» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
610 / 1489
»»

Telbanc ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako neumni boste nekateri slisat jeseni, ko se bo spet zacela prava manija kot leta 2017. Si ze shranjujem poste in to bom na koncu zlozil skupaj v video.

Klicanje konca bulla dobesedno od novembra dalje 8-)


https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

:D:D:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Senior Dev ::

mastrs je izjavil:

sepravi naslednji bull run čez 3-4 leta

Ti sistemi kjer se je prelivalo denar od množic proti izbranim (iznajdljivim) so bili že od nekdaj. Nekateri sistemi so bili ilegalni, nekateri so bili v sivi coni. To bo vedno. V splošnem pa so pri takih rečeh udeleženi bolj ali manj slabi ljudje z bolj ali manj slabimi nameni. Je pa človeško da tudi kakšnega dobrega človeka FOMO zanese na kriva pota. Človeško.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zezz ::

Pač take stvari gredo v ciklih, malo nelogično da bi šla neka zadeva samo navzgor. Je pa tokrat pri kripto problem ker vse več držav uvaja svoje cbdc valute, kaj to pomeni za kripto vemo. Btw. Rusi lansirajo svoj prototip digitalnega Rublja konec tega leta, Kitajci v aktivno uporabo.

oracle ::

Zezz je izjavil:

Je pa tokrat pri kripto problem ker vse več držav uvaja svoje cbdc valute, kaj to pomeni za kripto vemo.

Razloži ta tiste, ki ne vemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Zezz ::

To da nihče ne mara konkutence nad katero nima nadzora.

Zezz ::

Npr. En primer, v Rusiji se preko kriptovalut finacirajo razne teroristične organizacije na Kavkazu, nevladne organizacije ipd. Kitajci majo spet svoje pribleme, kjer partijo prav tako skrbi ker nimajo popolnega nadzora nad financami.

oracle ::

Da jih moti odsotnost nadzora res vemo. Tudi vemo, da CBDC omogoča 100% nadzor. Ampak "kaj pomeni uvedba CBDC za kripto"?

strawman ::

CBDC ne moreš primerjat s kriptovalutami. Jabolka in pomaranče.
Si predstavljaš, da Rusi ali Kitajci objavijo public blockchain? Ali da hočejo 100% transkacij (tudi malicious) imeti zabeleženih nekje, tudi če je samo v lasti bank?
Za kripto ne pomeni prav nič, le ko boš šel na dopust tja, boš te digitalne žetončke kupil s svojim fiat-om.

Zezz ::

Pomeni da bo nov kripto nacjonalne valute vse ostalo bo ban.

oracle ::

No evo, dve nasprotujoči mnenji. Torej očitno NE VEMO, ali pa je en od vaju bedak? Ali sem bedak jaz, ker ne vem?

Conini ::

Sej ne moreš verjet, da folk dejansko aplicira kaj počneta Rusija in Kitajska kot izrazito nedemkokratični diktatorski državi na cel svet.

Mal pridte k sebi.

Zezz ::

Conini je izjavil:

Sej ne moreš verjet, da folk dejansko aplicira kaj počneta Rusija in Kitajska kot izrazito nedemkokratični diktatorski državi na cel svet.

Mal pridte k sebi.

Tudi ZDA so na poti k digitalizaciji svoje valute.

Conini ::

Zezz je izjavil:

Pomeni da bo nov kripto nacjonalne valute vse ostalo bo ban.


Saj pravim.. spavte se malo k seb. Takim bedarijam se ne da niti odgovarjat.
Patetični mentalni revčki, ki nabijajo po forumih in nimajo jajc ali denarja vlagat v verjetno daleč največjo finančno iznajdbo zadnjih 3000 let.

Zezz je izjavil:

Conini je izjavil:

Sej ne moreš verjet, da folk dejansko aplicira kaj počneta Rusija in Kitajska kot izrazito nedemkokratični diktatorski državi na cel svet.

Mal pridte k sebi.

Tudi ZDA so na poti k digitalizaciji svoje valute.


