» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
584 / 1489
»»

enemon ::

hdx je izjavil:

Nihče ne ve, kdaj bo konec bulla. Lahko je samo korekcija, lahko whalei manipulirajo trg, lahko je konec. Pri prvem bullu sem čakal do konca, in izgubil 90%, ampak na srečo nisem nič prodal.

Zdaj ko naredim 3x ali 4x, vedno poberem svojo investicijo in imam samo house money. Vedno pobiram profite, ko kovanec naredi večji profit. Prodam 20-40%, odvisno od situacije.

Težko je kliknit "sell", ko je vse zeleno, ampak medved ti pobere 90% brez težav.


Točno to. Januarja 2018 sem bil tudi ziher, da je samo še en dip, dokler se ni izkazalo da ni in sem izgubil 75% vložka. Lahko samo hodlaš skoz, ampak mislim, da je vsake toliko pametno pobrati profite.

SuperKripto ::

Splosno znano je, da se elite rade pogovajajo kako spravit planet v boljse stanje, bolj cisto okolje, kako zaustavit narascanje svetovnega prebivalstva. Ja, tezko je nekomu dopovedat, da naj ne potuje po svetu in ne onesnazuje v tovarnah ampak naj raje ostane doma. Ampak kako naj to dosezejo, da bodo ljudje to poceli prostovoljno, kot PrihajaNodi recimo, ko je imel v svojem podpisu napis ostani doma slogan. Ce bi mu kdo kar tako ukazal naj ne potuje, naj ne dela v sluzbi, a bi kdo uposteval? Skoraj noben. Ampak kako so dosegli, da je Nodi ne samo uposteval amapk tudi zacl prepricevat druge naj ostanejo doma? Kako so dosegli, da sosed slika soseda pri krsenju ukrepov in naj ga prijavi ker ni priden. Kako so to dosegli? Na pameten nacin, ker so pametnejsi kot vecina podloznikov.

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Za zdravje gre, spekulativni nakup:zemlja v sibiriji, mogoce tudi v kocevju, udomacen volk je nuja

SuperKripto ::

Nevidni sovraznik, taktika ki deluje (razen ce ne beres novic lol)

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Uvali jim new world order in bullrun istocasno, vazno da gre vse gor, pa bomo ze nekak, hehe.

BorutO ::

včeraj je nekje istega časa šlo gor do kakšnih 10h, pol pa padalo do polnoči. ;) Jaz bom kupil dodatne coine glede na situacijo okoli polnoči, ko grem spat. ;)

aiko ::

PrimoZ_ je izjavil:

Better safe than sorry.
Ne bi rad v spirali navzdol vrnil vsega zasluženega.

Sem rajši bolj ziheraš.

Same here. Balls deep v fiatu trenutno

BorutO ::

Mislim, da danes (še) ni toliko % padlo, kot včeraj.

cezplotnik ::

strawman je izjavil:

cezplotnik je izjavil:


Napaka. Smo šele na polovici bull cikla. Midterm padec je bil v prejšnjem ciklu 39%, sedaj je šele 35%.


Iskanje vzorcev je lahko zavajajoče. Tako velik market cap je že sam po sebi ovira za hudo rast.


Se strinjam, a četudi bo padalo še naprej, bo prej korekcija navzgor. Vsaj na to se počaka.

BorutO ::

_wtf_ ::

Gor dol gor dol. prava zivcna vojna

enemon ::

cezplotnik je izjavil:

strawman je izjavil:

cezplotnik je izjavil:


Napaka. Smo šele na polovici bull cikla. Midterm padec je bil v prejšnjem ciklu 39%, sedaj je šele 35%.


Iskanje vzorcev je lahko zavajajoče. Tako velik market cap je že sam po sebi ovira za hudo rast.


Se strinjam, a četudi bo padalo še naprej, bo prej korekcija navzgor. Vsaj na to se počaka.


Lahko prej še toliko pade, da ti tista korekcija navzgor več ne pokrije čakanja.

PrimoZ_ ::

kow je izjavil:

Tolk hitr sama jamrarija? En usran 25% padec? Noobs.


Če bo začelo nazaj rast smo izgubili par % potencialne rasti.
Če se nadaljuje padec, lahko postaneš bag holder za precej časa ali prodaš s krepkim minusom.

