» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
611 / 1489
»»

IgorCardanof ::

Hehe, zanimivo je brat kripto twitter sedaj. Vsi kao "najvecji" mojstri trejdanja s po 200k, 300k sledilcev kar naenkrat faljujejo en trejd za drugim. To je bottom, ne to je bottom, ne zdaj je odboj, ne na 35k je spodnja meja, pod 38k ne more it, up only in nevem kakšen bullshit. Nimajo pojma lol.

Razumem pa, kako so v evforiji lahko zadevali trejd za trejdom. Nafilajo vreče z nekim X kovancem, tvitnejo svojim 200k followerjev X chart looks bullish as fuck. Followerji kupijo in nabijejo ceno 10, 20, 30% gor in potem tvitne nazaj "Told you the chart looked bullish. Hitting every trade.".

Nerealno res. Naivne ovce pa nasedajo. Vi ste tisti, ki boste popušili največ keša.

BenjaminTB ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Mato989 je izjavil:

enemon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najboljse pa je da noben TA ni veljal pol pickinega shiba inu kovanca kajne tonis


Poglej, kaj sva s tonisom pisala popoldne tik pred tem padcem - da BTC dela head&shoulders in da gre na 36k. Takrat (malo pred 13. uro) je bil vzorec 70-odstotno zaključen.



Mhm tonis in drugi so tudi pisali da bo 200 dnevni vzdrzal in da je tam bottom itd idi par strani nazaj pogledat

Pac ta je fail



Če dava na prevesno vago moje pa tvoje faile, katere bo odfukalo v nebo?



Ne vem poglejva za letos kdo je vec failal 8-)

Jaz sem rekel da bo vse crashnilo in prodal pred cca 3 tedni


Lahko dokažeš?

boolsheat ::

Petrodollar is based on the use of highly polluting fossil fuels and needs to be replaced without delay. There is a clean solution: #bitcoin There is hope that humanity at the dawn of the 21st century will be remembered for having shouldered its responsibilities: #ExitPetrodollar

Plan B @ twitter.

?

Zgodovina sprememb…

BenjaminTB ::

 ...

...

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Mato989 je izjavil:


Ne vem poglejva za letos kdo je vec failal 8-)

Jaz sem rekel da bo vse crashnilo in prodal pred cca 3 tedni


Lahko ti rečem samo da si provokator, bi že večkrat kaj napisal, pa poskušam držat retorični nivo.
Ko folk opozarjam na RSI mi ti letiš s strokovnimi komentarji da se lahko skonsolidira znotraj 1%. Jaz ti rečem da takega primera ni, ti pa še kar vztrajaš z nikoli realizirano teorijo.
Ko je šlo proti 40k si v deliriju pisal to gre direkt na 100k.
Tudi o tem, da je zdaj drugače, ker so tu inštitucije sem zasledil tvoje ime.
Pa gotovo bi se še kaj našlo, za nazaj en kup modrosti.
Ti bi faile omejil samo na letošnje? Vem zakaj. Berem te namreč že leta.


Zelo nerad se spravljam verbalno na nekoga, ampak ko me začne folk provocirat, jim nastavim ogledalo.

Glede TAja. Ja, cel kripto je TA. Žal wyckoff vzorca prej nisem poznal(detajlov tudi zdaj ne vem), spominjal me je na h&s, mi je pa bilo nenavadno da ima 4 vrhove. In ko se je bližal desni krak, so zagnali skupinski FUD, kao, padlo je zaradi novic. Bullshit.
Pa tudi če ga narišem kot h&s, je bil target dosežen.

Linija, za katero si mi očital da sem jo potegnil iz veš kje, je bila neckline. Da ne govorim da si me potem učil kako se riše trendlajne :)) Še iz časov osvnovne šole znam na pamet Prešernovo Apel in čevljar.
Če me ima kdo za učit TA tu gor, so to SuperKripto, Powaaah, Energetik, spegli, enemon, pa morda še kdo, ampak ta moment se jih ne spomnim.
Tudi komentarje drugih sprejmem z veseljem, ampak provokacije pametnjakovičev mi gredo pa na nekaj.

