» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
361 / 1453
»»

Senior Dev ::

gandolfino je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ta bik se bo dolgo trajal. Calma.


Podivjanega bika je SEC ujel za rogove in zdaj je na poti v klavnico

:D:)):D:)):D:))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tommorrow ::

Najbolje bi bilo, da bi vsi jamrači prodali in se pobrali. Spomnin se vrača, zakaj 2018 ni bilo več za brat te teme. V čem je problem, so zakockali več, kot so si lahko privoščili izgubit?

PrihajaNodi ::

tommorrow je izjavil:

Najbolje bi bilo, da bi vsi jamrači prodali in se pobrali. Spomnin se vrača, zakaj 2018 ni bilo več za brat te teme. V čem je problem, so zakockali več, kot so si lahko privoščili izgubit?


Ne, sam skoz je padal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

počakajmo na ponedeljek in vidimo kaj bo :)

IL_DIAVOLO ::

Pac traderji, ki ne znajo kupit dipa in hodlat tudi ko se bull konca.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pac traderji, ki ne znajo kupit dipa in hodlat tudi ko se bull konca.


Odvisno. Če so hodlerji kupili med 47 in 48k samo pušijo:))
Če pa sam nebi prodal bi imel globok, globok minus. No ne minus, izgube.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

tommorrow je izjavil:

Najbolje bi bilo, da bi vsi jamrači prodali in se pobrali. Spomnin se vrača, zakaj 2018 ni bilo več za brat te teme. V čem je problem, so zakockali več, kot so si lahko privoščili izgubit?

Če Teslo v kratkem ne tvitne kaj pametnega bo tale index šel samo še dol:
https://alternative.me/crypto/fear-and-...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Ajki ::

gandolfino je izjavil:

Podivjanega bika je SEC ujel za rogove in zdaj je na poti v klavnico


Ja Tether se je usral in zdej ne upa več tiskati toliko USDTjev po grafih se lepo vidi kako se začnejo padci, ko se ne ustvarjajo novi USDTji

Letos so jih tiskali po 200m na dan ...
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Sirena ::

Nedelja je, zunaj je sonce, čas za sprehod v naravi.

Jaz sem včeraj - zahvaljujoč Tonisu in še nekaterim, ki tule malo bolj podrobno spremljate dogajanje, pa tudi ženski intuiciji;) - nekaj prodala, nekaj pustila, nekaj ribic se mi je ponoči že ujelo in se zdaj malo debelijo, nekaj imam pa še prihranjeno za prihodnje dni, ko pravite, da bo šlo še dol. In svet se vrti naprej ...

kamiKaZaA ::

Kot kaže je to zelo podobna koreckija kot se je zgodila januarja 2017. Razlika je v dnevih (+/- 1 dan) in pa v procentih v minus. Smo pa dosegli, da v 1. delu je šlo dol, pa rahli popravek in v 2. delu še malo bolj dol od 1. dela. To se je tudi leta 2017 zgodilo pri tisti veliki korekciji. Sam nisem verjel v ponovitev, ker je tukaj BTC krepko zrastel proti takratnemu iz januarja 2017 in ker ni bil tako visoko BTC, smo šli takrat pod ATH.

Še enkrat: sem HOLDer in me takšni padci na dnevni/tedenski/mesečni ravni ne ganejo. Kot pomoč vam dnevni trgovalcem, pa dobronamerni nasvet, da si malo pogledate zgodovino bull runa od januar 2017 do decembra 2017 in to preslikate na današnji čas, ker vam zna biti v pomoč. Sploh večje korekcije, katere se ponavadi 1:približno ponovijo (sicer ne čisto točno na dan natančno). Se pa dokaj podobno vse skupaj odvija.

Še malo domače naloge sem naredil, da vas slučajno drek Nodi in paničar Vazo ne prestrašita, ko zelo dolgo čas ne bomo prebili 100k in bosta pisala, da je bulla konec in smo že dosegli ATH ;((.

