» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
704 / 1453
»»

perci ::

kow je izjavil:

Anney je izjavil:

Zakaj se ubadate s temi, ubadajte se, da postanete kot oni.


Ne bos verjel, ne zelijo vsi cas prezivljati z 20 letnicami.

S tem v končni fazi ni nujno nič narobe, je pa patetično, da neke kes pi... Vabi na boat, pa se to neke nikakve iz nekega pateticnega tv showa.

IgorCardanof ::

KCC - Kucoin kopija ETH chaina sem zamudil in posledično tudi mnoge kovance, ki so tu hitro naredili x10, x50, x100. 2 dni nazaj je launchal OKEX Chain, tega pa tokrat ne zamujam.

Gremo ful degen mode. :D 5 socialnih naložimo gor, pa da vidmo a lahko priigramo kakšno socialno bonusa.

IgorCardanof ::

Začenjamo s PND - Pandadex https://info.pandaex.org/token/0x8eac9d..., CHE - Cherryswap in pa FLUX. PandaSwap farming se začne čez 6 ur.

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

perci je izjavil:

A je za Blizeriana treba kej elaborirat?

Bilzerian je vzel puf in wannabe instagram modele plačal, da grejo k njemu.

Merlak jih je kolikor vemo povabil, ne plačal? Poleg tega ni vzel pufa za jahto. Ne zdi se mi povsem fer primerjava.

In če se je obdal z mladimi bejbami, kaj potem? Ko si je leta 2005 Slavoj Žižek omislil 26 let staro ženo, fotomodel, 30 let mlajšo od sebe, si ga kaj obsojal?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kow ::

Kolikor vem je bil porocen s sami intelektualkami in ne 20 letnicami, ki so vzhicene ko pridejo na jahto.

"Žižek je bil poročen štirikrat. Prvič z muzikološko bibliotekarko Ksenijo Požar, drugič z Renato Salecl - svetovno znano slovensko filozofinjo, tretjič z argentinsko manekenko Analio Hounie in četrtič s kulturno novinarko pri časopisu Delo in pisateljico Jelo Krečič."

Bom kar domneval, da je tista kaj vec kot samo manekenka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

A. Smith ::

Seveda domnevaš narobe. Je sicer študirala neko jezikoslovje, ampak menda ni bila nek presežek. Daleč od intelektualke.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kow ::

Bos moral podati kaksno njeno biografijo. Za Salecl ni dvoma, da je 10x pametnejsa kot Merlak.

A. Smith ::

kow je izjavil:

Bos moral podati kaksno njeno biografijo. Za Salecl ni dvoma, da je 10x pametnejsa kot Merlak.

Pustimo ostale tri, govora je o Analii Hounie. In kar sam si preveri zadeve, ne bom jaz guglal namesto tebe. V tistem času je mislim, da študirala Lacanovo filozofijo, a je potem ostala manekenka.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kow ::

Ok, fair enough. Intelektualka je res premocen izraz. Je pa izobrazena in verjetno vajena intelktualnih pogovorov (iz take familije).
Zdej, kaj je mel Merlak na tisti svoji jahtici... dvomim, da bodo ravno doktorate delale, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

hamez66 ::

perci je izjavil:

kow je izjavil:

Anney je izjavil:

Zakaj se ubadate s temi, ubadajte se, da postanete kot oni.


Ne bos verjel, ne zelijo vsi cas prezivljati z 20 letnicami.

S tem v končni fazi ni nujno nič narobe, je pa patetično, da neke kes pi... Vabi na boat, pa se to neke nikakve iz nekega pateticnega tv showa.


Sori perci ampak supermodele si nam ti pobral, tako da se moramo ostali zadovoljiti z nikakvimi ženskami.

IgorCardanof ::

Nadaljujemo Binance regulacije: Ukinjajo se Futures in Derivatives market v Nemčji, Italiji in na Nizozemskem.
https://www.binance.com/en/support/anno...

perci ::

hamez66 je izjavil:

perci je izjavil:

kow je izjavil:

Anney je izjavil:

Zakaj se ubadate s temi, ubadajte se, da postanete kot oni.


Ne bos verjel, ne zelijo vsi cas prezivljati z 20 letnicami.

S tem v končni fazi ni nujno nič narobe, je pa patetično, da neke kes pi... Vabi na boat, pa se to neke nikakve iz nekega pateticnega tv showa.


Sori perci ampak supermodele si nam ti pobral, tako da se moramo ostali zadovoljiti z nikakvimi ženskami.

