» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
705 / 1441
»»

Anney ::

Ali mogoče kdo ve kje na katerem blockchainu bo baziral digitalni evro? Nekaj se sušlja.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zezz ::

Anney je izjavil:

Ali mogoče kdo ve kje na katerem blockchainu bo baziral digitalni evro? Nekaj se sušlja.

Na "svojem" tako kot že digitalni Yuan.

Zezz ::

A. Smith je izjavil:

Zezz je izjavil:

"what goes up must come down"..ne pozabit da že dolgo ni padlo, je pa možno da so inštiticije ratale še mal bol pogoltne pa čakajo da še mal naraste pa da se pol obere do kosti ? Padec sledi.

Mogoče bo nekoč padec, ampak najprej bo "padec" na $100k.

https://sports.yahoo.com/german-institu...

To ti je novica kot mafijski Salvador ki je Btc sprejel kot uradno valuto. Ko bo ena res negativna v smislu regulative od določene države bo šel btc dol za 10k minimalno. Seveda to bo lep izgovor inštitucij da bodo pobral profite :)

Anney ::

Zezz je izjavil:

Anney je izjavil:

Ali mogoče kdo ve kje na katerem blockchainu bo baziral digitalni evro? Nekaj se sušlja.

Na "svojem" tako kot že digitalni Yuan.


Misliš ali veš? Ker poti vodijo drugam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zezz ::

Vem, zmes vec blockchainov tako btc kot tudo eth in ostalih, mix

Povsod vzames samo dobre stvari slabe zavrzes, to je mix

Lahk pogledate vse moje komentarje za nazaj, do sedaj se nisem se v nicemer zmotil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zezz ::

Jutri senat glasuje o novem infrastrukturnem načrtu v katerem je omenjen tudo nadzor nad kripto. Saylor pa danes spet patetično hypa, ker bo zlo verjetno spet kmal dumpal. V glavnem lahko noc :)

Anney je izjavil:

https://futureu.europa.eu/processes/Eco...

Dvomim da bo Euro samo na enem in to na adi, Kitajci imajo miks vecih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

Anney ::

Kdor dvomi ne ve. Pa lahko noč. Samo kratek info sem dal, ker je debata zašla. Kanček resnosti, kam plujemo, pa da se vrnemo na temo. Kratek insert.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

lemur233 ::

Digitalni euro ne rabi biti na nobenmu blockchainu. Beri "ne rabi" = jim je v interesu, da ni.

Kripto ::

Zezz je izjavil:

"what goes up must come down"..ne pozabit da že dolgo ni padlo, je pa možno da so inštiticije ratale še mal bol pogoltne pa čakajo da še mal naraste pa da se pol obere do kosti ? Padec sledi. Sicer pa kaj bi botrovalo da gre BTC spet na nov ATH? Vsi samo nekaj regulirajo in vi mislite da bo šlo to samo še navzgor? Folk nima več denarja ta stran metat, inflacija, regulacije. Kera prevara oz strani inštitucij ki si pa itak lastijo največ btc. V tem okolju lahko prezivojo in najbolj plavajo le day, swing trejderji..zanekrat


Tudi inštitucije in veliki hočejo veliki dobiček. Samo zaženejo pump, počakajo da zagrizejo in potem opravijo "žetev". Vzrok in razloge za dump se potem išče v novicah, twittih... Vzorec je že kar znan. SMART money ve kako se dela denar.

Money is mindset!

MaticSLO ::

Bitstamp je listal euroTether. Niti nisem vedel da to obstaja :O

Preden se premaknejo birokrati v eu in dobimo uradni digitalni EUR bo minilo desetletje. Mislim da je pisalo da je namenjeno obdobje 1-2 let za raziskave oz. nekaj v tem smislu?


Sicer pa na macncheese bodo dodani auto-compounding pooli, ki bodo avtomatsko re-stakali, hkrati pa bo potreben time-lock. Sepravi namen je da se tokene kupi, zaklene in umakne iz cirkulacije. In ce denar prihaja noter, ven pa ne gre... Gre cena naravno gor. Edina inflacija, ki je gre hodlerjem oz stakerjem.
Ce potegnes tokene predcasno, si obdavcen z kaznijo, ki gre nato vestnim stakerjem.

Kriptovalute so dobre le za eno stvar in sicer ustvarjanje necesa iz nicesar :)) IMO je to edina priloznost za 1000x, ampak seveda je veliko vecja verjetnost da gre na 0.

SuperG ::

MaticSLO je izjavil:

Bitstamp je listal euroTether. Niti nisem vedel da to obstaja :O

Preden se premaknejo birokrati v eu in dobimo uradni digitalni EUR bo minilo desetletje. Mislim da je pisalo da je namenjeno obdobje 1-2 let za raziskave oz. nekaj v tem smislu?


