» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
960 / 1453
»»

xyz248 ::

ce vsi cakajo 30k potem je manj verjetno, da se bo uresnicilo. V tem primeru so nekateri zaceli kupovati prej, torej pri 33.000 se je ustavil, ker so vedeli, da je na 30k prevec kupcev. So jih zeleli prehiteti. Potem je zrastu skoraj 14 procentov. lahko pa bi bilo tudi obratno, ce bi vsi cakali 30k, bi lahko potem bilo dno nizje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

offtopic, sem mal raziskoval tole teorijo, ki jo podpira gospod musk glede simulacije. Jaz sem skusal nekako pogledat the big picture, povezat tudi druge stvari. Vceraj ste omenjal astrologijo. Na nebu so luna, sonce, planeti, ki naj bi vplivali na vsakega posameznika, ker vsak imzed vas, ko se je rodil, je bilo na nebu drugacna razporeditev planetov, ki so po mojem mnenju programi v simulaciji. Tudi teoretik zarot David Icke trdi, da ni nobene logike za mesec (luno, da bi stal tam na takem polozaju kot je. Nekateri tudi pravijo, da je tam umetno postavljen. Pa saj znanost tudi priznava, da ima luna vpliv na naravo, verjetno pa tudi na razpolozernje ljudi. Vsako minuto je na nebu drugacna razporeditev planetov, tko da program laufa. Ampak da ne boste mislili, da je cist vse programirano. Ne, saj tudi v simulaciji so dolocena pocetja prepuscena vsakemu posamezniku. Program posameznika se bolj nanasa na izbiro, ki si jo zelis, ko vstopis v simulacijo, recimo ko si izberes kaksen avatar ooziroma kak stricek hoces biti v simulaciji, pa v kateri sobi, kater level itd, pa kaj bi rad pocel v lajfu, kaj bi se rad naucil itd.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

Vprasanje, a bi kdo igral igrco, ki je ful prelahka? Verjetno bi se jo hitro navelicali. To je le za tiste, ki so se ze vsega naucili. Pomoje. Gres izven igrce, izven simulacije potem, ko naredis vse levele. Morda nas tukaj preizkusajo, kdo je ze toliko napredoval, da bi lahko bil nov angel. kaksni so angeli? Dobronamerni. Torej verjetno je na koncu cilj, da postanemo toliko napredni, da ko nam kdo j. vse po spisku, da se mu le nasmehnemo in mu vrnemo samo dobro. potem nas verjetno postavijo na bolj odogovrno visje mesto, mogoce jim takim recejo angeli, ne vem, mogoce polbogovi, ki upravljajo potem visje svetove?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

PrihajaNodi ::

Kaj teb u glav spila, to mora bit noro. Obogotale z btcji da lahko kle serje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

ce bi obogatel z btcji, mislis, da bi se zadrzeval tle po forumu v temi kriptovalute? Po cele dneve? a nisi opazil, da tisti, ki so obogateli, da se ne zadrzujejo vec tukaj. Vsaj vecina ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

PrihajaNodi ::

Kje pa bi bil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

verjetno kje na boljsem, vsekakor pa ne bi bil cel dan na forumu

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

PrihajaNodi ::

Sej lahko pises iz mobilne enote triglavskega narodnrga parka. Vecino casa meditiras ostalo pa slo tek

https://www.theblockcrypto.com/linked/1...

https://www.theblockcrypto.com/linked/1...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

gledam top 200 kovance kateri so najbolj zrasli, en izmed teh je mxc, od dna je zrastu za 88 procentov (pri vrhu, zdaj je mal padu), pa berem, da ma nek hype, kao vstopa v metaverse, ampak na pumpah se ne kupuje, drgac pa premal ponzam da bi lahko kaj vec povedal, tko da to ni priporocilo, le zanimivost, pa poleg tega v bear marketu ni ravno pametno lovit ceno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

a to ste vi pumpal, slotechovci, ali pa se mi samo zdi, neverjetno tocno pred eno uro sem omenil kovanc, pa je potem sel skoraj za 20 procentov gor do dnevnega ath, zdaj spet malo padel, ampak opozoril, da ga ne lovite, vi pa grlom u jagode