Nisem več 20, da bi mi dogajali supermodeli. Sploh se mi pa ni treba razkazovati z njimi.

No, eni ste (Merlak included) pač ostali na razvojni stopnji 20-letnika. Zdej, a je s tem kaj narobe ali ne....osebno mislim, da je.

IgorCardanof ::

Perci, da spet gremo malo z offtopica, si dokupil kakšen kovanec okoli 30k?

perci ::

Ne, spet sem zamudil.

Motion ::

sej bo še priložnosti :D;((

Gremo do 35k tam je MA50?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

kow ::

Pod 25k ne vem, ce bomo se kdaj sli oz. recimo da govorimo za 2-3 leti. Jaz bom definitivno kupoval pod 32k.
Kupujem sicer eter, ampak se mi zdi, da mam vec feelinga kje je floor za btc, kot eth (ker je korelirano, gledam btc, kdaj kupovati eter)

Mimogrede, london fork naslednji teden. Za merge pa so naredili EIP.
https://eips.ethereum.org/EIPS/eip-3675

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Senior Dev ::

A bomo mi kdaj živeli kot Bilzerian in Merlak od kripta?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Ne, ker Merlak je rekel da se ne bo nikoli upokojil.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hamez66 ::

perci je izjavil:

hamez66 je izjavil:

perci je izjavil:

kow je izjavil:

Anney je izjavil:

Zakaj se ubadate s temi, ubadajte se, da postanete kot oni.


Ne bos verjel, ne zelijo vsi cas prezivljati z 20 letnicami.

S tem v končni fazi ni nujno nič narobe, je pa patetično, da neke kes pi... Vabi na boat, pa se to neke nikakve iz nekega pateticnega tv showa.


Sori perci ampak supermodele si nam ti pobral, tako da se moramo ostali zadovoljiti z nikakvimi ženskami.

Nisem več 20, da bi mi dogajali supermodeli. Sploh se mi pa ni treba razkazovati z njimi.

No, eni ste (Merlak included) pač ostali na razvojni stopnji 20-letnika. Zdej, a je s tem kaj narobe ali ne....osebno mislim, da je.


Mislim, da se nisva razumela, ampak ni panike. Veš, tudi sam sem po oddaji odgovora razmišljal o tem, da "supermodel" ni pravi termin za to, kar sem želel sporočiti. Pač ta boljše ženske ste nam pobrali ti in tebi podobni šampioni. Saj je prav tako, tisti, ki smo ostali v 20ih pač ne moremo imeti najboljših.

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne, ker Merlak je rekel da se ne bo nikoli upokojil.


Lmao. Saj je upokojen, a ni? Razen ce owna kaksen projekt?

perci ::

Mislim, da se nisva razumela, ampak ni panike. Veš, tudi sam sem po oddaji odgovora razmišljal o tem, da "supermodel" ni pravi termin za to, kar sem želel sporočiti. Pač ta boljše ženske ste nam pobrali ti in tebi podobni šampioni. Saj je prav tako, tisti, ki smo ostali v 20ih pač ne moremo imeti najboljših.

Ne vem, če sem šampion, se pa sigurno visoko cenim :D:D:D. Sicer pa ....taboljše ženske je pobralo tudi dosti kretenov (pač še niso znale izbirati), tako da imaš dosti ločitev in priložnosti cel kup :).

IgorCardanof ::

Pa po možnosti 2 tuja otroka zraven. Super priložnost!

kow ::

Hja, zivljenje ni potica. Kaj zdej.. mrtev konec tedna, a? Mrbit bo kaksno vikend presenecenje.

IL_DIAVOLO ::

kow je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne, ker Merlak je rekel da se ne bo nikoli upokojil.


Lmao. Saj je upokojen, a ni? Razen ce owna kaksen projekt?


Kolko vem ma se vedno svojo firmo, se hvalil se je kako uspesno posluje firma med pandemijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mana ::

Kaj naj odpišem? Dejte mi kak dober odgovor! Ne morem verjeti, da so mi poslali nov mail, ko sem zahtevala dvig gotovine. Najprej so zahtevali remote dostop do računalnika, sem jih zavrnila in rekla, da naj mi navodila pošljejo po pošti in dobim tole! Ne morem verjeti. Hočejo 10 % da plačam, šele lahko dvignem keš... Valda ne bom plačala, sem dojela kaj je nateg... da ne bo kdo mislil drugače... Ne morem verjeti, da te ljudi ni nič sram.
Imena in pirimiki pa so Max Write, Maria Nowak, Mark Samuels.... in še dva več... To gre kar od enega do drugega. Itak so imena najbrž vsa izmišljena.

