» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
718 / 1491
»»

sloxl8 ::

@Senior Dev

Sem opazil, da so ti že dobavili Lambota (ker se nekdo s češkimi tablicami že dva dni vozi po Portorožu in navija gas). Ampak si pa pe..de, ker bi lahko vsaj Sloveniji pustil DMV, ne pa Češki. No, razen če si "čeh".

c3p0 ::

Prej Slovak...

DeeJay ::

NFTPad ... launcher za NTF projekte. Gonna be big.
https://wn.nr/zmXz4g
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

NFTPad ... launcher za NTF projekte. Gonna be big.
https://wn.nr/zmXz4g

Fuck off. Ne bom spet izpolnjeval in reetwital te nesnage. Nehaj spemat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

A se je kdo že igral s kakim zastonj APIjem, ki posreduje historical podatke za kripto cene in ima z njim dobre izkušnje? Pa da je precej brez omejitev odjemanja podatkov v zastonjski verziji? Točnost in izvor cene nista pretirano pomembna.
Vsi zastonjski API-ji, ki jih najdem, imajo nepraktične omejitve kot so manj kot 50 klicev/min, omejitev historical data na zadnje x mesecev, in podobno (npr CMC in CoinGecko APIja).
Če ne bo šlo drugače bom pač pljunil tistih par EUR za subscription za igranje, preverjam pa najprej če kdo pozna kaj primernega.

kow ::

Zakaj bi ti nekdo nekaj nudil brez placila? Kdo bo financiral take dobrodelne organizacije?

Bobr123 ::

strawman je izjavil:

A se je kdo že igral s kakim zastonj APIjem, ki posreduje historical podatke za kripto cene in ima z njim dobre izkušnje? Pa da je precej brez omejitev odjemanja podatkov v zastonjski verziji? Točnost in izvor cene nista pretirano pomembna.
Vsi zastonjski API-ji, ki jih najdem, imajo nepraktične omejitve kot so manj kot 50 klicev/min, omejitev historical data na zadnje x mesecev, in podobno (npr CMC in CoinGecko APIja).
Če ne bo šlo drugače bom pač pljunil tistih par EUR za subscription za igranje, preverjam pa najprej če kdo pozna kaj primernega.


Sem se nekaj igral s pisanjem kripto bota, in sem iz Binance APIja lahko prenesel vse 5min BTC sveče od listing dneva do danes, brez problemov.
Imajo omejitev 1200 klicev na min. API je free.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

strawman ::

Bobr123 je izjavil:


Sem se nekaj igral s pisanjem kripto bota, in sem iz Binance APIja lahko prenesel vse 5min BTC sveče od listing dneva do danes, brez problemov.
Imajo omejitev 1200 klicev na min. API je free.


Hvala, na to da ima Binance tud API sploh nisem pomislil. Pa še par wrapperjev že obstaja.
Je sicer 1200 weighted klicev, ampak za historical data klice itak vidm da je teža 1.

@kow - API-jev imaš na netu polno brezplačnih, zakaj ne še za kripto? Načeloma niso požrešni z resourci in bandwidthom če imaš ustrezno rate limitane. Pa podjetja jih itak že uporabljajo interno če se grejo neke distributed service, tako da tud dodatnega razvoja ni pretiranega. Verjetno se da tud kake pametne podatke dobit iz statistike njihove uporabe, če že iščeš zaslužek v free APIjih.

kow ::

Brezplacni so, ker so subvencionirani. Ponavadi ne trajajo dolgo oz. imajo veliko omejitev, predvsem omejujejo history oz. je granulacija velika. Je pa res, da je Binance kar velikan, in bi znalo spilat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Aquafriend ::

 cme futures btc

cme futures btc


 cake/usd

cake/usd


 eth dominanca

eth dominanca


 audio/usd

audio/usd



Btc na cme futures, na dnevnem grafu je zakljucil dnevno sveco v kanalu nad suportom. Sicer je na 4 urnem grafu malce strlel pod suportom ampak dnevna sveca je bolj pomembna.

