» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1188 / 1486
»»

Kripto ::

Kdor ima večjo količino FTT in Solano mu bo trgalo živce na živo. Naveza FTX in Almida je toksična hišica iz kart.

Money is mindset!

mr_chai ::

_wtf_ je izjavil:

https://cryptoslate.com/krakens-jesse-p...

Še en ki je izkoristu situacijo, da si nardi mal reklame.

XIIT ::

Motion je izjavil:

tonis je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Tether8-O

A se kaj konkretnega dogaja?

Jaz imam sicer večino v EUR, nekaj pa v BUSD.


https://twitter.com/astro__magic/status...

mr_chai je izjavil:

Kaj pravte na 2x vzvodni short solane ? Good play ali bad ?


Men se zdi da bo SOL še dobro odnesu vso to dramo.

Ko bo padel FTT, mu bo SOL sledil.

"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

merlin2 ::

Veliki niti ne povejo vsega >:D

https://www.newsbtc.com/news/bitcoin/jp...

Lp

PrihajaNodi ::

Evo ze pumpa. Vzel ja zeleto do 25k do konc leta....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

mr_chai je izjavil:

Kaj pravte na 2x vzvodni short solane ? Good play ali bad ?



Mogoče ja, mogoče ne, je pa funding rate -2% na vsaki 2 uri :D

strawman ::

XIIT je izjavil:




Dokler to počnejo s četrt milijončka na samo enem poolu ni panike.
https://etherscan.io/tx/0x3a91935b5541f...

Mat2000 ::

hamez66 je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Kaj pravte na 2x vzvodni short solane ? Good play ali bad ?



Mogoče ja, mogoče ne, je pa funding rate -2% na vsaki 2 uri :D


Ma tale funding rate je nemogoc. Je bil celo -4 %

Sem placal kar nekaj v teh funding rate fees, ko sem shortal solano.
Katera kripto borza ima boljse pogoje trgovanja za futures?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mat2000 ()

PacificBlue ::

Preveri okx, imajo nizke feeje
I’m out.
:3

Mato989 ::

mr_chai je izjavil:

perci je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Evo ti ena pozitivna:

Zaslužil s shortanjem pri 20k na vzvod X2.. :P

A žal zgolj kot akademska vaja s 100€ vložka. Neke vrste začetniški test trejdanja, shortanja na vzvzod.

Pri večjih zneskih se pokaže razlika med testom in produkcijo.

Mimogrede, eni so nekaj odkimavali, ko sem pri 40k prodajal...


men se je folk smeju v glavo ko sm jim razlagu ,da so nori, če pri 65k ne prodajo


Mogoče se ti bo čez 10 let spet smejal zakaj si prodajal =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnack ::

Prodal čez vikend, danes kupil nazaj in dobil za 30% več coinov. To so te predvidljive situacije kjer se dela razlika.
Preprodajalec NFT umetnin

PersonaRuda ::

merlin2 je izjavil:

Veliki niti ne povejo vsega >:D

https://www.newsbtc.com/news/bitcoin/jp...

Lp

To sem jaz že pred slaba pol leta povedal, kje in kdaj zna biti bottom za BTC tega ciklusa. ;)
Da dodam: Balon je počil novembra 2021, v prejšnjem in predprejšnjem ciklu je bil BTC bottom približno 1 leto pozneje od poka balona (alt-i pa 1,5 - 2 leti pozneje). Torej sam menim, da zna biti bottom BTC tega ciklusa v tem ali naslednjem mesecu in da od janurja 2023 več ne gremo pod to točko. Moje amatersko mnenje seveda.

https://slo-tech.com/forum/t768253/p761...

PersonaRuda je izjavil:

Popravljam svojo spodnjo napoved. To sedaj ali najkasneje jutri je po moje bottom tega poletja. Torej se je zgodilo 1 mesec prej kot sem napovedal. Če bo čez mesec ali dva ponovna korekcija in se bomo močno približali 20k bo to nek signal, da je balon res počil novembra 2021 in da bo bottom BTC nekje med 10k-13k proti koncu leta. Sam še vedno upam, da temu ni tako in da bomo septembra 2022 šli na novi BTC ath. Ampak pustimo času čas, kateri bo pokazal kje dejansko smo (ali v bearu ali pa še vedno v bull-u).

PersonaRuda je izjavil:

Trenutno gre vse po planih in alt-i so še bolj padli, še vedno pa menim, da to ni bottom tega poletja. Moja napoved izpred dveh tednov:

PersonaRuda je izjavil:

Moja napoved. Enkrat med začetkom julija do konca julija bo BTC med 23k-26k in to bo potem bottom poletja. Tudi alt-i bodo takrat na bottom in sem mnenja, da tega nismo dosegli pred dnevi, ampak da gremo še nižje (sedaj bo popravek na gor bo tam tudi ostalo, pa spet malo dol, pa gor in sledila bo zadnja velika korekcija poletja v mesecu juliju). Če pa je res bil lani novembra BTC na ATH in je takrat balon počil, potem pa do konca leta res pademo na med 10k-13k, za alt-e pa rajši ne napišem kako jih bo porezalo.

