» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
392 / 1490
»»

vanilija ::

Resno no, ne se hecat iz teh stvari. Kripto čim se oddaljiš stran od top 20 kovancev, je gemblanje. Pa tudi prvih 20 kovancev ima ogromno volatilnost in imaš lahko en dan novega BMWeja, drugi dan pa samo še starega Cliota.

Ne se zajebavat. Potem pa na kredit it v uniswap shitkojne??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Mato989 ::

vanilija je izjavil:

Resno no, ne se hecat iz teh stvari. Kripto čim se oddaljiš stran od top 20 kovancev, je gemblanje. Pa tudi prvih 20 kovancev ima ogromno volatilnost in imaš lahko en dan novega BMWeja, drugi dan pa samo še starega Cliota.

Ne se zajebavat. Potem pa na kredit it v uniswap shitkojne??


O glej novi strokovnjaki ki par mesecev gledajo crypto pomagajo!!

Wooohooo rešeni smo :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

Prosim brez panike. Trenutno gre vse po istem planu bullruna kot je to že bilo leta 2013 in 2017. Odspodaj si še enkrat preberite kdaj približno prebijamo 80k in kdaj 100k. Lahko se zgodi, da bo kaj prej ali pa malo pozneje, ne bo pa to že ta mesec ali aprila, maja. To bi bilo prehitro napram prejšnjima bullrunoma.

Še enkrat, vse gre po planih prejšnjih dveh bullrunov in če bo približno isto vse bomo decembra 2021 z BTC na 300k.

PersonaRuda je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namesto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ko bosta PrihajaNodi in Vazelin (endelin) pisala od aprila do septembra, da smo dosegli že ATH in da mi na 100k z BTC ne gremo in da ga nikoli ne bomo prebili. No to se bo komaj oktobra zgodilo, potem pa sledijo spet novi trolli teh dveh pacientov, katera sta tu, da uničujeta to temo.

Aston_11 ::

endelin je izjavil:

Pozabljate, da btcjev nikoli ne bo več kot kakih 15mio v obtoku (ostalo je izgubljeno in Satoshi wallet). Poglejte koliko milijonarjev je na svetu. Čakte da rata prestiž, da imaš vsaj 1btc. Podobno kot da voziš Bugatti ali hodiš v Dominikansko high luxury varianto za par mesecev.

Razmišljaš kot amerikanci, ki jim market kap pomeni, da je toliko denarja na trgu.

IL_DIAVOLO ::

Ce bo btc konec tega bulla 80k, bo to veliko glede na primat altcoinov.

Tisti ki govori o 300k, je ali troll ali se preveč zanasa na zgodovino.

Rast btc-ja bo vsak bull bolj zmerna, bull pa bo vedno daljsi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce bo btc konec tega bulla 80k, bo to veliko glede na primat altcoinov.

Tisti ki govori o 300k, je ali troll ali se preveč zanasa na zgodovino.

Rast btc-ja bo vsak bull bolj zmerna, bull pa bo vedno daljsi.


Torej bo zadnji bull neverending :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Še enkrat, vse gre po planih prejšnjih dveh bullrunov in če bo približno isto vse bomo decembra 2021 z BTC na 300k.

Mi daš priložnost, da šortam tole tvojo napoved?

kow ::

Zanimivo, da je bil potreben bull, da je "unicil" bitcoin cash in bitcoin SV, ki sta na ATL.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Zanimivo, da je bil potreben bull, da je "unicil" bitcoin cash in bitcoin SV, ki sta na ATL.


xtz tud
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

PersonaRuda je izjavil:

Prosim brez panike. Trenutno gre vse po istem planu bullruna kot je to že bilo leta 2013 in 2017. Odspodaj si še enkrat preberite kdaj približno prebijamo 80k in kdaj 100k. Lahko se zgodi, da bo kaj prej ali pa malo pozneje, ne bo pa to že ta mesec ali aprila, maja. To bi bilo prehitro napram prejšnjima bullrunoma.

Še enkrat, vse gre po planih prejšnjih dveh bullrunov in če bo približno isto vse bomo decembra 2021 z BTC na 300k.

PersonaRuda je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namesto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ko bosta PrihajaNodi in Vazelin (endelin) pisala od aprila do septembra, da smo dosegli že ATH in da mi na 100k z BTC ne gremo in da ga nikoli ne bomo prebili. No to se bo komaj oktobra zgodilo, potem pa sledijo spet novi trolli teh dveh pacientov, katera sta tu, da uničujeta to temo.


