» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
437 / 1490
»»

endelin ::

Slaba nedelja zaenkrat. So šli vsi gainsi iz sobote.

Lojzek007 ::

Ostali pa: zakaj ste z nule kr jezni na DeeJaya, ne vidm druzga razloga kot to da bi mu bli fous

Sirena ::

Dajte mi nekaj povedat, dečki: Kako se otresti strahu pred "buy the dip" - ko ne veš pravzaprav, kako daleč bo šel dip ...

Toliko sem se že zverzirala, da me tile rdeči stolpci ne vznemirjajo preveč - nekaj sem prodala in imam nekaj fiata, nekaj v dosti kul kovancih (itak da sem se alice že zdavnaj znebila), tako da vse (relativno) ok. In pri kovancu, ki ga imam in ki gre v dip, z veseljem kupim ali dokupim še kaj, ker nekako vem, da bo, dokler smo v bullu, šel nekako gor.

Ko pa gre cel market dol, sem pa bolj nesrečna: kako dol bo šel zares? Kdaj kupiti še kakšne dodatne zaloge? BO šlo 10%? 30% - ali morda 70% Ker v tem primeru se bom seveda zelo zaj..., če bom kupila pri 5% padcu. Saj vem, nihče mi ne more zares prerokovati, jaz sem samo jezna nase, vsakikrat znova, ko imamo povsod vse rdeče in bi lahko z enim nakupom naredila dejansko lep profit - pa se ustrašim in čakam, da spet postane vse zeleno ...:)

PrihajaNodi ::

Dokler je se nekaj kovancev v zelenem je ok. Ko gre vse minimalno minus 30% takrat je problem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

carovnik1900 ::

buy the dip ni pravi izraz. pravi denar je buy the panic :) in ni še panika, daleč od tega. če prebije 53k btc bo prva mini panika.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ampnet refilled. Next stop 40 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Tera usd na coinlistu 21% roi. Gtfo mas 100 jurjev pa lahko od tega zivis
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

klihk ::

Sem na probit.com in želim kovance prodati za $. Ne najdem možnosti, da na deposit vpišem deposit address (samo ponujena), ki pa ima balance 0. Kaj delam narobe?

gandolfino ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tera usd na coinlistu 21% roi. Gtfo mas 100 jurjev pa lahko od tega zivis


Naj kupim kupim Luno in stejkam na CL?
Kaj pa ko bo market crash in bo Luna -80% kaj bo pol z mojimi 100 jurji?

Zgodovina sprememb…

Trupl0 ::

ada kar pada... buy the "dip"?
If you are going through Hell, keep going !

Motion ::

$ONE lepo dela. Pomoje do poletja vsaj na $0.6

Dober dan ::

Js sm se danes zjutraj zbudiu in v paniki prodal nekaj zadev. In zdaj sem v še večji paniki, ker sem buybackal kot nek začetnik, seveda v minus, zdaj pa mi zadeva spet pada..... za popi*dit dan. Sem pretvoril zdaj v aave, upam da nisem zajebal preveč?

IL_DIAVOLO ::

klihk je izjavil:

Sem na probit.com in želim kovance prodati za $. Ne najdem možnosti, da na deposit vpišem deposit address (samo ponujena), ki pa ima balance 0. Kaj delam narobe?


Ne poznam menjalnice, ampak predvidevam da moras altcoin zamenjati za btc, eth ali kaj podobnega, kar potem lahko prodas za fiat.

Ali withdraw na glavno menjalnico, za kar rabis deposit adress. Ne vem, premalo si povedal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tommorrow ::

Motion je izjavil:

$ONE lepo dela. Pomoje do poletja vsaj na $0.6


To sem pa celo jaz že ne vem kdaj povedala, da bo šla najmanj x2 :).

gandolfino ::

Dober dan je izjavil:

Js sm se danes zjutraj zbudiu in v paniki prodal nekaj zadev. In zdaj sem v še večji paniki, ker sem buybackal kot nek začetnik, seveda v minus, zdaj pa mi zadeva spet pada..... za popi*dit dan. Sem pretvoril zdaj v aave, upam da nisem zajebal preveč?


