» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
607 / 1489
»»

Mato989 ::

GG

30k bomo testirali do konca vikenda... oz tam ene 32k...

Pol ko pride Nodijeva Mina bo bull market samo tega coina ki je res top top brez izjeme!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

spegli ::

Za modela ki briše: BTFD V recovery gremo na 72k

IL_DIAVOLO ::

Vitalik dumpa se eth :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Telbanc ::

hdx je izjavil:

*CHINA REITERATES CALL FOR CRACKDOWN ON BITCOIN MINING, TRADING

:D


To bi blo super, če je res.

Še mal pa bo bolha polna nekih graf. :)):)):))

In drugič, ko BTC zadost pade, je čas da se na market spravimo mi, izkušeni fantje in ne neke ovce. :)):D:D

Torej zgleda poleti, sam da Čina še mal prtisne svoje rudnikarje.;((

Rudnikarji, porabijo za en Pakistan štroma, niste vedli?8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

spegli ::

Wen deat cat bounce ?

doktorproof ::

Pi.da kakšno dretje, sem že mislu, da je BTC tam nekje pr 17kEUR.

Telbanc ::

spegli je izjavil:

Wen deat cat bounce ?


BTC ma vse možnosti da gre na 3000, tko ko sem napisal. :))

Kitajčki bojo zaj reševali svoje vloge......bo veselica, mal gor, pa ste fejst dol. :D

Bo sploh kdo spal dons ponoč?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Buggy ::


Bo sploh kdo spal dons ponoč?


kot angelcek z zaprtimi krilci >:D

Telbanc ::

Buggy je izjavil:


Bo sploh kdo spal dons ponoč?


kot angelcek z zaprtimi krilci >:D


Aha pol si ti tist, ki strižeš?:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

spegli ::

Tolažim se s tem, da je njegova delnica isto spušila.

Buggy ::

Aha pol si ti tist, ki strižeš?


nope, samo glavne pozicije sem pravi cas zaprl...no ne cist, vseen bi lahko se ene 15% vec dobil, se bi pocakal se kak teden... a kot sem rekel. Bolje vrabcek v roki, kot crknjen golob v kanalu >:D

endelin ::

Identičen scenarij kot prejsnji bull.
Btc izgubljal vrednost. Alti se rasli 3 tedne nato potop obojega.

spegli ::

Včeraj
Tesla Model S Plaid delivery event
June 3 at our California factory

Fastest production car ever
0 to 60mph in under 2 secs

mr_chai ::

spegli je izjavil:

Včeraj
Tesla Model S Plaid delivery event
June 3 at our California factory

Fastest production car ever
0 to 60mph in under 2 secs


This must be good for Bitcoin!

endelin ::

spegli: when lambo?

Miki N ::

Ena stvar, ki jo večina potihem ve, pa raje noče niti probati: po mojem celo kripto-tjulni ne morejo več že dalj časa izkešiti v pravi denar nič več kot nekaj procentov svojega bogastva, tudi če bi želeli. In to že brez, da bi menjalnice šle dol. Po mojem bolje, da kar do konca hodlate, bo šlo manj živcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Miki N ::

endelin je izjavil:

spegli: when lambo?


No za kak deluxe kitajski skiro bo ostalo verjetno. Tako, da če jih več opazite na cesti.. veste. ;)

Buggy ::

Miki N je izjavil:

Ena stvar, ki jo večina potihem ve, pa raje noče niti probati: po mojem celo kripto-tjulni ne morejo več že dalj časa izkešiti v pravi denar nič več kot nekaj procentov svojega bogastva, tudi če bi želeli. In to že brez, da bi menjalnice šle dol. Po mojem bolje, da kar do konca hodlate, bo šlo manj živcev.


true...zato pa je za nas, ki od kitov drobtinice poberemo se pravi cas tako bolje.

Dumber ::

 Kitajc

Kitajc

Miki N ::

Buggy je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ena stvar, ki jo večina potihem ve, pa raje noče niti probati: po mojem celo kripto-tjulni ne morejo več že dalj časa izkešiti v pravi denar nič več kot nekaj procentov svojega bogastva, tudi če bi želeli. In to že brez, da bi menjalnice šle dol. Po mojem bolje, da kar do konca hodlate, bo šlo manj živcev.


true...zato pa je za nas, ki od kitov drobtinice poberemo se pravi cas tako bolje.


Mah saj to. Situacija je neke vrste paralela delniškega trga, kjer se vrabci tepejo za drobtinice od pice, ki padejo "velikim fantom" od ust - oni naročajo in oni odločajo, ali bo sploh kaj padlo pod mizo. Saj ne, da je vse skupaj brezveze, sodelujem tudi sam, samo treba je biti toliko realen in se je zavedati, da je igra zakoličena - nikoli vas ne bodo spustili na njihov konec igrišča. Še enkrat tudi v teh okvirjih se da prosperirati, a vendarle ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Buggy je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ena stvar, ki jo večina potihem ve, pa raje noče niti probati: po mojem celo kripto-tjulni ne morejo več že dalj časa izkešiti v pravi denar nič več kot nekaj procentov svojega bogastva, tudi če bi želeli. In to že brez, da bi menjalnice šle dol. Po mojem bolje, da kar do konca hodlate, bo šlo manj živcev.


true...zato pa je za nas, ki od kitov drobtinice poberemo se pravi cas tako bolje.