Cake/usd se zmeraj v kanalu nad suportom.

Eth dominanca pokazala malo zivljenja in se odbila na suportu, zdaj pa ima pred sabo prvi narisan resistance. To ni eth cena ampak dominanca na trgu kriptovalut.

audio/usd je naredil nekaj zmesnjave. Najprej je naredil breakout potem padel na spodnji suport, potem pa nekak pocas lezel in testiral zgornjo mejo kot nov suport.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Cryptosniper pravi, da je za btc pomembna meja nekje na 47.500 usd. Na cme je pred nekaj dnevi bila najvisja zakljucena sveca malo pod 47.000. Na bitstampu pa priblizno 47.880 usd.

Red_Mamba ::

strawman je izjavil:

A se je kdo že igral s kakim zastonj APIjem, ki posreduje historical podatke za kripto cene in ima z njim dobre izkušnje? Pa da je precej brez omejitev odjemanja podatkov v zastonjski verziji? Točnost in izvor cene nista pretirano pomembna.
Vsi zastonjski API-ji, ki jih najdem, imajo nepraktične omejitve kot so manj kot 50 klicev/min, omejitev historical data na zadnje x mesecev, in podobno (npr CMC in CoinGecko APIja).
Če ne bo šlo drugače bom pač pljunil tistih par EUR za subscription za igranje, preverjam pa najprej če kdo pozna kaj primernega.


kaj imas sam 1 email za racun naredit?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

sajba10 ::

Aquafriend je izjavil:

Cryptosniper pravi, da je za btc pomembna meja nekje na 47.500 usd. Na cme je pred nekaj dnevi bila najvisja zakljucena sveca malo pod 47.000. Na bitstampu pa priblizno 47.880 usd.

Kako pa kaj kaže graf za ado, včeraj zjutraj sem šel x10 sicer z par sto € in mi je uspel BINGO, kar orng je v naletu.

Aquafriend ::

Za ado je prej povedal thecryptosniper, za katerega sem dal link od youtube kanala pa njegov twitter link. Na videoposnetku prejsnic je med drugim priporocil tudi ado. Zdej pa ne vem kako bo.

Leko ::

sajba10 je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Cryptosniper pravi, da je za btc pomembna meja nekje na 47.500 usd. Na cme je pred nekaj dnevi bila najvisja zakljucena sveca malo pod 47.000. Na bitstampu pa priblizno 47.880 usd.

Kako pa kaj kaže graf za ado, včeraj zjutraj sem šel x10 sicer z par sto € in mi je uspel BINGO, kar orng je v naletu.


Leko je izjavil:

Leko je izjavil:

vaščan je izjavil:

Jaz mam namen počakat s ADA do konca septembra upam da traja bull do takrat da se bo lepo počasi dvigal. Če rata po planih lahko ADA pride do 5dolarjev. Če pa nekako po čudežu bull potegne v december je možno tud 10dolarjev. Je pa fino vsaj vložek enkrat vmes med bullom vn potegnit

Ja, to je bolj dolgoročna napoved:D
Verjamem, da bo dosegala to, kar napoveduješ, bolj me zanimajo dnevno-tedenske napovedi trenutnega skoka:|
Ja vem, da je to vedeževanje toda kakorkoli, kaj napovedujete. Je bolje pobrat ven teh par €8-) in če v parih dneh pade potem spet vložit ali čakat in čakat in čakat...:)
Govorim-sprašujem konkretno za ADO. Ne vedeževanje na splošno o vseh valutah:)

Jaz sem ADO prodal na 2.10 (kupil sem jo po 1.25)
Pa vidim, da sem kar zadel.
Sedaj pa čakamo, da čim bolj pade pa potem spet kupim.