Si še eden tistih ki: buy high, sell low?
Panično trejdanje je najslabše po lastnih izkušnjah..
Bullrun bo še trajal tak da naštimaj si piano relax playlisto na spotify in chill out:)

klihk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

klihk je izjavil:

Sem na probit.com in želim kovance prodati za $. Ne najdem možnosti, da na deposit vpišem deposit address (samo ponujena), ki pa ima balance 0. Kaj delam narobe?


Ne poznam menjalnice, ampak predvidevam da moras altcoin zamenjati za btc, eth ali kaj podobnega, kar potem lahko prodas za fiat.

Ali withdraw na glavno menjalnico, za kar rabis deposit adress. Ne vem, premalo si povedal.


Hvala, ampak če probam withdraw na glavno menjalnico mi vedno napiše insufficient balance. Imam pa kovance, ki trgujejo samo na tej menjalnici. Kako se ponavadi "poveže" denarnico in menjalnico oz. začne s trgovanjem na menjalnici?

vanilija ::

Res je, do 300k gremo ziher, mogoče celo do 500k. Sej od 300k do 500k je potem samo malo manj kot x2, kar je pa pri btcju itak hitro. Takole imam časovnico, konec aprila smo na 70k, konec junija na 80k, potem pa eksplozivna rast julija in avgusta do 170k na btc in potem še zaključek balona septembra pri 300k oziroma 500k. Pomoje je pametno sedaj poiskat še zadnje fiat kovance, ki jih imate in vse vržt 5x long na btc.

endelin ::

eno vprašanje.
ko trejdate coine.
a trejdate v tether ali trejdate direkt v eur/usd?
govorim za kak bitstamp, kraken ki ima "neposredni" fiat?

gandolfino ::

Na FB sledim ljudem ki jih poznam in njihovim brezveznim objavam ki me ne zanimajo.
Na Twitterju spremljam ljudi ki jih ne poznam in dobim vsebine ki me zanimajo.
Na Slo-techu pa spremljam (debato) ljudi ki jih ne poznam in dobim (večinoma) informacije ki me ne zanimajo.

Malo dramatiziram ampak približno tak je:))
Malo zajebancije ne škodi in tega je na slo-tech v izobilju

keba ::

Po mojem mnenju ni sedaj čas za paniko... sploh pa drug teden bo počasi kapljal ameriški denar notri v kripto in se pričakuje odboj. ne moremo pričakovati nenehne rasti, je popolnoma normalno da je kakšen padec in potem stagniranje in nabiranje zaleta za nadalnjo rast.

IL_DIAVOLO ::

klihk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

klihk je izjavil:

Sem na probit.com in želim kovance prodati za $. Ne najdem možnosti, da na deposit vpišem deposit address (samo ponujena), ki pa ima balance 0. Kaj delam narobe?


Ne poznam menjalnice, ampak predvidevam da moras altcoin zamenjati za btc, eth ali kaj podobnega, kar potem lahko prodas za fiat.

Ali withdraw na glavno menjalnico, za kar rabis deposit adress. Ne vem, premalo si povedal.


Hvala, ampak če probam withdraw na glavno menjalnico mi vedno napiše insufficient balance. Imam pa kovance, ki trgujejo samo na tej menjalnici. Kako se ponavadi "poveže" denarnico in menjalnico oz. začne s trgovanjem na menjalnici?


Ja, potem moras te kovance pretvorit v valuto, ki je tudi na glavni menjalnici. Pošiljanje etherja na tron trc20 networku je najceneje.

Convert>withdraw>deposit adress>double triple check da je pravi network in adress>pošlješ nekaj testnih coinov>done

Ce se je vmes denarnica, to pa bos sam najbolje vedel kaj in kako. Kaka denarnica?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

vanilija je izjavil:

Res je, do 300k gremo ziher, mogoče celo do 500k. Sej od 300k do 500k je potem samo malo manj kot x2, kar je pa pri btcju itak hitro. Takole imam časovnico, konec aprila smo na 70k, konec junija na 80k, potem pa eksplozivna rast julija in avgusta do 170k na btc in potem še zaključek balona septembra pri 300k oziroma 500k. Pomoje je pametno sedaj poiskat še zadnje fiat kovance, ki jih imate in vse vržt 5x long na btc.


