» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1082 / 1490
»»

kow ::

Netflix je odlicno podjetje. Tako dobro, da jim je delnica narasla nerazumno visoko. Dokler nisi retard, take zadeve pac razumes.

IgorCardanof ::

Stryan, kakšna je trenutna jedrna inflacija v Sloveniji? Smo še vedno lepo varno pod 2%?

Lepo prosim, da mi spet nalepiš graf. Hvala!
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

JUST IN: #Binance CEO says, "we have a very healthy war chest. We, in fact, are expanding hiring right now."
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

merlin2 ::

Prihaja kaboooooom :D

Tether in vse kar je povezano z njim strmo navzdol ... 8-)

https://www.solactive.com/suspension-re...

ISO20022 .. pa ne okol ...

Lp

hamez66 ::

merlin2, daj zmanjšaj frekvenco najedanja s tem iso20022.

endelin ::

Zelo lep odboj. Iz 920mlrd na 960mlrd

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

JUST IN: #Binance CEO says, "we have a very healthy war chest. We, in fact, are expanding hiring right now."


Nevem kako bi imel Binance kakršenkoli problem glede denarja.

https://coinmarketcap.com/rankings/exch...
https://coinmarketcap.com/rankings/exch...

V zadnjih 24h ima 170 milijard dnevnega volumna. Na Binanceu fee rangea med 0.1% spot pa vse dol do 0.0036% za vip 7 uporabnike na futures. Recimo, da je večina volumna tako ali tako od vip uporabnikov futures. Torej denimo, da v povprećju na volume poberejo samo 0.01% feeja. Najbrž je kar nekaj več, ampak pustimo.
To pomeni da so v zadnjih 24h naredili: 17m$ čistega profita. In tako nekako vsak dan.

Pa to so vse zelo pesimistične ocene.

https://www.binance.com/en/fee/futureFee
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

merlin2 ::

hamez66 je izjavil:

merlin2, daj zmanjšaj frekvenco najedanja s tem iso20022.


Ne vem kaj te ISO20022 tako boli 8-)

Takšne so sploh zmagovalne .. :D

"BUY BITCOIN AT 69,000 it’s going to 420,000!!! SELL YOUR HOUSE!

#BTC #BTC #Saylor #quotes"

Lp

styrian ::

IgorCardanof je izjavil:

Stryan, kakšna je trenutna jedrna inflacija v Sloveniji? Smo še vedno lepo varno pod 2%?

Lepo prosim, da mi spet nalepiš graf. Hvala!


6,10% Jasna posledica podražitev energentov.

Še dobro da imamo fiat, ker pri kriptu je letna inflacija več kot 50%

sloxl8 ::

hamez66 je izjavil:

merlin2, daj zmanjšaj frekvenco najedanja s tem iso20022.

Don't feed the troll.

Mato989 ::

styrian je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Stryan, kakšna je trenutna jedrna inflacija v Sloveniji? Smo še vedno lepo varno pod 2%?

Lepo prosim, da mi spet nalepiš graf. Hvala!


6,10% Jasna posledica podražitev energentov.

Še dobro da imamo fiat, ker pri kriptu je letna inflacija več kot 50%


Če si pa rekel da je bla 2%... da ni panike.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Je kdo kupil the dip?
To je bila šansa za zaslužit eno potovanje :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

novak-t ::

Jaz sem začel mesečni DCA, bomo vidli kaj bo ratalo. Po eni strani se mi zdi prehitro, da bi bil že bottom. Samo po drugi strani pa so vsi pokazatelji, da je bottom blizu. Konec koncev imamo trenutno najnižji mesečni RSI
https://stats.buybitcoinworldwide.com/m...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Je kdo kupil the dip?
To je bila šansa za zaslužit eno potovanje :/


Sem spet odprl short. Yolo. Stoploss na 23300.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

hamez66 ::

merlin2 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

merlin2, daj zmanjšaj frekvenco najedanja s tem iso20022.


Ne vem kaj te ISO20022 tako boli 8-)

Takšne so sploh zmagovalne .. :D

"BUY BITCOIN AT 69,000 it’s going to 420,000!!! SELL YOUR HOUSE!

#BTC #BTC #Saylor #quotes"

Lp


Potem pa še naprej nabijaj ane, si pač retardiran in tvoji komentarji me motijo.

sloxl8 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

merlin2, daj zmanjšaj frekvenco najedanja s tem iso20022.

Don't feed the troll.



Nja, imaš prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

endelin ::

Ni bilo nekega odboja.

Morda mi danes zagrabi eth:P

Upam da tulipani niso odcveteli :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

perci ::

Kaj pa če bi kaj pošortali?

