» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
719 / 1491
»»

Mato989 ::

A je kdo že dalj časa liquidity provider recimo na binance in pove kaj iz prve roke?

Gledam glih na binance če daš v USDT/AVA je 60% total yield letni... rewardi piše BNB? Kaj torej to pomeni da rewarde dobiš dnevno ali kako izplačane? Ker če je to res je to too good to be true :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Niti ne, na pancakeswap je 90 procentov za cake. Ampak niti to ni ne vem kaj. Za kripto, kjer se cena za toliko procentov lahk spremeni v dveh dneh. A se je splacal stejkat tezos? Na zacetku vsekakor, potem pa....zacne folk vnovcevat zastojn kovance.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

V bull runih, kjer kovanci lahk naredijo tudi po x50 ali x100, se bo nekdo zadovoljil s stejkanjem in dobil 60 procentov bonusa v enem letu, namest da vlozi tist stejkan denar rajsi nekam drugam, kjer bo kovanc bistveno vec zrasel. Stejkanje sred bul runa za dolgi rok pomoje nima smisla. Razen ce stejkas, medtem ko si v kakem swing trejdu. Folk je cakal 4 leta za tale bul run potem pa da v en kovanc za stejkanje?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:

V bull runih, kjer kovanci lahk naredijo tudi po x50 ali x100, se bo nekdo zadovoljil s stejkanjem in dobil 60 procentov bonusa v enem letu, namest da vlozi tist stejkan denar rajsi nekam drugam, kjer bo kovanc bistveno vec zrasel. Stejkanje sred bul runa za dolgi rok pomoje nima smisla. Razen ce stejkas, medtem ko si v kakem swing trejdu. Folk je cakal 4 leta za tale bul run potem pa da v en kovanc za stejkanje?

Se strinjam. Rizik je prevelik
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Pa da ne bo kdo narobe razumel, da je 60 procentov na leto premalo. Ne. Gre se samo za to, da v primerjavi z obicajnimi bul run dobicki, da to ni ne vem kaj. trejdarji gledajo, kater kovanc je trenutno mocen v primerjavi z drugimi, pa tako razni trejderji in boti prekladajo z enga kovanca v druzga. Govorim kako je bilo v prejsnih bul runih. Za trenutni bul run pa nimam kristalne krogle in ne morem napovedat.

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

ViperR je izjavil:

Vceraj sem se svojim otrokom kupil 0,01 btcja. Bo zanimivo spremljat, kaksna bo vrednost, ko bodo polnoletni.
. Po napovedih če bo bitcoin še dominanten bi lahko imela vsak po ene 10k. Ampak v tem času se bi moralo že pokazat kdo bo naslednji google ali naslednji amazon na področju kripta. Jaz osebno mislim da bo bitcoin počasi izgubil dominanco. Nekateri pa pravijo da bo ostal kot neko zlato kripta in bo vrednost vedno višja. Funkcionalen za neko svetovno rabo bo bolj teško. Xrp in ada imata pomoje najbolj strateški plan kako dominirat trg. Zanimivo bo naslednjih par let predvsem je najbol važno ne samo tehnologija ampak koga bodo podprle institucije. Hoskinson pri ada je rekel da je trg dovolj velik, da bi lahko bilo tudi več glavnih igralcev dva ali trije ki bi se med seboj dopolnjevali. Vsak na svojem področju.

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Niti ne, na pancakeswap je 90 procentov za cake. Ampak niti to ni ne vem kaj. Za kripto, kjer se cena za toliko procentov lahk spremeni v dveh dneh. A se je splacal stejkat tezos? Na zacetku vsekakor, potem pa....zacne folk vnovcevat zastojn kovance.


Ja ampak jaz gledam bolj z vidika letne "rente" v smislu da dam not 20 ali 30k in bi moral letno dobit nazaj vsaj 12k

pri 60% letnem yieldu kjer je pol sredstev v stable coinu (na žalost USDT) je to kar dobra zadevica... seveda je problemče pade cena shitcoina za 50% iz danes na jutri. oz. da ravno zadaneš čas ko vložiš in gre pol 6 mesecev cena vsak teden malo dol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

vaščan je izjavil:

ViperR je izjavil:

Vceraj sem se svojim otrokom kupil 0,01 btcja. Bo zanimivo spremljat, kaksna bo vrednost, ko bodo polnoletni.
. Po napovedih če bo bitcoin še dominanten bi lahko imela vsak po ene 10k. Ampak v tem času se bi moralo že pokazat kdo bo naslednji google ali naslednji amazon na področju kripta. Jaz osebno mislim da bo bitcoin počasi izgubil dominanco. Nekateri pa pravijo da bo ostal kot neko zlato kripta in bo vrednost vedno višja. Funkcionalen za neko svetovno rabo bo bolj teško. Xrp in ada imata pomoje najbolj strateški plan kako dominirat trg. Zanimivo bo naslednjih par let predvsem je najbol važno ne samo tehnologija ampak koga bodo podprle institucije. Hoskinson pri ada je rekel da je trg dovolj velik, da bi lahko bilo tudi več glavnih igralcev dva ali trije ki bi se med seboj dopolnjevali. Vsak na svojem področju.



Se pridružujem tvojemu mnenju. BTC bo imel še lep čas dominanco, brand in marketing sta močna. Na dolgi rok se bo marsikaj spremenilo. Za support finančnih inštitucij je pogoj ISO20022 compliant. Na koncu bo največjih in najmočnejših morda 3-5. Ostalo bodo marginalci ali pa pokopališče.

Money is mindset!

mtosev ::

Za vas imam eno hitro vprašanje. A je crypto v Sloveniji obdavčen? Bančni račun v tujini sem že prijavil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

mtosev je izjavil:

Za vas imam eno hitro vprašanje. A je crypto v Sloveniji obdavčen? Bančni račun v tujini sem že prijavil.


In en hiter odgovor

NE in JA odvisno od večih dejavnikov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mana ::

Spet eno butasto vprašanje.... Itak me boste spet napadli, kot vedno. Sej sem že navajena. Pa vendar. Zanima me, katera je zanesljiva kripto stran (kot binance, coinbase), ki omogoča gotovinski polog? To pomeni, da ne gre denar iz računa in ne gre iz kreditne kartice. Na Coinbase je mogoče polog le iz računa. Na Binance pa še to ne, le iz kreditne kartice.

Mato989 ::

Mana je izjavil:

Spet eno butasto vprašanje.... Itak me boste spet napadli, kot vedno. Sej sem že navajena. Pa vendar. Zanima me, katera je zanesljiva kripto stran (kot binance, coinbase), ki omogoča gotovinski polog? To pomeni, da ne gre denar iz računa in ne gre iz kreditne kartice. Na Coinbase je mogoče polog le iz računa. Na Binance pa še to ne, le iz kreditne kartice.


Ni je... lahko pa kupiš na bencvinski al kje že je voucher za btc in ga redeemaš online...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Daliborg ::

Lahko bi imeli kakšo temo kjer bi si jih merili.
Danes en shitkojn pogledam in:
 wtf

wtf

Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Mana ::

Mato989 je izjavil:

Mana je izjavil:

Spet eno butasto vprašanje.... Itak me boste spet napadli, kot vedno. Sej sem že navajena. Pa vendar. Zanima me, katera je zanesljiva kripto stran (kot binance, coinbase), ki omogoča gotovinski polog? To pomeni, da ne gre denar iz računa in ne gre iz kreditne kartice. Na Coinbase je mogoče polog le iz računa. Na Binance pa še to ne, le iz kreditne kartice.


Ni je... lahko pa kupiš na bencvinski al kje že je voucher za btc in ga redeemaš online...


Hvala, vidim da imam res bolj malo pojma o teh zadevah. Nisem vedela, da to sploh obstaja.

delavec44 ::

Morate vedeti še to, da 60% APY na binance se izplačuje dnevno in se % lahko dnevno tudi spreminja. Noben vam ne garantira, da bo celo leto 60%. Tudi na EUR je bil 4% sedaj je pa 0,1%.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

delavec44 je izjavil:

Morate vedeti še to, da 60% APY na binance se izplačuje dnevno in se % lahko dnevno tudi spreminja. Noben vam ne garantira, da bo celo leto 60%. Tudi na EUR je bil 4% sedaj je pa 0,1%.


