» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
695 / 1455
»»

Senior Dev ::

MATIC je šel ful gor. Že nad $0.7!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Motion ::

PA se je začelo :|
tokvine vn iz žepa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Senior Dev ::

Institucije spuščajo pozicije.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

link_up ::

You need to die to go to heaven! :)
In and Out

IgorCardanof ::

Če gremo pod 30k in se ne vrnemo hitro nazaj, sledi pomoje faza kapitulacije na Market bubble chartu.

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Če gremo pod 30k in se ne vrnemo hitro nazaj, sledi pomoje faza kapitulacije na Market bubble chartu.

Po tvoje LOL!

IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

IgorCardanof ::

Mando, še zmeraj velja, če si sposoben napisat karkoli koristnega, odidem za 14 dni.

Telbanc ::

https://www.forex-trgovanje.si/kriptova...

BTC pada, lepo počasi se prazni balon.

No, grafe pa bojo, pocen, hvala bogu. Sem vam napisal že nekej časa, da boste "pušiona". :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

VeganCyclist ::

Zakva točno rabte dnar? Litra stane v Hoferju 1 evro.

IgorCardanof ::

Jaz si za zimo nameravam kupit novo bundo, kombinezon in pa nove zimske čevlje. Tokrat bi si privoščil in kupil vse to v H&M, tako da bi potreboval kakšnih 200€ viška.

VeganCyclist ::

Mah toj deep filozofija. Ponavad vidim ta lust po dnarju pr folku, k v otroštu ni nič mel in majo razne soft psihične težave in travme. Nč nočem bit žaljiv, ampak izkušnje iz otroštva pač kasnej začrtajo neko pot. Tak folk misl, da jim bo dnar srečo v lajfu prnesu - ker, obratno, kot otroc ga niso mel in so bli nesrečni. Kokr se klišejsko sliš. Vsed se dol. Maš 1 mio na računu. Kva bo drgač? Bo še kr vroče? Še kr te bo stol v rit žulu? Še kr boš mel finančne probleme, ne sicer zarad iphona, ampak zarad Lambota,...ampak vse ostalo bo isto. Če ti zdej dž pada, ti bo poj tut.

kow ::

Madona, pismen pa nisi. Pa tako pameten.

VeganCyclist ::

kow je izjavil:

Madona, pismen pa nisi. Pa tako pameten.


Novo tipkovnco mam.

Dober dan ::

Lažje je bit malo bolj brezskrben z 1 mio backupa, kot pa z nič backupa na minimalcu gurat skozi mesec. Lambota si pač normalen človek ne bo kupoval, če bo imel na računu samo 1 miljonček. Kak frik moraš bit, da v v socialnem stanovanju natrejdaš miljonček, nato pa kupiš Lambota.. takemu se privošči bankrot.

VeganCyclist ::

Dober dan je izjavil:

Lažje je bit malo bolj brezskrben z 1 mio backupa, kot pa z nič backupa na minimalcu gurat skozi mesec. Lambota si pač normalen človek ne bo kupoval, če bo imel na računu samo 1 miljonček. Kak frik moraš bit, da v v socialnem stanovanju natrejdaš miljonček, nato pa kupiš Lambota.. takemu se privošči bankrot.


Kakšen minimalnc? Kdo govori o minimalcu? Dons maš v dveh letih faks narjen. Pa 2k plače. To je dost za vse. Folk k je na minimalcu do 1 mio še preštet ne zna.

49106 ::

Če 10 let živiš od zraka, je 2k dovolj za eno stanovanje v Ljubljani. Marsikje zna bit dovolj, ja. Je pa vprašanje, če boš sploh dobil 2k, če govorimo o neto plači seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Dober dan ::

Jaz nimam faksa, ampak komaj 6 stopnjo izobrazbe. Torej navadn ing., pa vseeno znam prešteti do 1miljon, do cca 1,8 miljona AVG prometa na letni ravni, čeprav nimam 2k plače. Bi pa z veseljem imel kak miljonček viška, da bi mi ležal nekje za kakšen večji projekt.

IgorCardanof ::

Ko bodo zanamci cez 3 leta brali tole temo, jim cisto nic ne bo jasno, kaj se tukaj pogovarjajo 2k neto placi, kot da je to nekaj dobrega. Zarad inflacije bo takrat mininalc pri 2k.

