» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
608 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D

Kaj pa Hodl strategija?

Kje so vrane? Kra kra
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

deejay ima diamond hands :D

Riseup ::

Dont panic..... je reku :D
Nč moj fiat bo zgleda prezimil nekje ob plemenitih kovinah in se ob visoki inflaciji nadejal lepih potomcev. :D
Ko pa pride pomlad v deželo to, kovinam se odrekel bo :D

IgorCardanof ::

DeeJay je izjavil:

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D


65:35 ampak glede na to, kako pada, se bodo ti procenti kmalu še bolj zanihali v smer fiata, ker bo pač kripto toliko izgubil.

@kripto: Kaj pa je recimo uporabna vrednost? Lahko mi tukaj govoriš o nekih defi protocolih in decentralized lending/borrowing in še kakšne druge mahinacije, ampak to je trenutno uporabno le za trejderje, da lažje delajo svoje playe in da trejdajo na leverageu. Izven kripto ekosistema žal uporabe še zaenkrat ni. Je veliko zelo dobrih in obetavnih projektov zunaj, ki bodo velik del našega vsakdana čez recimo 10 let. Žal pa so danes trenutno to le besede in želje. 99.9% populacije je v kriptu skoraj izključno zato da zasluži, smo v hudem balonu, in to bo počilo (oziroma je).

KappaPride ::

huehue

Zgodovina sprememb…

tiranus2 ::

Da se še jaz pridružim temi, ko ravno Jeff sprašuje o uporabnosti kripto projektov. Tudi v Sloveniji imamo kripto projekt, ki na nacionalni ravni deluje že več kot 3 leta in ga uporablja vsako leto več uporabnikov, letos pa naj bi se razširili tudi v Estonijo. Govorim o SNC (Suncontract) platformi, na kateri lahko vsi v njihovi bilančni skupini (ki so jo zgradili v 3 letih vglanem z postavljanjem sončnih elektrarn) z kripto valuto prosto trgujejo z elektriko med vsemi osebami v bilančni skupini.

lazni ::

DeeJay je izjavil:

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D


Jaz sem od 18.5. zjutraj 100% v fiat, pred tem sem bil ravno kontra.

hdx ::

DeeJay je izjavil:

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D


Jaz sem imel srečo, da sem imel v sredo naštiman btc buy na 30k, včeraj sem prodal pri 41k, čeprav sem rekel, da tega btcja ne bom prodajal :P

Zdaj sem 100% v fiatu

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

DeeJay je izjavil:

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D


65:35 ampak glede na to, kako pada, se bodo ti procenti kmalu še bolj zanihali v smer fiata, ker bo pač kripto toliko izgubil.

@kripto: Kaj pa je recimo uporabna vrednost? Lahko mi tukaj govoriš o nekih defi protocolih in decentralized lending/borrowing in še kakšne druge mahinacije, ampak to je trenutno uporabno le za trejderje, da lažje delajo svoje playe in da trejdajo na leverageu. Izven kripto ekosistema žal uporabe še zaenkrat ni. Je veliko zelo dobrih in obetavnih projektov zunaj, ki bodo velik del našega vsakdana čez recimo 10 let. Žal pa so danes trenutno to le besede in želje. 99.9% populacije je v kriptu skoraj izključno zato da zasluži, smo v hudem balonu, in to bo počilo (oziroma je).


Nekateri še vedno niso sposobni ali nočejo razumeti, da obstaja "demand" iz naslova špekulacij in demand, ki je iz naslova resnične uporabe. V času negotovosti in nejasnosti prevladuje "demand" iz naslova špekulacij. Emocije in FOMO pa delajo svoje.

Money is mindset!

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

DeeJay je izjavil:

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D


65:35 ampak glede na to, kako pada, se bodo ti procenti kmalu še bolj zanihali v smer fiata, ker bo pač kripto toliko izgubil.

@kripto: Kaj pa je recimo uporabna vrednost? Lahko mi tukaj govoriš o nekih defi protocolih in decentralized lending/borrowing in še kakšne druge mahinacije, ampak to je trenutno uporabno le za trejderje, da lažje delajo svoje playe in da trejdajo na leverageu. Izven kripto ekosistema žal uporabe še zaenkrat ni. Je veliko zelo dobrih in obetavnih projektov zunaj, ki bodo velik del našega vsakdana čez recimo 10 let. Žal pa so danes trenutno to le besede in želje. 99.9% populacije je v kriptu skoraj izključno zato da zasluži, smo v hudem balonu, in to bo počilo (oziroma je).