To mi je jasno. Škoda ker ni zgodovine teh TOTAL YIELDOV za vsak liquid pool za vsaj 90 dni nazaj da bi videli neko gibanje vrednosti
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Niti ne, na pancakeswap je 90 procentov za cake. Ampak niti to ni ne vem kaj. Za kripto, kjer se cena za toliko procentov lahk spremeni v dveh dneh. A se je splacal stejkat tezos? Na zacetku vsekakor, potem pa....zacne folk vnovcevat zastojn kovance.


Ja ampak jaz gledam bolj z vidika letne "rente" v smislu da dam not 20 ali 30k in bi moral letno dobit nazaj vsaj 12k

pri 60% letnem yieldu kjer je pol sredstev v stable coinu (na žalost USDT) je to kar dobra zadevica... seveda je problemče pade cena shitcoina za 50% iz danes na jutri. oz. da ravno zadaneš čas ko vložiš in gre pol 6 mesecev cena vsak teden malo dol...


Pa si racunal, da moras cakat vec let, da pride bull run. Morda 3 ali 4 leta. Si delil teh 60 procentov na vec let cakanja, kjer ni dobickov? Mislis, da je vsako leto bull run? Se splaca?

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Niti ne, na pancakeswap je 90 procentov za cake. Ampak niti to ni ne vem kaj. Za kripto, kjer se cena za toliko procentov lahk spremeni v dveh dneh. A se je splacal stejkat tezos? Na zacetku vsekakor, potem pa....zacne folk vnovcevat zastojn kovance.


Ja ampak jaz gledam bolj z vidika letne "rente" v smislu da dam not 20 ali 30k in bi moral letno dobit nazaj vsaj 12k

pri 60% letnem yieldu kjer je pol sredstev v stable coinu (na žalost USDT) je to kar dobra zadevica... seveda je problemče pade cena shitcoina za 50% iz danes na jutri. oz. da ravno zadaneš čas ko vložiš in gre pol 6 mesecev cena vsak teden malo dol...


Pa si racunal, da moras cakat vec let, da pride bull run. Morda 3 ali 4 leta. Si delil teh 60 procentov na vec let cakanja, kjer ni dobickov? Mislis, da je vsako leto bull run? Se splaca?



Ne rabim do konc lajfa, do konc leta bi blo pa fajn 60% letni yield od 50k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Aquafriend ::

Verjetno ne razumes kaj ti zelim povedat. Ti bos zamenjal eno najvecjih priloznosti v kriptu za to, da dobis 60 procentov? To trejderji lahk dobijo v dveh dneh. Jih ne zanima teh 60 procentov ce drugje lahk dobijo x10 vec samo s holdanjem boljsega kovanca. Se je izslo s tezusom?

vaščan ::

Mana je izjavil:

Spet eno butasto vprašanje.... Itak me boste spet napadli, kot vedno. Sej sem že navajena. Pa vendar. Zanima me, katera je zanesljiva kripto stran (kot binance, coinbase), ki omogoča gotovinski polog? To pomeni, da ne gre denar iz računa in ne gre iz kreditne kartice. Na Coinbase je mogoče polog le iz računa. Na Binance pa še to ne, le iz kreditne kartice.

Predplačniško vizo ali mastercard dobiš na vsaki banki že zastonj pa maš v parih sekundah dnar na binancah tam ziher zadeva deluje jaz sem nakazoval direkt iz bančnih računov samo so to potem zablokiral očitno folk ni znal pravilno spisat vseh potrebnih podatkov in na binancah potem niso vedel na ker račun mora denar jit. Predplačniške so pa top. Jaz si direkt plačo prenakažem na binance in potem lepo zapravljam dobivam cashback pri vsakem nakupu ker imam kupljenih nekaj BNBJEV. Če je lepa šansa lahko takole na hitro kakšen trade nrdiš pa fletn ujameš denar za v trgovino.
Plače dobiš recimo 1000eur če si lastiš 1BNB dobiš 2% cashbacka to je na mesec 20eur vmes recimo s 500eur vsaj prvo polovico meseca narediš kakšen trade ujameš par procentov na mesec in si enostavno povišaš plačo za kakšnih 100 do 200eur na mesec. Sploh v bull marketu se lepo da.

Aquafriend ::

V glavnem, pomembna meja za btc je bila nekje 40.800 do 41.000 usd. Zdaj pa cryptosniper pravi, da je tudi pomembna meja nekje pri 47.500 usd, priblizno, odvisno katera menjalnica. Ampak to ni financni nasvet. To je vasa odlocitev in odgovornost. Jaz ne kupujem bitcoina zarad fundamentalnih razlogov.

