» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
694 / 1452
»»

Senior Dev ::

perci, jaz bi na tvojem mestu tukaj naredil konec. Mislim da je vrag vzel šalo. :|
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Ne še, bika še ni konec, pa zabavni ste, Mando se bo naveličal.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

uvodV?? ::

A kit je bannan iz te teme? Druge aktivno zapira, ko postanejo zanavne

m0LN4r ::

Motion je izjavil:

Kam bo šlo jutri ko se odpre trgovanje. Gor ali dol?

Nevem. Do explain?
Lahko, da ne bo nobenega kupca, lahko pa da bo naval?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Morison ::

Senior Dev je izjavil:

perci, jaz bi na tvojem mestu tukaj naredil konec. Mislim da je vrag vzel šalo. :|

Hahaha.
Kdo se oglaša.
Res pa, da ti dam čist prav. Vrag je že zdavnaj vzel šalo. In zdavnaj bi bilo že treba naredit red. Najprej bi začel pri tebi.


Anney je izjavil:

Ne še, bika še ni konec, pa zabavni ste, Mando se bo naveličal.

Nč bat. Jaz se ne bom naveličal! Mam pa čas do konca lajfa.
Ustavi me lahko samo višja sila. Samo potem vemo kje smo.
Nehal bom samo, ko bo ta malikurac zapustil temo ali odstranjen iz teme, tako ali drugače!

hamez66 ::

No super, Mando, bo zgleda potrebno prositi moderatorja, da te brcne iz teme. Res smetiš s svojimi debilizmi.

Anney ::

Mando podi pameten in napiši nekaj koristnega, človek ti je sam povedal. Pa bo mir v bajti.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

A. Smith ::

hamez66 je izjavil:

No super, Mando, bo zgleda potrebno prositi moderatorja, da te brcne iz teme. Res smetiš s svojimi debilizmi.

Mislim, da ne smemo tega.
Namreč, v tej temi smo sami troli. Če prosimo na pomoč moderatorje, to pomeni, da je trol Mando strolal vse ostale trole in mu zatorej priznavamo premoč :))
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

perci ::

Mando, chill. Tema je joke, žalimo se pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Morison ::

perci je izjavil:

Mando, chill. Tema je joke, žalimo se pa ne.

Zakaj jaz!
Imaš veliko več drugih pacientov, ki so za ohladit bili že pred mano. Nobenega nisem prvi žalil. Pojdi gledat za nazaj kdo je začel žalit, če si moderator tako kot se zagre. Zato tudi tak odziv. Ja prav imaš žalimo se NE!
Zakaj si pa potem dovolil, da drugi mene žalijo!

m0LN4r ::

Pa kako se lahko uzalite, ko smo na poti do 300k.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MaticSLO ::

Na makaronu in siru lahko sedaj stakate DOGE2 in sluzite XVMC :))

V prihodnosti se bo lahko sluzilo "interest on interest". Ce bos stakal DOGE2 ali XVMC, bos lahko hkrati earnal se extra tokene DOGE420 in DOGE69 8-)8-)8-)

So pa yield farmice ponesrecen model, tako da se bo treba malo prilagodit. Verjetno bodo dodani time-lock contracti za stakanje, podobno kot pri Hexu. Za dlje kot se commitas k stakanju, visja je obrestna mera. Ce withdrawas prematurely, bos obdavcen in zgubil nek % kovancev. S tem se rewarda hodlerje. Inflacija je pa relativno nizka.

Dobri pumpamentalsi, ce se bo prijelo je pa druga stvar.

Senior Dev ::

Po državi se počasi premika izrazita nevihtna linija
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Morison ::

Še vedno nisem dobil odgovora!
Torej Seniorjevi ideotizmi in trolanje je joke!
Žaljenje mene je joke.
Ko pa začnemo "resno" debato je pa žaljenje!
LOL
Raje zapri to joke temo.
Če ne drugega sem naredil malo reda v tej temi. Da ne bo samo joke.

IL_DIAVOLO ::

Zakaj bi zaklepali temo zaradi enega Lojzeta?

