» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
959 / 1456
»»

xyz248 ::

Jaz nisem sodnik. Sodijo verjetno tisti, ki so ustvarili tole simulacijo, ki ji nekateri pravijo resnicno zivljenje. Pac, pogledajo kaj si pocel in kako si se odzival. Tko da vi kar pocnite kar vam je volja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: strawman ()

xyz248 ::

Se nekaj, nekateri iz te teme so ocitno dosegli, da jim dolocen moderator naredi uslugo in podeli ban za vse accounte, za katerega povedo, da je se en izmed accountov od aque aka hr natakarja. Pa kaj vi delate momci je neverjetno. Svaka cast, res globok poklon vam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: strawman ()

49106 ::

BTC dominacija je že na 44.6%. Morda bo šlo kmalu zares.

edit: 44.7

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

IL_DIAVOLO ::

Zelja je, da je nizja tho
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Btc bo splezal nazaj na 40k, predno bo padu na 30k. Kupim pri 10k še eno vrečo.

49106 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zelja je, da je nizja tho


44.79%

Menim, da je potrebno ločiti zrno od plevela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

mr_chai je izjavil:

Btc bo splezal nazaj na 40k, predno bo padu na 30k. Kupim pri 10k še eno vrečo.

A mine ne bos dokupu

Cestitke vsem za nakup tegale dipa!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Očitno coinmarketcap heca. Dominanca sicer raste, je pa 42.6 in ne 44.7

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...


Razmišljam solano pri 93 danes prodat. V sredo pa dump.

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...


Razmišljam solano pri 93 danes prodat. V sredo pa dump.


Vsekakor je smiselno zdaj z manjšim apetitom zagrizti in pobrati profit, ko je priložnost...to lovljenje vrhov in padcev lahko navrže nekaj lepega profita za kasnejše velike nakupe, ko bo doseženo dno.

Money is mindset!

xyz248 ::



vceraj sem objavil tale vijolicni vzorec na btc grafu, pac tist account je dobil ban, ker je OD AQUATA
Ceprav je bila tista najbolj spodnja vijolicna crtkana crta le priblizna, je bil padec zelo blizu tej meji in zdaj se je nekoliko odbilo navzgor. Pac ne vem kaj bo, dokler je vmes v vijolicnem obmocju, je mal bolj tvegano trejdat. pomoje je najbolj optimalno, da se trejda cim blizje tem vijolicnim mejam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xyz248 ()

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...


Razmišljam solano pri 93 danes prodat. V sredo pa dump.


Vsekakor je smiselno zdaj z manjšim apetitom zagrizti in pobrati profit, ko je priložnost...to lovljenje vrhov in padcev lahko navrže nekaj lepega profita za kasnejše velike nakupe, ko bo doseženo dno.

Ja in kaj ce no dno vedno globlje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Leko ::

xyz248 je izjavil:



vceraj sem objavil tale vijolicni vzorec na btc grafu, pac tist account je dobil ban, ker je OD AQUATA
Ceprav je bila tista najbolj spodnja vijolicna crtkana crta le priblizna, je bil padec zelo blizu tej meji in zdaj se je nekloliko odbilo navzgor. Pac ne vem kaj bo, dokler je vmes v vijolicnem obmocju, je mal bolj tvegano trejdat. pomoje je najbolj optimalno, da se trejda cim blizje tem vijolicnim mejam.


Kaj ti še nisi dojel, da nisi zaželen na forumih in da je bolje, da se primeš kakšnega drugega dela, ker si pač nesposoben za komentiranje na forumih.

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...


Razmišljam solano pri 93 danes prodat. V sredo pa dump.


Vsekakor je smiselno zdaj z manjšim apetitom zagrizti in pobrati profit, ko je priložnost...to lovljenje vrhov in padcev lahko navrže nekaj lepega profita za kasnejše velike nakupe, ko bo doseženo dno.


Danes bo še zadnji vrh pred polnočjo. Gremo počakat...

xyz248 ::

Leko je izjavil:

xyz248 je izjavil:



vceraj sem objavil tale vijolicni vzorec na btc grafu, pac tist account je dobil ban, ker je OD AQUATA
Ceprav je bila tista najbolj spodnja vijolicna crtkana crta le priblizna, je bil padec zelo blizu tej meji in zdaj se je nekloliko odbilo navzgor. Pac ne vem kaj bo, dokler je vmes v vijolicnem obmocju, je mal bolj tvegano trejdat. pomoje je najbolj optimalno, da se trejda cim blizje tem vijolicnim mejam.


