» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
583 / 1489
»»

BorutO ::

Še slabe tri jurje iztržim iz shibe, pa je bom že lahko imel vse skupaj 2mrd. :P Madonca, da to pride do enega dolarja, ne vem kaj bom z denarjem ... Šel bom kupit firmo, v kateri delam, pa bom direktorja poslal za stroj delat, ko je vedno tako pameten ...

PrihajaNodi ::

Bodi prijazen do direkterja ce mislis da bo v prihosnosti dober delavec in zelel delati zate. Sicer pa cestitke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Evo 1.97t cap-a;((
Že čez 500mlrd odpisanih

Malo že spominja na 2018 jan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Evo 1.97t cap-a;((
Že čez 500mlrd odpisanih

Malo že spominja na 2018 jan?


Meni še nič, bo moralo past pod 1 milijardico =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Ja, nič, shortamo na polno in na max vzvode da porinemo čimbolj dol zdaj ko že pada. Ni druge.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

Pa kaj ... dvigneš vse ven, pa se ti ebe za nekaj dni ali tednov, dokler se to ne umiri. ;) Jaz bom kar pri tem denarju pokupil shibo, ker mam nekako občutek, da je ta coin en redek, ki bo bolj malo izgubil proti ostalim coinom ... po mojem ga bodo držali cel čas nad štirimi ničlami. ;)

SuperKripto ::

BorutO je izjavil:

Če kdo kaj spremlja muska (če pustiš tiste zabavne nastope), vidi, da je človek izredno inteligenten ... v glavi ima ogromno podatkov, idej kako bi kaj uresničil itd. Če mu kaj te milijarde pomenijo ali ne? Itak, da mu, brez tega ne bi bil tako uspešen, zdaj ima več denarja, da se lahko igra z njim. Pa mislim, da ta človek nikoli ne laže, vsaj dobili ga še niso. V bistvu se norčuje tako iz sebe kot tudi iz svojih podjetij. Najbolj znana je bila ona, ko je v cybertrucka nekdo vrgel kuglo in je zlomila obe šipi, potem pa se zraven smejal in rekel, da bodo to popravili ... v enem intervjuju pa je povedal zakaj je do tega prišlo in kako so zadevo popravili.
Recimo dobro razmišljanje ima glede spacexa, ko ga je nekdo iz publike vprašal, zakaj sam ne bi letel na mars kot prvi zemljan, pa je rekel, da če bi se na poti do tja kaj zalomilo, da bi investitorji spacexa naredili vse, da bi podjetje zavozili. Tudi to, koliko mu je do denarja ... od majhnih nog je recimo sanjal o električnih avtih ... ko je bila leta 2008 finančna kriza, je ves svoj denar, ki ga je še imel, vložil v Teslo in SpaceX, če tega takrat ne bi naredil, danes o Tesli in SpaceXu ne bi govorili, ker več ne bi obstajali firmi.


Ce imas toliko milijard si preskrbljen za cel lajf, ni potrebe vlagat v shitcoine, da bi obrnil dodaten milijon. Ne razmisljat na podlagi svojega stanja amapk se je potrebno vzivet kako bi razmisljal na taksni poziciji, ko imas milijarde. Verjamem, da bi marsikater izmed vas bil zadovoljen ze z 100 milijoni, da bi prenehal s temi igricami, obracanja shitcoinov za kaksen procent zasluzka. Tukaj se gre za visji interes.

zanimivo, da so to vse geniji, naprimer Vitalik slovi za genija, ampak kaj mu to pomaga ce prevec verjame medijem? Za kaj se gre? Sej verjetno ze veste, da je doniral ogromno vsoto v kriptovalutah v dobrodelne namene Indiji za preprecevnje korona posledic. Ampak ce zracunas na prebivalca ima slovenija vec primerov kot Indija. Tisto seziganje mrtvih je pa tradicionalen pojav in je bilo noralen pojav v indiji ze pred korono. Tudi tisto strasenje z dolocenimi boleznimi, ki kao napadajo korona bolnike, tiste bolezni so tudi bile prisotne ze pred korono in so posledica slabe higiene in zivljenskih razmer, ki tam vladajo.

