» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
668 / 1452
»»

Buggy ::

LOL..gledam vas ze nekaj casa kako pozitivno vplivate na druge..BorutO vam je verjetno hvalezen za vase doprionose v tej temi. Ze leto ali vec ni bilo niti enega dobrega tipa ali kakrsnekoli konkretne informacije glede strateske nalozbe...vse kar delate je to da se pumpate ..to pa res :))

Kako ze gre una pasja..se eno nulo dol pol pa spat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

IgorCardanof ::

Idk, borut je pri 20k v shibi in na vrhu govoril, da caka na milijon. Smo mu povedal, da naj vzame vsaj nekaj profitov ven, pa je bil izredno proti. No cez par dni je vedel da bo crash in je vse ven pobral. Tako da na boruta smo pomoje dobro vplivali. Ce ne bi, bi zdaj namesto 20k imel le se slabih 3k.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

no... ce ste ga prepricali, da shicoini niso glih kewl... in si je borut s tega sedaj lahko kupil ze karton mleka, pol pa vzamem besede nazaj :))

Kripto mesi ::

Ko je vse prodal mu je ravno ostalo za karto do baustele, kjer ze pridno dela in zbira evrcke za nakup poceni kovancev (ker dragih se ne splaca).

Anney ::

Buggy je izjavil:

LOL..gledam vas ze nekaj casa kako pozitivno vplivate na druge..BorutO vam je verjetno hvalezen za vase doprionose v tej temi. Ze leto ali vec ni bilo niti enega dobrega tipa ali kakrsnekoli konkretne informacije glede strateske nalozbe...vse kar delate je to da se pumpate ..to pa res :))

Kako ze gre una pasja..se eno nulo dol pol pa spat :D



Pumpajo sami sebe (naforumu), to je pa vse. Pika.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Morison ::

IgorCardanof je izjavil:

Idk, borut je pri 20k v shibi in na vrhu govoril, da caka na milijon. Smo mu povedal, da naj vzame vsaj nekaj profitov ven, pa je bil izredno proti. No cez par dni je vedel da bo crash in je vse ven pobral. Tako da na boruta smo pomoje dobro vplivali. Ce ne bi, bi zdaj namesto 20k imel le se slabih 3k.

Ti za burek nimaš, kaj šele za karton mleka.
Res si patetičen ja. Sama tipična slovenska fovšerija, če jaz nimam zakaj bi imeli drugi.
Daj bodi đek pa pokaži svoj portfolio, da te vidimo koliko te je v hlačah ali te je samo gobček.
Kripto strokovnjak LOL. Pokaži mi en tvoj koristen post. Samo trolanje bedarij v nedogled.
Revež v glavi in denarnici.

IgorCardanof je izjavil:

Resno vprasanje, a je Mando napisal v to ali katerokoli drugo temo ze kaj koristnega?

Vse kar jz vidim je samo prosnja za pomoc in pa napad na ostale. Kaksen patetik. Ampak lej , mu gre pa vsaj kripto, ker uspesno 10x leverage trejda vsak dip in odboj. Tako da vsakemu nekaj.

ViperR ::

Mal mi je dougcas, razmislam, da bi odpru en majhen long tuki.

thetech ::

IgorCardanof je izjavil:

Idk, borut je pri 20k v shibi in na vrhu govoril, da caka na milijon. Smo mu povedal, da naj vzame vsaj nekaj profitov ven, pa je bil izredno proti. No cez par dni je vedel da bo crash in je vse ven pobral. Tako da na boruta smo pomoje dobro vplivali. Ce ne bi, bi zdaj namesto 20k imel le se slabih 3k.

In Borut bo zdaj veselo razlagal kako je kripto SCAM.

IgorCardanof ::

Morison je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Idk, borut je pri 20k v shibi in na vrhu govoril, da caka na milijon. Smo mu povedal, da naj vzame vsaj nekaj profitov ven, pa je bil izredno proti. No cez par dni je vedel da bo crash in je vse ven pobral. Tako da na boruta smo pomoje dobro vplivali. Ce ne bi, bi zdaj namesto 20k imel le se slabih 3k.