Z vsem spoštovanjem, ampak ko govoriš, da gre vse po planu dobim občutek, da ne bo šlo po planu!
Ne vem no, kar en kup nekih spremenljivk lahko vpliva na ta izračun, ki lahko na koncu pomeni 300k ali pa 30k. :|

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

Še enkrat, vse gre po planih prejšnjih dveh bullrunov in če bo približno isto vse bomo decembra 2021 z BTC na 300k.

Mi daš priložnost, da šortam tole tvojo napoved?

Nikjer ne trdim, da bo to držalo kar sem zapisal. Je samo moje mnenje za katerega upam, da se bo zgodilo.

XRPNERD je izjavil:


Z vsem spoštovanjem, ampak ko govoriš, da gre vse po planu dobim občutek, da ne bo šlo po planu!
Ne vem no, kar en kup nekih spremenljivk lahko vpliva na ta izračun, ki lahko na koncu pomeni 300k ali pa 30k. :|

Še enkrat: to je moje mnenje in upam, da bo tudi tokrat ponovitev podobna kot v prejšnjih dveh bullih. Je pa vse enkrat prvič. Se strinjam. In enkrat lahko gre tudi drugače ali pa na nulo.

Se pa jaz zdaj niti malo ne obremenjujem, če bomo naslednje 3 mesece skakali z BTC med 46k in 64k. Ker je podobno bilo tudi v preteklih dveh bullih, preračunano na takratne vrednosti. Plus, da je marec vedno najslabši mesec za BTC. Vse gre torej po planih iz preteklih dveh bullov. Trenutno.

perci ::

Nikjer ne trdim, da bo to držalo kar sem zapisal. Je samo moje mnenje za katerega upam, da se bo zgodilo.

Predlagam, da prebereš svoje poste za nazaj - ko si napovedal 300k, si bil kar suveren - še malo pa bi obljubil, da boš pojedel organ, če se ne zgodi...

Recimo, če verjameš v svoje napovedi, se lahko zmeniva takole:

Za vsak evro nad 300k v 2021 ti dam evro. Ti pa meni evro za vsak evro pod 300k?

Torej, če pride na 310k, ti dam 10 jurjev, če bo 290k pa obratno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PowaAaaaH ::

Na hitro kaj se lahko zgodi zelo kmalu (že jutri)?.. BTC dominanca se bliža supportu, ČE support break-a bomo vidl masivn alt season v tem tednu.

Danes se lahko zgodi "manjši" pullback z marketom in če bo šlo vse po planu imamo jutri potencialne entry-je za ALTe.

Se pravi trenutno najbolj spremljam dominanco ter Alte, ki bi bili pripravljeni za "explosion".

perci ::

Volumen na BTC je precej manjši kot pri prejšnji korekciji, misliš, da je možno, da se vse skupi ohlaja?

profesjonalc ::

perci je izjavil:

Nikjer ne trdim, da bo to držalo kar sem zapisal. Je samo moje mnenje za katerega upam, da se bo zgodilo.

Predlagam, da prebereš svoje poste za nazaj - ko si napovedal 300k, si bil kar suveren - še malo pa bi obljubil, da boš pojedel organ, če se ne zgodi...

Recimo, če verjameš v svoje napovedi, se lahko zmeniva takole:

Za vsak evro nad 300k v 2021 ti dam evro. Ti pa meni evro za vsak evro pod 300k?

Torej, če pride na 310k, ti dam 10 jurjev, če bo 290k pa obratno?


Se ne strinjam z napovedjo Kamikaze ampak ta stava makes no sense for him.:)) On predvideva, da bo prišlo do 300k, torej bo v njegovem najboljšem primeru na 0 :D

PowaAaaaH ::

perci je izjavil:

Volumen na BTC je precej manjši kot pri prejšnji korekciji, misliš, da je možno, da se vse skupi ohlaja?


Osebno raje vidim pri konsolidaciji majhen volume in držanje neke cene, ki je pomembna (v tem primeru 47k+ range).. Te bull runi po mojem mnenju rabijo na vsake toliko časa malo ohladitve in "počitek". Sam si predstavljam kot, da pretečeš nek 30km maraton in seveda potrebuješ nek počitek, da si potem pripravljen na nov tek. Dokler drži te pomembne cene mislim, da ni panike (lahko se seveda motim).

