» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
710 / 1491
»»

Telbanc ::

Senior Dev je izjavil:

Nekaj malo postov je v tej temi. Kaj vi sploh kaj služite od teh rekordov? :))


Oni so kupli po 60.000 in prodajali po 30.000. :D

Špekulativna zadeva, ko Musk vstane z levo nogo in twitne, da ma danes Tesle pa nobenmu ne da za BTC in zadeva pade za 30%. Tkole od oka kdo ma Lambota ga ma, za ostale pa....:))8-) Pastirji že čakajo da ovcam še mal zrase volna, pol bo striženje oleee. :)):D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

BorutO ::

Senior Dev je izjavil:

Nekaj malo postov je v tej temi. Kaj vi sploh kaj služite od teh rekordov? :))

Jap ... zagotovo več kot ti, ki ti ne preostane drugega, kot da hiške in poršeje kupuješ v računalniških igrah. :)

DeeJay ::

NFT je spet totalno v boomu
https://wn.nr/6EmmZs
Akcija. Binapet presale
Don't f with me.

IgorCardanof ::

Imamo kakega uspešnega fliperja NFTjev tu gor na forumu? Slišim, da je situacija podobna kot novi kovanci leta 2014, kupiš lahko karkoli in čez 1 teden prodaš za x10 in več. Definitivno nekateri v teh trenutkih služijo milijone $ iz nule. Ni pa še zmeraj tako enostavno, se pa definitivno da, če imaš čas in voljo in nekaj talenta.

Na koncu bo nekaj ljudi ogromno zaslužilo, drugi bodo pa ostali z brezveznimi slikicami. Nekaj jih bo seveda ostalo ikoničnih in bodo veliko vredne še dolgo časa naprej, večina pa jih bo šla na 0 itak.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

NFT je spet totalno v boomu
https://wn.nr/6EmmZs
Akcija. Binapet presale

Spet te tvoje jebene loterije, pa retwitanje…pac spam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

NFT je spet totalno v boomu
https://wn.nr/6EmmZs
Akcija. Binapet presale

Spet te tvoje jebene loterije, pa retwitanje…pac spam

Join and thank me later. Peace.
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

No im fine. Nimam cajta izpolnjevat vseh njihovih pizdarij zato da sem lahko udelezen v tomboli

Mina listana na binance
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Free alpha za vse vas:

Mina in Raydium bosta listanana Binanceu. Lahko lepo zasluzite z arbitrazo. Vedno ob listingu na Bimanceu se zgodi, da cena na zacetku poskoci zelo visoko gor in to lahko izkoristimo.

RAY:
1. Kupi X Ray tokenov na FTXu in si jih poslji na Binance
2. Odpri 1x RaY short pozicijo na FTX enake velikosti kot si kupil ray tokenov v tocki 1.

S tem si sedaj v market neutral poziciji. Ne glede na to ali gre ray gor ali dol, ti ne dobivas ali zgubljas nicesar.

3. Cakaj na listing na Binanceu. V prvih sekundah prodaj ves Ray takrat, ko cena zleti konkretno gor.
4. Zapri short pozicijo.

PrihajaNodi ::

Fant moj to se ni zgodilo z polkodot. Ta coin je sel samo gor. Mogoce pa je tako s shitkojni. Mina ma se coinbase da gor potegne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Narobe si razumel, to je tu izkljucno play na arbitrazo in visoko wick ob listingu. Token pa seveda se zmeraj lahko gre gor.

Ray je danes na RayUSDT paru skocil do 5.5, medtem ko si ga kupil po 4.3. Short pa skrbi, da si v market neutral poziciji.

PrihajaNodi ::

good luck with that.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

enemon je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

mr_chai je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce bi bil jaz multimiljonar, bi trejdal nekdo drug zame. Jaz bi pocel bolj "eksoticne" stvari ta cas rajsi. Bi se pa kot receno med 100-200 bitcoini umaknil iz kripto in sel drugam v nekaj, kar ni vsake 1-2 leti rollercoaster.

Pa saj vidite, da kripto milijonarjem, v resnici multi milijonarjem ali pa celo milijarderjem se zmeraj ni zadost.
Po mojih informacijah veliko kriptomiljonarjev zelo hitro pristane na socialni al pa v burgerkingu. Ne vsi, da se razumemo.


