» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
671 / 1496
»»

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Kripto je izjavil:

Pod 36k ne more
Pod 32k ne more
Pod 30k ne more
...

Če gremo pod 20k je s kriptom verjetno konec in je bil ATH nekaj čez 60k. Dokler se to ne zgodi, je to za mene samo korekcija za katero bo spet sledila rast proti novemu ATH.

300k jan 2022?:D

Če bomo v 1. polovici avgusta 2021 nekje med 70k in 80k, potem bomo decembra 2021 prebijali 300k. Problem nastane, če bomo v 1. polovici avgusta pod 50k. Takrat se vse moje napovedi na podlagi ponavljajočih se dogodkih iz preteklosti porušijo kot hišica iz kart.

nekdonekje ::

Noben še ne sprašuje če je čas za izstop in prodajo, zgleda še gre nižje.

PersonaRuda ::

Kripto je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Kripto je izjavil:

Pod 36k ne more
Pod 32k ne more
Pod 30k ne more
...

Če gremo pod 20k je s kriptom verjetno konec in je bil ATH nekaj čez 60k. Dokler se to ne zgodi, je to za mene samo korekcija za katero bo spet sledila rast proti novemu ATH.



Tudi če gremo na 2k s kriptom ni konec.

Drži. Moj point je, da se po takem padcu več ne bo pobral in lahko nehamo sanjati o novih ATH. Lahko, da se bo potem tam pri tistih vrednosti stabiliziral in bo šele leta 2050 prebil 70k (zaradi inflacije, ne zaradi špekulacij).

kow ::

PersonaRuda je izjavil:

endelin je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Kripto je izjavil:

Pod 36k ne more
Pod 32k ne more
Pod 30k ne more
...

Če gremo pod 20k je s kriptom verjetno konec in je bil ATH nekaj čez 60k. Dokler se to ne zgodi, je to za mene samo korekcija za katero bo spet sledila rast proti novemu ATH.

300k jan 2022?:D

Če bomo v 1. polovici avgusta 2021 nekje med 70k in 80k, potem bomo decembra 2021 prebijali 300k. Problem nastane, če bomo v 1. polovici avgusta pod 50k. Takrat se vse moje napovedi na podlagi ponavljajočih se dogodkih iz preteklosti porušijo kot hišica iz kart.


Uf, ti pa si optimist.

endelin ::

Stanje na marketu je tako bedno da še valvoline nima veselja trolat:))

PersonaRuda ::

nekdonekje je izjavil:

Noben še ne sprašuje če je čas za izstop in prodajo, zgleda še gre nižje.

HOLDerji ne prodajamo ampak čakamo časovnico, ko bo vse skupaj zrastlo in poknilo. Torej do decembra 2021 sem jaz HODL...

Mato989 ::

Vazelin ne sekiraj se, jaz mam v USDC in nabiram obresti 9,5$ letno oz. še malo zraven, BTC pa pač HODL 10 let pa bo, zakaj bi se sekiral, izobražuj se, uživaj, spij kaj pa bo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

Ja s tem HODLanjem ste glasni, dejansko je pa vsem žal, če vam še ni, vam pa bo.

Jaz bi lahko 2018 januarje vse skeširal pa porabil na kokainu in k**** pa vrgel notri le delček nazaj lani med marcem in julijem pa bi bil še vedno 10x višje kot sem bil z HODLanjem.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

Ja s tem HODLanjem ste glasni, dejansko je pa vsem žal, če vam še ni, vam pa bo.

Jaz bi lahko 2018 januarje vse skeširal pa porabil na kokainu in k**** pa vrgel notri le delček nazaj lani med marcem in julijem pa bi bil še vedno 10x višje kot sem bil z HODLanjem.



Zakaj nisi?

Jaz gledam to tako... če bi januarja 2017 dal 10k namesto v crypto na banko obrestovat, ali bi imel več ali manj kot danes?