Kaj pravite na tole? Vprašam strokovnjake.

Dear,

Hope this email finds you well. My name is "xy" working here in Financial Department in Capital of Focus. Find the instructions to make a withdrawal below. First of all we need to create a wallet for the withdrawal. Kindly pass the verification on this platform following all the instructions on the website.

https://itez.com/

After you will be done with the creation of the wallet, you will need to pay 10% commission for the amount you will be withdrawing - for this I will need to guide you by a phonecall, since there are limitations which usually change from time to time.

After you are done paying the commission, you can make a withdrawal request and enter your wallet - the money will be transferred to your wallet so you can transfer it into your bank account.

In case of any questions, reach me by this email address.

Best regards, Maria Nowak
Financial Department| Capital of Focus LTD
+420296842405
m_nowak@capitaloffocus.com

IgorCardanof ::

Ok, si napisala enkrat je bilo ok. Si napisala drugič, vredu. Vedno smo ti povedali, bila si naivna, izgubila si denar, ne bo ga nazaj. Zakaj sedaj tu pišeš še 4ič? Zakaj se še trudiš? TEGA DENARJA NE BO, NIKOLI VEČ. Zakaj zapravljaš še dodaten čas?

Mana ::

Jeff, ne štekaš. To me še kar kličejo. Enkrat sem za foro, kao test na tem portalu navedla znesek 10.000 evrov, da hočem položit. To je bila itak samo fora, testiranje te strani. Še prej pa sem rekla, da hočem dvig denarja. In potem me je dejansko nekdo klical in rekel, da je videl, da sem hotela položit 10.000 evrov (to ni res, ker je bil samo test). In potem jaz njemu nazaj vsa zgrožena, rečem, kako se lahko ukvarja s tako resnimi stvarmi kot je denar, če pozabi da ljudje hočejo dvig denarja, šele potem pa polog. Tip je prekinil zvezo, dobesedno, ker sem res delovala šokirana, kot kako lahko 5 let star mulc dela z denarjem... V tem stilu.

Potem me je dejansko klical nekdo drug in rekel, da sem zahtevala dvig denarja. In se ponudil, da preko mojega računalnika me vodi do dviga. Zavrnila sem ga in rekla, da naj mi pošlje navodila po pošti.

Danes me kliče spet druga ženska in mi pove, da ji je tisti predhodni naročil, da hočem dvig denarja in mi je ona poslala tale mail, kao navodila za dvig.

Veš, težko gledam, s kakšno lahkoto ljudem poberejo vse prihranke! Ne moreš kar stran gledat in mižati kako ti prijatelje ukradejo pri belem dnevu ali znance ali sorodnike. Itak bo večina molčala, ker jih je sram. Mene pač ni. Se mi je zgodilo. Prvič (če bi imela kakšne prihranke bi se mi najbrž že prej, ko bi hotela vlagati). Pač ni bil nigerijski princ, nisem vedela, da so kriminalci specializirani na vseh področjih.

Razumem, da denarja ne bo nazaj, samo kako naj gledam da s tako lahkoto nadaljujejo kot da nič ni.

Vsaj kaj HUDO DOBREGA mi napište, da jim napišem nazaj!!!!!!!!!!!! Vsaj to! Za vse, ki so bili ogoljufani in tiste, ki jih več ni, ker so bili ogoljufani.

Mato989 ::

Mana odpri onlyfans ce si dobra bos zasluzila nazaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mana ::

Sedaj ravno berem Enciklopedijo čarovnih rastlin... Veš kako je pri ženskah... ti povem, tko kot v enem verzu (nedavno sem ga našla, šele po tem verzu sem kupila to knjigo he he he he):

"Ženske smo angeli, in če kdo zlomi naša krila še naprej letimo na metli...."

Senior Dev ::

Moja soseda ima OnlyFans in zaslužki niso tako dobri kot pravijo. Preko popoldanskega s.p. ji to prinese samo kakih 4000€ na mesec.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mana ::

Mato989 je izjavil:

Mana odpri onlyfans ce si dobra bos zasluzila nazaj


Nekaj bo treba narediti, samo ne vem, če je onlyfans primeren zame, nekaj že zaradi let, tko da čiste golote se ne grem, drznih spodnjih oblačil pa nimam.
Še kakšna ideja, kako do denarja? Nič nisem med ljudmi (razen ozkega kroga, ki živi v ozkem svetu, čeprav je širši od mojega je za moje pojme še vedno ozek), nič ne vem kaj dogaja, kje. Svet se vrti naprej, samo brez mene. Kritično mi manjka ključnih informacij, zato tudi denarja ni in vsega ostalega tudi ne. Sem zelo asocialno bitje.