Vem, sam crypto je tak vlakec smrti, da tudi tem, ki gredo nazaj v McDonalds, omogoča ponovni vzpon.
Res je, al pa se z lambotom vozis v mekica delat, da ga lahko tankas in servisiras do naslednjega pumpanja :)

PS: Sicer pa lambo in slovenske ceste, ajajajaj. Pol si ze kupis kak mal cenejsi avtek in stanovanje pri Nordschleifi, no razen ce smo bolj pozerske sorte potem to ne pride v postev.


Tudi nemške ceste niso, da bi se ravno z lambom vozil. Avtoceste imajo pa slabše kot pri nas.
Nevem, ce si bil v isti Nemciji... mogoce si bil samo na izletu? :)) Vceraj srecal dva lambota na A92, pa se par eksoticnim sem se moral odmaknit. Lezecih policajev ni. V luknjo al na udorto bankino pa ze 4 leta nisem zapeljal.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PersonaRuda ::

Senior Dev - če si slučajno že naročil Lambota, ga prekliči. Reči jim, da je nekaj zmes prišlo. Namreč prihaja klasika vseh klasik. Must have Lambo!

A new Lamborghini Countach is coming soon
https://autos.yahoo.com/lamborghini-cou...

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Huuuuuuuuuudo. Ma lej, sej bom menjal Porša ko pride tale Lambo. Tacajt pa obrnem to razliko v ceni s kripto posli.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kiFni ::

Ma kakšen lambo.
Honda NSX je stroj. Ma tok prednosti pred lambom, da bom kr naroču... kmal :))
ful nižja cena
nižji stroški vzdrževanja
primerljiva z lambo huracan po zmgoljivosti
seksi jebačke oblike, še nepleh pičoke se obrnejo, sploh k po gasu stopiš
manjša poraba - daily driver
na balkanu ni interesa pri lopovih. še vedno je mindset - japanska govna

za razliko v ceni pa stroškov rajš najamem jahto čez poletje, pa grošelco in drušno povabim na nepozabno križarjenje....
huda konkurenca merlaku 8-)

MaticSLO ::

600M$ hack Polynetworka baje

IL_DIAVOLO ::

Noben ni varen haha
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

matic492 ::

kiFni je izjavil:

Ma kakšen lambo.
Honda NSX je stroj. Ma tok prednosti pred lambom, da bom kr naroču... kmal :))
ful nižja cena
nižji stroški vzdrževanja
primerljiva z lambo huracan po zmgoljivosti
seksi jebačke oblike, še nepleh pičoke se obrnejo, sploh k po gasu stopiš
manjša poraba - daily driver
na balkanu ni interesa pri lopovih. še vedno je mindset - japanska govna

za razliko v ceni pa stroškov rajš najamem jahto čez poletje, pa grošelco in drušno povabim na nepozabno križarjenje....
huda konkurenca merlaku 8-)



Nissan GT-R + aftermarket mod za 80-100 jurjev pa imaš 1200-1400 konjev tak da te še Bugatti ne dohiti :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kiFni ::

Govorimo o stock napravah. Kiti se nimamo cajta jebat s tunungi.
Plačam pa odpelem v lajf...;)

strawman ::

Ima kdo kak pameten povzetek kaj točno se spreminja pri davčni zakonodaji glede kripta v ZDA s tem Infrastructure Bill, ki ga zdaj sprejemajo?

strawman ::

MaticSLO je izjavil:

600M$ hack Polynetworka baje


Kot zanimivost, Tether je zamrznil del sredstev, ki si jih je hacker prisvojil.
A so naredili prav ali ne ne mislim ugibat, pove pa to veliko o dejanskem lastništvu USDT.

ManDriver ::

Kaj narediti, če preneseš coin (i.e. MATIC) preko napačne oz. nepodprte mreže?
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

Aquafriend ::



nekdo je vprasal za mino. Na grafu mina/btc. Takrat sem sicer povedal, da ni zadost podatkov, da bi lahko bolj natancno spekulirali, pa tudi ker je manjsi market cap kovanc, je vecji rizik, ker se lazje premika gor dol. Prvi narisan suport je zdrzal za nekaj casa, potem pa padel in se odbil tik nad drugim narisanim suportom (posevna crtkana crta). Tko, da imate sreco, od prejsnje objave je sel za priblizno 20 procentov gor v primerjavi z bitcoinom. Ampak jaz nisem sel v trejd, tko da tisti, ki ste imeli pogum, cestitke.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Evo, GT3 je v garaži. Zdaj pa gremo dalje. Kripto gre samo še gor kar pomeni vsak dan nov kup denarja za porabit. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Aquafriend je izjavil:



nekdo je vprasal za mino. Na grafu mina/btc. Takrat sem sicer povedal, da ni zadost podatkov, da bi lahko bolj natancno spekulirali, pa tudi ker je manjsi market cap kovanc, je vecji rizik, ker se lazje premika gor dol. Prvi narisan suport je zdrzal za nekaj casa, potem pa padel in se odbil tik nad drugim narisanim suportom (posevna crtkana crta). Tko, da imate sreco, od prejsnje objave je sel za priblizno 20 procentov gor v primerjavi z bitcoinom. Ampak jaz nisem sel v trejd, tko da tisti, ki ste imeli pogum, cestitke.

A res ne mors dat grafov v usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Senior Dev je izjavil:

Evo, GT3 je v garaži. Zdaj pa gremo dalje. Kripto gre samo še gor kar pomeni vsak dan nov kup denarja za porabit. :D

Srečno vožnjo! :)

Senior Dev ::

Če do jutri prebijemo 47k, kupim novi avtomobil nad 100k€!!! Tko zbog fore, ima se može se.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

strawman je izjavil:

MaticSLO je izjavil:

600M$ hack Polynetworka baje


Kot zanimivost, Tether je zamrznil del sredstev, ki si jih je hacker prisvojil.
A so naredili prav ali ne ne mislim ugibat, pove pa to veliko o dejanskem lastništvu USDT.


Kako tocno to naredijo, mi ni jasno, glede na to, da lahko hacker zamenja ta usdt v eth, ga opere preko tornado casha in cashouta?

Definitivno svojevrsten rekord. Mislim, da je to dalec najvecji defi hack.

https://rekt.news/leaderboard/

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Mene ne briga koliko milijard operejo, koliko milijard pohekajo... Meni je samo pomembno da gre gor!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

MaticSLO ::

Fee za swap na ethereumu(uniswapu) trenutno nekje 700$ :))

Verjetno posledica hacka...?

Zato pa cimprej na Polygon IMO. Potrpezljivo cakamo.

mr_chai ::

Uni k niste stopili na Mino, ste suckerji... V treh letih bo 30x

IgorCardanof ::

MaticSLO je izjavil:

Fee za swap na ethereumu(uniswapu) trenutno nekje 700$ :))

Verjetno posledica hacka...?

Zato pa cimprej na Polygon IMO. Potrpezljivo cakamo.


Vzrok je nft norija. V casu mintov in gas warow grejo feeji do vec tisoc $.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Ima kdo kripto kovanc? Sanjaj, da imas krila, sanjaj, da letis. Sanjaj, da lahko na luno se spustis. Sanjaj, da imas krila, sanjaj da zelis, sanjaj da ce hoces, si sreco ulovis.

kow ::

Pa smo ze (skoraj) nazaj na 2T m cap.

Tukaj bi se rad zahvalil FEDu in ECB. Printaj, samo sopaj!

m0LN4r ::

Eno vprasanje, kaksno je vase mnenje o Avstrijskem bitpandi, kot platformi oz. resnosti?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Projekt katerega se pomoje splača imeti na očeh v prihodnjih dneh je MoonPot. To je stranski projekt izredno uspešnega Beefy.finance. Kar se gre je to, da stejkaš (trenutno) CAKE za lep APY, hkrati pa si udeležen v loteriji za visoke nagrade.

Danes so imeli IDO, 500$ skupne prodaje, cena 1$ na token, jutri je pa listing. Glede na ves hype okoli projekta, zna bit vredu play.
Sam nisem prišel v ido.

https://play.moonpot.com/#/


Nekaj dni je mimo, kdorkoli je kupil je v lepem plusu. Ce si kupil v najslabsem moznem trenutku in sicer 1h po launchu, si v plusu kakih 10%. Ido cena je bila 1$ in prakticno kdorkoli je lahko kupil po ceni med 1-2$ nekaj ur po launchu. Sedaj smo na 4.3$

https://www.dextools.io/app/pancakeswap...


Zdej smo na 7.2$ ampak je vseeno to vse malo zasenceno, ker pumpa itak vse.

m0LN4r je izjavil:

Eno vprasanje, kaksno je vase mnenje o Avstrijskem bitpandi, kot platformi oz. resnosti?