Meni je prva opcija privlačnejša.

Senior Dev ::

BorutO je izjavil:


John McAfee je tudi mislil da mu nihče nič ne more ker je to kripto - divji zahod. John se je motil.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

hdx ::

HL in LL je bear trend.
Težko verjamem, da bi bil ta bull toliko krajši od prejšnjega. Še vedno mislim, da gre za korekcijo, kot smo jo imeli januarja in februarja

BorutO ::

Senior Dev ... kolikor vem, je McCafee delal nekaj čisto drugega, kot dela musk. Njemu so plačevali, da je oglaševal coine po spletu, od tega je kasiral okoli 100.000 usd, davkov zaradi tega ni plačal, zaradi česar mu je na prste stopil SEC. Vsaj tako je pisalo takrat, ko so ga aretirali ... če me spomin ne vara. ;) Šlo se je za davke od prejetega denarja, ne za to, da bi manipuliral s cenami coinov.

hdx ::

BorutO to dela vsak youtuber in CT :) Bitboy je lep primer, kako nategovat folk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hdx ()

enemon ::

endelin je izjavil:

Hodl the line, sodliers


Hodlaš?

BorutO ::

enemon ::

Kaj naj rečem? Očitno je poplava pasjih kovancev in drugih meme coinov nakazovala na vrh bulla.

BorutO ::

Mogoče res, ker so ljudje začeli kupovati shitcoine, na bitcoine ipd pa so pozabili. :)

IgorCardanof ::

Na kripto konferenci pravijo, da je to le dip in gremo kmalu visoko gor 8-)

PersonaRuda ::

O kakem vrhu bullruna je tu govora? To še ni v od vrha. Zapomnite si te besede, ko bomo decembra 2021 res dosegli vrh. Oz. alt-i šele januarja 2022.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ko btc konca svoj rally, je cas da se pobere profite in da nekam na varno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

enemon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ko btc konca svoj rally, je cas da se pobere profite in da nekam na varno.


To je...zdaj?

IL_DIAVOLO ::

Ne
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

Konec bulla je lahko tudi z distribucijo.

enemon ::

IgorCardanof je izjavil:

Konec bulla je lahko tudi z distribucijo.


Kako to zgleda?

Kripto ::

Ko je BTC balon enkrat napihnjen, pride stagnacija, mencanje kar je bilo zelo očitno že lep čas in nezadržno pride pok, spuščanje balona, obdobje rdečih vertikalnih črt, spuščanje do dna z vmesnimi krajšimi ali daljšimi postanki... Občasne nepričakovane negativne novice bodo to samo pospešile. Seveda obstaja tudi kontra mnenje, da smo šele na začetku bulla in to po 600% rasti v šestih mesecih, saj res zakaj samo 600% če je rast lahko 1000% in več. Očitno gre za zelo različno dojemanje realnosti in razumevanje delovanja trga.

Money is mindset!

fur80 ::

Pol sveta shorta, vi pa se sedaj tukaj hold the line?

IgorCardanof ::

Itak, pa potem delajo une analize, 2013 bull je bitcoin naredil x1000. 2017 bull je bitcoin naredil x300, torej 2021 mora it bitcoin nujno vsaj toliko gor, kot je če bi linearno nadaljeval tole, torej recimo tam x90. Cifre so samo za primerjavo, nevem koliko je dejansko bitcoin šel gor.

enemon ::

fur80 je izjavil:

Pol sveta shorta, vi pa se sedaj tukaj hold the line?


Druga polovica pa je long? :D

Senior Dev ::

A ste vedli da je Facebook Dev spet odprl short pri 55k oz. takoj po novici? Mislim da mu je tokrat ratalo in je zaslužil vse za nazaj in naprej?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

enemon ::

Naslednji support ATH 2017 20k.

;-) ::

Hotbit, kak najlazje spravim denar gor?

Imam btc na nicehash in Kraken ce mi kaj pomaga...

fur80 ::

enemon je izjavil:

fur80 je izjavil:

Pol sveta shorta, vi pa se sedaj tukaj hold the line?


