» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
478 / 1490
»»

lamborđini ::

@BorutO
Daj nam kakšen namig - nasvet?

BorutO ::

lamborđini je izjavil:

@BorutO
Daj nam kakšen namig - nasvet?


Nimam namigov ... lep primer je bitcoin. :) Tudi ko je bitcoin dvakrat "fejst" padel (za okoli 10k) v dveh mesecih, je nastala panika ... vsi coini šli dol, zdaj so skoraj vsi coini presegli tisto vrednost, kolikor so bili vredni recimo mesec dni nazaj ...

Kripto mesi ::

Hvala BorutO, vate verujemo.

Lp, Borut

lamborđini ::

CptHindsight je izjavil:

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Uf kolk kcsja si mel mato? Fuck me. Se hujs ko xtz

Nodi, pozdravljen bodi. "Casper" se ti nekaj spušča, ampak ni panike. Tisti Mato takrat je bil ljubitelj NEBL, KCS in NEO scene.


Aj koji kurac no!. Zakaj nam niso razdelil tokenov, da bi lahko prodal po "realni" trenutni ceni 6$? Zdej pa 70% dol, jaooo. No vseeno, to je med x50 in x100, kar je še zmeraj sprejemljivo za ta bullrun.


Realen komentar o realni ceni na realni borzi. Jebeš realnost :)

keba ::

CptHindsight je izjavil:

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Kateri kovanec pa letos ni x30, razen stablecoinov in tezosa?

In tvoj point je?


Da to, da je šlo x30 ni argument, da ne greš notri v kovanec. Če verjameš, da bo bull trajal še dolgo, je KCS zagotovo eden izmed boljših pickov.


Se strinjam, mogoče še boljši in ne napumpan pa je coin od Gate.io GT.

KappaPride ::

Me tk mejckn zanima kako jo bo monopolist odnesel, a zdj gredo v litvo, pol pa rusijo backed by putin. cz postane minister za zunanje zadeve,rudniki gredo na sever, da pa rusi znajo z informacijami je pa jasno. west get rekt

CptHindsight ::

Po mojem mnenju je v tem bullrunu drugače, ker sedaj so za projekti dejansko fundamentalsi. Realni projekti s pravo ekipo, ciljem, vizijo in delujočimi produkti s čedalje večjo adopcijo. Tako da sploh ne pričakujem kakega pretresljivega padca. Maksimalno 30%, če bo res slabo. BNB je najbolj uporaben kovanec in ne more past več kot 30%, ker ga bodo že drugi kupil, ker je to tako znižanje. Pa isto za Ethereum, ki ga nujno rabiš, da lahko na defiju delaš stvari.

CptHindsight ::

Anney je izjavil:

KappaPride je izjavil:

Ta tema je sla full degen in bi morala biti zaklenjena ze par mescev, ne pa da noobi zdaj to berejo in kupujejo spice. Se prestejemo kdo ostane ziv v kripto zimi.



Ne vem zakaj se ti to sekiraš, sej ne kupujejo s tvojim denarjem, daj raje kakšen uporaben nasvet. Kaj je tukaj gor, merjenje tičev in prepucavanje, debate še nisem zasledil. So redke izjeme, ki vztrajajo s svojimi vložki med merjenjem tičev.

BTW tudi sam si enkrat začel, verjetno si fural vse po planu, lovil dipe in prodajal na špicah, holdal tiste, ki jih moraš in jih je še treba. Zmotil se pač nisi (Penzija z veliko, mar ne?). Resno me razjezi, ko debata ne pelje nikamor in ni pomoči za nove člane, ki vstopajo v kripto in je samo eno merjenje tičev. A nimate kančka sočutja, vidite samo EUR. Verjetno si tudi sam dobil kakšno pomoč na začetku, ne nujno da forum, razmisli ob pisanju bedarij. Ko se pa z lambom pripelješ ti pa čestitam. ;) Pa srečno.

