» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1003 / 1490
»»

IgorCardanof ::

Tole je tveganje, ki ga imas: https://academy.binance.com/en/articles...

Na kratko pa atom/osmo/juno priblizno sorazmerno rastejo, ne ciz ampak je kar korelirano. Zgubljas ce gre vrednost teh tokenov dol in nagrade za to kar stejkas ne odtehtajo minusa, ki ga naredis.
Zgubljas potencialni profit, ce so ekstremna gibanja atoma proti osmosisu in podobno za ostale. V teh primerih bi bilo boljse, da bi drzal samo tokene in jih ne imel v poolu.


So pa nagrade zelo lepe, tako da se kar splaca imet notri.

Dobivas pa, ce gre cena tokenov gor in ce imas tokene v poolu, ker pac redno dobivas staking nagrade. Hkrati tudi dobivas kje tu in tam kak airdrop.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

$ADA Working on it's 7th straight red monthly candle.8-)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Uf kje so časi ko so Ada Cardano kupovali po 3usd

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Uf kje so časi ko so Ada Cardano kupovali po 3usd


Ni tako daleč nazaj. Se še krvavo dobro spomnim kako so mi youtuberji in ada fanboyi pri 3$ na ada govorili, kako je to kraja pri belem dnevu in da bo to v roku meseca pri 10$+, in kako bo Cardano kmalu flipnil Ethereum in nato še Bitcoin. Pa potem so mi govorili kako sami geniji razvijajo to, pa tisoče znanstvenih člankov, da je vsak od njih napisal. Pa najboljši developerji, v najboljšem programskem jeziku. Pa celotno Afriko bojo izobrazli in naredil, da bojo afriški otroci reševali domače naloge direktno na Cardano blockchainu.
Uf, pa da se tu raje ustavim. Obljube levo in desno neprestano, danes smo pa pri koliko, 80c, nedelujoč produckt, blockchain na katerem se čaka 2 dni da pride transakcija čez.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Not when, but if :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

endelin je izjavil:

Uf kje so časi ko so Ada Cardano kupovali po 3usd


Ni tako daleč nazaj. Se še krvavo dobro spomnim kako so mi youtuberji in ada fanboyi pri 3$ na ada govorili, kako je to kraja pri belem dnevu in da bo to v roku meseca pri 10$+, in kako bo Cardano kmalu flipnil Ethereum in nato še Bitcoin. Pa potem so mi govorili kako sami geniji razvijajo to, pa tisoče znanstvenih člankov, da je vsak od njih napisal. Pa najboljši developerji, v najboljšem programskem jeziku. Pa celotno Afriko bojo izobrazli in naredil, da bojo afriški otroci reševali domače naloge direktno na Cardano blockchainu.
Uf, pa da se tu raje ustavim. Obljube levo in desno neprestano, danes smo pa pri koliko, 80c, nedelujoč produckt, blockchain na katerem se čaka 2 dni da pride transakcija čez.

Tudi sam sem imel kaksega jurja ade od poletja do jeseni. Najbolj me je zmotil pocasen transakcijski cas iz adalite na binance.
Ne vem,ce je to relevantno kar se kvalitete projekta tice, ampak jaz sem se takrat vsega postopoma znebil, na sreco s profitom v tistem hypu, ko je zlezla do 3 usd.

FireSnack ::

Spet vse raste. Samo danes mi je portfolio šel 18% navzgor. Alt sezona imo.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

FireSnack je izjavil:

Spet vse raste. Samo danes mi je portfolio šel 18% navzgor. Alt sezona imo.


Kaksen del portfolija imas v Cardanotu?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Polarni_Medo ::

Dejte predlagat kateri crypto kanali na youtube so vredni gledanja? Pa ne mi pisat od: BitBoy, Anup, altocin Daily, Crypto Banter, The moon, mmcrypto, Antonio Pompliano,... Vsi tile našteti so samo promocijski in debilni.

Če kdo pozna kašen realen kanal. Edini, ki sem ga našel in je dokaj realen je: Benjamin Cowen ali Ivan on Tech.

