» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1186 / 1486
»»

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Comandante je izjavil:

Zmenite se, ce je cas za all-in, ali pocakamo se par dni? :))


Odboj bo hud in ko bo bodo vsi negativci spizdil od kle.


Lepa lepa...no boš v decembru še limal stare poste in se tolkel po prsih ko bo šlo gor? Samo konji verjamejo v kripto dvig v sedanji situaciji.


Valvoline si to ti? Zdj se prodaja hiše, jemle kredite in poriva notr.


Pravzaprav bart še ni rekel zadnje odprtine.

PrihajaNodi ::

Koliko ti je še ostalo od 20k ker nisi prej prodal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ni možnosti, da je velika menjalnica nesolventna, vkolikor nisi prizadet požrešen retard.

Sam Bankman pač je, CZ pa mislim da ni.


Kako ni možnosti da Binance propadejo? Resno? S prevzemom so hotl pomojem tud svojo rit rešt.


CZju se dejansko gre za kripto. Hotel je rešit kripto in retail. Pa zgleda ne bo šlo.

Res ne razumem drugače. Kot velika menjalnica, recimo FTX, si naredil 5m$ na dan s feeji. Premalo? Treba gemblat.


GTFO

CZ je zavohal kri od overleveraged FTXa in je šel v full on dump FTTja. Na koncu si je hotel še malo napolniti žepe, ampak je uvidel, da je deal z FTXom neprofitabilen. Je pač za razred boljši trader in manipulator kot SBF.

Če bi mu pa bilo kaj do kripta in retaila, bi pa mogoče kaj prispeval k razvoju kode, ki v ozadju poganja njegov BSC.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

tonis ::

IgorCardanof je izjavil:

Tonis, se je drugače vse tole videlo na grafih?

Se spomnim, da si bil velik zagovornik, da je vse v chartu, novice pa pridejo kasneje. Torej, si videl tole kar se je zgodilo, si shortal? in zakaj nas nisi opozoril?


Vem da je tvoje vprašanje provokacija, ampak bom vseeno odgovoril.
Tole se je videlo na grafih. Prejšnji teden sem izstopil iz BTC, ostala mi je ena malenkost altov. Ampak to ni ključno, ker tako ali tako ne nameravam dokazovat tega z reporti. Dejstvo je sledeče - jaz poznam le nekaj indikatorjev, dejansko nekaterih niti ne toliko po sami definiciji, kot pa bolj po temu kako graf reagira, ko se omenjenim indikatorjem približa. Eden od njih je ichimoku oblak. Del oblaka je tudi conversion line - dajem še enkrat isti graf, tokrat tedenski view.

Vidiš modro črto. To je conversion line. V bullu se BTC naslanja nanjo, v bearu se odbija od nje. No in ravno ta teden je prišlo do dotika in bum dol. Poglej graf za nazaj. Zakaj se ni sesulo 2 ali 3 tedne nazaj?

Pa poglej moje poste za nazaj, ne objavljam veliko, tako da ni veliko za brat.. Da nisem morda že enkrat v začetku leta govoril da zna BTC pasti pod 20k.
Vsekakor je tu kar nekaj dobrih prognostikov, za katere verjamem da so boljši od mene, vseeno pa tudi zase mislim da nekaj malega o tehniki pa le vem.

PrihajaNodi ::

Vsi pametni ko hudič shortal pa noben ne bi

BTW lep odboj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

merlin2 ::

Here we go

"BREAKING: The SEC is investigating FTX."

Pa ne okol govort :)):D:))

8-)

Valvoline ::

'A Ponzi scheme is a form of fraud that lures investors and pays profits to earlier investors with funds from more recent investors.'

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

Here we go

"BREAKING: The SEC is investigating FTX."

Pa ne okol govort :)):D:))

8-)


Hahaha. Upam da obstaja zapor za vse prevarante. Celsius, luna, ftx, saylor, elon....banda

https://m.youtube.com/watch?v=MQmn0gbCy...

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Pri koliko se kupuje solano in ftt?

:)

IgorCardanof ::

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ni možnosti, da je velika menjalnica nesolventna, vkolikor nisi prizadet požrešen retard.

Sam Bankman pač je, CZ pa mislim da ni.


Kako ni možnosti da Binance propadejo? Resno? S prevzemom so hotl pomojem tud svojo rit rešt.