No jaz sem se zaje...
Slab občutek:D še slabši grafi.
No ja pa tud "včeraj zjutraj" ravno x10 nisi šel;)

Prospekt ::

Ada je totalno precenjena, ni šans da bo čez noč gori 200 projektov, ki jih bodo na veliko uporabljali.

Vendar podobno so tudi za doge govorili, da nikoli ne bo vreden 0,10$.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Prospekt ()

strawman ::

Prospekt je izjavil:

Ada je totalno precenjena, ni šans da bo čez noč gori 200 projektov, ki jih bodo na veliko uporabljali.

Vendar podobno so tudi za doge govorili, da nikoli ne bo vreden 0,10$.


Keynes je nekoč izjavil "The market can remain irrational longer than you can remain solvent."
Če kaj velja za kripto je to to. :))

Vprašanje kje bi bila ADA, če nebi podpirala stakinga direkt iz walleta.


@Red_Mamba - To ponavadi ni rešitev, te hitro ujamejo po IPju. Zdaj sem zadovoljen z Binance API.

kow ::

ADA je res zanimiva zadeva. V smislu, zakaj ljudje, ki se ne razumejo prevec kripta, finance itd, padajo na tega Charlesa. Zaradi njegovih hoodijev? Ocala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

sajba10 ::

Sem šel, še prej sem pa kar nekaj časa prečekiral YT in razne bullish nastrojene analitike in sem si rekel no risk no fun. Je pa verjetnost, da bo šla gor do sredine septembra, ko bo objava. Ljudje očitno špekulirajo in je trenutno to dobra alternativa ETH, Solana je pa že zgleda previsoko za neki večji pump, čeprav dela brez pompa res dobro.

Prospekt ::

XRP, DOGE, ADA, so poceni, mogoče bodo nekoč nekaj tisoč dolarjev, tako kot BTC. - pleb thinking

strawman ::

kow je izjavil:

ADA je res zanimiva zadeva. V smislu, zakaj ljudje, ki se ne razumejo prevec kripta, finance itd, padajo na tega Charlesa. Zaradi njegovih hoodijev? Ocala?


Ker bo cez 2 leti cela Afrika prejemala DeFi posojila preko ADA na lepe oči /s

kow ::

sajba10 je izjavil:

Ljudje očitno špekulirajo in je trenutno to dobra alternativa ETH.


Zanimivo, da ljudje, ko spekulirajo o vremenu - vseeno pogledajo vremensko napoved. Torej, neke realne podatke. Pri kriptu, jih zacuda? podatki ne zanimajo.

TheMentor ::

ADA je najstarejši, najbolj hypan eth killer. Po tej metriki ji noben drug kovanec ni niti blizu. Vse ostale infrastrukutrne prednosti, ki jih je imela par let nazaj so danes že drugi projekti naredili boljše. Trenutno vse temelji na hypu. Dejansko, če države in inštitucije na koncu res zaupajo ADA bolj, kot kateremkoli drugem boljšem projektu od zadeve zna celo nekaj biti. Ampak osebno mi gre razvoj prepočasi. Prej bo SapceX naredu delujočo raketo za Mars skupaj z refuling sistemom v vesolju, kot pa ADA kej uporabnega. Pa se mi zdi raketa veliko bolj kompleksen problem. ADA izgleda, kot nek mini javni sektor. Vsaj tako se obrača vse v njej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

strawman ::

kow je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Ljudje očitno špekulirajo in je trenutno to dobra alternativa ETH.


Zanimivo, da ljudje, ko spekulirajo o vremenu - vseeno pogledajo vremensko napoved. Torej, neke realne podatke. Pri kriptu, jih zacuda? podatki ne zanimajo.