En gem zate: KLIK

Spremljaš ha pa tukaj: CUMMIES - CumRocket


Od tvojega linka dalje so šli x5. Od 4. aprila pa x40. To je recimo lep primer kovanca z močnimi fundamentalsi. Vsi holderji bodo dobili popust na onlyfans naročnini.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Moja največja napaka tega bulla je, da sem dumpal coine ki sem jih imel na Kucoinu. Npr kcs sem prodajal par tednov nazaj pod 5usd, selfkey isto, tky isto, mislim da vse isti dan naenkrat...;(( vse sem hodlal od 2018 razen tky. Potem pa naslednje dni totalen boom coinov na kucoinu

;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

Iščem lopov projekt ki je čimbolj močan na TikTok omrežju. Cena naj bo čim nižja, pod $0.0001 za komad. Whitepaper ne sme imeti več kot 6 strani, roadmap pa do 280 znakov. Namen projekta mi nima veze, fajn je pa če je bolj za šalo kot za reševanje človeštva. Vem da je takih dosti, ampak rabim samo enega, ki mi bo iz jurija prinesel penzion. Hvala za predloge vsem. Lp, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto mesi ::

Fantek idi rajsi spat, se shintaro boljse trola kot ti.

kihc ::

ej, ne najdem da bi že kdo omenjal tukaj ... wtf so KICK tokeni v ETH walletu? Ni glihk klasičen spam airdrop, ker lahko swapaš cel airdrop za 0,3eth.
x

CptHindsight ::

Mislim, da so zaklenjeni in jih nemores swappat kar tako. Pusti jih pri miru.

Anney ::

endelin je izjavil:

Moja največja napaka tega bulla je, da sem dumpal coine ki sem jih imel na Kucoinu. Npr kcs sem prodajal par tednov nazaj pod 5usd, selfkey isto, tky isto, mislim da vse isti dan naenkrat...;(( vse sem hodlal od 2018 razen tky. Potem pa naslednje dni totalen boom coinov na kucoinu

;((


Zakaj se tebi to pogosto dogaja? Se jih naveličaš ali jih preprosto ne ljubiš?
Ogromno časa si porabil za analize nakupa pravega, potem pa svoje ljubljenčke preprosto zavržeš.
Bogi kovančki, kjer kot zavrženčki služijo drugje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

endelin je izjavil:

Moja največja napaka tega bulla je, da sem dumpal coine ki sem jih imel na Kucoinu. Npr kcs sem prodajal par tednov nazaj pod 5usd, selfkey isto, tky isto, mislim da vse isti dan naenkrat...;(( vse sem hodlal od 2018 razen tky. Potem pa naslednje dni totalen boom coinov na kucoinu

;((


Zakaj se tebi to pogosto dogaja? Se jih naveličaš ali jih preprosto ne ljubiš?
Ogromno časa si porabil za analize nakupa pravega, potem pa svoje ljubljenčke preprosto zavržeš.
Bogi kovančki, kjer kot zavrženčki služijo drugje.



Ta pa me je nasmejala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

Iščem lopov projekt ki je čimbolj močan na TikTok omrežju. Cena naj bo čim nižja, pod $0.0001 za komad. Whitepaper ne sme imeti več kot 6 strani, roadmap pa do 280 znakov. Namen projekta mi nima veze, fajn je pa če je bolj za šalo kot za reševanje človeštva. Vem da je takih dosti, ampak rabim samo enega, ki mi bo iz jurija prinesel penzion. Hvala za predloge vsem. Lp, Franca



Evo ga samo zate novi GEM: https://coinmarketcap.com/currencies/ta...

Še šepnem: preglej twitter. Na tiktoku sem v drugih pozicijah.

Upam da sem pomagal naslednji Franci, ki bo vozila lambo. Hvala.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

sivistol ::



dans
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

tonis ::

Đek, em ..., sm lahko tvoj prjatu?

endelin ::

tonis: si še v fiatu al te je premamilo? :D

sivistol ::

tonis je izjavil:

Đek, em ..., sm lahko tvoj prjatu?


cisto gemblanje , sam zelenci so pa vseno
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

SuperKripto ::

Senior Dev je izjavil:

Iščem lopov projekt ki je čimbolj močan na TikTok omrežju. Cena naj bo čim nižja, pod $0.0001 za komad. Whitepaper ne sme imeti več kot 6 strani, roadmap pa do 280 znakov. Namen projekta mi nima veze, fajn je pa če je bolj za šalo kot za reševanje človeštva. Vem da je takih dosti, ampak rabim samo enega, ki mi bo iz jurija prinesel penzion. Hvala za predloge vsem. Lp, Franca


Cel sistem teh novih scam kovancev je narejen da poberejo denar naivnezem. Ne zdi se mi prav, ce se reklamira taksne stvari, ker vsi ki vlozijo v to, zgubijo, razen tisti ki pravocasno dumpajo na vlagatelje. Tko da je pomembno, ce je kovanec legit ali pa le narejen za pump and dump.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Zadnje dni ne spremljam toliko. Pa tudi drgac nisem ravno ljubitelj kovancev, ki so ze dost zrasli. najboljsa taktika je kupovanje na korekcijah. Korekcije vedno so in vedno bodo. Ce zelis vstopit, priporocam dolar cost average.

