» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
669 / 1454
»»

gandolfino ::

V Medulinu pijem slovensko pivo, jem čevape iz slovenskega lidla, berem Slovenske novice in uporabljam slovenski vpn

Lp, od 100% SLO patriota iz Medulina

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Na koliko $ slotechovci zacnemo spet kupovati bitkojne, glede na to, da so bili pri 60k res poceni?

Kje imate majo za ponovne nakupe? Sam osebno konec poletja zacnet dcajat, pri kolikor pac bojo takrat.

hdx ::

20k

Senior Dev ::

Najprej te Vrane poserjejo, potem pa še na Mino nagaziš. Nepozabno poletje, ko ni bilo sreče. 8-):D:)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Potem pa se ti pes crkne. Kajne Borci?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Vazelin je naredil najboljšo potezo ko se je umaknil iz teme in vzel kredit za en mesec Maldivov. Bil je že na meji izgorelosti od vsega tega čakanja na visoke donose.
Krediti so noro poceni in zdaj je pravi čas za zadolževanje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

strawman ::

IgorCardanof je izjavil:

Na koliko $ slotechovci zacnemo spet kupovati bitkojne, glede na to, da so bili pri 60k res poceni?


Jaz imam cilj nazaj kupovat pri 25k, kar mislim da bo letos poleti. Dna verjetno ne bom zadel, ampak nič hudega. Od novembra, ko sem ustavil periodične nakupe, se je nabral že lep kup denarja.

Edino o razmerju moram še malo bolj razmislit. Včasih sem vplačeval ~ 80% BTC, 20% ETH, vendar me je še vedno na koncu premamilo igranje z altcoini.
Sedaj računam na 60% BTC, 30% ETH in 10% v alts. Zaradi trenutnega hypa pa se je težko prebiti čez ves marketing noise in analizirat fundamente projektov. Tehnološko sta mi predvsem všeč LINK in ALGO, pa tudi ne mečeta ogromnih količin denarja v oglaševanje.

Je pa še polno 3rd in 4th gen kripto projektov, ki jih imam na "to-do" seznamu za prebrat malo več kot par forum postov.

IL_DIAVOLO ::

Btc kupim nekje septembra, ce bodo alti sli po planu :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

enemon ::

Kak dump v zadnji uri...

Senior Dev ::

28k$ je meja za BTC, in 1500$ za ETH v tej korekciji. Pod to vrednost naj ne bi šlo ker potekajo črte tako da varujejo padec nižje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Pod 30K se ne gre. Perci bo spet kmalu lahko dokupil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

demogill ::

Sicer ni direkt tema ampak verjetno tudi, ker so vedno bolj verjetni indici da bo novi digitalni Yuan podprt z zlatom. Če koga zanima 28.6 NSFRb(Basel 3)

PrihajaNodi ::

1 btc je se vedno 1 btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Senior Dev je izjavil:

Najprej te Vrane poserjejo, potem pa še na Mino nagaziš. Nepozabno poletje, ko ni bilo sreče. 8-):D:)


Kako ni bilo sreče?
Poglej kako malo rabiš da te osrečim8-)
Privoščim ti to sladko naslado veselja ob tuji nesreči;)

Senior Dev ::

Na koncu te potolče še novica da bo kripto Yuan podprt z zlatom, medtem ko je BTC podprt s Tetherprinterlopovkojnom.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

Če btc prebije 30k bomo verjetno zelo hitro šli potestirat nižje na 24, 25k

Kripto ::

BTC je vsak dan bližje "death cross" kar pomeni, da ga bomo videli globoko pod 20k, 15-17k. Lahko ga v kombinaciji z negativnimi novicami, twitti zbije za kratek čas precej nizko. To bo nora poletna razprodaja in izredno lepa priložnost za nakupe.

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

To pomeni bear market. Kar pa ne bo v tem letnem casu.

Govoriš neumnosti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Conini ::

Kripto je izjavil:

BTC je vsak dan bližje "death cross" kar pomeni, da ga bomo videli globoko pod 20k, 15-17k. Lahko ga v kombinaciji z negativnimi novicami, twitti zbije za kratek čas precej nizko. To bo nora poletna razprodaja in izredno lepa priložnost za nakupe.