Čisto nič nima to veze z ničemer. Bitcoin ima hardcap 21M coinov. Didgitalni USD bo isti crap kot papirnat. Težko zastopit, ane...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Zezz ::

Conini@ You cant beat the system. Poglej si dokumentarec Silk road, na netu in v kriptu ni anonimnosti, tehnologija iz kripto bodo pa itak prevzele digitalne valute. Vlagati? Temu se lahko samo zasmejem :) nekoga zmerja z patetični mentalni revčki to pa veliki pove o tebi :) pa lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

Conini ::

Zezz je izjavil:

bodo pa itak prevzele


Pa valda ane, da bo tako kot ti praviš. Ker si res navečji strokovnjak iz tega področja?!

OH WAIT. Nisi. Si samo eno posrane, ki nima jajc spavit par jurjev na kakšno borzo, ali pa si malo pogledat kako recimo delujejo smart contracti in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

IgorCardanof ::

@conini: Kripto ima ogromen potencial. Zal pa je trenutno vse vsaj 10x prevec napihnjeno in je neumno vztrajat v taki nalozbi. Niso vsi v situaciji, ko lahko 100k vlozijo v nek kovanec in nanj pozabijo za 10 let.

Vazelin je rekel, da rast Tezosa napoveduje imminent crash. Spet je imel prav ...

Conini ::

IgorCardanof je izjavil:

@conini: Kripto ima ogromen potencial. Zal pa je trenutno vse vsaj 10x prevec napihnjeno in je neumno vztrajat v taki nalozbi. Niso vsi v situaciji, ko lahko 100k vlozijo v nek kovanec in nanj pozabijo za 10 let.


Conini je v kriptu od 2013 in se samo smeje takim bebcem ala Zezz.

Zezz ::

Conini je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

@conini: Kripto ima ogromen potencial. Zal pa je trenutno vse vsaj 10x prevec napihnjeno in je neumno vztrajat v taki nalozbi. Niso vsi v situaciji, ko lahko 100k vlozijo v nek kovanec in nanj pozabijo za 10 let.


Conini je v kriptu od 2013 in se samo smeje takim bebcem ala Zezz.

Ne pomagajo ti niti miljoni če nimaš bontona, vem pa da nimaš ne eno ne drugo, če ne bi že užival nekje na Karibih in se nebi ukvarjal s takimi bebci in posraneti kot je Zezz in s tem portalom :) še enkrat, in končno LP

kow ::

Ja, kripto je hudo tvegana zadeva. Ko je bil market cap 200 milijard, je bila to za drzave obskurna zadeva. Sedaj, je ze paralelni financni sistem, ki ga bodo hoteli nadzorovati - kolikor je pac mozno. Digitalni dolar ali evro je pa gotovost. Saj ze sedaj cash prakticno ni dovoljen vec. Doma ga pa tudi ne mores imeti, ker je inflacija zadnja leta 5% letno.
Sistem je toliko gnil, da ga je potrebno sesuti, sam vecino vedno prestrasijo, da bodo izgubil sluzbe. Lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Conini ::

Zezz je izjavil:

Ne pomagajo ti niti miljoni če nimaš bontona, vem pa da nimaš ne eno ne drugo, če ne bi že užival nekje na Karibih in se nebi ukvarjal s takimi bebci in posraneti kot je Zezz in s tem portalom :) še enkrat, in končno LP


Po kaj si pa prišel v tole temo? Zakaj misliš, da kogarkoli zanima tvoje mnenje o stvari, ki jo nisi nikoli v lajfu niti sprobal? >:D

Za anticrypto persone so odprte teme, pa tam nabijaj.

kow je izjavil:

Ja, kripto je hudo tvegana zadeva. Ko je bil market cap 200 milijard, je bila to za drzave obskurna zadeva. Sedaj, je ze paralelni financni sistem, ki ga bodo hoteli nadzorovati - kolikor je pac mozno. Digitalni dolar ali evro je pa gotovost. Saj ze sedaj cash prakticno ni dovoljen vec. Doma ga pa tudi ne mores imeti, ker je inflacija zadnja leta 5% letno.


