» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
940 / 1456
»»

IgorCardanof ::

Prebranac je izjavil:

Toliko pljuvate čez ado, je pa edina ki sedaj raste v tem bearu. Razloži kdor more? Bom si kmalu povrnil vložek. Hvala neznancu, ki je shilal pred novim letom.


Launch sundaeswapa in obljuba, da lahko se zmeraj stejkas ado za nagrade.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Toliko pljuvate čez ado, je pa edina ki sedaj raste v tem bearu. Razloži kdor more? Bom si kmalu povrnil vložek. Hvala neznancu, ki je shilal pred novim letom.


Launch sundaeswapa in obljuba, da lahko se zmeraj stejkas ado za nagrade.


Se splača kp3r nabavit ali smo že pri vrhu? Meni smrdi po korekciji. Čakam jebeni dip do 1200.

Blue30 ::

IgorCardanof je izjavil:

strawman je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ouch, tole je v Sundaeswap mediumu. Ce to drzi, je Cardano zakljucil svojo zgodbo.

HOW FAST DEX?
As mentioned a week ago, even the most optimistic performance projections show a backlog of orders during the first few weeks of the DEX's operation. However, we expect performance to improve as adjustments are made by both the SundaeSwap and Cardano teams. While orders (including swapping, providing liquidity and withdrawing liquidity) may take hours to days to process at first, it's important to know that everybody's orders will be processed fairly and in the order they were received and executable. It will also be possible to cancel orders at any time before they are processed by the Scoopers. Canceling orders is not subject to the same queue.


Problem determinističnih feejev?


Veliko issujev je, za katere cardano fanboyi pravijo, da so samo FUD. Pa mislim da ni tako in tudi celotno dogajanje jasno kaze, da ni tako.

Vseeno, za kak quick flip na sundaeu, bi delovao. Je pa seveda vprasanje, a bo tvoja transakcija sploh prisla na vrsto v prvih nekaj dneh. :)


Novica je stara že nekaj dni in ni nič vplivala na ceno kovanca. Ajde mleko (total supply 10M) je padlo iz 2,9 ade na 2,75 ade, kupovali pa smo po 0,1 ade.
V vsakem primeru se ada stejka v poolu za tistih nekaj % APY in zdaj v sundae poolih za nove tokene. Sam imam 38% v adi, ampak bom pustil, da bodo vse ere končane.

IgorCardanof ::

No medium je sel ven 11 ur nazaj. Tako da kar aktualno.

Se ze veselim poslednje pumpe Cardanota sedaj. Hype do cetrtka, nato pa polom, ko ljudje izvejo kak podn je tole.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

miha98 ::

juuu kak je ada narasla? rgt je šel bolj gor...

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Blue30 ::

Anney je izjavil:

https://thecryptobasic.com/2022/01/15/v...



Nasa sekta ni mala, vprasaj Jeffa :D

IgorCardanof je izjavil:

No medium je sel ven 11 ur nazaj. Tako da kar aktualno.

Se ze veselim poslednje pumpe Cardanota sedaj. Hype do cetrtka, nato pa polom, ko ljudje izvejo kak podn je tole.


Pise a week ago. Pravi cardanoti smo to ze videli od enega YT pubeca, ki redno objavlja novice od cardano situacije in je objavljeno takoj, ne cez teden v mediumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue30 ()

IgorCardanof ::

Cardano community je velik, tega nisem nikoli zanikal.
Cardano je tudi GO TO kripto vsev najvecjih YT influencerjev, tako da logicno ko pride nerazgledan nov folk v kripto, da kupi ado in potem v takih poolih tudi glasuje za ado.

Je pa ze sedaj popolnoma jasno, da je celotna infrastruktura poden, ki se ne more skalirati.
Pa kdo mislis, da bo cakal 3h da potrdijo njegovo transakcijo, ker 100k opic hoce hkrati delat nekaj na networku?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Blue30 ::

Nene, to ce scasoma ne bo slo v sekundah, bo pogreb, pa etiopske sole gor al dol..

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Prebranac ::

Kaj potem prodat ko bo 1,6 ada? Bo pogrom kot 12 oktobra?

IgorCardanof ::

Pomoje bo še hype pred sundaeswap launchom. Tako da sem šel malo long v ADA, pa pokupil malo tokenov na njihovem ekosistemu.