Kaj ti še nisi dojel, da nisi zaželen na forumih in da je bolje, da se primeš kakšnega drugega dela, ker si pač nesposoben za komentiranje na forumih.


A ti to resno? A to govoris v svoje ime, ali v ime svojih prijateljev, ki jih poznas in tudi poznas njihovo mnenje. Ali pa kar tako na pamet govoris v imenu vseh? Pa drugac temo spremlja vec tisoc ljudi. In zdaj bos ti pametoval, kako je nekdo izmed redkih uporabnikov, ki redno objavlja grafe, ni zazelen, lol. Ne, troli, ki debatirajo o jahtah, lambotih in kokainu so zazeleni. Ampak taki vas ocitno ne motijo, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ManDriver ()

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...


Razmišljam solano pri 93 danes prodat. V sredo pa dump.


Vsekakor je smiselno zdaj z manjšim apetitom zagrizti in pobrati profit, ko je priložnost...to lovljenje vrhov in padcev lahko navrže nekaj lepega profita za kasnejše velike nakupe, ko bo doseženo dno.

Ja in kaj ce no dno vedno globlje?


Nič hudega, če bo dno vedno globlje. Kdor trejda ga zanima RVC, se pravi volatilnost. Taki odboji in spuščanja so lahko lepa priložnost za akumuliranje fiata in ko bo doseženo dno potem pa all in. Kdaj bo doseženo dno? Ne vem. Mislim, da smo še daleč od dna. Veliko je negotovosti, strahu kar lahko pomeni masovno umikanje v manj tvegane naložbene cone, odvisno od vsega dogajanja na vseh trgih, FED in ECB ukrepov za zaviranje inflacije...to pa spet lahko pomeni preskok v stagnacijo ali pa zelo hitro v recesijo.

Money is mindset!

xyz248 ::

Ce bi bili pametni, bi dopustili vsaj temo o zajtrku, da svobodno izrazam svoje mnenje. Nic slabega nisem povedal cez vas. Ampak ocitno vam nekaj ne da miru in tudi v temi o zajtrku morate mesat drrek. Zakaj je bilo to potrebno? A sem obljubil, da ne bom vec filozofiral o zdravstveni temi, pa politiko vam tudi pustim. Zdaj pa takole?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ManDriver ()

hamez66 ::

Pusti politiko in korono in se raje fokusiraj na kaj drugega.. :)

IL_DIAVOLO ::

Gnoj se nalaga z vilami, ne z jezikom.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

A je sezona lova na medvede?

V Sloveniji se potika okoli 1200 medvedov, ste že srečali kakšnega?

xyz248 ::

se spomnim ko jih je bilo krog 800. Ce gledas po odstotkih so se hitro razsirili, tako kot se je btc bear trend. :) 50 odstotkov

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ManDriver ()

Blue30 ::

kow je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Dubaicoin, ICN, KMD, zadnja dva sta bla med top 100. Nekaj jih bo hitro crknilo, nekaj pa bo šlo po poti verga.


Prvic slisim za te kojne... nic, niti priblizno vrednega se ni crknilo.


Onion

Leko ::

xyz248 je izjavil:

Leko je izjavil:

xyz248 je izjavil:



vceraj sem objavil tale vijolicni vzorec na btc grafu, pac tist account je dobil ban, ker je OD AQUATA
Ceprav je bila tista najbolj spodnja vijolicna crtkana crta le priblizna, je bil padec zelo blizu tej meji in zdaj se je nekloliko odbilo navzgor. Pac ne vem kaj bo, dokler je vmes v vijolicnem obmocju, je mal bolj tvegano trejdat. pomoje je najbolj optimalno, da se trejda cim blizje tem vijolicnim mejam.


Kaj ti še nisi dojel, da nisi zaželen na forumih in da je bolje, da se primeš kakšnega drugega dela, ker si pač nesposoben za komentiranje na forumih.


A ti to resno? A to govoris v svoje ime, ali v ime svojih prijateljev, ki jih poznas in tudi poznas njihovo mnenje. Ali pa kar tako na pamet govoris v imenu vseh? Pa drugac temo spremlja vec tisoc ljudi. In zdaj bos ti pametoval, kako je nekdo izmed redkih uporabnikov, ki redno objavlja grafe, ni zazelen, lol. Ne, troli, ki debatirajo o jahtah, lambotih in kokainu so zazeleni. Ampak taki vas ocitno ne motijo, kajne?


