» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
690 / 1452
»»

PrihajaNodi ::

Tezos volume 86 m. V najvecji depri je bil 3 m. Gremo lahko na ta volume?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Tema je umrla. 8-)

endelin ::

Tole da perci BP v karanteno dve leti8-)

bozicek ::

Ergo fantje Ergo
Darila letos samo za poredne

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Tole da perci BP v karanteno dve leti8-)


Sam matota, tebe pa mene pusti. Nevem kaj bi naredil ce bi hodlal btc zdaj… tezka odlocitev, ker po drugi strani ce ne kupujes nepremicnine, ti tezko kaj koristi vse skup glede na inflacijo.
Mam notri za eno rabljeno dacio, sicer pa je ze vse zunaj v drugi nalozbi:)

Zgodovina sprememb…

Morison ::

kow je izjavil:

Tema je umrla. 8-)

Točno to. In kdo je kriv!
Poglej komentarje in podjebavanje izpred dveh-treh mesecev nazaj in se tistim zahvali.
Saj jih ni veliko trije štirje;)
Pa eni še sedaj ne znajo nehat.
Sedaj pa imate, kar ste skuhali.
Vse pa zaradi nesposobnih moderatorjev.
Tukaj imaš dve skrajnosti modov. Nobeden pa ne ve, kako se naredi red!

IgorCardanof ::

:D

Egoistična pizda katera misli, da mu kar vse pripada in da se mu mora vsak predat, ker je nov v tej temi in potrebuje pomoč.

Senior Dev ::

Binance RIP. Bila si dobra borza.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Morison je izjavil:

kow je izjavil:

Tema je umrla. 8-)

Točno to. In kdo je kriv!
Poglej komentarje in podjebavanje izpred dveh-treh mesecev nazaj in se tistim zahvali.


Bolj ali manj spremljam temo in NIKOLI ni bilo podjebavanja pri resnih postih.

Senior Dev ::

Takrat smo še dnevno delali po 500% profita na Tiktoku. Valda je bilo veliko heca. Zdaj ko je naša prihodnost negotova smo črnogledi, čakamo -50% korekcijo in razmišljamo o 5% letnem donosu z obveznicami. Kako hitro se vse obrne - od 500% donosa dnevno do 5% donosa letno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

LeQuack ::

Ampak sej imate še 500% preteklih profitov.
Quack !

mr_chai ::

Mamo mi take miljone, da bodo 10 letne obveznice dovolj.

Morison ::

kow je izjavil:

Morison je izjavil:

kow je izjavil:

Tema je umrla. 8-)

Točno to. In kdo je kriv!
Poglej komentarje in podjebavanje izpred dveh-treh mesecev nazaj in se tistim zahvali.


Bolj ali manj spremljam temo in NIKOLI ni bilo podjebavanja pri resnih postih.


Ali se eden od tistih... ali se delaš norca ali trolaš. Prosim samo ne nadaljuj s tem, da se ne boš še ti obrukal. Ker zaenkrat te imam še na "pozitivnem seznamu";)

Senior Dev je izjavil:

Takrat smo še dnevno delali po 500% profita na Tiktoku. Valda je bilo veliko heca. Zdaj ko je naša prihodnost negotova smo črnogledi, čakamo -50% korekcijo in razmišljamo o 5% letnem donosu z obveznicami. Kako hitro se vse obrne - od 500% donosa dnevno do 5% donosa letno.


A pa ti resno misliš, da tebe še kdo tukaj na tem forumu jemlje resno!
Ne me smejat, prosim. Saj si faca in se ti velikokrat nasmejim, samo te pa res ne more nobeden resno jemat.;)
Saj vem, da moraš sprostit ta tvoj alter ego.

strawman ::

Morison je izjavil:


Točno to. In kdo je kriv!
Poglej komentarje in podjebavanje izpred dveh-treh mesecev nazaj in se tistim zahvali.
Saj jih ni veliko trije štirje;)
Pa eni še sedaj ne znajo nehat.
Sedaj pa imate, kar ste skuhali.
Vse pa zaradi nesposobnih moderatorjev.
Tukaj imaš dve skrajnosti modov. Nobeden pa ne ve, kako se naredi red!