Ne bom pa tega držal več kot 1 teden.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Apofis ::

Prebranac je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Toliko pljuvate čez ado, je pa edina ki sedaj raste v tem bearu. Razloži kdor more? Bom si kmalu povrnil vložek. Hvala neznancu, ki je shilal pred novim letom.


Launch sundaeswapa in obljuba, da lahko se zmeraj stejkas ado za nagrade.


Se splača kp3r nabavit ali smo že pri vrhu? Meni smrdi po korekciji. Čakam jebeni dip do 1200.

Jst bi bil previdn s tem keeperjem...kokrse spomnem je imel enkrat dip do 80 usd al neki tazga :)

TheUnderd0g ::

je ujel kdo danes cNeta na DripDropz?

IgorCardanof ::

ATOM stakerji, OSMO stakerji in še mnogi drugi. Na voljo imate za claimat Desmos Airdrop. Kar lep airdrop overall.

https://airdrop.desmos.network/

Desmos je tudi ravnokar listan na coingeckotu.
https://www.coingecko.com/en/coins/desm...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

ATOM stakerji, OSMO stakerji in še mnogi drugi. Na voljo imate za claimat Desmos Airdrop. Kar lep airdrop overall.

https://airdrop.desmos.network/

Desmos je tudi ravnokar listan na coingeckotu.
https://www.coingecko.com/en/coins/desm...


To je ze dokaj stara novica. So pa imeli vmes mal problemov z deljenjem kovancev.

Prilagam en spreadsheet s preteklimi, aktualnimi, bodocimi in mogocimi airdropi za stejkerje/LP providerje/ipd. v CosmosSDK ekosistemu.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

IgorCardanof ::

Že že. Ampak od 13.1 ga lahko claimas brez problemov in nato tudi prodaš na osmosisu. Tako da je vsaj malo aktualno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

Vsekakor je aktualno :D Trenutno se v CosmosSDKju kuha na veliko. Neki temelji so postavljeni, sedaj pa samo še napad na ETH likvidnost 8-)
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Hvala za link. Sem malo počekiral, če lahko še kaj claimam.

Drugače pa naslednji airdrop/chain od kateregam veliko pričakujem je EVMOS. Bomo videl kaj bo v prihodnjih tednih.

Uff, vidim da dobim kar lepo količno STARS tokenov glede na trenutno ceno. Ko se bo dalo claimat bo sicer cena kar padla najbrž. Jutri se bo dalo claimat 60%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

naslednji veliki bo jutri - Stargate ($STARS). V kolikor si stejkal ATOM in bil LP provider na Osmosis, dobiš 4096 STARS, kar je trenutno ~2.5k$. V kolikor si pa na cosmos chainu delegiral svoje kovance na stargate validatorju, dobiš še nekaj več (ne bi vedel koliko, ker nisem izpolnjeval tega pogoja). Sem že nekaj časa v cosmosSDK in ne pričakuj drastičnega padca cene kovanca, ker so nagrade za LP providing na Osmosis odlične in ti resno dajo misliti, ali se izplača prodati. Aja ... jutri bo claimable samo 60% airdopa, preostanek pa ob releasu NFT marketplace-a nekje na koncu februarja.

Je pa Evmos zame projekt, ki bo gamechanger. En tak velik succubus za ETH likvidnost. Pa gravity bridge chain od Althea bo tud, pa Umee, pa Chronos, pa ufff ... preuč je trenutno vsega na paleti xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

FireSnack ::

Tisti ki smo kupovali kardano pred tednom za dolar imamo že 40% donosa.
Preprodajalec NFT umetnin

Blue30 ::

FireSnack je izjavil:

Tisti ki smo kupovali kardano pred tednom za dolar imamo že 40% donosa.

Aja ti si ga kar za dolar dobil? :D

FireSnack ::

Za dolar in prodam za tri. Grem takoj po Lambota in se furat po vasi.
Preprodajalec NFT umetnin

Vman ::

dope1337 je izjavil:

naslednji veliki bo jutri - Stargate ($STARS). V kolikor si stejkal ATOM in bil LP provider na Osmosis, dobiš 4096 STARS, kar je trenutno ~2.5k$. V kolikor si pa na cosmos chainu delegiral svoje kovance na stargate validatorju, dobiš še nekaj več (ne bi vedel koliko, ker nisem izpolnjeval tega pogoja). Sem že nekaj časa v cosmosSDK in ne pričakuj drastičnega padca cene kovanca, ker so nagrade za LP providing na Osmosis odlične in ti resno dajo misliti, ali se izplača prodati. Aja ... jutri bo claimable samo 60% airdopa, preostanek pa ob releasu NFT marketplace-a nekje na koncu februarja.

