» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1012 / 1473
»»

energetik ::

strawman je izjavil:

Cashio Dollar, algorithmic stablecoin na SOL, exploitan z infinite mintom.
Cena se je, kot se spodobi za stablecoin, ponovno stabilizirala, pričakovano na 0.

Je kaj podobnega možno tudi z UST ali ne?
vires in numeris

strawman ::

Ne samo UST ampak z vsako kriptovaluto. Blockchaini z raznimi mint/bridge funkcionalnostmi in smart contracti se mi zdijo bolj dovzetni, ampak še vedno imaš double spending, validator exploite, ipd., na ostalih.
Je pa res, da dlje kot nek blockchain obstaja, večja je verjetnost da se ranljivosti najdejo in zakrpajo.

Mato989 ::

strawman je izjavil:

Cashio Dollar, algorithmic stablecoin na SOL, exploitan z infinite mintom.
Cena se je, kot se spodobi za stablecoin, ponovno stabilizirala, pričakovano na 0.




To so pac ti super duper stabilci ki grejo na 0.... Terra ust caka podobna usoda po moje ko bodo kaj nasli
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WaterBoy ::

Zakaj tako misliš?

energetik ::

Kje ste zdj, ADA hejterji? >:D
vires in numeris

endelin ::

energetik je izjavil:

Kje ste zdj, ADA hejterji? >:D

Samo še 2usd in bodo na nuli:))

strawman ::

Čarli 26.7. 2020
This time next year I predict there will be hundreds of assets running on Cardano, thousands of DApps, tons of interesting projects and lots of unique use and utility. 2021 is going to be so much fun watching Cardano grow and evolve. The community is definitely ready to innovate


Čarli 12.3.2022
What most also don't understand is that many Cardano DApps are waiting for the Vasil hardfork in June to launch to benefit from pipelining. So it seems we ain't seen nothing yet on TVL


Medtem pa CoinGecko delista SundaeSwap (1/3 total ADA TVL).

strawman ::

Meni eden ljubših zapisov na temo ADA (seveda je comedy, ne jemljite tega resno):

Hodling ADA is like you're eating at a 5 star gourmet restaurant where Gordon Ramsey (Charles Hoskinson) is the chef. Its renouned worldwide . Bottles of wine start at $500. All that to say that the food should be amazing. Only for you to be served chicken tendies and soggy fries from the kids menu.

You look around then down at your plate. "I thought this was supposed to be good?" You think to yourself.

Here comes your buddy, the guy who invited you to the restaurant. (Put in his entire life savings in at $0.35)

"Told you this place is the shit bro." Your buddy says as he sits down and is served a TV dinner from Banquet.

"Oh yeah the food isn't great... right now. But wait until later trust me bro." He says as he starts to unwrap the plastic film with a big grin on his face.

Just as you were about to take a bite of your tendie Allincrypto sits down at your table. "Sup boys, Allincrypto here." Then immediately takes a bite of a turd Charles Hoskinsin layed on his plate.

"Oh my favorite!" He says as he leans forward and eats the log apple bobbing style with no hands.

"Don't think about your food now. Think about the filet mignon of tomorrow." As he goes in for another bite.

Disgusted, you look out the window at a run down diner across the street. You peer into the window and see families laughing and having a good time. You see the waitress walk over to the table with what looks like a bacon cheeseburger and a new york strip steak.

"Wow that looks pretty good." You mutter to yourself.

Just as you say that Allincrypto and your buddy surround you.

"That place is so shit." They say in unison as they both proceed to shut the curtains from each side.

Right before the curtains fully close you look up at the neon sign above the diner. It reads "Ethereum diner"

You turn around and stand up. Everyone in the restaurant has stopped eating and is glaring at you in complete silence.

"Hail Hydra" they start chanting.

They all get up and start to surround you while still chanting "Hail Hydra"

A woman shouts from the back, "Hydra will save us! Kill the non believer!"

"Im sorry! I will eat my tendie please don't hurt me! That place across the street sucks." But it doesn't work and they proceed towards you slowly. You shut your eyes and prepare for the worst.

You suddenly wake up in your bed.

"Omg it was a dream. Thank god." You think to yourself.

You pull out your phone to look at your portfolio.

$10,000 bought at $2.68. Portfolio down 69.420%

You walk over to the bathroom and catch a glimpse of yourself in the mirror. You smile with a tear rolling down your cheek. You notice your teeth are smeared with shit.