WaterBoy ::

Kakšno je mnenje o TERRA luna?

jedateruk ::

Ima kdo manj provizij kot Bitstamp https://www.bitstamp.net/fee-schedule/? Brez da bi rabil kreditno kartico.

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Mercator nima nobene provizije, pa lahko plačaš s kešem.
Glupo vprašanje, glup odgovor.

jedateruk ::

Po angleško, če ti bo to bolj pametno: Crypto Exchange with the lowest trading fees?

Mato989 ::

JUST IN: Metamask has blocked #Ethereum transactions in Venezuela citing compliance with laws.


Heh, and so it begins... ampak za razliko ko ti banka zamrzne račun lahko tukaj svoj seed phrase enostavno preneseš ali doddaš drug RPC... ki ne blokira in podpira geoblockinga fakerji... Me zanima če bo Vitalik tiho ali bo kaj rekel, polja usta decentraliziranosti, tukaj se je treba borit, jebeš Ukrajino.

Well it should be possible to continue using metamask in Venezuela by changing the infura RPC to another node


Torej en Node je blockal... prasci... počasi bo treba running your own node...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

Polarni_Medo je izjavil:

Dejte predlagat kateri crypto kanali na youtube so vredni gledanja? Pa ne mi pisat od: BitBoy, Anup, altocin Daily, Crypto Banter, The moon, mmcrypto, Antonio Pompliano,... Vsi tile našteti so samo promocijski in debilni.

Če kdo pozna kašen realen kanal. Edini, ki sem ga našel in je dokaj realen je: Benjamin Cowen ali Ivan on Tech.


Noben, vsak bi te rad okoli prinesel.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnack ::

Oligarhi spet zlivajo na stotine milijard umazanih dolarjev v kripto. Vse gre gor.
Preprodajalec NFT umetnin

sloxl8 ::

jedateruk je izjavil:

Po angleško, če ti bo to bolj pametno: Crypto Exchange with the lowest trading fees?

Razumem tudi slovensko, ampak tvoje vprašanje je bilo nejasno. Katere fee-je si mislil (withdrawal, trading,...).

V glavnem, poglej na Coingecko in preveri tečaje različnih menjalnic.

IgorCardanof ::

Polarni_Medo je izjavil:

Dejte predlagat kateri crypto kanali na youtube so vredni gledanja? Pa ne mi pisat od: BitBoy, Anup, altocin Daily, Crypto Banter, The moon, mmcrypto, Antonio Pompliano,... Vsi tile našteti so samo promocijski in debilni.

Če kdo pozna kašen realen kanal. Edini, ki sem ga našel in je dokaj realen je: Benjamin Cowen ali Ivan on Tech.


CoinBureau, ce ga gledas za to, da ti predstavi projekt.
Drugace pa tisti kanali, ki te izobrazujejo kako kaj dela, te ucijo kako kaj narest etc. Tisti, ki shillajo karkoli, so pa 99% podn.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

spegli ::

Kje smo ? 38k spot zgleda dober. Na degen računu probam še longat okrog 41-42k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Opozorilo za vse, ATOM, OSMO, JUNO počasi postajajo kar crowded trade. Vsi bi kar naenkrat airdrope. Zna bi, da se občasno trend tudi obrne.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

endelin je izjavil:

Uf kje so časi ko so Ada Cardano kupovali po 3usd


Ni tako daleč nazaj. Se še krvavo dobro spomnim kako so mi youtuberji in ada fanboyi pri 3$ na ada govorili, kako je to kraja pri belem dnevu in da bo to v roku meseca pri 10$+, in kako bo Cardano kmalu flipnil Ethereum in nato še Bitcoin. Pa potem so mi govorili kako sami geniji razvijajo to, pa tisoče znanstvenih člankov, da je vsak od njih napisal. Pa najboljši developerji, v najboljšem programskem jeziku. Pa celotno Afriko bojo izobrazli in naredil, da bojo afriški otroci reševali domače naloge direktno na Cardano blockchainu.
Uf, pa da se tu raje ustavim. Obljube levo in desno neprestano, danes smo pa pri koliko, 80c, nedelujoč produckt, blockchain na katerem se čaka 2 dni da pride transakcija čez.