Je pa Evmos zame projekt, ki bo gamechanger. En tak velik succubus za ETH likvidnost. Pa gravity bridge chain od Althea bo tud, pa Umee, pa Chronos, pa ufff ... preuč je trenutno vsega na paleti xD

Jaz dobim skoraj 5000 stars, mislim, da bo treba opravit nekaj nalog...stejkanje voting...potem pa 40% ko pridejo nftji konec meseca se mi zdi.
Lep airdrop, tudi huahua je zanimiv, ogromen apy.

immortan ::

a še lahko ujameš to ali je too late?

dope1337 ::

Vman je izjavil:

dope1337 je izjavil:

naslednji veliki bo jutri - Stargate ($STARS). V kolikor si stejkal ATOM in bil LP provider na Osmosis, dobiš 4096 STARS, kar je trenutno ~2.5k$. V kolikor si pa na cosmos chainu delegiral svoje kovance na stargate validatorju, dobiš še nekaj več (ne bi vedel koliko, ker nisem izpolnjeval tega pogoja). Sem že nekaj časa v cosmosSDK in ne pričakuj drastičnega padca cene kovanca, ker so nagrade za LP providing na Osmosis odlične in ti resno dajo misliti, ali se izplača prodati. Aja ... jutri bo claimable samo 60% airdopa, preostanek pa ob releasu NFT marketplace-a nekje na koncu februarja.

Je pa Evmos zame projekt, ki bo gamechanger. En tak velik succubus za ETH likvidnost. Pa gravity bridge chain od Althea bo tud, pa Umee, pa Chronos, pa ufff ... preuč je trenutno vsega na paleti xD

Jaz dobim skoraj 5000 stars, mislim, da bo treba opravit nekaj nalog...stejkanje voting...potem pa 40% ko pridejo nftji konec meseca se mi zdi.
Lep airdrop, tudi huahua je zanimiv, ogromen apy.


se pardoniram ja. 4907 stars tokenov se dobi za stake+osmo lp - mal velik je blo airdropov zadnje case na cosmosSDK ekosistemu, pa že mal brkljam stvari :D

Prej sem še pozabil projekt, ki ga vodi Jack Zampolin (Strangelove ventures), reče se mu pa Sommelier (da, tudi tukaj bo airdrop). On je več ali manj moj heroj v IBCju (Sunny Aggarwal, Josh Lee, Brent Xu, Carter L. Woetzel in Do Kwon so tudi vizionarji imho). Ampak Jack nam je več ali manj pokazal v katero smer naj bi šel IBC razvoj še v letu 2020.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

IgorCardanof ::

immortan je izjavil:

a še lahko ujameš to ali je too late?


Si ja. Nekaj snapshotov je bilo februarja 2021, ostali pa oktobra/novembra 2021.
Če začneš sodelovat sedaj boš pa najbrž deležen airdropov čez nekaj mesecev.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

Najboljši je bil signaling prop #109 na Osmosisu za $huahua. Prop so zaključili z "About Chihuahua: Chihuahua is a useless meme coin in the cosmos.".
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

IgorCardanof ::

Glede STARS: 1 milijarda tokenov bo initial supply. Od tega bo 250m STARS tokenov airdropanih. Trenutno cena 1 STARS je približno 0.58$.
https://www.coingecko.com/en/coins/star...

Jutri bo claimable 60% airdropa, torej 150m stars tokenov => 150m * 0.58$ = 87m$ vrednosti. Glede na trenutni dnevni trading volume na stars 2.5m$, bo tole imelo najbrž hude posledice na token.

Sam bom poskusil čimprej dumpati in kasneje kupovati nazaj nižje.

Medium: https://mirror.xyz/stargazezone.eth/h9B...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

Dobro, sam nameravam narediti diametralno nasprotje. Ves airdrop vreči v Osmo/Stars LP, boundat za 14 dni in pobirati nagrade. Pričakuj podoben scenarij, kot je bil pri Desmosu, kjer se je cena pobrala v roku parih dni.

Pa srečno
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

Vsi v ado!

PrihajaNodi ::

Ce ste kupili dusk v korekciji ste danes v 50% plusu. Mainet je v februarju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

dope1337 je izjavil:

Dobro, sam nameravam narediti diametralno nasprotje. Ves airdrop vreči v Osmo/Stars LP, boundat za 14 dni in pobirati nagrade. Pričakuj podoben scenarij, kot je bil pri Desmosu, kjer se je cena pobrala v roku parih dni.