Sicer pa na macncheese bodo dodani auto-compounding pooli, ki bodo avtomatsko re-stakali, hkrati pa bo potreben time-lock. Sepravi namen je da se tokene kupi, zaklene in umakne iz cirkulacije. In ce denar prihaja noter, ven pa ne gre... Gre cena naravno gor. Edina inflacija, ki je gre hodlerjem oz stakerjem.
Ce potegnes tokene predcasno, si obdavcen z kaznijo, ki gre nato vestnim stakerjem.

Kriptovalute so dobre le za eno stvar in sicer ustvarjanje necesa iz nicesar :)) IMO je to edina priloznost za 1000x, ampak seveda je veliko vecja verjetnost da gre na 0.



Kaj pa je razlika med eurotether in naprimer euro na binance? Na binancah imas lahko tudi euro nevem zakaj potem nebi v evrih denarja imel gor

MaticSLO ::

euroTether lahko posiljas med menjalnicami in walleti

SuperG ::

Mana je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mana je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mana odpri onlyfans ce si dobra bos zasluzila nazaj


Nekaj bo treba narediti, samo ne vem, če je onlyfans primeren zame, nekaj že zaradi let, tko da čiste golote se ne grem, drznih spodnjih oblačil pa nimam.
Še kakšna ideja, kako do denarja? Nič nisem med ljudmi (razen ozkega kroga, ki živi v ozkem svetu, čeprav je širši od mojega je za moje pojme še vedno ozek), nič ne vem kaj dogaja, kje. Svet se vrti naprej, samo brez mene. Kritično mi manjka ključnih informacij, zato tudi denarja ni in vsega ostalega tudi ne. Sem zelo asocialno bitje.


Naga na onlyfans in faco skrij pa je izpolnjuje fetise perverznezev pa bo


To pa ne bo šlo, ker še partnerja nimam, kaj šele, da bi šla v kaj takega. Nekako me moški ne zanimajo (nisem drugače usmerjena), ker jih zanima samo seks. Ne rabim tipa, ki ga zanima samo ena stvar. (Drugi mislijo, da imam premalo za pokazat pri teh letih, ko bi nekaj morala že imeti in tako se vrtim v začaranem krogu)

Sigurno obstaja kaj boljšega (moški imajo običajno denar in največ ga dajo, da se lahko živalsko obnašajo, svaka jim čast, res, pol so pa užaljeni, ko mu rečeš b'k), sej ne rabim 100.000 na mesec, zadovoljna bi bila že z neko povprečno slovensko plačo. Res mam socialni manjko.



Če nisi trol, se mi smiliš. Če te pri tvojih letih tako z lahkoto nategnejo pri vseh teh opozarjanjih potem se raje odjavi od interneta

MaticSLO je izjavil:

euroTether lahko posiljas med menjalnicami in walleti


Aha razumem nisem sploh pomislil ker tega neuporabljam. Dovolj so binance pancake swap in uniswap. Na denarnici je pa samo long term.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SuperG ()

Kripto ::

Zezz je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Zezz je izjavil:

"what goes up must come down"..ne pozabit da že dolgo ni padlo, je pa možno da so inštiticije ratale še mal bol pogoltne pa čakajo da še mal naraste pa da se pol obere do kosti ? Padec sledi.

Mogoče bo nekoč padec, ampak najprej bo "padec" na $100k.

https://sports.yahoo.com/german-institu...

To ti je novica kot mafijski Salvador ki je Btc sprejel kot uradno valuto. Ko bo ena res negativna v smislu regulative od določene države bo šel btc dol za 10k minimalno. Seveda to bo lep izgovor inštitucij da bodo pobral profite :)



Inštitucije in veliki hočejo veliki dobiček, zaradi tega vstopajo na trg. Samo zaženejo pump ko je primeren čas, počakajo da ostali zagrizejo in potem opravijo "žetev". Če si dovolj velik lahko to počneš z zelo visoko stopnjo predvidljivosti, z zelo majhnim tveganjem. Vzrok in razloge za dump se potem išče v negativnih novicah, twittih...z zamikom obrazložitev po različnih kanalih. Dumpanje se dogaja že mnogo prej, preden vidimo FLASH CRASHE, proste pade, dolge rdeće vertikale... Vzorec je več ali manj jasen, volatilnost je prav tako nekaj normalnega. SMART money ve natančno kdaj se vstopi in kdaj izstopi.

Money is mindset!

Aquafriend ::

Najbrz ze veste, da je med vikendom vec tveganja za fejk out. Na cme futures se je cena zaustavila ravno nekje na crti oziroma minimalno nad crto.

tommorrow ::

Uporablja kdo Bitpando? Ali jim moraš pošiljat dokumente, če želiš prodati za nek mali znesek (do 500 EUR) in ali je še kak drug "catch"?