CZju se dejansko gre za kripto. Hotel je rešit kripto in retail. Pa zgleda ne bo šlo.

Res ne razumem drugače. Kot velika menjalnica, recimo FTX, si naredil 5m$ na dan s feeji. Premalo? Treba gemblat.


GTFO

CZ je zavohal kri od overleveraged FTXa in je šel v full on dump FTTja. Na koncu si je hotel še malo napolniti žepe, ampak je uvidel, da je deal z FTXom neprofitabilen. Je pač za razred boljši trader in manipulator kot SBF.

Če bi mu pa bilo kaj do kripta in retaila, bi pa mogoče kaj prispeval k razvoju kode, ki v ozadju poganja njegov BSC.


V celotni tej drami si zgrešil, da je bil Sam tisti, ki je Binance ščuval proti regulatorjem. Potem je pa CZ udaril nazaj ja. Na splošno je pa boljše, dase tak podn spuca iz kripto scene čimprej. Je pa škoda, da bo to za marsikoga zelo boleče.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

ftt bo mem coin kot luna. Ftt classic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Pri koliko se kupuje solano in ftt?

:)


Najbrž se da kak odboj potrejdat, ampak gresta pa obadva na 0.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ni možnosti, da je velika menjalnica nesolventna, vkolikor nisi prizadet požrešen retard.

Sam Bankman pač je, CZ pa mislim da ni.


Kako ni možnosti da Binance propadejo? Resno? S prevzemom so hotl pomojem tud svojo rit rešt.


CZju se dejansko gre za kripto. Hotel je rešit kripto in retail. Pa zgleda ne bo šlo.

Res ne razumem drugače. Kot velika menjalnica, recimo FTX, si naredil 5m$ na dan s feeji. Premalo? Treba gemblat.


GTFO

CZ je zavohal kri od overleveraged FTXa in je šel v full on dump FTTja. Na koncu si je hotel še malo napolniti žepe, ampak je uvidel, da je deal z FTXom neprofitabilen. Je pač za razred boljši trader in manipulator kot SBF.

Če bi mu pa bilo kaj do kripta in retaila, bi pa mogoče kaj prispeval k razvoju kode, ki v ozadju poganja njegov BSC.


V celotni tej drami si zgrešil, da je bil Sam tisti, ki je Binance ščuval proti regulatorjem. Potem je pa CZ udaril nazaj ja. Na splošno je pa boljše, dase tak podn spuca iz kripto scene čimprej. Je pa škoda, da bo to za marsikoga zelo boleče.


Roko na srce, sta oba gamad svoje sorte, CZ se je tokrat izkazal kot bolj spreten. Moral sem se obregniti ob trditev, da CZ dela za dobrobit kripta in retaila. V resnici pa samo izkorišča sfero za svoj dobrobit.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

matic492 ::

Dober black friday sale letos 8-)

Prej sploh nisem uspel kupit na aplikaciji ker mi je 15x zapored napisalo rate expired, tak hitro pada. Bom moral nakazat na borzo namesto lazy man's app.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Baje 10milijard $ minusa samo na FTX strani. Kako fucked je alameda, se pa se ne ve.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

jebemti kraken me sploh ne spusti not. Da mu jebem matr

Lahko gdo preveri?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Men na telefonu dela vredu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

mas 2fa? Povsod napise da ni taprav
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Bankman naj kandidira za župana kranja da si revež opomogne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Za kraken imaš 2 2fa kode. Ena za funding in eno običajno, tako da preveri, če vpisuješ funding namesto navadne.

FireSnack ::

Folk na redditu sprašuje kako se cashouta. Panika. Kapitulacija milijonov vlagateljev po vsem svetu.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

to je to. Zdj pa na 25 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

Zdaj je takorekoč potrjeno, da gremo pod 10k.. Samo vprašanje časa.. Ali čez 2 meseca ali mogoče čez 6?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Evo ti ena pozitivna:

Zaslužil s shortanjem pri 20k na vzvod X2.. :P

A žal zgolj kot akademska vaja s 100€ vložka. Neke vrste začetniški test trejdanja, shortanja na vzvzod.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Na keri borzi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

FTX :)

Šala.. Binance.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Prebranac ::

Pa sem mislil da jaz fudam...12k do 15k se bo vstavilo. Sicer pa zuckenberg pravkar odpušča 13% zaposlenih pa še recesija se zares ni začela...