Ja resno. Govorim v imenu tega foruma, vseh mojih in tvojih prijateljev in celega spleta. Naredil nam boš veliko uslugo, ko se boš odstranil. Naj me kdo popravi, ki ne deli mojega mnenja.
Tolk si prilagojen, da tega ne spregledaš. Žalostno. Tebi ni pomoči. Res se mi smiliš. Kako morajo šele trpet tvoji bližnji, ki te morajo prenašat hočeš ali nočeš v real lifu. Božčki.

kamiKaZaA ::

Če se že menimo o medvedih, te še dajmo en medo magahit poslušat in počasi nabit 100 milijonov ogledov:

xyz248 ::

leko, ne recem, da sem angel. Ampak opazam, da vas drugi, ki smetijo forum, ne motijo toliko. Pac dvojna merila.

IgorCardanof ::

Lekota pusti. Raje bi videl, da se Leko fenta kot pa ti.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Leko ::

IgorCardanof je izjavil:

Lekota pusti. Raje bi videl, da se Leko fenta kot pa ti.

Roka roko umije.
Smo ugotovili, da je Aqua gej :))

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...


Ali boš prodal ali pa te bodo ostrigli...to zdaj pumpajo, da bi ribice zagrizle...


Razmišljam solano pri 93 danes prodat. V sredo pa dump.


Vsekakor je smiselno zdaj z manjšim apetitom zagrizti in pobrati profit, ko je priložnost...to lovljenje vrhov in padcev lahko navrže nekaj lepega profita za kasnejše velike nakupe, ko bo doseženo dno.

Ja in kaj ce no dno vedno globlje?


Nič hudega, če bo dno vedno globlje. Kdor trejda ga zanima RVC, se pravi volatilnost. Taki odboji in spuščanja so lahko lepa priložnost za akumuliranje fiata in ko bo doseženo dno potem pa all in. Kdaj bo doseženo dno? Ne vem. Mislim, da smo še daleč od dna. Veliko je negotovosti, strahu kar lahko pomeni masovno umikanje v manj tvegane naložbene cone, odvisno od vsega dogajanja na vseh trgih, FED in ECB ukrepov za zaviranje inflacije...to pa spet lahko pomeni preskok v stagnacijo ali pa zelo hitro v recesijo.


Dobrega 1000eur v žepu...jutri nov dip

IL_DIAVOLO ::

Aqua je nadležen, ni pa nesramen. Tako da pot pod noge, aquata ne damo ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PacificBlue ::

kamiKaZaA je izjavil:

Če se že menimo o medvedih, te še dajmo en medo magahit poslušat in počasi nabit 100 milijonov ogledov:



Omg, če to poslušaš ti zbije iq za 20 %:))

Lennzi ::

Aqua ostaja.
Leko izađi da pojačaš.

xyz248 ::

Leko je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Lekota pusti. Raje bi videl, da se Leko fenta kot pa ti.

Roka roko umije.
Smo ugotovili, da je Aqua gej :))

aha, torej vi (se pridruzjes klubu nekaterih nicknameov tukaj) ste lazno ugotovili. Dobro, veste, da nisem. Ampak sprejmem zaljivko. Dobr za ciscenje karme.
Ontopic, kiti zmedeni, ne vedo komu naj gredo vkontra trejd. bitboyu, ki je zdaj enkrat objavil video, kjer pise, kako je bear trend confirmed. Pa tone vays, ki je zdaj bullish.

xyz248 ::


dnevni graf za btc. Smo na pomembni dnevni meji, kjer se je zakljucila prej enodnevna sveca. Sicer smo zdaj nekje sredi narisanega vijolicnega kanala, ampak dnevna meja naj bi bila tudi pomembna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xyz248 ()

PrihajaNodi ::

Lep odboj. Sem pricakoval 30-34k

Svaka cast tistim ki so sli not na 33k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

@Dope, si mel kar prav glede Stars tokenov. Sam sem prav gledal takrat na 0.36 in si rekel, da zdaj nekako je primeren moment za buybackat nazaj, pa nisem seveda. No zdej pa vidim da je danes, kljub brutalnemu marketu zadnjih nekaj dni, kar na 0.64$.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

njyngs ::

Ko vidim te grafe in črte me kar srat prime. Ko da bi šel k vedeževalki. Eni so celo dobro plačani na YT, da bebcem kažejo "analize" 2 minut narisanih slikic z črtami :))

xyz248 ::

ocitno tone vays ni vec toliko popularen kot vcasih, ker zdaj ima dost manj ogledov kot prejsna leta. Ampak zdaj je tu popularni bitboycek, na katerega so se ocitno spravili kiti, so udarili kontro njegovim trditvam?

endelin ::

Btc je bil oversold

xyz248 ::

clovek, a ti ves kdaj je bil bear market confirmed, pa potem objavi video o tem takrat ko je btc oversold, pri dipu? je to logicno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xyz248 ()

dope1337 ::

IgorCardanof je izjavil:

@Dope, si mel kar prav glede Stars tokenov. Sam sem prav gledal takrat na 0.36 in si rekel, da zdaj nekako je primeren moment za buybackat nazaj, pa nisem seveda. No zdej pa vidim da je danes, kljub brutalnemu marketu zadnjih nekaj dni, kar na 0.64$.