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Verjetno ne razumes kaj ti zelim povedat. Ti bos zamenjal eno najvecjih priloznosti v kriptu za to, da dobis 60 procentov? To trejderji lahk dobijo v dveh dneh. Jih ne zanima teh 60 procentov ce drugje lahk dobijo x10 vec samo s holdanjem boljsega kovanca. Se je izslo s tezusom?


Pol pa mi naredi 60% v 2 dneh ti dam pol nazaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aquafriend ::

Govorim samo v teoriji, kako je bilo prejsnje bull rune. Ja, vem, lahko je govorit. Drgac pa to je samo mnenje, ti trejdaj kakor zelis.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Govorim samo v teoriji, kako je bilo prejsnje bull rune. Ja, vem, lahko je govorit. Drgac pa to je samo mnenje, ti trejdaj kakor zelis.


Saj to je "problem" ja, ti govoriš v teoriji jaz bi pa mel v praksi :P

V osnovi pa je tako, dokler nimaš nekega večkratnika svoje letne plače je bolje upat na 10x coinov, ko pa enkrat imaš pa je lepše imet 50% letni donos na to... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Avalancheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Yes, yes, yes!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

enemon ::

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Niti ne, na pancakeswap je 90 procentov za cake. Ampak niti to ni ne vem kaj. Za kripto, kjer se cena za toliko procentov lahk spremeni v dveh dneh. A se je splacal stejkat tezos? Na zacetku vsekakor, potem pa....zacne folk vnovcevat zastojn kovance.


Ja ampak jaz gledam bolj z vidika letne "rente" v smislu da dam not 20 ali 30k in bi moral letno dobit nazaj vsaj 12k

pri 60% letnem yieldu kjer je pol sredstev v stable coinu (na žalost USDT) je to kar dobra zadevica... seveda je problemče pade cena shitcoina za 50% iz danes na jutri. oz. da ravno zadaneš čas ko vložiš in gre pol 6 mesecev cena vsak teden malo dol...


Kje lahko dobiš na 20-30k vložka 12k ven? To sigurno ni vzdržno na daljši rok.

Mato989 ::

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Niti ne, na pancakeswap je 90 procentov za cake. Ampak niti to ni ne vem kaj. Za kripto, kjer se cena za toliko procentov lahk spremeni v dveh dneh. A se je splacal stejkat tezos? Na zacetku vsekakor, potem pa....zacne folk vnovcevat zastojn kovance.


Ja ampak jaz gledam bolj z vidika letne "rente" v smislu da dam not 20 ali 30k in bi moral letno dobit nazaj vsaj 12k

pri 60% letnem yieldu kjer je pol sredstev v stable coinu (na žalost USDT) je to kar dobra zadevica... seveda je problemče pade cena shitcoina za 50% iz danes na jutri. oz. da ravno zadaneš čas ko vložiš in gre pol 6 mesecev cena vsak teden malo dol...


Kje lahko dobiš na 20-30k vložka 12k ven? To sigurno ni vzdržno na daljši rok.


Seveda ni zato pa sprašujem kako je s temi liquidity pooli ker nekateri imajo LETNI yield 60% eni bolj lukrativni izvben binance tudi 100% ali več... ampak recimo najvišji NA binance ima 60%... to pomeni da v teoriji če daš not 20k dobiš letno 12k yielda na vložek... seveda je to preračunano na daily yield x365 ampak žal ni podatka za last 90 days kar bi zelo olajšalo to kako je vzdržno ali ni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Daliborg ::

Mato989 je izjavil:


Seveda ni zato pa sprašujem kako je s temi liquidity pooli ker nekateri imajo LETNI yield 60% eni bolj lukrativni izvben binance tudi 100% ali več... ampak recimo najvišji NA binance ima 60%... to pomeni da v teoriji če daš not 20k dobiš letno 12k yielda na vložek... seveda je to preračunano na daily yield x365 ampak žal ni podatka za last 90 days kar bi zelo olajšalo to kako je vzdržno ali ni