Dokler je več in to precwejkrat več, sem na boljšem, ko bo na 0 ali manj bo pa težava.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Ce dnar kuris za koko in kurbe oz. si to zelis... ti gre bolj slabo. Gaini gor ali dol. Mas vecje probleme, kot si zelis priznati.

lotar123 ::

Tale graf pove vse, kdo prodaja in kdo kupuje.... In če kupujejo med 30 in 40k, je menda lahko jasno, da ne bodo prodajali z izgubo.... Resno me zanima če se tudi danes odbijemo točno na 31k(8.6) oz. 30k(19.5). Čudno točna cifra za odboje :)

https://pbs.twimg.com/media/E4ZvHfTXwAA...

merlin2 ::

Kaj pa regulacija kripto valut ISO 20022? Nekaj se govori tudi v povezavi z Basel3 in comex 589 pravilom in prehodom valut na zlato podlago? Kdo ve?

matic492 ::

kow je izjavil:

Ce dnar kuris za koko in kurbe oz. si to zelis... ti gre bolj slabo. Gaini gor ali dol. Mas vecje probleme, kot si zelis priznati.


Jesus, ni čudno da vas trolajo, če vse napisano dobesedno vzamete.

Mato989 je izjavil:


Zakaj nisi?

Jaz gledam to tako... če bi januarja 2017 dal 10k namesto v crypto na banko obrestovat, ali bi imel več ali manj kot danes?

Dokler je več in to precwejkrat več, sem na boljšem, ko bo na 0 ali manj bo pa težava.


Zakaj nisem? Ker sem bil idiot.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

kow ::

Ne nisi bil idiot. Idiot si sedaj, ker mislis, da si bil takrat idiot. Tudi, danes ne vidis prihodnosti, tako kot je nisi videl januarja 2018. Zna biti, da so tukaj idioti vsi, ki mislijo da se bo ponovil enak cikel, kot se je leta 2017 do 2020. Lahko pa niso. Ampak, DANES, tega ne moremo vedeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

matic492 ::

kow je izjavil:

Ne nisi bil idiot. Idiot si sedaj, ker mislis, da si bil takrat idiot. Tudi, danes ne vidis prihodnosti, tako kot je nisi videl januarja 2018.



Gre se zato kaj hočeš.. Lahko živim še vedno samo na svojih mesečnih prihodkih iz ostalih dejavnosti, ali pač malo skeširam in si kupim kakšne bedarije..

Ne vem no, tu pišete vsi kot da imate neke bajne plače, vse v življenju porihtano, nič več si ne želite in zdaj HODLate crypto naslednjih 10 let zato ker bo takrat pač več... Resno?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

PersonaRuda ::

matic492 je izjavil:

kow je izjavil:

Ne nisi bil idiot. Idiot si sedaj, ker mislis, da si bil takrat idiot. Tudi, danes ne vidis prihodnosti, tako kot je nisi videl januarja 2018.



Gre se zato kaj hočeš.. Lahko živim še vedno samo na svojih mesečnih prihodkih iz ostalih dejavnosti, ali pač malo skeširam in si kupim kakšne bedarije..

Ne vem no, tu pišete vsi kot da imate neke bajne plače, vse v življenju porihtano, nič več si ne želite in zdaj HODLate crypto naslednjih 10 let zato ker bo takrat pač več... Resno?

Z minusom ne bom prodajal. Če smo zdaj naslednjih 10 let na teh današnjih vrednosti, jaz ne prodam in sem HODL.

Zezz ::

https://www.google.com/amp/s/amp.scmp.c...
Pa kot je že en gor reku, 28ga začne v veljavo stopat BaselIII sporazum. Nič več naked shorting srebra, zlata, platone..., leverage ipd. Digitalni Yuan zlo verjetno podoprt z zlatom. To je to o čem že nekaj časa govorim, da bo kripto postal odveč,vsaj na Kitajskem kjer si ga sigurno lastijo največ.

kow ::

matic492 je izjavil:

kow je izjavil:

Ne nisi bil idiot. Idiot si sedaj, ker mislis, da si bil takrat idiot. Tudi, danes ne vidis prihodnosti, tako kot je nisi videl januarja 2018.



