» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
672 / 1496
»»

strawman ::

Daily kripto volume je v povprečju padel že za več kot polovico od ATH.
Je pa zanimivo, da je kar precej dni izenačil ali celo presegel NASDAQ daily volume.

endelin ::

strawman je izjavil:

Daily kripto volume je v povprečju padel že za več kot polovico od ATH.
Je pa zanimivo, da je kar precej dni izenačil ali celo presegel NASDAQ daily volume.

Itak ker je vsak joe doe šopal notri pare

IL_DIAVOLO ::

Senior Dev je izjavil:

endelin je nazaj. Kaj se ti je jahta zataknila v pristanišču? Predolgo si si kupil... :D


Kamikazi bo ta izjava zagotovo vsec :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

A. Smith ::

Kot že vemo, se je na kripto spravila Kitajska. Kot vemo prav tako, so sistem natweakali tako, da rudarji ne morejo poslovati. Ti rudarji se zdaj ali selijo ali likvidirajo svoj posel, predvsem pa prodajajo svoje bitcoine.

Njihovih zalog bo sicer enkrat zmanjkalo. In takrat bo na trgu precej malo prodajalcev.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

BorutO ::

Veste, kdaj se bo kripto trg, predvsem btc, dokončno zlomil oz. bo izgubil ogromno procentov? Takrat, ko bodo binance in ostale največje spletne strani obdavčili. Sliši se nemogoče, a vedite, da bodo z leti naredile korporacije vse, da bodo tudi one nekaj imele, ker tu se težke milijarde obračajo - in to mimo zakona ...

strawman ::

A ne prodajajo rudarji en del že sproti? Oz. vsaj konec meseca za tekoče stroške. Glede na konkurenco ne verjamem, da so marže prav velike.


BorutO je izjavil:

Veste, kdaj se bo kripto trg, predvsem btc, dokončno zlomil oz. bo izgubil ogromno procentov? Takrat, ko bodo binance in ostale največje spletne strani obdavčili. Sliši se nemogoče, a vedite, da bodo z leti naredile korporacije vse, da bodo tudi one nekaj imele, ker tu se težke milijarde obračajo - in to mimo zakona ...


In kaj točno bodo novega obdavčili?

spegli ::

Naj bo ihs jebemti.

endelin ::

;((Kako lepo pada kripto od 12 maja naprej

spegli ::

31600 bi se moral odbit.

IgorCardanof ::

Kripto market že lahko pada nekaj časa, pa najbrž nekaj časa še bo, medtem ko pa čakamo na nove ATHje in milijonske Bitcoine, pa McDonalds skrbi za nas.

https://www.bbc.co.uk/news/business-575...

McDonald's to hire 20,000 staff and open 50 outlets

Pa pohitite! Glede na to, da je le 20k prostih mest in na milijone ljudi, ki so kupovali pri vrhu in so sedaj že več kot 60% v minusu, se bodo ta mesta zelo hitro zapolnila!

merlin2 ::

Tole sem našel.

Follow The Loop
Think Mirror
Pool.
Mirrors are important.
You have more than you know.

Mr Pool has the Global QFS on his page. There were many clues put out out along the way. Ie Algorand for 1.

These ISO20022 Regulated & backed by Precious Metals in the Event.
XRP
XFLARE & it's networks.
XLM & it's networks.
XDC
ALGORAND
IOTA

Addapt & Overcome.

Senior Dev ::

ETH se bo odbil na $1650!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

endelin je izjavil:

;((Kako lepo pada kripto od 12 maja naprej


A si ze nazaj? Smo te pricakovali 2024 8-)

deadbeef ::

Gremo sub 30k? Zacetek poletne razprodaje? ;-)

kow ::

Najbolj bi me nasmejalo, ce bi Tesla dokupila pod 30k (pod prejsnjo ceno). In pol bi Musk rekel, da zato, ker so minerji sli iz Kitajske, da je btc bolj zelen :))

Kripto ::

BorutO je izjavil:

Veste, kdaj se bo kripto trg, predvsem btc, dokončno zlomil oz. bo izgubil ogromno procentov? Takrat, ko bodo binance in ostale največje spletne strani obdavčili. Sliši se nemogoče, a vedite, da bodo z leti naredile korporacije vse, da bodo tudi one nekaj imele, ker tu se težke milijarde obračajo - in to mimo zakona ...



Od kod ti ideja da niso obdavčene?