Ti za burek nimaš, kaj šele za karton mleka.
Res si patetičen ja. Sama tipična slovenska fovšerija, če jaz nimam zakaj bi imeli drugi.
Daj bodi đek pa pokaži svoj portfolio, da te vidimo koliko te je v hlačah ali te je samo gobček.
Kripto strokovnjak LOL. Pokaži mi en tvoj koristen post. Samo trolanje bedarij v nedogled.
Revež v glavi in denarnici.

IgorCardanof je izjavil:

Resno vprasanje, a je Mando napisal v to ali katerokoli drugo temo ze kaj koristnega?

Vse kar jz vidim je samo prosnja za pomoc in pa napad na ostale. Kaksen patetik. Ampak lej , mu gre pa vsaj kripto, ker uspesno 10x leverage trejda vsak dip in odboj. Tako da vsakemu nekaj.



Ni veliko za pokazat. Trenutno imam 90% portfolija v BUSD in mam vBinance locked staking za 6% letno, tega je priblizno 3000$, potem imam pa se nekaj meme kovancev, ki so pa sli iz 100$ v recimo 10$ in tega balasta je se za nekaj stotakov.

Kako pa ti kej?

Mato989 ::

Fokus na novice in zanimivosti nehajte se prepucavat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Slabe novice pravijo da bi se lahko iz trenutnih 1.5T marketcapa spustili proti 1.0T marketcapa. Pod to vrednost ne more, kajti imamo že 14.000 različnih kvalitetnih kriptovalut in večina je količinsko zelo omejenih ranga zlato/srebro. Ko je kriptovalute na zemlji omejena količina, vemo da lahko gre samo v eno smer - MOOOOOOOOOOOON!!!!!!!! Vsak zemljan želi imeti košček izmišljene kriptovalute, ki jo, če si zaželi, proda po višji ceni kot jo je kupil. To za nas kriptovlagatelje pomeni samo eno: konec garanja u fabrki in začetek novega poglavja v življenju - PENZIJA!!!!!!!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Zdaj še na 24ur shillajo kripto:
https://www.24ur.com/novice/znanost-in-...

"Z 'rudarjenjem' kriptovalut brez napora zasluži dodatnih 1800 evrov na leto"
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

kamiKaZaA ::

Buggy je izjavil:

se enkrat vprasam, kje so zdej spet tisti shilerji, ki so rekli po malce vecjem rehabu po groznem dipu... 300K€ letos?

Tukaj sem.

Smo že decembra 2021? Imaš spomin zlate ribice in si pozabil kakšne vrednosti so bile v kriptu junij/julij v preteklih letih. Kolikokrat še moram prilepiti svojo napoved, da bo 80k šele v 1. polovici avgusta 2021?

Pa jaz pišem v dolarjih in ne €urih.

kow ::

Pac neki clancic, ker pritegne klike... mirno lahko preskocite.

LeQuack ::

'I put my life savings in crypto': how a generation of amateurs got hooked on high-risk trading
https://www.theguardian.com/lifeandstyl...
Quack !

Morison ::

Mato989 je izjavil:

Fokus na novice in zanimivosti nehajte se prepucavat

To ti povej Tezosu in podobnim bedakom. Umaknil sem se iz teme, pa nekateri bedaki ne morejo, da ne bi provocirali, žalili in trolali. Na vsake toliko časa mora podjebavat in potem vidiš do kaj pride. Take bedake bi bilo treba samo banat ja. Ker res še ni nič doprinesel tej temi, en kup enga butastega trolanja.
Sam sem že večkrat povedal, da sem začetnik, da nimam pojma in sem prišel v temo spremljat kaj se dogaja na tem področju, da izvem kakšne koristne informacije. Samo ne ste me morali podjebavat, ker vam ni bilo všeč, ker sem pač takrat nabavil doge. Ne vem kaj vas tako moti kaj kdo kupuje. Nikoli se nisem vmešaval in podjebaval nekoga kaj in kako je kupil, dokler me niste začeli podjebavat. Vsakemu svoje.
Jaz sem s to temo zaključil, ker je notri itak samo podjebavanje, trolanje, itak pa po parih mesecih spremljanja te teme vidiš, da nobeden nima pojma kaj in kako, eno samo prepucavanje in merjenje kdo ima daljšega, tako da nima smisla sodelovat.
Obstajajo drugi forumi kjer so uporabniki na višjem nivoju in znajo bolj kulturno sodelovat.