No šalo na stran. Jaz pričakujem crash ki bo sledil parabolični rasti ko bo Btc naredil v 1 tednu navzgor izjemno parabolo npr. iz 65 na 95;
no takrat bom jaz prodajal

endelin ::

Je še komu beden občutek, da ko se zbudiš in preden ne pogledaš CMC ne veš ali imaš X eur ali X/2 eur.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

vanilija ::

Vazelin, naslednič pojdi raje spat z odprtimi 10x margin pozicijami. Boš videl kakšen je filing zjutraj, ko primeš telefon v roke in neveš a si bil likvidiran, ali si na istem, ali pa šel x2.

Američani so dobili svoj stimulus 17. marca, koliko časa bomo govorili, da bodo američani metali svoj stimulus notri in da bo zdaj zdaj pump? Da ne bo spet veliko kitajskih novih let, pa potem wall street bonusov, pa BAKKT in nevem kakšne fore vse.

carovnik1900 ::

Kaj pa to če so umetno napihnili ceno, da bi američani zmetali denar notri - zdaj bodo pa malo koregirali situacijo in pobrali njihov denar?

klihk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

klihk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

klihk je izjavil:

Sem na probit.com in želim kovance prodati za $. Ne najdem možnosti, da na deposit vpišem deposit address (samo ponujena), ki pa ima balance 0. Kaj delam narobe?


Ne poznam menjalnice, ampak predvidevam da moras altcoin zamenjati za btc, eth ali kaj podobnega, kar potem lahko prodas za fiat.

Ali withdraw na glavno menjalnico, za kar rabis deposit adress. Ne vem, premalo si povedal.


Hvala, ampak če probam withdraw na glavno menjalnico mi vedno napiše insufficient balance. Imam pa kovance, ki trgujejo samo na tej menjalnici. Kako se ponavadi "poveže" denarnico in menjalnico oz. začne s trgovanjem na menjalnici?


Ja, potem moras te kovance pretvorit v valuto, ki je tudi na glavni menjalnici. Pošiljanje etherja na tron trc20 networku je najceneje.

Convert>withdraw>deposit adress>double triple check da je pravi network in adress>pošlješ nekaj testnih coinov>done

Ce se je vmes denarnica, to pa bos sam najbolje vedel kaj in kako. Kaka denarnica?


Moja denarnica je Klever Wallet.

keba ::

vanilija je izjavil:

Vazelin, naslednič pojdi raje spat z odprtimi 10x margin pozicijami. Boš videl kakšen je filing zjutraj, ko primeš telefon v roke in neveš a si bil likvidiran, ali si na istem, ali pa šel x2.

Američani so dobili svoj stimulus 17. marca, koliko časa bomo govorili, da bodo američani metali svoj stimulus notri in da bo zdaj zdaj pump? Da ne bo spet veliko kitajskih novih let, pa potem wall street bonusov, pa BAKKT in nevem kakšne fore vse.



Se strinjam ja, samo niso vsem nakazali na isti dan, pa preden banke sprovedejo nakazila na menjalnice pa se ljudje odločijo kja bodo kupili pa vikend je bil vmes, bi se moralo poznati v prihajajočem tednu. In celo mislim v bliskovitem skoku rasti in nato hitrem padcu.. je pa popolnoma možno da se motim.

DeeJay ::

Lojzek007 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Lojzek007 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Dans ob 20:15 bo na pancakeswap listan $fridge. Platforma je thefridge.finance
So na podobno foro kot bscpad.


Kul stvar, a si bil na preasale-u? Bil v petek

Nop, dans zvedu. Probu bom na listingu. Zacnejo s 180/bnb


Tnx bro. A je že kakšna koda, s katero na pancakeswap lahko že dodaš coin?

Bom jaz tudi probu.


SC tokena je 0x145fad68704371b4ca62a44845b46d12f46137e8
Vso srečo... jo bomo rabli!
Vem samo, da več kot 2x-3x IDO ne grem več notr. Vseen se mi zdi, da nima potenciala delat tako visokega X kot BSCPAD.
Don't f with me.

Motion ::

Damm
mel naštiman sell order za ONE na 0.13. Zdaj pa je pobegnu :| FUUUUUUUUU¸

Osli bi bili dobri pri trejdanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Lojzek007 ::

Agree. IDOji niso več kar so bli



Video, ki prikaže kaj se je dogajalo z IDO-jem od BSCView in kako je bil folk pissed off.