Death cross je bil včeraj. Zagotovo bo vse med 20-30k, če pridemo tja, super nakupna priložnost. Nov bull run pričakujte ob potrditvi prvega BTC ETFja (Kanada jih že ima) ter/ali ob preselitvi mining powerja izven Kitajske. Kar zna lahko zelo hitro priti. V parih mesecih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Conini ::

Senior Dev je izjavil:

Na koncu te potolče še novica da bo kripto Yuan podprt z zlatom, medtem ko je BTC podprt s Tetherprinterlopovkojnom.


Digitalni yuan ne bo podprt z zlatom, ker bi v tem primeru morala biti vrednost zlata x-krat višja, kot pa je zdaj. Tud zlato jih je dobilo po glavi v zadnjem tednu.

Senior Dev ::

Conini je izjavil:

Kripto je izjavil:

BTC je vsak dan bližje "death cross" kar pomeni, da ga bomo videli globoko pod 20k, 15-17k. Lahko ga v kombinaciji z negativnimi novicami, twitti zbije za kratek čas precej nizko. To bo nora poletna razprodaja in izredno lepa priložnost za nakupe.


Death cross je bil včeraj. Zagotovo bo vse med 20-30k, če pridemo tja, super nakupna priložnost. Nov bull run pričakujte ob potrditvi prvega BTC ETFja (Kanada jih že ima) ter/ali ob preselitvi mining powerja izven Kitajske. Kar zna lahko zelo hitro priti. V parih mesecih.

Takrat bomo že kupovali digitalne Yuane ki bojo bolj držali vrednost na dolgi rok in ne bodo obremenjevali planeta. Lp, Franca
Morda bojo vezani na pravo zlato, morda samo na virtualno zlato. O tem se še odločajo. Meni je bolj ljubo virtualno, ker to poenostavi celotno stvar.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Conini ::

Senior Dev je izjavil:

Conini je izjavil:

Kripto je izjavil:

BTC je vsak dan bližje "death cross" kar pomeni, da ga bomo videli globoko pod 20k, 15-17k. Lahko ga v kombinaciji z negativnimi novicami, twitti zbije za kratek čas precej nizko. To bo nora poletna razprodaja in izredno lepa priložnost za nakupe.


Death cross je bil včeraj. Zagotovo bo vse med 20-30k, če pridemo tja, super nakupna priložnost. Nov bull run pričakujte ob potrditvi prvega BTC ETFja (Kanada jih že ima) ter/ali ob preselitvi mining powerja izven Kitajske. Kar zna lahko zelo hitro priti. V parih mesecih.

Takrat bomo že kupovali digitalne Yuane ki bojo bolj držali vrednost na dolgi rok in ne bodo obremenjevali planeta. Lp, Franca
Morda bojo vezani na pravo zlato, morda samo na virtualno zlato. O tem se še odločajo. Meni je bolj ljubo virtualno, ker to poenostavi celotno stvar.


Pejt spat. Tudi zaradi tebe je ta teme komplet neberljiva. Samo napohano zajebavanje.

PrihajaNodi ::

Kripto je izjavil:

BTC je vsak dan bližje "death cross" kar pomeni, da ga bomo videli globoko pod 20k, 15-17k. Lahko ga v kombinaciji z negativnimi novicami, twitti zbije za kratek čas precej nizko. To bo nora poletna razprodaja in izredno lepa priložnost za nakupe.

Alti gredo na ico cene
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Čez 3-4 tedne pričakujem začetek nore poletne razprodaje z vmesnimi prostimi padi, ki zna trajati cel avgust in september.

Money is mindset!

ViperR ::

Glede na bearish poste smo ze dost blizu dna

IgorCardanof ::

Če je kdo 18. februarja držal oz. stejkal cosmos na cosmos chainu, potem imate na voljo za claimat Osmosis Airdrop.

https://app.osmosis.zone/airdrop

600$ cosmosa 18. februarja, ti je včeraj zvečer prineslo 1000$ vreden airdrop, danes je ta airdrop sicer vreden samo še 350$.