Meni gre slabo matematika ampak je tko...skoraj tam nekje si kot da bi držal sam kovanec/token na letni osnovi. Razlika je v tem da ti gre v minus lahko samo z starimi LP providerji ne pa z novimi. Se pravi kdorkoli pride in doda v LP kasneje gre tebi v plus, ravnotako ti gre v plus vsak nov hodler ampak hodler je bolj rizkanten ker bo skoraj 100% potegnil vrajši ven dobiček oz. bo vse skupaj dumpal, dočim LP providerji pa pač služijo z vsako transakcijo buy/sell.
Vse skupaj pa nič ni stabilno ker lahko da nekdo drži 1% LP-ja, ga potegne ven in dropne MC za 10%.
Potem ti pa CZ Twitne "you cannot be rich if you dont know how to hodl"

BTW trenutno je NFT manija tako da GRAB YOUR SHIT! Naslednji bull run pričakovan 2024 in špekulirajo ljudje da bodo letos narejeni NFT-ji ki bodo uspešni leta 2024 imeli x100 ceno.

Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

ViperR ::

60% APY in vec bo samo dokler bo bull, kar pomeni da so donosi z drzanjem samih kovancec dosti vecji.

Mato989 ::

ViperR je izjavil:

60% APY in vec bo samo dokler bo bull, kar pomeni da so donosi z drzanjem samih kovancec dosti vecji.


Ja samo ko je BTC dropal z 65k na 30k je USDC letni yield ostal nad 8,5%(z CEL tokenom pa nad 12%) kar je imo ODLIČNO... pa so takrat govorili da je "konec" bulla in da smo v bearu...

Žal za liquidity poole ne najdem nikjer TOTAL YIELD informacije za preteklih 90 ali 180 dni kar bi bilo odlično imet, če kdo ve kje se vidi bom vesel infota

Daliborg je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Seveda ni zato pa sprašujem kako je s temi liquidity pooli ker nekateri imajo LETNI yield 60% eni bolj lukrativni izvben binance tudi 100% ali več... ampak recimo najvišji NA binance ima 60%... to pomeni da v teoriji če daš not 20k dobiš letno 12k yielda na vložek... seveda je to preračunano na daily yield x365 ampak žal ni podatka za last 90 days kar bi zelo olajšalo to kako je vzdržno ali ni

Meni gre slabo matematika ampak je tko...skoraj tam nekje si kot da bi držal sam kovanec/token na letni osnovi. Razlika je v tem da ti gre v minus lahko samo z starimi LP providerji ne pa z novimi. Se pravi kdorkoli pride in doda v LP kasneje gre tebi v plus, ravnotako ti gre v plus vsak nov hodler ampak hodler je bolj rizkanten ker bo skoraj 100% potegnil vrajši ven dobiček oz. bo vse skupaj dumpal, dočim LP providerji pa pač služijo z vsako transakcijo buy/sell.
Vse skupaj pa nič ni stabilno ker lahko da nekdo drži 1% LP-ja, ga potegne ven in dropne MC za 10%.
Potem ti pa CZ Twitne "you cannot be rich if you dont know how to hodl"

BTW trenutno je NFT manija tako da GRAB YOUR SHIT! Naslednji bull run pričakovan 2024 in špekulirajo ljudje da bodo letos narejeni NFT-ji ki bodo uspešni leta 2024 imeli x100 ceno.

Lp.


Kak si to mislil z tem da novi ko pridejo je bolje za mene? Kolikor sem na hitro danes preletel liquidity poole mi deluje kot da je za nekoga ki da v LP not sredstva najbolje če cena niha minimalno prometa je pa OGROMNO... ker nenazadnje kot si prav napisal služiš z TXi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

delavec44 ::

Še celsius poglej, so še boljši APY kot na binance. Če kdo rabi refferal za 50$ naj mi pošlje ZS.

Ne razumem pa tega kar nekateri govorijo ali APY ali token gain. Saj holdaš, kaj ne dobiš potem obojega in token ti je več vreden in še obresti na njega? Se ne splača v vsakem primeru dati v earn, če si itak v hold?

Mato989 ::

delavec44 je izjavil:

Še celsius poglej, so še boljši APY kot na binance. Če kdo rabi refferal za 50$ naj mi pošlje ZS.

Ne razumem pa tega kar nekateri govorijo ali APY ali token gain. Saj holdaš, kaj ne dobiš potem obojega in token ti je več vreden in še obresti na njega? Se ne splača v vsakem primeru dati v earn, če si itak v hold?


Saj Celsius glih mam...