Oh, nadzor je seveda potreben, če hočeš, da v njem delujejo res največji finančni igralci. Ne da se to eno brez drugega. Ampak, rečt, da bo pa sedaj digitalni USD zamenjal BTC je pa naravnost glupo. Ne moreš primerjat nečesa kar ima hard cap z nečim, kar se lahko "natiska" v neomejeni količini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

boolsheat ::

Zdaj, ko je strah blizu vrhunca:

#bitcoin oscilates in the dark blue band around S2F model value. Buying opportunities like today are rare (Q1 2019 when I wrote the S2F article, March 2020 due to covid, and now). Life is all about choices.

https://mobile.twitter.com/100trillionU...

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

@conini: Kripto ima ogromen potencial. Zal pa je trenutno vse vsaj 10x prevec napihnjeno in je neumno vztrajat v taki nalozbi. Niso vsi v situaciji, ko lahko 100k vlozijo v nek kovanec in nanj pozabijo za 10 let.

Vazelin je rekel, da rast Tezosa napoveduje imminent crash. Spet je imel prav ...


Mhm, Vazelinko je to rekel ko ej tezos prebil 4 ojriče... koliko je še od tistega šel gor in kako "iminent" crash je bil?

Kot pravim, če pri vsaki rasti napoveduješ bear imaš enkrat prav, in obratno, kdorkoli je od 2018 napovedoval bull je imel naposled enkrat prav, samo prvo se je 20x zmotil oz. ni bilo v taki časovnici kot je izrekel
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Tega nisem rekel. BTC je itak na dolgi rok drek, ker se inflacija razpolavlja, fee sistem pa se ni fixan. Ethereum ga bo v nekaj letih flipnil. Fiat je itak samo se unit of account - ziva dusa se ga noce dotakniti. Prvic v zivljenju grem po kredit, ker sem ga prisiljen vzet -> ne ker bi ga res rabil. Smesno, ne? Moja ekonomska aktivnost je locena od mojih avtonomnih zelja. Precejsen del kredita mi bodo placali ostali davkoplacevalci (brez kredita), preko inflacije. Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

kow je izjavil:

Ja, kripto je hudo tvegana zadeva. Ko je bil market cap 200 milijard, je bila to za drzave obskurna zadeva. Sedaj, je ze paralelni financni sistem, ki ga bodo hoteli nadzorovati - kolikor je pac mozno. Digitalni dolar ali evro je pa gotovost. Saj ze sedaj cash prakticno ni dovoljen vec. Doma ga pa tudi ne mores imeti, ker je inflacija zadnja leta 5% letno.
Sistem je toliko gnil, da ga je potrebno sesuti, sam vecino vedno prestrasijo, da bodo izgubil sluzbe. Lol.


Paralelni finančni sistem? Pa ti si že v 2040 :)
Sem velik fan te digitalne transformacije in HODLer že dolgo let, vendar je težko trenutni situaciji reči kaj drugega, kot špekulativni market.

Pa kaj točno ti daje občutek, da gotovina ni dovoljena? Samo vedno bolj nepraktična, kar je tudi prav.
Največji fani plačevanja izključno v gotovini so itak tisti, ki na nek način krišijo zakon in nekaj skrivajo.
Pa ne mi vlečt nekih distopičnih vzporednic z cashless totalitarian družbo, ker je do tja prekleto dolga pot.

Mato989 ::

Pa ne mi vlečt nekih distopičnih vzporednic z cashless totalitarian družbo, ker je do tja prekleto dolga pot.


Ampak problem je da smo na njej... in četudi je morda ti ne boš doživel, zakaj bi si želel hodit po njej, četudi z malimi koraki, jaz si ne želim.

Crypto ima za mene eno največjo prednost v tem kot ponavljam, ni TRIČRKOVNE AGENCIJE na Svetu ki mi lahko brez mojega kooperativnega ravnanja zmožna odvzet mojega crypta pa lahko da na milijardo sodišč po VSEM SVETU

Država in agencije ne smejo imet dostopa do MOJE lastnine.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Conini je izjavil:

Čisto nič nima to veze z ničemer. Bitcoin ima hardcap 21M coinov. Didgitalni USD bo isti crap kot papirnat. Težko zastopit, ane...