In izmed vseh tukaj si edino ti nasedel pri $3 :)) :D

vaščan ::

Opazujem dx1! na mesečnem, ko se ta mrjasec obrne navzdol upam da nekje pri 99-100 potem boste vidl explozijo kripta.To bi blo potem v letu 22 Je pa vrjanta da prileze do vrha kajle na 109 bo pa potem tolk večja eksplozija ko se obrne navzdol tko da v vsakem primeru smo zmagal ampak do 109 kaže leto okrog 25 mal dlje bo za čakat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

m0LN4r ::

m0LN4r je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

15.01 - 880eur
22.01 - 850eur
29.01 - 790eur
06.02 - 770eur
14.02 - 730eur

Mindfactory 3060Ti

Vsak cajt 690eur, pol pa se bo zacel podirat spodnji del piramide.

Update:
22.01 - 850eur
29.01 - 790eur
06.02 - 770eur
14.02 - 730eur
17.02 - 699eur
Neki se dogaja

Update2:
22.01 - 850eur
29.01 - 790eur
06.02 - 770eur
14.02 - 730eur
17.02 - 699eur
01.03 - 689eur
Cene gredo pocasi navzdol, povprasevanje pada.

Zdaj bodo se blokirali Krypto za ruse, ze govorijo v novicah. Tudi dolocene kriptoborze so rekle, da bodo omejile trgovanje.



FireSnack je izjavil:

Oligarhi spet zlivajo na stotine milijard umazanih dolarjev v kripto. Vse gre gor.

Konec je.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

bozicek ::

Si preprican da gredo dol cene zaradi kripto?
Ali zaradi cesa drugega?
Si videl kaj bodo punujale nove kartice ko pridejo ven? In to tam nekje septembra dalje...
Serije 4xxx ne bos dobil niti po bogu...vse bodo pokupili tisto minuto
Darila letos samo za poredne

rok34 ::

Polarni_Medo je izjavil:

Dejte predlagat kateri crypto kanali na youtube so vredni gledanja? Pa ne mi pisat od: BitBoy, Anup, altocin Daily, Crypto Banter, The moon, mmcrypto, Antonio Pompliano,... Vsi tile našteti so samo promocijski in debilni.

Če kdo pozna kašen realen kanal. Edini, ki sem ga našel in je dokaj realen je: Benjamin Cowen ali Ivan on Tech.


Blockchain Backer, Cryptogenic, Crazy 4 Cryptos

TheUnderd0g ::

Nabavil še nekaj ADA.

m0LN4r ::

bozicek je izjavil:

Si preprican da gredo dol cene zaradi kripto?
Ali zaradi cesa drugega?
Si videl kaj bodo punujale nove kartice ko pridejo ven? In to tam nekje septembra dalje...
Serije 4xxx ne bos dobil niti po bogu...vse bodo pokupili tisto minuto
Cene graficnih padajo vzporedno od decembra od kar je BTC zapustil ATH in v povprecju pada. Tudi rabljene na ebayu so vsak teden cenejse.
Gledam minerske 3060Ti, 3070, 3080 in 3090 cene so mocno padle. Zravn pa se ETH POS in razne BTC regulacije.
Moment:


To se kr lepo ujema bi rekel.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

MisterR ::

https://www.cnbc.com/2022/03/04/russia-...

Meanwhile, there isn't enough liquidity for Russian oligarchs and companies to move their money around.