Glede na razne grafe in analize imamo pa v trenutnem run-u veliko več hodlerjev kot v preteklih letih. Tako, da vsaj jaz osebno za letos še ne vidim nobenega rdečega alarma.

mile ::

Perci je salty AF odkar je prodal, itak bomo sli se visje, vprasanje je samo kdaj :)

Mato989 ::

mile je izjavil:

Perci je salty AF odkar je prodal, itak bomo sli se visje, vprasanje je samo kdaj :)


Se strinjam, samo mene bolj zanima ali bomo, preden gremo višje, šli tudi nižje =) Tu je catch...

Jaz seveda verjamem, da bo 1. decembra 2021 market cap višje kot danes, samo mene zanima če bo zmes tudi 20% nižje recimo oz. bolje rečeno ali bo od teh cen šel nižje namesto višje, in trenutno je vse zelo trhlo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

Nikjer ne trdim, da bo to držalo kar sem zapisal. Je samo moje mnenje za katerega upam, da se bo zgodilo.

Predlagam, da prebereš svoje poste za nazaj - ko si napovedal 300k, si bil kar suveren - še malo pa bi obljubil, da boš pojedel organ, če se ne zgodi...

Recimo, če verjameš v svoje napovedi, se lahko zmeniva takole:

Za vsak evro nad 300k v 2021 ti dam evro. Ti pa meni evro za vsak evro pod 300k?

Torej, če pride na 310k, ti dam 10 jurjev, če bo 290k pa obratno?

Ne. Ne sprejmem stave.

Vse, kar sem pisal kadarkoli je bilo izključno moje mnenje in še napisal sem, da na podlagi preteklih dogodkov. Očitno pa ne znam pisati. To pa drži. Bom od zdaj naprej v vsakem komentarju najprej napisal:

Vse odspodaj napisano je le moje mnenje:

profesjonalc je izjavil:


Se ne strinjam z napovedjo Kamikaze ampak ta stava makes no sense for him.:)) On predvideva, da bo prišlo do 300k, torej bo v njegovem najboljšem primeru na 0 :D


Vse odspodaj napisano je le moje mnenje:

Sem že napisal, da ciljam, da bo vrh BTC med 340k in 380k. Spet na podlagi preteklih dogodkov preračunano.

ViperR ::

Tvoj net worth je v obeh primerih 2mil.

In ker je 2mil 'podarjen' ga moraš pol zagonit? Sej zato pa večina ljudi, ki zadanejo na loteriji oz. profesionalnih športnikov propade.

perci ::

mile je izjavil:

Perci je salty AF odkar je prodal, itak bomo sli se visje, vprasanje je samo kdaj :)

Ne vem od kje ti, da sem salty, trenutno smo v fazi korekcije, tako da lahko kadarkoli BP vstopim.

Sicer se strinjam, da bo šel btc višje, vendar to vprašanje časa, ki ga omenjaš, je ključno. Če bo vmes minilo pet let, ti boš pa potreboval denar in bos zaradi tega prodal nizko... Potem so take predikcije škodljive.

Zato se mi zdi bolj odgovorno D o tistih, ki vztopajo na krilih foma, da jih opozorim tudi na drugo možnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kow ::

perci je izjavil:


Ne vem od kje ti, da sem salty, trenutno smo v fazi korekcije, tako da lahko kadarkoli BP vstopim.


Ce citiram Petra Lyncha: korekcija je samo evfemizem, za nenadno izgubo precejsnje kolicine denarja. (malo za salo).

mile ::

perci je izjavil:

mile je izjavil:

Perci je salty AF odkar je prodal, itak bomo sli se visje, vprasanje je samo kdaj :)

Ne vem od kje ti, da sem salty, trenutno smo v fazi korekcije, tako da lahko kadarkoli BP vstopim.

Sicer se strinjam, da bo šel btc višje, vendar to vprašanje časa, ki ga omenjaš, je ključno. Če bo vmes minilo pet let, ti boš pa potreboval denar in bos zaradi tega prodal nizko... Potem so take predikcije škodljive.

Zato se mi zdi bolj odgovorno D o tistih, ki vztopajo na krilih foma, da jih opozorim tudi na drugo možnost.


Prodal si v zacetku januarja in takrat sta bila z Nodijem precej pametna, ce se pravilno spomnim..da kupis samo se pri 15K, da zdaj rabis dnar za flet..no pol smo sli pa skoraj na 60K in smo parkrat slisali, da to ni to, ker ni volumna.