Moramo se zavedat, da je veliko špekulantov starih manj kot 20 let, so v kripto prišli ker jim je všeč anti central bank in anti establishment retorika in imajo čas cele popoldneve spammat forume ter socialna omrežja zakaj je prav NJIHOVA kriptovaluta najboljša in zakaj je BTC in ETH skoraj že povozil čas.
Tudi če ne zastopijo povsem kako zadeva deluje, so na koncu pač samo zadovoljni ker so iz 50€ vložka naredili 150€.
Pri ADA pa rečejo še, da če je toliko akademskih papirjev spisanih, mora zadeva že pit vodo.
Sej ADA je super, samo spet ne (še) #3 market cap super. Vsaj po mojem mnenju.

Aquafriend ::

Navadni mali trejderji vecinoma ne odlocajo, kater kovanec bo podprt. To vecinoma odlocajo veliki igralci, pomembnezi, ki imajo moc, kapital. Lahko jim recemo najvecji whali oziroma kapitalci. Ce mislijo, da jim lahko kaksen kovanc/projekt koristi v bodocnosti, ga bodo najverjetneje podprli. Male ribice pa ponavad sledijo kitom, saj se jim tako zdi najbolj varno. Sej veste, tiste mejhne ribice, ki plavajo nad hrbtom kita? LAhko se tudi zgodi, da kaksen anonimni projekt dobi dost pzoornosti majhnih ribic, ful zraste, potem pa ga prevzamejo ta veliki.

Zgodovina sprememb…

kow ::

strawman je izjavil:

kow je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Ljudje očitno špekulirajo in je trenutno to dobra alternativa ETH.


Zanimivo, da ljudje, ko spekulirajo o vremenu - vseeno pogledajo vremensko napoved. Torej, neke realne podatke. Pri kriptu, jih zacuda? podatki ne zanimajo.


Moramo se zavedat, da je veliko špekulantov starih manj kot 20 let, so v kripto prišli ker jim je všeč anti central bank in anti establishment retorika in imajo čas cele popoldneve spammat forume ter socialna omrežja zakaj je prav NJIHOVA kriptovaluta najboljša in zakaj je BTC in ETH skoraj že povozil čas.
Tudi če ne zastopijo povsem kako zadeva deluje, so na koncu pač samo zadovoljni ker so iz 50€ vložka naredili 150€.
Pri ADA pa rečejo še, da če je toliko akademskih papirjev spisanih, mora zadeva že pit vodo.
Sej ADA je super, samo spet ne (še) #3 market cap super. Vsaj po mojem mnenju.


Po mojem mnenju pa so 20 letniki popolnoma nepomembni. Tudi, ce jih je v kriptu 100x vec kot 30-letnikov, pa jih ni, imajo manj kapitala. Je pa res, da je tudi vecina 30 letnikov neizobrazenih, in v zivljenju niso prebrali akademskega clanka.

IL_DIAVOLO ::

20-letniki so dobri samo v gobcanju kaki day traderji so.

Izobraženost pa seveda nima nobene veze z razgledanostjo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Ne govorim o formalni izobraženosti. Ampak dejanski. Po SSKJ:

"načrtno razvijanje sposobnosti, ki vključuje seznanjanje z dosežki različnih področij človekove dejavnosti"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

kow je izjavil:


Po mojem mnenju pa so 20 letniki popolnoma nepomembni. Tudi, ce jih je v kriptu 100x vec kot 30-letnikov, pa jih ni, imajo manj kapitala. Je pa res, da je tudi vecina 30 letnikov neizobrazenih, in v zivljenju niso prebrali akademskega clanka.


V kontekstu premikanja cene s svojim denarjem vsekakor ja. Vplivajo pa na sentiment, kar večje ribe vsekakor morajo vzet v zakup.

IL_DIAVOLO ::

LUNA bullish af.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

LUNA bullish af.

Tko sam kak mesec si prepozn za to izjavo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Ce ni blo kesa, kaj bi rad.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mana ::

Nova sem na Binance. A je kakšen priročnik, za začetnike? Sicer sem tudi na Coinbase, ampak ta je res za začetnike. Na Coinbase so stvari zelo simpl, kar pa ni videti tudi na Binance. Dejansko je bančni prenos sepa onemogočen, zaradi vzdrževanja, trenutno nimam kreditne oziroma visa, le maestro.

