» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1184 / 1486
»»

merlin2 ::

A se spomnete tistga Nodijevega joka
"Perciiii"??!! :)):)):))

Crknu :)):D:|

PrihajaNodi ::

Dej fakino nehite jokat. Ne recem da bi bil btc 5 k pa cosmos 2 usd pol ajd, hude zgube. Itak boste pa soet jokal k bo btc 25 k. Kot vedno
Predlagam da se tema zaklene za nekaj casa ker tole jokanje vsepovsod dusi cloveka. Osredotocimo se na nakupe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Js vidim 17k na binance? Kle je hud resistance. Kot sem rekel ichimokov oblak je bil podrt, zdaj se kupuje. Ne zganjat panike


Jaz mislim, da bomo videli odboj.

Money is mindset!

hamez66 ::

Pa sej ne jokamo, veseli smo, da cene padajo. Nižje gremo, več coinov lahko kupimo za naslednji bull run.

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dej fakino nehite jokat. Ne recem da bi bil btc 5 k pa cosmos 2 usd pol ajd, hude zgube. Itak boste pa soet jokal k bo btc 25 k. Kot vedno
Predlagam da se tema zaklene za nekaj casa ker tole jokanje vsepovsod dusi cloveka. Osredotocimo se na nakupe


Tema je že super, samo ti nimaš pojma. Vse kar se zgodi, ko pred tem 100x napišeš, da se ne more zgoditi, napelješ nazaj na svoj mlin. Vse je super zate. Če raste je super, ker imaš dobiček, če pada je spet super, ker boš poceni kupoval. Sploh ne moreš zgubiti. Ti pameten, mi jokamo...

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Tole nekaterim zdaj trga živce.

Money is mindset!

spegli ::

21500-21700 pol pa dump je šlo skoz. Mal bo še gor pa dol verjetno v naslednjih dneh, sam nima smisla nože lovit. Zdej čakam 14-15k za spot.

PacificBlue ::

O lej Sol že pod 14$
I’m out.
:3

merlin2 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dej fakino nehite jokat. Ne recem da bi bil btc 5 k pa cosmos 2 usd pol ajd, hude zgube. Itak boste pa soet jokal k bo btc 25 k. Kot vedno
Predlagam da se tema zaklene za nekaj casa ker tole jokanje vsepovsod dusi cloveka. Osredotocimo se na nakupe


A zopet zaradi tvojih užaljenih čustev?? :)):D:)):D

Spet vidim jokanje "Perciiiiiii" ??!!
:)):D:)):D

mr_chai ::

deco16 je izjavil:

Kupil neki malega na 16,9k :)


r.i.p

merlin2 ::

Uporabite logiko

"JUST IN: Majority of FTX legal team quit, Semafor reports."



8-)

Kripto ::

Uffff tole gre v poden. FTX je definitivno black swan. Bankman je zjebal market.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

spegli ::

Zdaj ne moreš postavit logičnega stopa in je bolje počakat, da se zadeve ohladijo. Za skalping pa lev.

Apofis ::

Ma važn, da se ada dobr drži...kter pacon jo je primerju s solom ter ostalimi šitkojni

janezvalva ::

če smo v second legu bear flaga na tedenski, je potem možen padec na 4k€ za 1BTC.
upam, da ne.

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Ma bo še časa za razmislek. Predno se odbije v bull bo trajal...

PrihajaNodi ::

Js bom Icp kupoval
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

janezvalva ::

FTX (FTT) lol

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

merlin2 ::

A ni dovolj jasno, da vlagatelji bežijo iz krypta?

:)):D:))

8-)

Siso ::

PacificBlue ::

merlin2 je izjavil:

A ni dovolj jasno, da vlagatelji bežijo iz krypta?

:)):D:))

8-)


I’m out.
:3

Prebranac ::

Jasno je, da nismo še pri dnesu. Še malo....pri 12k bi jas kupoval ko bi imel pare.

deco16 ::

Tolk časa jamraš kako bo padalo zdej pa nimaš pare ? Slabo si se pripravil na lastne napovedi.

hunterslo ::

Ker odboj, služimo na polno. Sell the news se končuje. Spet bomo imeli nove kripto milionarje v 2025.