DarwiN ::

Dvomim, da je zdaj pravi čas za short.. Shortat je bilo treba pri 31-27k, ko je bilo bolj ali manj jasno, da gremo vsaj proti 20k. V naslednjih dneh bi človek počasi pričakoval neko začasno korekcijo navzgor. IMHO!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

energetik ::

Točno tako, zdajle šortat je enako, kot kupovat npr. lani novembra, ko je bilo vse napihnjeno.
Zdaj ko skoraj na vseh nivojih oversold in je mesečni RSI praktično najnižji od obstoja BTC, je šortanje IMHO velika neumnost.
vires in numeris

DarwiN ::

Jp.. Moj posrečeni post 6. junija.. Slepa kura, pa vendar:

DarwiN je izjavil:

Sicer nisem nek hud trejder, ampak poglej malo grafe, katerikoli graf, sej ima večina valut podoben trend. Recimo letni in mesečni graf MATICa:


Kako pogosto pri takšnih vzorcih zmagajo bullsi? IMHO je ~90% možnosti, da gremo še eno stopničko nižje v naslednjih tednih.

Ampak, kaj pa jaz vem. Mogoče poda mnenje kdo, ki ve, kaj govori. ;)

Takrat bi morali shortat.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

perci ::

Govorim na splošno, glede na to, da smo v evidentnem medvedu, vsi samo iščete priložnosti za nakup. Good luck.

energetik ::

Kdaj pa naj bi iskali možnosti za nakup, ko je vse napihnjeno do amena? Pač DCA-jamo dipe.
vires in numeris

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

Prihaja kaboooooom :D

Tether in vse kar je povezano z njim strmo navzdol ... 8-)

https://www.solactive.com/suspension-re...

ISO20022 .. pa ne okol ...

Lp


MALO BOLJ KRITIČNO JE POTREBNO BRATI!!

Evergrande is not being delisted or removed from the stock market.

It's being removed from that list of indexes you can see at the bottom of the pic, the same way it was removed from the Hang Seng Enterprises Index late last year.

This post is very misleading.

Edit: So glad to come back and see people are checking the comments! We've still got it and always will!

Here's the source for OP's image

https://www.solactive.com/suspension-re...

Solactive seems to be a german company that just produces indexes and market data analytics. They've decided to remove Evergrande from those indexes because it's been suspended so long. So it's only being removed from that company's indexes (for now).

And here's a news source for the other index removal I mentioned

https://www.reuters.com/markets/us/ever...


Sometimes we see what we want to see
:P

energetik je izjavil:

Kdaj pa naj bi iskali možnosti za nakup, ko je vse napihnjeno do amena? Pač DCA-jamo dipe.



Nakupujte, jaz sem broke. Upam, da bo nekdo nasedel in fuknil noter kaj dinarov, da gre MC gor in poplača moje izgube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

endelin ::

Perci: v bullu se ne shorta:))

Prebranac ::

endelin je izjavil:

Perci: v bullu se ne shorta:))


Sicer pa gremo danes zgleda ponovno do 21 k. Pripnite pasove. Sailor prosim zabij noter kaj keša, da zadržiš linijo, saj si obljubil!

Motion ::

Zgrešu buy order za 0.005 centa na $ONE. Meh bomo pa počakali na naslednji dip. :8) Čeprav sem pričakoval da bo šlo vsaj tja dol do 0.015.

Prebranac ::

Motion je izjavil:

Zgrešu buy order za 0.005 centa na $ONE. Meh bomo pa počakali na naslednji dip. :8) Čeprav sem pričakoval da bo šlo vsaj tja dol do 0.015.


SAj gre že dol...Kmalu prideš na vrsto.

IgorCardanof ::

Motion je izjavil:

Zgrešu buy order za 0.005 centa na $ONE. Meh bomo pa počakali na naslednji dip. :8) Čeprav sem pričakoval da bo šlo vsaj tja dol do 0.015.


Eden izmed večjih razočaranj zame ta bull. Dejansko nič nima ta chain. Še UX je izredno slab. Vse kar je imel, je defiKingdoms, ta ponzi se je pa tudi klavrno končal, skupaj s škandalom.

Konec decembra je bil 20$, danes 20c. /100 v pol leta. Vmes aprila je bil nek Avalanche subchain hype, je prilezel tudi do 13$. Tako da ubistvu še huje. V dveh mesecih /70.

https://www.coingecko.com/en/coins/defi...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kripto ::

V treh dneh je šlo za cca 10k dol, iz cca 30k na 20k, konkretnega odboja še ni bilo. Veliko sreče pri shortanju, gemblanje zahteva res zelo veliko sreče.

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

Kdaj gremo po kredit?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Binance built differently.

https://twitter.com/HsakaTrades/status/...