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

xyz248 ::



sem se malo igral z grafi in dal graf za total2 marketcap v razmerju s total market cap. Total2 marketcap predstavlja vse kovance razen bitcoina, total pa predstavlja marketcap cisto vseh, vkljucno z bitcoinom. Zanimivo se mi zdi, da je zadnjih nekaj let, od 2016 naprej, vsak december zacel trend rasti (oznaceno na grafu z modrimi navpicnimi crtami), razen tega decembra je prisel do meje zgoraj, ki je bil prej ath in se odbil navzdol. Torej tega leta je nekaj drugace kot prejsna leta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

edit, mogu bi napisat z modrimi navpicnimi crtami namesto posevnimi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

xyz248 ::

In morda se nekateri sprasujete, kaj naj bi graf SPLOH prikazoval. Ce pogledate graf altcoinov v razmerju z btc, boste videli, da so takrat zaceli kovanci sezono rasti v primerjavi z bitcoinom, oziroma bi lahko rekli, da graf zgoraj kaze , kdaj se je zacela altcoin sezona.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

PrihajaNodi ::

Mal stran od nft opic coinov je tu Akala coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

butkojosip ::

Binance will list Anchor Protocol (ANC) and will open trading for ANC/BTC, ANC/BUSD and ANC/USDT trading pairs at 2022-01-25 11:00 (UTC).

avtomat112 ::

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

ATOM stakerji, OSMO stakerji in še mnogi drugi. Na voljo imate za claimat Desmos Airdrop. Kar lep airdrop overall.

https://airdrop.desmos.network/

Desmos je tudi ravnokar listan na coingeckotu.
https://www.coingecko.com/en/coins/desm...


To je ze dokaj stara novica. So pa imeli vmes mal problemov z deljenjem kovancev.

Prilagam en spreadsheet s preteklimi, aktualnimi, bodocimi in mogocimi airdropi za stejkerje/LP providerje/ipd. v CosmosSDK ekosistemu.


Dope1337, hvala za tale spreadsheet. Žal sem večino aidropov zamudil, ker sem pričel z stejkanjem v novembru, grrr. Vseeno sem kupil nekaj STARS in moram reči da so rewardi v LP ATOM/STARS res visoki. Vprašanje pa imam glede strategije deljenja sredstev na tri dele z namenom ohranjanja likvidnosti:kolikor sem si prebral za LP ATOM/STARS, ko unbondaš sredstva, je nagrada tekom unbondinga nižja. Se taka strategija tu sploh splača?

Če izvzamemo aridrope, je še kak perspektiven kovanec,ki ima dobre rewarde na osmosisu in se ga splača nabaviti?

Hvala še enkrat.

winko12345 ::

Naredil sem nekaj profita in si do 15k na leto nakazeval na TRR(ni bilo nobenega problema). Sedaj sem potreboval malo € več in si nakazal 90k na TRR nato me je kontaktirala banka da izpolnem KYC (know your customer) in da pošljem zgodovino transakcij iz menjalnic. A to za večje zneske vedno pošljejo in ali posredujejo kam naprej te zadeve? (naj bi šlo glede pranja denarja). Trgovalnih dni pa nimam veliko kakšnih 10 letno. Izvor denarja pa je znan seveda.

Zanimam me pa tudi kaj menite o stajkanju PAINCAKE SWAP TOKENA/ cake. Sploh sedaj, ko mu je cena extremno padla na cca 7$, recimo da bi stejkal znesek 20-30 €€€ za nekaj let. Max ceno je imel coing tudi čez 40$

Ali kdo stejka PANCKAKE? CAKE?

Lp.

Mato989 ::

Jaz stakam pancakeswap tokene... žal sem jih večino kupil po ceni cca 17,9$ tako da sem v lepem 50-60% minusu ampak hodlam in občasno prodajam rewarde od staka... v najboljših časih ko je bil token 21$ sem dobival dnevno cca slabih 50$ PCSja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

chrush ::

Ve mogoče kdo za kakšne dobre članke ali knjige na temo varnostnih vidikov kripto valut? Lahko v en, de, it ali si jezikih.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

winko12345 ::

Mato 17$ cenan i tako slabo če stakaš na dolgi rok ima veze samo da čim več coinov dobiš.

Vman ::

avtomat112 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

ATOM stakerji, OSMO stakerji in še mnogi drugi. Na voljo imate za claimat Desmos Airdrop. Kar lep airdrop overall.

https://airdrop.desmos.network/

Desmos je tudi ravnokar listan na coingeckotu.
https://www.coingecko.com/en/coins/desm...


To je ze dokaj stara novica. So pa imeli vmes mal problemov z deljenjem kovancev.

Prilagam en spreadsheet s preteklimi, aktualnimi, bodocimi in mogocimi airdropi za stejkerje/LP providerje/ipd. v CosmosSDK ekosistemu.


