warcraft bo treba 2 x okol kepe!


Tebe? A zato ker gre fse v 3pm naslednji mesec? Hopium je še prepoceni!

bozicek ::

Kaspa ga lepo rine
Darila letos samo za poredne

mr_chai ::

spegli je izjavil:

16666 -> 15800 -> 17100 Če uspe. 16k je za long do 18k imo. Eni ste kupoval nad 64k. Kje ste zdej?


Uni k so tm kupoval so zdele na kanti. Čakajo pred uršulinsko cerkvijo vsak dan ob isti uri, da dobijo eno žemljo in tamalo kekec pašteto.

Ampak za mene so tisti, ki so kupovali pri 10-20k in niso prodali pri 60k+ in še vedno hodlajo najvčji kult butli. Taki so ponavadi tud zviška gledali na tiste, ki so bili skeptični. Tud kakšnega prijatelja sem izgubil zaradi kripta.
Je pa crypto fajn litmus test, da videš pravi karakter prijateljev in pol vidiš s kom je bv izgubljati čas in kdo je dejansko tvoj pravi prijatelj.

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

spegli je izjavil:

16666 -> 15800 -> 17100 Če uspe. 16k je za long do 18k imo. Eni ste kupoval nad 64k. Kje ste zdej?


Uni k so tm kupoval so zdele na kanti. Čakajo pred uršulinsko cerkvijo vsak dan ob isti uri, da dobijo eno žemljo in tamalo kekec pašteto.

Ampak za mene so tisti, ki so kupovali pri 10-20k in niso prodali pri 60k+ in še vedno hodlajo najvčji kult butli. Taki so ponavadi tud zviška gledali na tiste, ki so bili skeptični. Tud kakšnega prijatelja sem izgubil zaradi kripta.
Je pa crypto fajn litmus test, da videš pravi karakter prijateljev in pol vidiš s kom je bv izgubljati čas in kdo je dejansko tvoj pravi prijatelj.


Res je. Mislim da ti odvisniki od hopiuma nimajo prijateljev.

Scaramouche3 ::

Lepo povedano

Prebranac ::

Danes spet skalp. Eth 1200 in doge 92 centof. Naj vas napizdijo kiti. Mene nič več. Vse gre po scenariju...da bo padlo do 12 do q5 k. Febr 2023 pa 10k. Ne kupujte gdor je zdrav v pameti.

val46 ::

Prebranac je izjavil:

Danes spet skalp. Eth 1200 in doge 92 centof. Naj vas napizdijo kiti. Mene nič več. Vse gre po scenariju...da bo padlo do 12 do q5 k. Febr 2023 pa 10k. Ne kupujte gdor je zdrav v pameti.


In še zmerom ne misliš prodat kar imaš, ter nato recimo februarja 2023 kupit z istim denarjem precej več kovancev, kot imaš sedaj. Sam dve možnosti vidim tu...ali niti sam ne verjameš v te svoje napovedi, ali pa si pač neumen. Sori, ampak tako je.

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Danes spet skalp. Eth 1200 in doge 92 centof. Naj vas napizdijo kiti. Mene nič več. Vse gre po scenariju...da bo padlo do 12 do q5 k. Febr 2023 pa 10k. Ne kupujte gdor je zdrav v pameti.


In še zmerom ne misliš prodat kar imaš, ter nato recimo februarja 2023 kupit z istim denarjem precej več kovancev, kot imaš sedaj. Sam dve možnosti vidim tu...ali niti sam ne verjameš v te svoje napovedi, ali pa si pač neumen. Sori, ampak tako je.


Kaj mi bo več kovancev? A ti misliš da gremo do novega ath? Kaj pa če nea gremo? Nikakor ne prodam na dnu z minus 85%. Vase verjamem, dinarof ni, pa zbiramo plače. Ko bo 10k vložim 500 eur.

Še vedno več profitiram, da čakam do novega vrha, manjši riziko. Tudi če je nižji vrh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

KriptoAmater ::

Pozdravljeni!

Mene samo zanima, kako se prikaže naši finančni trgovanje z vzvodi na Binance računu?

Hvala in lep pozdrav

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Danes spet skalp. Eth 1200 in doge 92 centof. Naj vas napizdijo kiti. Mene nič več. Vse gre po scenariju...da bo padlo do 12 do q5 k. Febr 2023 pa 10k. Ne kupujte gdor je zdrav v pameti.


In še zmerom ne misliš prodat kar imaš, ter nato recimo februarja 2023 kupit z istim denarjem precej več kovancev, kot imaš sedaj. Sam dve možnosti vidim tu...ali niti sam ne verjameš v te svoje napovedi, ali pa si pač neumen. Sori, ampak tako je.


Kaj mi bo več kovancev? A ti misliš da gremo do novega ath? Kaj pa če nea gremo? Nikakor ne prodam na dnu z minus 85%. Vase verjamem, dinarof ni, pa zbiramo plače. Ko bo 10k vložim 500 eur.

Še vedno več profitiram, da čakam do novega vrha, manjši riziko. Tudi če je nižji vrh.



računica ti pa ne gre

wilbur ::

Računica bi bila, da vsi tako razmišljajo, in bi vsi prodajal da bi ceneje kupovali. Le kje bi se ta računica ustavila? Na 0?

Rossi V ::

wilbur je izjavil:

Računica bi bila, da vsi tako razmišljajo, in bi vsi prodajal da bi ceneje kupovali. Le kje bi se ta računica ustavila? Na 0?



kaj ti bo kovanec,ki si ga kupil pri 45 k,pade na 3k in nardi pumpo na 18 k?

wilbur ::

Po drugi strani pa pravijo, da v vsaki kripto krizi se sredstva množično umikajo v hladne denarnice in le del jih je nazaj prišlo na trg. Kar pomeni da je manj kovancev v obtoku in z manj kovanci se trguje.

Rossi V je izjavil:

wilbur je izjavil:

Računica bi bila, da vsi tako razmišljajo, in bi vsi prodajal da bi ceneje kupovali. Le kje bi se ta računica ustavila? Na 0?



kaj ti bo kovanec,ki si ga kupil pri 45 k,pade na 3k in nardi pumpo na 18 k?


Nič, tko k delnice. Kupim, umaknem in čakam boljše čase. Vmes pa dokupujem in nižam povprečno NC.
Bog je veliko dal, pa ni rekel da moraš vse požreti.

Dejstvo pa je da to počnem z viški, tako da tudi če vse zgubil ne bom propadel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wilbur ()
««
1201 / 1472
»»