Pa srečno


Srečno :D

Naslednje vprašanje je, kako sploh pametno prodati ATOM/LUNA/OSMO ali kaj drugega, kar imaš vezano za 14 ali 21 dni. Al si v tem long term ali pa moraš nekako naciljat, da bo vrh približno čez 14 ali 21 dni (ali pa kaj več, vendar v tem primeru nisi deležen nagrad in snapshotov).
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dope1337 ::

stejkaš skoz, koliko pač misliš - tudi čez bear. Glede LPjev si pa poglej mehanizem na Osmosisu in prišel boš do odgovorov. Osebno sem nekje na uč 1/3 količine kovanca nonstop v stejkanju, z 2/3 pa operiram v LPjih in rotiram po potrebi. Najpogosteje se poslužujem takitke, da svoj LP razdelim na 3 dele, vsakega vežem za 14 dni, vendar z razmakov 7ih dni, kjer je 1/3 vedno vezana. Tako si likviden na vsakih 7 dni, v kolikor želiš prerazporediti svoje pozicije.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Vman ::

dope1337 je izjavil:

Dobro, sam nameravam narediti diametralno nasprotje. Ves airdrop vreči v Osmo/Stars LP, boundat za 14 dni in pobirati nagrade. Pričakuj podoben scenarij, kot je bil pri Desmosu, kjer se je cena pobrala v roku parih dni.

Pa srečno

Jaz jih bom kar stejkal kot huahuo, pasiven dohodek bi lahko bil lep.
Pa sommelier in rektdrop od evmosa tudi se cakam, bomo videli.
Tale cosmos ekosistem keeps giving, dobivas airdrope na prej airdropane kovance, noro.

Jagdpanter ::

No evo pa sem še Covid fasal, vsaj nekaj pozitivnega, če že MC ni najbolj...

IL_DIAVOLO ::

Jaz pa samo karanteno...good enough.

Nenadejan dopust.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dope1337 ::

Jagdpanter je izjavil:

No evo pa sem še Covid fasal, vsaj nekaj pozitivnega, če že MC ni najbolj...


Pa kam zaboga mečeš ti denar, da ti v zadnjem tednu ni uspelo narediti profita? :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Jagdpanter ::

dope1337 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

No evo pa sem še Covid fasal, vsaj nekaj pozitivnega, če že MC ni najbolj...


Pa kam zaboga mečeš ti denar, da ti v zadnjem tednu ni uspelo narediti profita? :))


To je bil sarkazem. V zadnjem tednu sem še v plusu, samo vprašanje, kako dolgo, če gremo v bear, je itak vseeno.

Upam, da gremo v alt sezono.

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

Kupujem samo dipe, ampak po navadi dipu sledi še dippity dip dip...

Haha bič plis

https://www.blockchaincenter.net/altcoi...

Upam, da ne zmanipulirajo .

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Sem objavil že nekaj časa nazaj pa vseeno. Kripto market postaja z vsakim mesecem veliko težji. Čedalje več težkokategornikov gre v ta ekosistem, kjer jim je glavni cilj zaslužek. Na voljo imajo ogromno kapitala, ljudi, znanja, drugih sredstev, s katerimi bojo prišli do cilja.

Čedalje težje bo tu delat denar. Ni več to 2017 ko si vrgel v karkoli si hotel in je naredilo x100. Tega ne bo več. Sedaj se moraš pravilno pozicionirat, aktivno premikat kapital in iskati "the next big thing". Trenutno so to Fantom, Cosmos, Near ekosistem. Pa potem razni degenerate OHM forki, Nodes forki, itd.

Tako da čakanje na "alt season" nima nobenega smisla, ker ga ne bo oziroma je že celoten čas alt season. 1 leto nazaj je bil bitcoin na 40k, danes je na 40k. Vmes si pa lahko marsikje naredil x50 ali pa x100. Marsikdo izmed nas pa se je uspešno izognil vsemu temu.

Ja če si vložil v ripple in čakal na alt season si najbrž zajebal. Če si kupil solano ali pa avalanche, si pa iz Cliota naredil Penthouse v centru. Tako pač je. Težko postaja. Vsi se izobražujejo in poskušajo delat denar. Če si nekje in ti gre dobro, pa prepozno pobereš profit, evo si najbrž spet zajebal*.