Ben Dover ::

Srečno in adijo! =*

IL_DIAVOLO ::

Srecno tudi tebi.

Lp Franca!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto mesi ::

En mandeljc manj, sayonara!

Lp Janez iz Doba

GupeM ::

Kripto mesi je izjavil:

Lp Janez iz Doba

Laž!

Senior Dev ::

Vazelin je šel v penzijo? Skor x3 v treh letih je zgleda bilo dovolj...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Vecji del ma v xtzju. Ostalo kar je slo pa x100 pa prodal z minusom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Si zaslužimo še vsaj eno 90% korekcijo po vseh kovancih.

https://www.dextools.io/app/uniswap/pai...
https://www.dextools.io/app/uniswap/pai...
https://www.coingecko.com/en/coins/polk...

Veliko je še (neumnih) gamblerjev v kriptu, še je potrebno it dol, da spokajo.

Kripto mesi ::

Kriptoubog pa je šel po stopinjah naših vrlih mojstrov trgovanja s pasjimi kovanci. Še nekaj ugotovitev iz sosednje teme:


valkoor je izjavil:

Pa da nadaljujem sago, ki jo je pričel grx, ker tole je pa res BS nakladanje!

https://slo-tech.com/forum/t784805/p714...

4. maj: "Ne, pa da me lupijo povsod, zato ker z ženo skupaj zasluživa 4 povprečne plače... Počasi začenjam razmišljati, da bi žena pustila službo, jaz pa na s.p. zmanjšam račune na minimum, ostalo pa na črno. Pa se prijavim za vse žive socialne transferje."

*

https://slo-tech.com/forum/t784805/p714...

4. maj: "Meni je totalno neumno, da plačam vrtec maksimalno, ker z ženo delava skoraj po cele dneve, medtem pa gledam kako lene mamice plačajo vrtca 30EUR, potem pa celo dopoldne kofetkajo, ker drugega dela itak nimajo. Res pravično. Za isto storitev bi morali plačevati vsi enako. Pika. Tudi kruh v trgovini plačamo vsi po enaki ceni."

*

https://slo-tech.com/forum/t768253/p718...

8. junij:" "Trenutno sem prop trade pri ftmo. Tam imam 400k$ velik račun (max kar imaš lahko). Profit split imajo 70/30, tako da 70% od vseh profitov ostane meni. Če imaš dober sistem za trejdanje in nimaš kapitala greš k prop firmi :)"

*

https://slo-tech.com/forum/t768253/p718...

8. junij: "Imam kljub hobiju ogromno prostega časa... Naredi izračun. Za trejdanje porabim 2-3 uri dnevno, za hobi urco dve, in mi ostane še veliko več časa, kot nekomu ki visi 8 ur v službi. Pa še dolgčas je na poti :))"

----

Wow, wow, zgolj v enem mesecu je prišel iz celodnevnega garača, do svobodnega upravljalca 400k debelega računa pri FTMO. Če je še maja delal cele dneve, je v juniju tako dela samo še po 2-3 uri na dan. 30. aprila je bil v offshoru, 4. maja pa na SP-ju... 4. maja je razmišljal, da bo zmanjšal račune SP-ja (račune za FTMO ???!?!?) na minimum, čez nekaj ur pa se je premislil, in zatrdil, da bo poiskal offshore poznavalca. Ampak 30. aprila je on že imel vse v offshoru.... :D: D :D

Profit target pri FTMO za 400k račune je 40k, dobiček se deli 70% za traderja, 30% pa vzame FTMO. Če je kriptonakladač v maju zaslužil 3k, je tako v juniju zaslužil 28.000. :) V enem mesecu je seveda opravail challenge, opravil verifikacijo in dobil foundan račun za 400k, ter seveda withdrawal. Tisti, ki ne poznate FTMO, naj povem, da je to praktično nemogoče, vsaj ne v tako kratkem času.

Aja, a sem omenil, da je vse znanje dobil na Udemyu? Baje je vzel course liar liar pants on fire.

Ta pa je komedijant. Mislim, da je kriptonakladač vzdevek zanj pravšni.

IgorCardanof ::

Joj še eden, ki je klavrno končal ...