Če bo šlo vse približno tako kot je šlo v bull runu leta 2017 smo 5x prejšnjega ATH prebili komaj v 1. delu oktobra 2017. 4x prejšnjega ATH pa v 1. delu avgusta 2017.

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)



kamiKaZaA je izjavil:

To kar bom sedaj napisal, sam ne verjamem, da se bo zgodilo (spet skoraj isto ponovilo kot leta 2017 ob podobnem času). Naj pa bo to kot zanimivost tukaj, da vidimo, če se slučajno ponovi.

Najprej - dno sem zgrešil za en dan, ker sem primerjal veliko korekcijo iz leta 2017 (1. polovica januarja). Torej vrh je bil 4. januarja ($1.096) in 3 dni pozneje dno (7. januar) $889. Sledi 3 dni plesanja bolj ali manj na mestu ($904). Spremljajte sedaj, če bomo 2 ali 3 dni bili na mestu. Pišem dva zato, ker je leta 2017 trajalo 3 dni, leta 2021 pa dva dni tisti prvi del korekcije. In kaj pa, če se vse to res ponovi. Sam sicer ne verjamem. Potem sledi čez 2-3 dni (ta četrtek ali petek) začetek novega padca (kateri bo trajal točno 2 dni) še za približno -10% od zdajšnjega doseženega dna cca. 45k. To se je začelo leta 2017 10. januarja in končalo 12. januarja ($789). Torej leta 2017 - 4. januar $1.096 in 8 dni pozneje, torej 12. januar $789 oz. -28% v 8 dneh. Če to preslikamo na danes bi to pomenilo BTC iz 58k na nekje 42k, v 7-8 dneh.

Še prikazana slika iz leta 2017, kjer sem vse zgoraj omenjene besede tudi označil:



Če vse to preslikamo, bo prehod v rdečo enkrat med četrtkom 25.2. in petkom 26.2. Ter bomo dosegli novo dno v soboto 27.2. ali nedeljo 28.2. in sicer cca. -10% od cca. 45k, kar znese nekje 40k-42k.

Še enkrat ne verjamem v to. Bo pa zanimivo, če se bo zgodilo. Zato sem tudi omenil. In mimogrede: sem HOLDer in me te rasti in padci niti malo ne ganejo. Meni je važno, da na dolgi rok zrastejo kovanci, katere imam že dolgo nazaj kupljene. Zato ne jemati moje napovedi kot nekaj svetega ali bog ne daj točnega. Sam sem dosedaj parkrat zadel napovedi (parkrat pa tudi zgrešil, da ne bo pomote) in tudi napisal, da sem se zgledoval izključno po preteklih dogodkih in ciljal na to, da se ponovijo.

Vso srečo vsem, ki so v kriptu. In bajne zaslužke.

Mato989 ::

Kamikaza naj kar bo kot praviš :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Tako ja, kar naj leti. Vsem zelim bajne zasluzke

Raste pa pes

Piz** sem ga gledal na 1 sedaj pa 500
https://coinmarketcap.com/currencies/ak...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Mato989 je izjavil:

Kamikaza naj kar bo kot praviš :D

Čas bo pokazal, če drži. Danes bi naj dosegli dno in v prihodnjih dneh naj bi imeli nekaj dnevno rast. Torej od jutri naprej pričakujem vsaj do srede vse zeleno. Spet je ta napoved na podlagi ponovitve to kar se je dogajalo v preteklem bull runu.

Zgodovina sprememb…

tommorrow ::

Navijam za napoved kamikaze, ampak jaz lahko počakam tudi naslednji bull, če bo treba. Meni je nekako jasno, da s kriptom ne bo prav kmalu konec.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kamikaza naj kar bo kot praviš :D

Čas bo pokazal, če drži. Danes bi naj dosegli dno in v prihodnjih dneh naj bi imeli nekaj dnevno rast. Torej od jutri naprej pričakujem vsaj do srede vse zeleno. Spet je ta napoved na podlagi ponovitve to kar se je dogajalo v preteklem bull runu.