Money is mindset!

kow ::

Binance je shaddy firma - so registrirani po raznih otokih. Resne menjalnice so normalno obdavcene, kot vsa podjetja.

Kripto ::

deadbeef je izjavil:

Gremo sub 30k? Zacetek poletne razprodaje? ;-)



Vsak dan smo bližje...

Money is mindset!

kow ::

Kuzek kojni se sploh ne drzijo slabo. Doge samo -33% v zadnjem tednu.

endelin ::

Sem že jaz opazil da se pasji sklad dobro drži.

kow ::

Tebe ni kle.

spegli ::

$DOGE strong support at 0.07. Pozabil povedat

m0LN4r ::

Lepo zgleda danes, me gusta. Se 80% dol pa gremo all in. Pretakanje btc v kovine, kovine v delnice in nazaj v btc.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

kow ::

Kovine si ze zamudil oz. bos moral bit selektiven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

m0LN4r ::

To je samo predhodno, dokler btc pride na 10k ali nizje. To je cilj.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zezz ::

PacificBlue ::

Popravljam BTC buy order iz $22k na $12k.

Lp Gozdni Joža
I’m out.
:3

endelin ::

kow ::

m0LN4r je izjavil:

To je samo predhodno, dokler btc pride na 10k ali nizje. To je cilj.


Sem ga nazadnje kupil pri 12k. Mislim, da te bom ponovno frontrunnal. Je pa gotovo mozno, da pride do 10k, ampak le ce kapitulira dovolj velikih in se popolnoma unici ves leverage.

IgorCardanof ::

Nekako ni več te energije pri Bitcoinu? Vedno ko smo leteli dol do 30k, so bili kar hitri in siloviti odboji nazaj gor. Sedaj pa se zdi, kot da se kar velika količina hoče losat tega prenapihnjenega asseta? Počasi tonemo navzdol. Ne izgleda preveč bullish tole ...

Moji nakupi z namenom prodaje odboja so pa vsi trenutno v minusu. 8-)

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

IgorCardanof je izjavil:

Nekako ni več te energije pri Bitcoinu? Vedno ko smo leteli dol do 30k, so bili kar hitri in siloviti odboji nazaj gor. Sedaj pa se zdi, kot da se kar velika količina hoče losat tega prenapihnjenega asseta? Počasi tonemo navzdol. Ne izgleda preveč bullish tole ...

Moji nakupi z namenom prodaje odboja so pa vsi trenutno v minusu. 8-)


Bom še enkrat ponovil, da zadeva ne bo šla pod $30k. Poglejte si akumulacijo decembra 2019, zdaj gre za isti šmorn.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

link_up ::

fantje dajte nabavljat se vec, ce pada...kaj pa pocnete?
In and Out

martincek1 ::

A. Smith je izjavil:



Bom še enkrat ponovil, da zadeva ne bo šla pod $30k. Poglejte si akumulacijo decembra 2019, zdaj gre za isti šmorn.


Sure. Samo eno slabo novico v tem 32-33k razponu dobimo, pa bo konkretno padlo.

Senior Dev ::

Pri teh temperaturah je res neznosno u fabrki. Mi štartamo zato že ob petih. Vi birokrati po pisarnah ste lahko srečni s tem kar imate, ne pa da tu jokate če naredite samo x20 in ne x1000.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Bogi vazelin hahaha :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

Kripto je izjavil:

BorutO je izjavil:

Veste, kdaj se bo kripto trg, predvsem btc, dokončno zlomil oz. bo izgubil ogromno procentov? Takrat, ko bodo binance in ostale največje spletne strani obdavčili. Sliši se nemogoče, a vedite, da bodo z leti naredile korporacije vse, da bodo tudi one nekaj imele, ker tu se težke milijarde obračajo - in to mimo zakona ...



Od kod ti ideja da niso obdavčene?

Obdavčene v smislu, da bodo za vsak order davek nabili ... V glavnem, bodo naredili, da bodo od vsakega centa tudi oni kaj imeli. To, ko vržeš denar na koncu na binance kartico, nima država nič od tega. ;) Saj že poskušajo marsikaj, ampak jim še ne uspeva nadzorovati kripta. Bodo že pogruntali enkrat.

PrihajaNodi ::

Tezos se kar mocno drzi. Sem presenecen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

30k je spodnja meja. Tako da ce pri 30k niste vsi v leverage long, NGMI.

