» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
477 / 1490
»»

gandolfino ::

Po neuradnih informacijah je naslednji kandidat za Coinbase listing: Theta, in to še ta mesec

enemon ::

Vikend pumpa je tu, BTC prebil 60k.

gruntfürmich ::

to ni pumpa, ampak lepo po slovensko brizgalna brizga...

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Skytatoo ::

Elongate, ufffffff

gandolfino ::

V ogromni turški skupini je tamkajšnji 'aga' pokazal na Kyber Network (KNC),
kovanci ki zagotavljajo onchain msnjavo in likvidnost bojo dobivali na veljavi po nj mnenju..

PrimoZ_ ::

enemon je izjavil:

Vikend pumpa je tu, BTC prebil 60k.


Vprašanje ali bo zdržal in do kam bo šlo.

60k je bilo že parkrat prebitih.

BorutO ::

Imam 3 bnbje. S tem, da sem dva še prodal pri ceni 350, ker sem mislil, da dlje več ne bo šel, še vsaj nekaj časa ... Glede na rast, teh treh še celo desetletje ne bom prodal. :P

endelin ::

Ja ker ta rast bo trajala še celo desetletje:))

Kripto mesi ::

Bravo Borut, ti si moj heroj!

Senior Dev ::

Kaj če bo en BNB milijon leta 2026? In ti si prodal dva za drobiž - 350 dolarjev?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

:D

Senior Dev ::

I have 99 problems but Tezus $10 ain't one.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sloxl8 ::

Senior Dev je izjavil:

Kaj če bo en BNB milijon leta 2026? In ti si prodal dva za drobiž - 350 dolarjev?

Kaj, če bo BNB dva milijona?!?

DeeJay ::

Moj plan je it 70% v stabilce ali fiat do konc mesca. Trenutno sm zuni 30%.
Don't f with me.

PrimoZ_ ::

PrimoZ_ je izjavil:

enemon je izjavil:

Vikend pumpa je tu, BTC prebil 60k.


Vprašanje ali bo zdržal in do kam bo šlo.

60k je bilo že parkrat prebitih.


Že konec teh 60+ sanj :)

Dumber ::

Skytatoo je izjavil:

Elongate, ufffffff


Je scam ali ni?

CptHindsight ::

Elongate, Hoge, Fairmoon, safemoon, safemars, safebtc, fairbtc, in še stotine drugih. Vsi scam, vsi pnd. Igraj se če se hočeš, so pa vsi popolnoma useless in mnogi bodo izgubili veliko denarja.

sebas4 ::

To da je DEFI drag če uporabljate ETH, ni kriv ETH ampak ponudba/povpraševanje in položaj rudarjev, ki lahko izsiljujejo. ETH2 bo spremenil določena razmerja, upamo na bolje. Je pa dejstvo, da je BNB centralizirano podjetje. Popolnoma kontra smislu decentralizirane kripto ekonomije, ki stavi na finance brez posrednikov. Trenutno je res BSC cenejša opcija, a to se utegne spremeniti. Posebej če se bodo oblasti spravile na CEXs.

SasoS ::

Heh...ni kriv ETH... medtem pa je DEFI na FTM-ju čista pesem.
Škoda ker folk dere samo na večje shitkojne.

(imam tudi nekaj BNB-ja)

Sirena ::

#gandolfino: Hej, bomo veseli še kakšnih novic iz turških logov:) Ti si najbrž mislil KNC dolgoročno, ampak tole je bila zdaj ena prav fina 15% osvežitev - za eno fino večerjo bo že (ko bodo enkrat spet odprli oštarije).

hamez66 ::

sebas4 je izjavil:

To da je DEFI drag če uporabljate ETH, ni kriv ETH ampak ponudba/povpraševanje in položaj rudarjev, ki lahko izsiljujejo. ETH2 bo spremenil določena razmerja, upamo na bolje. Je pa dejstvo, da je BNB centralizirano podjetje. Popolnoma kontra smislu decentralizirane kripto ekonomije, ki stavi na finance brez posrednikov. Trenutno je res BSC cenejša opcija, a to se utegne spremeniti. Posebej če se bodo oblasti spravile na CEXs.


Na kakšen način pa rudarji lahko izsiljujemo?

Na eth je ljudje želijo sprocesirati več transakcij, kot jih omrežje zmore, prioriteta pa se določa po tem, kdo plača več za transakcijo. Vseeno, a je 5 računalnikov, ki rudari, ali pa pol prebivalcev planeta.