Coinbase odpušča 1100 ljudi, Binance išče 2000 novih ljudi.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Motion ::

IgorCardanof je izjavil:

Motion je izjavil:

Zgrešu buy order za 0.005 centa na $ONE. Meh bomo pa počakali na naslednji dip. :8) Čeprav sem pričakoval da bo šlo vsaj tja dol do 0.015.


Eden izmed večjih razočaranj zame ta bull. Dejansko nič nima ta chain. Še UX je izredno slab. Vse kar je imel, je defiKingdoms, ta ponzi se je pa tudi klavrno končal, skupaj s škandalom.

Konec decembra je bil 20$, danes 20c. /100 v pol leta. Vmes aprila je bil nek Avalanche subchain hype, je prilezel tudi do 13$. Tako da ubistvu še huje. V dveh mesecih /70.

https://www.coingecko.com/en/coins/defi...


Dosti potenciala sam marketing jim gre pa res slabo.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Perci ziher nabavlja kot nor sedaj ko lahko nabavi za x2 robe kot lani

FireSnack ::

Pri 19k prodajajo še zadnji med velikimi investorji. Če prebije 20k je pomoje konc kripta kot ga poznamo in s tem tudi začetek konca za vseh 48.562 kriptovalut oz. projektov za rešitev planeta.
Preprodajalec NFT umetnin

Prebranac ::

FireSnack je izjavil:

Pri 19k prodajajo še zadnji med velikimi investorji. Če prebije 20k je pomoje konc kripta kot ga poznamo in s tem tudi začetek konca za vseh 48.562 kriptovalut oz. projektov za rešitev planeta.



Kot sem rekel. Če pade pod 19k je meja samo še luknja. Nahebali smo ga. Prosim sailorja da vzdrži support na 21k. Promovirajte na tik toku in ig in fbju, da pod 21k ne gre!

PrihajaNodi ::

Jaz sem ze odprl vse kanale in prosim vse da prenehajo s prodajo btcja in zacnejo kupovati btc.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

Jaz se tolažim s tem, da tudi če btc propade nam še vedno ostane ISO20022.

pangro ::

nismo še v tapravem bearu, poglejte bitcoin dominanco na 46%, ta prav bear je ko smo med 50 pa 60% oz. še višje, iz trenutnega sentimenta mogoče dobimo še kakšen crash malo pod 20k ne pa full blown bear, to še pride, vmes pa dobimo še en val na gor. Obresti delajo strukturo vrha, nafta in dolar tudi, trenutno bit pesimističen pomeni biti medvedja ovca.

pangro ::

moov pa cocos imata zametke uptrenda napram btc, te dva sem za enkrat izbrskal da sta bila najmanj tepena v temu "bearu"

yoloti še vedno prbijajo v parabolic obresti in dolar, na nafti so pa že dokaj uttrujeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem ze odprl vse kanale in prosim vse da prenehajo s prodajo btcja in zacnejo kupovati btc.


Dejanako se pozna. Smo že skoraj na 1 trilijon mc.

val46 ::

Itak. Zato ker je Nodi napisal na facebook, tweter in tik tok, da naj ljudje začnejo kupovat bitcoine :))

Kripto ::

V treh dneh je šlo za cca 10k dol, iz cca 30k na 20k, konkretnega odboja še ni bilo. Zgleda kot da se konsolidira. Morda je to priložnost za narediti lep profit v odboju.

Money is mindset!

sds ::

No dajte no, zbiralci hashev, koliko ste spusili na nicvrednih stevilkah z negativno vrednostjo (pokurjena elektrika)? :)) Kdo ima jajca? :))

Nobeden... sem si mislil... :))
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

FireSnack ::

Glava je trda in kokos je trd. Vprašanje kaj se bo prej odprlo ko ti pade kokos na glavo.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: endelin ()

sds ::

Kripto je izjavil:

V treh dneh je šlo za cca 10k dol, iz cca 30k na 20k, konkretnega odboja še ni bilo. Zgleda kot da se konsolidira. Morda je to priložnost za narediti lep profit v odboju.


Tako ja... kupite, kupite, in to ne od kogarkoli, od Kripta, ki bi rad prodal vse skupaj vsaj z pozitivno niclo. Vec kupite od loserjev, manj bojo loserji. :))

FireSnack je izjavil:

Glava je trda in kokos je trd. Vprašanje kaj se bo prej odprlo ko ti pade kokos na glavo.