PacificBlue ::

Lunc je up in ustc
I’m out.
:3

vaščan ::

Dobr prtiskajo dol kao neka kapitulacija po enem letu beara čeprav men ni čist jasn da greš prodajat po enem letu beara pri 17k potem ko zgubi 80% cene zanmivo. Jaz sem bil prepričan da je poden noter. Lahko pa je podoben nateg kot je bil s bullom prvi vrh maja pa potem drugi malenkost višji novembra zdej je isto sam obratna smer. Jah no mene niti ne gane kaj dosti jaz sem vložil kar sem mislil junija.

PrihajaNodi ::

Jah teh cen kot je blo junija ne bo vec. Cosmos je bil 6 usd. To je se dolga proti temu. Gre se na 25 k mark my words
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Kke bi moral tud met neke vrste volilni molk ko je korekcija. Decembra bo spet evforija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

spegli ::

Ne upoštevata panika je lol

Valvoline ::

Baje ce btc pade pod 15k se pricakuje hiter drop do 3k.
;((

Kaksna Saylor kapitulacija novost?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Valvoline je zadnji indikator za nakup! Še vedno ampak res vedno je bilo tako. Kdor ne kupi sedaj je dobesedno osel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Scalp long fml

Valvoline ::

Ni tako da pri 18k banke aktivirajo kreditna zavarovanja pri microstrategy ter sledi razprodaja btcjev? Mogoce da se je dump ze zacel?

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Bankman je tole konkretno naštrikal. Morda bo tudi Bankman šel nekega dne plavat...in ga bodo močni tokovi odnesli...

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Ja tkole ane, black friday je za kripto prišel bolj zgodaj :D

Drugače pa resni nasveti:
- Držite se stran od Solane in Solana ekosistema. To je (shit)chain, ki je bil narejen s podporo FTXa in Alamede s skoraj izkljucnim namenom da oberejo cimvec denarja od retaila. Zato tudi taki tokenomicsi od projektov in tudi hud marketing s strani raznih playerjev, da je retail pač prišel na solano. Solana ima tudi že naslednike, ki so ponovno narejeni in nastavljeni na način, da bodo obrali retail (Aptos, Sui, in tako dalje). Skratka kovanec brez prihodnosti.
- In če sem pri tej točki, kateri kripto je zagotovo mrtev in nič ne bo iz njega, je pa to potem Cardano in Cardano ekosistem. Ga ne spremljam veliko, ampak kolikor spremljam kripto, vidim da se o njem nič ne piše, ergo nič se ne razvija, nobenega ni tam. Transakcije pa mislim da še zmeraj trajajo 3 dni preden se finalizirajo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

AaBoy ::

Sam bolj to opazujem kot sodelujem in zanima kak je te lahko taka razlika BTC vrednosti med Binancami in FTX?

Ker vsaka tržnica ima svojo ponudbo in FTX vsi prodajajo?

Prebranac ::

Jas čakam. Sem že rekel da hodl do 2025. Izgubiti nimam kaj več. Razen prijatelje.

Malo v opomin https://seekingalpha.com/news/3904844-m...

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Ja tkole ane, black friday je za kripto prišel bolj zgodaj :D

Drugače pa resni nasveti:
- Držite se stran od Solane in Solana ekosistema. To je (shit)chain, ki je bil narejen s podporo FTXa in Alamede s skoraj izkljucnim namenom da oberejo cimvec denarja od retaila. Zato tudi taki tokenomicsi od projektov in tudi hud marketing s strani raznih playerjev, da je retail pač prišel na solano. Solana ima tudi že naslednike, ki so ponovno narejeni in nastavljeni na način, da bodo obrali retail (Aptos, Sui, in tako dalje). Skratka kovanec brez prihodnosti.
- In če sem pri tej točki, kateri kripto je zagotovo mrtev in nič ne bo iz njega, je pa to potem Cardano in Cardano ekosistem. Ga ne spremljam veliko, ampak kolikor spremljam kripto, vidim da se o njem nič ne piše, ergo nič se ne razvija, nobenega ni tam. Transakcije pa mislim da še zmeraj trajajo 3 dni preden se finalizirajo.


Kaj meniš o ICP?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ja tkole ane, black friday je za kripto prišel bolj zgodaj :D

Drugače pa resni nasveti:
- Držite se stran od Solane in Solana ekosistema. To je (shit)chain, ki je bil narejen s podporo FTXa in Alamede s skoraj izkljucnim namenom da oberejo cimvec denarja od retaila. Zato tudi taki tokenomicsi od projektov in tudi hud marketing s strani raznih playerjev, da je retail pač prišel na solano. Solana ima tudi že naslednike, ki so ponovno narejeni in nastavljeni na način, da bodo obrali retail (Aptos, Sui, in tako dalje). Skratka kovanec brez prihodnosti.
- In če sem pri tej točki, kateri kripto je zagotovo mrtev in nič ne bo iz njega, je pa to potem Cardano in Cardano ekosistem. Ga ne spremljam veliko, ampak kolikor spremljam kripto, vidim da se o njem nič ne piše, ergo nič se ne razvija, nobenega ni tam. Transakcije pa mislim da še zmeraj trajajo 3 dni preden se finalizirajo.