Mato989 ::

Mana je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mana odpri onlyfans ce si dobra bos zasluzila nazaj


Nekaj bo treba narediti, samo ne vem, če je onlyfans primeren zame, nekaj že zaradi let, tko da čiste golote se ne grem, drznih spodnjih oblačil pa nimam.
Še kakšna ideja, kako do denarja? Nič nisem med ljudmi (razen ozkega kroga, ki živi v ozkem svetu, čeprav je širši od mojega je za moje pojme še vedno ozek), nič ne vem kaj dogaja, kje. Svet se vrti naprej, samo brez mene. Kritično mi manjka ključnih informacij, zato tudi denarja ni in vsega ostalega tudi ne. Sem zelo asocialno bitje.


Naga na onlyfans in faco skrij pa je izpolnjuje fetise perverznezev pa bo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mana ::

Mato989 je izjavil:

Mana je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mana odpri onlyfans ce si dobra bos zasluzila nazaj


Nekaj bo treba narediti, samo ne vem, če je onlyfans primeren zame, nekaj že zaradi let, tko da čiste golote se ne grem, drznih spodnjih oblačil pa nimam.
Še kakšna ideja, kako do denarja? Nič nisem med ljudmi (razen ozkega kroga, ki živi v ozkem svetu, čeprav je širši od mojega je za moje pojme še vedno ozek), nič ne vem kaj dogaja, kje. Svet se vrti naprej, samo brez mene. Kritično mi manjka ključnih informacij, zato tudi denarja ni in vsega ostalega tudi ne. Sem zelo asocialno bitje.


Naga na onlyfans in faco skrij pa je izpolnjuje fetise perverznezev pa bo


To pa ne bo šlo, ker še partnerja nimam, kaj šele, da bi šla v kaj takega. Nekako me moški ne zanimajo (nisem drugače usmerjena), ker jih zanima samo seks. Ne rabim tipa, ki ga zanima samo ena stvar. (Drugi mislijo, da imam premalo za pokazat pri teh letih, ko bi nekaj morala že imeti in tako se vrtim v začaranem krogu)

Sigurno obstaja kaj boljšega (moški imajo običajno denar in največ ga dajo, da se lahko živalsko obnašajo, svaka jim čast, res, pol so pa užaljeni, ko mu rečeš b'k), sej ne rabim 100.000 na mesec, zadovoljna bi bila že z neko povprečno slovensko plačo. Res mam socialni manjko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mana ()

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Pa po možnosti 2 tuja otroka zraven. Super priložnost!

:)) gremo nazaj na temo.

Mana je izjavil:

Sedaj ravno berem Enciklopedijo čarovnih rastlin... Veš kako je pri ženskah... ti povem, tko kot v enem verzu (nedavno sem ga našla, šele po tem verzu sem kupila to knjigo he he he he):

"Ženske smo angeli, in če kdo zlomi naša krila še naprej letimo na metli...."


Jst pa pravim tako: zenska imena hurikanov so z namenom zenska. Ko pride je vsa mokra, ko pa gre pa uzame hiso in otrok oziroma vse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Super, da si šel nazaj na temo, drugače pa kako je kaj mina?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Slabo
Alica pa leti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

A tista soseda, kam leti, po štengah dol?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Gor, gor
Ta ico je naredu lep ROI

https://coinmarketcap.com/currencies/my...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Nodi sej enkrat bo, vztrajaj. Ne daj se.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutO ::

Senior Dev je izjavil:

Moja soseda ima OnlyFans in zaslužki niso tako dobri kot pravijo. Preko popoldanskega s.p. ji to prinese samo kakih 4000€ na mesec.

No, če ne drugo, vsaj veš kako izgleda ta tvoja soseda brez cot. :)

Kripto ::

Mana je izjavil:

Jeff, ne štekaš. To me še kar kličejo. Enkrat sem za foro, kao test na tem portalu navedla znesek 10.000 evrov, da hočem položit. To je bila itak samo fora, testiranje te strani. Še prej pa sem rekla, da hočem dvig denarja. In potem me je dejansko nekdo klical in rekel, da je videl, da sem hotela položit 10.000 evrov (to ni res, ker je bil samo test). In potem jaz njemu nazaj vsa zgrožena, rečem, kako se lahko ukvarja s tako resnimi stvarmi kot je denar, če pozabi da ljudje hočejo dvig denarja, šele potem pa polog. Tip je prekinil zvezo, dobesedno, ker sem res delovala šokirana, kot kako lahko 5 let star mulc dela z denarjem... V tem stilu.