Gre se zato kaj hočeš.. Lahko živim še vedno samo na svojih mesečnih prihodkih iz ostalih dejavnosti, ali pač malo skeširam in si kupim kakšne bedarije..

Ne vem no, tu pišete vsi kot da imate neke bajne plače, vse v življenju porihtano, nič več si ne želite in zdaj HODLate crypto naslednjih 10 let zato ker bo takrat pač več... Resno?


Ja, resno. Za zivljenje porihtati sem v solo hodil in se cesa naucil, kar lahko ponudim trgu. Vse ostalo je bonus.

IgorCardanof ::

lotar123 je izjavil:

Tale graf pove vse, kdo prodaja in kdo kupuje.... In če kupujejo med 30 in 40k, je menda lahko jasno, da ne bodo prodajali z izgubo.... Resno me zanima če se tudi danes odbijemo točno na 31k(8.6) oz. 30k(19.5). Čudno točna cifra za odboje :)

https://pbs.twimg.com/media/E4ZvHfTXwAA...


Cesar ne razumes je to, da je whaleom dost vseen, ce gre kripto /10 v naslednjem letu, ker so tu itak longterm. Ostalim pa najbrz ni prijetno, ko gre njihovih 10k v kriptu na 500$, ali pac?

Zezz ::

Par dni nazaj ko je zlato in srebro padlo je bil eden večjih dumpov papirja v zgodovini, med tem isti že nekaj časa dokupujejo v fizični obliki

lotar123 ::

IgorCardanof je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Tale graf pove vse, kdo prodaja in kdo kupuje.... In če kupujejo med 30 in 40k, je menda lahko jasno, da ne bodo prodajali z izgubo.... Resno me zanima če se tudi danes odbijemo točno na 31k(8.6) oz. 30k(19.5). Čudno točna cifra za odboje :)

https://pbs.twimg.com/media/E4ZvHfTXwAA...


Cesar ne razumes je to, da je whaleom dost vseen, ce gre kripto /10 v naslednjem letu, ker so tu itak longterm. Ostalim pa najbrz ni prijetno, ko gre njihovih 10k v kriptu na 500$, ali pac?


In zakaj bi nekdo, ki je kupil na 60k prodajal na 30k, zame je to čisto debilna odločitev, sploh če se gre za BTC... Pač držiš, razen seveda če si dal hipoteko na hišo, najel kredit in kupil BTC pri 60k :) Samo potem si pa že v drugi kategoriji neumnih odločitev.

Kripto ::

merlin2 je izjavil:

Kaj pa regulacija kripto valut ISO 20022? Nekaj se govori tudi v povezavi z Basel3 in comex 589 pravilom in prehodom valut na zlato podlago? Kdo ve?



Ripple že dela po standardu ISO 20022 in je vključen v to, prav tako velja za CBDC.

https://ripple.com/lp/iso-overview/

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

matic492 ::

lotar123 je izjavil:



In zakaj bi nekdo, ki je kupil na 60k prodajal na 30k, zame je to čisto debilna odločitev, sploh če se gre za BTC... Pač držiš, razen seveda če si dal hipoteko na hišo, najel kredit in kupil BTC pri 60k :) Samo potem si pa že v drugi kategoriji neumnih odločitev.



Prodal bo, če je mnenja, da bo padel na 20k.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

energetik ::

To je smiselno le, če potem tudi vse nazaj kupi pri 20k.

lotar123 ::

Nazaj bo kupil na 60k :)

kriptobog ::

kow je izjavil:

Ce dnar kuris za koko in kurbe oz. si to zelis... ti gre bolj slabo. Gaini gor ali dol. Mas vecje probleme, kot si zelis priznati.