Niti ne znajo zgodbe svojega forumskega lika vlečt čez celoten čas in se sami neprestano zavijajo v laži. :D

perci ::

kamiKaZaA je izjavil:

Buggy je izjavil:

se enkrat vprasam, kje so zdej spet tisti shilerji, ki so rekli po malce vecjem rehabu po groznem dipu... 300K€ letos?

Tukaj sem.

Smo že decembra 2021? Imaš spomin zlate ribice in si pozabil kakšne vrednosti so bile v kriptu junij/julij v preteklih letih. Kolikokrat še moram prilepiti svojo napoved, da bo 80k šele v 1. polovici avgusta 2021?

Pa jaz pišem v dolarjih in ne €urih.

Vse po planu, praviš?

PrihajaNodi ::

Glede na hiper inflacijo ki bo zdaj zdaj tu, se mi ne zdi nemogece
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Še malo in se začne poletna razprodaja. Vsak dan smo bližje...pripravite fiat in potrpežljivo počakajte.

Money is mindset!

kiFni ::

sej kle ne rabiš bit genij.
pogledaš DXY index pa veš kam bo šel btc

Kripto mesi ::

Sej nima kam it, gor ali pa dol.

SuperKripto ::

Zakaj kripto trajderji, pa tudi tisit, ki trejdajo z delnicami, zakaj v vec primerih zasluzijo vec kot pa tisti, ki fizicno garajo v tovarni? Odgovor se morda skriva v raziskavi, ko so dal eno skupino, da telovadi v fitnesu, drugo skupino pa so dal na meditacijo, da si vizualizirajo iste cilje kot tisti v fitnesu. Kdo je imel boljse rezultate? Skupina na meditaciji je imela boljse rezultate. Tko da clovek verjetno lahko s svojimi mislimi dost vpliva na realnost. Ampak je zanimivo, da dost ljudi na fitnesu uporabljajo ogledala za vizualizacijo, kjer napenjajo misice in si predstavlajo kako fit so.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

perci je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Buggy je izjavil:

se enkrat vprasam, kje so zdej spet tisti shilerji, ki so rekli po malce vecjem rehabu po groznem dipu... 300K€ letos?

Tukaj sem.

Smo že decembra 2021? Imaš spomin zlate ribice in si pozabil kakšne vrednosti so bile v kriptu junij/julij v preteklih letih. Kolikokrat še moram prilepiti svojo napoved, da bo 80k šele v 1. polovici avgusta 2021?

Pa jaz pišem v dolarjih in ne €urih.

Vse po planu, praviš?

Ni glih tak. Manjše vrednosti so napram letu 2017. Tako BTC kot SKY. Smo pa hitreje pri obeh prebili višje vrednosti kot smo le-te dosegli leta 2017. A sledila je krvavejša korekcija. Tak od oke smo -40% pri vrednosti BTC kot le to bilo leto 2017. Če pa bo tako ostalo do konca, pa seveda upam, da se to ne zgodi. V tem primeru bi bil vrh nekje med 205k in 220k.

Za moje pojme bo ključno kolikšna bo najvišja vrednost v 1. polovici avgusta oz. do konca avgusta ali najkasneje 1. teden septembra. Če ne bomo na 80k ali niti blizu, bo to nek znak, da do konca cikla prebijamo 200k, ne pa 300k kot to že cel čas pišem. Počakajmo torej na avgust. Junija in julija pa so vsako leto bile dosti nižje vrednosti v kriptu kot pa recimo aprila/maja istega leta.

SuperKripto ::

Kako danasnji sistem kontrolira sposobnosti ljudi? Starsi svojim otrokom v doloceni fazi povedo, da so jim cel cas lagal, da pravljice ne obstajajo. Da je vse laz. Hkrati pa jim dajo se vecjo laz za napiflat se iz knjig, vse za dobro oceno. Potem otroke zacnejo prepricevat, da v resnic ne mors tega, ne mores unega pa tretjega, da to ne obstaja, da so to pravljice in laz ali pa da je psevdoznanost. Kar je narobe, saj smo mi kreatorji in domisljija je moc ustvarjanja. Dost odraslih se potem resi in spozna resnico, ko zacne globoko meditirat.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Decko ajde oladi s tem bullshitom.

