» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
436 / 1490
»»

Senior Dev ::

Včeraj me kliče sorodnik in pravi da je našel ključ s 50 BTC. Pravi da je vložil nek drobiž takrat. Na firmi mu že pripravljajo odpoved in v ponedeljek bo imel poslovilnega.
Nauk zgodbe: "Nikoli ne veš kdaj najdeš USB ključek z nekaj deset Bitcoini in odideš v penzijo."
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto mesi ::

Ja nikoli ne ves, kdaj bo kretenski trol prisel v temo.

IL_DIAVOLO ::

Nauk zgodbe:

Nikoli ne zaupaj trollu, ki uporablja usb za kriptovalute :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mit3k ::

Hvala Senior Devu za vse objave, res se nasmejim. :))

IL_DIAVOLO ::

Ern 90% gor. Bo treba pocasi prodat pred krvavim ponedeljkom :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kiFni ::

Jaz sem čist blizu tistih 20btc v Age of rust...

lol... kdo je dumpnu xrp do 42 centov ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

neocodexx ::

Kaj je zdaj s casperlabs je nateg ali kaj? Kaj je tista tožba? Kolikor razumem je na dan prodaj kdor prej pride prej melje.

Lennzi ::

Tonis ali poweraah, kako kaže graf VET/USDT? 0,12c naslednji cilj ali 0.06c po nov zalet?

PersonaRuda ::

mit3k je izjavil:

Hvala Senior Devu za vse objave, res se nasmejim. :))

+1

8-)

klihk ::

Če hočeš kriptokovance na borzi zamenjati za $ ali vzameš ceno, ki to jo borza ponudi (vem, da vpišeš amount in klikneš sell)?

Prvič prodajam kriptokovance, ki sem jih pridobil z rudarjenjem.

Bizkit45 ::

svoje kocance pač ponudiš po ceni ki jih želiš prodati (ni potrebno tisto klikniti kar ti borza ponudi). Primer, če se cena giblje okrog 1000sats (vidiš pod sell/buy orders) potem daj nekje 1020 sats in čakaš da "pogoltne" :) če se pa mudi pa pač nižaj ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bizkit45 ()

Apofis ::

Kolk gre še dol?

DeeJay ::

fomator je izjavil:

DeeJay je izjavil:

fomator je izjavil:

Ej Deejay, kaj si misliš o Strainzih

A si še not?


Vse prodal pri 30c, razen gen0. Zdej se samo igram s tem kar mi proizvajajo. Nič ne vplačujem in nič ne izplačujem.
Pomojem je bl konc kokr zgleda, razen če ne bodo nardil kej z marketingom.
Profita sm mel okol 10BNB, kar je čist ok :)



Ko je padl z 0.5 na 0,25 sem namest da bi prodajal nabavlal še rastline. Zdej jih mam 5.

Počutm se k idiot. Nism skapiral, da se tok hitro odvija to. Ziher sem bil, da bo še en skok, zdej pa sam še poton. Sem vsaj 10 bnbjev v minusu. Verjetn več. Ne vem, a je bolš še vztrajat, al prodat vse na ceni 0,07

če jih zdej prodam, mogoče vsaj 5 bnbjev še vn dobim


Težko bit pameten zdej.
Delajo in razvijajo dalje kokr vidm, sam kako se bo pa dolgoročno na ceni poznal, bo samo marketing in hype povedal.
Zaenkrat je hype okol NTF še v razmahu. Če bodo dovolj hitri in so bo dost razširlo, celo zna kej spet zanihat na gor.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

gandolfino ::

Za nakup čisto novih kovancev ki so na Uniswapu(drage transakcije!) rajw uporabljam menjalnico Bilaxy.com, tu sem zadnji teden nabavil: Ersdl, Vsp(Vesper), Mod(Modefi) in Mint
link za nižje feeje:
https://bilaxy.com/user/register?intro=...

tonis ::

Lennzi je izjavil:

Tonis ali poweraah, kako kaže graf VET/USDT? 0,12c naslednji cilj ali 0.06c po nov zalet?


Ta kovanček je precej trejdabl..