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/do...

Dear Earth Citizens,

As you may know, I have dedicated my life to ensuring that humanity becomes a multi-planetary species. This involves work on four front: interplanetary flight, terraforming the planet, sending settlers, and creating an interplanetary currency. I am excited to announce today the launch of our forefront in our mission to Mars. The first interplanetary currency: Dogelon.

Technically, it is is a fork of Dogecoin, in the same sense that a knife is a fork of a spoon. I have named it after the capital city of Mars: Dogelon (pronounced Dog-a-lon, not Doge Elon because that would be arrogant). The ticker is Dogelon (ELON), which should help prevent any confusion. I am launching this currency today, in anticipation of bringing the first settlers to Mars, for a very specific reason: To help people take the trip with me. A lot of good people have hopes of one day reaching the Moon.

In my opinion, of course, this is a very low aspiration. We want to reach Mars and beyond. However, many of those good people are rugged, or buy scam tokens that can't be sold. For this reason, the Dogelon community pledges to send tokens over time to victims of rugs and scams, so that the worst day of their trading life can be turned into their best. And after some time, they will be able to join us on our regular flights to Mars....

Here are some other articles that you may be interested in:
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

Musk bi jih moral tožiti za tole. Zlorabljajo njegovo ime in dejavnost (polet na mars) za pumpanje svojega ničvrednega shitcoina. Ne spomnim se, kdaj sem videl bolj nesramno izkoriščanje znanega tujega imena.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

say whaa
https://www.redbull.com/int-en/redbullr...


Lmao
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi, nic Mino ne omenjas.

MaticSLO ::

Kaksni so obcutki ob redbull sponzorstvu?

Ker to dobesedno sponzorirajo z vasim denarjem.

hamez66 ::

profesjonalc ::

Zezz je izjavil:


Lahk pogledate vse moje komentarje za nazaj, do sedaj se nisem se v nicemer zmotil


Če pa ti nisi največji troll te teme, potem pa res nevem… Še Senior Deva premagas

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Nodi, nic Mino ne omenjas.


Meh
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Anney ::

Jaz sem danes klical eno, tisto kristalno kuglo, no moja je, pa pravi da bomo vsi prikrbljeni, oča pa nosi denar, smo 4je bo nas pa 5, tako pravi. Kam vložit, pa ne bom v mojo, hvala, rabim dnar, tri ni mačji kašelj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Dober dan ::

Nihče od vas tukaj si ne zasluži drugega, kot, da greste v prisilno suženjstvo. Za malico pa bič čez hrbet. Sram vas naj bo, da ne znate spraviti skupaj vsaj malo berljive oz. razumljive stavke! In potem bi radi imeli miljone na računu?

kow ::

Res je. Da bo za malico, sem prodal malo etra.

Aquafriend ::

Dragi moji kripto trejdarji. V vsakem bull runu je tudi nekaj padcev. Tudi v vsakem bear marketu je nekaj vzponov. Tudi v simbolu za yin yang sta dve pikici, ki predstavljata tocno to. V vsaki polovici je pikica oziroma malenkost nasprotja. V pozitivni polovici je pikica negativnosti. V negativni polovici pa je malenkost pozitivnosti. Vsak dober trejdar ima tudi kak dan ko mu ne gre. Pa vsak se tako slab trejder ima svoj dan, ko tudi kura zrno najde. Tudi pri resnih komentatorjih je tako. Pa pri trolih tudi.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Pazite pumpa gre preko oglaševanja. Nekdo je vrgel milijone v oglase da bo dumpal na množico.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Aquafriend ::

V ponedeljek zgodaj zjutraj, oziroma ponoci, ko se odpre cme futures, bo znano vec. Zaenkrat je bolj tvegano, saj vikend botom nikol ne mores zaupat.

vaščan ::

Kako je kaj v sloveniji z ada je mogoče tudi kakšen projekt v igri? Zaenkrat sem videl pool obstaja. Zanimivo bo videt, ko ta reč zalavfa na polno. zna biti, da bo šlo precej projektov iz eth na kardano.

IgorCardanof ::

Je zelo odvisno, ali bo ada do leta 2030 že imela smart contracte ali bo slučajno še kakšen delay.

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

Je zelo odvisno, ali bo ada do leta 2030 že imela smart contracte ali bo slučajno še kakšen delay.

Uff, brutalna.

IL_DIAVOLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Je zelo odvisno, ali bo ada do leta 2030 že imela smart contracte ali bo slučajno še kakšen delay.