ETH2 bo marsikaj rešil, ampak še prej pričakujemo layer 2 rešitve.

gruntfürmich ::

DeeJay je izjavil:

Moj plan je it 70% v stabilce ali fiat do konc mesca. Trenutno sm zuni 30%.

dober plan! tako kot percijev, ki se je na začetku balona skeširal za stanovanje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gorgonne ::

Pozdrav ekipa,
kaj mislite do kod lahko seže XRP? Se še splqca kaj dokupit, al naj prodam to kaj mam not? ?

gruntfürmich ::

ti sam drži
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gorgonne ::

gruntfürmich je izjavil:

ti sam drži

Mika me da bi še kupil nekaj zraven... :D
Gre do 2$?

CptHindsight ::

hamez66 je izjavil:

sebas4 je izjavil:

To da je DEFI drag če uporabljate ETH, ni kriv ETH ampak ponudba/povpraševanje in položaj rudarjev, ki lahko izsiljujejo. ETH2 bo spremenil določena razmerja, upamo na bolje. Je pa dejstvo, da je BNB centralizirano podjetje. Popolnoma kontra smislu decentralizirane kripto ekonomije, ki stavi na finance brez posrednikov. Trenutno je res BSC cenejša opcija, a to se utegne spremeniti. Posebej če se bodo oblasti spravile na CEXs.


Na kakšen način pa rudarji lahko izsiljujemo?

Na eth je ljudje želijo sprocesirati več transakcij, kot jih omrežje zmore, prioriteta pa se določa po tem, kdo plača več za transakcijo. Vseeno, a je 5 računalnikov, ki rudari, ali pa pol prebivalcev planeta.

ETH2 bo marsikaj rešil, ampak še prej pričakujemo layer 2 rešitve.


Izsiljujete lahko tako, da zavračate recimo tale EIP, ki bo spremenil fee v BASE_FEE + TIP. Lahko tudi goljufate druge, tako da primerno izbirate transakcije, ki jih želite obdelat. Ni potrebe, da bi izbral tiste, ki največ ponudijo. Pa če vidite, da se kje da, vmes vrinete še kakšno svojo za dodaten profit. Ampak ni se potrebe toliko s tem ukvarjat, če so od feejev itak tako visoki prihodki trenutno.

gorgonne je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ti sam drži

Mika me da bi še kupil nekaj zraven... :D
Gre do 2$?


Do 2$ konec aprila. Na vrhu balona pa lahko prehiti tudi BNB trenutno, torej 500$ na en XRP. Seveda pod predpostavko, da BNB ne bo več rastel nad 500$. Da bo XRP prehitel BNB po marketcapu, pa ni možnosti.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Tega rudarji ne moremo početi, to kvečjemu počnejo operatorji mining poolov. Glede zavračanja EIP 1559 je pa v bistvu zelo malo opozicije, tako da je tudi bolj meh argument. Lahko pa mining pool operaterji manipulirajo in izbirajo njim koristne transakcije, to pa zagotovo.

CptHindsight ::

Nazadnje kolikor sem gledal, tam 60% hash powerja je bila proti. Ni tako malo.

hamez66 ::

CptHindsight je izjavil:

Nazadnje kolikor sem gledal, tam 60% hash powerja je bila proti. Ni tako malo.


A res? Možno, nisem na tekočem. Zgleda nimam dovolj dobrih virov :)

gorgonne ::

*CptHindsight samo BNB predvidevam, da gre višje od 500$. :'(

oracle ::

Kaj pa XRPju dogaja 8-O

A sm spet zamudil kake novice?

V takih okoliščinah zna res tudi LTC ponoret v naslednjih dnevih. In XMR in IOTA.

mr_chai ::

KUKOJN (KCS) se je odloču, da gre po sledeh BNB-ja. Še je čas za vstop ;)

sloxl8 ::

Kra kra!

oracle ::

mr_chai je izjavil:

KUKOJN (KCS) se je odloču, da gre po sledeh BNB-ja. Še je čas za vstop ;)

Letos je šel že 30x in ti vabiš ljudi v vertikalno špico. Zakaj ste eni tako zlobni?

IL_DIAVOLO ::

Pac vecni suckerji.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

CptHindsight ::

Kateri kovanec pa letos ni x30, razen stablecoinov in tezosa?

oracle ::

CptHindsight je izjavil:

Kateri kovanec pa letos ni x30, razen stablecoinov in tezosa?

In tvoj point je?

KappaPride ::

Baje so nekateri po 2k18 bullrunu veliko stavili na KCS, nimas kj BNB jih je sisal, ampak potrpezljivost se splaca.
Luka,cestitke.

