» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
476 / 1490
»»

nafta55 ::

Ste pripravljeni za polet na luno?

Siso ::

LUNA 69

Hypathia ::

mr_chai je izjavil:

A je kdo za, da naredimo en skupen Excel seznam za top crypto shillerje na twitterju (z najboljšim track recordom) in predlogi za kovance, ki imajo potencial še mal potrgat ?

Ja, jaz sem za to, da narediš seznam.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Anney ::

Zgleda pa, da je ADA postala stable coin, fino bo vsaj nekaj fiata za ponucat. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

CptHindsight ::

https://medium.com/hackernoon/marketcyc...

Evforija nas kar daje. Se počutimo, da smo boga prijel za jajca ane?

tonis ::

Anney je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Anney

Nekaj se sped dogaja z $VRA ..skuša pobegniti s kletke in poleteti ven na prosto med oblake:O



Sem videl ja, na nekaj se pripravlja tale jata.



Ni napoved, osebno pa mislim da short term oblakov ne bo... Konsolidacija pa to...

Za btc pa se v telegram grupah šušlja da bo šel gor proti 70k in potem korekcija (to niso moje besede, jaz bi raje videl da gre prej dol :))

Siso ::

RADIO CAPITAL

WHO WILL BE BILL

WHO WILL BE BILL

UKW

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Buggy ::

Anney je izjavil:

Zgleda pa, da je ADA postala stable coin, fino bo vsaj nekaj fiata za ponucat. :)


lahko tole razlozis? Jaz imam tudi fiat od XLM pred dropom pa ga moram nekam dat, imam pa tudi ADO pa se mi ne zdi glih coin za dat notri.

Siso ::

FANTJE ,PEJTE SPAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Anney ::

Buggy je izjavil:

Anney je izjavil:

Zgleda pa, da je ADA postala stable coin, fino bo vsaj nekaj fiata za ponucat. :)


lahko tole razlozis? Jaz imam tudi fiat od XLM pred dropom pa ga moram nekam dat, imam pa tudi ADO pa se mi ne zdi glih coin za dat notri.


Seveda lahko. Picture is the point. But wait, bro.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Siso ::

ADA JE DOBRA PARTNERKA BLA VEDNO

Anney ::

Kaj je slotech napredoval, da smo bota dobli v temo? Če je temu tako, ga naj še malo popravijo, strelja v prazno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Siso ::

A TI SI ČUDEŽ

Anney ::

Cryptowizzard v2.0. Da vidim, če bot dela?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Siso ::

BOT NE DELA

ROBOT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Anney ::

/shut down and go to sleep, annoying bot

Upam, da prime funkcija.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

XRPNERD ::

tonis je izjavil:



Ni napoved, osebno pa mislim da short term oblakov ne bo... Konsolidacija pa to...

Za btc pa se v telegram grupah šušlja da bo šel gor proti 70k in potem korekcija (to niso moje besede, jaz bi raje videl da gre prej dol :))


Če se v Telegram grupah šušlja da bo šel proti 70k lahko pomeni tudi, da bo šel samo še do 60k pred korekcijo, oz. da bo folk zdumpal pred 70k. :)
Večji investitorji tudi ne bodo odprli nove pozicije pri 60k in vprašanje kdo bo potem potegnil gor že tako napumpan graf.
Jaz sem out, čakam vsaj manjši dump za ponoven vstop in še v tem primeru bom dal tight stop loss, da me ne bo kakšen bull trap pojebal, četudi bom imel par % izgube.
Gledam dMA50 dotike BTC in so intervali vse krajši, lahko gre gor, lahko gre dol. Glede na monthly graf bom vzel sefe route.

Tonis, kdaj ponovno vstopaš? Jaz gledam na vstop (50%) s tight stop ko BTC dotakne dEMA50.

Siso ::

Anney je izjavil:

/shut down and go to sleep, annoying bot

Upam, da prime funkcija.