Lp Jože
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

Tisti kr ste v fijatu, kolk časa bote še čakali preden greste spet v nakupe? Čakaste da gre BTC vsaj čez MA200 na dnevnem

IgorCardanof ::

Konec poletja zacnem prihajat nazaj v market oziroma ce bo kolaps btcja na 26k, potem pa z nekim delezem ze sedaj.

Nakupi bodo btc, eth, ada, dot, rune, ksm in pa gaming+nft projekti. Kaki sand, mana, enjin , theta in pa se kaki bolj low cap. Glede teh bo treba se narest research.

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Konec poletja zacnem prihajat nazaj v market oziroma ce bo kolaps btcja na 26k, potem pa z nekim delezem ze sedaj.

Nakupi bodo btc, eth, ada, dot, rune, ksm in pa gaming+nft projekti. Kaki sand, mana, enjin , theta in pa se kaki bolj low cap. Glede teh bo treba se narest research.


Veš kam greš ti lahko!

IgorCardanof je izjavil:

...
S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!

IgorCardanof je izjavil:


Nimam kolegov v RL, tako da ni problem. Imam ta forum pa potem še nekaj pišem na medover.net in pa na zadovoljna.si


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

IgorCardanof je izjavil:


Pa še mejhn kurac imam.

maticb492 ::

Mando ti si 10x bolj tečn od Tezosa, on je vsaj smešen ko trolla, ti pa samo izpadeš kot idiot.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Morison ::

perci je izjavil:

Mando, chill. Tema je joke,...


To je zate joke!

IgorCardanof je izjavil:

...
S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!

IgorCardanof je izjavil:


Nimam kolegov v RL, tako da ni problem. Imam ta forum pa potem še nekaj pišem na medover.net in pa na zadovoljna.si


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

IgorCardanof je izjavil:


Pa še mejhn kurac imam.


Tema je itak joke.
Saj tako pravi moderator.
Potem se pa hecajmo.
Važno da se ne žalimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

uvodV?? ::

A lohk banamo Mandota? Kuri mi hrvaške roaming podatke.

Lp z Jahte!

zelenobeli ::

Mando, Mana, isti k.... Oba najedata.

showsover ::

uvodV?? je izjavil:

Jahte!

Ja, kako ji je ime?

Kripto ::

Motion je izjavil:

Tisti kr ste v fijatu, kolk časa bote še čakali preden greste spet v nakupe? Čakaste da gre BTC vsaj čez MA200 na dnevnem


September/oktober. Morda že prej, odvisno od situacije. Vstopna točka je pri meni v planu, ko se začne poletna raprodaja.

Money is mindset!

IgorCardanof ::

PlanB - Clovek, ki si je leta 2019 izmislil S2F model s tem, da je potegnil nekaj random stopnicastih crt na graf, je dobil veliko prevec pozornosti, kot si jo zasluzi. Se vec, marsikdo je zaradi njega izgubil ogromno (potencialnega) denarja.

Model je bil narejen po nacinu vlecenja crt in podobnosti iz prejsnih balonov in kar nekako, ga je masovna mnozica sprejela kot edino mozno resnico in natancen napovedni model za bitcoin, ceprav je bil model nastavljen na zgodovinskih podatkih in nikoli stestiran v zivo.

Makes you wonder ...

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

PlanB - Clovek, ki si je leta 2019 izmislil S2F model s tem, da je potegnil nekaj random stopnicastih crt na graf, je dobil veliko prevec pozornosti, kot si jo zasluzi. Se vec, marsikdo je zaradi njega izgubil ogromno (potencialnega) denarja.

Model je bil narejen po nacinu vlecenja crt in podobnosti iz prejsnih balonov in kar nekako, ga je masovna mnozica sprejela kot edino mozno resnico in natancen napovedni model za bitcoin, ceprav je bil model nastavljen na zgodovinskih podatkih in nikoli stestiran v zivo.

Makes you wonder ...