:D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vaščan ::

Do konca leta naj bi zalavfal malo sem gledal ada projekte naprimer SundaeSwap zanimiva fora daš ado steakat v njihov pool in dobivaš kovance od SundaeSwap potem ko kovanc pride dejansko ven ga lahko kupiš tudi na menjalnicah, če kovanc zraste v parih letih kot naprimer pancakeswap zmaga totalna. Razen če ga povozi kakšen Ergodex cena zanj je trenutno tudi precej mamljiva.

IgorCardanof ::

Ja tako je zdej. Kdaj bodo ada smart contracti ne vemo. Pravli so, da že leta 2020, jih ni bilo. So rekli marca letos, jih ni bilo. Naslednji rok pravijo septembra, jih tudi najbrž ne bo. Enkrat sicer slej kot prej bojo, je pa to še zmeraj en izredno majhen korak v smeri, da cardano sploh kdaj kaj bo.

Zaenkrat se vse dogaja na Ethereumu. Imaš druge chaine, ki tudi imajo smart contracte, nekaj prometa je, poskušajo vzet market Ethereum chainu, pa ne gre. Vse kar delajo večinoma je le, da kopirajo delujoče produkte z Ethereum chaina. Da bi se spomnili kaj svojega, to ne gre. Edina izjema tu je Solana, ki lahko zaradi svoje hitrosti omogoča trgovanje prav z order bookom kot smo ga vajeni na menjalnicah. Tako da ti produkti na Solani so unikatni.

Kaj bo, ko bodo smart contracti na cardanu? Najbrž bo nek uvoden hype. Naredilo se bo 1001 kopijo že delujučih produktov z Ethereum chaina. Zagotovo bomo imeli 101 ponzi yield farmo, pa aggregatorje, pa memecoine, pa memecoine z reflekcijo in ves podoben bs. Potem bo pa prišlo do pravega testa, ali bo iz cardana kdaj kaj. Ker publika se ne bo kar preselila iz ethja ali bscja na cardano, če pač cardano ne bo ponujal nečesa res ugodnega. Ali ogromno transakcij ali izredno nizke feeje ali kaj drugega.

Kar pa je res, je pa to, da ima Cardano in Hoskinson ogromen kult za sabo.

Senior Dev ::

Do mene je prišla informacija da so institucije zaščitile padec pod 40k. Sreča da sem na 29k šel allin.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Machete ::

Itak, prodal si pa pri 64k ane.. Jaz tudi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Senior Dev ::

Machete je izjavil:

Itak, prodal si pa pri 64k ane.. Jaz tudi.

Dobro za tebe. Ti privoščim. Zdaj pa samo YOLO in gremo čaga na pune.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DeeJay ::

Baby Golden SailorMoon lfg!
https://share-w.in/hfuhfh-28916
Don't f with me.

IgorCardanof ::

Projekt katerega se pomoje splača imeti na očeh v prihodnjih dneh je MoonPot. To je stranski projekt izredno uspešnega Beefy.finance. Kar se gre je to, da stejkaš (trenutno) CAKE za lep APY, hkrati pa si udeležen v loteriji za visoke nagrade.

Danes so imeli IDO, 500$ skupne prodaje, cena 1$ na token, jutri je pa listing. Glede na ves hype okoli projekta, zna bit vredu play.
Sam nisem prišel v ido.

https://play.moonpot.com/#/

Mana ::

Nekdo mi je pred kratkim namignil, kako naj napišem, pa sem poskusila podobno. (povedali ste mi, da gre za spletno goljufijo). Takole sem jim napisala v angleškem jeziku.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

Še kakšen predlog? Kaj boljšega? Naj še kako popravim?

Anney ::

Pojdi na morje in pozabi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Mana je izjavil:

Nekdo mi je pred kratkim namignil, kako naj napišem, pa sem poskusila podobno. (povedali ste mi, da gre za spletno goljufijo). Takole sem jim napisala v angleškem jeziku.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

Še kakšen predlog? Kaj boljšega? Naj še kako popravim?


Nevem, ce bi bil rug pull, phising preko metamaska je to opravicljivo, to kar pa ti pises, pa polnolnetna oseba ne bi smela poceti ali pa se hecas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MaticSLO ::

Sprijazni se z tem, da denarja nazaj ne bo. Vsaka sola nekaj stane. Izgubljen denar je v tem primeru pac cena, ki si jo placala za to zivljensko lekcijo, ki je ne bos nikoli pozabila. Sedaj ves, da se denarja ne posilja tujcem in da je na internetu malo morje predatorjev, ki prezijo na nic hudega slutece zrtve in jim je malo mar za dobrobit drugih.

GupeM ::

Kako mu/ji nasedate. Trola vas že 2 meseca, pa še kar nasedate.

IgorCardanof ::

Zdaj se mora hitro obrnit navzgor. Zdi se kot da institucije unloadajo spet na nas ...
««
705 / 1441
»»