To je kot vreme. Mislis da bo sonce ali dezevno naslednje dni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Kamikaza spet bluzi. Se bo pa zgodilo, da bo imel kdaj tudi prav - tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna. In potem se bo trepljal po hrbtu.

Človek, res te ne razumem. Slogas in glumis nekega eksperta in se očitno ne zavedaš, da bo nekdo zaradi tvojih idiotizmov lepo ošišan. Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile), ti pa naprej bluzis kot da bi bil od včeraj.

Tisti, ki mu verjamete, si lahko preberete njegovo predzadnjo napoved in boste videli pri čem ste.

kamiKaZaA ::

... naj bo ta moja napoved še posebej, namseto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike, ko bosta PrihajaNodi in Vazelin (endelin) pisala od aprila do septembra, da smo dosegli že ATH in da mi na 100k z BTC ne gremo in da ga nikoli ne bomo prebili. No to se bo komaj oktobra zgodilo, potem pa sledijo spet novi trolli teh dveh pacientov, katera sta tu, da uničujeta to temo.

hamez66 ::

perci je izjavil:

Kamikaza spet bluzi. Se bo pa zgodilo, da bo imel kdaj tudi prav - tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna. In potem se bo trepljal po hrbtu.

Človek, res te ne razumem. Slogas in glumis nekega eksperta in se očitno ne zavedaš, da bo nekdo zaradi tvojih idiotizmov lepo ošišan. Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile), ti pa naprej bluzis kot da bi bil od včeraj.

Tisti, ki mu verjamete, si lahko preberete njegovo predzadnjo napoved in boste videli pri čem ste.



Ali pa bo nekdo zaradi tvojega bluzenja ob denar, ki bi ga lahko zaslužil. Je pač povedal svoje mnenje. Zadnjič je tudi ena izmed punc rekla, da bo malo prodala, en drug je napisal, da je prišlo skoraj 30k coinov na borze. Nekateri smo malo prodali in se nam zdaj fajn zdi, lahko bi šla pa cena še gor, pa nam ne bi bilo fino.

Meni je "kopiranje bullruna iz 2017" čist fajn delovalo do sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Kamikaza spet bluzi. Se bo pa zgodilo, da bo imel kdaj tudi prav - tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna. In potem se bo trepljal po hrbtu.

Človek, res te ne razumem. Slogas in glumis nekega eksperta in se očitno ne zavedaš, da bo nekdo zaradi tvojih idiotizmov lepo ošišan. Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile), ti pa naprej bluzis kot da bi bil od včeraj.

Tisti, ki mu verjamete, si lahko preberete njegovo predzadnjo napoved in boste videli pri čem ste.


Zato pa si ti tukaj. Da moderiras.

hamez66 je izjavil:

perci je izjavil:

Kamikaza spet bluzi. Se bo pa zgodilo, da bo imel kdaj tudi prav - tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna. In potem se bo trepljal po hrbtu.

Človek, res te ne razumem. Slogas in glumis nekega eksperta in se očitno ne zavedaš, da bo nekdo zaradi tvojih idiotizmov lepo ošišan. Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile), ti pa naprej bluzis kot da bi bil od včeraj.

Tisti, ki mu verjamete, si lahko preberete njegovo predzadnjo napoved in boste videli pri čem ste.



Ali pa bo nekdo zaradi tvojega bluzenja ob denar, ki bi ga lahko zaslužil. Je pač povedal svoje mnenje. Zadnjič je tudi ena izmed punc rekla, da bo malo prodala, en drug je napisal, da je prišlo skoraj 30k coinov na borze. Nekateri smo malo prodali in se nam zdaj fajn zdi, lahko bi šla pa cena še gor, pa nam ne bi bilo fino.

Meni je "kopiranje bullruna iz 2017" čist fajn delovalo do sedaj.