Mah saj to. Situacija je neke vrste paralela delniškega trga, kjer se vrabci tepejo za drobtinice od pice, ki pada "velikim fantom" od ust - oni naročajo in oni odločajo, ali bo sploh kaj padlo pod mizo. Saj ne, da je vse skupaj brezveze, sodelujem tudi sam, samo treba je biti tolik orealen in se je zavedati, da je igra zakoličena - nikoli vas ne bodo spustili na njihov konec igrišča. Še enkrat tudi v teh okvirjih se da prosperirati, a vendarle ...

Borut je stopil na njihovo dvorisce

Senior Dev ::

To the mooooooooooooooooooooon! Kako leti gor vse...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Kva pa pada...ajme
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

IL_DIAVOLO ::

Elon welp!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sajba10 ::

Ko bi človek vedel v kaj investirati v tej razprodaji in pa kdaj? :)

Buggy ::

rodovniske kuzke kaj pa drugega a ni to na TikToku priporoceno?

PrihajaNodi ::

sajba10 je izjavil:

Ko bi človek vedel v kaj investirati v tej razprodaji in pa kdaj? :)

Icp pa mina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

kok ničel še manjka preden se splača akumulirat Šibo?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

kok ničel še manjka preden se splača akumulirat Šibo?

Voras boruta on je za te stvari
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

nodi: kolko X-tnik je sedaj mina v primerjavi s coinlist?

FireSnake ::

Miki N je izjavil:

Buggy je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ena stvar, ki jo večina potihem ve, pa raje noče niti probati: po mojem celo kripto-tjulni ne morejo več že dalj časa izkešiti v pravi denar nič več kot nekaj procentov svojega bogastva, tudi če bi želeli. In to že brez, da bi menjalnice šle dol. Po mojem bolje, da kar do konca hodlate, bo šlo manj živcev.


true...zato pa je za nas, ki od kitov drobtinice poberemo se pravi cas tako bolje.


Mah saj to. Situacija je neke vrste paralela delniškega trga, kjer se vrabci tepejo za drobtinice od pice, ki padejo "velikim fantom" od ust - oni naročajo in oni odločajo, ali bo sploh kaj padlo pod mizo. Saj ne, da je vse skupaj brezveze, sodelujem tudi sam, samo treba je biti toliko realen in se je zavedati, da je igra zakoličena - nikoli vas ne bodo spustili na njihov konec igrišča. Še enkrat tudi v teh okvirjih se da prosperirati, a vendarle ...


Povej to tistim, ki so zaceli s par tisoč in si letos kupili hiše.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

profesjonalc ::

Hodl and earn interest is the way to go lads :)

spegli ::

Probal je idiot tesla še enkrat v upanju za delnice.

Buggy ::

Povej to tistim, ki so zaceli s par tisoč in si letos kupili hiše.


Razen kakoba in jypeta ni nobenega, pa se lahko na trepalnice kle postavljajo. Pa se ona sta imela pravi timing, ki je tako kot zadeti na lotu.

Ostali smo po 2017 kalavriji zaenkrat zadovoljni z odplacanim nadstreskom, brez da bi se kej poznalo na TRR in coin strukturi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

IgorCardanof ::

endelin je izjavil:

Identičen scenarij kot prejsnji bull.
Btc izgubljal vrednost. Alti se rasli 3 tedne nato potop obojega.


Ja, in namesto x100 na vsakem altu, je bilo sedaj x100 na vsakem meme kovancu. Velki strižejo naivneže, vedno bilo tako, vedno bo tako.

drekovanec ::

PrihajaNodi je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Ko bi človek vedel v kaj investirati v tej razprodaji in pa kdaj? :)

Icp pa mina

ICP ima ocenjeno vrednost 1 USD - kar je edino logično, ker drugače ni cenovno zanimivo za developerje. Pri trenutni ceni je stvar mnogo dražja od GCP/AWS/Azure... da ne omenim VPSjev.

Sicer pa si preberi sam kar direktno iz internet computerja
https://h5aet-waaaa-aaaab-qaamq-cai.raw...
(ja, tako zgledajo linki na ICP, ker nimajo zrihtanih dns-jev še)

SuperKripto ::

spegli je izjavil:

Mene je njegov neumni twit koštal. Naj zdaj še njega.

ne zeli drugim tisto kar si sam ne zelis da bi se zgodilo tebi. Ups, se je ze zgodilo. Ampak ker cas ne obstaja, morda zgleda da je bilo to prej, v resnici je bila istocasna druga paralelna resnicnost, mi smo multidminezionalna bitja, sej ne ves, ce zivis istocasno vec paralelnih zivljenj in si ti tisti za katerega si zelis da bi se mu to zgodilo. Kaj pa ce si ti tvitnil v drugi paralelni resnicnosti in si zdaj tukaj na drugi strani, pac karma pa to. Si pomislil, ker verjetno je to mozno, saj kot kaze nisi kaj dost boljsi ce si zelis, da bi se masceval?