Drgac pa geniji izumljajo energijo, ki se ustvarja iz nic in se sama sebe regenerira, ampak taksni izumi niso dovoljeni. Vir Janko Mihelic. Genij je bil Nikola Tesla, tile so samo vzeli njegovo ime, ki si ga niti ne zasluzijo. Zdaj ce na internetu napises nekaj o tesli, vecina folka pomisli na podjetje tesla namest da se pogovarjajo o Nikoli Tesli, enem najvecjih genijev. Sicer so verjetno bili se vecji geniji kot Tesla ampak Nikola je pac imel karakter, da ni bil pohlepen in je ves denar, ki ga je zasluzil z izumi vlozil v nadalnji razvoj in izume, tako da ni bil odvisen od sponzorjev in lobijev, ki bi mu povedali, kaj sme izumit in kaj ne.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

BAje ma btc ful močen support na 37k tako da bodite strong!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

SuperKripto ::

Ampak Elon je povedal, da ni okolju prijazen pa da ni decentraliziran pa da je odvisen od kitajskega rudarjenja. In vse to vam je pozabil povedat, ko je shillal btc pred nekaj tedni in se hvalil, kako njegovo podjetje vlaga v bitcoin in ga sprejema kot placilo.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Katere menjalnice uporabljate za te shitcoine s toliko niclami

BorutO ::

Znamko Tesla ni poimenoval Musk, ampak tista dva, ki sta izumila te avte. Musk je prišel v to firmo kot izvršni direktor, poln vizij, prihodnosti, denarja itd. Saj je tudi sam že omenil neko povezavo Tesle z Nikolo Teslo. Ja, geniji niso samo izumitelji, ampak tudi ljudje, ki ustvarjajo nekaj, kar si ljudje mislimo, da še dolga desetletja ne bo uresničljivo. Genij je bil tisti, ki je izumil prvi stacionarni telefon, potem tisti, ki je izumil mobilni telefon, itd. Tako za info, Musk je glavni programer ali nekaj v tem smislu pri spacexu in Tesli, zato ti bo znal vse razložiti o obeh stvareh, ker sam izumlja in piše.

;-) ... jaz uporabljam Hotbit.io ;) Easy registracija :)

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

Še slabe tri jurje iztržim iz shibe, pa je bom že lahko imel vse skupaj 2mrd. :P Madonca, da to pride do enega dolarja, ne vem kaj bom z denarjem ... Šel bom kupit firmo, v kateri delam, pa bom direktorja poslal za stroj delat, ko je vedno tako pameten ...


Ne se šalit no, če bi Shiba šla na 1 dolar sem jaz milijonar samo od referalov, glede na to da držim 3 mil + shibe... No razen če bo še kdo burnal tam 50% total supplya po Vitalikovem odštetem delu :))

39M American Families to Receive up to $3.6K Per Month
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

SuperKripto ::

Drgac avtomobili na elektriko niso nek dosezek. To ni nic proti tem kar bi lahko danes imeli. Ze Nikola Tesla je izumil dost stvari, pa so bili zasezeni. Potem so se pojavili tudi drugi ampak ocitno jim ne dovolijo, da bi ljudje bili energetsko neodvisni. Kmalu bodo morda poskusali kupit ali obdavcit vodo, ce jo imas na posesti, pa morda tudi semena za hrano bodo morda prepovedali imeti, ce jo ne kupis od uradnega prodajalca.

BorutO ::

Ne me ebat, da si na shitcoine preklopil? :'D

SuperKripto je izjavil:

Drgac avtomobili na elektriko niso nek dosezek. To ni nic proti tem kar bi lahko danes imeli. Ze Nikola Tesla je izumil dost stvari, pa so bili zasezeni. Potem so se pojavili tudi drugi ampak ocitno jim ne dovolijo, da bi ljudje bili energetsko neodvisni. Kmalu bodo morda poskusali kupit ali obdavcit vodo, ce jo imas na posesti, pa morda tudi semena za hrano bodo morda prepovedali imeti, ce jo ne kupis od uradnega prodajalca.