Papirnatega vsaj ni omejeno. :D
Najboljše za balon je, da je število žetonov zelo omejeno, da žetone burnaš sproti ali da se žetoni na veliko izgubljajo zaradi človeške napake. To bo sigurno potisnilo ceno gor.
Fiata je neomejeno in bo vsako leto vreden nekoliko manj. Kripto žetonov pa je vedno manj in bodo vsako leto vredni nekoliko več? Frka nastane ko začnejo prodajat tisti pri vrhu piramide, saj imajo 100000000x večje količine teh kovancev kot tisti, ki so prišli notri v shemo zadnji. Imam prav ali je logika zadaj čisto drugačna?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

strawman je izjavil:


Pa kaj točno ti daje občutek, da gotovina ni dovoljena? Samo vedno bolj nepraktična, kar je tudi prav.
Največji fani plačevanja izključno v gotovini so itak tisti, ki na nek način krišijo zakon in nekaj skrivajo.
Pa ne mi vlečt nekih distopičnih vzporednic z cashless totalitarian družbo, ker je do tja prekleto dolga pot.


Gotovina ni dovoljena, ker je ne smes uporabljati v vecjih kolicinah. Ker te oznacijo za kriminalca. Kot si ugotovil, je tudi polno prakticnih preprek.
Danes ne rabis nic prepovedati, samo neprakticno naredis. To, da je mozno kaj skrivati, je obvezni korekcijski mehanizem, da je sistem bolj posten.
V sistemu, kjer ne mores nic skriti, lahko skrijejo samo tisti na vrhu. Transparenca je nekaj najslabsega kar se lahko zgodi druzbi. Razen, ce gre seveda v obe smeri -> in ne, nikoli ne gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Valvoline ::

Conini je izjavil:

Zezz je izjavil:

Pomeni da bo nov kripto nacjonalne valute vse ostalo bo ban.


Saj pravim.. spavte se malo k seb. Takim bedarijam se ne da niti odgovarjat.
Patetični mentalni revčki, ki nabijajo po forumih in nimajo jajc ali denarja vlagat v verjetno daleč največjo finančno iznajdbo zadnjih 3000 let.

Zezz je izjavil:

Conini je izjavil:

Sej ne moreš verjet, da folk dejansko aplicira kaj počneta Rusija in Kitajska kot izrazito nedemkokratični diktatorski državi na cel svet.

Mal pridte k sebi.

Tudi ZDA so na poti k digitalizaciji svoje valute.


Čisto nič nima to veze z ničemer. Bitcoin ima hardcap 21M coinov. Didgitalni USD bo isti crap kot papirnat. Težko zastopit, ane...

So Kakecnojni z naklado manj kot 21 milijonov. Pa potem so forki, pa bodoci btc 2.0, 3.0, 42,5 itn...
Tigrovih kakcev je vsako leto manj, to se bo splacalo kupit, ker jih kmalu ne bo vec.... Ane....
Ce ne bi lopovusd printal danes kripta verjetno ne bi bilo vec. 60bn fejkanih, tami tsci zajec, to je srce kriptoponzija. Zacuda, nobegna v zapor, kot da se nic ne dogaja.

Zgodovina sprememb…

kow ::

V tem bullu, nihce ni kupoval forkov. Edini uspesni fork je bil ze obstojeci (stari) fork, dogecoin, ker je musk tak influencer.
No, v bistvu so bili uspesni forki. DeFi forki na BSC-ju. Samo niso bili spet toliko uspesni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

kow je izjavil:


Gotovina ni dovoljena, ker je ne smes uporabljati v vecjih kolicinah. Ker te oznacijo za kriminalca. Kot si ugotovil, je tudi polno prakticnih preprek.
Danes ne rabis nic prepovedati, samo neprakticno naredis. To, da je mozno kaj skrivati, je obvezni korekcijski mehanizem, da je sistem bolj posten.
V sistemu, kjer ne mores nic skriti, lahko skrijejo samo tisti na vrhu. Transparenca je nekaj najslabsega kar se lahko zgodi druzbi. Razen, ce gre seveda v obe smeri -> in ne, nikoli ne gre.