Dope1337, hvala za tale spreadsheet. Žal sem večino aidropov zamudil, ker sem pričel z stejkanjem v novembru, grrr. Vseeno sem kupil nekaj STARS in moram reči da so rewardi v LP ATOM/STARS res visoki. Vprašanje pa imam glede strategije deljenja sredstev na tri dele z namenom ohranjanja likvidnosti:kolikor sem si prebral za LP ATOM/STARS, ko unbondaš sredstva, je nagrada tekom unbondinga nižja. Se taka strategija tu sploh splača?

Če izvzamemo aridrope, je še kak perspektiven kovanec,ki ima dobre rewarde na osmosisu in se ga splača nabaviti?

Hvala še enkrat.

Jaz imam v poolih juno/osmo, atom/osmo, huahua/osmo in stars/atom, pri vseh lepi rewardi.
Vse rewarde dam nazaj v pool zaenkrat.
Prav zaradi bodocih dropov sem dokupil juno in scrt.
Lahko si preberes cosmosairdrop reddit, veliko zanimivih informacij, kot tudi cosmos atom reddit.

mr_chai ::

Gremo nazaj na 40k, tko k sm napovedal. Potem pa buuumf..

PrihajaNodi ::

buuumf na 70k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Leko ()

bajsibajsi ::

chrush je izjavil:

Ve mogoče kdo za kakšne dobre članke ali knjige na temo varnostnih vidikov kripto valut? Lahko v en, de, it ali si jezikih.


Ce bi ti koristilo, lahko dobis zastonj pdf:
Bitcoin and Blockchain Security https://www.amazon.com/Bitcoin-Blockcha...
Hands-On Cybersecurity with Blockchain https://www.amazon.com/Hands-Cybersecur...

dope1337 ::

avtomat112 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

ATOM stakerji, OSMO stakerji in še mnogi drugi. Na voljo imate za claimat Desmos Airdrop. Kar lep airdrop overall.

https://airdrop.desmos.network/

Desmos je tudi ravnokar listan na coingeckotu.
https://www.coingecko.com/en/coins/desm...


To je ze dokaj stara novica. So pa imeli vmes mal problemov z deljenjem kovancev.

Prilagam en spreadsheet s preteklimi, aktualnimi, bodocimi in mogocimi airdropi za stejkerje/LP providerje/ipd. v CosmosSDK ekosistemu.


Dope1337, hvala za tale spreadsheet. Žal sem večino aidropov zamudil, ker sem pričel z stejkanjem v novembru, grrr. Vseeno sem kupil nekaj STARS in moram reči da so rewardi v LP ATOM/STARS res visoki. Vprašanje pa imam glede strategije deljenja sredstev na tri dele z namenom ohranjanja likvidnosti:kolikor sem si prebral za LP ATOM/STARS, ko unbondaš sredstva, je nagrada tekom unbondinga nižja. Se taka strategija tu sploh splača?

Če izvzamemo aridrope, je še kak perspektiven kovanec,ki ima dobre rewarde na osmosisu in se ga splača nabaviti?

Hvala še enkrat.


Ej, tega dela glede manjsanja nagrad tekom unboubdinga se nisem zasledil, nisem pa namenjal temu pozornosti, ce sm iskren. Jz sam pazim, da k dam boundat, da vsaj en epoch pustim boundan LP, da zadostil pogoju “more then 14 days” in tako dobivam nagrade - nevem pa, ali so manjse, kot ce bi skoz pustil boundane. Kje si pa to zasledil? Mas kak link?

P.S. Projektom, ki bi malo podrobneje sledil so: Umee, Evmos, Chronos, Passage (TheStrangeTown NFTji) in Sommelier. Nimajo pa se vsi niti tokenov zunaj
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

chrush ::

bajsibajsi je izjavil:



Ce bi ti koristilo, lahko dobis zastonj pdf:
Bitcoin and Blockchain Security https://www.amazon.com/Bitcoin-Blockcha...
Hands-On Cybersecurity with Blockchain https://www.amazon.com/Hands-Cybersecur...