OF KORSE

GO WORKING

BUSINESS AS USAL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Buggy ::

Anney je izjavil:

Kaj je slotech napredoval, da smo bota dobli v temo? Če je temu tako, ga naj še malo popravijo, strelja v prazno.


ta Siso AI je zelo sofisticiran bot...zna uporablati CAPS in sumnike, ne se zajebavat. Ni pa to delo jypeta, ker on to zna mal boljs narest!

Siso ::

UKW ONLY,STREAM NE VELJA

BUGGY,TA BOT TE BO RASFUKU

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

tonis ::

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:



Ni napoved, osebno pa mislim da short term oblakov ne bo... Konsolidacija pa to...

Za btc pa se v telegram grupah šušlja da bo šel gor proti 70k in potem korekcija (to niso moje besede, jaz bi raje videl da gre prej dol :))


Če se v Telegram grupah šušlja da bo šel proti 70k lahko pomeni tudi, da bo šel samo še do 60k pred korekcijo, oz. da bo folk zdumpal pred 70k. :)
Večji investitorji tudi ne bodo odprli nove pozicije pri 60k in vprašanje kdo bo potem potegnil gor že tako napumpan graf.
Jaz sem out, čakam vsaj manjši dump za ponoven vstop in še v tem primeru bom dal tight stop loss, da me ne bo kakšen bull trap pojebal, četudi bom imel par % izgube.
Gledam dMA50 dotike BTC in so intervali vse krajši, lahko gre gor, lahko gre dol. Glede na monthly graf bom vzel sefe route.

Tonis, kdaj ponovno vstopaš? Jaz gledam na vstop (50%) s tight stop ko BTC dotakne dEMA50.


Dejansko je bil to namig iz ene privat grupe katere član nisem, je bil pa iz iste grupe namig par dni nazaj, da je tisto lokalno dno - pa sem jaz mislil da bo šlo še dobrega jurja nižje.
Pri meni podobna situacija - z večino sem zunaj, me skrbi mesečni graf, ampak možen je še en leg up - mesečni RSI je cca 92, BNB ima 96, pa je še potegnil gor, ko sem to videl sem rekel samo WTF, ampak saj vemo, večji je timeframe, več je vmes prostora za gibanje cene. Se mi pa zdi da se počasi bliža ena večja korekcija, ker precej kovancev je spet v višavah. Morda bo zaropotalo že drug teden.(ugibam :))



btw, a kdo kaj pozna Helium? Moji sodelavci so čist nahypani s tem in neke access pointe iščejo po webu, wannabe neka iot komunikacija - mene spominja na zigbee, le da je na večje razdalje.. Jaz sem seveda skeptičen, da ne bo na koncu ostal samo kup neuporabnega hardwera.

Siso ::

DOST NAKLADANJA

tonis ::

Da se ti da... :))

Siso ::

PA TEBI

Anney ::

tonis je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:



Ni napoved, osebno pa mislim da short term oblakov ne bo... Konsolidacija pa to...

Za btc pa se v telegram grupah šušlja da bo šel gor proti 70k in potem korekcija (to niso moje besede, jaz bi raje videl da gre prej dol :))


Če se v Telegram grupah šušlja da bo šel proti 70k lahko pomeni tudi, da bo šel samo še do 60k pred korekcijo, oz. da bo folk zdumpal pred 70k. :)
Večji investitorji tudi ne bodo odprli nove pozicije pri 60k in vprašanje kdo bo potem potegnil gor že tako napumpan graf.
Jaz sem out, čakam vsaj manjši dump za ponoven vstop in še v tem primeru bom dal tight stop loss, da me ne bo kakšen bull trap pojebal, četudi bom imel par % izgube.
Gledam dMA50 dotike BTC in so intervali vse krajši, lahko gre gor, lahko gre dol. Glede na monthly graf bom vzel sefe route.

Tonis, kdaj ponovno vstopaš? Jaz gledam na vstop (50%) s tight stop ko BTC dotakne dEMA50.