"I wouldn't have it any other way." You think to yourself.

You proceed to go on Reddit to post about the new Solana outage and check what new features are coming soon to Cardano.

You look right into the camera. After a long pause you smile and shout "Hail Hydra" at the top of your lungs.

The camera zooms away from your face and out of your RV thats parked in front of your step dads house and the credits start rolling.

Fin

Kripto ::

BTC kokos spet postaja debel in pretežek...volumen pa nikakav.

Money is mindset!

spegli ::

Sell 44015 stop 45500

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

Sell 44015 stop 45500

Ja to sem omenil 45 -55k ane.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Si ja. Zgleda buliš. Retrace bi moral bit 44700.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

endelin ::

Prebili 2 triljona:D

budnost ::

Živjo, sem nov, čist frišn v kripto svetu. Kupil pred 10 dni nekaj bitcoina in etherja (70%) ostalo pa ada, xrp, avalanche, algorand. Je zanimivo opazovat graf, ko gre samo gor...nisem obremenjen s prodajo, lahko držim ni problema. Zanima me do koliko se bo bitcoin in ether dvigoval, ko se to dviguje se dviguje vse. Naj prodam bitcoin pri 44-45 ali pustim naprej? Al pa prodam, počakam, da pade in nato spet kupim? Kakšen nasvet motrebiti? Vsak nasvet ali mnenje je dobrodošlo...vnaprej hvala.

energetik ::

Eden redkih si, ki je začel blizu podna..ponavadi folk navali na višku.. za prodajo odvisno kaksne imaš plane. Jaz bi v tvojem primeru hodlal.
vires in numeris

Jacksmav ::

budnost je izjavil:

Živjo, sem nov, čist frišn v kripto svetu. Kupil pred 10 dni nekaj bitcoina in etherja (70%) ostalo pa ada, xrp, avalanche, algorand. Je zanimivo opazovat graf, ko gre samo gor...nisem obremenjen s prodajo, lahko držim ni problema. Zanima me do koliko se bo bitcoin in ether dvigoval, ko se to dviguje se dviguje vse. Naj prodam bitcoin pri 44-45 ali pustim naprej? Al pa prodam, počakam, da pade in nato spet kupim? Kakšen nasvet motrebiti? Vsak nasvet ali mnenje je dobrodošlo...vnaprej hvala.


1. odvisno kolk si vložil ter, če ti je ok, da zaslužiš par €...
2. Če bi vsi vedeli do kam bo šlo ne bi bil hec kot je sedaj, a je tko.
3. Če te prsti srbijo za prodajo prodaj, ko si zadovoljen z zasluškom prodaj in ne se sekirat tud , če raste naprej...enostavno odmisli in čakaj, da pade.

kmečka logiga, ki pali :)
Upam, da si vsaj nekaj dojel :)
Uspešno trejdanje:)

budnost ::

energetik je izjavil:

Eden redkih si, ki je začel blizu podna..ponavadi folk navali na višku.. za prodajo odvisno kaksne imaš plane. Jaz bi v tvojem primeru hodlal.


Hvala. V bistvu bi držal še naprej, je pa vsekakor dobro en del dobiti nazaj, da počasi odplačaš vložek. Zdrava pamet vsekakor.

Jacksmav je izjavil:

budnost je izjavil:

Živjo, sem nov, čist frišn v kripto svetu. Kupil pred 10 dni nekaj bitcoina in etherja (70%) ostalo pa ada, xrp, avalanche, algorand. Je zanimivo opazovat graf, ko gre samo gor...nisem obremenjen s prodajo, lahko držim ni problema. Zanima me do koliko se bo bitcoin in ether dvigoval, ko se to dviguje se dviguje vse. Naj prodam bitcoin pri 44-45 ali pustim naprej? Al pa prodam, počakam, da pade in nato spet kupim? Kakšen nasvet motrebiti? Vsak nasvet ali mnenje je dobrodošlo...vnaprej hvala.