Rias Gremory ::

Za začetek nehaj zgubljat časa z novimi profili, ker nisi smešen.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

SuperKripto ::

ne, ker imas trol ime, pa tudi sicer ne, a nimajo dolocene trading platforme copy trading? Sicer nisem uporabljal, ampak nekateri se hvalijo za delnice, da so s pomocjo tega kar lepo zasluzili? Ali pa je to samo zato, ker so delnice itak samo rasle in je bilo tezko zgubit lol?

Zgodovina sprememb…

Dumber ::

Je še keri debil tukaj včeraj vrane prodal? Al samo jaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

CptHindsight ::

Jaz sem prodal Casper pri 1.5$ za x100, pa se sedaj sekiram, ker samo 2 dni nazaj, je bila realna cena skoraj 7$ dolarjev ...

LovRo11 ::

Dumber je izjavil:

Je še keri debil tukaj včeraj vrane prodal? Al samo jaz

Jaz sem jih hotel, pa mi srce ni dalo, ker sem imel obcutek da bo se en leg up, preden gre dol. In sem nastavil prodajo pri 5,2 centa. Računam na bloody monday, da spet kupim. Bomo videli ali se mi bo izšlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LovRo11 ()

Siso ::

graf majstri,a ma stellar še kaj sauga

Dumber ::

LovRo11 je izjavil:

Dumber je izjavil:

Je še keri debil tukaj včeraj vrane prodal? Al samo jaz

Jaz sem jih hotel, pa mi srce ni dalo, ker sem imel obcutek da bo se en leg up, preden gre dol. In sem nastavil prodajo pri 5,2 centa. Računam na bloody monday, da spet kupim. Bomo videli ali se mi bo izšlo.


Tudi jaz upam da pade... sem prodal en del pri 41 drugi tel pri 46

CptHindsight ::

Jz iskreno upam, da cel kripto pade. Market se mora spucat vse nesnage in idiotov.

sivistol ::

CptHindsight je izjavil:

Jz iskreno upam, da cel kripto pade. Market se mora spucat vse nesnage in idiotov.


že pred 50k btc bi mogl to mal spucat
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

mvrhov1 ::

kihc je izjavil:

ej, ne najdem da bi že kdo omenjal tukaj ... wtf so KICK tokeni v ETH walletu? Ni glihk klasičen spam airdrop, ker lahko swapaš cel airdrop za 0,3eth.



Tukaj so navodila: https://support.kickex.com/hc/en-us/art...

Senior Dev ::

Zadnji mesec prihajajo notri TikTokovci. Sicer prihajajo z malimi vložki, povprečno 500€. Opažam, da je ta generacija malo drugačna - oni vzamejo x10 in šibajo dalje. To ponovijo mnogokrat, raje kot pa bi šli v hold mode in na dolgi rok po višje donose tipa x1000. Zelo zanimiva mentaliteta in kriptografska strategija generacije Z. Milenijci v strahu spremljajo kaj se bo zgodilo z njihovimi vložki. :|
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

CptHindsight ::

Res je. Če rata, potem so naredili x10. Če pa ne rata, so pa tako ali tako plačali z mamino kreditno kartico in niso v minusu. Bulletproof strat.

Jette ::

Kateri pa so ti TikTok profili, zarad katerih pumpajo določeni kovanci? Sm nahitr mal pogledala, pa nč našla :(

CptHindsight ::

Jah ure in ure čekiranja tiktoka, pa če koga zaslediš, ga hitro pofollowas.

Drugače pa na netu se da najti te začetne vplivneže.

https://coinbound.io/top-crypto-tiktok-...

Pa še mnogo jih je, seveda.

lamborđini ::

Jette je izjavil:

Kateri pa so ti TikTok profili, zarad katerih pumpajo določeni kovanci? Sm nahitr mal pogledala, pa nč našla :(

Gre za TikTak profile.

IL_DIAVOLO ::

Jette je izjavil:

Kateri pa so ti TikTok profili, zarad katerih pumpajo določeni kovanci? Sm nahitr mal pogledala, pa nč našla :(


Recimo charizard token, je kar popularen na tiktoku. Se johnny sins ga je shillal :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nekdonekje ::

Wrx, xrp, xlm....trx?

Zgodovina sprememb…

CptHindsight ::

Ti nm povej kovance, ki bi jih kupila 15letnica. Ti imajo največji potencial za rast.