Še en primer bullshit novic je bil včeraj. Riše se h&s, na desnem kraku pa dajo novico da čajna bena majning.

Še enkrat ponavljam, kar sem napisal včeraj. Tu gor objavljam zato, ker želim prišparat in vaš in moj denar, veste pa da nisem požrl vsega trading znanja in zato sem zmotljiv. Bi pa po moje marsikdo kupil na vrhu, pa je morda zaradi mene na sredini in je šlo potem še nižje, kam se mi to šteje, da sem vas zajebal, ker nisem lociral dna?

Gor je bilo omenjeno tudi da MA200 ni ustavil padanja. MA200 je debela modra linija na grafu v katero se je BTC zapletel. Priletel je dol na max in zdaj se vrti okrog te linije. Res sem mislil da bo odboj, vseeno pa ni šlo direkt.

Naj bo dovolj za zdaj...

IgorCardanof ::

Marsikdo je kupil na vrhu ali izgubil 50% vsega zasluženega denarja, ker so bili tisti, ki so govorili kontra hitro utišani. Tu se je samo govorilo (no in povsod drugje, še v medijih) kako gre Bitcoin v nevemkakšne višave. Več razmišljanja z lastno glavo pa ocenit situacijo, pa bi marsikdo iz tega balona odnesel veliko več.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Bulla še ni konec, je samo zatišje pred nevihto.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Marsikdo je kupil na vrhu ali izgubil 50% vsega zasluženega denarja, ker so bili tisti, ki so govorili kontra hitro utišani. Tu se je samo govorilo (no in povsod drugje, še v medijih) kako gre Bitcoin v nevemkakšne višave. Več razmišljanja z lastno glavo pa ocenit situacijo, pa bi marsikdo iz tega balona odnesel veliko več.



Večina se ne zaveda kaj pomeni 600% rast v šestih mesecih in kaj pomeni to vzdrževat...

Money is mindset!

Senior Dev ::

600% rast ni veliko. Borut je imel na parih kovancih 100.000% rasti naprimer. To je samo mala korekcija. Ima kdo kak zanimiv meme za x10 do jutri?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

Hahaha, kaksne semanticne fore

Okrog se vrti... Ma200 ni zdrzal to je dejstvo btc je zakljucil ceno pod, ta je failal to je jasno

Rsi pa ne bom komentiral ce je tako ziher si ze milijonar najmanj ko pokazes je to to
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Senior Dev je izjavil:

600% rast ni veliko. Borut je imel na parih kovancih 100.000% rasti naprimer. To je samo mala korekcija. Ima kdo kak zanimiv meme za x10 do jutri?


Ja lahko rečemo da gre tudi 1000% rast skozi, ampak vzdrževat ta nivo je pa druga zgodba...pregreti balon začne spušati vroč zrak.

Money is mindset!

chaddicus ::

IgorCardanof je izjavil:

Marsikdo je kupil na vrhu ali izgubil 50% vsega zasluženega denarja, ker so bili tisti, ki so govorili kontra hitro utišani. Tu se je samo govorilo (no in povsod drugje, še v medijih) kako gre Bitcoin v nevemkakšne višave. Več razmišljanja z lastno glavo pa ocenit situacijo, pa bi marsikdo iz tega balona odnesel veliko več.


kupil Eth na 3K 14 dni nazaj..... Danes #insertbrokenteethmeme, ampak anyway Hodl and yolo 8-)

strawman ::

chaddicus je izjavil:


kupil Eth na 3K 14 dni nazaj..... Danes #insertbrokenteethmeme, ampak anyway Hodl and yolo 8-)


Spravi v pooled staking in počakaj na bull run 2023.
ETH 5-10k ko pride 2.0 ven se mi zdi kar realna možnost.