1. odvisno kolk si vložil ter, če ti je ok, da zaslužiš par €...
2. Če bi vsi vedeli do kam bo šlo ne bi bil hec kot je sedaj, a je tko.
3. Če te prsti srbijo za prodajo prodaj, ko si zadovoljen z zasluškom prodaj in ne se sekirat tud , če raste naprej...enostavno odmisli in čakaj, da pade.

kmečka logiga, ki pali :)
Upam, da si vsaj nekaj dojel :)
Uspešno trejdanje:)


Ja, v teh 10 dneh sem kar malo not padu in spoznavam kako to vse teče in se zraven učim, gledam grafe, letne, mesečne, tuhtam :=. Ja zdrava pamet je najpomembnejša. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: budnost ()

strawman ::

Poleg razumevanja grafov je pametno poznat tudi tehnično ozadje vsega skupaj. Priporočam tale subreddit.
Tale je pa bolj za splošne novice in gibanje cene.

budnost ::

strawman je izjavil:

Poleg razumevanja grafov je pametno poznat tudi tehnično ozadje vsega skupaj. Priporočam tale subreddit.
Tale je pa bolj za splošne novice in gibanje cene.


Hvala za poslano. Se bom podučil.

Jacksmav ::

No fantje...tko se pomaga :)
Upam, da ste vsi zdravi in uživate...sam na morju, noge pa v lavorju zaeenkrat... premrzla voda :)
Hvala za prispevek in pomoč članu : budnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Bela_Krajina ::

energetik je izjavil:

Eden redkih si, ki je začel blizu podna..ponavadi folk navali na višku.. za prodajo odvisno kaksne imaš plane. Jaz bi v tvojem primeru hodlal.

Morda. Ampak odvisno kako vzames. Btc podni so zgodovinsko gledano priblizno 80 procentov korekcije navzdol od vrha. Zdaj ce gledas iz podna, je btc trenutno tocno 1000 procentov navzgor. Ce gledas od ath vrha pa nismo 80 procentov dol ampak priblizno 36 procentov. Ce pa gledas lokalno dno, pa tudi ni ampak je ze gor dobrih 30 procentov. Ce pa gledas pomembne meje, je btc trenutno pod tedesnkimi 50 in 20 MA, sicer je ze nad tedensko 21 EMA ampak teden se zakljuci v ponedeljek. Srecno vsem.

PrihajaNodi ::

M

Bela_Krajina je izjavil:

energetik je izjavil:

Eden redkih si, ki je začel blizu podna..ponavadi folk navali na višku.. za prodajo odvisno kaksne imaš plane. Jaz bi v tvojem primeru hodlal.

Morda. Ampak odvisno kako vzames. Btc podni so zgodovinsko gledano priblizno 80 procentov korekcije navzdol od vrha. Zdaj ce gledas iz podna, je btc trenutno tocno 1000 procentov navzgor. Ce gledas od ath vrha pa nismo 80 procentov dol ampak priblizno 36 procentov. Ce pa gledas lokalno dno, pa tudi ni ampak je ze gor dobrih 30 procentov. Ce pa gledas pomembne meje, je btc trenutno pod tedesnkimi 50 in 20 MA, sicer je ze nad tedensko 21 EMA ampak teden se zakljuci v ponedeljek. Srecno vsem.



Btc bo sel na 55
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Upset

endelin ::

Moj target: 61k
Da vidimo kdo je bolj jasnoviden

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

spegli ::

šortam

endelin ::

Gladko long;)

Bela_Krajina ::

Pro trejderji se ponavad pripravijo na obe moznosti, plan a, plan b, vcasih se pripravijo tudi na plan c. Kaj pa vi? ;)

spegli ::

36k

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

36k

Kje si pa tobral?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Sam še cinizem rabmo

prodajam fse 20x

mdfkr

Papa. oslu ko briše moje objave. Pa BTC

Kje si pikec admin ?

Please delete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

PrihajaNodi ::

Kje so casi valvolina ki je prisel povedat da je s kriptom konec?

Btc gre na 55k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

Ja fak, če nodi klele prepeva, pol gre ponavad dol.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrihajaNodi ::

Ne bo slo dol. verjemi mi da gre na 55k pol pa 80k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne bo slo dol. verjemi mi da gre na 55k pol pa 80k


Nodi a še nisi v penziji :)

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne bo slo dol. verjemi mi da gre na 55k pol pa 80k


Nodi a še nisi v penziji :)

Sem na socialni ce to kaj steje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

44700 šort rekt or glory.

strawman ::

Nostalgija - LimeWire (peer-to-peer sharing app iz 2000'ih) vstaja od mrtvih v obliki NFT media marketplace.