Viper, smo zelo blizu dna, hkrati pa 95% populacije verjame v btc nad 100k do konca leta. Bomo vidl ja :D

hamez66 ::

IgorCardanof je izjavil:

Če je kdo 18. februarja držal oz. stejkal cosmos na cosmos chainu, potem imate na voljo za claimat Osmosis Airdrop.

https://app.osmosis.zone/airdrop

600$ cosmosa 18. februarja, ti je včeraj zvečer prineslo 1000$ vreden airdrop, danes je ta airdrop sicer vreden samo še 350$.

:D


Kje pa se lahko proda te osmose?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

hamez66 ::

Aja, vidim, da je liquidity pool itd. Mislim da bo šlo :D

Senior Dev ::

Če zmanjka pravega zlata, ali obstaja možnost da bi naredili digitalnega ki bi se glede ohranjanja vrednosti obnašal podobno?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Je Sunseeker Predator 52 dovolj ok jahta ali se splača kaj večjega? Treba trošit.

Mato989 ::

Paraguay To Introduce Legislation In July To Adopt Bitcoin
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Same hude države. Mato mislim da tole ne bo potisnilo btc na 100k;)

deadbeef ::

BTC zna padt pod 30k.... Ze cakam na poletno razprodajo... ko bo ena velika zahodna drzava sprejela BTC bo to ceno potegnilo nazgor z razne narko drzave ala El Salvador ali Paraguay pa nimajo nekega resnega vpliva.

Bo pa moralo se past predno bo potegnu na gor ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

endelin ::

Jaz mam buy orderje na 3k

zelenobeli ::

Do kam dol gremo? Al gremo zdj spet ze nazaj?

IgorCardanof ::

hamez66 je izjavil:

Aja, vidim, da je liquidity pool itd. Mislim da bo šlo :D


Mas swap opcijo zraven. Vendar lahko menjas samo v nekaj kovancev pa noben ni stablecoin. Tko da ce hocs ciz vn, pomoje zamenjas v cosmos, pa si posljes na menjalnico.

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Same hude države. Mato mislim da tole ne bo potisnilo btc na 100k;)



Fora bo da ce ma ena drzava btc kot realno valuto kako bodo potem drugi lahko obdavcili neko legalno valuto ker pol je treba ves forex obdavcit
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

IgorCardanof je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Aja, vidim, da je liquidity pool itd. Mislim da bo šlo :D


Mas swap opcijo zraven. Vendar lahko menjas samo v nekaj kovancev pa noben ni stablecoin. Tko da ce hocs ciz vn, pomoje zamenjas v cosmos, pa si posljes na menjalnico.


Super, mi je uspelo. Najprej Atomov ni kazalo v denarnici, potem pa sem videl, da imajo pod Assets zrihtano, da tam withdrawaš in zdaj je tako kot mora biti. V glavnem super zadeva, 135 atomčkov zastonj, ostalo mi je pa še 270 osmo. Takrat sem pa shortal atome samo za ta airdrop, tako da je vsaj 75% čistega. Mi je en DegenGambler dal namig, sej mogoče ga poznaš :D

BorutO ::

IgorCardanof je izjavil:

Idk, borut je pri 20k v shibi in na vrhu govoril, da caka na milijon. Smo mu povedal, da naj vzame vsaj nekaj profitov ven, pa je bil izredno proti. No cez par dni je vedel da bo crash in je vse ven pobral. Tako da na boruta smo pomoje dobro vplivali. Ce ne bi, bi zdaj namesto 20k imel le se slabih 3k.


Slaba kalkulacija. :)
Nekateri ste mi o prodaji govorili že, ko je shiba bila pri 0,00003+ ... Čakam, da še bolj pade. Drugače pa ... tudi če ne bi prodal, še zdaleč ne bi padel pod 10k profita ... ne vem o kakih slabih 3k tebi hodi po glavi. ...

IL_DIAVOLO ::

Lep exit :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Senior Dev je izjavil:

Najprej te Vrane poserjejo, potem pa še na Mino nagaziš. Nepozabno poletje, ko ni bilo sreče. 8-):D:)


Thank me for Mina in 3 years.

#000000 ::

In vi gojite temo preko 1100 strani, v kateri razgljabte dejansko o pump n dump zadevi ?