Dejansko je bil to namig iz ene privat grupe katere član nisem, je bil pa iz iste grupe namig par dni nazaj, da je tisto lokalno dno - pa sem jaz mislil da bo šlo še dobrega jurja nižje.
Pri meni podobna situacija - z večino sem zunaj, me skrbi mesečni graf, ampak možen je še en leg up - mesečni RSI je cca 92, BNB ima 96, pa je še potegnil gor, ko sem to videl sem rekel samo WTF, ampak saj vemo, večji je timeframe, več je vmes prostora za gibanje cene. Se mi pa zdi da se počasi bliža ena večja korekcija, ker precej kovancev je spet v višavah. Morda bo zaropotalo že drug teden.(ugibam :))



btw, a kdo kaj pozna Helium? Moji sodelavci so čist nahypani s tem in neke access pointe iščejo po webu, wannabe neka iot komunikacija - mene spominja na zigbee, le da je na večje razdalje.. Jaz sem seveda skeptičen, da ne bo na koncu ostal samo kup neuporabnega hardwera.


Misliš tole: https://explorer.helium.com

Nekaj malega sem danes slučajno gledal, kolikor sem videl tega v slo dosti ni. Gre se pa za HNT. https://coinmarketcap.com/currencies/he...

Kaj kako in pa ostalo pa ne vem. Obstaja pa debata na to temo na discordu Kripto slovenija. Mogoče jih usmeriš tja.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

mr_chai ::

Anney je izjavil:

tonis je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:



Ni napoved, osebno pa mislim da short term oblakov ne bo... Konsolidacija pa to...

Za btc pa se v telegram grupah šušlja da bo šel gor proti 70k in potem korekcija (to niso moje besede, jaz bi raje videl da gre prej dol :))


Če se v Telegram grupah šušlja da bo šel proti 70k lahko pomeni tudi, da bo šel samo še do 60k pred korekcijo, oz. da bo folk zdumpal pred 70k. :)
Večji investitorji tudi ne bodo odprli nove pozicije pri 60k in vprašanje kdo bo potem potegnil gor že tako napumpan graf.
Jaz sem out, čakam vsaj manjši dump za ponoven vstop in še v tem primeru bom dal tight stop loss, da me ne bo kakšen bull trap pojebal, četudi bom imel par % izgube.
Gledam dMA50 dotike BTC in so intervali vse krajši, lahko gre gor, lahko gre dol. Glede na monthly graf bom vzel sefe route.

Tonis, kdaj ponovno vstopaš? Jaz gledam na vstop (50%) s tight stop ko BTC dotakne dEMA50.


Dejansko je bil to namig iz ene privat grupe katere član nisem, je bil pa iz iste grupe namig par dni nazaj, da je tisto lokalno dno - pa sem jaz mislil da bo šlo še dobrega jurja nižje.
Pri meni podobna situacija - z večino sem zunaj, me skrbi mesečni graf, ampak možen je še en leg up - mesečni RSI je cca 92, BNB ima 96, pa je še potegnil gor, ko sem to videl sem rekel samo WTF, ampak saj vemo, večji je timeframe, več je vmes prostora za gibanje cene. Se mi pa zdi da se počasi bliža ena večja korekcija, ker precej kovancev je spet v višavah. Morda bo zaropotalo že drug teden.(ugibam :))



btw, a kdo kaj pozna Helium? Moji sodelavci so čist nahypani s tem in neke access pointe iščejo po webu, wannabe neka iot komunikacija - mene spominja na zigbee, le da je na večje razdalje.. Jaz sem seveda skeptičen, da ne bo na koncu ostal samo kup neuporabnega hardwera.


Misliš tole: https://explorer.helium.com

Nekaj malega sem danes slučajno gledal, kolikor sem videl tega v slo dosti ni. Gre se pa za HNT. https://coinmarketcap.com/currencies/he...

Kaj kako in pa ostalo pa ne vem.


Med avtorji projekta je tudi Shawn Fanning, kreator Naprserja.

tonis ::

Tako ja, to mislim..
En sodelavec si dela zalogo grafičnih, zdaj bi šel pa še v to... 8-O:)
Pa sem rekel bom še tu preveril, ker eni pač mate nos za to kaj je nateg in kaj zna dejansko zaživet...