A zime pa depresije se pa ne spomnis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

perci je izjavil:

Kamikaza spet bluzi. Se bo pa zgodilo, da bo imel kdaj tudi prav - tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna. In potem se bo trepljal po hrbtu.

Človek, res te ne razumem. Slogas in glumis nekega eksperta in se očitno ne zavedaš, da bo nekdo zaradi tvojih idiotizmov lepo ošišan. Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile), ti pa naprej bluzis kot da bi bil od včeraj.

Tisti, ki mu verjamete, si lahko preberete njegovo predzadnjo napoved in boste videli pri čem ste.

Jaz ekspert v kriptu? Jaz sem napisal, da povezujem pretekle dogodke in ciljam na to, da se še 3.-ič ponovijo. Ciljam.

Če pa nekdo to vzame zdravo za gotovo, pa si je bolj ali manj sam kriv. Imajo tukaj od profičov grafe, kateri večkrat zadenejo kot pa te moje napovedi na podlagi šloganja iz preteklosti. In jaz sem to tudi že ničkolikokrat napisal. Ter še dopisal, da sem HOLDer. Torej jaz denarja v svoje napovedi ne mečem. Če pa kdo drugi pa to ni moj problem. Imaš na netu milijon telegram plačljivih skupin za nekaj stotakov mesečno in s tistimi napovedmi se denar služi. Ne pa od teh mojih. Jaz samo čakam ATH in da prodam. Zmes mi je vseeno BTC/Alt-i +10% in BTC/Alt-i -20% ter BTC/Alt-i +35%...

Mato989 ::

perci je izjavil:

Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile)


No no, potrebno je povedat da tisto kar so/ste mi nekateri metali pod nos glede NEBLa ipd. so izjave ki so izrečene v kontekstu marketa in glede na valuacije takrat, in glede na tisto je pač bil podcenjen, to trdim še danes.

Težave ki pa se jih danes zavedam pa so drugačne, dokler bo crypto market valuiran v bitcoinu ne v FIATu bo nihanje BTCja diktiralo smer marketa... ker ima multiplikativni učinek. Neumnost je to, da če bi recimo vsem coinom danes ustavili trgovanje in bi se trgoval samo BTC, bi na CMCju vseeno vsi kovanci NIHALI v ceni... ker je vlauacija narejena iz enačbe koliko je en coin vreden BTCja in šele nato pretvorba v EVRE oz. FIAT.

Od tod potem pride do absurdnih dogodkov, pade BTC 5%, folk vidi kako gre njihov coin hkrati dol in začnejo prodajat in naredi se snowbal učinek.

BTC value: 50.000$
Random coin value: 0,1 BTC
Random coin value: 5.000$

Pade cena BTC na 40.000$ postane random coin tudi če ima ZAPRT trading vreden na coingecku in CMCju naenkrat samo 4.000$ kar je absurd... in pol to folk vidi in valda proda, in naenkrat je tak coin še dodatni 10 ali 20 postov dol na 3.200 do 3.600$ od tod potem tudi tale fama kako alti padajo hitreje kot BTC... krivda leži izključno v valuacijah in izračunih coingecka, CMCja in pa seveda dejstvu da menjalnice od pohlepa ponujajo vse pare, namesto da bi VSAK coin imel samo 1 par in to je Crypto/FIAT tako bi naenkrat ti dropi bili neznatni, ker folku trigera ravno drop BTCja ko vidijo tisto kar zgoraj opisuje 5.000$ na 4.000$ drop in pol začnejo masovno prodajat.


Celotni crypto od CMCja coingecka do menjalnic deluje tako kot bi glavni par na new yorški borzi bil delnica/TSLA ali delnice/Microsoft ali Apple... nezdravo in neumno, in noben ne poudari teh vprašanj, zaradi pohlepa menjalnic da služijo na več parih!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

hamez66 ::

PrihajaNodi je izjavil:


A zime pa depresije se pa ne spomnis?