Saj si že obdavčen, če imaš vodo na posesti, studenčnico ... Free voda, pa jo še moreš plačevati ... bolj bo problem, če bodo izumili davek na dež ... ko bo dež, boš plačal neke evre. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

SuperKripto ::

Doloceni ljudje govorijo, da bodo morda poskusali nacionalizirat vso vodo, ki jo imas na posesti, tako da ne bo tvoja in bos odvisen od drugih. Verjetno se bodo sklicevali na podnebne spremebe, ces da je to nujno.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Mato989 je izjavil:

BorutO je izjavil:

Še slabe tri jurje iztržim iz shibe, pa je bom že lahko imel vse skupaj 2mrd. :P Madonca, da to pride do enega dolarja, ne vem kaj bom z denarjem ... Šel bom kupit firmo, v kateri delam, pa bom direktorja poslal za stroj delat, ko je vedno tako pameten ...


Ne se šalit no, če bi Shiba šla na 1 dolar sem jaz milijonar samo od referalov, glede na to da držim 3 mil + shibe... No razen če bo še kdo burnal tam 50% total supplya po Vitalikovem odštetem delu :))

39M American Families to Receive up to $3.6K Per Month

Moja matka je bila milijarderka v dinarjih:))

Mato989 ::

Ne me ebat, da si na shitcoine preklopil? :'D


Nisem brez skrbi, ampak ker mam kar nekaj ljudi ki so se prijavili na binance preko mojega referala, dobivam od njih delež njihovih feejev v coinih ki jih kupujejo in nekdo je nakupil toliko shiba (oz. tradal) da sem dobil od njega 3 mil + SHIBA kovancev...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

A veste, kako deluje psihologija? Se malo, pa bo kaksen pametnjakovic tukaj rekel, ah saj imamo korona ukrepe ze 2 leti, saj to ni nic novega. Ravno to je taktika, ki se jo posluzujejo, da se navadite in potem recete, ah saj nas ze tako nadzirajo na vsakem koraku, pa jim pustimo se tole.

enemon ::

This is it. Maj 2021 = januar 2018 8-O

endelin ::

enemon je izjavil:

This is it. Maj 2021 = januar 2018 8-O

Ne, samo malo premora od bulla:))

IL_DIAVOLO ::

Brez skrbi, ne bo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

KappaPride ::

Kdo miljonar v nemških markah v 90ih? A ves je blo treba neki narest za to, 2000-2k21 cel svet odsel v greznco zarad jebenih borz
Cestitke miljarderju, kaj ti bo firma, to je borba vsak dan

Paloma Faith - Stone Cold (Sound Selektaz Edit)

IL_DIAVOLO ::

I am just buying more RUNE.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

Mnogi ljudje se ne zavedajo, da bi elonovo premozenje v teslinih delnicah lahko zgubilo vecino v samo nekaj dneh, ce se glavni vlagatelji oziroma njegovi pokrovitelji tako odlocijo. Ce Elon samo nekaj izjavi, kar ni po volji vecinskim najbogatejsim vlagateljem je konec. Mali delnicarji nimajo za burek kar se vlaganja tice, so samo male ribice ki plavajo tam kjer so veliki kiti. Tesla je uspela, zato ker se je elita odlocila da bo vlagala naprintan denar v to podjetje in prek svojih medijev naredila to podjetje popularno. Vi prevc sanjate, da ima Elon ne vem kaksen vpliv. Sej ima ampak je zanemarljiv proti tistim, ki resnicno odlocajo iz ozadja. Tko da ne verjamem, da bi kaj izjavil kar bi bilo proti interesu najbogatejsih vlagteljev.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Vprašanje za milijon.
Ali gremo kot 2017 in je tole samo dip, ali pa je veselice zares konec.

Jaz sem izstopil iz eth in btc. Vstopam nazaj, ko bo vsaj par dnevih zelenih sveč.

BorutO ::

Mato989 je izjavil:

Ne me ebat, da si na shitcoine preklopil? :'D


Nisem brez skrbi, ampak ker mam kar nekaj ljudi ki so se prijavili na binance preko mojega referala, dobivam od njih delež njihovih feejev v coinih ki jih kupujejo in nekdo je nakupil toliko shiba (oz. tradal) da sem dobil od njega 3 mil + SHIBA kovancev...

A to samo ob prijavi narediš ali še kasneje lahko narediš? Da bi si potem to vsi med sabo izmenjali in bi en drugemu nabijali coine. :D

SuperKripto ::

PrimoZ_ je izjavil:

Vprašanje za milijon.
Ali gremo kot 2017 in je tole samo dip, ali pa je veselice zares konec.