Ključno bo torej ali gremo avgusta 2022 spet proti 30k in potem septembra na 40k-60k ali pa bo septembra začelo radirati pod 20k. Takrat se bo vedelo ali je bil novembra 2021 BTC na ATH in se je takrat bullrun zaključil ali pa se še ni zaključil bullrun prejšnjega cikla. Če bi sedaj moral ugibati med tema dvema, bi se težko odločil, ker je vse čudno da bolj čudno ne more biti. Prav tako je veliko negotovosti prisotne pri meni...

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Ena napoved. Ko bo neo 5$, bo prišel Smurf in povedal, da je vložil.

Drugače pa vsa čast Valvolinu, spet je dobro zadel dno. No, lokalno dno, itak gre lahko še nižje glede na vso štalo, ki jo je naredil SBF.

Prebranac ::

hamez66 je izjavil:

Ena napoved. Ko bo neo 5$, bo prišel Smurf in povedal, da je vložil.

Drugače pa vsa čast Valvolinu, spet je dobro zadel dno. No, lokalno dno, itak gre lahko še nižje glede na vso štalo, ki jo je naredil SBF.


Res je....zadel je barta na k.. glavico. 12 do 15k je nekje buy order za zamudnjike.

Rossi V ::

Valvoline je izjavil:

100% da se je zacela razprodaja saylorjevih btcjev. Zaprli so mu gofljo da bo tiho dokler se operacija ne konca, da bo cimmanj collateral damage ter pretiranega padanja cen.



Za saylorjeve btc je ti ne skrbi so mu dali posebne privilegije;-)

Kripto ::

SBF si lahko kupi nekaj kompletov črtastih pižam.


Money is mindset!

kow ::

Obcasno pogledam kako se drzijo stari znanci. Ne morem verjeti, da ima TRON se preko 5 milijard kapitalizacije :))

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Obcasno pogledam kako se drzijo stari znanci. Ne morem verjeti, da ima TRON se preko 5 milijard kapitalizacije :))

Tron je bolj stabilen kot solana
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

vires in numeris

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Ena napoved. Ko bo neo 5$, bo prišel Smurf in povedal, da je vložil.

Drugače pa vsa čast Valvolinu, spet je dobro zadel dno. No, lokalno dno, itak gre lahko še nižje glede na vso štalo, ki jo je naredil SBF.


Res je....zadel je barta na k.. glavico. 12 do 15k je nekje buy order za zamudnjike.

Euuu euuu smrt. Takoj ko valvoline pride v temo pa recd da vse crkne se kupi. 100%% je bilo se vedno tako
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

tale Solana me je čisto presenetila danes,pričakoval sem prosti pad.......

past bi mogla na 8-10 USD je edina razlaga mi je še ,da jo pustijo pumpat,da jo zdumpajo.Kaj vi pravite?

Kripto je izjavil:

SBF si lahko kupi nekaj kompletov črtastih pižam.




Brez skrbi bodi da je odsel s celo vrečo vasega denarja,zapora pa za take,ki imajo ni.......

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

energetik ::

Naj mi en razloži, kaj ima Solana s FTXom.
vires in numeris

kow ::

FTX ima "sestrsko" firmo Alameda Research, ki je zadaj za Solano - ce prav razumem. Saj se pomnimo kako se je promovirala v tistem bliskovitem vzponu.

PrihajaNodi ::

energetik je izjavil:

Naj mi en razloži, kaj ima Solana s FTXom.

Njihova ferma je mela ogromno solane zakupljene. Pa mislim da je bil 3 ac tud zadaj. Se ne spomnim vec, iskat se mi pa ne da
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

tole,da Solana ni ruknila neki smrdi......

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

tale Solana me je čisto presenetila danes,pričakoval sem prosti pad.......

past bi mogla na 8-10 USD je edina razlaga mi je še ,da jo pustijo pumpat,da jo zdumpajo.Kaj vi pravite?

Kripto je izjavil:

SBF si lahko kupi nekaj kompletov črtastih pižam.




Brez skrbi bodi da je odsel s celo vrečo vasega denarja,zapora pa za take,ki imajo ni.......


Na parmovi unedva strumfa neboticnike gradita. Kaksn zapor. Kje je pa Kwon? Tolk dnarja kt se je kle obrnil ni niti pljunek od dot.com mehurja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

energetik je izjavil:

Naj mi en razloži, kaj ima Solana s FTXom.