Se se. Se spomnim Vazelinovih poskusov buybacka XTZja pri 0.5$ :) Pa 2018 je večinoma samo padalo. Vprašanje je zdaj, a bo še en bull run, ali je to to za letos. Kamikaza pravi, da to še ni to. Imam nekaj za holdanje, če bo cena ful zrasla, če pa ne bo, pa tudi ni panike.

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Kamikaza spet bluzi. Se bo pa zgodilo, da bo imel kdaj tudi prav - tudi pokvarjena ura je dvakrat na dan točna. In potem se bo trepljal po hrbtu.

Človek, res te ne razumem. Slogas in glumis nekega eksperta in se očitno ne zavedaš, da bo nekdo zaradi tvojih idiotizmov lepo ošišan. Se Mato je lepo pametno tiho (bravo, izkušnje so ga naučile), ti pa naprej bluzis kot da bi bil od včeraj.

Tisti, ki mu verjamete, si lahko preberete njegovo predzadnjo napoved in boste videli pri čem ste.


Zato pa si ti tukaj. Da moderiras.


Ti si prvi tukaj, kateremu bi bilo potrebno brisati čisto vse troll komentarje. Še boljše bi bilo, če bi bil ban-an iz te teme. Lepo si uničil temo, ko si pregnal kakob-a. Marsikdo bi sedaj imel nekje najmanj x3 ali x5 več, če bi bil @kakob v tej temi. Pa si se 3 leta trudil s svojim trollanjem, da ga preženeš ven. In uspelo ti je. :(

PrihajaNodi ::

No sej ne da bi ti karkoli doptinesel h tej temi, razen sloganja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PowaAaaaH ::

 Kako BTC in njegova dominanca vplivata na ALT-e

Kako BTC in njegova dominanca vplivata na ALT-e




 BTC od 2011 po mesecih (marec in (september - tako kot v stocksih) veljata za najslabša meseca v zadnjih 10 letih).

BTC od 2011 po mesecih (marec in (september - tako kot v stocksih) veljata za najslabša meseca v zadnjih 10 letih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

hamez66 ::

PowaAaaaH je izjavil:

 Kako BTC in njegova dominanca vplivata na ALT-e

Kako BTC in njegova dominanca vplivata na ALT-e




 BTC od 2011 po mesecih (marec in (september - tako kot v stocksih) veljata za najslabša meseca v zadnjih 10 letih).

BTC od 2011 po mesecih (marec in (september - tako kot v stocksih) veljata za najslabša meseca v zadnjih 10 letih).




Super. Kaj pomeni BTC.D na prvi sliki? Aja, Btc dominanca. OK :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kamiKaZaA ::

hamez66 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


A zime pa depresije se pa ne spomnis?



Se se. Se spomnim Vazelinovih poskusov buybacka XTZja pri 0.5$ :) Pa 2018 je večinoma samo padalo. Vprašanje je zdaj, a bo še en bull run, ali je to to za letos. Kamikaza pravi, da to še ni to. Imam nekaj za holdanje, če bo cena ful zrasla, če pa ne bo, pa tudi ni panike.

Kot sem že večkrat napisal. Če bodo ratali moji kovanci, da dobim ven več kot sem vložil not (če jih prodam danes imam že več od vložka), je moj namen it decembra 2023/januarja 2024 v buyback svojih kovancev (ob predpostavki da bo pok balona res decembra 2021 - če bo prej ali pozneje, se delajo novi izračuni). Cilj je kupiti vsaj polovico kot jih imam sedaj, če mi že vseh ne bo uspelo dokupiti nazaj (recimo, da bi v tem času; v 2 letih čakanja vse zapravil/investiral; sicer močno dvomim v to, ampak hkrati ne izključujem).