Anney ::

Pošlji ga na discord omenjene strani in naj tam predebatira, zame je to vesolje. :) Grafično kartico imam, da mi kaže sliko na monitorjih. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Siso ::

js sm pršu do limita moje nesposobnosti

Motion ::

tonis je izjavil:

Tako ja, to mislim..
En sodelavec si dela zalogo grafičnih, zdaj bi šel pa še v to... 8-O:)
Pa sem rekel bom še tu preveril, ker eni pač mate nos za to kaj je nateg in kaj zna dejansko zaživet...

@tonis
Po tvojih analizah, kateri se ti zdijo taki bolj trejdbl kovanci?

endelin ::

tonis: kljub vsemu mislim, da si preveč previden, če si skor povsem v fiatu. Saj te razumem, 2018 je bilo res painful leto, kar se kripta tiče, saj je ob podobni mrzlici marsikdo ostal skor brez fiata. Saj jaz tudi sedaj igram precej bolj previdno, kot bi, če ne bi bil v kriptu od 2017. Sam vseen se pomoje splača bit vsaj 1/3 v kriptu (od recimo denarja na borzi).

Sem pa tudi jaz iz dneva v dan prepričan, da bo kmalu ena hujša korekcija (recimo tam 30-40% dol v par dneh), sam saj veš. V potencialnem profitu teh par dni lahko pomeni 2 ali 3x :D Nemogoče je, da se takšne valuacije ohranijo na daljši rok. Vprašanje je pa samo, kdo si bo takrat upal noter, ker zame bo že znak za paniko in potencialen konec bulla.

Smart money pa že zadnjih nekaj tednov vnovčuje dobičke, v to sem prepričan.

tonis ::

Res je, ampak saj veš, 2018 me je streznilo in zdaj grem res sam na zihr :D
Vstopim ko sem praktično prepričan v odboj, izstopam pa prehitro. Teh gemblov z noname kovanci pa se tudi ne grem, pa čeprav nekateri delajo večkratnike.
Glej, jaz bom zadovoljen, tudi če bo na koncu "samo" za en avto.

Buggy ::

Siso je izjavil:

js sm pršu do limita moje nesposobnosti


svojo sposobnost si izkazal pa s tem, da si moral account narest? Ne meni cez jypeta govort AI ze po defaultu ne more sam sebe negirat :))

mr_chai ::

tonis je izjavil:

Res je, ampak saj veš, 2018 me je streznilo in zdaj grem res sam na zihr :D
Vstopim ko sem praktično prepričan v odboj, izstopam pa prehitro. Teh gemblov z noname kovanci pa se tudi ne grem, pa čeprav nekateri delajo večkratnike.
Glej, jaz bom zadovoljen, tudi če bo na koncu "samo" za en avto.


Pffff..za en avto se ti pa res ne splača v kripto vlagat. Kr vpraš nodija. Če ni vsaj za eno malo naselje hiš po 150m2, nisi naredu nič.

tonis ::

Motion je izjavil:

tonis je izjavil:

Tako ja, to mislim..
En sodelavec si dela zalogo grafičnih, zdaj bi šel pa še v to... 8-O:)
Pa sem rekel bom še tu preveril, ker eni pač mate nos za to kaj je nateg in kaj zna dejansko zaživet...

@tonis
Po tvojih analizah, kateri se ti zdijo taki bolj trejdbl kovanci?


Težko rečem, običajno vstopim v kovanec ko vidim da je v kanalu in na spodnji trendliniji vstopim, na zgornji prodam. Pa vstopam tudi če vidim da nek kovanec naredi korekcijo do mesta kjer je prebil zelen ichimoku oblak. Tam je praktično "vedno" lokalno dno za izbrani kovanec.

So se pa eni tu gor prav specializirali za prav določene kovance - en dečko je pred kratkim pisal kako lovi NEBL špice, in če gledaš graf, so te špice res kar reden pojav na neblu.