Označijo ga za kriminalca, ker verjetno je kriminalec.
Korekcijski mehanizem za kaj točno? Za to, da se lahko nek mali človek počuti bolj pomembnega, da je utajil 50€ davka državi, ker je pač nek tajkun obrnil milijone? Oni tega itak ne počnejo z gotovino.
Ravno to je problem, da je korupcija normalizirana, in si človek reče "Ja zakaj pa ne še jaz, če to počnejo vsi?". Naj bi se te stvari počelo od zgoraj navzdol, seveda. Vendar to očitno ne deluje, in bo treba pritisnit od spodaj navzgor.
Pa gotovina je umazana.

Če se vrneva na digitalizacijo fiat valut, da ne bo offtopic.
Po mojem mnenju se v praksi spremeni bolj malo. Manjša nakazila se še vedno brez problema izvajajo od osebe do osebe, za večja nakazila boš pa potreboval razlog. No saj ga že danes. Kdo hudiča kupi npr. hišo, nov avto ali celo podjetje z gotovino?
Še vedno boš lahko sosedovemu Francu nakazal 50€ ker ti je pomagal prepleskati fasado.
Še vedno bo lahko babica svoji vnukinji dala 10€ ker ga ima rada.
Še vedno boš lahko prodaj rabljen avto in nakazilo sprejel v tej valuti.
Še vedno boš lahko revežu na vogalu nakazal za malico tisti dan.

Težje pa bo plačevanje fiktivnih računov, podkupnine, konsistento črpanje denarja iz tam, kjer ti ne pripada, tgovanje z drogami, orožjem in belim blagom, itd.

Dobra finančna preglednost je nujna za zdravje države in digitalizacija denarja je le en korak v to smer.
Ima pa ta digitalizacija bolj malo skupnega s kriptovalutami.

kow ::

Se globoko ne strinjam. Dobil bos samo se bolj kompleksen sistem, kjer bo vecjega kriminala se vec oz. se samo tako ne bo imenoval. Sistem je vse bolj centraliziran in ucinkovit - scary times.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

kow je izjavil:

Se globoko ne strinjam. Dobil bos samo se bolj kompleksen sistem, kjer bo vecjega kriminala se vec oz. se samo tako ne bo imenoval. Sistem je vse bolj centraliziran in ucinkovit - scary times.


Vse ok, to je pač le moje razmišljanje.
Kompleksnost bo seveda večja ja. Če imaš pa kake argumente, zakaj bi bilo večjega kriminala v tem primeru več se jih pa tudi ne branim.

kow ::

Mislim, da je bistvo najinega nestrinjanja, da si ti pac 100% legalist. Meni je legalno/nelegalno v veliki meri pac nekaj kar je popolnoma arbitrarno zaradi zgodovinskih okoliscin.
Nekdo je prodajal travo in je bil kriminalec. Potem se je zakonodaja spremenila, in je nenadoma postal podjetnik. Verjetno bo postal spostovani clan druzbe in bo doniral v jebeni lions club. Sem pac velik cinik.

Koliko casa smo VSI vedeli, kdo je Ivan Zidar? Ga je na tv-ju kdo upal proglasiti za kriminalca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

globoko grlo ::

Zdravo banda/gemblerji :)

A je to to? Gre vse sam še dol?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oracle ::

globoko grlo je izjavil:

Zdravo banda/gemblerji :)

A je to to? Gre vse sam še dol?

Eni kličejo 7k eni pa 70k.

kow ::

globoko grlo je izjavil:

Zdravo banda/gemblerji :)

A je to to? Gre vse sam še dol?


Ja, konc je. Vse prodaj.

globoko grlo ::

Sej sem 3/4 al neki tazga, lepi profiti, sam vseen sem čakal BTCja na 300K :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

kow ::

Strawman, samo se to vprasanje. Zakaj takoj ne dvignejo obrestnih mer? Kaj cakajo? Pa zakaj? Vsi vidimo, da je inflacija.

IgorCardanof ::

Ker hocejo lagati publiki. Tako kot zo za korono lagali, da bomo zaprti le 2 tedna. Ce bi iz prve jansa rekel, sa bomo zaprti za 1 leto, bi naslednji dan visel pred parlamentom.

kow ::

Ne. Ker imajo osebni interes. Mislis, da zaposleni v centralni banki nimajo v lasti nepremicnin in delnic? Saj jih imajo vsi v, recimo top 20% prebivalstva. Bodo potonili tecaje, za javno dobro? Pol si verjetno se verjamejo, ko lazejo, da je financna stabilnost globalne ekonomije tako pomembna, da tega ne smejo naredit in podobna jajca. Vedno najdes razlog, da ne spreminjas sistema, kjer ti gre osebno zelo dobro - kako nenavadno.