100x smo ti ze povedali

Ni sodne odredbe ki bi mi zaplenila mojo denarnico za katero mam seed

Pa se par takih primernih uporabnosti je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

valval ::

Buggy je izjavil:

Kar nekaj jih je nad miljo tu...


Ti sigurno nisi, ostale dva sta pa za svoje trenutne potrebe vnovcila in zivita isto zivljenje naprej. To je poteza zmagovalcev ne pa vas lambo kidotov >:D


Nimam potrebe ti karkoli dokazvat, ampak mi je zanimivo kako vehementno se tu trdi kar nekaj pocez. Energijo raj kam drugam...

endelin ::

Konec je.

Mato989 ::

Vazelinko moj usdc raste 0.7 postov zadnjo uro
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lotar123 ::

Telbanc je izjavil:

spegli je izjavil:

Wen deat cat bounce ?


BTC ma vse možnosti da gre na 3000, tko ko sem napisal. :))

Kitajčki bojo zaj reševali svoje vloge......bo veselica, mal gor, pa ste fejst dol. :D

Bo sploh kdo spal dons ponoč?


BTC gre na 3k? WTF ti pa si pravi krypto analitik :) Si se iz vlade preselil v kripto...

Mato989 ::

Odlicno bo ce bo zdaj btc celo poletje med 30 in 40k

Pol pa pocasna rast in preboj 40k okol oktobra
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lotar123 ::

BTC gre sigurno pod 30k, kar je več kot odlično. Hofer nakupi.

Buggy ::

valval je izjavil:

Buggy je izjavil:

Kar nekaj jih je nad miljo tu...


Ti sigurno nisi, ostale dva sta pa za svoje trenutne potrebe vnovcila in zivita isto zivljenje naprej. To je poteza zmagovalcev ne pa vas lambo kidotov >:D


Nimam potrebe ti karkoli dokazvat, ampak mi je zanimivo kako vehementno se tu trdi kar nekaj pocez. Energijo raj kam drugam...


Pikec, danes si se registriral, pa ze pametujes. Zakaj ne poves tega s svojega main accounta, bos malce bolj kredibilen. Sicer pa ce je se kdo miljionar mu privoscim, me ne zanima, ti si pa tolazi s tem da jih je vec...Ne ves in ni jih.

Ce pa slucajno so pa ves, da se tukaj ne bojo vec fockali. Sploh pa ne vem, kaj je point tega! To so ljudje, ki vejao kaj delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

mr_chai ::

Next stop 25k. See you there!

enemon ::

Če bo šlo tako naprej, bo USDT res prvi na CMC ;((

hdx ::

USDC hitreje pleza kot shiba v najboljših časih

Senior Dev ::

Vsak cajt bo začelo grabit buy orderje največjim kriptostrokovnjakom. Potem bo spet kit prodal. Vse po knjigi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Buggy ::

mislim da so buy orderji zdej kar nazaj postavljeni, ker tedenski trend ni glih prijeten. Tisti ki lovi pa dnevne spike je pa pogumen in vsaka cast!

IgorCardanof ::

If you cant handle me at my 30% daily bleeds, you dont deserve the 150% daily gains. Hooooooooolllllllddddd!!!

Btw, kje so vsi kripto twitter, yt, ta strokovnjaki, ki so rekli, da po 38k ne more btc past.

Se en dokaz vec, kako noben nima pojma in ko gre vse brezglavo gor, raje kot da poslusas idiotske influencerje, razmisljaj s svoji glavo.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

IgorCardanof je izjavil:

If you cant handle me at my 30% daily bleeds, you dont deserve the 150% daily gains. Hooooooooolllllllddddd!!!

Btw, kje so vsi kripto twitter, yt, ta strokovnjaki, ki so rekli, da po 38k ne more btc past.

Se en dokaz vec, kako noben nima pojma in ko gre vse brezglavo gor, raje kot da poslusas idiotske influencerje, razmisljaj s svoji glavo.