Jah... eni ko rečejo HODL mislijo hard wallet in not your keys not your coins... če daš crypto na Celsius jih tehnično gledano ne lastiš oz ti lahko preprečijo dostop do njih (Kot na ostalih exchanginh)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Daliborg ::

Mato989 je izjavil:


Kak si to mislil z tem da novi ko pridejo je bolje za mene? Kolikor sem na hitro danes preletel liquidity poole mi deluje kot da je za nekoga ki da v LP not sredstva najbolje če cena niha minimalno prometa je pa OGROMNO... ker nenazadnje kot si prav napisal služiš z TXi

Lp ti določa MC, ti pa držiš ustrezen % le tega tako da kdorkoli doda liquidity za teboj pomeni da se ti tvoj profit na tx zmanjšuje ampak se je zdaj vrednost tvojega % overall povečala za dodan LP. Market cap ti je pa sestavljen iz coin/token price X circulating supply. Coin / token price je pa sestavljen iz vložka z ratio coinov/tokenov:denarja v pool.
To ti je več ali manj groba matematika, zdej se pa pejt xD
Potem je tu lahko še več vrst faktorjev ki lahko močno vpliva če je coin/token mintable je še dodatna funkcija, če ima buyback ali drug rewarding sistem, gre zajčja luknja še globje...

Mato989 je izjavil:


Jah... eni ko rečejo HODL mislijo hard wallet in not your keys not your coins... če daš crypto na Celsius jih tehnično gledano ne lastiš oz ti lahko preprečijo dostop do njih (Kot na ostalih exchanginh)

Nevem zakaj bi delal take neumnosti....folk ni seznanjen kako se crypto poseduje, to je problem. Jaz vsakemu samo rečem : Metamask pa je rešeno. Če imaš pa resne denarce si pa odpreš tam kjer lahko na banko nakazuješ(Crypto.com, Binance..) pa je rešeno.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

dope1337 ::

Imas se tretjo varianto, ki omogoca stable-coin stable-coin LP (impermanent loss excluded), kjer dobivas za stakeane LP tokene 60% APY v obliki xyz tokena. Nekaj taksnega je npr. xToken.

Zdej, ce bi si na dnevni bazi izplaceval nagrade, nima smisla, ker je ERC-20 token in te na dan to kosta cca 50$.

Ce pa pretvarjas xToken na mesecni bazi v FIAT, kjer upas, da ne pride vmes do padca xTokena, je pa ze smiselno. APY ne pada med medvedom, ker se APY doloca glede na TVL napram nagradam na posamezni blok.

Zdej imamo ze res veliko moznost, kjer se lahko posameznik odloca glede strategije.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

GupeM ::

ViperR je izjavil:

60% APY in vec bo samo dokler bo bull, kar pomeni da so donosi z drzanjem samih kovancec dosti vecji.

Ampak s tem ko stakeaš, tudi držiš kovanec. Tako da imaš ves profit od držanja + % od "obresti". Če se bullrun nadaljuje še cca en mesecvin kovanci do takrat še kaj pridobijo, bom vesel, da imam lockana sredstva. Drugače bi že prodal :D

Mato989 ::

dope1337 je izjavil:

Imas se tretjo varianto, ki omogoca stable-coin stable-coin LP (impermanent loss excluded), kjer dobivas za stakeane LP tokene 60% APY v obliki xyz tokena. Nekaj taksnega je npr. xToken.

Zdej, ce bi si na dnevni bazi izplaceval nagrade, nima smisla, ker je ERC-20 token in te na dan to kosta cca 50$.

Ce pa pretvarjas xToken na mesecni bazi v FIAT, kjer upas, da ne pride vmes do padca xTokena, je pa ze smiselno. APY ne pada med medvedom, ker se APY doloca glede na TVL napram nagradam na posamezni blok.

Zdej imamo ze res veliko moznost, kjer se lahko posameznik odloca glede strategije.


In kje imaš tak primer na kateri menjalnici? Ali je to nekje na nekem shady exchangih? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Luna, lukso, xhv, rune?

Mislim, da bom dokupil xhv, se kar noce it na moon, lukso mi je naredil lep x2 in naj tako ostane, rune cinca na istem entry-u, luno sem pa zamudil.

Thoughts?

