» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
716 / 1491
»»

IgorCardanof ::

Pred 2 tednoma sem omenil, da se splaca spremljati Moonpot. Tisti dan je bil na voljo za 1-2$, danes, 14 dni kasneje je presegel mejo 10$.

Je pa res, da v tem marketu to ni nic posebnega, marsikdo je marsikje zasluzil se veliko vec.

V znak protesta proti uporabnikom, ki spammajo v temo z vec racuni (Nodi, Mato, ...) se sam umikam, hkrati pa se uresnicujem zeljo Mandotu, ki se tudi vec ne javlja, nevem zakaj :/

hamez66 ::

A misliš, da ima Mato več računov? Nazadnje je zagotavljal, da ima samo enega. Mando se je pa pomiril. Zanimivo. Mogoče mu je pa kdo pomagal do tišine?

mr_chai ::

IgorCardanof je izjavil:

Pred 2 tednoma sem omenil, da se splaca spremljati Moonpot. Tisti dan je bil na voljo za 1-2$, danes, 14 dni kasneje je presegel mejo 10$.



to je bilo launchano pred tremi dnevi in je bilo cca 6 usd...od kje tebi te info ?? gledamcoingeko chart

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

IgorCardanof ::

mr_chai je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Pred 2 tednoma sem omenil, da se splaca spremljati Moonpot. Tisti dan je bil na voljo za 1-2$, danes, 14 dni kasneje je presegel mejo 10$.



to je bilo launchano pred tremi dnevi in je bilo cca 6 usd...od kje tebi te info ?? gledamcoingeko chart


Tole je pa res zadnji post:

Ko so stvari listane na coingecko/coinmarketcap je ponavadi veliko akcije že šlo mimo. Če te zanima, kako kovanci performajo na chainu preden so listani na the glavnih coin tracking straneh, imaš na voljo storitve kot so Dextools, poocoin charts, bogtools charts itd. ...
Tule je graf za Moonpots (POTS):
https://www.dextools.io/app/pancakeswap...
Launchan 4. avgusta in vidiš tudi lepa rast.

Na kratko je pa token Beefy.finance platforme. Izjemno uspešna auto yield farming platforma na veliko različnih chainih. Njihov kovanec je tudi listan na Binanceu. Moonpot projekt je pa tak, da gre nekaj prihodkov stejkanja/yield farminga v pool in nato se na vsakih nekaj tednov naredi žreb in nekaj srečnežev dobi lepe količine denarja. Več 10k$. Svojih tokenov pa ne zgubiš. Recimo na Moonpot platformi lahko POTS stejkaš za 300% apy + neka šansa za loterija, CAKE lahko stejkaš za 100% APY + neka šansa za loterijo.

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

IgorCardanof je izjavil:

mr_chai je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Pred 2 tednoma sem omenil, da se splaca spremljati Moonpot. Tisti dan je bil na voljo za 1-2$, danes, 14 dni kasneje je presegel mejo 10$.



to je bilo launchano pred tremi dnevi in je bilo cca 6 usd...od kje tebi te info ?? gledamcoingeko chart


Tole je pa res zadnji post:

Ko so stvari listane na coingecko/coinmarketcap je ponavadi veliko akcije že šlo mimo. Če te zanima, kako kovanci performajo na chainu preden so listani na the glavnih coin tracking straneh, imaš na voljo storitve kot so Dextools, poocoin charts, bogtools charts itd. ...
Tule je graf za Moonpots (POTS):
https://www.dextools.io/app/pancakeswap...
Launchan 4. avgusta in vidiš tudi lepa rast.

Na kratko je pa token Beefy.finance platforme. Izjemno uspešna auto yield farming platforma na veliko različnih chainih. Njihov kovanec je tudi listan na Binanceu. Moonpot projekt je pa tak, da gre nekaj prihodkov stejkanja/yield farminga v pool in nato se na vsakih nekaj tednov naredi žreb in nekaj srečnežev dobi lepe količine denarja. Več 10k$. Svojih tokenov pa ne zgubiš. Recimo na Moonpot platformi lahko POTS stejkaš za 300% apy + neka šansa za loterija, CAKE lahko stejkaš za 100% APY + neka šansa za loterijo.


Aja, ok, za te zadeve je bolj natančen poocoin. Ves ta yield farming z loterijami mi je tok smešn koncept.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

A misliš, da ima Mato več računov? Nazadnje je zagotavljal, da ima samo enega. Mando se je pa pomiril. Zanimivo. Mogoče mu je pa kdo pomagal do tišine?