Sem sicer prodal na vrhu 4h kanala, trenutno je čez..


precej odvisno kje bo ob enih ponoči, če bo nadaljeval gor, ima trendlinijo na dnevnem grafu na 0.11

Stock RSI sicer ni indikator, na katerega se kaj dosti zanašam, vseeno pa je VET na dnevnem grafu že precej dolgo pri vrhu, tako da s tega stališča ima potencial za bližajočo se korekcijo. (to pa ne pomeni da to takrat ne more it še višje.)
1-4h RSIji so visoki, ne pa kritično, med 70 in 75.

+še to, vikend je, fakeouti so tu.

Lojzek007 ::

lotar123 je izjavil:

Mal razlika tožba bivšega sodelavca zaradi imena ali pa tvoj link, kjer je čisto druga firma in skupinska tožba.


Tele tožbice so smešne, vsaka malo večja firma ima ongoing tožbe in primere ki jih sproti rešujejo odvetniške službe. Nam navadnim ljudem se pa ena tožba že zdi a big deal. To ni nič

Casper je eden večjih projektov, in tko kot tudi Flow in drugi uspešni se bo odvil na Coinlistu. Povpraševanje je ogromno, cena je zelo mikavna, prijavljeni smo, samo alokacija me skrbi.

A je bil kdo pri Flowu zraven, da bi vedu povedat kako so dodeljevali?

Sergio4 ::

Se še splača vstopit v bivši MATIC zdajšnji Polygon? Ali je ta vlak odpeljal?

Lennzi ::

tonis je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Tonis ali poweraah, kako kaže graf VET/USDT? 0,12c naslednji cilj ali 0.06c po nov zalet?


Ta kovanček je precej trejdabl..

Sem sicer prodal na vrhu 4h kanala, trenutno je čez..


precej odvisno kje bo ob enih ponoči, če bo nadaljeval gor, ima trendlinijo na dnevnem grafu na 0.11

Stock RSI sicer ni indikator, na katerega se kaj dosti zanašam, vseeno pa je VET na dnevnem grafu že precej dolgo pri vrhu, tako da s tega stališča ima potencial za bližajočo se korekcijo. (to pa ne pomeni da to takrat ne more it še višje.)
1-4h RSIji so visoki, ne pa kritično, med 70 in 75.

+še to, vikend je, fakeouti so tu.


Najlepša hvala.

Anney ::

Bloody monday is here.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

enemon ::

Anney je izjavil:

Bloody monday is here.


Pa res, BTC je dol za cel procent. :|

carovnik1900 ::

Gre se zato, da nismo imel niti ene prave korekcije. Korekcija 20-30% je potrebna za zdravo rast. Drugače bomo slej ko prej imeli -70%.

Mato989 ::

carovnik1900 je izjavil:

Gre se zato, da nismo imel niti ene prave korekcije. Korekcija 20-30% je potrebna za zdravo rast. Drugače bomo slej ko prej imeli -70%.


Razlozi to borznim traderjem ki ze od leta 1929 niso imeli prave korekcije
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uvodV?? ::

? Seveda so imeli. Več njih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uvodV?? ()

A_A ::

a bo kaka korekcija na kusami, gledal sem jo pri 100$ ampak kot ponavadi se ne odločim prav :) razmisljam da bi jo kupil tudi sedaj na 400$

IL_DIAVOLO ::

Kusama in dot sta pravi investiciji ob eksploziji polkadot blockchain-a. Drugace pa ja, počakaj na korekcijo.

Ce bos potrpežljiv, lahko naredis lep x5. Ethereum in early days.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

Dans ob 20:15 bo na pancakeswap listan $fridge. Platforma je thefridge.finance
So na podobno foro kot bscpad.
Don't f with me.

Motion ::

Se pravi sam tokn bo listan ne bo pa IDO?

Lojzek007 ::

DeeJay je izjavil:

Dans ob 20:15 bo na pancakeswap listan $fridge. Platforma je thefridge.finance
So na podobno foro kot bscpad.