Ampak twitter goati mi shillajo $HTR 8-O
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

Mato989 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Imas se tretjo varianto, ki omogoca stable-coin stable-coin LP (impermanent loss excluded), kjer dobivas za stakeane LP tokene 60% APY v obliki xyz tokena. Nekaj taksnega je npr. xToken.

Zdej, ce bi si na dnevni bazi izplaceval nagrade, nima smisla, ker je ERC-20 token in te na dan to kosta cca 50$.

Ce pa pretvarjas xToken na mesecni bazi v FIAT, kjer upas, da ne pride vmes do padca xTokena, je pa ze smiselno. APY ne pada med medvedom, ker se APY doloca glede na TVL napram nagradam na posamezni blok.

Zdej imamo ze res veliko moznost, kjer se lahko posameznik odloca glede strategije.


In kje imaš tak primer na kateri menjalnici? Ali je to nekje na nekem shady exchangih? =)


Najverjetneje ni na nobeni menjalnici, niti na "shady ones". Ima pa xToken svojo platformo xtoken.cafe, kjer se preko X3ULP ponujajo omenjene storive.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Senior Dev ::

AVAX preko 100$ do konc mesca, BTC preko 100k$. To je to. Lambo je tu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

delavec44 ::

BTC na 20k$ do konca meseca. Kupi golfa, lambo ti itak ne gre čez ležeče policaje.

Daliborg ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Luna, lukso, xhv, rune?

Mislim, da bom dokupil xhv, se kar noce it na moon, lukso mi je naredil lep x2 in naj tako ostane, rune cinca na istem entry-u, luno sem pa zamudil.

Thoughts?

Ampak twitter goati mi shillajo $HTR 8-O

Dost jih Shilla $HTR ....nevem verjetno se bom tudi sam lotil nakupa. Čeprav ne maram GOAT shillerjev zadnje čase so vsi prevaranti.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Senior Dev ::

Če danes ne prebijemo 50k dam 10 jurjev donacijo stranki SDS.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

dope1337 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Imas se tretjo varianto, ki omogoca stable-coin stable-coin LP (impermanent loss excluded), kjer dobivas za stakeane LP tokene 60% APY v obliki xyz tokena. Nekaj taksnega je npr. xToken.

Zdej, ce bi si na dnevni bazi izplaceval nagrade, nima smisla, ker je ERC-20 token in te na dan to kosta cca 50$.

Ce pa pretvarjas xToken na mesecni bazi v FIAT, kjer upas, da ne pride vmes do padca xTokena, je pa ze smiselno. APY ne pada med medvedom, ker se APY doloca glede na TVL napram nagradam na posamezni blok.

Zdej imamo ze res veliko moznost, kjer se lahko posameznik odloca glede strategije.


In kje imaš tak primer na kateri menjalnici? Ali je to nekje na nekem shady exchangih? =)


Najverjetneje ni na nobeni menjalnici, niti na "shady ones". Ima pa xToken svojo platformo xtoken.cafe, kjer se preko X3ULP ponujajo omenjene storive.



Jap, verjamem, take variante pol niso moje ljubljene ker pač še malo manj zaupam platformi itd... =) mogoče pa komu pomaga
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Hmmm, smo sredi bulla, Solana pumpa kot nora, tukaj pa čisto mrtvo vse?

kikach ::

Jaz imam sicer občutek, da se zna zgodit večja korekcija, ker volumen ni pravi. Upam, da se motim in še vseeno nardimo +20% potem pa zaperem pozicije.

Leko ::

enemon je izjavil:

Hmmm, smo sredi bulla, Solana pumpa kot nora, tukaj pa čisto mrtvo vse?

Ne vem kje ti gledaš, toda Solana je šla v 24h samo dol -5%

Kripto ::

kikach je izjavil:

Jaz imam sicer občutek, da se zna zgodit večja korekcija, ker volumen ni pravi. Upam, da se motim in še vseeno nardimo +20% potem pa zaperem pozicije.


Se pridružujem tvojemu mnenju. Volumen je eden od zelo pomembnih indikatorjev. Ta je zelo majhen. Kokos na palmi je vse večji in večji...

Money is mindset!

Mato989 ::

Na žalost je 50k tista meja ko trenutno preko NE GRE... zato bom tudi jaz počasi pričakoval drop...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Na žalost se motiš kot ponavadi in gremo to the moon in v penzijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Samo long in penzija.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
719 / 1491
»»