» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1176 / 1486
»»

PrihajaNodi ::

Ta robot bere tudi slotech in tako ustvarja profit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ta robot bere tudi slotech in tako ustvarja profit


Kje je lambo? A ne raste fse v nebo? Kot je xiit napisal, čaka nas klaverna zima.

https://www.ft.com/content/d67c7f15-19f...

Toliko o etf.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

enemon ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ta robot bere tudi slotech in tako ustvarja profit


Kje je lambo? A ne raste fse v nebo? Kot je xiit napisal, čaka nas klaverna zima.

https://www.ft.com/content/d67c7f15-19f...

Toliko o etf.


Tudi ti si klavErn.

FireSnack ::

Doge! Elon! 1 DOGE = 1 USD?
Preprodajalec NFT umetnin

PacificBlue ::

Dogechain spet pumpa! Več kot 50%supplya gre v burn.
I’m out.
:3

Kripto ::

Vse bližje smo trenutku, ko se bo pokazalo v katero smer bo šel bitcoin za letos. Najverjetneje v tisto smer, ki jo večina ne pričakuje.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

FireSnack ::

Vse bližje smo decembru ko bo nova mrzlica in gre BTC čez milijon! Lahko pa da ne bo mrzlica, ampak bo samo mraz zaradi visokih cen kurjave. Vseeno se bolj splača Bitcoin+bunda kot pa plin in ta logika bo pognala trg v višave.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Robot vas bere. Btc 100k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

FireSnack je izjavil:

Vse bližje smo decembru ko bo nova mrzlica in gre BTC čez milijon! Lahko pa da ne bo mrzlica, ampak bo samo mraz zaradi visokih cen kurjave. Vseeno se bolj splača Bitcoin+bunda kot pa plin in ta logika bo pognala trg v višave.


Zanimiva logika, ampak nima veze z realnostjo :D:)):)):))

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Doge coin do 1 usd! Hudo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hunterslo ::

Lepo bi bilo po dolgem času videti market sentiment nad 50! Trenutno smo na 34.

FireSnack ::

Doge gre na Twitter sistem kjer se bo kupovalo odpustke za sovražni govor, ki bo v sklopu svobode izražanja. Odplačaš z DOGE in si odbanan.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

Kaj je mojstri. A je že lambo? Moonboysi? Lahko sanjete o dobičkih. Ko vdari realnost bo bolelo. Samo klik botof pa bo rdeče vse.

PrihajaNodi je izjavil:

Doge coin do 1 usd! Hudo


Do 0,27 največ pa res. Ne sanjaj lopof.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Deflacija prihaja fant moj. Tole gre do 100k. Do konca leta 30-35 k. Raje kupi kaj
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Bartova glavica kaže na 350k za BTC. Če danes prebije 21k, smo avtomatsko na 40k in na ATH še pred koncem novembra. V decembru pa pumpa požene proti 350k in dalje.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

temp1337 ::

Imaš ti bartovo glavico med nogami. Tole gre lahko samo še dol, ker prihaja nova runda inflacije zaradi pomanjkanja električne energije.

Prebranac ::

temp1337 je izjavil:

Imaš ti bartovo glavico med nogami. Tole gre lahko samo še dol, ker prihaja nova runda inflacije zaradi pomanjkanja električne energije.


Ampak tukaj nodi prodaja shitcoine p n d in napizduje ljudi. Lunc, tamadoge, celsius, pa še se poišče...banforlife BFL. Ta teden fed zaseda in nabije bartovo glavico v njegovo luknjo za 0,75%.

temp1337 ::

Hahaha. Socialno mu nabije FED u šupak in ne bo več investor kot do sedaj ko je vsak mesec za 50 kupil šitkojn.

Kripto ::

FireSnack je izjavil:

Bartova glavica kaže na 350k za BTC. Če danes prebije 21k, smo avtomatsko na 40k in na ATH še pred koncem novembra. V decembru pa pumpa požene proti 350k in dalje.


Ta logika močno zaudarja po trolanju kot vedno :D:)):)):))

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

temp1337 je izjavil:

Imaš ti bartovo glavico med nogami. Tole gre lahko samo še dol, ker prihaja nova runda inflacije zaradi pomanjkanja električne energije.