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Ne razumem ljudi, ki pravijo, kako še ni konec, kako dobri projekti ne morejo več tako hudo past in tako dalje. Ne vem iz kje izvirajo take ideje. Kripto zaenkrat nima še popolnoma nobene uporabne vrednosti izven seveda gemblanja in trejdanja kripta. Vse so samo špekulacije, uporabe popolnoma nobene. A vseeno naj bi bil ethereum vreden 5k, cardano 5$, Polka pri 100$ in nevem kaj. Od kje?

Kripto je kazino in to bo ostal še kar nekaj let.

valval ::

Buggy je izjavil:

Povej to tistim, ki so zaceli s par tisoč in si letos kupili hiše.


Razen kakoba in jypeta ni nobenega, pa se lahko na trepalnice kle postavljajo. Pa se ona sta imela pravi timing, ki je tako kot zadeti na lotu.

Ostali smo po 2017 kalavriji zaenkrat zadovoljni z odplacanim nadstreskom, brez da bi se kej poznalo na TRR in coin strukturi :D


Kar nekaj jih je nad miljo tu...

IgorCardanof ::

Če niso prodali, bodo kmalu tudi po 100k.

SuperKripto ::

vsi ki podpirajo nov sistem kontrole, po orwell sistemu, so bili nagrajeni tako ali drugace, pac elite privabijo ljudi na tak nacin s korenckom in palico, drugac bi jih manj prislo. Jype je pac tip cloveka, ki je dvojno koristen za elite. Je programer in ti so zazeljeni, ker gradijo nov sistem, kjer bo vecji nadzor nad ljudmi. Pa se po drugi strani, ker je bil med prvimi ki so bili za nov svet na blockchainu, verjetno ni vedel da je to past. Ja, kaj ti pomaga ce si pameten, ce so drugi pametnejsi in kontrolirajo kaj se bos ucil in kaksno znanje bos pridobil.

Telbanc ::

Gledam zaj BTC pada, pada............

8-O
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

deco16 ::

"I was driving my 20 year old ford focus and realised it almost handles like a lambo anyway"

Buggy ::

Kar nekaj jih je nad miljo tu...


Ti sigurno nisi, ostale dva sta pa za svoje trenutne potrebe vnovcila in zivita isto zivljenje naprej. To je poteza zmagovalcev ne pa vas lambo kidotov >:D

lazni ::

Pri koliko ste nastavili buy orderje?

IgorCardanof ::

lazni je izjavil:

Pri koliko ste nastavili buy orderje?


Tam nekje 40-50% dol.

SuperKripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne razumem ljudi, ki pravijo, kako še ni konec, kako dobri projekti ne morejo več tako hudo past in tako dalje. Ne vem iz kje izvirajo take ideje. Kripto zaenkrat nima še popolnoma nobene uporabne vrednosti izven seveda gemblanja in trejdanja kripta. Vse so samo špekulacije, uporabe popolnoma nobene. A vseeno naj bi bil ethereum vreden 5k, cardano 5$, Polka pri 100$ in nevem kaj. Od kje?

Kripto je kazino in to bo ostal še kar nekaj let.

morda zate, ki nisi na vrhu piramide. Za tiste, ki upravlajo s kriptovalutami ima ogromno prednost, saj lahko nadzirajo kdo kam posilja, pod nadzorom bodo imeli transakcije. Gotovina je slabost za njih, ker ne morejo shekat gotovine iz tisoc kilometrov oddlajenega mesta. Ne morejo ti ukinit obstoja gotovine.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne razumem ljudi, ki pravijo, kako še ni konec, kako dobri projekti ne morejo več tako hudo past in tako dalje. Ne vem iz kje izvirajo take ideje. Kripto zaenkrat nima še popolnoma nobene uporabne vrednosti izven seveda gemblanja in trejdanja kripta. Vse so samo špekulacije, uporabe popolnoma nobene. A vseeno naj bi bil ethereum vreden 5k, cardano 5$, Polka pri 100$ in nevem kaj. Od kje?

Kripto je kazino in to bo ostal še kar nekaj let.


S tem se ne strinjam. Kripto ima uporabno vrednost. Ampak ti določene zadeve ne razumeš, ne razumeš trga.

Money is mindset!

DeeJay ::

In kok ste kej v razmerju fiat/crypto?
Jest sm 80/20 od 10.5. dalje
glede kako zadeva pada bom pa kmal 90/10, ker mi bo ves crypto pojedl :D
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()
««
607 / 1489
»»