Sicer mam 2 racuna ampak ne zaradi crypta ampak ker me banajo v temah od covida in politiki

Drugace pa mam samo tale racun
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

A misliš, da ima Mato več računov? Nazadnje je zagotavljal, da ima samo enega. Mando se je pa pomiril. Zanimivo. Mogoče mu je pa kdo pomagal do tišine?



Sicer mam 2 racuna ampak ne zaradi crypta ampak ker me banajo v temah od covida in politiki

Drugace pa mam samo tale racun


Kul. Jaz sem se pa za bolj mirno dušo odločil, da v teh temah čim manj sodelujem, pa na twitterju sem brisal vse, kar je političnega, tako da je moj twitter zdaj več ali manj samo kripto, pa malo košarke. Pa mislim, da je bila to zelo dobra odločitev, ker je fino, če človeka stvari, kot je politika, ne spravijo v slabo voljo.

Jeff Tezos, upam, da prideš nazaj z drugim nickom, lahko pa tudi s tem. :))

PrihajaNodi ::

Ja jaz tudi upam da prides nazaj Jeff Tezos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

V kamnolom delat in ne boš imel cele dneve časa za neumnosti.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

profesjonalc ::

Priporočam da raziščete malo Raydium. Enaka zadeva kot uniswap ali pancake swap, le da je zgrajena na solani in ne eth ali bsc, posledično manjši feeji in decentralizirano. Zna letet, pa še airdrop imajo (entry do 19 avgusta). Aja pa referal na ZS ce kdo zeli, da neboste rekli da samo zaradi tega shillam

Zgodovina sprememb…

Portfolio ::

PrihajaNodi je izjavil:

mal je problem, ker grejo dolarji brrrrrrrrrr ni pa videt da se bo ustavlo. Sept odvisno kaj drzis. Solana je ze itak prevec gor. Ostane Acala pa Mina


O Acali vidim da se veliko govori in tudi podporo skupnosti imajo veliko. Imaš kaj več informacij o ACA kovancih, kdaj bodo na voljo itd.? Njihov "treasury" event je bil zapolnjen v nekaj minutah včeraj, mislim da je bil to zadnji način priti do kovancev pred distribucijo in listingom, drži?

vaščan ::

Aquafriend ::

 cme futures btc

cme futures btc



trenutni graf na cme futures za bitcoin. Se vedno je v narisanem kanalu.

Aquafriend ::

 cake/usd

cake/usd



cake/usd zdaj ocitno bolj uposteva vodoravno belo narisano crto, ki predstavlja prejsnji lokalni vrh. Cake je padel na to crto in se odbil navzgor, tudi zakljucil sveco nad to crto. Zaenkrat deluje kot suport. Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

ce vas zanima kaksen kovanc, glejte kovanc/usd, kovanc/btc, lahko tudi druge in primerjajte ce je v trendu navzgor ali navzdol. Najboljse je, ce je v trendu navzgor tako v usd kot tudi btc.

Zgodovina sprememb…

paradoxxx ::

profesjonalc je izjavil:

Priporočam da raziščete malo Raydium. Enaka zadeva kot uniswap ali pancake swap, le da je zgrajena na solani in ne eth ali bsc, posledično manjši feeji in decentralizirano. Zna letet, pa še airdrop imajo (entry do 19 avgusta). Aja pa referal na ZS ce kdo zeli, da neboste rekli da samo zaradi tega shillam


+1

uvodV?? ::

Aquafriend je izjavil:

ce vas zanima kaksen kovanc, glejte kovanc/usd, kovanc/btc, lahko tudi druge in primerjajte ce je v trendu navzgor ali navzdol. Najboljse je, ce je v trendu navzgor tako v usd kot tudi btc.

Takrat je ponavadi ze prepozno

rebex ::

A ob vsakem prenehanju rasti vrednosti kriptovalut tale tema za kratek čas potihne? (:

_wtf_ ::

rebex je izjavil:

A ob vsakem prenehanju rasti vrednosti kriptovalut tale tema za kratek čas potihne? (:


To sem tudi jaz opazil :)

bozicek ::

Zato ker se je prodalo na vrhu in se šteje profit
Darila letos samo za poredne

Kripto ::

rebex je izjavil:

A ob vsakem prenehanju rasti vrednosti kriptovalut tale tema za kratek čas potihne? (:



Nekateri v takem času že prodajo in štejejo profit, večina pa še kar kupuje in v tišini nohte grize z upanjem, da bo šlo samo še gor :D:))

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

Haha ce ne z lambotom, pa s kolesom...v jarek.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

Saj bi prodal zdaj kaj, ampak pred enim mesecem nisem računal, da bo "naslednji" bullrun že zdaj, pa sem zadeve dal stakeat, zdaj mam pa lockane. Bom pač počakal na nslednjega.

profesjonalc ::

Ne stejkat na platformah, kjer je treba sredatva lockat ;)

Senior Dev ::

Jaszt cev cajt kupujem in prodajam. Ampak to je mojstrstvo in tega ne priporočam ljubiteljskim vlagateljem.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

GupeM ::

profesjonalc je izjavil:

Ne stejkat na platformah, kjer je treba sredatva lockat ;)

Saj pravim, nisem računal na to, da bo ta bullrunu že sedaj.