Druga polovica pa je long? :D

Druga polovica je v zmoti... :D

PersonaRuda ::

IgorCardanof je izjavil:

Itak, pa potem delajo une analize, 2013 bull je bitcoin naredil x1000. 2017 bull je bitcoin naredil x300, torej 2021 mora it bitcoin nujno vsaj toliko gor, kot je če bi linearno nadaljeval tole, torej recimo tam x90. Cifre so samo za primerjavo, nevem koliko je dejansko bitcoin šel gor.

x17 - x18 je naredil v prejšnjem bullu in predprejšnjem bullu BTC in predvideva se, da bo tudi tokrat v tem okvirju (moje mnenje). Torej vrh bo med 340k - 360k za BTC.

KappaPride ::

Zame se je bull zacel pri 4k, itak je pa fiat nicvreden, tako da 300,400k, 1 mili, nepomembno

cezplotnik ::

Glede na depro tu gor smo že v času, ko se splača spet evrčke v BTC filat :)

Saj je vedno isto.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

cezplotnik je izjavil:

Glede na depro tu gor smo že v času, ko se splača spet evrčke v BTC filat :)

Saj je vedno isto.


Bear je bil 3 leta nazadnje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

cezplotnik je izjavil:

Glede na depro tu gor smo že v času, ko se splača spet evrčke v BTC filat :)

Saj je vedno isto.


Vedno isto, dokler ni več :)

IgorCardanof ::

Bulla zagotovo ne bo konec, ko bodo vsi mislili, da je konec. In kolikor poslušam, so vsi zelo bullish in kako gremo višje. Samo verjemite!
Po filingu bi rekel, da je tam 1-2% vlagateljev bearish. Ostali pa vsi, 100k, 300k btc.

globoko grlo ::

KJe ste strokovnjaki, ki rišete vse tiste linije, od kolk nej bi se zdej odbil?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrimoZ_ ::

cezplotnik je izjavil:

Glede na depro tu gor smo že v času, ko se splača spet evrčke v BTC filat :)

Saj je vedno isto.


Si ga že kupil, oz. kje imaš buy order ?

Put your money where your mouth is.

globoko grlo je izjavil:

KJe ste strokovnjaki, ki rišete vse tiste linije, od kolk nej bi se zdej odbil?


Mislim da se je nazadnje omenjala meja 43k$ Trenutno smo rahlo nad, smo pa tudi imel par špičk spodaj.
Sicer pa raje spremljal Muska na twiterju, trenutno on štela ceno.

TA je kul dokler Musk ne twita :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

cezplotnik ::

PrimoZ_ je izjavil:

cezplotnik je izjavil:

Glede na depro tu gor smo že v času, ko se splača spet evrčke v BTC filat :)

Saj je vedno isto.


Si ga že kupil, oz. kje imaš buy order ?

Put your money where your mouth is.


Glej, moja strategija je zelo enostavna. Od junija 2018 vlagam približno enake mesečne zneske, t.j. 200-400 €. Če je bil v zadnjem mesecu resen padec, sem dal 300-400 €, če je bila rast, sem dal 200 €, če je stagniralo +-5%, sem dal 300 €. Ob večjih padcih, npr. marca 2020, sem notri zabrisal še vložke cca 500 €.

Moj zadnji vložek je bil decembra 2020, danes zjutraj pa sem pri 43600 $ spet vplačal 300 € in to nameravam početi dokler cena spet ne preseže cca. 50 k$. Bo dovolj?

IgorCardanof ::

Pullout game?

enemon ::

IgorCardanof je izjavil:

Bulla zagotovo ne bo konec, ko bodo vsi mislili, da je konec. In kolikor poslušam, so vsi zelo bullish in kako gremo višje. Samo verjemite!
Po filingu bi rekel, da je tam 1-2% vlagateljev bearish. Ostali pa vsi, 100k, 300k btc.


Leta 2018 jih je kar dosti mislilo, da je konec in res je bilo.

PacificBlue ::

To je samo retrace, tko kot je bil januarja, februarja, marca, aprila in sedaj maja;)
I’m out.
:3

tonis ::

Danes 2x testiranje prejšnjega vrha:

Če to še ni dno, potem je naslednji potencial pri MA200, par jurjev nižje.
««
584 / 1489
»»