Lepa leta nas cakajo. 8-)

maticb492 ::

Kaj pa je to 2k, bemfla je 500€, en flet je še dodatnih 500€, ostalo pa hrana in Armani majčke. Lih komi preživiš.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

49106 ::

To še za armani exchange ni, kaj šele za Giorgia

https://www.armani.com/us/armanicom/gio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

https://www.forex-trgovanje.si/kriptova...

$29,633.00 .......-6.32

LOL. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

IgorCardanof ::

Ce se kmalu ne poberemo nad 30k, smo v teritoriju, ko je vrag vzel salo.

merlin2 ::

IgorCardanof je izjavil:

Ce se kmalu ne poberemo nad 30k, smo v teritoriju, ko je vrag vzel salo.


Očitno je res nekaj na govoricah, da se bo finančni sistem in trgi sesuli.

Bo prevladalo Comex 589 pravilo in Basel III?

Potem BTC ostane na negativni 0 ;-)


LP

IgorCardanof ::

Ne bi rekel, da se bo financni sistem sesul kaj kmalu. Zagotovo ni zdrav, bodo pa naredili vse, da se bo se naprej nekako fural.

Kar se tice pa BTCja in 30k je pa to, da je vecina v rangeu 30-35k kupovala mislec, da pod 30k zagotovo ne moremo. Tam imajo stoplosse, likvidacije, svoja prepricanja, da so naredili dober nakup. Ce pade 30k, kar sedaj je, in ne gremo kmalu nazaj nad 30k, bo marsikateri od teh kapituliral.

Takega "mentalnega" supporta na btcju nimamo nizje kar nekaj casa, tako da tukej se lahko zacnejo hitrejsi padci.

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Mando, še zmeraj velja, če si sposoben napisat karkoli koristnega, odidem za 14 dni.


Za 14 dni LOL1
Glej in poslušaj in se uči!
Poberi se BEBO!
A ti je to jasno!
No to ti je bolj koristno kot si ti kdaj koli napisal na tem forumu. No seveda razen tega:

IgorCardanof je izjavil:

...
S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!

IgorCardanof je izjavil:


Nimam kolegov v RL, tako da ni problem. Imam ta forum pa potem še nekaj pišem na medover.net in pa na zadovoljna.si


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

IgorCardanof je izjavil:


Pa še mejhn kurac imam.


No sedaj se pa poberi pa ne samo za 14 dni ampak za vedno!
Mislm idiota! Tazga pa ne najdeš pa da si bog.
Pa da ne bo kdo žali, mal da se pogleda nazaj kdo je začel z bebotom!

showsover ::

Konec je, nazaj h koreninam...

GupeM ::

Kaj je z LEO tokenom? Vse je padlo za najmanj 15, raje za 25 %, Leo je pa zelen. Je šlo gor zaradi drame okrog binance?

Bitfinex je zanesljiva platforma?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

IgorCardanof ::

@Mando: Iskreno ti povem, resen sem. Ce napises karkoli koristnega za to temo, spokam za 14 dni. Samo dejansko nikoli ne bom sel, ker tak primitiven imbecil kot si ti, ni sposoben napisat karkoli koristnega.

Edino kar znas je prosit za pomoc, igrat zrtev in napadat ostale. Patetik :D

kow ::

Ko bodo samo se 3 posti na dan, bo dno.
Ethereum hashrate se kar dobro drzi. Ne bo se poceni graf, heh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

belimato ::

Nujno rabim mnenja, bo šlo gor ali dol?

Mato989 ::

Oboje... vedno gre gor in dol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FXMagic ::

Absolutno gor.
Razen ce bo slo dol, potem ne bo slo gor.

IL_DIAVOLO ::

We are all so damn early :O
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

merlin2 ::

Pa pojdimo k teorijam zarot..

Comex 689 rule
Basel lll

Da ali ne?

Kaj to pomeni za BTC?

Je tema le za BTC ali tudi druge crypto valute in okolja? Riple, Stellar...

Če bo šel razvoj v zelene tehnologije, BTC -u zaradi njegovega "onesnaževanja" ne bo mesta.