GupeM ::

Pizda, pa kako jaz nimam sreče. Pred časom sem se odločal: MINA, THETA ali LUNA. Izbral MINO in THETO. Itak. Fantje, če hoče kdo zaslužit, naj ne kupuje tistega, kar kupujem jaz.

sajba10 ::

Sreča se hitro obrne. Jaz sem tudi kupil XRP pred leti po orng ceni potem pa je sledil orng dip. Še kar bolijo te spomini.

Prospekt ::

Mana je izjavil:

Nova sem na Binance. A je kakšen priročnik, za začetnike? Sicer sem tudi na Coinbase, ampak ta je res za začetnike. Na Coinbase so stvari zelo simpl, kar pa ni videti tudi na Binance. Dejansko je bančni prenos sepa onemogočen, zaradi vzdrževanja, trenutno nimam kreditne oziroma visa, le maestro.

Kaj pa je narobe s https://pro.coinbase.com/?

Saj ima že coinbase dovolj shitcoinov. Pa potem z lahkoto nadaljuješ na eth omrežje preko metamask itd.

TheUnderd0g ::

Retailu je ADA bolj všeč, ker ga lahko kupi vsak, pa lažje naredi večkratnik kot ETH.

Poleg decentralizacije, mehanizma za samo-upravljanje, kopice napovedanih projektov, Hoskinsona, PoS, peer-reviewed člankov, ...

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

edit

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

GupeM je izjavil:

Pizda, pa kako jaz nimam sreče. Pred časom sem se odločal: MINA, THETA ali LUNA. Izbral MINO in THETO. Itak. Fantje, če hoče kdo zaslužit, naj ne kupuje tistega, kar kupujem jaz.

Z mino bos pa malo pocakal vsaj do listanja na coinbase. Road map sem ti dal. Pol pa prodej.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

maldic ::

GupeM je izjavil:

Pizda, pa kako jaz nimam sreče. Pred časom sem se odločal: MINA, THETA ali LUNA. Izbral MINO in THETO. Itak. Fantje, če hoče kdo zaslužit, naj ne kupuje tistega, kar kupujem jaz.

 mina/usd

mina/usd


 theta/usd

theta/usd


 luna/usd

luna/usd



Mina je ze prej nekoliko zlezla pod trendlinijo in zato ob tej mini pumpici nekoliko zaostaja.
Theta je sicer zlezla nad prvo narisano crto ampa se vedno jo caka druga crta.
Luna je ze prej naredila breakout in je zdaj ze kar dost visje od tiste tocke in je zdaj v neznanem teritoriju, kjer se cena se isce oziroma tipa teren. Kaj to laufas za kovanci z zenskimi imeni? Kaj Ada ti ni vsec? Je prevec vzvisena, predraga? Francek moj, pazi se, punce so prebrisane. Ne obiraj dolgo se. Ce bos le eno vzel, drugim bos usel. Ko se noc spusti, lunca zazari. Francek nas z Mino in Theto Ado lezi? Sori, ne vem zakaj sem se zdaj spomnil na pesmico Zlatko Dobric.

GupeM ::

Ne, nimajo veze ženska imena :D imam tudi Ado in Solano. Ti dve sta mi trenutno najbolj všeč. Pa luna bi mi bila, ampak sem jo zamudil.

Mina in Theta pa tako, malo po občutku, se mi je zdelo da bosta šli gor. Saj noter sem dal majhne zneske. Ne zato, da bi postal milijonar, ampak če slučajno katera naredi kakšen x2, x5, x10. Če bi pa kakšna naredila x10.000, pa tudi nič narobe. Bi pač postal milijonar :D

naslonjach ::

Mana je izjavil:

Nova sem na Binance. A je kakšen priročnik, za začetnike? Sicer sem tudi na Coinbase, ampak ta je res za začetnike. Na Coinbase so stvari zelo simpl, kar pa ni videti tudi na Binance. Dejansko je bančni prenos sepa onemogočen, zaradi vzdrževanja, trenutno nimam kreditne oziroma visa, le maestro.


