» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1013 / 1490
»»

Mato989 ::

LOL pa ne Bohinca...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Kje je Borut, da pove, kdaj se gre all-in v shibo? Raje v temi o Ukrajini razpreda na dolgo in široko...

globoko grlo ::

Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Bela_Krajina ::

Cez nekaj minutk se zakljuci tedenska sveca. Trenutno je nad vsemi pomembnimi tedenskimi MA in EMA, torej nad 20 in 50 MA, pa nad 21 EMA. Ampak to je le orodje, ki lahko pomaga pri orientaciji. Jaz ne vem kaj bo, pa zelim, da bi se sami odlocali in ne zgolj na podlagi mojih komentarjev, ker ne vem kaj bo z marketom. Za dobro orientacijo je potrebno imet vec kazalcev, ki kazejo v isto smer, ne le moving average. Potrebno je gledat tudi resistance pa support linije. To je bolj pomembno kot MA. Zaenkrat je nad, resistance v teoriji potem postane support, ce ga uspesno testira kot support, je to dodaten dober kazalec. Ampak nic ni 100 procentno zagotovilo, drgac bi vsi bili milijonarji. Zato vam priporocam, da trejdate previdno. Z manjsimi zneski. Ker vedno so in vedno bodo nove priloznosti. Tedenske MA in EMA so trenutno okrog 46k,45180 usd, pa 21 ema 43600 usd

mr_chai ::

Boli me k za tvoje belokranjske sveče.

Bela_Krajina ::

mr_chai je izjavil:

Boli me k za tvoje belokranjske sveče.

Pa smem vprasat zakaj? Ker opazam, da te motijo samo moji komentarji , sicer pa tudi ves, da sem prej pisal z aqua profilom. Sicer pa nisem nic napovedal, to je bil komentar napisan tisocim v previdnost, ker ne zelim, da bi me kdo prevec uposteval, ko sem takrat povedal za moving average.

Bela_Krajina ::

Drgac pa, ce dobr pomislim, je to cilj, da bodo tudi drugi podobno kot ti neupostevali in ne prevec dajal pomena mojim preteklim kripto komentarjem. :)

sloxl8 ::

Napisal si opozorilo in sedaj praviš, da si želiš, da te ne upoštevamo. Če ne želiš, da te upoštevamo, ne piši komentarjev?

vaščan ::

vaščan je izjavil:

Opazujem dx1! na mesečnem, ko se ta mrjasec obrne navzdol upam da nekje pri 99-100 potem boste vidl explozijo kripta.To bi blo potem v letu 22 Je pa vrjanta da prileze do vrha kajle na 109 bo pa potem tolk večja eksplozija ko se obrne navzdol tko da v vsakem primeru smo zmagal ampak do 109 kaže leto okrog 25 mal dlje bo za čakat.



Zanimivo
dx1



btc




Zanimivo bo vidt do kam bo btc tedenski macd zategnil
Dnevni kaže majčkeno korekcijo ampak pomoje nav panike zanimiv bo vidt kaj se bo dogajal med 49 in 53k mam občute,k da dost folka čaka da bi tam nekaj prodali mal bo odvisn tud od dx1 kaj bo naredu in seveda od borz. Zanimivo 2022 se obeta.

vaščan ::

Kot ena zanimivost tale zanimiv pove glede mesečnega macd križa.

kow ::

60k do konca leta - majkemi.

c3p0 ::

Bela_Krajina je izjavil:

Ampak nic ni 100 procentno zagotovilo, drgac bi vsi bili milijonarji. Zato vam priporocam, da trejdate previdno. Z manjsimi zneski. Ker vedno so in vedno bodo nove priloznosti. Tedenske MA in EMA so trenutno okrog 46k,45180 usd, pa 21 ema 43600 usd


Ne bi bili. Da je nekdo milijonar, mora nekdo drug spušit. Služi se na tistih, ki kupijo na vrhuncu manije, prodajajo pa, ko pade. Slava jim.

energetik ::

vaščan je izjavil:

Kot ena zanimivost tale zanimiv pove glede mesečnega macd križa.
Velikokrat takle MACD križ ne pomeni, da se bo trend obrnil navzdol, ponavadi naredi kmalu spet pozitivni križ, lahko se celo večkrat takole izmenjata, pa vendar MACD ves čas ostane pozitiven in cena leze gor. Jaz mislim da tokrat ne drži, ker spodaj je tisti poševni support, pod katerega BTC ni šel od začetka, razen kakšnega wicka. Sem precej bullish in mislim, da gremo do novega ATH, seveda v roku mesecev, recimo tam enkrat junija. Bomo videli, ali sem zadel :-)
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Bela_Krajina ::

sloxl8 je izjavil:

Napisal si opozorilo in sedaj praviš, da si želiš, da te ne upoštevamo. Če ne želiš, da te upoštevamo, ne piši komentarjev?

