» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
717 / 1491
»»

Aquafriend ::

Sej to imas prav, da si vsak cisto po svoje razlaga. Zato eni dobijo, eni pa ne. Drugac pa pri dolocenih grafih je zanimivo, kako se cena giblje kot impulz srca, valovanje gor pa dol. Kaj pa vpliva na psihologijo mnozic, da na dolocene dneve drugace trejdajo kot sicer? Nekateri pravijo, da je ogromno dejavnikov. Tudi visja sila, recimo nekateri pravijo, da je en dan pred polno luno statisticno vec opravka z razdrazenimi ljudmi. To verjetno poznajo tisti, ki so zaposleni v gostinstvu ali pa morda policaji, ce seveda spremljajo koledar in znajo dobro opazovat, pa ce znajo povezat stvari. Sem ze prej omenil plima in oseka, valovanje morja zarad lune in delno sonca. Clovek je sestavljen iz priblizno 60 ali 70 procentov vode. Kaj pa ce luna vpliva tudi na vodo v ljudeh? Seveda je to skoraj neopazno valovanje ampak ze majhna sprememba lahko opazno vpliva na dolocene ljudi, da zacnejo trejdat drugace. Tudi ljudje nimajo vsi enak procent vode v telesu. Vse odvisno od posameznika.

Zgodovina sprememb…

Leko ::

Aquafriend je izjavil:

Na podlagi cesa se ti odlocas? Meces kovanc?

Odločam se na podlagi občutka ne pa grafov. Včasih je treba zaupat svojim občutkom in razmišljat s svojo glavo.
To pa, kar ti nakladaš je pa bolj za med vedeževalke. Tolk enga bullshita kolk ti naserješ tu gor še nisem prebral.

doktorproof ::

Aquafriend je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Kaj sploh pomen dotaknila supporta? A je to dobr al slabo?

Pa mimgrede kter kovanc bo sel x10 al pa vec do jeseni.

Tnx

crta lahko predstavlja suport ali pa resistance. Suport pomeni, da se tukaj lahko potencialno cena odbije navzgor. Resistance pa pomeni, da se tu lahko potencialno odbije navzdol. Ce cena naredi breakout z zakljuceno sveco nad resistance, potem lahko resistance potencialno postane nov suport. In obratno, ce pade pod suport in se zakljuci pod suportom, potem lahko suport crta postane nov resistance.


Kateri interval se pa upošteva za zaključeno svečo?

Ijus ::

pobje. dajte mi prosim povedat - po domače - za kaj se gre pri tem binance web-only vaučerju:

 binance voucher

binance voucher

Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Aquafriend ::

doktorproof je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Kaj sploh pomen dotaknila supporta? A je to dobr al slabo?

Pa mimgrede kter kovanc bo sel x10 al pa vec do jeseni.

Tnx

crta lahko predstavlja suport ali pa resistance. Suport pomeni, da se tukaj lahko potencialno cena odbije navzgor. Resistance pa pomeni, da se tu lahko potencialno odbije navzdol. Ce cena naredi breakout z zakljuceno sveco nad resistance, potem lahko resistance potencialno postane nov suport. In obratno, ce pade pod suport in se zakljuci pod suportom, potem lahko suport crta postane nov resistance.


Kateri interval se pa upošteva za zaključeno svečo?

odvisno kako zelis trejdat, ce zelis swing trejd (srednjerocno) ali pa recimo skalpirat (zelo kratkorocno). Za kratkorocni trejd, ki je sicer bolj tvegan se izbere casovni interval recimo 15 min je popularen, ali pa 1 urni, 2 urni. Potem za malo bolj resno lahko trejdas na 4 urnem grafu. Na dnevnem in tedenskem pa srednjerocno in dolgorocno. Najboljse pa je ce seveda kombiniras in upostevas kratkorocne in srednjerocne, dolgorocne.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Leko je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Na podlagi cesa se ti odlocas? Meces kovanc?

Odločam se na podlagi občutka ne pa grafov. Včasih je treba zaupat svojim občutkom in razmišljat s svojo glavo.
To pa, kar ti nakladaš je pa bolj za med vedeževalke. Tolk enga bullshita kolk ti naserješ tu gor še nisem prebral.

Kaksnega obcutka? Cutis na vodi? Imas intuicijo?

Kripto ::

Leko je izjavil:

Leko je izjavil:

vaščan je izjavil:

Jaz mam namen počakat s ADA do konca septembra upam da traja bull do takrat da se bo lepo počasi dvigal. Če rata po planih lahko ADA pride do 5dolarjev. Če pa nekako po čudežu bull potegne v december je možno tud 10dolarjev. Je pa fino vsaj vložek enkrat vmes med bullom vn potegnit

Ja, to je bolj dolgoročna napoved:D
Verjamem, da bo dosegala to, kar napoveduješ, bolj me zanimajo dnevno-tedenske napovedi trenutnega skoka:|
Ja vem, da je to vedeževanje toda kakorkoli, kaj napovedujete. Je bolje pobrat ven teh par €8-) in če v parih dneh pade potem spet vložit ali čakat in čakat in čakat...:)
Govorim-sprašujem konkretno za ADO. Ne vedeževanje na splošno o vseh valutah:)

Jaz sem ADO prodal na 2.10 (kupil sem jo po 1.25)
Pa vidim, da sem kar zadel.
Sedaj pa čakamo, da čim bolj pade pa potem spet kupim.