Rešpetlin ::

Mato989 je izjavil:

Crypto ima za mene eno največjo prednost v tem kot ponavljam, ni TRIČRKOVNE AGENCIJE na Svetu ki mi lahko brez mojega kooperativnega ravnanja zmožna odvzet mojega crypta pa lahko da na milijardo sodišč po VSEM SVETU

Država in agencije ne smejo imet dostopa do MOJE lastnine.

Obstajajo tročrkovne agencije z metodami zasliševanj in "zasliševanj", kjer brez skrbi, da bi se tudi Mato spomnil, kam je dal tisti papir s semensko frazo ;)

"Malo" bolj boleča verzija tega:
https://xkcd.com/538/

IgorCardanof ::

Preberite si tole in se potem vprašajte, a smo res šele na začetku?
Tole je pa ena izmed bolj prizadetih stvari, ki sem jih prebral v zadnjem času.

https://bakeryswap.medium.com/introduci...

Rešpetlin ::

Tudi sam sem v zadnjih tednih pretežno prodajal, ker so se mi zdele stvari pregrete in je bolečina iz 2018 še presveža. Zato na tem mestu zahvala vsem, ki ste tehtno in argumentirano, s TA in ostalimi indikatorji opozarjali na pazljivost.

@tonis, meni so TA podprti prispevki super in bom vesel, če s tem nadaljuješ :)

@Mato: a bomo kako rekli o NEBL, DBC, RPX, NEO, CAN, QLC, DRGN, ipd. "game changing" altih iz prejšnjega 2018 bull runa? Marsikateri tako shillan projekt s strani določenih sodelujočih je butnil na -99 ali -95 % in tam ostal ...

boolsheat ::

Do you know the best part? $BARK token will also have a Charity mechanism embedded. 80% of the $BARK spent this way will be donated to animal related NGO, and the rest to 100% will be burned, to benefit the community. So, both communities, the "real" dogs community, and our meme ecosystem community, will benefit from it.

Win win...:D

Senior Dev ::

Opažam da mnogi uporabljate termine balon, piramida, ponzi... Ali je vsak sistem kjer imajo največ koristi tisti ki prej vstopijo piramida?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto ::

Senior Dev je izjavil:

Opažam da mnogi uporabljate termine balon, piramida, ponzi... Ali je vsak sistem kjer imajo največ koristi tisti ki prej vstopijo piramida?


Izraz balon se uporablja povsod kjer je nekaj napihnjeno do te mere da postane nevzdržno, to pomeni da tako stanje ni možno vzdrževati v nedogled. Zato so ciklična gibanja. Izraz balon se lahko uporablja za karkoli.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

SuperKripto ::

Pa kaj točno ti daje občutek, da gotovina ni dovoljena? Samo vedno bolj nepraktična, kar je tudi prav.
Največji fani plačevanja izključno v gotovini so itak tisti, ki na nek način krišijo zakon in nekaj skrivajo.

Jaz sem velik fan placevanja z gotovino pa se imam za bolj postenega. To je vse propaganda, da lahko uvedejo nov sistem.
vcasih so gotovino uporabljal skoraj vsi. Potem pa so elite naredile nov sistem, kjer se uporablja vedno manj. Na koncu si zelijo ustvarit pogoje, da jo noben ne uporablja, tako da lahk lazje nadzirajo tvoje premozenje.

Rešpetlin ::

Teh terminov ne gre mešati med seboj.

Balon gre v principu samo gor, ampak nisem še zasledil, da bi šel kateri na luno ali celo Mars, tako da to odpade za neke x100 gainz. Skratka to je bolj BTC in ETH stil, baje, ker lahko tudi spusti luft in nekontrolirano pade.

Razlika med ponzi in piramido je v št. sodelujočih. $DOGE recimo je že piramida. Ponzi scheme @ Wikipedia

Telbanc ::

https://rs-lat.sputniknews.com/ekonomij...

"Iako se činilo kako je bitkoin ponovno uhvatio pozitivni zamah, opet je stigao "hladan tuš". I to iz Pekinga. Kineski komitet za finansijsku stabilnost saopštio je da je neophodna oštrija regulativa rudarenja bitkoina i trgovanja ovom kriptovalutom."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

SuperKripto ::

Mato989 je izjavil:

Pa ne mi vlečt nekih distopičnih vzporednic z cashless totalitarian družbo, ker je do tja prekleto dolga pot.