Zato, ker sem pisal o MA veliko prej. Zato sem zdaj pisal, da me ne upostevate prvec, ker sem dost o tem pisal z drugimi accounti. Ampac accounti so dobili ban. Zato sem se na novo registriral. Drgac pa sem ze obljubil, da bo manj pisanja. Zdaj sem zelel opozorit, ker se mi zdi pomembnol. Nisem jaz kot nekateri, ki jih boli k za druge. Men je mar za druge, zato sem zelel opozorit, trejdate na lastno odgovornost. Moje komentarje pa priporocila pa jemljite z rezervo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

Bela_Krajina ::

c3p0 je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Ampak nic ni 100 procentno zagotovilo, drgac bi vsi bili milijonarji. Zato vam priporocam, da trejdate previdno. Z manjsimi zneski. Ker vedno so in vedno bodo nove priloznosti. Tedenske MA in EMA so trenutno okrog 46k,45180 usd, pa 21 ema 43600 usd


Ne bi bili. Da je nekdo milijonar, mora nekdo drug spušit. Služi se na tistih, ki kupijo na vrhuncu manije, prodajajo pa, ko pade. Slava jim.

Teoreticno je lahko malo drugace. V teoriji so lahko vsi v kriptu v dobicku. (kar ni dalec od resnice, ce gledas holderje) Npr, ce se recimo v teoriji printa stable kovance brez kritja in z njimi pumpa kripto. Ce bi bilo to res, bi v tem primeru pusnili tisti, ki so izven kripta. (saj jim fiat denar zgublja vrednost, kripto holderjem pa raste) Zdaj pa mi prosim ne citirajte vec, ker sem obljubil da bo manj pisanja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

Leko ::

Bela_Krajina je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Napisal si opozorilo in sedaj praviš, da si želiš, da te ne upoštevamo. Če ne želiš, da te upoštevamo, ne piši komentarjev?

Zato, ker sem pisal o MA veliko prej. Zato sem zdaj pisal, da me ne upostevate prvec, ker sem dost o tem pisal z drugimi accounti. Ampac accounti so dobili ban. Zato sem se na novo registriral.

Si se že kdaj vprašal zakaj si že tolikokrat dobil ban!
Zamisli se. Nekaj je narobe s tabo, ne drugimi.
Zato ti priporočam, da nehaš trollat, če ne boš spet odstranjen. Toliko časa, da boš enkrat za vselej pokapiral da nisi zaželen!

c3p0 ::

Bela_Krajina je izjavil:

Npr, ce se recimo v teoriji printa stable kovance brez kritja in z njimi pumpa kripto. Ce bi bilo to res, bi v tem primeru pusnili tisti, ki so izven kripta. (saj jim fiat denar zgublja vrednost, kripto holderjem pa raste) Zdaj pa mi prosim ne citirajte vec, ker sem obljubil da bo manj pisanja.


Če gledaš "v dobičku" glede na fiat, ki izgublja vrednost (vedno hitreje), potem ja. Ampak potem vidiš, da za 1ETH dobiš sicer več $, pa še vedno enako, ali celo manj dobrin kot poprej.

hujsk1999 ::

Spet vsi na veliko služimo. Jutri pa spet na šiht 9to5. Ajde!
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

p0f ::

Ukrajinci znajo danes ponoci skleniti premirje (pustimo od kje vem), po mojem bom za vsak slucaj prodal, kaj dosti navzgor ne bo vec slo.

PrihajaNodi ::

Bo icx kdaj prisel na ATH
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Kaj pa to ko smo ze skoraj na 50k in so vsi tiho? :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

V zadnjem dnevu skoraj za 600M likvidacij, od tega 3/4 short in 1/4 long.

Bela_Krajina ::

Leko je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

Napisal si opozorilo in sedaj praviš, da si želiš, da te ne upoštevamo. Če ne želiš, da te upoštevamo, ne piši komentarjev?

Zato, ker sem pisal o MA veliko prej. Zato sem zdaj pisal, da me ne upostevate prvec, ker sem dost o tem pisal z drugimi accounti. Ampac accounti so dobili ban. Zato sem se na novo registriral.

Si se že kdaj vprašal zakaj si že tolikokrat dobil ban!
Zamisli se. Nekaj je narobe s tabo, ne drugimi.
Zato ti priporočam, da nehaš trollat, če ne boš spet odstranjen. Toliko časa, da boš enkrat za vselej pokapiral da nisi zaželen!