Samo sprašujem ...

energetik ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne bi rekel, da se bo financni sistem sesul kaj kmalu. Zagotovo ni zdrav, bodo pa naredili vse, da se bo se naprej nekako fural.

Kar se tice pa BTCja in 30k je pa to, da je vecina v rangeu 30-35k kupovala mislec, da pod 30k zagotovo ne moremo. Tam imajo stoplosse, likvidacije, svoja prepricanja, da so naredili dober nakup. Ce pade 30k, kar sedaj je, in ne gremo kmalu nazaj nad 30k, bo marsikateri od teh kapituliral.

Takega "mentalnega" supporta na btcju nimamo nizje kar nekaj casa, tako da tukej se lahko zacnejo hitrejsi padci.

Glej še malo TA. Že ves čas te korekcije, se na podnu odbija od močne trendne linije, ki je trenutno na 29k. Dokler se dnevne sveče končujejo nad tem, je še OK. Poleg tega je dnevni RSI že kar nizek, bi znali it v nekaj dneh spet poskušat testirat kakšne resistance, vsaj 35k ali 40k.
Tedenske sveče pa pravijo, da je EMA100 pri nekje 25k, nič nemogočega ni, da bi šli tudi navzdol testirat, ampak potem bo že tedenski RSI šel proti 30, potem pa bi se znalo končno resno odbiti. Jaz mislim, da bo jesen kar plodna, sploh za vlagatelje pri 25-30k.

kow ::

merlin2 je izjavil:


Če bo šel razvoj v zelene tehnologije, BTC -u zaradi njegovega "onesnaževanja" ne bo mesta.


Mislim, da bomo kriptasi gladko ignorirali propagando o onesnazevanju. Sploh, ko gledam soljudi, ki vozijo "ladje", hodijo na pocitnice v Azijo. Pol pa kupijo odpustek.

Telbanc ::

https://www.forex-trgovanje.si/kriptova...

BTC
$29,795.00 ....-5.73%

Še padaaaaaaa..........:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

merlin2 ::

kow je izjavil:

merlin2 je izjavil:


Če bo šel razvoj v zelene tehnologije, BTC -u zaradi njegovega "onesnaževanja" ne bo mesta.


Mislim, da bomo kriptasi gladko ignorirali propagando o onesnazevanju. Sploh, ko gledam soljudi, ki vozijo "ladje", hodijo na pocitnice v Azijo. Pol pa kupijo odpustek.



Kriptaši (BTC) lahko ignorirate "propagando", vprašanje je, če sami ne izvajate neke vrsto propagande ravno zaradi upanja, da vas ne zadane totalna 0.

Vprašanje.

Kakšno vlogo igrata Comex 589 pravilo in Basel III pri občutnem padanju vseh kripto valut, če sploh?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

IgorCardanof ::

Nam naredis hiter snelkurs kaj ti dve stvari sta?

Motion ::

men se tudi nesanja o čem to nabija. Poguglat pa tud nemislim. Aja pa ne daljše od 2 vrstic. Ni časa v fabrki za brat romane.

Mato989 ::

Basel mislim da je ona "fora" ko bi mogli za vsak BTC ki ga kdorkoli drži imeti na zalogi enako število fiata kot je vreden BTC... institucije.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

@Mando: Iskreno ti povem, resen sem. Ce napises karkoli koristnega za to temo, spokam za 14 dni. Samo dejansko nikoli ne bom sel, ker tak primitiven imbecil kot si ti, ni sposoben napisat karkoli koristnega.

Edino kar znas je prosit za pomoc, igrat zrtev in napadat ostale. Patetik :D


Mvahahahaha
Dokler boš ti tukaj gor nimam kaj dokazovat! Neke grafe, kopirat ali prepisovat neka članke iz ostalih strani, forumov ...to zna vsak.
Ti si dokazal kdo je imbecil, patetik, troll,...
Ti si dokaz največje zaostalosti tega foruma. Poden od podna, kar ga more izvršt mati narava.
Kaj še hočeš bolj koristnega za to temo, da naredim nekaj najboljšega kot je možno: da odstranim tebe.
Sam si priznal, dokazal...