Kul stvar, a si bil na preasale-u? Bil v petek

vanilija ::

Seveda vam deejay ni za to povedal v petek, ker bi bilo več konkurence in on bi težje prišel zraven. Sedaj, ko je pa to mimo, in mora nekdo pumpat tokene, ga pa rade volje tu promovira. Deejay je eden izmed bolj podlih osebkov tu notri. Pazite svoj denar, ker on vam ga bo rade volje vzel.

Teh platform za launchanje projektov je sedaj na bscju in ethju že pa res dobesedno na stotine. Ena platforma je bolj neumna kot druga, vse pa grejo na isto foro. Folk je videl, kako so lansirani projekti šli x10, x20, x50 itd in sedaj si želijo tudi oni biti del tega. Vsaka želi, da držiš za nekaj 1000€ njihovih tokenov in v zameno boš imel garantirano neko malo alokacijo, zato da boš v naslednjem neuporabnem projektu na platformi mogoče prišel do nekega večkratnika. Projekt, ki bo lansiran bo brezvezen, tako kot je 99% defi projektov. Nobenega ne zanima kaj počne, vse zanima le kolikokrat višja bo cena takoj ob launchu glede na to, koliko so oni kupili. Kar je cilj vseh teh platform potem je, da se te projekte hypea, zato da bo čimveč ovc ob launchu probalo kupit te tokene in nabit ceno gor. To je to, kar sedaj počne tudi deejay za tole.

Ne vem kako bo danes zvečer potekalo glede fridgea. Mogoče bo pa to token, ki bo vseeno šel x10 tudi po listingu, kaj vemo. Da se boste lažje odločli, v petek na presaleu je bila cena 200 fridge / BNB.

DeeJay ::

Lojzek007 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Dans ob 20:15 bo na pancakeswap listan $fridge. Platforma je thefridge.finance
So na podobno foro kot bscpad.


Kul stvar, a si bil na preasale-u? Bil v petek

Nop, dans zvedu. Probu bom na listingu. Zacnejo s 180/bnb
Don't f with me.

vanilija ::

Ziher si dans zvedu ja 8-)

DeeJay ::

Sej bom nehu objavlat stvari, ker ocitno sem podla oseba zarad tega. Dyor. Bye.
Don't f with me.

vanilija ::

Marsikoga boš nategnil, vseh pa ne boš. Poshillaj še kakšno stvar katero držiš. Mogoče kaj še iz drugega računa napiši. Pa še pohvali se kako si dober.

vicks ::

Mmaon..mnenje?? Kaj pravite...

Senior Dev ::

Vidva sta res dva nateguna. Manipulirata s slo-tech uporabniki da pobirata ven milijone. Vidim med oglasi da kupuješ zasebno letalo za 380 mio EUR. Seveda, če pa si nategun!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nategujte vsaj na twitterju, ne pa nategovati soforumase. To je skoraj nepisano pravilo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DeeJay ::

vanilija je izjavil:

Marsikoga boš nategnil, vseh pa ne boš. Poshillaj še kakšno stvar katero držiš. Mogoče kaj še iz drugega računa napiši. Pa še pohvali se kako si dober.

Zabavno mi je, ko so ljudje v taki zmoti. Sploh frišni na forumu.
Shillcoin: REVV, ker pride MotoGP NFT v prodajo.
Drugih računov nikoli nism mel in tudi nikoli ne bom imel. Lahko potrdi katerkoli admin zarad mene.
Sploh pa ne vem zakaj se zagovarjam enmu noobu.
Beri twitter in telegram, pa boš marsikej najdu. Včasih dovolj zgodaj, včasih prepozno, tko to je. Sploh pa DYOR, da ne boš v rug projekte dajal, ker jih mrgoli.
Vidim pa da si tak človek, da hitro okriviš vse ostale okoli sebe za svoje napake. Poglej se najprej v ogledalo in dobro premisli preden nekoga obtožuješ in blatiš po forumu.
Don't f with me.

Mato989 ::

Kupil nazaj cardano...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vanilija ::

:D:D

To že vemo, kateri 4je accji so zagotovo tvoji, najbrž se najde pa še kakšen. Ne se pozabit na koncu pohvalit iz drugih računov, kako dobre nasvete si dal!

tonis ::

BTC na trendliniji...