Slayer69 ::

A ima kdo Celsius in Nexo in bi iz prve roke napisal s katerim je bolj zadovoljen oz kaj bi bolj priporočali?
Celsius že imam, razmišljam pa da bi se registriral še na Nexo (sem na hitro preletel njihovo stran in izgledajo boljše obresti + imajo tudi EUR, ter zahtevajo manjši stake v lastnem shitcoinu za dodatne %).

Ali je še kak drug, boljši predlog kot to (predvsem mi je pomembna varnost in dobre obresti... zelo velik plus je, če se da varčevati tudi v EUR).

Skratka vsak predlog/komentar dobrodošel. Lahko prilimate tudi kak referral link, če se bom slučajno registriral.

Bobr123 ::

Zadnji moment za napolnit XMR vreče, preden prvi ancient BTC whale wallet opravi swap, naredi paniko in izstreli Monero.
https://twitter.com/sethforprivacy/stat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

PrihajaNodi ::

Um no. Kupi se ko Valvoline pride v temo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Dokupil za vsak slučaj 10 Monerotov. Srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Portfolio ::

Portfolio je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

mal je problem, ker grejo dolarji brrrrrrrrrr ni pa videt da se bo ustavlo. Sept odvisno kaj drzis. Solana je ze itak prevec gor. Ostane Acala pa Mina


O Acali vidim da se veliko govori in tudi podporo skupnosti imajo veliko. Imaš kaj več informacij o ACA kovancih, kdaj bodo na voljo itd.? Njihov "treasury" event je bil zapolnjen v nekaj minutah včeraj, mislim da je bil to zadnji način priti do kovancev pred distribucijo in listingom, drži?


Info o Acali anyone? :)

PrihajaNodi ::

10 miljard zbrisanih v trenutku
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

_wtf_ ::

Slayer69 je izjavil:

A ima kdo Celsius in Nexo in bi iz prve roke napisal s katerim je bolj zadovoljen oz kaj bi bolj priporočali?
Celsius že imam, razmišljam pa da bi se registriral še na Nexo (sem na hitro preletel njihovo stran in izgledajo boljše obresti + imajo tudi EUR, ter zahtevajo manjši stake v lastnem shitcoinu za dodatne %).

Ali je še kak drug, boljši predlog kot to (predvsem mi je pomembna varnost in dobre obresti... zelo velik plus je, če se da varčevati tudi v EUR).

Skratka vsak predlog/komentar dobrodošel. Lahko prilimate tudi kak referral link, če se bom slučajno registriral.


S cel sem bolj zadovoljen. Je pa res da lahko na nexo prodas in kupis drugega. To je prednost. Ima pa manjse procente. Pri cel se ne da v eur varcevati.

Aquafriend ::

 cme futures

cme futures


 bitstamp btc

bitstamp btc


 cake

cake



Na prvem grafu cme futures za bitcoin. Trenutno je na suport posevni crti. Caka se zakljucek svece.
Na drugem grafu je btc na bitstampu, kjer ze leze izven kanala navzdol.
Na tretjem grafu cake/usd trenutno se vedno nad vodoravno narisano crto, ki lahko predstavlja suport.
Je pa ze kar nekaj kriptovalut, ki lezejo pod trendlinijo.

Aquafriend ::

 dot/usd

dot/usd


 ltc/usd

ltc/usd


 ftt/usd konkurent binancam

ftt/usd konkurent binancam



Dot, ltc, ftt, cake v usd vrednosti, vsi trenutno malo nad suportom. Zdaj je vse odvisno od bitcoina, ce se bo odbil nazvgor.

kow ::

Kaj pol? Kupujete dipe al nimate mnenja?

PrihajaNodi ::

Jst dipe sm kupu, sam piz** nkol ne ves kok dol gre se lohk
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

Sem mnenja, da bomo do začetka septembra nazaj na ~1T market cap, in je bil tole le šus hopiuma zaradi preveč municije na exchangih.
But I dont know fuck about shit.