Ampak problem je da smo na njej... in četudi je morda ti ne boš doživel, zakaj bi si želel hodit po njej, četudi z malimi koraki, jaz si ne želim.

Crypto ima za mene eno največjo prednost v tem kot ponavljam, ni TRIČRKOVNE AGENCIJE na Svetu ki mi lahko brez mojega kooperativnega ravnanja zmožna odvzet mojega crypta pa lahko da na milijardo sodišč po VSEM SVETU

Država in agencije ne smejo imet dostopa do MOJE lastnine.


lol, kar misli si. Kripto je dopuscen samo zato, kr se da vse to odvzet, ce se le hoce. Samo na piko te nekdo mora dobit. Ne pomaga ti niti hard wallet, ker bodo zasili vse luknje za izhod. Pa da ne bo kdo mislil, da je hard wallet popolnoma varen ker kaj takega ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Rešpetlin je izjavil:

Teh terminov ne gre mešati med seboj.

Balon gre v principu samo gor, ampak nisem še zasledil, da bi šel kateri na luno ali celo Mars, tako da to odpade za neke x100 gainz. Skratka to je bolj BTC in ETH stil, baje, ker lahko tudi spusti luft in nekontrolirano pade.

Razlika med ponzi in piramido je v št. sodelujočih. $DOGE recimo je že piramida. Ponzi scheme @ Wikipedia

Torej zdaj če prav razumem, v kolikor ne bo novih ljudi v Ponzi, bo on počasi spuščal zrak? To se zdaj dogaja?
Kako pa je s temi Twitter shilli? Tukaj gre bolj za shemo Pump&Dump? Vplivnež nakupi kakeckojn in ga preko socialnih medijev napihne in potem proda za večkratnik? Potem sproži lažne novice iz drugega vira da cena spet pade in ponovi vajo? Je pa verjetno zelo težko kaj takega dokazat, tako da je tako početje kar safe. Zelo zanimive kripto strategije. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

Če se vrneva na digitalizacijo fiat valut, da ne bo offtopic.
Po mojem mnenju se v praksi spremeni bolj malo. Manjša nakazila se še vedno brez problema izvajajo od osebe do osebe, za večja nakazila boš pa potreboval razlog. No saj ga že danes. Kdo hudiča kupi npr. hišo, nov avto ali celo podjetje z gotovino?
Še vedno boš lahko sosedovemu Francu nakazal 50€ ker ti je pomagal prepleskati fasado.
Še vedno bo lahko babica svoji vnukinji dala 10€ ker ga ima rada.
Še vedno boš lahko prodaj rabljen avto in nakazilo sprejel v tej valuti.
Še vedno boš lahko revežu na vogalu nakazal za malico tisti dan.

Težje pa bo plačevanje fiktivnih računov, podkupnine, konsistento črpanje denarja iz tam, kjer ti ne pripada, tgovanje z drogami, orožjem in belim blagom, itd.

Dobra finančna preglednost je nujna za zdravje države in digitalizacija denarja je le en korak v to smer.
Ima pa ta digitalizacija bolj malo skupnega s kriptovalutami.

Elite so ze zdavnaj ugotovile, da spremembe ne smejo biti prehitre, zato da jih ljudje lazje sprejmejo, Potem ko se to sprejme pa scasoma vse bolj vodijo k njihovi zeljeni politiki. To je vaba, past.

Kar se tice placevanja podkupnin, kriminala itd. Ne spremeni nicesar razen mogoce tega, da bodo velike ribe imele se vecjo moc in nadzor nad malimi ribicami. Ampak tudi velike ribe se lahko ukvarjajo s kriminalom in podkupovanjem. Kaj res mislis, da tega ni?