Pod 10k nea gremo...

Saylorju se tresejo tla pod nogami

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Kripto ::

Z vsako uro smo vse bližje, da se začne živce parajoča igra z emocijami. Čakamo na odboj in na roller coaster.

Money is mindset!

Siso ::

Tile bodo tumbali dokler ne bodo bagholceri na null ,potlej pa ....

https://m.youtube.com/watch?v=FTWHXO6Cq...

Nodi,ne mi zz temi levimi exchange I

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

PrihajaNodi ::

Evo smo ze nazaj. Da bi bila korekcija vsaj tako huda kot junija, ampak ne...zdj pa na 25 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

delavec44 ::

Ti si nazaj. Daj zbudi se človek, to gre na 5k.

Kripto ::

Ne spomnim se na katerem od forumov je nekdo pred kratkim napisal nekako tako "FTX je tisto ta pravo, ostale menjalnice so za otroke..."

Money is mindset!

delavec44 ::

Jaz več nobeni kripto ustanovi ne zaupam kjer je nek celebrity v reklami. Že po tem se vidi kam gre denar in da je ponzi.

Zdaj naj mi pa še Nexo zjebejo pa bo to to.

PrihajaNodi ::

Ah ja, robot te pa bere. Bitcoin se fundamentalno ni spremenil NIC! Tudi mtgox je propadel pa kaj. Nehajte fudat

Lepo pumpa nazaj. 25 k herecwe go
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

Apofis ::

Apofis je izjavil:

Edorta je izjavil:

Pozdrav,

rabila bi en nasvet in sicer bi poleg Bitstampa, Krakna in Binanc rada odprla račun še na eni menjalnici. Katero bi mi vi svetovali, prosim? Sama imam v mislih Coinbase ...

Coinbase je za froce...FTX je super

Še zmer sm mnenja, da je coinbase za froce :) :)

_wtf_ ::

glede na prikazano se mi zdi da se matic dokaj dobro drži proti ostalim altom? ali?

PrihajaNodi ::

Pa doge pa near tudi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Dolga leta smo vam tukaj razlagali kaj je poanta kripta - obcasno je pac potreben reminder.

lemur233 ::

Ali lahko vidmo v naslednjih dneh 12k ? Slutim, da bi lahko šlo. Ker če bo šlo tako naprej, potem bo CZ lahko kmalu ostal sam s svojimi žetončki in bo šel cel kripto na smetišče zgodovine.

PrihajaNodi ::

Ali lahko vidimo v naslednjih dne 25k? Sumimi da bi slo lahko skozi ker robot stalno vse bere in bo naredil kontra.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Se pravi Nodi ti v resnici navijaš za nižje cene in manipuliraš robota?

delavec44, jaz ne bi držal v nexo v takih razmerah.

strawman ::

Kakšna panika po nekaj rdečih črtah.



Še manj kot 500 dni do halvinga.

Motion ::

Danes pride še CPI vn? če bo sploh vplivalo kaj pri vsem tem....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PrihajaNodi ::

To je ze vse priced in. Lahko gre samo gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BenjaminTB ::

Tech sektor odpušča delavce. Kaj to pomeni za crypto?

Tu lahko spremljate Tech and Startup Layoffs - https://layoffs.fyi/ :) Dot.com se ponavlja?

Magic1 ::

Itak, free money se je poslovil, tako da bo treba kaj pokazat, da bo denar.
Magic

Rossi V ::

Motion je izjavil:

Danes pride še CPI vn? če bo sploh vplivalo kaj pri vsem tem....



Pomoje bo Solana danes naredila še svoje,tako da CPI niti ne bo več tako pomemben

lemur233 ::

A se kdo upa kupiti FTX ? Kaj če se bo zgodil podoben odboj kot LUNC. Recimo da se bo kdo našel, ki bi FTX dokapitaliziral in prevzel... Kaj pravite na to ? Too big to fail ?

Še nekaj. A mi lahko kdo potrdi, da je Nayib Bukele res držal ves državni BTC portfolio na FTX menjalnici ?? :D LMAO

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lemur233 ()
««
1186 / 1486
»»