No, zaj se je pojavil "hofer strokovnjak", ki ne ve, da je treba BTC nastavit BUY na 3000. :))

In, ja kitajčki so že začel prodajat. LOL: Zadeva že pikira.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

mr_chai ::

Kripto je izjavil:


Nekateri še vedno niso sposobni ali nočejo razumeti, da obstaja "demand" iz naslova špekulacij in demand, ki je iz naslova resnične uporabe. V času negotovosti in nejasnosti prevladuje "demand" iz naslova špekulacij. Emocije in FOMO pa delajo svoje.


:)) Dj povej mi kaj pomeni za tebe ta resnična uporaba ? Res me zanima.

Dumber ::

Jaz se kar holdam vse. Bom pa samo povedal, da tudi če gre vse v kurac odhajam bogatejši z znanjem, da je pohlep hudič. Ko ti kovanec naredi 10x 20x prodaj ne čakan na jahte, lambote in podobno. To je izkušnja, ki me je izučla, da bom v naslednjem bullrunu bolj pameten. Čeprav še vedno upam na kak preboj navzgor. Čeprav za to so potrebni kupci, ki pa mislim, da jih ni več. Vse stvari, ki se dogajano okoli kripta v teh dneh so večino odvrnile vstran. Dvomim, da še od malih upa kdo tvegat. Tako da.... bogatejši z znanjem čakam na morebitno rast :)

Ker od kitajcev drugo kot prodaje itak ni za pričakovat bo verjetno zjutraj ena sama žalost :) če bo BTC zjutraj nad 20k bom presenečen :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

hdx ::

Dumber je izjavil:

Jaz se kar holdam vse. Bom pa samo povedal, da tudi če gre vse v kurac odhajam bogatejši z znanjem, da je pohlep hudič. Ko ti kovanec naredi 10x 20x prodaj ne čakan na jahte, lambote in podobno. To je izkušnja, ki me je izučla, da bom v naslednjem bullrunu bolj pameten. Čeprav še vedno upam na kak preboj navzgor. Čeprav za to so potrebni kupci, ki pa mislim, da jih ni več. Vse stvari, ki se dogajano okoli kripta v teh dneh so večino odvrnile vstran. Dvomim, da še od malih upa kdo tvegat. Tako da.... bogatejši z znanjem čakam na morebitno rast :)


Vsi smo dali to lekcijo skozi.
1. Čim prej poberi svojo investicijo
2. Pobiraj profite, ko kovanci naredijo nekaj %.
3. Ignoriraj shitcoine. Če ti uspe narediti profit, prodaj vse in ne glej nazaj.

Senior Dev ::

Frizerke so prišle v kripto sredi aprila direktno na BTC pri 67k. Zakaj vedno najbolj nasankajo ravno frizerke? :'(
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Buggy ::

Vsi smo dali to lekcijo skozi.
1. Čim prej poberi svojo investicijo
2. Pobiraj profite, ko kovanci naredijo nekaj %.
3. Ignoriraj shitcoine. Če ti uspe narediti profit, prodaj vse in ne glej nazaj.


to so osnove!

Dumber ::

Buggy je izjavil:

Vsi smo dali to lekcijo skozi.
1. Čim prej poberi svojo investicijo
2. Pobiraj profite, ko kovanci naredijo nekaj %.
3. Ignoriraj shitcoine. Če ti uspe narediti profit, prodaj vse in ne glej nazaj.


to so osnove!


Saj nisem v minusu še, še vedno imam od vložka ene 4-5x samo pač zdaj mi je brezveze prodajat :) saj nek vložek sem vzel ven. Vsega ne.

Buggy ::

dokler nimas presezek na TRR nisi naredil popolnoma nic. Ce ne drugega, so tudi menjalnice ze propadale. MikiN je dal dost dobro subtilno sporocilo, kaj lahko kiti naredijo in kasne so lahko posledice volatilnosti dolocenih menjanic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Dumber ::

Se strinjam, izgubil čas :) imam edino kriptovalute, ki bojo mogoče kdaj spet več vredne :)

IgorCardanof ::

Predvsem se je pa treba naucit, da nikoli ne bodo kar vsi rekli, ja, to je top, prodajte. Vsak balon bos imel 90% ljudi, ki bodo govoril diamond hands, ngmi, buy the dip, healthy correction in ves ostal bullshit. Nimajo pojma. Prav tako nimamo pojma mi vsi, ki govorimo, da je konec ze pol leta.