Kje je manjko elektrike??? Telefone sploh lahko filate. Zdej bo deflacija

Btc cena je enaka kot pred leti 300 usd. Vsak mesec jurja not pa cakat da bo 100.000k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Imaš ti bartovo glavico med nogami. Tole gre lahko samo še dol, ker prihaja nova runda inflacije zaradi pomanjkanja električne energije.

Kje je manjko elektrike??? Telefone sploh lahko filate. Zdej bo deflacija

Btc cena je enaka kot pred leti 300 usd. Vsak mesec jurja not pa cakat da bo 100.000k


Ne prehitevat dogodkov. Inflacija še vedno je, se bo umirila v naslednjem letu. Za deflacijo ni šans, ker je za enkrat še precej denarja v finančnem sistemu. Počasi se denar izčrpava iz finančnega sistema. V naslednjem letu bo realna recesija od Q2 2023 dalje, zelo velika verjetnost.

Money is mindset!

PacificBlue ::

Letos imam pa res pasje veselje, tamadoge, doge, dogechain..
I'm lovin it.:D
I’m out.
:3

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

Letos imam pa res pasje veselje, tamadoge, doge, dogechain..
I'm lovin it.:D


Pa kdo še pravi, da kripto ni ponzi shema ali piramida. Ti dobiš drugi revež izgubi na šitkojnih. P n d. Tamadoge je pravi rugpull. Dogechain pa scam. Doge je razred zase. Muak bi moral zaradi tega v zapor. Manipulira z trgovanjem. Wolf of wallstret je dober prikaz delovanja sodstva v usa. Zaprejo te ali pa izkoristijo za insaiderske info.

Prebranac ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Govori se da bo valuta za placevanne na twitru doge coin. Si ga kaj kupil Starcraft?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Govori se da bo valuta za placevanne na twitru doge coin. Si ga kaj kupil Starcraft?


Ja in? Podjetje žw odpušča delavca ti boš pa kupoval odpustke ali kaj? Kaj bo musk prodajal? Ntf? Tamadoge profil? Nasedla investicija...

PrihajaNodi je izjavil:

Govori se da bo valuta za placevanne na twitru doge coin. Si ga kaj kupil Starcraft?


Btw. Double top se riše. Kaj to pomeni bartov anus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Mhm saj bi te uzalil pa ne bom. Folk zgublja kes ker ti panicaris tu namesto da bi kupovali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Letos imam pa res pasje veselje, tamadoge, doge, dogechain..
I'm lovin it.:D


Pa kdo še pravi, da kripto ni ponzi shema ali piramida. Ti dobiš drugi revež izgubi na šitkojnih. P n d. Tamadoge je pravi rugpull. Dogechain pa scam. Doge je razred zase. Muak bi moral zaradi tega v zapor. Manipulira z trgovanjem. Wolf of wallstret je dober prikaz delovanja sodstva v usa. Zaprejo te ali pa izkoristijo za insaiderske info.

Celo življenje je ponzi shema.
Kje v tej shemi si ti pa glede na jamranje verjetno nek u podnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wilbur ()

Edorta ::

Pozdrav,

rabila bi en nasvet in sicer bi poleg Bitstampa, Krakna in Binanc rada odprla račun še na eni menjalnici. Katero bi mi vi svetovali, prosim? Sama imam v mislih Coinbase ...

FireSnack ::

Jaz sem vam lepo povedal za DOGE pumpo nekaj dni nazaj ko smo začeli iz 0.05$ iti proti 1$. Kdor ni šel na vlak si ne sam kriv. Trenutno na 0.138$, še malo in smo že x3. Cilj je seveda dumpnit malce pod dolarjem in narediti x20 ampak verjetno bom sam prodal še prej ker sem vzel hitri kredit 30k in ga nameravam takoj vrnit. Trenutno iz 30k na 76k.
Preprodajalec NFT umetnin

sumi666 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Deflacija prihaja fant moj. Tole gre do 100k. Do konca leta 30-35 k. Raje kupi kaj


NODI a daš roko če 1.1.2023 nismo nad 35k usd za 1 btc se odstraniš z tega foruma z tem acc pa še tistimi parimi k jih imaš za vedno... A upaš, mislim da te ne bo noben pogrešal...