Vstopat v tem trenutku z denarjem, "ki ga potrebujes", pa sigurno ni optimalno, ja

vanilija ::

@Sirena, super napisano!

In mato, ne, vrednost denarja je relativna. Mnoge raziskave so bile narejene na to temo. Vsak evro, ki ga imaš več, ti je vreden manj, kot tvoj prvi evro. Denar, ki ga izgubiš, te boli veliko bolj, kot ti veselja prinese isti denar, ki si ga dobil. Z drugimi besedami, če mi nekdo podari tisočaka, bom vesel. Če danes izgubim tisočaka, me bo to bolelo veliko bolj kot mi je veselja prinesel tisti dobljeni tisočak.

Pa še en realen primer:
Si v trgovskem središču in kupujše nov ovitek za telefon. V trenutni trgovini stane 15€, nakar te kliče kolega, da v trgovini na drugem koncu, 15 minut stran je isti ovitek samo 1€. Logična odločitev, porabiš 15 minut in greš po 14€ cenejšo varianto.

Si v trgovskem središču, kupuješ novega Iphonea za 850€. Kliče te kolega in ti reče, da je na drugem koncu, 15 minut stran, isti telefon na voljo za 836€. Ti si rečeš, eh, koga briga in kupiš telefon tu.

Mato989 ::

vanilija je izjavil:

@Sirena, super napisano!

In mato, ne, vrednost denarja je relativna. Mnoge raziskave so bile narejene na to temo. Vsak evro, ki ga imaš več, ti je vreden manj, kot tvoj prvi evro. Denar, ki ga izgubiš, te boli veliko bolj, kot ti veselja prinese isti denar, ki si ga dobil. Z drugimi besedami, če mi nekdo podari tisočaka, bom vesel. Če danes izgubim tisočaka, me bo to bolelo veliko bolj kot mi je veselja prinesel tisti dobljeni tisočak.

Pa še en realen primer:
Si v trgovskem središču in kupujše nov ovitek za telefon. V trenutni trgovini stane 15EUR, nakar te kliče kolega, da v trgovini na drugem koncu, 15 minut stran je isti ovitek samo 1EUR. Logična odločitev, porabiš 15 minut in greš po 14EUR cenejšo varianto.

Si v trgovskem središču, kupuješ novega Iphonea za 850EUR. Kliče te kolega in ti reče, da je na drugem koncu, 15 minut stran, isti telefon na voljo za 836EUR. Ti si rečeš, eh, koga briga in kupiš telefon tu.


Ne, vrednost 500EUR je 500EUR... razlika je samo kako težko oz. koliko časa za zaslužit teh 500EUR posameznik porabi... ti mešaš vrednost s subjektivno oceno čas/denar...

500EUR je 500EUR pa najsi bo na menjalnici v denarnici ali na TRR...

Mene in vsakega NORMALNEGA 500EUR boli enako, pa najsi jih zgubim iz denarnice ali pa na menjalnici, če pa ti rada izgubljaš denar pa ti dam naslov kam ga pošlji onega kit it je po tvoje "manj vreden" meni je vsak 500EUR enak ;)

Pa še en realen primer:
Si v trgovskem središču in kupujše nov ovitek za telefon. V trenutni trgovini stane 15€, nakar te kliče kolega, da v trgovini na drugem koncu, 15 minut stran je isti ovitek samo 1€. Logična odločitev, porabiš 15 minut in greš po 14€ cenejšo varianto.

Si v trgovskem središču, kupuješ novega Iphonea za 850€. Kliče te kolega in ti reče, da je na drugem koncu, 15 minut stran, isti telefon na voljo za 836€. Ti si rečeš, eh, koga briga in kupiš telefon tu.


Kot sem napisal, to nima nobene povezave s tem da je 15€ = 15€
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Qcube ::

Torej samo kamikaza, endelin in jaz računamo da gre na 300k. Bullish. Večina torej računa da ne bo, ampak običajno se zgodi ravno obratno kot misli večina.

Mato989 ::

Qcube je izjavil:

Torej samo kamikaza, endelin in jaz računamo da gre na 300k. Bullish. Večina torej računa da ne bo, ampak običajno se zgodi ravno obratno kot misli večina.


Če bi blo to res, bi bil BTC že trilijardo, ker verjetno nihče ne računa da bo trilijardo kajne? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

Do konca tega cikla verjetno ne.