Mato989 ::

Rešpetlin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Crypto ima za mene eno največjo prednost v tem kot ponavljam, ni TRIČRKOVNE AGENCIJE na Svetu ki mi lahko brez mojega kooperativnega ravnanja zmožna odvzet mojega crypta pa lahko da na milijardo sodišč po VSEM SVETU

Država in agencije ne smejo imet dostopa do MOJE lastnine.

Obstajajo tročrkovne agencije z metodami zasliševanj in "zasliševanj", kjer brez skrbi, da bi se tudi Mato spomnil, kam je dal tisti papir s semensko frazo ;)

"Malo" bolj boleča verzija tega:
https://xkcd.com/538/


Ja pa to ni legalno v nasem svetu... Z mucenjem se da marsikaj ampak pogovarjamo se o legalnih netodah v sloveniji kot je izvrsba na trr

Rešpetlin je izjavil:

Tudi sam sem v zadnjih tednih pretežno prodajal, ker so se mi zdele stvari pregrete in je bolečina iz 2018 še presveža. Zato na tem mestu zahvala vsem, ki ste tehtno in argumentirano, s TA in ostalimi indikatorji opozarjali na pazljivost.

@tonis, meni so TA podprti prispevki super in bom vesel, če s tem nadaljuješ :)

@Mato: a bomo kako rekli o NEBL, DBC, RPX, NEO, CAN, QLC, DRGN, ipd. "game changing" altih iz prejšnjega 2018 bull runa? Marsikateri tako shillan projekt s strani določenih sodelujočih je butnil na -99 ali -95 % in tam ostal ...



Lahko recemo karkoli zelis, zato pa smo se eni nekaj naucili in smo proti temu sedaj

Pogrevanje tem iz 2017 je nekoristno dajmo se pogovarjat o 2021 torej sedanjosti

Kaj vam zmanjka argumentov pa gremo iskat 2017 letnik, najdi kaj v 2021 od mene

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pa ne mi vlečt nekih distopičnih vzporednic z cashless totalitarian družbo, ker je do tja prekleto dolga pot.


Ampak problem je da smo na njej... in četudi je morda ti ne boš doživel, zakaj bi si želel hodit po njej, četudi z malimi koraki, jaz si ne želim.

Crypto ima za mene eno največjo prednost v tem kot ponavljam, ni TRIČRKOVNE AGENCIJE na Svetu ki mi lahko brez mojega kooperativnega ravnanja zmožna odvzet mojega crypta pa lahko da na milijardo sodišč po VSEM SVETU

Država in agencije ne smejo imet dostopa do MOJE lastnine.


lol, kar misli si. Kripto je dopuscen samo zato, kr se da vse to odvzet, ce se le hoce. Samo na piko te nekdo mora dobit. Ne pomaga ti niti hard wallet, ker bodo zasili vse luknje za izhod. Pa da ne bo kdo mislil, da je hard wallet popolnoma varen ker kaj takega ne obstaja.



No naj mi pol sodisce z izvrsbo vzame moj hard wallet btc...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

hamez66 ::

Mato, pol si prodal 0.67 btc? Pri 65k usd si rekel, da čakaš, da bo 65k eur. :)

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Mato, pol si prodal 0.67 btc? Pri 65k usd si rekel, da čakaš, da bo 65k eur. :)


Btcja mam v hard walletu long term sem pa prodal ado in podobno pred cca 3 tedni malo manj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Mato, nekateri influencerji po twitterju dobivajo v trenutnem marketu po 5k-10k$ dnevno zarad feejev od njihovih referalov. Kar huda scena res :)

Koliko ti prinesejo tvoji referalli dnevno?

gandolfino ::

All in fiat waiting ornk dip.. day 2..ornk boring
No more Crypto Twitter .. samo čakam.. vabe nastavljene..
Why no bad news today?