Potem me je dejansko klical nekdo drug in rekel, da sem zahtevala dvig denarja. In se ponudil, da preko mojega računalnika me vodi do dviga. Zavrnila sem ga in rekla, da naj mi pošlje navodila po pošti.

Danes me kliče spet druga ženska in mi pove, da ji je tisti predhodni naročil, da hočem dvig denarja in mi je ona poslala tale mail, kao navodila za dvig.

Veš, težko gledam, s kakšno lahkoto ljudem poberejo vse prihranke! Ne moreš kar stran gledat in mižati kako ti prijatelje ukradejo pri belem dnevu ali znance ali sorodnike. Itak bo večina molčala, ker jih je sram. Mene pač ni. Se mi je zgodilo. Prvič (če bi imela kakšne prihranke bi se mi najbrž že prej, ko bi hotela vlagati). Pač ni bil nigerijski princ, nisem vedela, da so kriminalci specializirani na vseh področjih.

Razumem, da denarja ne bo nazaj, samo kako naj gledam da s tako lahkoto nadaljujejo kot da nič ni.

Vsaj kaj HUDO DOBREGA mi napište, da jim napišem nazaj!!!!!!!!!!!! Vsaj to! Za vse, ki so bili ogoljufani in tiste, ki jih več ni, ker so bili ogoljufani.


Ofshore brokerjem omogoča delovanje v ofshore coni anonimnost...
Veš kaj bi jaz naredil. Simuliraj kot da hočeš položit 75.000 EUR. Ko te bodo klicali jim napleti zgodbo, da potrebuješ denar, ki si ga njim nakazala da boš lahko prišla do 75.000 EUR, ki jih želiš investirati. Da moraš npr. plačati sodne takse, da boš prišla do podedovanega denarja od babice, ki si ga podedovala po pokojni babici... Dokler ni plačana taksa ti banka ne dovoli prenesti denarja s tvojega računa. Da so to klicali z banke in ti povedali. In če ne boš plačala takso v roku 8 dni potem se bo še dodatno zavleklo, ker bo ponovljena sodna obravnava... Skratka naredi zgodbo in igraj svojo igro. Stane te nič.

Money is mindset!

Senior Dev ::

ETH to the moon, razlog pa verjetno tole:
https://siol.net/digisvet/novice/luksuz...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

delavec44 ::

Pismo, koliko je pa v tej temi spama in offtopica. Škoda, da en slo-tech ne premore resne teme o kriptu.

Anney ::

Kaj pa bi rad nov gem ali resne naložbe?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IgorCardanof ::

Samo geme prosim.

Po prvem dnevu gemblanja na OKEXchainu trenutno 0.5 socialne v minusu.

A. Smith ::

Evo, BTC na $40k, nam, ki smo trdili, da ne bo šel kaj dosti pod $30k in da bo kmalu nazaj gor obrnil, so pa govorili, da smo troli. Kdo je zdaj trol, pi*ke ene?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zezz ::

"what goes up must come down"..ne pozabit da že dolgo ni padlo, je pa možno da so inštiticije ratale še mal bol pogoltne pa čakajo da še mal naraste pa da se pol obere do kosti ? Padec sledi. Sicer pa kaj bi botrovalo da gre BTC spet na nov ATH? Vsi samo nekaj regulirajo in vi mislite da bo šlo to samo še navzgor? Folk nima več denarja ta stran metat, inflacija, regulacije. Kera prevara oz strani inštitucij ki si pa itak lastijo največ btc. V tem okolju lahko prezivojo in najbolj plavajo le day, swing trejderji..zanekrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

deadbeef ::

Merlak ima drugače rajši fante, tole z temi dekleti je bila samo predstava za javnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

Kripto mesi ::

Uni bogi, kaj je ze, aja kriptobogi je rekel, da bo slo do 20k, tako da nismo se reseni.

A. Smith ::

Zezz je izjavil:

"what goes up must come down"..ne pozabit da že dolgo ni padlo, je pa možno da so inštiticije ratale še mal bol pogoltne pa čakajo da še mal naraste pa da se pol obere do kosti ? Padec sledi.

Mogoče bo nekoč padec, ampak najprej bo "padec" na $100k.

https://sports.yahoo.com/german-institu...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis
««
704 / 1453
»»