Ta najbolj simple in najbolj realna metoda.

Money is mindset!

Aquafriend ::

 cme futures btc

cme futures btc



btc/usd na cme futures grafu trenutno se vedno nad suport crto, v narisanem kanalu. Pravkar zakljucena tretja 4h sveca nad suportom. Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Je gdo dokupil mino na 3.16?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

 eth dominanca

eth dominanca


 eth dominanca zoom in

eth dominanca zoom in



eth dominanca. Tole ni graf cene ampak dominance ethereuma na trgu kriptovalut. Ce gledamo dologorcni graf oziroma makro, je trend navzgor. Ce pa gledamo bolj kratkorocni graf, zoom in graf, pa vidimo da je trend navzdol. Narisane so crte, ki predstavlajo trende do zdaj.

Aquafriend ::

 xrp/btc

xrp/btc



xrp/btc padel in se dotaknil prve spodnje crte. Zdaj pa je vse odvisno od bitcoina, ki je sicer tudi trenutno nekje na suportu.

profesjonalc ::

Leko je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Na podlagi cesa se ti odlocas? Meces kovanc?

Odločam se na podlagi občutka ne pa grafov. Včasih je treba zaupat svojim občutkom in razmišljat s svojo glavo.
To pa, kar ti nakladaš je pa bolj za med vedeževalke. Tolk enga bullshita kolk ti naserješ tu gor še nisem prebral.


Morda se na prvo žogo res zdi, da aqua samo veliko naklada svoj voodo shit, ampak v veliki meri mu dam prav, kar se tiče kvantne realnosti, moč misli, psihologija množic ipd.

Pa ko je govora o plimovanju. Ste vedeli, da tudi trdna zemlja plimuje do ~30 cm dnevno? :) sorry za offtopic

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je gdo dokupil mino na 3.16?


vsaki dan kupujem mino. Ves pridelek gre tja.

Aquafriend ::

Kiti oziroma whale je prispodoba za trejderje, ki trejdajo z veliko vsoto kovancev in povzrocajo vecje valove oziroma valovanja cen. Ampak ce se poigramo s prispodobami, tudi whali oziroma kiti vcasih precenijo ali podcenijo valovanje oziroma plimo in oseko. Vcasih beremo clanke, kako so doloceni kiti nasedli na obali. Tudi na trgu kriptovalut vcasih kiti "nasedejo". V resnicnem zivljenju, pravijo, da bi lahko kiti "zašli" na obalo zaradi slabega vremena, hitre menjave plime in oseke. Tudi na trgu kriptovalut vcasih ne ocenijo dobro trenutne situacije.

tonis ::

43900 je trendlinija, ampak prej ali slej bi moralo prit tudi do dotika dnevnega conversion line-a, ki je trenutno na 42750. Cena se tej črti redno približuje, zdaj pa dotika ni bilo že od 23. julija.

Aquafriend ::

lol, prisezem, da sem nekaj minut preden si objavil komentar, razmisljal o tem, kje je tonis, zakaj ne rise grafov.

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je gdo dokupil mino na 3.16?


Po 3,046. Ampak, če ima tonis prav, zna biti še ceneje.

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Aquafriend je izjavil:

lol, prisezem, da sem nekaj minut preden si objavil komentar, razmisljal o tem, kje je tonis, zakaj ne rise grafov.

Z mano je vse ok :) poletje je, nekaj je bilo dopusta, sem ne-mestni človek in imam precej dela okrog bajte, tako da se manj zadržujem na forumih 8-)
..pa tudi btc je nekaj časa stagniral, tako da v negotovem območju nisem delal potez.

vaščan ::

Imam trenutno 1500eur nekam za vržt kratkoročno za kakšen mesec. Kaj priporočate, da ima potenical vsaj za x2
Kaj je s tem AUDIUS? Skrbi me da je le trenuten hype ker je tik tok zraven.

DePalmo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je gdo dokupil mino na 3.16?

Ne. Sem veliko upov polagal na Mino ko je prišla na trg, ampak je bila eno veliko razočaranje. Dejansko so obveljale najbolj pesimistične napovedi iz Reddita, zato sem nekako izgubil voljo vlagati v njo, kljub planu da jo dokupim še za kakšnega tisočaka. Dodatno razočaranje je staking in "supercharged rewards" na Coinlistu, tako da jo samo držim in upam da bo kaj trznila v naslednjih nekaj letih. Ker pač "verjamem" v tehnologijo ;)

PrihajaNodi ::

Staking na coinlistu? Bravo...road map gre po planu, sem ga objavil tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

tonis je izjavil:

43900 je trendlinija, ampak prej ali slej bi moralo prit tudi do dotika dnevnega conversion line-a, ki je trenutno na 42750. Cena se tej črti redno približuje, zdaj pa dotika ni bilo že od 23. julija.