Hvala.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Vice ::

xyz248 je izjavil:

a to ste vi pumpal, slotechovci, ali pa se mi samo zdi, neverjetno tocno pred eno uro sem omenil kovanc, pa je potem sel skoraj za 20 procentov gor do dnevnega ath, zdaj spet malo padel, ampak opozoril, da ga ne lovite, vi pa grlom u jagode


odloči se al ima ta kovanc, ki si ga omenjal max supply 100 kovancev da bi uporabniki tukaj po tvojem vedenju lahko vplivali na ceno al pa se tukaj zadržujejo multimiljonarji, ki so obogateli z BTC... nekaj ne štima v tej tvoji zgodbi :)):))

mAXTER ::

Kdaj danes zaseda FED po našem času?

avtomat112 ::

dope1337 je izjavil:

avtomat112 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

ATOM stakerji, OSMO stakerji in še mnogi drugi. Na voljo imate za claimat Desmos Airdrop. Kar lep airdrop overall.

https://airdrop.desmos.network/

Desmos je tudi ravnokar listan na coingeckotu.
https://www.coingecko.com/en/coins/desm...


To je ze dokaj stara novica. So pa imeli vmes mal problemov z deljenjem kovancev.

Prilagam en spreadsheet s preteklimi, aktualnimi, bodocimi in mogocimi airdropi za stejkerje/LP providerje/ipd. v CosmosSDK ekosistemu.


Dope1337, hvala za tale spreadsheet. Žal sem večino aidropov zamudil, ker sem pričel z stejkanjem v novembru, grrr. Vseeno sem kupil nekaj STARS in moram reči da so rewardi v LP ATOM/STARS res visoki. Vprašanje pa imam glede strategije deljenja sredstev na tri dele z namenom ohranjanja likvidnosti:kolikor sem si prebral za LP ATOM/STARS, ko unbondaš sredstva, je nagrada tekom unbondinga nižja. Se taka strategija tu sploh splača?

Če izvzamemo aridrope, je še kak perspektiven kovanec,ki ima dobre rewarde na osmosisu in se ga splača nabaviti?

Hvala še enkrat.


Ej, tega dela glede manjsanja nagrad tekom unboubdinga se nisem zasledil, nisem pa namenjal temu pozornosti, ce sm iskren. Jz sam pazim, da k dam boundat, da vsaj en epoch pustim boundan LP, da zadostil pogoju “more then 14 days” in tako dobivam nagrade - nevem pa, ali so manjse, kot ce bi skoz pustil boundane. Kje si pa to zasledil? Mas kak link?

P.S. Projektom, ki bi malo podrobneje sledil so: Umee, Evmos, Chronos, Passage (TheStrangeTown NFTji) in Sommelier. Nimajo pa se vsi niti tokenov zunaj



https://www.reddit.com/r/OsmosisLab/com...

dope1337 ::

Tnx za tole. Sm ze gleduto tabelo pred dolgo casa, pa vidim, da sm napacno razumel poanto. Vidim, da moram ponovno preracunat to svoje krozenje. :D
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

xyz248 ::

Vice je izjavil:

xyz248 je izjavil:

a to ste vi pumpal, slotechovci, ali pa se mi samo zdi, neverjetno tocno pred eno uro sem omenil kovanc, pa je potem sel skoraj za 20 procentov gor do dnevnega ath, zdaj spet malo padel, ampak opozoril, da ga ne lovite, vi pa grlom u jagode


odloči se al ima ta kovanc, ki si ga omenjal max supply 100 kovancev da bi uporabniki tukaj po tvojem vedenju lahko vplivali na ceno al pa se tukaj zadržujejo multimiljonarji, ki so obogateli z BTC... nekaj ne štima v tej tvoji zgodbi :)):))

mislim, da mal podcenjujes slotechovce. Znano je, da je slovenija v samem svetovnem vrhu kar se tice spremljanja kriptovalut. Ce pogledas google trends, so v marsikaterem kripto izrazu prvi na svetu, ali pa vsaj med top drzavami. Poleg tega je slotech kripto forum mislim da najvecji kripto forum v sloveniji, torej je tukaj koncentracija najvecja. Ja, mislim, da imajo lahko dolocen vpliv na market, se posebi, ce kovanc ni med top 100, pa se posebi, ce so prodajalci v zadnjih dnevih porabili dost svojih sell moznosti. Drgac pa kovanec, ki sem ga omenil, je en redkih, ki ima trend navzgor od decembra naprej. Pomoje bi bilo bolj primerno poskusit vstopi na trendliniji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

xyz248 ::

A lahk sam neki vprasam, uporabnika ALT, ki ga sicer le redko srecam tu v tej temi. Pa drugega, ki je predlagal izbris na moje komentarje, niti nisem zasledil, da bi kdaj sodeloval tukaj. Zakaj predlagate izbris vseh komentarjev, tudi tistih, ki so ontopic, vkljucno s komentarji z grafi? Zakaj vas grafi motijo? Ali pa spekuliranje kriptovalut? Ce mi lahko razlozite? A ni tole tema za spekuliranje o kriptovalutah?