Morm priznat, da sem en mal presenecen, kako dobro se drzi v trenutnih razmerah. Sej nagrade za LP so res brutalne, ce smo iskreni. Osebno sem vceraj kaksnih 10% airdropa prodal pri ~$.55 in sem mislil kak dober deal sem naredil xD FIAT sem pa nato danes zapravil za dokup while whale (terra) pri nekje $.14 (poden lbp-ja je bil ~.135).

Ce vam je dolgcas, lahko preverite kaksen airdrop se vam obeta pri Sommelier - https://airdrop.sommelier.finance/

Sanja se mi ne kdaj bo airdrop in kaksen pristop bodo fsekal za tge, najverjetneje nekaj v stilu lbp-ja ali pa bo samo airdrop in bodo pustili communityju, da na Osmosisu ustvari LP in izglasuje iniciative. Vsekakor projekt vreden sledenja, saj se za njim skriva Jack Zampolin, ki je vec ali manj polozil temelje IBCju in v vecji meri korigiral njegov razvoj.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Prebranac ::

Kaj je povzročilo tak odboj? Cbdc?

PrihajaNodi ::

Ne, robot tebe bere ko fudaš in je kontra udaru
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

endelin ::

Samo še 1400 milijard smo oddaljeni od vrha

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, robot tebe bere ko fudaš in je kontra udaru


Aha. Zanimivo. No fed bo naredil svoje v sredo. Je pa pametno čimprej zaslužit kaj z dipi.

Vman ::

dope1337 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

@Dope, si mel kar prav glede Stars tokenov. Sam sem prav gledal takrat na 0.36 in si rekel, da zdaj nekako je primeren moment za buybackat nazaj, pa nisem seveda. No zdej pa vidim da je danes, kljub brutalnemu marketu zadnjih nekaj dni, kar na 0.64$.


Morm priznat, da sem en mal presenecen, kako dobro se drzi v trenutnih razmerah. Sej nagrade za LP so res brutalne, ce smo iskreni. Osebno sem vceraj kaksnih 10% airdropa prodal pri ~$.55 in sem mislil kak dober deal sem naredil xD FIAT sem pa nato danes zapravil za dokup while whale (terra) pri nekje $.14 (poden lbp-ja je bil ~.135).

Ce vam je dolgcas, lahko preverite kaksen airdrop se vam obeta pri Sommelier - https://airdrop.sommelier.finance/

Sanja se mi ne kdaj bo airdrop in kaksen pristop bodo fsekal za tge, najverjetneje nekaj v stilu lbp-ja ali pa bo samo airdrop in bodo pustili communityju, da na Osmosisu ustvari LP in izglasuje iniciative. Vsekakor projekt vreden sledenja, saj se za njim skriva Jack Zampolin, ki je vec ali manj polozil temelje IBCju in v vecji meri korigiral njegov razvoj.

Neverjetno hitro se je stars pobral po airdropu. Jaz sem dal nekaj v pool, ostalo pa v staking.
Od danes sem skoraj all in v cosmos ekosistemu, kupil sem se juno in scrt zaradi potencialnih ad.
Ok, imam se vpad, bomo videli, kako se bo odvijalo tam.

Zaenkrat sem nad airdropi in pool ter staking rewardi navdusen.

IgorCardanof ::

Ima Cosmos dejansko dobre airdrope za stejkerje in aktivne člane ekosistema.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Jerry000 ::

Zakaj zdej, ko sem dal v BUSD noče hudič več padit, prej ko sem mel kovančke je pa vsak dan padalo, zdej pa kr nič, še mal pa me bo prjelo da nazaj pokupim

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kaj je povzročilo tak odboj? Cbdc?


Ko se zgodi padec kot smo ga videli tak odboj ni nič posebnega. Ta veliki inicialno pumpnejo potem pa nekatere male ribice zagrizejo in uletijo notri...kolikor gre visoko in sledi striženje tistih, ki še niso dojeli da je treba prodat :)) če si pa HODLER je pa itak vseeno.

Money is mindset!
««
959 / 1456
»»