Jaz sem izstopil iz eth in btc. Vstopam nazaj, ko bo vsaj par dnevih zelenih sveč.

ce zacnes dvomit je to znak, da si izven ustvarjanja svojega mehurcka realnosti in potem sprasujes druge kaksen mehurcek realnosti bodo drugi zacel kreirat. Men osebno mi dol visi za bitcoin, kar sem ze povedal ze zdavnaj.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Better safe than sorry.
Ne bi rad v spirali navzdol vrnil vsega zasluženega.

Sem rajši bolj ziheraš.

endelin ::

Hodl the line, sodliers

TheUnderd0g ::

Meh, nič hudega :)

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne me ebat, da si na shitcoine preklopil? :'D


Nisem brez skrbi, ampak ker mam kar nekaj ljudi ki so se prijavili na binance preko mojega referala, dobivam od njih delež njihovih feejev v coinih ki jih kupujejo in nekdo je nakupil toliko shiba (oz. tradal) da sem dobil od njega 3 mil + SHIBA kovancev...

A to samo ob prijavi narediš ali še kasneje lahko narediš? Da bi si potem to vsi med sabo izmenjali in bi en drugemu nabijali coine. :D


Na žalost samo ob prijavi... recimo če bi ob prijavi ti vzel moj link iz podpisa ob registraciji in tam trgoval (kucoin/binance) bi jaz dobival delež mislim da je 20% od tvojih feejev kot referal reward... :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BorutO ::

To vem, ja ... sem pa mislil, da se to da še kasneje narediti. ;)

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Better safe than sorry.
Ne bi rad v spirali navzdol vrnil vsega zasluženega.

Sem rajši bolj ziheraš.


Jap, jaz sem itak full USDC razen BTCja, tisto bom pa pač hodlal zdaj, ker za to ceno mi je meh... kupil sem 0,677 BTCja za mislim da okol 4.000€ takrat, tako nizko padlo ne bo po moje, prodajo mam nastavljeno če BTC pride do 70.000€ oz mislim da mam na 69.920€ :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

Pa kako ne razumete no????? Cilj elit je digitalno placevanje, blockchain, ki je v skladu s podnebnimi spremembami Kaj nic ne spremlajte globalna dogajanja po svetu, kam vodijo nove regulacije. Izjave Elona so popolnoma v skladu s tem. Kot kaze je pod njihovim vplivom. A mislite, da bo rekel kaj kontra elit in tvegal dumpanje tesle? i dont think so. Tip po mojem mnenju sploh ne odloca ampak je samo clovek, ki opravi doloceno delo za druge.

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

To vem, ja ... sem pa mislil, da se to da še kasneje narediti. ;)


Na žalost ne :) Če ne bi bilo preenostavno bi nardili krogec pa je :P

SuperKripto je izjavil:

Pa kako ne razumete no????? Cilj elit je digitalno placevanje, blockchain, ki je v skladu s podnebnimi spremembami Kaj nic ne spremlajte globalna dogajanja po svetu, kam vodijo nove regulacije. Izjave Elona so popolnoma v skladu s tem. Kot kaze je pod njihovim vplivom. A mislite, da bo rekel kaj kontra elit in tvegal dumpanje tesle? i dont think so. Tip po mojem mnenju sploh ne odloca ampak je samo clovek, ki opravi doloceno delo za druge.


Pa saj tu ni nič narobe, če jaz prvo nardim orenk keš in je to to... blockchain plačevanje bi bilo SUPER!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Better safe than sorry.
Ne bi rad v spirali navzdol vrnil vsega zasluženega.

Sem rajši bolj ziheraš.


Jap, jaz sem itak full USDC razen BTCja, tisto bom pa pač hodlal zdaj, ker za to ceno mi je meh... kupil sem 0,677 BTCja za mislim da okol 4.000€ takrat, tako nizko padlo ne bo po moje, prodajo mam nastavljeno če BTC pride do 70.000€ oz mislim da mam na 69.920€ :D

A ni bil BTC nekaj časa 68k? Pa ne da ti je zmanjkalo spet tako malo...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

elite mu pomoje ne bodo zamerile, kej za njih opravlja dobro delo, spravit mladino in cim vec ljudi v blockchain. To je cilj elit, postopoma prehod iz gotovine na popolnoma nadzorovan blockchain. Ce povezete tiste projekte z cipi, vsadki neura link, potem vidite kam pes taco moli.