SOL sta v preteklih letih močno podpirala FTX in Bankman-Fried, saj sta oba pomagala Solani pridobiti oprijem in prepoznavnost. Predvsem je SOL tudi drugi največji holding za Alamedo, trgovsko trgovino, ki jo je ustanovil Bankman-Fried, in predstavlja približno 10 % tržne kapitalizacije Solane.

hamez66 ::

Sej včeraj je Solana že bila 9$, na futuresih, na spot pa 12.37.

Tudi sam sem pričakoval, da bo šlo danes vse še bolj dol in nisem pričakoval solane na 17$. Sem pa naredil za nekaj sendvičev, juhu. Sam kurc k je dolar toliko padel, da se v evrih skoraj ne pozna. No ja, je v redu tako kot je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

kow ::

Kako je predikcija njegova, ce je drug username. Poleg tega, na celem tviterju imas verjetno kaksnih 100k predikcij o kriptu. En bo pa ze zadel.
Skratka, brati in sirite take tvite, je onesnazevanje.

PacificBlue ::

kow je izjavil:

Kako je predikcija njegova, ce je drug username. Poleg tega, na celem tviterju imas verjetno kaksnih 100k predikcij o kriptu. En bo pa ze zadel.
Skratka, brati in sirite take tvite, je onesnazevanje.


Tule je twit: https://twitter.com/giganticrebirth/sta...

Sem objavil kt zanimivost.
I’m out.
:3

energetik ::

Rossi V je izjavil:

energetik je izjavil:

Naj mi en razloži, kaj ima Solana s FTXom.



SOL sta v preteklih letih močno podpirala FTX in Bankman-Fried, saj sta oba pomagala Solani pridobiti oprijem in prepoznavnost. Predvsem je SOL tudi drugi največji holding za Alamedo, trgovsko trgovino, ki jo je ustanovil Bankman-Fried, in predstavlja približno 10 % tržne kapitalizacije Solane.

Ja ok, torej je največ kar se lahko zgodi, da Alameda proda teh 10% Solane? Ni to tko kot Luna, ki se je printala v neskončnost za obdržat peg UST..

Sicer pa - Matic 8-O
Bolje se drži kot BTC in ETH, dejansko je samo ruknil na hitro in že spet nazaj skoraj na istem kot par dni nazaj. Tudi Ada se ne drži tako slabo.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

IgorCardanof ::

energetik je izjavil:

Naj mi en razloži, kaj ima Solana s FTXom.


FTX, Alameda, Solana, Solana ekosistem so vse ena in ista oseba. Ne čisto, ampak najbrž veš kaj mislim. Solana chain je na nivoju s Cardano chainom glede funkcionalnosti in uporabnosti, ima pa ta dodaten aspekt, da je bila zgrajena izključno z namenom pobiranja denarja retailu. Medtem ko recimo za Cardano lahko rečemo, da je imel Charles res vizijo nekaj narest, a je nažalost dovolj nesposoben, da bi karkoli bilo iz tega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Sam je hotel kriptašem pobrati denar in ga dati v dobrodelne namene :D

https://twitter.com/AltcoinDailyio/stat...

Prebranac ::

Pazite na volumne. Lažno se približuje na resistance. Death cat bounce. Short squezze retaila...

deco16 ::

SBF@SBF_FTX
20) At some point I might have more to say about a particular sparring partner, so to speak.

But you know, glass houses. So for now, all I'll say is:

well played; you won.


Torej so ga zanalašč, si je pa sam kriv ;)

hamez66 ::

Krivi druge za svoje goljufije in ostalo. Pač nategun najslabše vrste, tak, ki laže brez slabe vesti. Po drugi strani pa sposoben in inteligenten, a spet ravno malček premalo, da bi mu uspelo.

IgorCardanof ::

deco16 je izjavil:

SBF@SBF_FTX
20) At some point I might have more to say about a particular sparring partner, so to speak.

But you know, glass houses. So for now, all I'll say is:

well played; you won.


Torej so ga zanalašč, si je pa sam kriv ;)


Kako so ga zanalasc? Zakockal je 8 milijard sredstev od uporabnikov. Sam. Ne sme imet pravice da govori o cemerkoli.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

18-25 k kot sem rekel ichimokov oblak predrt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Pa ne samo, da je zakockal, vsi ti njegovi coini, pa potem arbitraže, očitajo mu manipulacije trgov, ... najemal športne dvorane, ker je pač EV+%. V dvorano vloži 150 miljonov usd, ampak mu to da kredibilnost, da so mu drugi posojali miljarde. Prefrigan tip pač, samo pomoje se ni zavedal, da bo s prevelikim pumpanjem coinov uničil samega sebe.

Luna kolaps je potem naredil svoje. Nekdo malo bolj inteligenten bi se moral zavedati, da algo coini niso stabilni. No od tam je šlo pa verjetno samo na slabše.

