» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1093 / 1473
»»

enemon ::

KriptoAmater je izjavil:

Pismo nimam sreče ... Zamudil dno ... Vse bi dal, da čas lahko bi zavrtel nazaj, da ne bi razbil kur... telefona.


Čao, Tone Rus!

endelin ::

Kdor je nabavil the dip včer ima sedaj na 1btc že teden dominikanske v žepu

enemon ::

endelin je izjavil:

Prebranac je izjavil:

endelin je izjavil:

Noro, že 110mlrd dviga od včeraj. Gremo proti triljonu.

Še Musk je napisal/rekel da kupuje dip!


Lol. Kaj še ni v zaporu?

JUN 19, 2022 7:06 AM EDT
Elon Musk Says He Is Buying the Crypto Dip
8-) ampak samo z denarjem ki ga ne bo pogrešal

Vsaj eth sem kupil:P
Mi je žal za včer


Med vikendi je dostkrat fakeout, tko da zna še padati.

endelin ::

Enemon: pejt na coinmarketcap stran in poglej kako brki in metuljček lepo pomigajo:))

IgorCardanof ::

Ste zamudil bot ja. Zal. Se enkrat vec ste se prepustil prepricat fuderjev na forumu, ki zelo verjetno sploh niso v kriptotu ali pa je njihov portfolio vreden par stotakov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Ste zamudil bot ja. Zal. Se enkrat vec ste se prepustil prepricat fuderjev na forumu, ki zelo verjetno sploh niso v kriptotu ali pa je njihov portfolio vreden par stotakov.


+1
Sem cakal sicer 15 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Je to kdo bral?
The popular decentralized stablecoin lost its dollar peg and fell to pennies in May. A South Korean blockchain analysis firm suggests the death spiral was sparked by transactions from a wallet linked to the lead Terra developer - though any motivation or rationale remains a mystery.

https://www.coindesk.com/tech/2022/06/1...

merlin2 ::

Binance just admitted to using Tether to buy over $2B worth of #Bitcoin this weekend to "stabilize its price"

The fact that we need corrupt Chinese companies to bail out BTC really makes you realize how non-decentralized BTC truly is.

Too bad 10K is still inevitable...


Lp

kow ::

Delujes podobno kot tisti, ki so trdili, da je 100k inevitable kaksno leto nazaj.

dope1337 ::

Mlad je se, pa naiven ... sej se bo naucil cez cas.

CZ bo kr javno trobil resnico, v kaksne namene je kupoval btc ja xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Ubistvu me je kar sram kolikokrat sem narobe napovedal kaj se bo zgodilo. Mislim, da je bil to bottom in glede na chart od PlanB bi morali it zdej skoraj vertikalno gor na 300k. Tako da sem šel al in sedaj v v BTC in ETH brez leveragea.

Se oglasim, ko se bo Bitcoin približeval tej tarči.

Pa zapomnite si, bears get to be right, bull get to be rich.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Binance just admitted to using Tether to buy over $2B worth of #Bitcoin this weekend to "stabilize its price"

The fact that we need corrupt Chinese companies to bail out BTC really makes you realize how non-decentralized BTC truly is.

Too bad 10K is still inevitable...


Lp


Kar se tiče BTC je bil že zdavnaj razbit mit o njegovi decentraliziranosti kar se tiče $$$$$$. Vse je stvar $$$$$$. SW je eno, realnost je drugo. Kdor ima več $$$$$$ ta ima lahko več BTC in ima veliko moč v rokah za manipulacijo in vpliv.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

endelin ::

Finance Minister Alejandro Zelaya sought to put a good face on the situation Wednesday in an interview with a local television station, saying that because El Salvador hasn't sold any of its Bitcoins, it hasn't really suffered any loss.
:P

On Tuesday, when a Bitcoin publication crowed that El Salvador has lost “only” $40 million on its investment, Bukele tweeted with apparent incredulity: “You’re telling me we should buy more #BTC?
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Tatrader74 ::

Novembra lansko leto sem vas opozoril na tedensko divergenco in napovedal BTC padec na 18k, pa je bil moj post žal izbrisan.Čisti šolski primer prve tedenske divergence v zgodovini BTC. Konec leta ali v začetku 2023 pričakujem BTC okoli 250k

cebelar123 ::

Tatrader74 je izjavil:

Novembra lansko leto sem vas opozoril na tedensko divergenco in napovedal BTC padec na 18k, pa je bil moj post žal izbrisan.Čisti šolski primer prve tedenske divergence v zgodovini BTC. Konec leta ali v začetku 2023 pričakujem BTC okoli 250k

Kljub svetovni recesiji, ki prihaja konec leta ali v 2023?

endelin ::

Haha daj pokaži ta post

Tatrader74 ::

izbrisan je, vprašaj moderatorja

Tatrader74 ::

Tatrader74 je izjavil:

Prva divergenca BTC na tedenskem grafu v zgodovini.Zna pasti tja do 18k



evo najdu

Masayoshi ::

Tegale o 250K boš šele iskal, lol, 250k centov mogoče...

matic492 ::

Tatrader74 je izjavil:

Novembra lansko leto sem vas opozoril na tedensko divergenco in napovedal BTC padec na 18k, pa je bil moj post žal izbrisan.Čisti šolski primer prve tedenske divergence v zgodovini BTC. Konec leta ali v začetku 2023 pričakujem BTC okoli 250k


Aja, a si črto narisal na graf in pride na 250k? :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Tatrader74 ::

Murreyeva matematika8-)
aja, pa to je samo za tiste, ki so hodili v šolo

IgorCardanof ::

Screenshotam tole.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

amacar ::

endelin je izjavil:

Haha daj pokaži ta post

Ni bil izbrisan, je tule: https://slo-tech.com/forum/t768253/p739... imamo propheta izgleda

kow ::

Ne, v tej temi je bila dana velika kolicina napovedi kaj bo leta 2022 ali 2023. Torej, statisticno, bo vedno nekdo "zadel" in ga bodo neinteligentni proglasili za "preroka". Predlagam, da ta prerok, poda novo napoved. Recimo kje bo cena konec leta.

Prebranac ::

Haha. Skoraj bo dump. Nizek volumen in 21k. Bolelo bo.

Vsi so preroki dokler gre po njihovo. Dunking kirk efekt. Ali kako je že to, ko so kmeti bolj pametni od raketnega znanstvenika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

zlabra ::

se bo stabiliziral, gremo gor, al je fake :D

Prebranac ::

zlabra je izjavil:

se bo stabiliziral, gremo gor, al je fake :D


Čakamo. In gledamo. Še vsakič ko gre gor pade tudi dol. Kot je nekdo že povedal, je v usa praznik. Jutri bo padlo morda.

Mato989 ::

Dejstvo je, da vse gre gor in dol... ampak bistveno je v tem... če sem jaz 2017 dal v crypto in imam danes več kot imam če bi dal na TRR na banko, potem je to plus...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

amacar ::

kow je izjavil:

Ne, v tej temi je bila dana velika kolicina napovedi kaj bo leta 2022 ali 2023. Torej, statisticno, bo vedno nekdo "zadel" in ga bodo neinteligentni proglasili za "preroka". Predlagam, da ta prerok, poda novo napoved. Recimo kje bo cena konec leta.

Saj je podal (250k - https://slo-tech.com/forum/t768253/p761... ), bomo videli :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

matic492 ::

Evo ena predikcija iz leta 2018 :D

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Prebranac ::

matic492 je izjavil:

Evo ena predikcija iz leta 2018 :D




Lol. A kar vrh doseže in je potem konec?

dope1337 ::

Ena za razmislit ... Ali je vlaganje v rollupe (zk, optimistic, etc.) stava proti eth 2.0 (pos eth)?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

kow ::

amacar je izjavil:


Saj je podal (250k - https://slo-tech.com/forum/t768253/p761... ), bomo videli :))


Pardon. Se ze veselim, ce se izkaze za preroka. Ali bo do konca leta hiperinflacija, ali pa bomo plavali v cashu. Lp

dope1337 je izjavil:

Ena za razmislit ... Ali je vlaganje v rollupe (zk, optimistic, etc.) stava proti eth 2.0 (pos eth)?

Ne razumem vprasanja. Rollupe so vezani na ethereum. Brez ethereuma, ni rollupov - vsaj zaenkrat, dokler ostali ne skopirajo zadev, kar bo trajalo leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

link_up ::

dope1337 je izjavil:

Ena za razmislit ... Ali je vlaganje v rollupe (zk, optimistic, etc.) stava proti eth 2.0 (pos eth)?


ja je. Good luck!
In and Out

vaščan ::

Tale bear je mal na silo ker so zmetal povn keša v market zdej zategujejo z obrestnm meram znižujejo inflacijo čeprav je dela ubistvu dost tranzit šiba vse gre in dejansko si to zategovanje lahko privoščijo trgi pa to takoj ukalkulirajo do kdaj bodo lahko zategovali? Pomoje do zime nekje potem bo pa treba počas odnehat čeprav prvi znak šibkosti da inflacija pada in trgi bodo ekplodirali.
Malo sem gledal razliko med največjimi crashi in tem sedaj prejšnji niso bili pričakovani ta pa dejansko je vsi govorijo o borzah kolk bodo šle dol in recesiji to trg hitr ukalkulira.

dope1337 ::

kow je izjavil:

amacar je izjavil:


Saj je podal (250k - https://slo-tech.com/forum/t768253/p761... ), bomo videli :))


Pardon. Se ze veselim, ce se izkaze za preroka. Ali bo do konca leta hiperinflacija, ali pa bomo plavali v cashu. Lp

dope1337 je izjavil:

Ena za razmislit ... Ali je vlaganje v rollupe (zk, optimistic, etc.) stava proti eth 2.0 (pos eth)?

Ne razumem vprasanja. Rollupe so vezani na ethereum. Brez ethereuma, ni rollupov - vsaj zaenkrat, dokler ostali ne skopirajo zadev, kar bo trajalo leta.