Čeprav realno so valda pomoje še vedno bli v plusu verjetno. Upam.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

eno vprašanje.
ko trejdate coine.
a trejdate v tether ali trejdate direkt v eur/usd?
govorim za kak bitstamp, kraken ki ima "neposredni" fiat?


Pizda Vazelin 5 let si ze v kriptu...ce das v tether bos placal velike feeje. Das v algoran \ xtz pa posiljas
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

eno vprašanje.
ko trejdate coine.
a trejdate v tether ali trejdate direkt v eur/usd?
govorim za kak bitstamp, kraken ki ima "neposredni" fiat?


Pizda Vazelin 5 let si ze v kriptu...ce das v tether bos placal velike feeje. Das v algoran \ xtz pa posiljas

govorim za dnevno trejdanje. a date v EUR/USD in potem kupujete al date v tether in ptem kupujete coine.

PrihajaNodi ::

A ni odvisno od parov? Ce imas xtz usd/eur das tja ko je manj konverzij

Casper lab ima 168k registriranih. Dobr da sm ze neki cajta zrihtu vse formalnosti. Na voljo bo samo 400m od 10b kovancev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

V keri fazi greste v Casber lab? opcija 1, 2 ali 3?

PrihajaNodi ::

3, jasno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vanilija ::

Koliko bo ta balon še trajal? Misliš, da bo kdo kupoval useless casper tokene 2 leti v bearu?

PrihajaNodi ::

vanilija je izjavil:

Koliko bo ta balon še trajal? Misliš, da bo kdo kupoval useless casper tokene 2 leti v bearu?


Dokler bo korona.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

vanilija je izjavil:

Koliko bo ta balon še trajal? Misliš, da bo kdo kupoval useless casper tokene 2 leti v bearu?

Nikoli več ne bo kripto zime.:D

PersonaRuda ::

Lahko bi odprl novo temo, ampak tudi sem paše. Dobra zgodba Nigerijca od malih nog. Vredno ogleda teh 8 minut. :D

Hushpuppi: The Fake Nigerian Billionaire

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ni odvisno od parov? Ce imas xtz usd/eur das tja ko je manj konverzij

Casper lab ima 168k registriranih. Dobr da sm ze neki cajta zrihtu vse formalnosti. Na voljo bo samo 400m od 10b kovancev

Kdaj si se premislu? Se vse do vceraj si govoril, da v Casperja ne gres, da so sumljivi in podobno. Rekel si, da te zanima samo Mina, sedaj pa?

Motion ::

Zgleda kot da je $ONE prilezel do vrha kanala?
 ONE-BUSD

ONE-BUSD



Buz back mam naštiman na 0.135 apak bi znal it še kaj nižje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A ni odvisno od parov? Ce imas xtz usd/eur das tja ko je manj konverzij

Casper lab ima 168k registriranih. Dobr da sm ze neki cajta zrihtu vse formalnosti. Na voljo bo samo 400m od 10b kovancev

Kdaj si se premislu? Se vse do vceraj si govoril, da v Casperja ne gres, da so sumljivi in podobno. Rekel si, da te zanima samo Mina, sedaj pa?



Registriran sem bil že prej. Če je hype je hype. Sigurno bolj legit kot palačinke in borovnice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

uvodV?? ::

endelin je izjavil:

V keri fazi greste v Casber lab? opcija 1, 2 ali 3?

3

genesiss ::

1 in 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Motion ::

FUUUU
$ONE prav noče dipnt za buy back :O

še en primer ko moral hodlat :O:'(

Takoj ko kupim go zgrmelo dol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

endelin ::

Vazelin:: 30. jan 2018, 23:00
Predikcija:
testiranje weak hand do 5k usd BTC
odboj na 50k USD

vanilija ::

Dobro si tole predvidel, pa še čez celega medveda. Pohvale :D

Samo tole, odboj na 50k pomeni iz zgoraj ali od spodaj?

PrihajaNodi ::

Tezos block explorer je superioren proti ETH. Gasa skoraj ni...Nisem pa še algoranda stestiral.

Kako je sploh ETH lahko tako visoko, nimam pojma.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Superioren, ker nobenega ni gor :D

c3p0 ::

Če se kdo spomni te teme, ko smo ETH kupovali po $11, in žal prehitro prodali ta penzija potencial:

Debata o Ethereumu
««
437 / 1490
»»