Pha. Dobra koka in kurbe so zakon. :))

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

kow je izjavil:

Ne nisi bil idiot. Idiot si sedaj, ker mislis, da si bil takrat idiot. Tudi, danes ne vidis prihodnosti, tako kot je nisi videl januarja 2018.



Gre se zato kaj hočeš.. Lahko živim še vedno samo na svojih mesečnih prihodkih iz ostalih dejavnosti, ali pač malo skeširam in si kupim kakšne bedarije..

Ne vem no, tu pišete vsi kot da imate neke bajne plače, vse v življenju porihtano, nič več si ne želite in zdaj HODLate crypto naslednjih 10 let zato ker bo takrat pač več... Resno?


Tako je, lahko kupiš kakšne bedarije, lahko pa pač prihraniš obdržiš v cryptu z možnostjo da boš lahko kupil nekoč še večje bedarije ali preskrbel potomce (morebitne) ali pa z možnostjo da ne boš nič kupil, kar je itak vseeno če so bedarije kajne =)

Po tvoji logiki vidim samo win win če hodlaš, če bo zrastlo še x10 ali x20 boš imel ful keša in ti bo to še bolj spremenilo lajf verjetno na bolje, če izgubiš vse, pa si prihranil smeti Zemlji.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

Mato989 je izjavil:



Tako je, lahko kupiš kakšne bedarije, lahko pa pač prihraniš obdržiš v cryptu z možnostjo da boš lahko kupil nekoč še večje bedarije ali preskrbel potomce (morebitne) ali pa z možnostjo da ne boš nič kupil, kar je itak vseeno če so bedarije kajne =)

Po tvoji logiki vidim samo win win če hodlaš, če bo zrastlo še x10 ali x20 boš imel ful keša in ti bo to še bolj spremenilo lajf verjetno na bolje, če izgubiš vse, pa si prihranil smeti Zemlji.


Jah, vse v mejah normale... kot sem napisal RTX 3090 me je prišla okoli 100-200€, če gledamo nakupno ceno coina. Torej lahko bom rekel čez 4 leta da je ta grafika vredna 50 jurjev, enako kot lahko napišem, da je avto, ki sem ga skeširal leta 2016, vreden slabega pol miljona evrov, če bi takrat kupil ETH namesto avto. Ampak sem imel pa 5 let avto in dejansko živel, z njim prevozil 55 tisoč kilometrov, spoznal ljudi itd.

Pač saj nima smisla filozofirat, samo pravim da ni nujno da je HODL kar po defaultu dobra odločitev.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Tako je, lahko kupiš kakšne bedarije, lahko pa pač prihraniš obdržiš v cryptu z možnostjo da boš lahko kupil nekoč še večje bedarije ali preskrbel potomce (morebitne) ali pa z možnostjo da ne boš nič kupil, kar je itak vseeno če so bedarije kajne =)

Po tvoji logiki vidim samo win win če hodlaš, če bo zrastlo še x10 ali x20 boš imel ful keša in ti bo to še bolj spremenilo lajf verjetno na bolje, če izgubiš vse, pa si prihranil smeti Zemlji.


Jah, vse v mejah normale... kot sem napisal RTX 3090 me je prišla okoli 100-200€, če gledamo nakupno ceno coina. Torej lahko bom rekel čez 4 leta da je ta grafika vredna 50 jurjev, enako kot lahko napišem, da je avto, ki sem ga skeširal leta 2016, vreden slabega pol miljona evrov, če bi takrat kupil ETH namesto avto. Ampak sem imel pa 5 let avto in dejansko živel, z njim prevozil 55 tisoč kilometrov, spoznal ljudi itd.

Pač saj nima smisla filozofirat, samo pravim da ni nujno da je HODL kar po defaultu dobra odločitev.


Nihče ni rekel da je HODL po defaultu dobra odločitev, ampak v večini primerov se izkaže da je pri amaterjih BOLJŠA...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Prva strategija je hodl, druga pa je dokler ne prodaš ne izgubiš. To sta dve strategiji, več jih pomoje niti ne rabiš. Potem imaš še matomatiko, ki pravi da imaš skoraj vedno profit.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Cveto ::

Upam da upoštevate tudi oportunitetne stroške tega hodlanja.