Naslednja na dnevnem (LOG) grafu je malo nad 54k.

Dotika tedenske linije ni bilo že od septembra. Prva je na 37k :) ..sam tok, v vednost, če bi se bullrun res odvijal do konca leta, kot nekateri pravite, potem je dotik prej ali slej kar verjeten.
Ampak treba je vedet tudi to, ta linija je vsak teden vsaj 2k višje.

IL_DIAVOLO ::

Ampnet v lepem dipu, chart je bullish.

V kratkem zna potegnit v ATH.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

KappaPride ::

Alo smetana kriptovlagateljev, institucije dampajo, kaj boste storili?

vanilija ::

Kar nekaj ljudi ima na radarju za bitcoin top Pi Cycle Top indicator.
https://www.lookintobitcoin.com/charts/...

Gledaš, kdaj se 2*MA350 prekriža MA111. Zgodovinsko gledano za oba vrhova 2013 in vrh 2017 se je to prekrižanje zgodilo +-3 od takratnega vrha za btc. Ni bilo nobenih fake positive prekrižanj do sedaj. Je pa to indikator, ki je bil ustvarjen po vseh teh balonih, tako da v praksi ni bil še nikoli sproban, sedaj bo dejansko prvič ko ga bomo lahko vidl, kako je točen.

Kar se sedaj dogaja, kot lahko vidte, sta ti črti zelo blizu. MA111 je na 37500, 2*MA350 pa na 38600. Tako da marsikdo morda glede na ta indikator pričakuje vrh in bo trejdal napram temu indikatorju. To ne pomeni, da je konec balona, če se črti prekrižata ali se ne prekrižata, ne vemo kaj se bo zgodilo. Je pa market psihologija množič. In če veliko ljudi misli, da prekrižanje pomeni konec, bodo prodali (oziroma že malo prej) in cena bo šla dol in potem se lahko ustvari tudi snowball efekt za navzdol.

Samo povem za tole, več informacij kot imaš, boljše odločitve lahko delaš.

KappaPride ::

Podajaš stare informacije, hvala!

vanilija ::

np 8-)

Prospekt ::

Vsi teli indikatorji so super ampak pomenijo bolj malo, če lahko cena skoči/pade na en muskov twit.
Dejstvo je, da kupovanje česarkoli, po enem letu divje rasti je športna stava tip nakupa.
Bolj safe je zdele kupčkati vsak mesec fiat in porint notri v naslednjem bear cilku.

Ampak ker nismo v cryptu, da bomo sejf, buy more, btc gre na 200K do konca leta, ziher!

tommorrow ::

KappaPride je izjavil:

Alo smetana kriptovlagateljev, institucije dampajo, kaj boste storili?


Med vikendom institucije dumpajo?

carovnik1900 ::

molim boga, da prebije 53. sam to bom rekel.

vanilija ::

Prospekt je izjavil:

Vsi teli indikatorji so super ampak pomenijo bolj malo, če lahko cena skoči/pade na en muskov twit.
Dejstvo je, da kupovanje česarkoli, po enem letu divje rasti je športna stava tip nakupa.
Bolj safe je zdele kupčkati vsak mesec fiat in porint notri v naslednjem bear cilku.

Ampak ker nismo v cryptu, da bomo sejf, buy more, btc gre na 200K do konca leta, ziher!


Itak, vsi indikatorji so napačni, sploh v kriptu. Ti pa pomagajo, da delaš (upajmo) boljše odločitve.

Sam sem dal 1/5 portofolijo dodatno v stablecoine pa stejkat. 1/3 na BSC Autofarm, 2/3 na FTX za trenutno 30% APY.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Lojzek007 ::

DeeJay je izjavil:

Lojzek007 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Dans ob 20:15 bo na pancakeswap listan $fridge. Platforma je thefridge.finance
So na podobno foro kot bscpad.


Kul stvar, a si bil na preasale-u? Bil v petek

Nop, dans zvedu. Probu bom na listingu. Zacnejo s 180/bnb


Tnx bro. A je že kakšna koda, s katero na pancakeswap lahko že dodaš coin?

Bom jaz tudi probu.
««
436 / 1490
»»