Pa eni še sedaj ne znajo nehat.


ne znajo nehat


eni

Morison ::

strawman je izjavil:

Morison je izjavil:


Točno to. In kdo je kriv!
Poglej komentarje in podjebavanje izpred dveh-treh mesecev nazaj in se tistim zahvali.
Saj jih ni veliko trije štirje;)
Pa eni še sedaj ne znajo nehat.
Sedaj pa imate, kar ste skuhali.
Vse pa zaradi nesposobnih moderatorjev.
Tukaj imaš dve skrajnosti modov. Nobeden pa ne ve, kako se naredi red!


Pa eni še sedaj ne znajo nehat.


ne znajo nehat


eni


eni
;)

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Bolje prazna tema kot pa brezvezno obračunavanje trolov.

Kar se govori/pričakuje v prihodnjih dneh:
- Tesla bo imela Q2 report in bomo videli, kakšna je njihova situacija z Bitcoini.
- Michael Saylor in Microstrategyju se obeta velika tožba, ker naj bi podjetje Microstrategy držalo in dokupovalo Bitcoine, Michael Saylor pa naj bi s hčerinskih podjetjem zavaroval svojo pozicijo s shortanjem. Kje je hakelc? Stakeholderji Microstrategyja niso bili deležni ničesar od tega.
- Regulacije in prepovedi Binancea se kopičijo s strani čedalje več držav, najbolj zgovoren podatek je najbrž to, da ni več možno delati SEPA nakazil na Binance.
- Te dni se odklepa velika količina Grayscale Trust Bitcoinov. Največja količina (za 500m$) 19.7. Tisti, ki bi prodajali te GBTCje, bi prodajali z izgubo. Ali bodo dejansko prodajali ali ne, ne vemo.
- Bitfinexi whaeli ponovno gradijo ogromno short pozicijo. Zaenkrat so v zadnjih 2eh mesecih to naredili 3x in 2x je vodilo do hudega crasha, 1x pa do manjšega. Kaj bo tokrat?
https://www.tradingview.com/chart/o8WvV...

Pa lepe počitnice še naprej. Ne morem se odločit, ali je tema na boljšem ali na slabšem kot prej. Je Mando že objavil kako koristno informacijo tu notri?



To vse zna precej razgibat situacjo v naslednjem tednu. Smo vse bližje poletni razprodaji?

Money is mindset!

kow ::

Morison je izjavil:


Ali se eden od tistih... ali se delaš norca ali trolaš. Prosim samo ne nadaljuj s tem, da se ne boš še ti obrukal. Ker zaenkrat te imam še na "pozitivnem seznamu";)
.


Ti samo ne razumes, kaj je to resen post o kriptu. Ce preberes naslov teme, je ideja teme pogovor o kriptu na splosno. Iskanje naslednjega shitkojna, ki bo pumpnil, pac ni resen post. Predlagam, da naredite novo temo o iskanju naslednjega x100 kovanca. Pa tudi tehnicni "analitiki" bi si lahko naredili svojo temo. Tukaj pa se lahko mirno zafrkavamo, obcasno pa kdo napise tudi kaj zanimivega oz. informativnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

belimato ::

Kaksna depra. Drugic cashoutaje pravocasno, ne zdej nam tezit.

Senior Dev ::

belimato je izjavil:

Kaksna depra. Drugic cashoutaje pravocasno, ne zdej nam tezit.

Nekaj mi pravi da institucije spustijo 30k in nabavljajo na 25k po novem. Torej se pričakuje okoli 25% popusta na te cene BTC in okoli 35% na ostalo robo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrimoZ_ ::

Ravno ogrel sm se spomladi pa je šlo vse u kurac :)

Morison ::

kow je izjavil:

Morison je izjavil:


Ali se eden od tistih... ali se delaš norca ali trolaš. Prosim samo ne nadaljuj s tem, da se ne boš še ti obrukal. Ker zaenkrat te imam še na "pozitivnem seznamu";)
.


Ti samo ne razumes, kaj je to resen post o kriptu. Ce preberes naslov teme, je ideja teme pogovor o kriptu na splosno. Iskanje naslednjega shitkojna, ki bo pumpnil, pac ni resen post. Predlagam, da naredite novo temo o iskanju naslednjega x100 kovanca. Pa tudi tehnicni "analitiki" bi si lahko naredili svojo temo. Tukaj pa se lahko mirno zafrkavamo, obcasno pa kdo napise tudi kaj zanimivega oz. informativnega.

