» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1083 / 1490
»»

sds ::

#000000 je izjavil:

Jest sem mogoče ovca, ampak mene ne boš ostrigel garant, sem že v penziji in take ošišat ni lahko. Vložil ne bom enega centa pa magari padel BTC na 0,0001 euro fiata :)


Jaz? Nikoli v zivljenju nisem imel niti za cent kriptovalut, slucajno vem kaj se je zgodilo s tulipani :)) Preseneca me samo cloveska neumnost, da je trajalo tako dolgo :))
I have no mouth, and I must scream

endelin ::

Ma ni konec no. Ne more bit:'(

#000000 ::

sds je izjavil:

#000000 je izjavil:

Jest sem mogoče ovca, ampak mene ne boš ostrigel garant, sem že v penziji in take ošišat ni lahko. Vložil ne bom enega centa pa magari padel BTC na 0,0001 euro fiata :)


Jaz? Nikoli v zivljenju nisem imel niti za cent kriptovalut, slucajno vem kaj se je zgodilo s tulipani :)) Preseneca me samo cloveska neumnost, da je trajalo tako dolgo :))



OK nisem mislil na tebe osebno, je pa zadeva pri meni osebno od leta 2012 slabše zapisana kot delnice NLB haha

Prebranac ::

Čakam, da še kdo kupi da si izplačam izgube. Verjetno se kdo najde. Potreben je samo dober odboj.

kixs ::

En odboj bo jutri zjutraj, ko se spis ;)

tonis ::

sds je izjavil:

Preseneca me samo cloveska neumnost, da je trajalo tako dolgo :))

..je rekel SDS :)):)):))

endelin ::

Coinbase odpušča 1100ljudi

mr_chai ::

endelin je izjavil:

Coinbase odpušča 1100ljudi


This is good for bitcoin.

DarwiN ::

Poglej, kaj se dogaja z delnicami od Coinbase. >:D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

tonis ::

Pa drgač? Ste potegnili pravočasno ven? 8-)

Saj ne da se zdaj hvalim s tem(ali pač?), ampak te levele sem napovedal februarja, da jih pričakujem do poletja(par postov nazaj). Zdaj je BTC dejansko in na tedenskem močnem MAju, ravno tako na mesečnem. Je pa težko zdaj bit pameten, če bo ta nivo zdržal, nenavadno mi je, da se je to zgodilo v začetku tedna oz v prvi polovici meseca, če gledamo mesečni graf.

Ravno tako to še ni dno trenutnega kanala(označen oranžno), dno je nekje v območju 17500$
Če bi šla kasneje zadeva tudi nižje, potem mi deluje kot da se izrisuje nov kanal - moder - dno pa je trenutno v območju 10500$.

delavec44 ::

Itak ste sedaj vsi pametni. Napoveš vse možne scenarije, en bo že zadel. Me zanima kje so sedaj tisti, ki so govorili 100k do konca leta.

kixs ::

Mat'r, sej se ni konec leta!

PrihajaNodi ::

Mejhna korekcija pa vsi posrani
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Celsius kovanec je tok zrasel, da jim bo samo prodaja tega kovanca dejansko poplačala ves minus, ki so ga nardil s svojim degenrate yield farmingom v defiju. :D

https://www.coingecko.com/en/coins/cels...

V eni uri iz 30c na 1.5$. Mogoče bo Celsius novi meme coin.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

P&d
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

endelin je izjavil:

Perci ziher nabavlja kot nor sedaj ko lahko nabavi za x2 robe kot lani

Če sem se do sedaj držal svoje strategije, se bom pa še naprej.

kva pa kej futuresi pravijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

bambam20 ::

endelin je izjavil:

Coinbase odpušča 1100ljudi

Zakwa? Če je to naložba prihodnosti?

delavec44 je izjavil:

Itak ste sedaj vsi pametni. Napoveš vse možne scenarije, en bo že zadel. Me zanima kje so sedaj tisti, ki so govorili 100k do konca leta.


sej bo. Samo v minusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

P&d


Short squeeze je.

Hourly funding rate je bil 0.4%. Torej tisti, ki so short, so placevali skoraj 10% dnevno za svojo pozicijo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

tonis ::

delavec44 je izjavil:

Itak ste sedaj vsi pametni. Napoveš vse možne scenarije, en bo že zadel. Me zanima kje so sedaj tisti, ki so govorili 100k do konca leta.