"Liquidity in crypto is still a fraction of the global currency market, and hence moving large amounts of money using crypto is difficult," Ayyar said

APPluk ::

Zdravo, pred kakšnim mesecem sem naredil eno neumnost in sicer odprl sem račun na Crypto.com in si dal izdelati Visa kartico, da si bom nanj nalagal Helium, ki ga bom pridobival z rudarjenje, sem pa tudi hotel na začetku naložiti nekaj sredstev na Crypto.com, da bi malo videl kakšni so fee-ji in podobno. In sem tako kot na Krakenu hotel naredit cash deposit in Crypto.com ti pri tem očitno odpre IBAN račun v Latviji in te na to ne opozori. Je pa sedaj problem, ker tja sicer potem nisem ničesar nalagal ampak še vedno gre za bančni račun odprt v tujini in me zanima ali se splača poročati FURSU ali lahko pozabim, ker tisto kaj porabljas iz crypto walleta se baje nič ne prenakazuje na IBAN in potem na kartico ampak direktno na kartico, tako, da ostale transkacije naj ne bi bile vidne FURSu. Sem pa kontaktiral Crypto.com, če je možno zapreti bančni račun, pa so mi ti odgovorili, da je možno zapreti samo celoten Crypto.com račun.
Ima kdo izkušnje?

XRPNERD ::

APPluk je izjavil:

Zdravo, pred kakšnim mesecem sem naredil eno neumnost in sicer odprl sem račun na Crypto.com in si dal izdelati Visa kartico, da si bom nanj nalagal Helium, ki ga bom pridobival z rudarjenje, sem pa tudi hotel na začetku naložiti nekaj sredstev na Crypto.com, da bi malo videl kakšni so fee-ji in podobno. In sem tako kot na Krakenu hotel naredit cash deposit in Crypto.com ti pri tem očitno odpre IBAN račun v Latviji in te na to ne opozori. Je pa sedaj problem, ker tja sicer potem nisem ničesar nalagal ampak še vedno gre za bančni račun odprt v tujini in me zanima ali se splača poročati FURSU ali lahko pozabim, ker tisto kaj porabljas iz crypto walleta se baje nič ne prenakazuje na IBAN in potem na kartico ampak direktno na kartico, tako, da ostale transkacije naj ne bi bile vidne FURSu. Sem pa kontaktiral Crypto.com, če je možno zapreti bančni račun, pa so mi ti odgovorili, da je možno zapreti samo celoten Crypto.com račun.
Ima kdo izkušnje?


A kar avtomatsko ti je odprlo bančni račun (na XY banki?)
Jaz nimam izkušenj s tem in niti ne poznam nikogar, ki bi uporabljal Crypto.com.

APPluk ::

Sem dobil zdaj razalago, da gre za baje virtualni IBAN, toliko, da imajo oni urejeno kdo nakazuje in da je njihova "last" in ne moja.
Bi pa vseeno rad slišal še od drugih kako je s tem, da vseeno ne pokasiram kakšne kazni.

matic492 ::

APPluk je izjavil:

Sem dobil zdaj razalago, da gre za baje virtualni IBAN, toliko, da imajo oni urejeno kdo nakazuje in da je njihova "last" in ne moja.
Bi pa vseeno rad slišal še od drugih kako je s tem, da vseeno ne pokasiram kakšne kazni.



Zanimivo. Jaz imam Crypto.com že praktično od začetka (preden so sploh naredili kartice), pa sem ga prijavil. Itak nimaš kaj za izgubit I guess, če bo FURS kdaj zahteval vpogled jim bojo pač rekli da račun ne obstaja I guess.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

FireSnack ::

Breaking: Vitaliku bodo zaplenili kriptovalute! Gre bojda za 8. najboogatejšega rusa.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

GupeM ::

APPluk je izjavil:

Sem dobil zdaj razalago, da gre za baje virtualni IBAN, toliko, da imajo oni urejeno kdo nakazuje in da je njihova "last" in ne moja.
Bi pa vseeno rad slišal še od drugih kako je s tem, da vseeno ne pokasiram kakšne kazni.

Verjetno podobno kot mBills.

Kripto ::

FireSnack je izjavil:

Breaking: Vitaliku bodo zaplenili kriptovalute! Gre bojda za 8. najboogatejšega rusa.


Ruski kripto oligarh?

Money is mindset!

MisterR ::

FireSnack je izjavil:

Breaking: Vitaliku bodo zaplenili kriptovalute! Gre bojda za 8. najboogatejšega rusa.