Ajki ::

Senior Dev je izjavil:

Iščem lopov projekt ki je čimbolj močan na TikTok omrežju. Cena naj bo čim nižja, pod $0.0001 za komad. Whitepaper ne sme imeti več kot 6 strani, roadmap pa do 280 znakov. Namen projekta mi nima veze, fajn je pa če je bolj za šalo kot za reševanje človeštva. Vem da je takih dosti, ampak rabim samo enega, ki mi bo iz jurija prinesel penzion. Hvala za predloge vsem. Lp, Franca


Zakaj cena, če je marketcap pomemben... sicer razumem iz psihološkega vidika za butaste vlagatelje ampak kar si želiš je nizek marketcap in če je možno tudi cena.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

CptHindsight ::

Majhna cena pali pri neumnih ljudeh. Tako da ti kovanci imajo velik potencial.

Jette ::

CptHindsight je izjavil:

Jah ure in ure čekiranja tiktoka, pa če koga zaslediš, ga hitro pofollowas.

Drugače pa na netu se da najti te začetne vplivneže.

https://coinbound.io/top-crypto-tiktok-...

Pa še mnogo jih je, seveda.


Tenks, tok sem tut sama uspela poguglat :) sam se mi noben od njih ne zdi, da bi lih lahko mnogokratnike naredu.
Nimam sicer lih namena vlagat na podlagi tiktoka, dodatne informacije pa nikoli ne škodijo..

Ajki ::

Za naš Low Market Cap Sklad (71.200 USDT) iščem dodatna priporočila in sicer projekte:

- Marketcap od 1m do max 10M
- Dobavljiv samo na Uniswap ( brez menjalnic/pancakeswap )

Minimalna nakupna pozicija bo 5.000 USDT in max 10.000 USDT
Brez skrbi DYOR bom že naredil samo toliko, da ne spregledam kakšnega potenciala.
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ajki ()

scythe ::

Se je kr splačal HOLD-at XLM, zna pridit do 1$ :)
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

uhuhu ::

Ajki je izjavil:

Za naš Low Market Cap Sklad (71.200 USDT) iščem dodatna priporočila in sicer projekte:

- Marketcap od 1m do max 10M
- Dobavljiv samo na Uniswap ( brez menjalnic/pancakeswap )

Minimalna nakupna pozicija bo 5.000 USDT in max 10.000 USDT
Brez skrbi DYOR bom že naredil samo toliko, da ne spregledam kakšnega potenciala.


Ker omenjaš sklad, bi bil Nyan V2 (Nyan-2) zanimiv že po funkcionalnosti, ker je namenjen ravno upravljanju skladov. Ne poznam bolj podrobno, kovanec pa ima zelo majhen marketcap.

IL_DIAVOLO ::

Ajki je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Iščem lopov projekt ki je čimbolj močan na TikTok omrežju. Cena naj bo čim nižja, pod $0.0001 za komad. Whitepaper ne sme imeti več kot 6 strani, roadmap pa do 280 znakov. Namen projekta mi nima veze, fajn je pa če je bolj za šalo kot za reševanje človeštva. Vem da je takih dosti, ampak rabim samo enega, ki mi bo iz jurija prinesel penzion. Hvala za predloge vsem. Lp, Franca


Zakaj cena, če je marketcap pomemben... sicer razumem iz psihološkega vidika za butaste vlagatelje ampak kar si želiš je nizek marketcap in če je možno tudi cena.


Ne vedno.

Vcasih je dobra izbira tudi 1B marketcap, ce je pravi potencial.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hator ::

Razmišljam, da bi vložil v ta projekt. https://www.mmaon.com/about

gandolfino ::

Mal bi se moral trg ščistit in ta forum spucat neumnih ljudi. Bomo pol lahko samo snobi s PKZ (*post kripto zima) sindromom modrovali.
Samo vzvišena debata nas posvečenih, ki smo v fiatu in čakamo korekcijo. Nočemo neumnih Borutov in noobov, ki sprašujejo neumna vprašanja. Troli so ok, nas vedno znova nasmejijo z lucidnim humorjem..

Luc8 ::

Veste kaj mene zanima... Danes sem malo prej slučajno odprl bitstamp in na hitro pogledal graf xrp-ja, ker je v tistih parih sekundah bil na 5000€. Razumem zakaj do tega prihaja, vendar ali je sploh možno, da bi pri takšni vrednosti kdo sploh uspešno prodal?
««
478 / 1490
»»