IgorCardanof je izjavil:

...
S tega racuna sem si naredil prevec bruk, bom raje koncal in zacel znova. Se slisimo v novi iteraciji!

IgorCardanof je izjavil:


Nimam kolegov v RL, tako da ni problem. Imam ta forum pa potem še nekaj pišem na medover.net in pa na zadovoljna.si


IgorCardanof je izjavil:


Jaz sem trol in delam kakor hočem. Nič kar rečem ne nosi kakšne uporabne vrednosti in nič kar rečem, ne bi smelo veljati kot resnica.

IgorCardanof je izjavil:


Pa še mejhn kurac imam.


Kaj še hočeš-te drugega. Sedaj pa imej še toliko jajc, kolikor si bil prej korajžen in se odstrani iz te teme, tega foruma, ker bo za vse boljše, da bo končno mir pred takim pacientom. Ti se lahko včlaniš edino še na forum Begne in tam prevzameš svojo skupino, kjer lahko vžgete neko konstruktivno debato kdo je največji imbecil tega časa.
Ne bom pa delal dela moderatorjev in dokazoval za nazaj še več gnoja katerega si stresel v to temo.
Kar si skuhal sedaj pojej.
Ja vem da sem jaz sedaj tisti najslabši, ker večina sploh ne ve kakšen gnoj si in koliko gnojnice si zmetal pred meseci tu ven. Sedaj pa se delaš fino pickico, ves posran in ponižen samo, da bi takega imbecila sprejeli nazaj med ostale paciente.

kow ::

merlin2 je izjavil:


Kriptaši (BTC) lahko ignorirate "propagando", vprašanje je, če sami ne izvajate neke vrsto propagande ravno zaradi upanja, da vas ne zadane totalna 0.
Vprašanje.


Zakaj navednice? Jasno, da je propaganda, ce pa nikjer ne zasledim, da je btc v mesecu dni postal 2x bolj eko. In porabi samo se za pol Argentine elektrike.
Kaksna propaganda na tem forumu? Kaj tocno skrivamo oz. koga prepricujemo karkoli?

merlin2 ::

Motion je izjavil:

men se tudi nesanja o čem to nabija. Poguglat pa tud nemislim. Aja pa ne daljše od 2 vrstic. Ni časa v fabrki za brat romane.


Lahko si malo bolj spoštljiv, do tistih, ki iščemo informacije. Navijaštvo za eno ali drugo kripto valuto nikomur ne koristi.

Bassel III, Vse banke bodo morale imeti "ozadje" v zlati podlagi.

Comex 589, Naj bi veljalo za kripto valute, podlaga v žlahtnih kovinah. in ISO standard 20022.

Ali pa me razsvetli s svojim nabijanjem...


Tu sem zato da iščem informacije, ne da berem prepotentneže, ki že v prvem stavku povejo, da so pod 30.

lp

kow ::

Se Basel ne znas napisati, kaj sele potruditi se, da bi kaj vec razlozil.

merlin2 ::

kow je izjavil:

Se Basel ne znas napisati, kaj sele potruditi se, da bi kaj vec razlozil.


Takle mamo. 20 letnike, ki solijo pamet...

Nabijanje zaradi nabijanja, bistva se tako ne dotakneš..

Pametno :-D

Pa ravno bral sem kako tema postaja driskasta, brez vsebine ... nič čudnega... prerekanje kdo ima daljšega ... :-D

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: merlin2 ()

kow ::

20 letnik delujes ti. Ne znas niti postaviti vprasanja. Basel 3, pac ni vprasanje.

hamez66 ::

Če bi ga hotel razumet, bi ga lahko razumel, ampak zgleda velja to samo za tiste 30+.

kow ::

"Bassel III, Vse banke bodo morale imeti "ozadje" v zlati podlagi."

Tega stavka res ne razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Basel zahteva pomeni kot sme napisal jaz, da bodo morale oz. BI NAJ IMELE banke oz. institucije za vsak BTC ki ga držijo še vsaj toliko USDja oz. FIATa kot je vreden v tem trenutku.

Samo to je pač absurd, ker to bi lahko pol nardili za vsako zadevo in bo keša hitro sfalilo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()
««
695 / 1455
»»