100k? lol, to pa ja ni nič. En je rekel da bomo v vrstah stali da bi kupili btc po 300k. :D

IgorCardanof ::

tonis je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Itak ste sedaj vsi pametni. Napoveš vse možne scenarije, en bo že zadel. Me zanima kje so sedaj tisti, ki so govorili 100k do konca leta.


100k? lol, to pa ja ni nič. En je rekel da bomo v vrstah stali da bi kupili btc po 300k. :D


Problem je, ker si zlo grdo utisan, ce v evforiji poves karkoli drugega kot to, da gremo na luno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

mr_chai ::

Še vedno smo hudo precenjeni. Se vidimo pri 13k.

kixs ::

Dokler ne bo pod 3K, ni nic...

IgorCardanof ::

Kaksen mamo plan za danes, preden gre Powell spet pred kamero nabijat bedarije?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Danes ostane samo prošnja. Sailor prosim te zadrži 21 k in zabij noter še več sposojenega dinarja! Ponovimo večkrat...

Prebranac ::

Sraje. Na binance smo že pod 21k. Me zanimajo današnje novice in dvig obrestnih mer za 0,75%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PrihajaNodi ::

Jst mam kanale odprte pa pisem folku da nej kupjo btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Ok super! Delas vse v svoji moci, da se obrani 20k meja.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

residual ::

gledam monero kako tone... sem imel občutek da ni bil shadowed z btc, sedaj pa zgleda podzemlje oz. podgane zapuščajo ladjo na velko.

c3p0 ::

Pa sem iskal primerno možnost za dokupit, evo jo.

Dajte vse prodat, ETH pod $500 bi bil bomba.

Kripto ::

Pri 1k grem all in.

Money is mindset!

merlin2 ::

8-)
Ker določeni postavljate vprašanja..

Za osnovno razumevanje zakaj nevtralna valuta v novem finančnem sistemu. Še iz časa, ko Garyyy še ni bil tako očiten ... :))

https://twitter.com/xrpmemeguy/status/1...
8-)
Lp

ginekk ::

merlin2 je izjavil:

8-)
Ker določeni postavljate vprašanja..


bla bla bla, dokler ti je #gov ne požegna kot legalni tender, ni nobena valuta
Požegnal bodo bodo pa normalno itak svoje.

Neon87 ::

Pa kak to, da ni nobenega odboja, vsaj tam nekje 10%-20%..
V EUR je BTC padel pod 20k, na 19.995€.

IgorCardanof ::

Govorice so, da ima 3AC (Three Arrows Capital) hude probleme in da mora likvidirat kar nekaj sredstev, da bo poplacal svojim posojilodajalcem.

3AC vodi Zhu Su in so eni glavnih igralcev na trgu.

Trenutna ima njihova 240m$ velika pozicija na AAVEju likvidacijo pri malo vec kot 1000$ na kos Ethereuma.

Naj bi na veliko investirali v Luno, konkretno veliko naj bi imeli tudi v stETH degenerate yield farmingu, ni pa dovolj likvidnosti, da bi to pobrali uspesno ven.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

c3p0 je izjavil:

Pa sem iskal primerno možnost za dokupit, evo jo.

Dajte vse prodat, ETH pod $500 bi bil bomba.


Če pade btc na 15-16k, bo ETH okoli 500usd.
Tudi aave in makerdao zna konkretno padit, vemo da je veliko eth stejkano na teh tokenih
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Neon87 je izjavil:

Pa kak to, da ni nobenega odboja, vsaj tam nekje 10%-20%..
V EUR je BTC padel pod 20k, na 19.995€.


Dokler se ne umiri situacija ne bo odboja. Šele potem lahko pričakujemo odboj 15-25 procentov. Jaz ne najdem druge razlage.

Money is mindset!

hamez66 ::

Terra, Celsius in 3AC so prvi trije kokosi..

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Terra, Celsius in 3AC so prvi trije kokosi..


Zna bit, da bo še veliko več. Pestro. Osebno pa rad vidim, da "zlobni" VCji propadajo. Zhu Su je imel prakso, da je bullish tvital in istočasno dumpal omenjeni asset.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

chrush ::

Imate dobro zaščiten denar pred inflacijo s kriptom? Če ne, se lahko še vedno tolažite, da je vsaj decentraliziran.
Hahaha.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

merlin2 ::

ginekk je izjavil:

merlin2 je izjavil:

8-)
Ker določeni postavljate vprašanja..


bla bla bla, dokler ti je #gov ne požegna kot legalni tender, ni nobena valuta
Požegnal bodo bodo pa normalno itak svoje.


Nismo daleč od žegnjanja, ki pa velja itak le za Ameriko.