Buggy ::

tonis je izjavil:

Res je, ampak saj veš, 2018 me je streznilo in zdaj grem res sam na zihr :D
Vstopim ko sem praktično prepričan v odboj, izstopam pa prehitro. Teh gemblov z noname kovanci pa se tudi ne grem, pa čeprav nekateri delajo večkratnike.
Glej, jaz bom zadovoljen, tudi če bo na koncu "samo" za en avto.


anekdota.

Imam prijatelja, ki je z nami v casu 2014 rudaril, ko to ni bilo nekaj mainstream. To ni bilo rudarjenje v smislu kot je sedaj v pohlepu, bilo je bolj spoznavanje algoritmov in njihova optimizacija. Tekmovali kdo bo na GPU-jih manj porabil in vec hasha delal. Potem smo zaceli tekomovati kdo bo najdu bolj perspektiven kovanec. Pac igra!

Iz te igre je prislo kar konkretno BTC tisti cas, kar smo eni vnovcili za elektriko in nakup GPU da samo ostali na nuli in se spilali naprej.

Pa je to potem prineslo kaksen BTC ali dva takrat je bil 400$. In je tip pozabil geslo za wallet. Smo pocasi sli proti letu 2018, ko ga je zacelo to mocno bremeniti a gesla se ni spomnil. Ko smo sli cez leto 2018 in je BTC iz 15K pocasi padal proti 3K, se mu je oddahnilo, ker "sej spet ni take skode". Lani ko je sel BTC spet nazaj na 10K$ je cudezno nasel geslo in takoj vnovcil svoje, kar je imel.

Nauk te zgodbe otroci je...ce pozabite geslo, ga pozabite za dlje casa...al pa chilajte na long run :D

BorutO ::

https://www.hotbit.io/maintenance

A dejansko kdo verjame temu delu stavka?
"which makes Hotbit the world's No. 1 cryptocurrency trading platform with greatest number of assets listed"

oracle ::

BorutO je izjavil:

https://www.hotbit.io/maintenance

A dejansko kdo verjame temu delu stavka?
"which makes Hotbit the world's No. 1 cryptocurrency trading platform with greatest number of assets listed"

Seveda. Zlagali se že ne bi.

Senior Dev ::

Ethereum kot najboljši coin se je odločil da gre moon soon. Ni še prepozno za vložek in visoke donose.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

Dogaja se tihi flippening korak po korak ko bo BNB z drugega mesta vrgel ETH,
mase retail vlegateljev ne zanimajo visoki feeji-to se imenuje oderuštvo da je fee za transakcijo 50$ ali 100$..
C.Zhao med vrsticami že dlje časa 'napada' ETH in je že v enem twitu z igro besed konkretno namignil na zamenjavo na 2. mestu

nekdonekje ::

Kopija boljša kot orginal. Kdaj boljši BNB?

Siso ::

bot mi je spil flašo čivasa ,potem ko je kupu TKO po 2,2,zdej ga iščem po gozdu

Dumber ::

BNB je cisto ponorel ja. Jaz kar pridno dokupujem. Me pa Zanima do kod segne.

Senior Dev je izjavil:

Ethereum kot najboljši coin se je odločil da gre moon soon. Ni še prepozno za vložek in visoke donose.


Razmišljam da bi kar celoten corona UTD za samozaposlene porinil v ETH ali BNB :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dumber ()

IL_DIAVOLO ::

mr_chai je izjavil:

IL_DIAVOLO, mika me ta tvoj smrdljivi kivi.


Go for it :)

Pa ni smrdljivi, je kvečjemu se nezrel.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Nov potencialen gem - KLV
- zelo varna denarnica kao utilizing the latest military-grade technology for encryption
- nic feejev ko opravljas prenose iz denarnice
- delujoči app z pol milijona prenosov v Google trgovini
- nov projekt zaenkrat še pod radarjem

Kar mi ni všeč:
- kak potencial ima lahko Wallet ko pa ima že npr.Binance svoj Trust Wallet in še na desetine drugih rešitev je na trgu?
(možno je tudi da bi se po omrežjih razširil 'glas' da je to najboljši wallet ki ga je nemogoče hackniti, in bi ga folk začel množično uporabljat)
- circulation supply da so samo 4 milijarde tokenov od 10 v obtoku

https://www.coingecko.com/en/coins/klev...