Janja105 ::

Hehehehe.....posrecen forum posrecenih kripto"mojstrov". Tule se ocitno "plemenjaki" z prevec testosterona borite za oslovo senco. Nekateri pisete take bedarije in izmisljotine da menda ze sami sebi verjamete....sem prodal takrat in takrat, sem ujel vrh, to je vse balon....
Dajte raje sledit TONIS-u, SuperKripto....se boste vsaj kaj naucili.
Tale forum boljse da preselite na tik-tok.

oracle ::

Rešpetlin je izjavil:


Razlika med ponzi in piramido je v št. sodelujočih. $DOGE recimo je že piramida. Ponzi scheme @ Wikipedia

To seveda ni res.

endelin ::

Prehajamo v drugo fazo bulla.
Just hodl it.
Samo zdržite. Tut ce pademo na ath iz 2018

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

Dejansko smo sredi bulla spet zgleda. Skor vse je že ATH. endelin, kaj si ti vzel? Nekaj močnega?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Hopium. Helluva drug.

Kripto ::

Razpoloženje trga je še vedno v fazi med zanikanjam, da je konec bull trenda in močnim strahom...tu in tam se še pojavljajo znane fraze "ni še konec bulla", "komaj se je začelo", "šele na sredini bulla smo"... Nekateri so preprosto v ekstremno močnem verskem zanosu.

Money is mindset!

oracle ::

Kripto je izjavil:

Nekateri so preprosto v ekstremno močnem verskem zanosu.

V obe skrajnosti.

IL_DIAVOLO ::

Smo proti koncu, ampak ne se na koncu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Telbanc ::

Kripto je izjavil:

Razpoloženje trga je še vedno v fazi med zanikanjam, da je konec bull trenda in močnim strahom...tu in tam se še pojavljajo znane fraze "ni še konec bulla", "komaj se je začelo", "šele na sredini bulla smo"... Nekateri so preprosto v ekstremno močnem verskem zanosu.


Zlo verjetno tud influencerji držijo sistem nad vodo, sej jim je v interesu, da zadeva teče. Imajo tud konstatni denarni tok.......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Senior Dev ::

Počasi raste dominanca proti 50%. Umikanje iz meme kojnov v strahu pred 99.4% zdravo korekcijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

dirtyhary ::

Rešpetlin je izjavil:

Tudi sam sem v zadnjih tednih pretežno prodajal, ker so se mi zdele stvari pregrete in je bolečina iz 2018 še presveža. Zato na tem mestu zahvala vsem, ki ste tehtno in argumentirano, s TA in ostalimi indikatorji opozarjali na pazljivost.

@tonis, meni so TA podprti prispevki super in bom vesel, če s tem nadaljuješ :)

@Mato: a bomo kako rekli o NEBL, DBC, RPX, NEO, CAN, QLC, DRGN, ipd. "game changing" altih iz prejšnjega 2018 bull runa? Marsikateri tako shillan projekt s strani določenih sodelujočih je butnil na -99 ali -95 % in tam ostal ...


A še vedno držiš Tky?

IgorCardanof ::

Senior Dev je izjavil:

Počasi raste dominanca proti 50%. Umikanje iz meme kojnov v strahu pred 99.4% zdravo korekcijo.


Zagotovo moramo imeti vsaj 99% korekcijo, preden gremo lahko na nove athje. Altcoini so 60% dol, nekateri že več. Bomo videli kako dolga bo faza zanikanja.

mr_chai ::

Be greedy when others are fearful.

IL_DIAVOLO ::

Nope.

Hold strong when other are selling.

Bear pač ni nikoli izključen. Play smart.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Si predstavljate, da ste ceo inštitucije, ki je kupovala btc za 59k?

IgorCardanof ::

Verjemi da institucije ne kupujejo pri 60k.

PrihajaNodi ::

Se papez je zacel s fudom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se papez je zacel s fudom


Je izjavil, da za ofer ne bodo več sprejemali PapaCoina?

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

Verjemi da institucije ne kupujejo pri 60k.


Jp. Tudi ne kupujejo pri 200 ali 1000. Kaj, se pri 5k niso hotele. So pocakale na 20k.

SuperKripto ::

ko bodo popravili binance smart chain da bo zopet normalno delal, takrat si lahko nadejate mal vec pomoci od tiktokerjev
««
611 / 1489
»»