Senior Dev ::

Dokler ne prodaš ne izgubiš strategija pride v poštev tudi pri tistih kovancih ki izginejo iz vseh borz. S to strategijo si večni zmagovalec.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IgorCardanof ::

Obrat trenda ne bo takrat, ko bodo vsi govorili "Najprej gremo na 25k potem pa jeseni na 100k", obrat trenda bo takrat, ko bodo vsi prodajali in rekli, da je kripta konec. Dokler imamo pa še toliko "Diamond hands", se pa kar pripravite na otresanje. Ko pride ven naslednji pasji kovanec, mora iti še isti dan na 0, če ne gre, pomeni, da je v kriptu še preveč požrešnih idiotov.

ManDriver ::

Cveto je izjavil:

Upam da upoštevate tudi oportunitetne stroške tega hodlanja.


Katere točno imaš v mislih?
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

dronyx ::

Zezz je izjavil:

Par dni nazaj ko je zlato in srebro padlo je bil eden večjih dumpov papirja v zgodovini, med tem isti že nekaj časa dokupujejo v fizični obliki

že večkrat sem zasledil, da naj bi bila cena zlata manipulirana, tudi s strani centralnih bank. Kako točno ta manipulacija deluje ne vem, verjetno se isto fizično zlato knjiži oziroma prodaja večkrat. Tudi nisem prepričan če kdo res podrobno nadzira kaj se dogaja s "papirnatim zlatom". Lahko da je vse skupaj nekaj podobnega kot Tether, kjer je dejansko USD zelo malo, vse ostale USD imajo v najrazličnejših drugih naložbah, ki so, ali pa niso likvidne, pa vprašanje, koliko so dejansko vredne, torej kakšno je sploh pokritje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ManDriver ::

dronyx je izjavil:

Zezz je izjavil:

Par dni nazaj ko je zlato in srebro padlo je bil eden večjih dumpov papirja v zgodovini, med tem isti že nekaj časa dokupujejo v fizični obliki

Kako točno ta manipulacija deluje ne vem, verjetno se isto fizično zlato knjiži oziroma prodaja večkrat.

Pri vseh teh kontrolah in regulativi, ki so ji banke podvržene, misliš da se to dogaja?
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

IgorCardanof ::

3 tedne nazaj El Salvador, danes pa Michael Saylor poskusajo ponovno vtleti iskrico v Bitcoinov bullrun.
1 uro nazaj tvitnil, kako Microstrategy kupuje, a ljudem je vseeno. Ne padejo več na take neumne manipulacije.

https://twitter.com/michael_saylor/stat...

MicroStrategy has purchased an additional 13,005 bitcoins for ~$489 million in cash at an average price of ~$37,617 per bitcoin. As of 6/21/21 we #hodl ~105,085 bitcoins acquired for ~$2.741 billion at an average price of ~$26,080 per bitcoin. $MSTR

Še en patetičen poskus. Michael Saylorja se bomo čez 4 leta spominjali tako kot McAffeja iz 2017.

dronyx ::

ManDriver je izjavil:

Pri vseh teh kontrolah in regulativi, ki so ji banke podvržene, misliš da se to dogaja?

Verjetno so že iznašli kakšen način da je to zakonito oziroma v skladu s predpisi. Centralnim bankam zanesljivo ni v interesu da gre cena zlata strmo navzgor.