Zgodovina sprememb…

TheUnderd0g ::

Kaj naj bi bilo v ozadju Elonove izjave (@2:40):

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

na svedskem imajo stevilni ljudje vsadke , cipe pod kozo in potem placujejo v trgovini brez kartice in brez gotovine. Cilj je blockchain v telesu in potem je taksen clovek pod popolno kontrolo in milosti drugih, ki s tem upravljajo.

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

A mate papirje za v gostilno? lol norci

Blockchain kinda, film Gamer

enemon ::

Jaz sem se odločil, da ne bom bagholder do naslednjega bulla.

SuperKripto ::

taksni vsadki v telesu niso samo za placevanje ampak jih je mozno uporabit tudi za zdravstven vpogled, kdo je cepljen, ce lahko prehaja mejo, hodi na potovanja itd. Nova nadgradnja sistema proti novem virusu (novi sev) itd. Ja, zveni kot znanstvena fantastika. To je vse mozno z blockchainom.

Zgodovina sprememb…

strawman ::

Lep bull run, 8 mesecev.
Začnem spet kupovat čez kaka 2 meseca, naslednji zna bit 2023 zaradi ETH 2.0.

cezplotnik ::

enemon je izjavil:

Jaz sem se odločil, da ne bom bagholder do naslednjega bulla.


Napaka. Smo šele na polovici bull cikla. Midterm padec je bil v prejšnjem ciklu 39%, sedaj je šele 35%.

globoko grlo ::

Sej pol daš vse v USDT, pa po začne rast pokupiš nazaj, a ni to tko?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

strawman ::

cezplotnik je izjavil:


Napaka. Smo šele na polovici bull cikla. Midterm padec je bil v prejšnjem ciklu 39%, sedaj je šele 35%.


Iskanje vzorcev je lahko zavajajoče. Tako velik market cap je že sam po sebi ovira za hudo rast.

Mato989 ::

Senior Dev je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Better safe than sorry.
Ne bi rad v spirali navzdol vrnil vsega zasluženega.

Sem rajši bolj ziheraš.


Jap, jaz sem itak full USDC razen BTCja, tisto bom pa pač hodlal zdaj, ker za to ceno mi je meh... kupil sem 0,677 BTCja za mislim da okol 4.000€ takrat, tako nizko padlo ne bo po moje, prodajo mam nastavljeno če BTC pride do 70.000€ oz mislim da mam na 69.920€ :D

A ni bil BTC nekaj časa 68k? Pa ne da ti je zmanjkalo spet tako malo...


Naj ti bo ti tokrat odgovorim... če bi seveda dobro prebral, bi videl da pišem v EVRIV, ne USD:...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Majkomilo ::

SuperKripto je izjavil:

elite mu pomoje ne bodo zamerile, kej za njih opravlja dobro delo, spravit mladino in cim vec ljudi v blockchain. To je cilj elit, postopoma prehod iz gotovine na popolnoma nadzorovan blockchain. Ce povezete tiste projekte z cipi, vsadki neura link, potem vidite kam pes taco moli.


Zelo pametni razmišljenje. Večina ljudi se ne zaveda, kam vse to lahko pelje. Če eliti ne bi ustrezal vzpon bitcoina in blokchain tehnologije, bi jo že zdavnaj prepovedali.

kow ::

Tolk hitr sama jamrarija? En usran 25% padec? Noobs.

hdx ::

Nihče ne ve, kdaj bo konec bulla. Lahko je samo korekcija, lahko whalei manipulirajo trg, lahko je konec. Pri prvem bullu sem čakal do konca, in izgubil 90%, ampak na srečo nisem nič prodal.

Zdaj ko naredim 3x ali 4x, vedno poberem svojo investicijo in imam samo house money. Vedno pobiram profite, ko kovanec naredi večji profit. Prodam 20-40%, odvisno od situacije.

Težko je kliknit "sell", ko je vse zeleno, ampak medved ti pobere 90% brez težav.
««
583 / 1489
»»