Maximalisti pa itak blablabla ... Do svoje čiste 0.

No pozabil sem. Vaši izbranci se bodo, če bodo, pretakali skozi Stellar .. 8-)

Lp

janezvalva ::

greed&fear index na najnižjitočkiv zgodovini:



https://alternative.me/crypto/fear-and-...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Kripto ::

chrush je izjavil:

Imate dobro zaščiten denar pred inflacijo s kriptom? Če ne, se lahko še vedno tolažite, da je vsaj decentraliziran.
Hahaha.


Trditve kot je npr. da je BTC inflation hedge je ena izmed najbolj neumnih marketinških trditev. Vemo, da ni niti približno inflation hedge.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

chrush je izjavil:

Imate dobro zaščiten denar pred inflacijo s kriptom? Če ne, se lahko še vedno tolažite, da je vsaj decentraliziran.
Hahaha.


Kako že gre tisti tvit, pri 7% letni inflaciji izgubiš polovico svojega premoženja v 8ih letih. S kriptom sem polovico premoženja izgubil že v pol leta.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

janezvalva ::

bitcoin še ni bil v recesiji, tako da bo potrebno še ugotovit koliko je inflation hedge
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

TheBlueOne ::

IgorCardanof je izjavil:


Kako že gre tisti tvit, pri 7% letni inflaciji izgubiš polovico svojega premoženja v 8ih letih. S kriptom sem polovico premoženja izgubil že v pol leta.


Kaj ni spolosno znano, da so kripto investoriji nekaj korakov pred ostalimi. :D

Mene bolj zanima kje je tocka, kjer kripto propade. Si mislim, da scaledown na hobi nivo ni vec realna opcija.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako že gre tisti tvit, pri 7% letni inflaciji izgubiš polovico svojega premoženja v 8ih letih. S kriptom sem polovico premoženja izgubil že v pol leta.

Drži. Ampak čez naslednjih 8 let boš pri 7 % letni inflaciji izgubil še polovico preostale polovice svojega premoženja. S kriptom pa lahko podvojiš že v pol leta. Lahko tudi podeseteriš v naslednjih nekaj mesecih ali letih. Je pa res, da lahko tudi praktično 100 % izgubiš. Vsekakor pa v kešu vrednost samo in zgolj izgubljaš, medtem ko pri kriptu lahko tudi pridobivaš.

In kolikor več lahko pridobiš, toliko večji je tudi riziko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

janezvalva ::

stavim, da cena btc še pade.
moj buy order:

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

TheBlueOne ::

Ce bo na razpolaga dosti manj denarja, zakaj bi kdo vlagal v kripto? Jaz imam obcutek, da je bil bolj luknja za presezen kapital, katerega pa zmanjkuje.

Ce je kje tocka, da kripto propade, torej da infrastrukture, ki ga poganjajo delajo minus, bi jaz stavil na propad. Ali je realnost drugacna? Drugace povedano, ce je bil edini smisel, da kupis kripto gola spekulacija, zakaj bi ga kupoval takrat, ko niti ni za konkretne stvari?

MetalLord ::

Včeraj zjutraj 20.307€, danes zjutraj 20.007€, ta hudič kar noče iti pod 20k.

IgorCardanof ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce bo na razpolaga dosti manj denarja, zakaj bi kdo vlagal v kripto? Jaz imam obcutek, da je bil bolj luknja za presezen kapital, katerega pa zmanjkuje.

Ce je kje tocka, da kripto propade, torej da infrastrukture, ki ga poganjajo delajo minus, bi jaz stavil na propad. Ali je realnost drugacna? Drugace povedano, ce je bil edini smisel, da kupis kripto gola spekulacija, zakaj bi ga kupoval takrat, ko niti ni za konkretne stvari?


Še zmeraj je kar nekaj projektov, ki dela stvari, ki imajo namen in bi potencialno lahko konkretno spremenile stvari na boljše. Ni vse samo kazino. Ampak ja, do tega nam še manjka nekaj časa in vprašanje je tudi, ali jim bo uspelo.

MetalLord je izjavil:

Včeraj zjutraj 20.307EUR, danes zjutraj 20.007EUR, ta hudič kar noče iti pod 20k.


Gledel na to, da je 20k top prejšnega balona in ima ogromno retaila v glavi, da pod prejšni ATH ne more it, je kar logično, da 20k ne bo padel kar tako.
Ampak ja, to je samo meme. Bodo ljudje kmalu dojel to.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

««
1083 / 1490
»»