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

Portfolio ::

Eden izmed najbolj omenjenih kovancev na tujih forumih je NEAR. Trenutno #85 na CMC s ceno $1,93. Projekt je zelo zanimiv, pravijo celo da je resen tekmec Polygonu ter Cardanu in da ima potencial Top 15, če gredo stvari v pravo smer v naslednjih letih. Ima odličen team zaposlenih, ki prihajajo iz podjetij kot so Google, Facebook, Microsoft in je podprt s strani Coinbase, Pantere...Projekt je L2 ETH (Web 3.0, DeFi, Dapps, NFT...) in gradili bi ga naj predvsem na skupnosti ter uporabniški izkušnji za mass adoption. Skratka, res je ogromno govora o tem kovancu.

Piše se, da je še vedno zgodaj za vstop...vaša mnenja?

tommorrow ::

Moje skromno mnenje je, da ja Harmony ONE veliko boljši in bolj popularen kot Near :)

IgorCardanof ::

Free alpha:

V kriptu ni niti enega poštenjaka, ki ti bo za kovanec rekel "da si pozen". Vsi skoz govorijo samo kako si zgoden. Govorilo se je kako si zgoden, če kupuješ BTC pri 60k, govorilo se je kako si zgoden, če kupuješ eth pri 4k$, ker gre v kratkem na 10k$, za doge se je govorilo, kako si zgoden, ko je bil 70c in tako dalje.

Celoten point kripta trenutno je, da svoje ničvredne kovance prodaš nekomu za več denarja in v ta namen seveda moraš skoz govorit, da je tvoj kupec "zelo zgoden".

Ne nasedaj takim bedarijam. Lahko si zgoden ali pa nisi. Da ti pa nekdo reče da si zgoden, je pa vredno popolnoma nič. Bolj kot to, bi to moral biti velik red flag.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Free alpha:

V kriptu ni niti enega poštenjaka, ki ti bo za kovanec rekel "da si pozen". Vsi skoz govorijo samo kako si zgoden. Govorilo se je kako si zgoden, če kupuješ BTC pri 60k, govorilo se je kako si zgoden, če kupuješ eth pri 4k$, ker gre v kratkem na 10k$, za doge se je govorilo, kako si zgoden, ko je bil 70c in tako dalje.

Celoten point kripta trenutno je, da svoje ničvredne kovance prodaš nekomu za več denarja in v ta namen seveda moraš skoz govorit, da je tvoj kupec "zelo zgoden".

Ne nasedaj takim bedarijam. Lahko si zgoden ali pa nisi. Da ti pa nekdo reče da si zgoden, je pa vredno popolnoma nič. Bolj kot to, bi to moral biti velik red flag.


Ja in če pogledaš za nazaj je večino časa imel bolj prav tisti ki je rekel kako si zgoden... namreč če si vsak dan nekomu rekel da je zgoden si imel narobe od 11 let samo koliko? Par mesecev kajne? Pa še to se zna spremenit po nekaj mesecih ali letih.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Portfolio je izjavil:

Eden izmed najbolj omenjenih kovancev na tujih forumih je NEAR. Trenutno #85 na CMC s ceno $1,93. Projekt je zelo zanimiv, pravijo celo da je resen tekmec Polygonu ter Cardanu in da ima potencial Top 15, če gredo stvari v pravo smer v naslednjih letih. Ima odličen team zaposlenih, ki prihajajo iz podjetij kot so Google, Facebook, Microsoft in je podprt s strani Coinbase, Pantere...Projekt je L2 ETH (Web 3.0, DeFi, Dapps, NFT...) in gradili bi ga naj predvsem na skupnosti ter uporabniški izkušnji za mass adoption. Skratka, res je ogromno govora o tem kovancu.

Piše se, da je še vedno zgodaj za vstop...vaša mnenja?