Kripto ::

A. Smith je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Nekako ni več te energije pri Bitcoinu? Vedno ko smo leteli dol do 30k, so bili kar hitri in siloviti odboji nazaj gor. Sedaj pa se zdi, kot da se kar velika količina hoče losat tega prenapihnjenega asseta? Počasi tonemo navzdol. Ne izgleda preveč bullish tole ...

Moji nakupi z namenom prodaje odboja so pa vsi trenutno v minusu. 8-)


Bom še enkrat ponovil, da zadeva ne bo šla pod $30k. Poglejte si akumulacijo decembra 2019, zdaj gre za isti šmorn.



To je tako kot bi ponavljal "ne bo šlo pod vodo" po trčenju Titanica z ledeno goro...

Money is mindset!

Senior Dev ::

Pod 30k res ne more, to je zdaj že jasno. Institucije pač ne dovolijo da bi lahko padlo pod to vrednost.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

A to se misli ustavit?;((
Sedaj mora it x3 da sem spet na istem nivoju:))

SuperG ::

Buy the fookin dip

Rip 100% alt portfolios

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SuperG ()

gandolfino ::

Vstal sem sred noči da bom lepo v miru pokupil dip preden se zbudijo Kitajci.

kow ::

A. Smith je izjavil:


Bom še enkrat ponovil, da zadeva ne bo šla pod $30k. Poglejte si akumulacijo decembra 2019, zdaj gre za isti šmorn.

Zadeva gre lahko pod 30k. Vedno so mozni neki dogodki, kot npr leta 2019, ko smo sli pod 4k (kapitulirali so nekateri kiti) ali pa zaradi korone marca 2020.
Ampak ja.. zdaj se kupuje. Meni se zdi, da smo zdaj nekje na 6k levelih leta 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

Kripto je izjavil:

BorutO je izjavil:

Veste, kdaj se bo kripto trg, predvsem btc, dokončno zlomil oz. bo izgubil ogromno procentov? Takrat, ko bodo binance in ostale največje spletne strani obdavčili. Sliši se nemogoče, a vedite, da bodo z leti naredile korporacije vse, da bodo tudi one nekaj imele, ker tu se težke milijarde obračajo - in to mimo zakona ...



Od kod ti ideja da niso obdavčene?

Obdavčene v smislu, da bodo za vsak order davek nabili ... V glavnem, bodo naredili, da bodo od vsakega centa tudi oni kaj imeli. To, ko vržeš denar na koncu na binance kartico, nima država nič od tega. ;) Saj že poskušajo marsikaj, ampak jim še ne uspeva nadzorovati kripta. Bodo že pogruntali enkrat.


Pozabi, to je tak kot bi na vsak order delnic nabili davek
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Kako nimajo nic od tega?? Obdavcijo te na vsakem koraku. Denar denimo da pride od firme pa do tvoje dobrinr, gre cez 2-3-4 obdavcitve. Poberejo ti vecino.

MaticSLO ::

Jaz sem imel namen ubavit BSV, tam nekje pri 95$ pa me(se?) ni doseglo. Ce je bottom bi bilo super, ce ne bo, bo zalostno. BSV je super nacin da se unovci Tetherje in se proda za prave denarce na robinhoodu.

Sicer pa ce bo res bottom, bo IMO tudi super cas za makarone in sir in tudi nase pasje sklade :))

endelin ::

Kje je cool uporabnik Tonis

profesjonalc ::

MaticSLO je izjavil:

Jaz sem imel namen ubavit BSV, tam nekje pri 95$ pa me(se?) ni doseglo. Ce je bottom bi bilo super, ce ne bo, bo zalostno. BSV je super nacin da se unovci Tetherje in se proda za prave denarce na robinhoodu.

Sicer pa ce bo res bottom, bo IMO tudi super cas za makarone in sir in tudi nase pasje sklade :))


Zakaj BSV? Od vseh moznosti…

MaticSLO ::

profesjonalc je izjavil:

MaticSLO je izjavil:

Jaz sem imel namen ubavit BSV, tam nekje pri 95$ pa me(se?) ni doseglo. Ce je bottom bi bilo super, ce ne bo, bo zalostno. BSV je super nacin da se unovci Tetherje in se proda za prave denarce na robinhoodu.

Sicer pa ce bo res bottom, bo IMO tudi super cas za makarone in sir in tudi nase pasje sklade :))


Zakaj BSV? Od vseh moznosti…


Ker je na robinhoodu in kadar gre, gre ponavadi najbolj.

Morda se izkaze za veliko napako :|
««
672 / 1496
»»