LimeWire is relaunching as a digital collectibles marketplace for art and entertainment, initially focused on music.


Mogoče pobere del raznih SoundCloud artistov, saj bodo lahko svoje umotvore tukaj monetizirali.
Ne pričakujem kaj preveč, za hec sem se pa vpisal na waitlisto za airdrope.
Če kdo želi, lahko uporabi moj referral - link.
V nasprotnem primeru pa je tukaj še non-referral link.

globoko grlo ::

Nej en hit napise na izy x5.

Bi blo lepo iz 10k nardit 50.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrihajaNodi ::

Ada oz Cardano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

globoko grlo ::

Se ena hipoteticna, kaj raj pocnete? Mecete male vsote aka 100 al pa jurja v potencialne x10 in vec, al raj 20K (oz po zmogljivostih) v x3, recimo?

Ce bi mel miljon bi ga sam podupliral, pa bi bil vesel.
Ce mam pa 100 ojrov, pa gre x100, eh, neki je, sam ni to to.

PrihajaNodi je izjavil:

Ada oz Cardano


A se kdo drug k Nodi?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

strawman ::

Za x10 vrži v Doge, enkrat bo že prilezel do 1$. :))

Alien123 ::

globoko grlo je izjavil:

Nej en hit napise na izy x5.

Bi blo lepo iz 10k nardit 50.


Meni trenutno en dela 200€ na dan

bozicek ::

Atom/osmo/juno je vceraj bil drop za Cheqd
stran za claim če ste upravičeni:
https://rewards.cheqd.io
Darila letos samo za poredne

mAXTER ::

Ima kdo kaksen dober predlog ali metodo za enostavno analogno seed enkripcijo... se pravi da se besede po nekem kljucu zapisejo v mesanem vrstnem redu zaradi kaksnih nepridipravov ki bi si lahko prisvojili fizicni zapis? 8-)

Aja pa se eno vprasanje glede Polkadot app-a na Ledger nano S... se pravi app instaliram v aplikaciji Ledger live vendar nato nic ne morem z njim storit... pri depozit opciji mi ne ponudi Dot wallet adressa:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

energetik ::

Kako ti ne ponudi? Še enkrat beri navodila.
vires in numeris

IL_DIAVOLO ::

Ce me spet devsi ne zjebejo :D

Megaweapon

https://www.coingecko.com/en/coins/mega...

Kiwigo je naredil 300% v marcu, roadmap je za 22 precej dober.

https://www.kiwigo.app/roadmap

Precej se tudi govori o meme kovancu SHUEY:

https://www.coingecko.com/en/coins/shue...

https://shueyrhoninu.io/

Kar kul projekt. Dyor as always.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hujsk1999 ::

strawman je izjavil:

Za x10 vrži v Doge, enkrat bo že prilezel do 1$. :))

Ob močni inflaciji v 5 letih.
Intel Core i9-13900KS/MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G/EKWB Custom

strawman ::

hujsk1999 je izjavil:

strawman je izjavil:

Za x10 vrži v Doge, enkrat bo že prilezel do 1$. :))

Ob močni inflaciji v 5 letih.


Saj je bil ze na 70c. 1-2 Tweeta Muska v naslednjem bull runu in je tam.

strawman ::

mAXTER je izjavil:

Ima kdo kaksen dober predlog ali metodo za enostavno analogno seed enkripcijo... se pravi da se besede po nekem kljucu zapisejo v mesanem vrstnem redu zaradi kaksnih nepridipravov ki bi si lahko prisvojili fizicni zapis?


Nekaj v smislu binary caesar shift bi šlo na roke, čeprav bi vzelo precej časa. Pa še ne zgleda kot seed phrase na prvi pogled. Zapomnit si moraš pa le eno število.

kamiKaZaA ::

Resni.ca - kandidati za poslance:

- Andrej Bohinc

No če kaj, potem je dobro, da je v parlamentu nekdo, ki se bavi s kriptovalutami, ker taki sigurno ne bodo nabili 50% davka kot bi to naredila kakšna Levica ali ostali levuharji, kateri znajo samo vzeti tistim, ki ustvarjajo, da potem lahko plačujejo svoje lenuharstvo in nesposobnost...

STOP korona idiotizmom - glas za Resni.co

Čim nižji kripto davki - glas za Resni.co :D

https://stranka-resnica.si/kandidati-za...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sloxl8 ()
««
1012 / 1473
»»