- projekt je zanimiv? Zanimivih projektov je malo morje.
- projekt ima potencial? Marsikaj ima sicer potencial.
- ima odlicen team zaposlenih? Vsi resni kripto projekti imajo odlicne teame zaposlenih.
- da, prihajajo iz globalnih korporacij. Te korporacije imajo ogromno zaposlenih, itak da jih ogromno pride od tam. Od kod pa bodo prisli?
- projekt ima prave sponzorje. To ni slabo. Niso pa to sponzorji, ki bi stavili samo na nekaj projektov.
- da je L2 ETH prvic slisim... verjetno mislis, da imajo ETH EVM bridge. Pol si pa se natresel par brezveznih kratic...
- vsak kripto projekt se gradi na skupnosti in uporabniski izkusnji

Nisi povedal prakticno nic pametnega oz. zanimivega. Bos moral napisati kaj o njihovi tehnologiji...
Da ne bos narobe razumel, NEAR so profici, ampak to je znano ze leta...

tonis ::

En short update. Teden je bil zaključen pod wMA50. Ta support je držal kar nekaj tednov. Sicer je opcija da bo še nekaj korekcije na gor, ampak zaenkrat ostajam zunaj, ker verjamem da se bo dalo btc kupit krepko pod trenutno ceno.

endelin ::

tonis je izjavil:

En short update. Teden je bil zaključen pod wMA50. Ta support je držal kar nekaj tednov. Sicer je opcija da bo še nekaj korekcije na gor, ampak zaenkrat ostajam zunaj, ker verjamem da se bo dalo btc kupit krepko pod trenutno ceno.

Jp

IgorCardanof ::

En zelo dober podatek je tudi, koliko retard moneya je trenutno v kriptu. To se najlažje preveri, da se gre na CMC/Coingecko pod top gainers in se vidi kaka je situacija. Za napredne uporabnike tudi Dextools.

Spoiler: Dnevno še zmeraj prihajajo meme kovanci, ki delajo po x10-x50 s po več milijonov $ volumna. Idiotov je notri še zmeraj ogromno. Potenciala za padec imamo še dosti.

Pa preden me nekdo napade: "Če delajo kovanci take xkratnike, zakaj še pišeš tu notri in nisi že zdavnaj milijonar?"

Kovancev dnevno ven pride po več 1000. "Zmagovalec" je pa na koncu 1-5 kovancev. Res misliš, da si zmožen zadet tapravega? Ja naslednji dan pogledat kateri je top gainer je lahko. Najti ga preden naredi to, je pa veliko težje.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

En zelo dober podatek je tudi, koliko retard moneya je trenutno v kriptu. To se najlažje preveri, da se gre na CMC/Coingecko pod top gainers in se vidi kaka je situacija. Za napredne uporabnike tudi Dextools.

Spoiler: Dnevno še zmeraj prihajajo meme kovanci, ki delajo po x10-x50 s po več milijonov $ volumna. Idiotov je notri še zmeraj ogromno. Potenciala za padec imamo še dosti.

Pa preden me nekdo napade: "Če delajo kovanci take xkratnike, zakaj še pišeš tu notri in nisi že zdavnaj milijonar?"

Kovancev dnevno ven pride po več 1000. "Zmagovalec" je pa na koncu 1-5 kovancev. Res misliš, da si zmožen zadet tapravega? Ja naslednji dan pogledat kateri je top gainer je lahko. Najti ga preden naredi to, je pa veliko težje.


To lahko trdi samo nekdo ki nima pojma kako volumen dela... Če ma nekdo 1 mil ojrov in dovolj tokenov in sam sebi 5x proda in kupi kovanec naredi 5 mil trading volume in kaj to pomeni tebi? Da je ogromno retardov čeprav je samo 1....

Sploh nimaš podatkov in govoriš na pamet.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

To the mooooooooooooooooooooooon! Lamboooooooooooooooooo!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Vsi memecoini imajo 20% burn na transakcijo. Povej mi kdo bi sam sebi prodajal in izgubljal po 20% na transakcijo?

Mato, sori, sej nekaj veš ampak pri tem komentarju si pa tako udaril mimo, da bi ga sam na tvojem mestu zbrisal. Lp, Ivan.

Pa potem poleg volumna imaš metriko tudi koliko je holderjev tokena, kakšna je distribucija med holderji in tako dalje. Res Mato, tu si tako falil ... Jaooo

Zgodovina sprememb…

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Vsi memecoini imajo 20% burn na transakcijo. Povej mi kdo bi sam sebi prodajal in izgubljal po 20% na transakcijo?