edit, tretji, ki je predlagal izbris, je strawman, znan iz te teme, pa bi tudi strawmana vprasal. Kako ste se lepo kar naenkrat vsi zdruzili, kod da bi se dogovorili, lol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

xyz248 ::

Se opravicujem, zgleda, da je tretji uporabnik tudi sodeloval v kripto temah, ampak si je verjetno spremenil nickname v ManDriver, letnik registracije 2009. Da si je sel po vseh teh letih spreminjat nickname? Tko, da tega bi tudi vprasal razlog, zakaj predlaga izbris komentarjev z grafi pa spekuliranjem glede kriptovalut? Pa vprasal bi cetrtega uporabnika, ki sicer ni predlagal izbris ampak je sodeloval tukaj pa v temi o delnicah, zakaj si je spremenil nickname v xyz kot ga imam jaz, samo da ima drugo stevilko zraven.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

xyz248 ::

Zdaj komaj po tem, ko sem s komentarji opozoril na predloge izbrisov, pa se je ob 15.00 uri pridruzil se Leko. Lekota bi vprasal, ce ima kaksno povezavo s temi uporabniskimi racuni? Ce so morda njegovi ali pa od njegovih prijateljev? Samo vprasam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

strawman ::

xyz248 je izjavil:


mislim, da mal podcenjujes slotechovce. Znano je, da je slovenija v samem svetovnem vrhu kar se tice spremljanja kriptovalut. Ce pogledas google trends, so v marsikaterem kripto izrazu prvi na svetu, ali pa vsaj med top drzavami. Poleg tega je slotech kripto forum mislim da najvecji kripto forum v sloveniji, torej je tukaj koncentracija najvecja. Ja, mislim, da imajo lahko dolocen vpliv na market, se posebi, ce kovanc ni med top 100, pa se posebi, ce so prodajalci v zadnjih dnevih porabili dost svojih sell moznosti. Drgac pa kovanec, ki sem ga omenil, je en redkih, ki ima trend navzgor od decembra naprej. Pomoje bi bilo bolj primerno poskusit vstopi na trendliniji.


Spet govoriš nekaj na pamet samo za to, da se sklada s tem kar hočeš povedat. Počasi boš dojel, da te zato nihče na tem forumu ne jemlje resno in da te stalno brišejo. Sploh ker ne dojameš, da nihče noče brat tvojega offtopic filozofiranja o temi o kriptovalutah, in nekih z viri nepodprtih teorij o tem kako deluje svetovna ekonomija in marketing.
Tvoje objave grafov niso niti blizu tehnične analize oz. čemurkoli uporabnega, ponavadi gre za slike nekih obskurnih trading pairov z malo dejanske korelacie, ki jo povzema wall of text, v katerem trdiš da gre pač lahko gor ali dol, in dodaš še kaj o judovskem koledarju ali ostalih nebulozah.
Da tega, da očitno hočeš pripisati rast nekega shitcoina tvoji objavi ponoči v threadu, ki ga spremlja na oko 30 ljudi, ne omenjam.
Pravijo "put your money where your mouth is", pa objavi kake analize dejanskih lastnih trejdov, bomo tega veliko bolj veseli.
Ampak ja, boš malo pojamral, pa se spet sam sebi žrtev zdel, naredil nov account, in jovo na novo.

Crypto izrazov v top google trends 2021 ni (tudi NFT ne), tudi med top trendi se ne pojavljajo.
To nam pove, da smo še relativno zgodaj.

Slovenija ni v svetovnem vrhu kripto adoptiona, tam so države z gospodarstvom v razvoju (Nigerija, El-Salvador) in tiste, ki igrajo finančne posrednike za druge (Singapor, Švica).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

xyz248 ::

Tudi ce si mnenja, da grafi niso dovolj dobri, je to vseeno ontopic in spada pod temo o spekuliranju kriptovalut. Noben po normalni logiki ne bi predlagal izbris komentarja, ki je ontopic, razen ce ima kak drug dodaten razlog. Sem pa ze povedal, zakaj jaz mislim, da mi predlagate izbris in tozite kot kaksne tozibabe v temi opozori moderatorja in nekateri celo zavajajo tam, samo da se banajo accounti od cloveka, ki se ne strinja z vami v drugih temah, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

strawman ::

xyz248 je izjavil:

Tudi ce si mnenja, da grafi niso dovolj dobri, je to vseeno ontopic in spada pod temo o spekuliranju kriptovalut. Noben po normalni logiki ne bi predlagal izbris komentarja, ki je ontopic, razen ce ima kak drug dodaten razlog. Sem pa ze povedal, zakaj jaz mislim, da mi predlagate izbris in tozite kot kaksne tozibabe v temi opozori moderatorja in nekateri celo zavajajo tam, samo da se banajo accounti od cloveka, ki se ne strinja z vami v drugim temah, kajne?