Revolut ima gui za začetnike

Red_Mamba ::

naslonjach je izjavil:

Mana je izjavil:

Nova sem na Binance. A je kakšen priročnik, za začetnike? Sicer sem tudi na Coinbase, ampak ta je res za začetnike. Na Coinbase so stvari zelo simpl, kar pa ni videti tudi na Binance. Dejansko je bančni prenos sepa onemogočen, zaradi vzdrževanja, trenutno nimam kreditne oziroma visa, le maestro.


Revolut ima gui za začetnike


+ letos so ogromno kovancev dodali

strawman je izjavil:

kow je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Ljudje očitno špekulirajo in je trenutno to dobra alternativa ETH.


Zanimivo, da ljudje, ko spekulirajo o vremenu - vseeno pogledajo vremensko napoved. Torej, neke realne podatke. Pri kriptu, jih zacuda? podatki ne zanimajo.


Moramo se zavedat, da je veliko špekulantov starih manj kot 20 let, so v kripto prišli ker jim je všeč anti central bank in anti establishment retorika in imajo čas cele popoldneve spammat forume ter socialna omrežja zakaj je prav NJIHOVA kriptovaluta najboljša in zakaj je BTC in ETH skoraj že povozil čas.
Tudi če ne zastopijo povsem kako zadeva deluje, so na koncu pač samo zadovoljni ker so iz 50€ vložka naredili 150€.
Pri ADA pa rečejo še, da če je toliko akademskih papirjev spisanih, mora zadeva že pit vodo.
Sej ADA je super, samo spet ne (še) #3 market cap super. Vsaj po mojem mnenju.


ko zalaufa na polno bo konkurent BTC in ETH...
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Red_Mamba je izjavil:

naslonjach je izjavil:


Revolut ima gui za začetnike


+ letos so ogromno kovancev dodali


+ točno veš kakšen je fee.

Senior Dev ::

Upam da danes prebijemo 50k. Kako sem vesel da sem allin v kriptu. Nepopisno veselje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vaščan ::

Jaz se na samo tehnologijo ne zastopim preveč.mi je pa jasno da pri adi igrajo šah. Poteze niso videti nič posebnega a so dobro premišljene naštudirane in ko bo ljudem postalo jasno da je šah mat bo že prepozno. Kakšne par ada tokenov bo še prav prišlo na dolgi rok vsaj tolk da jo lahko daš stejkat in pozabiš nanjo nadaljnih 5let.

Anney ::

Fora tukaj gor je, da bi vsi imeli x10 ali več takoj, jok brate odpade ali pa tvegaj, da se, ne rečem da ne gre, sreča je opoteča. Mi voluharji, tam pod zemljo pa vstopamo in dca-jamo na najnižjih točkah kot je mogoče in pozabimo na določene kovance na dolgi rok, ob enem pa delamo z nekaterimi dnevno, tedensko, mesečno. Btw ado imam trenutno v locked staking, kot še nekatere. Cardano sem kupoval po povprečni ceni cca 0.8$, dca. (200%+), pa ni edina.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Buggy ::

eni se pa s tem ne zivciramo in smo dali v dolocene kovance/sklade in stvari preden ne potece 10 let ne komentiramo :D

opazam pa, da se pa spet "frizerke" postavljajo v pole positon...to bo se zanimivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Anney ::

Problem te teme je, da večina tukaj samo kurce kažejo virtualno (prepametni), dejansko so pa luzerji. Ne vsi, da nebo pomote.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

ViperR ::

Vceraj sem se svojim otrokom kupil 0,01 btcja. Bo zanimivo spremljat, kaksna bo vrednost, ko bodo polnoletni.
««
718 / 1491
»»