Ne ti ne razumeš. Ali pa nisi seznanjen z določeno situacijo.
Jaz dobro vem v kateri temi sem in kaj naj bi bila resna debata o kriptu. Zato sem "prišel" v to temo, zato nisem "hodil" v druge "resne" teme(če jih sploh kaj je).
Toda to zafrkavanje je prešlo na osebno raven in žaljenje.
Kot popoln začetnik vem, da sem zastavil takrat kakšne "neresna" vprašanja, kakšno neumnost, ki so se zdeli določenim "strokovnjakom" neumna. Toda po parih dneh, mesecih spremljanja te teme in mogoče še nekaterih ostalih, ki se tičejo te tematike sem ugotovil, da tudi ti "strokovnjaki" nimajo pojma. Toda od najbolj bedastih se je to podjebavanje nadaljevalo in vse skupaj preraslo v to kar so-ste skuhali, da je tudi ta od večine tem na forumu prešla v eno veliko komedijo, pa potem vzemite temo tako ali drugačno.
To da je naslov teme SPLOŠNA debata še ne pomeni, da se lahko določeni pacienti obnašajo tako kot se. Za to obstajajo določene ustanove, kjer take zdravijo.
Čeprav mi je tako moderiranje, kot ga prakticira Perci všeč, pa bi vseeno lahko naredil malo reda.
Nisem pa take vrste človek, da bom za vsak post hodil jokat v temo "opozori moderatorja" ali "pritožbe".
Taki ljudje-uporabniki so pa zame največji poden, kar jih more bit.
V RL so ene velike copate-pussiji, ki ne znajo poskrbet zase in svoje bližnje.

kow ::

Sploh ne vem kaj hoces povedati. Da, bi ti vsi morali pritrditi? Samozavestno napovedovati prihodnost? Da so strokovnjaki tisti, ki so najvec zasluzili ta cikel?
Delujes zagrenjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

Na živce mu gredo ljudje, ki v temo prispevajo večinoma offtopic in žaljenje, zato se je odločil da bo v temo prispeval večinoma offtopic in žaljenje.

IL_DIAVOLO ::

Depra je huda stvar.

Seniordev, kaksna spodbudna beseda? :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Morison ::

strawman je izjavil:

Na živce mu gredo ljudje, ki v temo prispevajo večinoma offtopic in žaljenje, zato se je odločil da bo v temo prispeval večinoma offtopic in žaljenje.

Točno to. Lahko bi komunicirali na nek normalen način, pa določeni pač niso za to potem pa naj bo tako kot je.
Kot sem že povedal, to ste hoteli in to sedaj imate.
Pa lahko spreminjate imena in se oglašate iz 10 različnih računov vam ne pomaga, ker se vas takoj "ujame" kdo je kdo8-)

Mato989 ::

Lahko bi sicer tudi novi prišleki prebrali celo temo preden sprašujejo bedarije... glede na čas ki ga preživijo na forumu to ne bi smel biti časovni problem ampak problem lenobe =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

strawman ::

Pač ne odzivaj se na troll komentaje, če te kdo provocira. Bo manj tvojega offtopica in njihovega trollanja na koncu, ker jim bo zmanjkalo volje.

Nazaj na temo:
Tudi največji igralci (Capital Group Companies - upravljajo za cca. vrednost Apple market capa premoženja - 2,3 bilijona $) ogrevajo za crypto exposure, vendar ne direktno.
V tem bear runu torej akumulirajo institucije, mali igralci, z izjemo shitcoinov, ne bomo več premikali trga.