Vir?

IgorCardanof ::

Jz nevem kako firesnacku uspe znova in znova to. Vsi vejo, da ne napiše enega resnega komentarja, pa se zmeraj najde folk, ki mu odpisuje in ga sprašuje. :D

Medtem ko dam jaz konstruktivno kritiko na najbolj useless coin v top 10 in ne dobim nobenega proti argumenta.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

MisterR ::

In kaj ti naj odgovorimo? Hvala, ker se brigaš za useless coine.

IgorCardanof ::

MisterR je izjavil:

In kaj ti naj odgovorimo? Hvala, ker se brigaš za useless coine.


Vesel bi bil, da mi argumentirate, zakaj ima Cardano še zmeraj potencial, da bo top kovanec. Zakaj je bil pri 3$ podcenjen in je danes pri 80c še toliko bolj podcenjen. Zakaj se splača vzet 150k kredita in zarinit vse v Cardano in tako dalje. Nadalje mi lahko še poveste, če je Charles šel še kaj v Afriko sadit drevesa s svojimi cardano gainsi?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Jz nevem kako firesnacku uspe znova in znova to. Vsi vejo, da ne napiše enega resnega komentarja, pa se zmeraj najde folk, ki mu odpisuje in ga sprašuje. :D

Medtem ko dam jaz konstruktivno kritiko na najbolj useless coin v top 10 in ne dobim nobenega proti argumenta.


In ravno ti si ga zagovarjal, kaksen kripto expert je in kaksni bedaki smo ker ga ne poslušamo.

Trol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tilio ::

IgorCardanof je izjavil:

MisterR je izjavil:

In kaj ti naj odgovorimo? Hvala, ker se brigaš za useless coine.


Vesel bi bil, da mi argumentirate, zakaj ima Cardano še zmeraj potencial, da bo top kovanec. Zakaj je bil pri 3$ podcenjen in je danes pri 80c še toliko bolj podcenjen. Zakaj se splača vzet 150k kredita in zarinit vse v Cardano in tako dalje. Nadalje mi lahko še poveste, če je Charles šel še kaj v Afriko sadit drevesa s svojimi cardano gainsi?


LOL. Ne vem, a ti lažje spiš, ko neprestano kritiziraš nekaj brez argumentov. Občudujem količino energije, ki jo namenjaš za uničevanje projekta, ki ga ne maraš oz. s katerim si se opekel. Lahko bi jo npr. uporabljal za shillanje ETH-ja al kateregakoli projekta, ki ti je fetish.

FireSnack ::

Zdaj je dokončno jasno. Vitalik se umika iz kripto sveta zaradi pritiska zahoda. Pričakujem noro rast kriptovalute Ethereum.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

kow ::

Kaj ti blodis, lol.

sloxl8 ::

IgorCardanof je izjavil:

MisterR je izjavil:

In kaj ti naj odgovorimo? Hvala, ker se brigaš za useless coine.


Vesel bi bil, da mi argumentirate, zakaj ima Cardano še zmeraj potencial, da bo top kovanec. Zakaj je bil pri 3$ podcenjen in je danes pri 80c še toliko bolj podcenjen. Zakaj se splača vzet 150k kredita in zarinit vse v Cardano in tako dalje. Nadalje mi lahko še poveste, če je Charles šel še kaj v Afriko sadit drevesa s svojimi cardano gainsi?

Oprosti, ampak ne vem, zakaj bi ti karkoli aegumentirali (pa nisem v ADA), sploh, ker vlagaš v PnD.

IgorCardanof ::

sloxl8 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

MisterR je izjavil:

In kaj ti naj odgovorimo? Hvala, ker se brigaš za useless coine.


Vesel bi bil, da mi argumentirate, zakaj ima Cardano še zmeraj potencial, da bo top kovanec. Zakaj je bil pri 3$ podcenjen in je danes pri 80c še toliko bolj podcenjen. Zakaj se splača vzet 150k kredita in zarinit vse v Cardano in tako dalje. Nadalje mi lahko še poveste, če je Charles šel še kaj v Afriko sadit drevesa s svojimi cardano gainsi?