Kaj meniš o ICP?


Nateg!

hamez66 ::

AaBoy je izjavil:

Sam bolj to opazujem kot sodelujem in zanima kak je te lahko taka razlika BTC vrednosti med Binancami in FTX?

Ker vsaka tržnica ima svojo ponudbo in FTX vsi prodajajo?


Ker je FTX zaprl withdrawale.

PacificBlue ::

Če že mislite vlozit v resn projekt, poglejte za SYS.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ja tkole ane, black friday je za kripto prišel bolj zgodaj :D

Drugače pa resni nasveti:
- Držite se stran od Solane in Solana ekosistema. To je (shit)chain, ki je bil narejen s podporo FTXa in Alamede s skoraj izkljucnim namenom da oberejo cimvec denarja od retaila. Zato tudi taki tokenomicsi od projektov in tudi hud marketing s strani raznih playerjev, da je retail pač prišel na solano. Solana ima tudi že naslednike, ki so ponovno narejeni in nastavljeni na način, da bodo obrali retail (Aptos, Sui, in tako dalje). Skratka kovanec brez prihodnosti.
- In če sem pri tej točki, kateri kripto je zagotovo mrtev in nič ne bo iz njega, je pa to potem Cardano in Cardano ekosistem. Ga ne spremljam veliko, ampak kolikor spremljam kripto, vidim da se o njem nič ne piše, ergo nič se ne razvija, nobenega ni tam. Transakcije pa mislim da še zmeraj trajajo 3 dni preden se finalizirajo.


Kaj meniš o ICP?


Nateg!


Kaj k. zate ni nateg? Razen da jamraš tu ne poveš čisto nič uporabnega!

Btw litecoin ima halving naslednje leto, splača se vržt oko na LTC.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Kripto ::

FTT tone kot kamen proti dnu morja. Hišica iz kart se je podrla... Z vsakim dnem smo vse bližje, da se začne živce parajoča igra z emocijami.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Dejmo se fokusirat kaj kupit in džat teme, lepo prosim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

Valvoline ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dejmo se fokusirat kaj kupit in džat teme, lepo prosim.

Zemlja, 50 krav, 10 romunskih suznjev.
:D

11miles ::

In če sem pri tej točki, kateri kripto je zagotovo mrtev in nič ne bo iz njega, je pa to potem Cardano in Cardano ekosistem. Ga ne spremljam veliko, ampak kolikor spremljam kripto, vidim da se o njem nič ne piše, ergo nič se ne razvija, nobenega ni tam. Transakcije pa mislim da še zmeraj trajajo 3 dni preden se finalizirajo.

ADA je res precej nehvaležen coin za hitro obogateti, ima pa kar precej močan followup. Transaction fee je precej ugoden, stakeanje v njihovem ekosistemu in DEXu pa še kar painless izkušnja. Glede na to da se že nekaj časa matrajompa še niso propadli bi jim osebno dal še malo šanse.

PrihajaNodi ::

Takole bi jaz dal:

Egld
ICP
Near
pa mogoče še vechain
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sumi666 ::

Spet sipa dol ... jaz bom eth dokupil še ... pa mogoče linka ...

IgorCardanof ::

Še nekaj, glede na govorice kot je recimo tole https://twitter.com/tier10k/status/1590...

je zelo velika verjetnost, da Binance ne bo prevzel FTXa, kar pomeni, da bo ostala 6 milijard$ + velika luknja na računu FTXa, katero pa bojo seveda krili tisti, ki še zmeraj imajo sredstva gor.

Vem, da mi je mato zelo zameril pretekle mesece, ker sem vam dajal opozorila za potencialno nesolventnost raznih lenderjev in menjalnic in nisem imel vedno prav, ampak tule lahko vidite, s čim se igrate.
Imate 100k na FTXu, ne verjamete fudu na twitterju in bam, naslednji dan je to to. Brez možnosti withdrawala in brez sredstev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1184 / 1486
»»