Ja vem in sem ze povedal. Zarad nekaterih uporabnik/ov tukaj , ki so me s svojim/i accounti prijavljal moderatorjem, veckrat tudi lazno in z zavajanjem. Primer iz teme "zajtrk", sem ze povedal. Sem pa ze vprasal, zakaj to pocnete. Zakaj vas toliko moti moje pisanje. Pa do zdaj nisem dobil smiselnega odgovora. Kaj tocno je narobe s spekuliranjem cen kriptovalut? Naj mi kdo pojasni. Pa kreganje trolov proti aquafriendu se je dogajalo ze vec let, ni to nek nov pojav. Bluefish moderator, se je ze zgodilo, da je moj account dobil ban ze samo, ce je nekdo povedal, da je to acc od aquafrienda. Sem ga vprasal zakaj, pa ni nic odgovoril.

Zgodovina sprememb…

Bela_Krajina ::

Evo, thecryptosniper je pred kratkim naredu nov video, kjer razlaga, da glede btc ni imel prav. Se ne spomnim, kdaj je nazadnje tako zgresil. Zato se mi zdi, da moje opozorilo veckrat, da naj ne dajete prevec pomena mojim nasvetom in thecryptosniperja, ki sem ga priporocil. To nisem pisal, ker bi zelel nekomu nagajat. Ampak ker mi je mar. Vkljucno z nekaj posamezniki, ki jim nekaj glede mojega pisanja ni vsec, tudi za vas mi je mar. Zdaj pa res, prosim, ne citirat, da bo manj pisanja.

Mato989 ::

c3p0 je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Npr, ce se recimo v teoriji printa stable kovance brez kritja in z njimi pumpa kripto. Ce bi bilo to res, bi v tem primeru pusnili tisti, ki so izven kripta. (saj jim fiat denar zgublja vrednost, kripto holderjem pa raste) Zdaj pa mi prosim ne citirajte vec, ker sem obljubil da bo manj pisanja.


Če gledaš "v dobičku" glede na fiat, ki izgublja vrednost (vedno hitreje), potem ja. Ampak potem vidiš, da za 1ETH dobiš sicer več $, pa še vedno enako, ali celo manj dobrin kot poprej.


Ja ampak glavna primerjava je ali je bolje imet kr non stop v FIAT? Kje izgubljaš hitreje?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

>> Kje izgubljaš hitreje?

V kriptu lahko čez noč. Se je pa do zdaj še vedno splačalo kupit, tudi tistim, ki so kupovali na vrhu in holdali, ker je šlo še bolj gor.

Jaz verjamem da bo zdaj tudi, čakam še kak dip, da dokupim.

V fiat pa je dejstvo le, da izgubljaš, počasi (no, ne več) ampak sigurno.

Mato989 ::

c3p0 je izjavil:

>> Kje izgubljaš hitreje?

V kriptu lahko čez noč. Se je pa do zdaj še vedno splačalo kupit, tudi tistim, ki so kupovali na vrhu in holdali, ker je šlo še bolj gor.

Jaz verjamem da bo zdaj tudi, čakam še kak dip, da dokupim.

V fiat pa je dejstvo le, da izgubljaš, počasi (no, ne več) ampak sigurno.


Ja samo jaz ne primerjam par tednov ampak od leta 2017 ko sem vložil 10kEUR v crypto in to kar mam danes v cryptu napram kaj in koliko bi imel če bi tistih 10k iz začetka 2017 imel na banki do danes...

razlika je očitna!

Zaradi tega manevra danes lahko kupim več kot bi, če bi imel 10k na banki od 2017 in to je v končni fazi tisto kar je pomembno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

endelin ::

Jaz se tudi tolažim s tem, da je bolje kot na banki, ker nisem maja 2021 prodal shitcoinov:))

PrihajaNodi ::

Bi bil v penziji?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Bi bil v fabrki, z mislimi da lahko investiras 500 evrov vec, kot tisti na socialki do smrti?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Jaz se tudi tolažim s tem, da je bolje kot na banki, ker nisem maja 2021 prodal shitcoinov:))


Zakaj tolažiš, to je samo objektivno matematično dejstvo...

Ko zračunam obresti za držanje FIATa na banki od aprila 2017 vs držanje v kriptu je evidentno da imam 5x več od držanja v kriptu =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

strawman ::

Ronin bridge (Axie Infinity ETH sidechain) hacked za več kot 600M
Napadalec je zlorabil večinski delež validatorjev s tem, da se je dokopal do privatnih ključev.
Pazite to - vse skupaj imajo 9 validatorjev, napadalec jih je imel celih 5.

dEcEnTrAlIzAcIja :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Jaz se tudi tolažim s tem, da je bolje kot na banki, ker nisem maja 2021 prodal shitcoinov:))


Zakaj tolažiš, to je samo objektivno matematično dejstvo...