Zezz ::

dronyx je izjavil:

Zezz je izjavil:

Par dni nazaj ko je zlato in srebro padlo je bil eden večjih dumpov papirja v zgodovini, med tem isti že nekaj časa dokupujejo v fizični obliki

že večkrat sem zasledil, da naj bi bila cena zlata manipulirana, tudi s strani centralnih bank. Kako točno ta manipulacija deluje ne vem, verjetno se isto fizično zlato knjiži oziroma prodaja večkrat. Tudi nisem prepričan če kdo res podrobno nadzira kaj se dogaja s "papirnatim zlatom". Lahko da je vse skupaj nekaj podobnega kot Tether, kjer je dejansko USD zelo malo, vse ostale USD imajo v najrazličnejših drugih naložbah, ki so, ali pa niso likvidne, pa vprašanje, koliko so dejansko vredne, torej kakšno je sploh pokritje.

Gre za naked short,prodaja papirnatega zlata ki dejansko ne obstaja, pod basel3 bo obvezno 1:1 vsak papir bo moral met dejansko fizično pokritost. Centralne banke se v bistvu v tem trenutku losajo papirja in nabavljajo fiziko, Kitajci in Rusi ter bogati posamezniki na polno filajo svoje zaloge fizičnega zlata.

V glavnem neki velkega se pripravlja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

IgorCardanof ::

Zezz, denarja je v tem trenutku toliko, da ga nikoli ne boš pokril 1 za 1. Kako točno se bojo tega lotili?

spegli ::

36-37k ideja je doživela stop in minus. 31800 sem odprl manjši nov long (do 37k). Stop je na 30900. Dnevni & tedenski je na BTC narisal Bear Flag vzorec. Alti se pa selijo v BTC. Slaba ideja za karkoli imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

kow ::

Cveto je izjavil:

Upam da upoštevate tudi oportunitetne stroške tega hodlanja.


Naceloma niso tako veliki, razen cas ki ga izgubljas v tej temi. :))

IgorCardanof je izjavil:


Še en patetičen poskus. Michael Saylorja se bomo čez 4 leta spominjali tako kot McAffeja iz 2017.


Slaba analogija. Tipo dejansko kupuje ogromne zneske. Bo pa imel problem, ce gre btc pod 25k... Ce mu uspe vzpostaviti price floor dovolj visoko, bo pa sel med legende.
Od bedaka do junaka in obratno... Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

3 tedne nazaj El Salvador, danes pa Michael Saylor poskusajo ponovno vtleti iskrico v Bitcoinov bullrun.
1 uro nazaj tvitnil, kako Microstrategy kupuje, a ljudem je vseeno. Ne padejo več na take neumne manipulacije.

https://twitter.com/michael_saylor/stat...

MicroStrategy has purchased an additional 13,005 bitcoins for ~$489 million in cash at an average price of ~$37,617 per bitcoin. As of 6/21/21 we #hodl ~105,085 bitcoins acquired for ~$2.741 billion at an average price of ~$26,080 per bitcoin. $MSTR

Še en patetičen poskus. Michael Saylorja se bomo čez 4 leta spominjali tako kot McAffeja iz 2017.



Temu se reče borba proti trgu. Na kratek rok glede na trend zelo zelo zelo tvegano.

kow ::

Hja, tip je sel all in. Itak, da je tvegano.

IgorCardanof ::

Mogoče bi bilo dobro, če bi postal tudi njegov video, kako pri 60k nagovarja folk, da proda vse, vzame kredit in vrže v BTC.

strawman ::

MicroStrategy niso all-in v kriptu (so pa zaradi bull-runa sedaj že več kot 50% glede na vse assete), malo preberite earnings reporte od Q4 2020 in Q1 2021.

kow ::

Ja, my bad. Drzi.

endelin ::

Lepo da microstrategy drži zadevo nad vodo:D drugace bi bili lepo v 20ks:))

HODL soldiers!!1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

endelin je nazaj. Kaj se ti je jahta zataknila v pristanišču? Predolgo si si kupil... :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

Bog je poslal Percija, da se infiltrira med moderatorje, zato da je vsaj del interneta svoboden, kjer obstaja svoboda govora.
P.S. Bog je samo beseda, sej ne ves ce si ti del boga

Zgodovina sprememb…

««
671 / 1496
»»