Da ne rečem kakšna je situacija izven exchangeov, kjer mrgoli botov, ki pobirajo vsakih 10$, ki jih vidijo. Nastaviš za 0.5% previsok slippage - zelo verjetno boš deležen sandwich napada.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Spet depra? Pa ne no :D

2022 se je sele zacelo, ne moremo ze januarja izrabiti ves potencial. Chill :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Jagdpanter ::

IgorCardanof je izjavil:

Sem objavil že nekaj časa nazaj pa vseeno. Kripto market postaja z vsakim mesecem veliko težji. Čedalje več težkokategornikov gre v ta ekosistem, kjer jim je glavni cilj zaslužek. Na voljo imajo ogromno kapitala, ljudi, znanja, drugih sredstev, s katerimi bojo prišli do cilja.

Čedalje težje bo tu delat denar. Ni več to 2017 ko si vrgel v karkoli si hotel in je naredilo x100. Tega ne bo več. Sedaj se moraš pravilno pozicionirat, aktivno premikat kapital in iskati "the next big thing". Trenutno so to Fantom, Cosmos, Near ekosistem. Pa potem razni degenerate OHM forki, Nodes forki, itd.

Tako da čakanje na "alt season" nima nobenega smisla, ker ga ne bo oziroma je že celoten čas alt season. 1 leto nazaj je bil bitcoin na 40k, danes je na 40k. Vmes si pa lahko marsikje naredil x50 ali pa x100. Marsikdo izmed nas pa se je uspešno izognil vsemu temu.

Ja če si vložil v ripple in čakal na alt season si najbrž zajebal. Če si kupil solano ali pa avalanche, si pa iz Cliota naredil Penthouse v centru. Tako pač je. Težko postaja. Vsi se izobražujejo in poskušajo delat denar. Če si nekje in ti gre dobro, pa prepozno pobereš profit, evo si najbrž spet zajebal*.

Da ne rečem kakšna je situacija izven exchangeov, kjer mrgoli botov, ki pobirajo vsakih 10$, ki jih vidijo. Nastaviš za 0.5% previsok slippage - zelo verjetno boš deležen sandwich napada.


Se strinjam, žal je tako, izčrpavanje, trga s strani voluharjev, je postalo premočno, glavni namen, ki pa je HODL, je izgubil pomen, za to upam, da bo en konkretni bear marker, da se naakumulira po nekih normalnih cenah, ker ti dipi, kaj so zdaj bo čez par mescof, ko da bi kupoval ATH lol.

Jaz, še vedno prisegam, na HODL, kar bo pa bo, če bom čez 10 let sucknil, pač bom, čez 10 let bo tako vseeno, takrat bomo, kot bi moj foter rekel, še samo vstran za vršt...

Stalno, ko sem nekaj menjaval in prodajal, sem se zajebal, imer, moja največja napaka je bila, da nisem HODLAL

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

raje vidim, kako mi gre kovanec na nič, kot pa da še en× gledam, kako mi kovanec, ki sem ga prodal dela ×30...

Pa sem malo reko ×30.

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

To, kaj pa zdaj, na teh dipih kupujem pa itak vem, da se bom po glavi tolkel, samo je bi ga, denar se porabi tak in onak, še huje pa da ga ne uporabiš in ga na koncu glih tak nimaš, ker ti ga infla požere...

miha98 ::

Apofis???? :D :D :D :D Rad gledaš stargate.....

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Spet depra? Pa ne no :D

2022 se je sele zacelo, ne moremo ze januarja izrabiti ves potencial. Chill :)

Ko si ti shilal paid na 5 usd sem jaz shilal shiba inu

Jagdpanter je izjavil:

To, kaj pa zdaj, na teh dipih kupujem pa itak vem, da se bom po glavi tolkel, samo je bi ga, denar se porabi tak in onak, še huje pa da ga ne uporabiš in ga na koncu glih tak nimaš, ker ti ga infla požere...

Prostitutka se vedno vzame fiat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

miha98 je izjavil:

Apofis???? :D :D :D :D Rad gledaš stargate.....

Seveda! V enem delu me je apophis precej navdušu, pa še ravno takrat sm odpiru račun na slotehu in to je bilo to :)

IgorCardanof ::

Hoskinson te pa ni dovolj navdušil?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

Hoskinson te pa ni dovolj navdušil?


Prodamo v četrtek. Sell the news.
««
940 / 1456
»»