Morison ::

Mato989 je izjavil:

Lahko bi sicer tudi novi prišleki prebrali celo temo preden sprašujejo bedarije... glede na čas ki ga preživijo na forumu to ne bi smel biti časovni problem ampak problem lenobe =)

Ja to bo. Daj ne piši takih bedarij.
Če bi prebral celo temo potem ne potrebujem brat še tvoje bedarije.
Zakaj ne prebereš potem vse teme tega foruma, da mečeš ven take bedarije.
Seveda ti tega ne potrebuješ, ker si vseved, najpametnejši osebek na tem forumu.
LOL

strawman ::

Binance suspends SEPA withdravals




Kraken vabi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

Mato989 ::

Morison je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Lahko bi sicer tudi novi prišleki prebrali celo temo preden sprašujejo bedarije... glede na čas ki ga preživijo na forumu to ne bi smel biti časovni problem ampak problem lenobe =)

Ja to bo. Daj ne piši takih bedarij.
Če bi prebral celo temo potem ne potrebujem brat še tvoje bedarije.
Zakaj ne prebereš potem vse teme tega foruma, da mečeš ven take bedarije.
Seveda ti tega ne potrebuješ, ker si vseved, najpametnejši osebek na tem forumu.
LOL


Glej če zdaj nekdo pride v to temo in vpraša če mu lahko kdo pove kako na kazat keš na bitstamp in ga nekdo popljuva in jebe v glavo je to meni povsem razumljivo, ker če LAHKO zmoreš prit na ta forum ZMOREŠ tudi poiskat tutorial na youtube...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Glede Binance sem vam veckrat rekel, da vecje/resne drzave ne bodo pustile nereguliranih menjalnic. In Binance je bil vedno semi legit.

strawman ::

Mislite da BNB lahko preživi brez Binance? Konec koncev je samo ETH fork.
Cena se kar drži, glede na negativne novice zadnjih 14 dni.

IgorCardanof ::

Ja po Mandotu lahko v to temo piše le tisti, ki ima 100% track record zadetkov. Torej ne piši in ne oglašaj se, razen če direktno ne poveš:

Kovanec X bo čez Y ur vreden Z, ergo pojdi long/short in tu so video navodila kako to narediš, če pa imaš še zmeraj probleme, pa mi piši na ZS in si bom zate vzel kolikor časa potrebuješ, da ti bo uspelo.

Drugače pa, Binance je malo shady. Mislim da ne falim veliko, če rečem da je najbrž eno najhitreje rastočih podjetij v zadnjih letih in seveda to ni všeč marsikomu, sploh ker Binance poleg kripta želi in hoče ponujati še veliko raznih drugih storitev. Najbrž jih bodo doletele velike regulacije, kot tudi marsikatere druge menjalnice, ki se ne bodo podjarnile vladi, ne bi pa rekel, da je kakšno tveganje imet sredstva na Binanceu. Četudi bodo bani/regulacije, boš imel čas sredstva varno prestavit drugam. Oziroma vsaj tako je moje mnenje. Keš je pa vaš, delajte kakor želite.

strawman je izjavil:

Mislite da BNB lahko preživi brez Binance? Konec koncev je samo ETH fork.
Cena se kar drži, glede na negativne novice zadnjih 14 dni.


BNB ima izključno uporabo na BSCju in pa Binance ekosistemu. Če Binance propade, je vrednost BSCja in BNBja = 0. Tako da mogoče v tem momentu ni najbolj pametna ideja iti all in v BNB.

Zgodovina sprememb…

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Ja po Mandotu lahko v to temo piše le tisti, ki ima 100% track record zadetkov. Torej ne piši in ne oglašaj se, razen če direktno ne poveš:

Kovanec X bo čez Y ur vreden Z, ergo pojdi long/short in tu so video navodila kako to narediš, če pa imaš še zmeraj probleme, pa mi piši na ZS in si bom zate vzel kolikor časa potrebuješ, da ti bo uspelo.

Drugače pa, Binance je malo shady. Mislim da ne falim veliko, če rečem da je najbrž eno najhitreje rastočih podjetij v zadnjih letih in seveda to ni všeč marsikomu, sploh ker Binance poleg kripta želi in hoče ponujati še veliko raznih drugih storitev. Najbrž jih bodo doletele velike regulacije, kot tudi marsikatere druge menjalnice, ki se ne bodo podjarnile vladi, ne bi pa rekel, da je kakšno tveganje imet sredstva na Binanceu. Četudi bodo bani/regulacije, boš imel čas sredstva varno prestavit drugam. Oziroma vsaj tako je moje mnenje. Keš je pa vaš, delajte kakor želite.

strawman je izjavil:

Mislite da BNB lahko preživi brez Binance? Konec koncev je samo ETH fork.
Cena se kar drži, glede na negativne novice zadnjih 14 dni.