Dumber je izjavil:

BNB je cisto ponorel ja. Jaz kar pridno dokupujem. Me pa Zanima do kod segne.

Senior Dev je izjavil:

Ethereum kot najboljši coin se je odločil da gre moon soon. Ni še prepozno za vložek in visoke donose.


Razmišljam da bi kar celoten corona UTD za samozaposlene porinil v ETH ali BNB :D


A nisi opazil da je senior trol?

In to zelo škodljivi trol v primeru ko novi uporabniki resno jemljejo njegovo nebulozanje..

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

a veste da je umrl eden najbolj vplivnih pripadnikov modre krvi? rest in peace. 99 let, na 9. dan v mescu, 99. dan v letu.

ce sestejemo celoten datum dobimo tudi stevilko 9
4.9. 2021 je 4+9+2+0+2+1=18=9
63 dni do rojstnega dne, kar je 6 plus 3 je 9
https://twitter.com/truthseek33/status/...

Zgodovina sprememb…

Dumber ::

gandolfino je izjavil:

Nov potencialen gem - KLV
- zelo varna denarnica kao utilizing the latest military-grade technology for encryption
- nic feejev ko opravljas prenose iz denarnice
- delujoči app z pol milijona prenosov v Google trgovini
- nov projekt zaenkrat še pod radarjem

Kar mi ni všeč:
- kak potencial ima lahko Wallet ko pa ima že npr.Binance svoj Trust Wallet in še na desetine drugih rešitev je na trgu?
(možno je tudi da bi se po omrežjih razširil 'glas' da je to najboljši wallet ki ga je nemogoče hackniti, in bi ga folk začel množično uporabljat)
- circulation supply da so samo 4 milijarde tokenov od 10 v obtoku

https://www.coingecko.com/en/coins/klev...

Dumber je izjavil:

BNB je cisto ponorel ja. Jaz kar pridno dokupujem. Me pa Zanima do kod segne.

Senior Dev je izjavil:

Ethereum kot najboljši coin se je odločil da gre moon soon. Ni še prepozno za vložek in visoke donose.


Razmišljam da bi kar celoten corona UTD za samozaposlene porinil v ETH ali BNB :D


A nisi opazil da je senior trol?

In to zelo škodljivi trol v primeru ko novi uporabniki resno jemljejo njegovo nebulozanje..



Vem da trola ja :) ti si pa tisti, ki je tukaj not omenil VRA med prvimi :) in se je obrestovao :) tako, da maš najmanj pir v dobrem :)

hdx ::

gandolfino je izjavil:

Dogaja se tihi flippening korak po korak ko bo BNB z drugega mesta vrgel ETH,
mase retail vlegateljev ne zanimajo visoki feeji-to se imenuje oderuštvo da je fee za transakcijo 50$ ali 100$..
C.Zhao med vrsticami že dlje časa 'napada' ETH in je že v enem twitu z igro besed konkretno namignil na zamenjavo na 2. mestu


Kdaj bo še drugič namignil? Da vemo, kdaj BNB prehiti bitcoin

kopriwa ::

SuperKripto je izjavil:


ce sestejemo celoten datum dobimo tudi stevilko 9
4.9. 2021 je 4+9+2+0+2+1=18=9

Matomatika at its best.

SuperKripto ::

kopriwa je izjavil:

SuperKripto je izjavil:


ce sestejemo celoten datum dobimo tudi stevilko 9
4.9. 2021 je 4+9+2+0+2+1=18=9

Matomatika at its best.

po numerologiji se 18 sesteje, 1 plus 8 je 9
««
476 / 1490
»»