Tudi MtGoxov Mark Karpeles je poskušal s trejdanjem pridobiti nazaj tisto, kar so mu shackali (+ ostale nečednosti, ki se jih pa zdajle ne spomnim). Uporabljal je seveda coine iz borze, pa se mi zdi, da je malo editiral bazo in si naredil fake usdje itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

deco16 ::

Pač sej je smrdelo že neki časa.

Vsa svoj Collateral, vso vrednost in posojanja so meli v enem svojem coinu FTT(večino no).
S tem ko pade njegova vrednost pade tudi vrednost cele firme in vse posojanja katera so garantirali s FTT in drugo firmo.

Še posebi če to hitro pade se naredi problem in rata spirala. Konkurenca je to pogruntala, ena, dve slabi novici in konec, puf.


Sam rečem da CZ, mogoče tudi coinbase so meli prste vmes. Pogruntali so šibko točko in to izkoristili.
Kriv si pa je sam 100%, ampak problem naredi sam panika od uporabnikov.

Mogoče res samo krivi druge za svoje goljufije, mogoče pa ima prav, vsega itak ne sme povedat.
Tko da well played; you won

Al njegov alter EGO al pa kdo drug...

Zapomnite si sam to da ko je veliko denarja v igri so pravila igre zelo grda. Potrebno je izrinit konkurenco na tak ali pa drugačen način...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: deco16 ()

PrihajaNodi ::

Eh kakorkoli tipo ma dost kesa se za 100 njegovih generacij. Ne se sekirat. Spomnimo se samo ICNja ps slovenskih prevarantov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Jah za njega je problem, če ga spoznajo za krivega goljufije in gre v zapor za dalj časa. Karpeles je odsedel in ni bil prav dolgo v zaporu.

Pri določeni ceni njihovih coinov imajo dovolj papirnate likvidnosti za pokriti withdrawale btcjev in ostalega, kar manjka.. Ampak je težko skonvertirati vse te coine v btc.

V glavnem, mogoče bi se celo dalo kaj rešit, v kolikor mu posojil ne bo treba prehitro vračat in se spomni neko shemo počasnejšega withdrawanja ali kakšen podoben bs.

V bistvu je kr model, tako da bo še zanimivo. Mu želim najbolje, če mu rata rešit to godljo, potem vsa čast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Rossi V ::

hamez66 je izjavil:

Sam je hotel kriptašem pobrati denar in ga dati v dobrodelne namene :D

https://twitter.com/AltcoinDailyio/stat...



tole s Sam FTT je bila ena čista sama manipulacija s trgom

hamez66 je izjavil:

Jah za njega je problem, če ga spoznajo za krivega goljufije in gre v zapor za dalj časa. Karpeles je odsedel in ni bil prav dolgo v zaporu.

Pri določeni ceni njihovih coinov imajo dovolj papirnate likvidnosti za pokriti withdrawale btcjev in ostalega, kar manjka.. Ampak je težko skonvertirati vse te coine v btc.

V glavnem, mogoče bi se celo dalo kaj rešit, v kolikor mu posojil ne bo treba prehitro vračat in se spomni neko shemo počasnejšega withdrawanja ali kakšen podoben bs.

V bistvu je kr model, tako da bo še zanimivo. Mu želim najbolje, če mu rata rešit to godljo, potem vsa čast.




Verjemi mi,da ljudje njegovega kova nikoli ne bodo pristali v zaporu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PacificBlue ::

Na strani cryptoleaks.info naj bi bilo omenjeno, da je tudi manipuliral z ceno $ICPja lansko leto, ko je vrednost kovanca strmoglavila..ker naj bi bil $ICP konkurenca Solani.
I’m out.
:3

PacificBlue ::

Saylor kliče po regulaciji kripta

I’m out.
:3

mr_chai ::

Še dobro, da sem upošteval svoj nasvet in naredil ravno kontra tistemu, kar je bilo očitno. Kupil sem FTX na podnu :))

miha98 ::

hamez66 je izjavil:

Sej včeraj je Solana že bila 9$, na futuresih, na spot pa 12.37.

Tudi sam sem pričakoval, da bo šlo danes vse še bolj dol in nisem pričakoval solane na 17$. Sem pa naredil za nekaj sendvičev, juhu. Sam kurc k je dolar toliko padel, da se v evrih skoraj ne pozna. No ja, je v redu tako kot je.


Kak je lahko dolar padel če je 1:1 z evrom... včasih pa je bil 1,3 dolara za evro

hamez66 ::

Tik pred objavo CPIja včeraj okoli 14te ure je bil 1 eur vreden 0.995$, v tem momentu pa 1.0215$, se pravi kar konkretna razlika, 2.65% v manj kot enem dnevu.

Kripto ::

SBF bo vso krivdo za svoje početje poskusil prevaliti na druge.

Money is mindset!
««
1188 / 1486
»»