BNB ima izključno uporabo na BSCju in pa Binance ekosistemu. Če Binance propade, je vrednost BSCja in BNBja = 0. Tako da mogoče v tem momentu ni najbolj pametna ideja iti all in v BNB.


A nisi ti rekel, da se boš speljal s te teme in tega foruma.


A si lahko tolk mož beseda in se tega držiš ali si ena pickica brez hrbtenice.
Samo sprašujem, ker si sam tako izjavil!

IgorCardanof je izjavil:

...

S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:


Četudi bodo bani/regulacije, boš imel čas sredstva varno prestavit drugam. Oziroma vsaj tako je moje mnenje. Keš je pa vaš, delajte kakor želite.


Ni rečeno, je bilo že kar par primerov čez zgodovino, kjer se je za ljudi ki so držali na borzah, slabo končalo.
Hacki, "hacki", in podobne zadeve kot je npr. izplačilo možno le v BNB v minimalno 10 delovnih dneh, so vse mogoče.

Seveda pa ne pravim, da bo Binance propadel, se bodo že znašli.

IgorCardanof ::

Morison je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ja po Mandotu lahko v to temo piše le tisti, ki ima 100% track record zadetkov. Torej ne piši in ne oglašaj se, razen če direktno ne poveš:

Kovanec X bo čez Y ur vreden Z, ergo pojdi long/short in tu so video navodila kako to narediš, če pa imaš še zmeraj probleme, pa mi piši na ZS in si bom zate vzel kolikor časa potrebuješ, da ti bo uspelo.

Drugače pa, Binance je malo shady. Mislim da ne falim veliko, če rečem da je najbrž eno najhitreje rastočih podjetij v zadnjih letih in seveda to ni všeč marsikomu, sploh ker Binance poleg kripta želi in hoče ponujati še veliko raznih drugih storitev. Najbrž jih bodo doletele velike regulacije, kot tudi marsikatere druge menjalnice, ki se ne bodo podjarnile vladi, ne bi pa rekel, da je kakšno tveganje imet sredstva na Binanceu. Četudi bodo bani/regulacije, boš imel čas sredstva varno prestavit drugam. Oziroma vsaj tako je moje mnenje. Keš je pa vaš, delajte kakor želite.

strawman je izjavil:

Mislite da BNB lahko preživi brez Binance? Konec koncev je samo ETH fork.
Cena se kar drži, glede na negativne novice zadnjih 14 dni.


BNB ima izključno uporabo na BSCju in pa Binance ekosistemu. Če Binance propade, je vrednost BSCja in BNBja = 0. Tako da mogoče v tem momentu ni najbolj pametna ideja iti all in v BNB.


A nisi ti rekel, da se boš speljal s te teme in tega foruma.


A si lahko tolk mož beseda in se tega držiš ali si ena pickica brez hrbtenice.
Samo sprašujem, ker si sam tako izjavil!

IgorCardanof je izjavil:

...

S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:



Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

Ne nisi trol, ampak ena posrana pickica, brez hrbtenice!
Res se mi smiliš.

IL_DIAVOLO ::

Kakšno je mnenje o bankah in nameri da bi z digitalnimi valutami zjebale kripto?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakšno je mnenje o bankah in nameri da bi z digitalnimi valutami zjebale kripto?


Apples and oranges.
CDBC-jem ni cilj uvedba trustless sistemov, le bolj praktičnega digitalnega plačevanja in transparentega lastništva denarja znotraj države.
Kriptu pa ni cilj nadomestiti fiat, ampak ponuditi alternativo financam in storitvam, za katere si do sedaj potreboval 3rd party.

FUD bo šel v obe smeri, v resnici pa je na svetu prostor za obe tehnologiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

IgorCardanof ::

Morison je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:



Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

Ne nisi trol, ampak ena posrana pickica, brez hrbtenice!
Res se mi smiliš.


Res je. Pa še mejhn kurac imam.

Senior Dev ::

strawman je izjavil:

Binance suspends SEPA withdravals




Kraken vabi :)

A zdaj niti dol več ne moreš dobit keša? Pa saj to več ni normalno. Folk pa še vseeno proba visoke donose naredit na Tiktoku.