Mato, sori, sej nekaj veš ampak pri tem komentarju si pa tako udaril mimo, da bi ga sam na tvojem mestu zbrisal. Lp, Ivan.

Pa potem poleg volumna imaš metriko tudi koliko je holderjev tokena, kakšna je distribucija med holderji in tako dalje. Res Mato, tu si tako falil ... Jaooo


A še nisi nehal boš še kar trolal!

IgorCardanof je izjavil:

...
S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Vsi memecoini imajo 20% burn na transakcijo. Povej mi kdo bi sam sebi prodajal in izgubljal po 20% na transakcijo?

Mato, sori, sej nekaj veš ampak pri tem komentarju si pa tako udaril mimo, da bi ga sam na tvojem mestu zbrisal. Lp, Ivan.

Pa potem poleg volumna imaš metriko tudi koliko je holderjev tokena, kakšna je distribucija med holderji in tako dalje. Res Mato, tu si tako falil ... Jaooo


Ker je TAKO TEŽKO naredit fake račune in ima 1 hodler 100 walletov kajne?

Daj ne se šalit no... a imajo ti walleti dejansko dokazljivo ŽIVE in resnične hodlerje? Kje imaš te metrike, daj mi jih pokaži

Zaenkrat je tako da lahko fejkaš tako število volumna kot število hodlerjev...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Dude, še zmeraj plačuješ 20% na transakcijo? Pa te glavni meme tokeni doesežejo tudi po 50k, 100k holderjev. Pa telegram/discord communityji imajo tudi po več 10k memberjev. Pa ti so aktivni, redno pišejo, tvitajo, postajo meme. Pa ti res misliš, da je za tem ena ali pa 10 oseb?

Vau.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Dude, še zmeraj plačuješ 20% na transakcijo? Pa te glavni meme tokeni doesežejo tudi po 50k, 100k holderjev. Pa telegram/discord communityji imajo tudi po več 10k memberjev. Pa ti so aktivni, redno pišejo, tvitajo, postajo meme. Pa ti res misliš, da je za tem ena ali pa 10 oseb?

Vau.


LOL... to so že vse dokazano sfejkali... boti itd... dokelr ne vidim za vsakim memberjem IDja ki je potrjen v državi od koder je kličem bullshit in trdim da niti približno ni toliko pravih hodlerjev kot je walletov ali memberjev v telegram grupah.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Dude, še zmeraj plačuješ 20% na transakcijo? Pa te glavni meme tokeni doesežejo tudi po 50k, 100k holderjev. Pa telegram/discord communityji imajo tudi po več 10k memberjev. Pa ti so aktivni, redno pišejo, tvitajo, postajo meme. Pa ti res misliš, da je za tem ena ali pa 10 oseb?

Vau.


Dude spet trolaš!

IgorCardanof je izjavil:

...
S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!

IgorCardanof je izjavil:


Nimam kolegov v RL, tako da ni problem. Imam ta forum pa potem še nekaj pišem na medover.net in pa na zadovoljna.si


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

IgorCardanof je izjavil:


Pa še mejhn kurac imam.

Kripto ::

tonis je izjavil:

En short update. Teden je bil zaključen pod wMA50. Ta support je držal kar nekaj tednov. Sicer je opcija da bo še nekaj korekcije na gor, ampak zaenkrat ostajam zunaj, ker verjamem da se bo dalo btc kupit krepko pod trenutno ceno.



Se strinjam, samo potrpežljivo je treba počakat, nastaviti buy order dovolj nizko...

Money is mindset!

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Dude, še zmeraj plačuješ 20% na transakcijo? Pa te glavni meme tokeni doesežejo tudi po 50k, 100k holderjev. Pa telegram/discord communityji imajo tudi po več 10k memberjev. Pa ti so aktivni, redno pišejo, tvitajo, postajo meme. Pa ti res misliš, da je za tem ena ali pa 10 oseb?