Ja, tudi graf ima obliko zaokroženega vrha ali pa obrnjene šalčke. Oboje je medvediš.

Aquafriend ::

vaščan je izjavil:


Kaj je s tem AUDIUS? Skrbi me da je le trenuten hype ker je tik tok zraven.


 audius/usd

audius/usd


 audius/btc

audius/btc


 audius/cake

audius/cake



audius v razmerju z usd, btc in cake. V vseh pogledih je skoraj identicen graf. Trenutno je nekje pri vrhu kanala. Ampak tega kovanca ne poznam, ne vem ce je low marketcap, pa koliko je rizicen za trejdat.

PrihajaNodi ::

No dej se mino graf. Zadnjic si faliv.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

 mina/usd

mina/usd



mina/usd je se vedno v igri. 4h svece so se vedno zakljucene nad tendlinijo, zadnja zakljucena 4h crta je malo sumljiva, ampak se vedno zakljucena na crti.

Aquafriend ::

Ves kaj je fora pri mini? Mogu bi gledat graf na binance. Jaz pa sem dal graf iz krakena, ki ima samo 2 procenta vsega trejdanja z mino. Razlog, zakaj nisem dal iz binanc graf je zato, ker na binance je dost kasnej listan in ni dovolj podatkov. Na krakenu so dlje podatki ampak zdaj ocitno niso tako natancni, ker je tam dost manj trejdanja.

 mina na binance grafu, premal podatkov

mina na binance grafu, premal podatkov



mina/usd na binance, je lepo narisan trendlinija ampak premal podatkov

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Aquafriend ::

lol, audio 9 procentov gor v pol ure, a to ste jo vi napumpal?

PrihajaNodi ::

Audio ima integracijo s tiktokom zato pa pumpa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

Solana supply shock, al zakaj tak pumpa? I like the project, but this is insane 8-O

Aquafriend ::

PrihajaNodi je izjavil:

Audio ima integracijo s tiktokom zato pa pumpa

kako ves?

vaščan ::

And the First Streaming Service to Partner With TikTok Is...
It's the blockchain-powered Audius, rather than Spotify or Apple Music, that will let artists share their sounds into TikTok in one click.
Takle mamo

Aquafriend ::

novica je stara 2 dni. torej takrat je bil velik pump, zdaj pa spet

PrihajaNodi ::

Kurac pa vasi grafi. Cakamo 42k , 35k...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

Ma ja , tle lepte ene glupe BTC in ETH grafe. V resnici se pa ta velki dnarji na nekih solanah pa raydiumih, pa Axie in ostalih NTF gejmih - obrača! Sram vas bodi, vsi ste že out, sploh niste več na tekočem.

PrihajaNodi ::

V btc noben noce vec metat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Nic ne bo z after party, vsaj letos ne.

Čakamo na '22.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aquafriend ::

sej smo imel veckrat solano graf, axie igric pa ne podpiram

Aquafriend ::

Btc graf je glavni graf od katerega so odvisni ostali kovanci.

PrihajaNodi ::

Ocitno ne vec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

eth graf je prikazan za eth holderje, ne pa da ga vi kupujete. Graf je za lazjo odlocitev. Kaj ocitno ne vec? Btc je se vedno glavni. Ker se je btc odbil od suporta so lahko drugi kovanci tudi zacveteli in se se bolj odbili na suportih.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nepremičnine so itak precenjene, nam nič na asne. Bomo masovno kupovali ko bo cas za to.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aquafriend ::

 xrp/btc

xrp/btc



xrp/btc naredil breakout navzgor

Aquafriend ::



tudi ada/btc

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ocitno ne vec.


Še vedno je glavni graf in še lep čas bo tako. Če ne takoj se pa z zamikom vidi vpliv na ostale. Tudi če gre kakšen po svoje za nekaj časa se slej ko prej večina obnaša približno enako kot BTC.

Aquafriend je izjavil:

 xrp/btc

xrp/btc



xrp/btc naredil breakout navzgor



To je običajni hype moment...

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Aquafriend ::

 audio/usd

audio/usd



audio/usd, narisan priblizen resistance, trenutno je nekje pod resistance, caka se zakljucek svece, bomo videli ce se izide, Je pa odvisno tudi od bitcoina.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Zdaj je malce negotova situacija z bitcoinom, pocas leze dol iz kanala, ali bo zdrzal , bomo videli.

sajba10 ::

Aquafruend se strinjam s tabo glede BTC, še vedno je glavni indikator in tako bo še nekaj časa. Kar se tiče Audio pa sem se malo bolj poglobil: pod črto zelo dober projekt na daljše obdobje, ekipa za tem projektom je res močna, organizacija kot pravo podjetje in kar hitro nabirajo prave partnerje, bi pa rekel da bo vseeno rabil en čas.

Aquafriend ::

 audio/usd

audio/usd



audio/usd kar malo preseneca/ Ocitno mu ni mar, kaj dela bitcoin in gre po svoje? Ali je to breakout navzgor? Bomo videli.

Senior Dev ::

Audio mi lepo raste. Še malo in smo x10. 100€ notri 1000€ ven in gremo lepo po novi mobitel.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
717 / 1491
»»