Binance RIP. Bila si dobra kriptoborza. :|
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Zdaj rabijo hlapce, da potegnejo gospodarstvo iz brezna, ne pa da bodo z lamboti na karibe hodli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

Zadnje dni so neke špekulacije, da se tudi Apple počasi spušča v kripto vode (verjetno za plačila), glede na job listinge, ki omenjajo precejšne izkušnje s kriptovalutami, in da ta teden pade en velik announcement.

MS že tako nekaj poizkuša s svojo decentralizirano digitalno identiteto, le še Google in Amazon se držita precej nazaj, če izvzamemo razne one-off projekte.

Miki N ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zdaj rabijo hlapce, da potegnejo gospodarstvo iz brezna, ne pa da bodo z lamboti na karibe hodli.


Itak ko bo gospodarstvo propadlo bodo ceste kmalu tako luknjaste, da bo lambo nasedel takoj v štartu.

Kripto ::

kow je izjavil:

Glede Binance sem vam veckrat rekel, da vecje/resne drzave ne bodo pustile nereguliranih menjalnic. In Binance je bil vedno semi legit.



Že dva, tri mesece nazaj je bila tu debata o IRS in Binance, pa sem rekel da če bodo našli kaj, da bo jeba. Pa je Mato pisal kaj pa bo IRS itd. nič jim ne morejo. Itak nič jim ne morejo.
Toliko na kratko...če pa koga več zanima o tem bo moral brskati za nazaj.

Money is mindset!

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

kow je izjavil:

Glede Binance sem vam veckrat rekel, da vecje/resne drzave ne bodo pustile nereguliranih menjalnic. In Binance je bil vedno semi legit.



Že dva, tri mesece nazaj je bila tu debata o IRS in Binance, pa sem rekel da če bodo našli kaj, da bo jeba. Pa je Mato pisal kaj pa bo IRS itd. nič jim ne morejo. Itak nič jim ne morejo.
Toliko na kratko...če pa koga več zanima o tem bo moral brskati za nazaj.


No in kaj je IRS našel? Kaj je naredil? Če bi bilo kaj odmevnega bi se že hvalili na IRS kot se hvali jeben SEC pol pa nič od nič
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

strawman ::

Ena zanimiva analiza o diverzifikaciji DCA vložka med top X coine.

V 6 letih periodično vloženih nekaj čez 30.000$, rezultati pa so:

If you blindly DCA into the top 1 coins (BTC), you will end up with $1,102,104.

If you blindly DCA into the top 2 coins, you will end up with 4 coins (BTC, XRP, LTC, ETH) in your wallet and total worth of $1,462,443.

If you blindly DCA into the top 3 coins, you will end up with 11 coins in your wallet, and a total worth of $1,310,552.

If you blindly DCA into the top 5 coins, you will end up with 23 coins in your wallet, and a total worth of $2,490,189.

If you blindly DCA into the top 7 coins, you will end up with 37 coins in your wallet, and a total worth of $2,923,849.

If you blindly DCA into the top 10 coins, you will end up with 55 coins in your wallet, and a total worth of $2,316,169.

If you blindly DCA into the top 20 coins, you will end up with 130 coins in your wallet, and a total worth of $1,619,756.

If you blindly DCA into the top 50 coins, you will end up with 381 coins in your wallet, and a total worth of $979,086.

If you had a glass ball and knew that ETH will be what it's today and you invested only in BTC & ETH, you will end up with 2 coins in your wallet (surprise), and a total worth of $4,505,477.


Rad bi videl še nekaj podobnega za shitcoine, v smislu periodičnega vlaganja v projekte, ki so po CMC od 100-200 in zgodovinske donose.

Senior Dev ::

IRS je zgleda zaprl pipo. Binance RIP.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrimoZ_ ::

Še dobr da sm spraznil račun že po pretresih v maju.

Bitstamp kot primarna borza kjer imam večino sredstev je bila očitno bolj varna izbira. Res pa je da Binance je omogočala precej več.

Senior Dev ::

Kaj ti pomaga več funkcij če SEPA ne deluje. Binance RIP. Bila si dobra borza za pump and dump sheme in številne druge mahinacije.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
690 / 1452
»»