Pri koroni bi rekel, da je slo v veliki meri za popolno improvizacijo zaradi okoliscin, ki so bile popolnoma nove (vsaj v prvem valu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

kow je izjavil:

Mislim, da je bistvo najinega nestrinjanja, da si ti pac 100% legalist. Meni je legalno/nelegalno v veliki meri pac nekaj kar je popolnoma arbitrarno zaradi zgodovinskih okoliscin.
Nekdo je prodajal travo in je bil kriminalec. Potem se je zakonodaja spremenila, in je nenadoma postal podjetnik. Verjetno bo postal spostovani clan druzbe in bo doniral v jebeni lions club. Sem pac velik cinik.

Koliko casa smo VSI vedeli, kdo je Ivan Zidar? Ga je na tv-ju kdo upal proglasiti za kriminalca?


Hja mogoče res. Jaz večji problem kot v dilerjih vidim na primer v podjetjih, ki zaposljujejo delavce na črno, plačujejo na roko, denar pa pride noter po istih poteh. Tukaj so na slabšem vsi, razen lastnika tistega podjetja.

Glede obrestnih mer pa najbolje da odpremo novo temo o makroekonomiki, že tako smo čisto offtopic. Ni to debata za v 2 stavka. :)

Valvoline ::

https://amycastor.com/blog/
Ce povzamemo, najmanj 57bn je svezega lufta... Kaj se cakajo kriminalisti?

kow ::

V davcnih oazah kriminalisti ne preganjajo vira lastnih prihodkov ;)

globoko grlo ::

BTC se je zbudu, to the moon
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

kow ::

Ne vidim lih, da se je zbudu. Volume je pomemben. Mislim, da smo v fazi, ko se kupuje padce in prodaja 15% pumpe. Dvomim, da gremo v vecletnega medveda.

Kako ze? When in doubt, zoom out? Ko smo padli iz 42k na 30k, sta bili 2 weekly rdeci sveci. Mislim, da bo tokrat enako. Morda 3, vec ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

Dogaja se ravno kontra, kot je tisti anon na 4chanu napovedal. Padec na 35k, potem pa nuka dol do 25k. Bo še dosti likvidacij danes. Tokrat shortov 8-)

BorutO ::

oh joj ... kaj so te naredli iz binanc aplikacije na telefonu? Totalno nepregledno, polno nekih butastih funkcij in nobenega pregleda hkrati nad ničemer. Obup.

tonis ::

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najboljse pa je da noben TA ni veljal pol pickinega shiba inu kovanca kajne tonis


Poglej, kaj sva s tonisom pisala popoldne tik pred tem padcem - da BTC dela head&shoulders in da gre na 36k. Takrat (malo pred 13. uro) je bil vzorec 70-odstotno zaključen.



Mhm tonis in drugi so tudi pisali da bo 200 dnevni vzdrzal in da je tam bottom itd idi par strani nazaj pogledat

Pac ta je fail



Če dava na prevesno vago moje pa tvoje faile, katere bo odfukalo v nebo?

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najboljse pa je da noben TA ni veljal pol pickinega shiba inu kovanca kajne tonis


Poglej, kaj sva s tonisom pisala popoldne tik pred tem padcem - da BTC dela head&shoulders in da gre na 36k. Takrat (malo pred 13. uro) je bil vzorec 70-odstotno zaključen.



Mhm tonis in drugi so tudi pisali da bo 200 dnevni vzdrzal in da je tam bottom itd idi par strani nazaj pogledat

Pac ta je fail



Če dava na prevesno vago moje pa tvoje faile, katere bo odfukalo v nebo?



Ne vem poglejva za letos kdo je vec failal 8-)

Jaz sem rekel da bo vse crashnilo in prodal pred cca 3 tedni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Mato, tebi je enostavno govorit zdaj ko si v penziji. Mi eni pa u fabrki.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
610 / 1489
»»