Točno tako. Pa še 5 ADA dobim od adminov vsakič ko te reportam.

xyz248 ::

Aja, jaz pa sem mislil, da vi moderatorju placat, da proti pravilom brise ontopic komentarje podprte z viri in bana uporabniske racune. lol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Cr00k ::

strawman je izjavil:

xyz248 je izjavil:

Tudi ce si mnenja, da grafi niso dovolj dobri, je to vseeno ontopic in spada pod temo o spekuliranju kriptovalut. Noben po normalni logiki ne bi predlagal izbris komentarja, ki je ontopic, razen ce ima kak drug dodaten razlog. Sem pa ze povedal, zakaj jaz mislim, da mi predlagate izbris in tozite kot kaksne tozibabe v temi opozori moderatorja in nekateri celo zavajajo tam, samo da se banajo accounti od cloveka, ki se ne strinja z vami v drugim temah, kajne?


Točno tako. Pa še 5 ADA dobim od adminov vsakič ko te reportam.


To jih potem takoj stejkaš? :)

strawman ::

Da. Ko jih zberem dovolj, Aquafriendu kupim knjigo.
Pomoje še ene 3 nove user accounte in smo tam.

xyz248 ::

Se vedno cakam en dober argument, zakaj predlagas izbris komentarjev, ki so v zvezi s spekuliranjem kriptovalut? To, da grafi niso dobri, je iz riti potegnjen. Poglej kaj pise na grafu, ce pogledas graf pa nickname kdo je ustvaril graf na tradingview, pa ce pogledas tam profil pa komentarje, ali ima vec pohval ali vec kritik? Pa morebitni danasnji komentarji se ne stejejo. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

strawman ::

xyz248 je izjavil:

Se vedno cakam en dober argument, zakaj predlagas izbris komentarjev, ki so v zvezi s spekuliranjem kriptovalut? To, da grafi niso dobri, je iz riti potegnjen. Poglej kaj pise na grafu, ce pogledas graf pa nickname kdo je ustvaril graf na tradingview, pa ce pogledas tam profil pa komentarje, ali ima vec pohval ali vec kritik? Pa morebitni danasnji komentarji se ne stejejo. :))


Kar čakaj. Preprosto selektivno ignoriram dejstva, in izbiram le tista s katerimi se strinjam.

xyz248 ::

Da se ne lazemo, dobro veva oba, zakaj si predlagal izbris. To sprenevedanje, s tem se le blamiras.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

mAXTER ::

Madona ste vsi tecni ko je vse rdece:D Ze sam ob branju te teme zadnje dni mi je bolj jasno kaj prezivljajo dekleta oz se huje... njihovi partnerji/partnerke v tistih dnevih v mesecu:))

deco16 ::

Velik volumn to uro za ne tolk veliko spremembo. Verjetno gremo dol :)

vaščan ::

kako se vam pa zdi tale vrjanta. Mal mi je blo dohcajt in se igram z grafi glede na rizbo bi podn zadeli nekje marca. Se kaj špilate na tradingview?

Moja top cona je med 20 in 10k če priplezamo do tja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Prebranac ::

Zlato je zraslo za 0,85%, zgleda gremo v recesijo.

49106 ::

Neglede na vsesplošno ST cenzuro bi lahko komunikacija tekla tudi po drugih kanalih. Imamo kakšen discord, telegram ali kaj tretjega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

strawman ::

49106 je izjavil:

Neglede na vsesplošno ST cenzuro bi lahko komunikacija tekla tudi po drugih kanalih. Imamo kakšen discord, telegram ali kaj tretjega?


Je en slovenski kripto Discord, na čase precej aktiven.
Pa na FB sta dve pametni skupini. Ena je "Kriptovalute - Slovenska Blockchain Skupnost - Bitcoin.si" od Bitcoin Association Slovenija, ki je precej stara, ampak so noter normalni ljudje.
Druga pa "Crypto Slovenija", kjer mesarji in frizerke sprašujejo kam vlagat, in memes.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
960 / 1453
»»