Nevem kaj ponuja, cesar ne dobis na uveljavljenih menjlanicah. Kolikor sem slisal, so okej, ni pa nekega razloga, da bi trejdal pri njih.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

RVN in HOT sta mi naredila penzijo. Hvala fanta.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Aquafriend ::



v zadnjem casu sta icp in ftt ena izmed mocnejsih izmed top 100 kovancev. Na grafu je razmerje med icp in ftt. Narisan resistance, kjer se trenutno icp odbija navzdol v primerjavi s ftt. Ftt pa zadnje case raste ko norc, ne vem zakaj. Pa tudi ne vem do kdaj bo. Tole ni financni nasvet, le zanimivost. Ce sta bila do zdej najmocnejsa, to ne pomen, da bo tudi v prihodnje.

IgorCardanof ::

Aqua, glede na to, da si beast trejder in si zmozen sluzit milijonske zneske, do denarja ti pa ni, si kaj razmisljal, da bi trejdal in delal milijone, zasluzen denar pa dajal v dobrodelne namene?

energetik ::

Npr. lahko bi razdelil dobiček vse tistim, ko so v kriptu izgubili svoje vložke :))

Lennzi ::

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

Mato989 ::

Lennzi je izjavil:

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.



Nič meni ne pomaga do kamorkoli pridemo če ni časovnega okvirja podanega nima nihče prav... jaz tudi lahko rečem da bo BTC 100k... prav, ampak kdaj =) Tu je bistvo napovedi za mene.

Drugače pa ne vem zakaj si moj citat vzel, saj sem napisal da rallyem kjer se sveča ne zaključi na 8h nad 40k ne verjamem in res je bilo tako...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Tako nekako meje 48k, 50k, 52k so vse potencialni odboji navzdol. Vsaj kolikor berem v telegramih, ima kar nekaj ljudi nastavljeno tarco za tam okoli.

Je pa jasno, da smo trenutno vsaj v (zacasnem?) bullu, ce pa iotex zaradi coinbase listings v enem dnevu naredi x3. Pa 30 drugih top kovancev tudi gor 20%+

Dejansko lahko vsi pridejo v penzijo.

Lennzi je izjavil:

Mato989 je 25. maj 2021 ob 12:37 izjavil:

Jasno je da če se sveča ali 2 ne zaključita nad 40k (po možnosti vsaj 8h sveča) bomo težmko imeli uptrend in ne verjamem tem rallyem


Še vedno smo v bull-u, imamo korekcijo. Nad 40k bomo že prišli. Nekje do 45,46k. Mogoče celo 50k, potem pa drop proti 12k. Potembomo pa počasi gledali proti nakupu

Kriptobog je zadel v nulo mato989. Pripravi usdc za nakup, še prej pa za short.

Jeff bo prišel na svoj račun. On že od lani govori, da bomo ovce ostrižene.


Amaterji smo pa tako ali tako vedno strizeni.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Če danes prebijemo 48k, grem jutri po še en avto nad 100k eur. Ima se može se. Lp, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

perci ::

To si zdej tko napisal, kot da je to v tej temi nekaj posebnega.

Motion ::

Me skorj kap ko povežem MM denarnico z POO Coin appom. :)):))

Vsi ti scam coini :)):))

Aquafriend ::

Danes je zlo velik kriptovalut, ki so naredile breakout v primerjavi z usd pa tudi v primerjavi z btc. Vsaj na 4 urnem grafu. Ce nastejem samo nekaj, Matic, Uni. Oboje, usd pa v satoshijih. Na dnevnem grafu pa se cakamo zakljucke svec. Doge tudi v usd ampak tik pod mejo v primerjavi z btc.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Hvala za to izjemno analizo. Tudi samo znamo pogledati na coinmarketcap spletno stran ;((

Aquafriend ::

hvala, tudi sebe kdaj pohval, zakaj taka skromnost?:)

 matic/usd

matic/usd


 matic/eth

matic/eth


 matic/btc

matic/btc


 matic/uni

matic/uni


..................................

 uni/usd

uni/usd


 uni/eth

uni/eth



narisanih nekaj suportov in resistance mej za matic in uni grafe, en graf kaze tudi ramzerje med matic/uni.

DeeJay ::

iLayer... zelo shillan projekt je odprl še en WL
https://share-w.in/fu9p0a-28748
Don't f with me.
««
710 / 1491
»»