Senior Dev ::

Vemo edino da Tezus ne more pod 8$ pasti ker ga holdajo institucije in centralne banke. :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Dumber ::

Itak veš da pride lahko do padca. Samo da bi pa v enem tednu šlo od ATH tako nizko pa si nisem predstavljal :)

Pa teorije so ble, da BTC ne bo šel pod vrednost za katero ga je tesla kupila :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

Buggy ::

Senior Dev je izjavil:

Vemo edino da Tezus ne more pod 8$ pasti ker ga holdajo institucije in centralne banke. :D


XTZ je long run...buy and forget material! Se pogovarjamo cez 10 let :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Senior Dev ::

Po takem tempu bo čez 10 let obstajalo že 408.682 različnih kriptovalut. Enih 58.993 bo zelo podobnih Tezusu. Se pogovarjamo čez 10 let.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

enemon ::

Ok, tako hudo kot v sredo pa (še) ni. Gre precej elegantneje dol.

Kripto ::

mr_chai je izjavil:

Kripto je izjavil:


Nekateri še vedno niso sposobni ali nočejo razumeti, da obstaja "demand" iz naslova špekulacij in demand, ki je iz naslova resnične uporabe. V času negotovosti in nejasnosti prevladuje "demand" iz naslova špekulacij. Emocije in FOMO pa delajo svoje.


:)) Dj povej mi kaj pomeni za tebe ta resnična uporaba ? Res me zanima.


Npr. nekomu moram poslat denar v Avstralijo... Grem na menjalnico, EUR zamenjam v 13.000 XRP, jih pošljem na njegov naslov, čez 3-4 sekunde so pri njemu, prejemnik zamenja XRP na menjalnici v AUD, denar si nakaže na bančni račun. Bo uredu?

Money is mindset!

Mato989 ::

Najboljse pa je da noben TA ni veljal pol pickinega shiba inu kovanca kajne tonis
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Najboljse pa je da noben TA ni veljal pol pickinega shiba inu kovanca kajne tonis

Kako nebku kaze?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Moj kovanec usdc je visje 2 procenta delam nerealiziran profit skor 500 ojrov na vlozku :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Ej, mogoce smo pa sele pri first sell off fazi:

https://twitter.com/crypto_goat_/status...

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Moj kovanec usdc je visje 2 procenta delam nerealiziran profit skor 500 ojrov na vlozku :))

Torej več ne hodiš u fabrko ob 5. zjutraj? Svaka čast, ti privoščim. Lepo bodi v penziji. Srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

enemon ::

Mato989 je izjavil:

Najboljse pa je da noben TA ni veljal pol pickinega shiba inu kovanca kajne tonis


Poglej, kaj sva s tonisom pisala popoldne tik pred tem padcem - da BTC dela head&shoulders in da gre na 36k. Takrat (malo pred 13. uro) je bil vzorec 70-odstotno zaključen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Buggy ::

Kripto je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Kripto je izjavil:


Nekateri še vedno niso sposobni ali nočejo razumeti, da obstaja "demand" iz naslova špekulacij in demand, ki je iz naslova resnične uporabe. V času negotovosti in nejasnosti prevladuje "demand" iz naslova špekulacij. Emocije in FOMO pa delajo svoje.


:)) Dj povej mi kaj pomeni za tebe ta resnična uporaba ? Res me zanima.


Npr. nekomu moram poslat denar v Avstralijo... Grem na menjalnico, EUR zamenjam v 13.000 XRP, jih pošljem na njegov naslov, čez 3-4 sekunde so pri njemu, prejemnik zamenja XRP na menjalnici v AUD, denar si nakaže na bančni račun. Bo uredu?


bo, ce ti poslje potem v EUR nazaj pod pretvezo opravljenega svetovanja :D

IgorCardanof ::

Petek zvecer je, vi pa namesto da bi se druzili s kolegi/punco/druzino, pisete tu po forumu? Nima veze, ce gre kripto se x100, NGMI.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Petek zvecer je, vi pa namesto da bi se druzili s kolegi/punco/druzino, pisete tu po forumu? Nima veze, ce gre kripto se x100, NGMI.

Jaz sem ravnokar zalkjucil seanso s swedi, nadaljujem v Sloveniji. Druzina je pa well done..medium rare :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

enemon ::

IgorCardanof je izjavil:

Petek zvecer je, vi pa namesto da bi se druzili s kolegi/punco/druzino, pisete tu po forumu? Nima veze, ce gre kripto se x100, NGMI.


What bout you? :D
««
608 / 1489
»»