CptHindsight ::

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Kateri kovanec pa letos ni x30, razen stablecoinov in tezosa?

In tvoj point je?


Da to, da je šlo x30 ni argument, da ne greš notri v kovanec. Če verjameš, da bo bull trajal še dolgo, je KCS zagotovo eden izmed boljših pickov.

oracle ::

CptHindsight je izjavil:

Kateri kovanec pa letos ni x30, razen stablecoinov in tezosa?

Btw, med prvih 100 po MC samo 4.

KCS je namreč "samo" 27x. Malo sem na hitro prej računal, kot da je sicer važno.

CptHindsight je izjavil:


Da to, da je šlo x30 ni argument, da ne greš notri v kovanec.

8-O

Ok, očitno živim na luni, ker tale stavek je zame popolnoma skregan z logiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Jacksmav ::

CptHindsight je izjavil:

oracle je izjavil:

CptHindsight je izjavil:

Kateri kovanec pa letos ni x30, razen stablecoinov in tezosa?

In tvoj point je?


Da to, da je šlo x30 ni argument, da ne greš notri v kovanec. Če verjameš, da bo bull trajal še dolgo, je KCS zagotovo eden izmed boljših pickov.


Point je na plaži z ćivavo na straži...kdor še ni pa bo... vsaj upam :)

SuperKripto ::

CptHindsight je izjavil:

Elongate, Hoge, Fairmoon, safemoon, safemars, safebtc, fairbtc, in še stotine drugih. Vsi scam, vsi pnd. Igraj se če se hočeš, so pa vsi popolnoma useless in mnogi bodo izgubili veliko denarja.

mislim, da je samo en izmed teh registriran kot podjetje. Drugi pa lahko naredijo rugpul brez da bi za to odgovarjal. Safemars je mislm da ze na zacetku imel rugpul, vse se da najt na transakcijah ampak je vseeno tudi po tem uspel prepricat dost naivnezev v nakup. Hoge pa je izven binance smart chain, sicer se ni registriran, se mi zdi, ampak nekaj miga v tej smeri. Drgac najvec scamov je na binance smart chain, je pac najlazje za scamerje.

PrihajaNodi ::

Uf kolk kcsja si mel mato? Fuck me. Se hujs ko xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Če pogledate te top (po MC) kovance, ki so že nekaj časa na sceni. BTC, ETH, BNB ... vsi so na ATH. LTC še vedno ni na ATH. Mimogrede, prihaja LTC MimbleWimble ;) To ni finančni nasvet - DYOR. Srečno!

SuperKripto ::

ltc je tolk dober, da ga je celo ustanovitelj zapustil. Potem pac si morajo zmisljevat razne bimble wimble, da gre cena spet na luno.

Superboyy ::

oracle je izjavil:

Kaj pa XRPju dogaja 8-O


Mogoče so ownerji nehal dumpat za 5 minut? :)

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Uf kolk kcsja si mel mato? Fuck me. Se hujs ko xtz

Nodi, pozdravljen bodi. "Casper" se ti nekaj spušča, ampak ni panike. Tisti Mato takrat je bil ljubitelj NEBL, KCS in NEO scene.

CptHindsight ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Uf kolk kcsja si mel mato? Fuck me. Se hujs ko xtz

Nodi, pozdravljen bodi. "Casper" se ti nekaj spušča, ampak ni panike. Tisti Mato takrat je bil ljubitelj NEBL, KCS in NEO scene.


Aj koji kurac no!. Zakaj nam niso razdelil tokenov, da bi lahko prodal po "realni" trenutni ceni 6$? Zdej pa 70% dol, jaooo. No vseeno, to je med x50 in x100, kar je še zmeraj sprejemljivo za ta bullrun.

IL_DIAVOLO ::

lamborđini je izjavil:

Če pogledate te top (po MC) kovance, ki so že nekaj časa na sceni. BTC, ETH, BNB ... vsi so na ATH. LTC še vedno ni na ATH. Mimogrede, prihaja LTC MimbleWimble ;) To ni finančni nasvet - DYOR. Srečno!


CEX je navit. DEX ima nor potencial.

Financial advice!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

endelin je izjavil:

Ja ker ta rast bo trajala še celo desetletje:))


Tako je ... bo padlo, pa nazaj raslo. :) Vsi ti coini, ki so danes visoko, bodo z leti presegli trenutno ceno, če bodo že padli krepko pod ceno.
Tudi, če bo bnb padel kdaj nazaj do ... recimo 50 dolarjev, bo z leti spet narasel do 500 ali čez.
««
477 / 1490
»»