SuperKripto ::

Pa sej tocno o tem govorim, da lahk to dosezes z meditacijo. Tam lahk oladis s kakrsnim kol bulshitom hoces. Lahk kripto, lahk karkol.

Alien123 ::

Kripto je izjavil:

Še malo in se začne poletna razprodaja. Vsak dan smo bližje...pripravite fiat in potrpežljivo počakajte.


v shitcoinih je konstantno razprodaja 8-)

SuperKripto ::

Kako zvisat senzitivnost in percepcijo. Najprej ugotovit ce antidepresivi in ostale tabletke zmanjsujejo to sposobnost? Slovenija je bila drzava, v samem svetovnem vrhu po jemanju antidepresivov. A ni boljs meditacija? Se danes je na slovesnkih forumih dostkrat pojavi vprasanje, ce si dans pozabil vzet tablete. to je postal kot nekaksen slovenski pregovor? Resitev meditacija, po mojem skromnem mnenju. Vsak ima svobodno voljo se odlocit.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kaj ti spet bluziš?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

Ravno to, ce kdo misli da nekdo bluzi, to ponavad pomeni, da ga ne razume. Kar lahko recemo tudi dojemanje ali zaznavanje, percepcija. Tko da ce kdo zeli bolj dojemat stvari, o katerih govorim, lahk meditira, ampak to je vasa odlocitev. Da bi se bolj razumeli, je potrebno bit na isti valovni dolzini.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Alien123 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Še malo in se začne poletna razprodaja. Vsak dan smo bližje...pripravite fiat in potrpežljivo počakajte.


v shitcoinih je konstantno razprodaja 8-)


To ni še nič. Počakaj, da vidiš kaj je nora poletna razprodaja.

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

Kaj boš prodajal? Izgubo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

A se v temi že čuti rahel FUD? Smo paranoični? Je ICO-tov zmanjkalo? Tam na zeleni veji smo jih imeli kar nekaj, vsak dan. Ste/smo/so vsi v fiatu? Že čakamo nizek štart, ali ostajamo v kriptu pa gremo gor? Nekako ste kar boječi. O predikcijah za long in short pa nebom pisal.

@Nodi kje smo z MINO? Upam da ne na minskem polju?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IgorCardanof ::

Na borznem komentarju na rtvslo so se vsako nedeljsko jutro zbrali kripto navdusenci in se hvalili, kako dobro jim gre in kako bullrun sele zacenjamo in kako je Bitcoin pri 60k kraja pri belem dnevu.

Na danasnjem borznem komentarju ni nobenega taksnega vec ...

Ali res zacenjamo bear market?

IL_DIAVOLO ::

Accumulation.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Na borznem komentarju na rtvslo so se vsako nedeljsko jutro zbrali kripto navdusenci in se hvalili, kako dobro jim gre in kako bullrun sele zacenjamo in kako je Bitcoin pri 60k kraja pri belem dnevu.

Na danasnjem borznem komentarju ni nobenega taksnega vec ...

Ali res zacenjamo bear market?


Enako so se našli na vsakem BTC downtrendu našli komentarji ki zginejo ko prebije ATH =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Alien123 ::

danes je lep dan za 100x.

m0LN4r ::

Ta 30ish se pa zdaj ze vlece neki cajta. Sprehod ob prepadu, ne pa starway to heaven.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gandolfino ::

IgorCardanof je izjavil:

Na borznem komentarju na rtvslo so se vsako nedeljsko jutro zbrali kripto navdusenci in se hvalili, kako dobro jim gre in kako bullrun sele zacenjamo in kako je Bitcoin pri 60k kraja pri belem dnevu.

Na danasnjem borznem komentarju ni nobenega taksnega vec ...

Ali res zacenjamo bear market?


Ni prostora za medveda. Lovec ga je pred kakim mesecem v Halozah poslal v večna lovišča.

Poleg tega pa je poletni čas, dopusti, Krk, vročinski udari..kdo se bo zdaj ukvarjal z bitkonjom..se beremo jeseni.

Lp iz Medulina

Senior Dev ::

A ti si preko VPNja konektan? Sprašujem zaradi slovenskega IPja. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Vrane mu še Medulina niso navrgle. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
««
668 / 1452
»»