Katero je meni osebno razložil tip ki je delal na Londonski borzi, pisalo se je leto 2000, pa je reku da je to stara židovska fora in so mu jo oni obrazložili (so delovali skupaj)

Ajmo sad vsi skupaj NETFLIX, all about money


jezus kristus

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Morison ::

BorutO je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Idk, borut je pri 20k v shibi in na vrhu govoril, da caka na milijon. Smo mu povedal, da naj vzame vsaj nekaj profitov ven, pa je bil izredno proti. No cez par dni je vedel da bo crash in je vse ven pobral. Tako da na boruta smo pomoje dobro vplivali. Ce ne bi, bi zdaj namesto 20k imel le se slabih 3k.


Slaba kalkulacija. :)
Nekateri ste mi o prodaji govorili že, ko je shiba bila pri 0,00003+ ... Čakam, da še bolj pade. Drugače pa ... tudi če ne bi prodal, še zdaleč ne bi padel pod 10k profita ... ne vem o kakih slabih 3k tebi hodi po glavi. ...

Pa pusti ga, vidiš da tip ne zna do 5 štet. Prilagojen program.

Kripto mesi ::

Cudez, izgubljeni decek Mandeljc se je vrnil! Hvala bogu, sem mislil, da ga ne bomo nikoli vec videli.

endelin ::

Nodi: baje si ravnokar privezal svojega Pershinga v marini, ki si ga nabavil z Mino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

SuperKripto ::

Mato, glede na to, da sodelujes v kripto temi ze dolgo casa, pa da si znan po svoji pozitivi, toleranci do drugih, pozitivnem pogledu na spoh tudi v drugih slotech temah se zdis zelo umirjen, zelo strpen in toleranten do drugih. Pa me zanima, ce je to prislo zarad meditacije ali pa je ze to vrojeno? :)

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Mato, glede na to, da sodelujes v kripto temi ze dolgo casa, pa da si znan po svoji pozitivi, toleranci do drugih, pozitivnem pogledu na spoh tudi v drugih slotech temah se zdis zelo umirjen, zelo strpen in toleranten do drugih. Pa me zanima, ce je to prislo zarad meditacije ali pa je ze to vrojeno? :)


Prvo naj ti prijazno povem, da je to napačna tema za diskutirat to, in samo percijevi strpnosti se lahko zahvališ da vas ni notri pol manj ker govorite off topic.

Kar se pa mene tiče, pa kaj ti naj rečem, bistvo se skriva v tej pesmi oz. refrenu! =)



meditiram pa ne!

Zdaj pa gremo on topic ali pa ZS!

Paragvaj gre po poti Salvadorja... kmalu še kaka država in stvar bo vedno boljša
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Salvador je bil obupan poskus iskanja nove iskrice za napihovanje balona. Velike oz. Prave drzave temu trendu ne bodo sledile vsaj se do naslednjega balona.

Pisal sem, da Mino kupujem pri 1.5$ in tej vrednosti smo se zelo priblizal. Ampak ja, prihajanoci bear market skupno z shitty tokenomics ne bo odtehtal potencialnega coinbase listinga.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Salvador je bil obupan poskus iskanja nove iskrice za napihovanje balona. Velike oz. Prave drzave temu trendu ne bodo sledile vsaj se do naslednjega balona.

Pisal sem, da Mino kupujem pri 1.5$ in tej vrednosti smo se zelo priblizal. Ampak ja, prihajanoci bear market skupno z shitty tokenomics ne bo odtehtal potencialnega coinbase listinga.


Nima veze kaj je bil, bistvo je v tem, da ostane legal tender... in da še par držav sprejme podobno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

IgorCardanof je izjavil:

Salvador je bil obupan poskus iskanja nove iskrice za napihovanje balona. Velike oz. Prave drzave temu trendu ne bodo sledile vsaj se do naslednjega balona.

Pisal sem, da Mino kupujem pri 1.5$ in tej vrednosti smo se zelo priblizal. Ampak ja, prihajanoci bear market skupno z shitty tokenomics ne bo odtehtal potencialnega coinbase listinga.


Tvoji posti so zelo kontradiktorni?!
Zakaj bi kupoval Mino pri 1.5 če si prepričan da je konec bullruna in da sledi crash in večletni bear..? O tem namreč trobezljaš vsak dan, da prihaja bear ipd BS
Če si prepričan o tem boš lahko kupoval Mino po dosti dosti nižji ceni..
««
669 / 1454
»»