Mato989 ::

Qcube je izjavil:

Do konca tega cikla verjetno ne.


Ja ampak tvoja logika je, da manj jih verjame prej bo, glede na to da nihče ne verjame v trilijardo, kar trije pa v 300k, pomeni da bo trilijarda prej kot 300k =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Motion ::

Qcube je izjavil:

Torej samo kamikaza, endelin in jaz računamo da gre na 300k. Bullish. Večina torej računa da ne bo, ampak običajno se zgodi ravno obratno kot misli večina.

Jst računam sam da bo šel gor, ne pa do kje in kdaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

perci ::

mile je izjavil:

perci je izjavil:

mile je izjavil:

Perci je salty AF odkar je prodal, itak bomo sli se visje, vprasanje je samo kdaj :)

Ne vem od kje ti, da sem salty, trenutno smo v fazi korekcije, tako da lahko kadarkoli BP vstopim.

Sicer se strinjam, da bo šel btc višje, vendar to vprašanje časa, ki ga omenjaš, je ključno. Če bo vmes minilo pet let, ti boš pa potreboval denar in bos zaradi tega prodal nizko... Potem so take predikcije škodljive.

Zato se mi zdi bolj odgovorno D o tistih, ki vztopajo na krilih foma, da jih opozorim tudi na drugo možnost.


Prodal si v zacetku januarja in takrat sta bila z Nodijem precej pametna, ce se pravilno spomnim..da kupis samo se pri 15K, da zdaj rabis dnar za flet..no pol smo sli pa skoraj na 60K in smo parkrat slisali, da to ni to, ker ni volumna.

Vstopat v tem trenutku z denarjem, "ki ga potrebujes", pa sigurno ni optimalno, ja

Prodal sem, ko je bilo na 40k, danes je pa na 50k. Ni neka drama, če bi ocenil, da je smiselno vstopit. Sploh, ker pravite, da gre na 300k.

Da me daješ v isto kategorijo z Nodijem pa vzame kot žalitev.

Se tudi ne spomnim, da sem bil kje pameten. Kar se pa volumna tiče pa je dejstvo, da je eden izmed najpomembnejši kazalnikov, ki potrjujejo spremembo trenda. Če tega še nisi dojel, ti želim veliko sreče s trejdanjem v prihodnosti, ker jo boš potreboval.¸

Mimogrede, 29 januarja je bil volumen visok, prav tako še ena potrditev 8. februarja in trend je bil spremenjen. Volumen je bil visok tudi ¸21. februarja in spet je sledila sprememba trenda. Razumem, da ne razumeš ampak potem raje ne pametuj.

In ja, rekel sem da kupujem na 15k (torej v naslednjem bearu) - kje vidiš problem s tem? Če ne bi šlo tja, pač ne bi kupoval.

Mato989 ::

Od kje zdaj to tako raste no... WTF

jaz pa v FIATu :(
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Matejjjjj ::

če bi šla stvar na 300k, bi najbrž postala regulirana? oz je že, samo ni udejanjeno.

Aston_11 ::

Nodi, Xtz ti rase...

tonis ::

Qcube je izjavil:

Torej samo kamikaza, endelin in jaz računamo da gre na 300k. Bullish. Večina torej računa da ne bo, ampak običajno se zgodi ravno obratno kot misli večina.


Mislim da večina tu zgolj razmišlja racionalno, ker vemo kaj je bilo 2018 ko se je sanjalo take visoke cifre.

mile ::

perci je izjavil:

Razumem, da ne razumeš ampak potem raje ne pametuj


Ne trejdam, tako da me ta nihanja in tvoj volume ne ganejo, drzim pozicije iz zacetka 2019. Se pa spuščaš v nivoju komunikacije, glede na to, da si admin.
Pa poglej svoje poste za nazaj, ce nisi pobrisal, kako si bil vzhičen nad prodajo,pa je kmalu zraslo se na +20K

endelin ::

Lol xtz
Prej cincanje 3.7 - 3.95 cel teden.
Sedaj pa pol eura na hitro;((

perci ::

mile je izjavil:

perci je izjavil:

Razumem, da ne razumeš ampak potem raje ne pametuj


Ne trejdam, tako da me ta nihanja in tvoj volume ne ganejo, drzim pozicije iz zacetka 2019. Se pa spuščaš v nivoju komunikacije, glede na to, da si admin.
Pa poglej svoje poste za nazaj, ce nisi pobrisal, kako si bil vzhičen nad prodajo,pa je kmalu zraslo se na +20K

Od kje ti to, da sem bil vzhičen nad prodajo? Povedal sem razloge, zakaj sem prodal, kljub temu, da sem srednjeročno špekuliral, da gre višje. Vendar je bilo zame že preveč denarja v igri, zato se nisem želel igrati. Ker hočeš nočeš, tole kar počnemo, je igra.

tonis ::

fyi - xtz na vrhu kanala.