Ko zračunam obresti za držanje FIATa na banki od aprila 2017 vs držanje v kriptu je evidentno da imam 5x več od držanja v kriptu =)

Dokler držiš, nimaš realiziranega kapitalskega dobička. Po domače povedano nimaš nič in je v tej fazi precej slabše kot bi imel na banki z 1% letne obrestne mere.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Jaz se tudi tolažim s tem, da je bolje kot na banki, ker nisem maja 2021 prodal shitcoinov:))


Zakaj tolažiš, to je samo objektivno matematično dejstvo...

Ko zračunam obresti za držanje FIATa na banki od aprila 2017 vs držanje v kriptu je evidentno da imam 5x več od držanja v kriptu =)

Dokler držiš, nimaš realiziranega kapitalskega dobička. Po domače povedano nimaš nič in je v tej fazi precej slabše kot bi imel na banki z 1% letne obrestne mere.

Be gone fudder
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

FireSnack je izjavil:

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Jaz se tudi tolažim s tem, da je bolje kot na banki, ker nisem maja 2021 prodal shitcoinov:))


Zakaj tolažiš, to je samo objektivno matematično dejstvo...

Ko zračunam obresti za držanje FIATa na banki od aprila 2017 vs držanje v kriptu je evidentno da imam 5x več od držanja v kriptu =)

Dokler držiš, nimaš realiziranega kapitalskega dobička. Po domače povedano nimaš nič in je v tej fazi precej slabše kot bi imel na banki z 1% letne obrestne mere.


Ampak jaz sem ze dvignil dobrih 20k od 10k vlozka 2017... Razlozi mi kako bi to uspel ce bi imel samo depozit na trrju na banki
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mr_chai ::

Mato989 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Mato989 je izjavil:

endelin je izjavil:

Jaz se tudi tolažim s tem, da je bolje kot na banki, ker nisem maja 2021 prodal shitcoinov:))


Zakaj tolažiš, to je samo objektivno matematično dejstvo...

Ko zračunam obresti za držanje FIATa na banki od aprila 2017 vs držanje v kriptu je evidentno da imam 5x več od držanja v kriptu =)

Dokler držiš, nimaš realiziranega kapitalskega dobička. Po domače povedano nimaš nič in je v tej fazi precej slabše kot bi imel na banki z 1% letne obrestne mere.


Ampak jaz sem ze dvignil dobrih 20k od 10k vlozka 2017... Razlozi mi kako bi to uspel ce bi imel samo depozit na trrju na banki


Torej, če te prav razumem, boš konec koncev le peljal babo na morje letos ?

Mato989 ::

Ni šans... to je za predčasno odplačilo kredita za flet... morje je luksuz!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

strawman je izjavil:

Ronin bridge (Axie Infinity ETH sidechain) hacked za več kot 600M
Napadalec je zlorabil večinski delež validatorjev s tem, da se je dokopal do privatnih ključev.
Pazite to - vse skupaj imajo 9 validatorjev, napadalec jih je imel celih 5.

dEcEnTrAlIzAcIja :))


Joke. Pa jeba če iz enega prideš do 4 drugih. Se bodo morda naučili kaj glede varnosti.

endelin ::

Kakšna nora rast STEPNa.
Kdo hodla STEPN?
STEPN next big thing?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Ga drzis? Spominja na kovance tipa Einsteineum, Nebl...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

A misliš po imenu NEBL vs STEPN?:))

PrihajaNodi ::

Al pa tvoj Electroneum, TheKey ce hoces
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

Casper je tempirana bomba za top 30.

PrihajaNodi ::

Okol Aprila pride nov influx kovancev za casperja. Se druga runda ico holderjev sprosti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bozicek ::

Nova norija po podelitvi Okarjev

Will Smith Inu
https://coinmarketcap.com/currencies/wi...
Darila letos samo za poredne

Ijus ::

:)) fak hahaha
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

strawman ::

Včeraj so splavili Milkomeda.

Cardano uporabniki se že veselijo, saj je ADA s tem končno dobila dodatno možnost uporabe in boljšo skalabilnost ... kot wrapped asset na Ethereum-based sidechainu.

Pri takem tempu lahko pričakujemo Cardano-based sidechain že okoli leta 2031.
Za primerjavo, EVM sidechainov je na oko že 100+.

jedateruk ::

Kateri kripti so nekako povezani? BTC se je podražil, s tem tudi ETH, XRP in še kateri. Pa me zanima, kateri kripti so v tem gangu, da se skupaj cenijo in dražijo?

strawman ::

Ves kripto precej korelira z BTC, saj je še vedno 40%+ total market cap z ogromno trading pairi in wrapped asseti na drugih blockchainih.
Lahko si pomagaš s tem orodjem tukaj.

Drugače pa manjši "gangi" so native asseti na posameznih blockchainih.
Primer: Če gre Solana močno gor, lahko pričakuješ da bodo pumpali tudi vsi Solana-based shitcoini.
««
1013 / 1490
»»