Na tebi bo sigurno zmagala glava, imas pretrdo in bo kokos obupal. Pac, to, da prodajas loncek dreka, mu dajes nerealno vrednost (mu pripisujes cudezne "tehnoloske" lastnost) in potem si ga podajate naokrog za vedno vecjo vrednost je precej "inteligentno". Kaj je ze tista otroska igra "gnilo jajce nosim", ki jo se otroci razumejo? S tem, da loncek dreka ima realno vrednost kot gnojilo, vasi hashi nimajo pa nobene. Zato jih pa na koncu vedno vnovcite za fiat. :))

Tako, da vam z najvecjim veseljem in posmehljivostjo zaradi preteklih 10 let vasega sranja in nategovanja naivcev, privoscim, da "jeste lastno govno". Naj vam tekne. :))
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

#000000 ::

sds je izjavil:

Kripto je izjavil:

V treh dneh je šlo za cca 10k dol, iz cca 30k na 20k, konkretnega odboja še ni bilo. Zgleda kot da se konsolidira. Morda je to priložnost za narediti lep profit v odboju.


Tako ja... kupite, kupite, in to ne od kogarkoli, od Kripta, ki bi rad prodal vse skupaj vsaj z pozitivno niclo. Vec kupite od loserjev, manj bojo loserji. :))

FireSnack je izjavil:

Glava je trda in kokos je trd. Vprašanje kaj se bo prej odprlo ko ti pade kokos na glavo.


Na tebi bo sigurno zmagala glava, imas pretrdo in bo kokos obupal. Pac, to, da prodajas loncek dreka, mu dajes nerealno vrednost (mu pripisujes cudezne "tehnoloske" lastnost) in potem si ga podajate naokrog za vedno vecjo vrednost je precej "inteligentno". Kaj je ze tista otroska igra "gnilo jajce nosim", ki jo se otroci razumejo? S tem, da loncek dreka ima realno vrednost kot gnojilo, vasi hashi nimajo pa nobene. Zato jih pa na koncu vedno vnovcite za fiat. :))

Tako, da vam z najvecjim veseljem in posmehljivostjo preteklih 10 let vasega sranja in nategovanja naivcev, privoscim, da "jeste lastno govno". Naj vam tekne. :))



Ja imaš le deloma prav, ker pametni bodo še vedno vlagali, in počakali, v smislu HODL in čez nekaj let al pa čez en mesec, bo spet čas za striženje ovc.

mr_chai ::

a smo že pod 20k ? Če ne, kdaj bomo ?

#000000 je izjavil:

sds je izjavil:

Kripto je izjavil:

V treh dneh je šlo za cca 10k dol, iz cca 30k na 20k, konkretnega odboja še ni bilo. Zgleda kot da se konsolidira. Morda je to priložnost za narediti lep profit v odboju.


Tako ja... kupite, kupite, in to ne od kogarkoli, od Kripta, ki bi rad prodal vse skupaj vsaj z pozitivno niclo. Vec kupite od loserjev, manj bojo loserji. :))

FireSnack je izjavil:

Glava je trda in kokos je trd. Vprašanje kaj se bo prej odprlo ko ti pade kokos na glavo.


Na tebi bo sigurno zmagala glava, imas pretrdo in bo kokos obupal. Pac, to, da prodajas loncek dreka, mu dajes nerealno vrednost (mu pripisujes cudezne "tehnoloske" lastnost) in potem si ga podajate naokrog za vedno vecjo vrednost je precej "inteligentno". Kaj je ze tista otroska igra "gnilo jajce nosim", ki jo se otroci razumejo? S tem, da loncek dreka ima realno vrednost kot gnojilo, vasi hashi nimajo pa nobene. Zato jih pa na koncu vedno vnovcite za fiat. :))

Tako, da vam z najvecjim veseljem in posmehljivostjo preteklih 10 let vasega sranja in nategovanja naivcev, privoscim, da "jeste lastno govno". Naj vam tekne. :))



Ja imaš le deloma prav, ker pametni bodo še vedno vlagali, in počakali, v smislu HODL in čez nekaj let al pa čez en mesec, bo spet čas za striženje ovc.


Ne sanji. Toliko svežih ovac pač ne bo več kje vzeti. Torej boste sami postali ovčke in se med sabo strigli do dna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

sds ::

#000000 je izjavil:

Ja imaš le deloma prav, ker pametni bodo še vedno vlagali, in počakali, v smislu HODL in čez nekaj let al pa čez en mesec, bo spet čas za striženje ovc.


Ali je pa cas za strizenje ovc ravno danes oz. 5 mesecev nazaj, zdaj se pa resujejo se tiste najbolj zabite, ki bi rade druge potencialne ovce prepricale, da je pa zdaj pravi moment za nakup (zato, da prodajo loncke z drekom na katerih so obsedele) :)) Samo, da si pravijo, da so pametne. :))

I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

#000000 ::

Jest sem mogoče ovca, ampak mene ne boš ostrigel garant, sem že v penziji in take ošišat ni lahko. Vložil ne bom enega centa pa magari padel BTC na 0,0001 euro fiata :)

In ja moja penzija ni virtualna, je resnična

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()
««
1082 / 1490
»»