XRPNERD ::

Mato989 je izjavil:

Od kje zdaj to tako raste no... WTF

jaz pa v FIATu :(


E. Musk bere tvoje komentarje in je reku, da bo zjebal tvojo namero. No dip for you! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Anney ::

Vidim, da se dosti kregate o donosu, mogoče bi katerega zanimalo tole, že pri nakupu si 78% naredil. Za probat je, ane, dobra igra? Sploh za tiste s fiatom, je pa seveda druga scena. Prifitabilna menda. :))

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

perci ::

mile, tole sem recimo napisal ob svoji prodaji:

dvomim, da je konec bulla, bi pa znalo biti malo zime in zatišja kak mesec...


Jst sem pobral šila in kopita - vsaj 10 krat na dan pobuljim v telefon in to ni OK.

Se vidimo v naslednji vojni.

Če bo BTC kdaj 15k usd, kupim nazaj :D.


Zakaj, če bom kupoval, bo moral biti orng dip, sicer pa se ostali zabavajte :).


Ja, vse bolj se mi zdi, da sva se napačno odločila...ampak enkrat se je treba posloviti :)

Tudi z moje strani srečno vsem in ne bit preveč pohlepni, ker se ne obnese.



Ne vem, če se to name nanaša, jst nikoli niti pod razno nisem predlagal shortanja.

Jst pojma nimam kaj bo, včeraj se mi je zdelo, da bo šlo dol, zato sem prodal, pa tudi zato, ker bi slabo spal danes.


Aja, jst sem prodal tudi zato, ker bom v kratkem moral skeširat 4S novogradnjo v LJ in mi kaksnih 100k manjka. Tko da bo zdej to 70k :) ki si jih bo moral sposodit.

Pa še nekaj je....če maš family, je to odgovornost tudi do njih. Če bi se šlo samo zame, bi se brez težav prepustil rollercoasterju.


Torej, kje si ti videl pametovanje, mi je uganka.

mile ::

Sem na hitro preletel tvoje stare objave, priznam da sem pretiraval, se ti opravicujem..no pol je sam Nodi pretiraval :)

perci ::

Nodi pretirava že 4 leta...se navadiš živet z njim, tako kot npr. s herpesom

Red_Mamba ::

kdaj bomo pa 10 3ljonov dosegli?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Lojzek007 ::

Strainz 0,45

enemon ::

Tezos ga pa pumpa. Seveda po tem, ko sem prodal ;((

ajfon ::

Wau 10% gains na tezos, brezveze

Sem omenjal COTI da kupte ko je bil še 0.15$

oracle ::

tonis je izjavil:

Qcube je izjavil:

Torej samo kamikaza, endelin in jaz računamo da gre na 300k. Bullish. Večina torej računa da ne bo, ampak običajno se zgodi ravno obratno kot misli večina.


Mislim da večina tu zgolj razmišlja racionalno, ker vemo kaj je bilo 2018 ko se je sanjalo take visoke cifre.

Racionalno? :))

Nobeno trejdanje s shitcoini, bananami in NFTji ni racionalno. In nihče ni leta 2018 sanjal o 300k. Sanjalo se je o 10k, ki smo jih dosegli in presegli x2.

Jaz pričakujem v roku 5 let ceno 1 mio, tako da mi je vseeno, ali bo vmesni vrh pri 100k ali 300k, magari če je pri 50k. Če hočemo biti racionalni se izognimo dolgoročni napovedi in lahko rečemo, da je letos v igri vsaj 100k.

Red_Mamba je izjavil:

kdaj bomo pa 10 3ljonov dosegli?

Čez 100 let (trilijon je 10^18)

A si mel kake opravke z davčno od tvojega obilnega withdrawa izpred nekaj let?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

sloxl8 ::

Belt.fi na palačinki? Jutri?
««
392 / 1490
»»