Vau.


LOL... to so že vse dokazano sfejkali... boti itd... dokelr ne vidim za vsakim memberjem IDja ki je potrjen v državi od koder je kličem bullshit in trdim da niti približno ni toliko pravih hodlerjev kot je walletov ali memberjev v telegram grupah.


Po drugi strani se pa lahko na tem forumu pogovarja le recimo 5 oseb. Jaz lahko teoretično upravljam 50 računov, med drugim nodija, vazelina, Percija, Mandota, kow, vseh 7 svojih alterjev in tako dalje. Vedno je potrebno vedt, da je vse zlagano. Mogoče upravljam tudi tvoj račun, kaj pa vemo.

Ali pa mogoče ne iščemo 0.001% primere in vzamemo za resnico kar je 99.998% verjetno?

Mato989 ::

Seveda lahko, kakorkoli trditev da je toliko hodlerjev kot je walletov ali memberjev na telegram skupini je useless in napačna, to je moje bistvo.

Jaz imam 14 walletov na MEW, je to 14 hodlerjev?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

maticb492 ::

Mene bolj zanima zakaj imaš 14 walletov :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IgorCardanof ::

Jz mam tut po več walletov. Bolj si varen. Hkrati pa si deležen tudi več (potencialnih) airdropov, ki so večinoma vezani na wallet.

Se strinjam mato, en ćlovek ima več walletov, ne strinjam se s tem, da bi uporabnik šel narest 1000 walletov in naredil 2000 transakcij, da bi na vsakem od teh walletov kupil nekaj malega memecoina zato, da bi prilagajal statistiko holderjev.

MaticSLO ::

Ce hoces biti zgoden, kupis DOGE2 ali XVMC. Danes top gainerja v morju rdecega na Polygonu 8-)

Sicer pa bolj kot si zgoden, vecje je tveganje. XVMC in DOGE2 lahko gresta na 0. Bitcoin bo kmalu uradna placilna valuta v drzavi, je prepoznaven in tam je tveganje da gre na 0 zelo malo ali celo nicno. Hkrati pa se z bitcoinom ne mores vec posteno obogatit in je njegova rast zelo omejena.




Richard heart forka Ethereum v Pulsechain, skratka cel state blockchaina bo prekopiral in launchal svoj chain "Pulsechain", vsi tokeni iz ETHja bojo tako na voljo tudi na novem omrezju(Pulsechainu). (nevem kaj se bo sicer zgodilo z stablecoini)
Pulsechain bo imel 3-sekundne bloke(ETH ima 13sec), sepravi priblizno x4 vecje zmogljivosti v TPS, sistem bo Proof of Stake in imel bo 0 inflacije. Prav tako bo 25% vseeh feejev porabljenih za transakcije burnanih.

Mato989 ::

MaticSLO je izjavil:

Ce hoces biti zgoden, kupis DOGE2 ali XVMC. Danes top gainerja v morju rdecega na Polygonu 8-)

Sicer pa bolj kot si zgoden, vecje je tveganje. XVMC in DOGE2 lahko gresta na 0. Bitcoin bo kmalu uradna placilna valuta v drzavi, je prepoznaven in tam je tveganje da gre na 0 zelo malo ali celo nicno. Hkrati pa se z bitcoinom ne mores vec posteno obogatit in je njegova rast zelo omejena.




Richard heart forka Ethereum v Pulsechain, skratka cel state blockchaina bo prekopiral in launchal svoj chain "Pulsechain", vsi tokeni iz ETHja bojo tako na voljo tudi na novem omrezju(Pulsechainu). (nevem kaj se bo sicer zgodilo z stablecoini)
Pulsechain bo imel 3-sekundne bloke(ETH ima 13sec), sepravi priblizno x4 vecje zmogljivosti v TPS, sistem bo Proof of Stake in imel bo 0 inflacije. Prav tako bo 25% vseeh feejev porabljenih za transakcije burnanih.


Kak zdaj 25% burnanih in 0% inflacije pomeni deflacija v suma sumarum =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
694 / 1452
»»