PrihajaNodi ::

Fakini negativci. Taksnih ne rabimo tu. Vsak misle da je btc mrtev a zdej je faze akumulacije konec!!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fakini negativci. Taksnih ne rabimo tu. Vsak misle da je btc mrtev a zdej je faze akumulacije konec!!!


Kaj imamo pa od tebe korist? Razen tega, da temo uničuješ z enimi in istimi nebulozami. Kdaj si že kaj pametnega povedal?

PrihajaNodi ::

Stalno sem opozarjal da kupite btc ko je bil 18 in 19 k!!! A vi boste kupovali ko bo 100!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Lej, tisti ki ga je hotel kupiti ga je, tisti, ki ga nismo ga pa pač nismo. Ne rabimo pa tebe, da to napišeš sem 10x na dan. Mi daš garancijo, da ne bo padel pod 18k?

hujsk1999 ::

Zdaj ko je relativno visoko je pravi čas da se počasi začne pobirat profit. Drugače bo spet vlak odpeljal. Preveč pohlepa se skoraj vedno kaznuje.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

PrihajaNodi ::

delavec44 je izjavil:

Lej, tisti ki ga je hotel kupiti ga je, tisti, ki ga nismo ga pa pač nismo. Ne rabimo pa tebe, da to napišeš sem 10x na dan. Mi daš garancijo, da ne bo padel pod 18k?

Ja. Btc pod 18 k ne gre ajd 17.900 pol pa gor!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

residual ::

A kdo kaj sodeluje v teh orkestriranih P&D grupah paalt sceni?

dope1337 ::

Edorta je izjavil:

Pozdrav,

rabila bi en nasvet in sicer bi poleg Bitstampa, Krakna in Binanc rada odprla račun še na eni menjalnici. Katero bi mi vi svetovali, prosim? Sama imam v mislih Coinbase ...


FTX
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Apofis ::

Edorta je izjavil:

Pozdrav,

rabila bi en nasvet in sicer bi poleg Bitstampa, Krakna in Binanc rada odprla račun še na eni menjalnici. Katero bi mi vi svetovali, prosim? Sama imam v mislih Coinbase ...

Coinbase je za froce...FTX je super

Kripto ::

Kdor pričakuje, da bo letos kupil bitcoin pod 18k USD bo najverjetneje zelo razočaran.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Kdor pričakuje, da bo letos kupil bitcoin pod 18k USD bo najverjetneje zelo razočaran.


To je sarkazem? Upam da ne. Pričakujem več kripto argumentof zakaj? Meni vse sliči na 2018 zlom.

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kdor pričakuje, da bo letos kupil bitcoin pod 18k USD bo najverjetneje zelo razočaran.


To je sarkazem? Upam da ne. Pričakujem več kripto argumentof zakaj? Meni vse sliči na 2018 zlom.


Letos dvomim, da bo zlom. V kripto je vse možno, ampak do konca leta mislim, da ga še ne bomo videli.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Kdor pričakuje, da bo letos kupil bitcoin pod 18k USD bo najverjetneje zelo razočaran.


To je sarkazem? Upam da ne. Pričakujem več kripto argumentof zakaj? Meni vse sliči na 2018 zlom.


Zato ker je Nodi tko reku in ker robot nrdi kontra kar ti pises
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

Jaz vidim zlom februarja drugo leto.

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

Jaz vidim zlom februarja drugo leto.


Bravo. Naj se nodi nekaj nauči!

Prebranac ::

Saj vete kaj pomeni doubletop? Bliža se dump, ki bo očiten v aredo po napovedi fed. Sedaj nekaj raste, da lahko ribice zagrizejo in zabijejo zadnje peneze. Pubeci naj vas napizdijo, če berete forum. Plačujte jim jahte, stanovanja v celju in ljubljani. Krk in istra...

Prebranac ::

PrihajaNodi ::

Tebe je treba prepovedat kle
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tebe je treba prepovedat kle


A ker opozarjam na to, da umetno napihujejo boti in kiti cene v dani situaciji? Lahko vloviš val če želiš. Ne jokaj, ko bodo dumpnili...vedno je čas za nakup. Še posebaj po likvidaciji saylora.
««
1176 / 1486
»»