Oprosti, ampak ne vem, zakaj bi ti karkoli aegumentirali (pa nisem v ADA), sploh, ker vlagaš v PnD.


99.9% kripta in nftjev je pnd. Tu se sedaj pogovarjamo, zakaj je Cardano boljsi PnD kot denimo Ethereum ali Harmony ali nekaj tretjega.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Evo, 75% EVMOS airdropa claimanega. Toliko kolikor se trenutno da. Tule so navodila:
https://smartnodes.medium.com/how-to-cl...

50% sem dal stejkat. Trenutni APY naj bi bil nekaj 1000%, tako da zato. Preostalih 50% bom pa prodal ob dobri priložnosti.

Glede na to, da bo EVMOS eden izmed glavnih stebrov Cosmos ekosistema, je za pričakovat, da bodo tisti, ki aktivno sodelujejo pri EVMOSu deležni raznih novih airdropov.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

FireSnack ::

Vitalik sprejel kontrasankcije. NFTji iz zahoda prepovedani!
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

MisterR je izjavil:

In kaj ti naj odgovorimo? Hvala, ker se brigaš za useless coine.


Vesel bi bil, da mi argumentirate, zakaj ima Cardano še zmeraj potencial, da bo top kovanec. Zakaj je bil pri 3$ podcenjen in je danes pri 80c še toliko bolj podcenjen. Zakaj se splača vzet 150k kredita in zarinit vse v Cardano in tako dalje. Nadalje mi lahko še poveste, če je Charles šel še kaj v Afriko sadit drevesa s svojimi cardano gainsi?

Oprosti, ampak ne vem, zakaj bi ti karkoli aegumentirali (pa nisem v ADA), sploh, ker vlagaš v PnD.


99.9% kripta in nftjev je pnd. Tu se sedaj pogovarjamo, zakaj je Cardano boljsi PnD kot denimo Ethereum ali Harmony ali nekaj tretjega.


Zaradi Charlesa? On je največji kripto genij.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

Evo, 75% EVMOS airdropa claimanega. Toliko kolikor se trenutno da. Tule so navodila:
https://smartnodes.medium.com/how-to-cl...

50% sem dal stejkat. Trenutni APY naj bi bil nekaj 1000%, tako da zato. Preostalih 50% bom pa prodal ob dobri priložnosti.

Glede na to, da bo EVMOS eden izmed glavnih stebrov Cosmos ekosistema, je za pričakovat, da bodo tisti, ki aktivno sodelujejo pri EVMOSu deležni raznih novih airdropov.

To pa je bil rektdrop.
Ker imamo nekateri ledger nismo delezni stejkanja in visokih apr.
Popolnoma nekompetentno..prvic zaradi bypassa claimanja, drugic zaradi izlocitve ledger userjev.
Ne vem kaj so delali med testnetom.

IgorCardanof ::

Vman je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Evo, 75% EVMOS airdropa claimanega. Toliko kolikor se trenutno da. Tule so navodila:
https://smartnodes.medium.com/how-to-cl...

50% sem dal stejkat. Trenutni APY naj bi bil nekaj 1000%, tako da zato. Preostalih 50% bom pa prodal ob dobri priložnosti.

Glede na to, da bo EVMOS eden izmed glavnih stebrov Cosmos ekosistema, je za pričakovat, da bodo tisti, ki aktivno sodelujejo pri EVMOSu deležni raznih novih airdropov.

To pa je bil rektdrop.
Ker imamo nekateri ledger nismo delezni stejkanja in visokih apr.
Popolnoma nekompetentno..prvic zaradi bypassa claimanja, drugic zaradi izlocitve ledger userjev.
Ne vem kaj so delali med testnetom.


Se strinjam. Celoten evmos je bil dosedaj fail. Najprej kar nekaj delayev, sedaj pa ti problemi s claimanjem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1003 / 1490
»»