PrihajaNodi ::

strawman je izjavil:

Sem mnenja, da bomo do začetka septembra nazaj na ~1T market cap, in je bil tole le šus hopiuma zaradi preveč municije na exchangih.
But I dont know fuck about shit.

Sem ze veckrat tako mislil…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

 xrp/btc

xrp/btc



xrp/btc trenutno pri zgornji meji v satoshijih.

Aquafriend ::

 povecana slika xrp/btc

povecana slika xrp/btc


povecana slika, dodan spodnji potencialni suport xrp/btc

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 ada cardano von laibach luwigano

ada cardano von laibach luwigano



ada/btc tudi dotaknila zgornje meje v satoshijih


........................................................................
 cake/btc

cake/btc



cake/btc se je dotaknil sticisca dveh suportov in se odbil navzgor

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

Kaj sploh pomen dotaknila supporta? A je to dobr al slabo?

Pa mimgrede kter kovanc bo sel x10 al pa vec do jeseni.

Tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Motion ::

globoko grlo je izjavil:

Kaj sploh pomen dotaknila supporta? A je to dobr al slabo?

Pa mimgrede kter kovanc bo sel x10 al pa vec do jeseni.

Tnx


support /resistance so vrednosti kjer se običajno akomulira veliko število buy/sell orderjev. To so panavadi razne MA, FIB, trend linije,...

Leko ::

Leko je izjavil:

vaščan je izjavil:

Jaz mam namen počakat s ADA do konca septembra upam da traja bull do takrat da se bo lepo počasi dvigal. Če rata po planih lahko ADA pride do 5dolarjev. Če pa nekako po čudežu bull potegne v december je možno tud 10dolarjev. Je pa fino vsaj vložek enkrat vmes med bullom vn potegnit

Ja, to je bolj dolgoročna napoved:D
Verjamem, da bo dosegala to, kar napoveduješ, bolj me zanimajo dnevno-tedenske napovedi trenutnega skoka:|
Ja vem, da je to vedeževanje toda kakorkoli, kaj napovedujete. Je bolje pobrat ven teh par €8-) in če v parih dneh pade potem spet vložit ali čakat in čakat in čakat...:)
Govorim-sprašujem konkretno za ADO. Ne vedeževanje na splošno o vseh valutah:)

Jaz sem ADO prodal na 2.10 (kupil sem jo po 1.25)
Pa vidim, da sem kar zadel.
Sedaj pa čakamo, da čim bolj pade pa potem spet kupim.

Aquafriend ::

globoko grlo je izjavil:

Kaj sploh pomen dotaknila supporta? A je to dobr al slabo?

Pa mimgrede kter kovanc bo sel x10 al pa vec do jeseni.

Tnx

crta lahko predstavlja suport ali pa resistance. Suport pomeni, da se tukaj lahko potencialno cena odbije navzgor. Resistance pa pomeni, da se tu lahko potencialno odbije navzdol. Ce cena naredi breakout z zakljuceno sveco nad resistance, potem lahko resistance potencialno postane nov suport. In obratno, ce pade pod suport in se zakljuci pod suportom, potem lahko suport crta postane nov resistance.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Aquafriend je izjavil:

crta lahko predstavlja suport ali pa resistance. Suport pomeni, da se tukaj lahko potencialno cena odbije navzgor. Resistance pa pomeni, da se tu lahko potencialno odbije navzdol. Ce cena naredi breakout z zakljuceno sveco nad resistance, potem lahko resistance potencialno postane nov suport. In obratno, ce pade pod suport in se zakljuci pod suportom, potem lahko suport crta postane nov resistance.

Zaradi odebeljenih stvari tem črtam ne zaupam najbolj.

Aquafriend ::

Ce bi bila zadeva 100 procentno ucinkovita, bi vsi bili milijonarji. Gre pa za verjetnosti. Oziroma pri trejdanju se gre za razmerje med risk/reward. Poskusis ugotovit, kdaj se splaca iti v trejd. Pomagas si lahko s stevilnimi pripomocki in kazalci. Poleg crt in svec obstaja nesteto indikatorjev, ki ti lahko pomagajo pri odlocitvah. Jaz se tega ne zelim, ker ne zelim napovedovat ampak zgolj dat osnovni pogled na trenutno situacijo.

Zgodovina sprememb…

Leko ::

Te črte, ti grafi so taka bedarija, da kr glava peče.
Kdor to gleda in se na to zanaša pojma nima o kriprosceni.
To se vsak lahko čist po svoje razlaga, zato pa...

Aquafriend ::

Na podlagi cesa se ti odlocas? Meces kovanc?
««
716 / 1491
»»