Ze vidim kje je prislo do zmede xD pos eth ni misljeno kot “post mortem”, temvec ethereum na pos konsenzu (namesto na pow). Ali se obstaja kaksen smisel rollupov, v kolikor eth fund uspe izpeljati migracijo, posledicno zdesetkajo feeje, brez, da bi s tem ogrozili varnost verige blokov. Vem, da si ti velik optimist glede tega ter tudi najbrz najbolj spremljas dogajanje v ozadju.

Osebno sem malo bolj skepticen glede timeline-a (uspesna migracija do jeseni na mainnetu). Zakaj? Zagotoviti, da bo vec tisoc validatorjev zadrzalo konsenz (ali bodo laufali bft?) brez vecjih zatikanj oz. celo chain halta je zelo na glavo.

Se bom pa pustil presenetit.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Gregor P ::

Jaz pa mislim, da če jim to uspe bi lahko ETH prišel na prvo mesto.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mAXTER ::

V glavnem una glavca Michael Burry ki je napovedal ze 2000 dotcom bubble crash nato 2008 housing crash, je ze razlozil da po vseh njegovih kalkulacijah bo zlom delniskega trga nastopil najkasneje 2023 in da smo sele na pragu le tega... zlom delnic seveda povzroci zlom kripta... mislim da se pred halvingom BTC ne bomo upali sanjati o kakrsnih koli podvigih pa se takrat vprasljivo

FireSnack ::

Vse kaže na preboj do 300k do konc 2022.
Preprodajalec NFT umetnin

endelin ::

300k rubljev je dosegljivih

PacificBlue ::

endelin je izjavil:

300k rubljev je dosegljivih


Prej eurov:)) Znalci pa taki..

I’m out.
:3

Kripto ::

FireSnack je izjavil:

Vse kaže na preboj do 300k do konc 2022.


Če ga bomo videli do konca 2022 v rangu 55-59k bo to že maksimum za nekaj časa. Naslednje leto pa kupovali po 1k.

Money is mindset!

endelin ::

Če ga bomo videli do konca 2022 v rangu 55-59k bo to že maksimum za nekaj časa. Naslednje leto pa kupovali po 1k.

Pri 59k za btc vsi poberemo šila in kopita?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

hamez66 ::

Rubelj ni resna valuta. Preveč niha.

Prebranac ::

No pa smo prebili 20 tico. Sedaj pa strmo navzdol da se pošiša retail ovce. Boti tečejo na kratke proge zapomnite si pubeci. Ribe še bolj revne, kiti z lamboti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

spegli ::

Še en nuke pol pa morda kupmo. Okol 16k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Ne se prepustit prepričat fuderjem. Narišite kak fraktal raje iz 2013 ali 2017 balona in koliko je bitcoin največ padel od vrha in vam bo jasno, da smo čisto na dnu. Teoretično ne moremo iti nižje. Če že pademo nižje, pa je to za manj kot dan, kot smo lahko videli 2 dni nazaj. 20k je vrh prejšnega balona in pod to mejo ne moremo it, ker nismo šli do sedaj še nikoli, torej tudi tokrat ne bomo. Če pade 20k, potem pa imam morda narobe. Ampak skoraj zagotovo ne bo.

Sam jemljem potrošniški kredit in ga zarivam v BTC/ETH in Cardano. Zagotovo bodo donosi boljši kot 7% letne obresti na kreditu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne se prepustit prepričat fuderjem. Narišite kak fraktal raje iz 2013 ali 2017 balona in koliko je bitcoin največ padel od vrha in vam bo jasno, da smo čisto na dnu. Teoretično ne moremo iti nižje. Če že pademo nižje, pa je to za manj kot dan, kot smo lahko videli 2 dni nazaj. 20k je vrh prejšnega balona in pod to mejo ne moremo it, ker nismo šli do sedaj še nikoli, torej tudi tokrat ne bomo. Če pade 20k, potem pa imam morda narobe. Ampak skoraj zagotovo ne bo.

Sam jemljem potrošniški kredit in ga zarivam v BTC/ETH in Cardano. Zagotovo bodo donosi boljši kot 7% letne obresti na kreditu.


Haha. Si me prepričal. Nimam dinarov, ampak kredit bi pa ponovno vzel. Potrošniškega sem že zajebal enkrat za 5000 eur. Mogoče mi tokrat uspe. Bi uzel za 2000 eur mogoče pa dal v avax.

FireSnack ::

Pod 20k ne pade več nikoli in me lahko komot držite za besedo kot kriptostrokovnjaka.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

spegli je izjavil:

Še en nuke pol pa morda kupmo. Okol 16k.


Še kriza se ni začela. Naf... smo ga oktobra. Bo ga mi.

Prebranac je izjavil:

spegli je izjavil:

Še en nuke pol pa morda kupmo. Okol 16k.


Še kriza se ni začela. Naf... smo ga oktobra. Bo ga mi.


Če bi imel denar bi raje ciljal nižje. 15 k vsaj, ker so to psihološke finte korporacij.

FireSnack je izjavil:

Pod 20k ne pade več nikoli in me lahko komot držite za besedo kot kriptostrokovnjaka.


Mene pa za jajca če pade pod 15k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()
««
1093 / 1473
»»