Še ena zanimivost: BTC je dosegel svoj ATL 1 leto po poku balona (december 2018), večina Alt-ov pa je dosegla svoj ATL (decembra 2019/januarja 2020). Torej čakal bom približno 2 leti od poka balona za novi nakup, ker še imam upanje, da se zna zgoditi en takšen cikel. Recimo cmc pride na 60.000b-100.000b in potem zradira dol -80% ali -90% in se potem tam stabilizira in potem ima rast podobno današnjim delnicam oz. delniškemu trgu. Torej najmanj x10 v 3-letih od nakupa bo preteklost. Pustimo sedaj, da bodo določeni uporabni kovanci to tudi dosegli, bodo pa v veliki manjšini ti kovanci. Vse bo rastlo za par 10% letno naslednjih 20+ let. Nič več +50% v enem mesecu ali vsaj x40 v 4-letih...

BorutO ::

Nisem v tem svetu toliko let, kot vi, a tudi vi se zelo radi motite ... torej še moja napoved ... bitcoin bo padel do 40k, potem bo pa spet nazaj zrasel vse do 60k ...

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

No sej ne da bi ti karkoli doptinesel h tej temi, razen sloganja

Za razliko od tebe, pa nisem odganjal največjih ekspertov iz te teme. To sta @kakob in @jype. Tebi jih je uspelo odgnati.

Mato989 ::

BorutO je izjavil:

Nisem v tem svetu toliko let, kot vi, a tudi vi se zelo radi motite ... torej še moja napoved ... bitcoin bo padel do 40k, potem bo pa spet nazaj zrasel vse do 60k ...


Napovedi brez časovnih okvirjev so zelo perverzne, ker nikoli ne moremo določit kdaj si imel narobe, ker vedno lahko rečeš "Kdo je pa rekel da še ne bo šlo"

Brezveze
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

profesjonalc ::

Ta kamikaza predikcija se mi zdi kar fejst preveč optimistična. Jaz gledam na stvar tako, že zdej frizerke kupujejo razne delnice in BTC, potem tesla z miljardo in pol v BTC, pa še mnogo drugih. Pa smo prišli do 58k. Kaj za vraga bi se potem moralo zgodit za teh 400k al koliko si napovedal? upam da imaš prav, ampak jaz vrh vidimi bližje 80k.

BorutO ::

PacificBlue je izjavil:

:D
https://twitter.com/documentingbtc/stat...


V letu 2014 sem prvič mislil kupiti bitcoine v skupni vrednosti 2000 evrov ... da bi takrat našel kakšno spletno stran ... ni mi uspelo ... Vse, kar sem našel, kjer bi lahko kupil bitcoin in delnice tesle, je bil Saxobank ... a minimalni vložek je bil 10000 eur. Še le par let nazaj sem izvedel, da bi bitcoin baje lahko kupil takrat na bitcoinovi domači strani in na bitstampu. Vedel sem, da bo bitcoin zrasel enkrat za par sto dolarjev, nikoli pa si nisem predstavljal ga čez 1000 dolarjev. Se še spomnim enega članka v naših medijih, okoli leta 2009 ali 2010, ko so govorili, da so izumili neki coin (bitcoin), da bo virtualno oz. digitalno plačilo na internetu. Vreden je bil dober dolar takrat. Prvo sem dvomil, ker me je spominjal na facebookove kovance, ki si jih potem v njihovih igricah zapravljal. Več člankov, ko sem prebral, bolj sem bil prepričan, da je to čisto nekaj drugega, kot facebookovi kovanci. Ko sem par let kasneje hotel kupiti, pa nisem vedel kje. Danes pa ga je mogoče kupiti vsepovsod.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

No sej ne da bi ti karkoli doptinesel h tej temi, razen sloganja

Za razliko od tebe, pa nisem odganjal največjih ekspertov iz te teme. To sta @kakob in @jype. Tebi jih je uspelo odgnati.


Well ehm xtz

Jebes tehnice lastnosti. Rastejo psi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Mogoce mislite, da kripto noro raste brez osnove. Odvisno kako gledas. Jaz gledam z drugega zornega kota, kako naj bi razmisljale elite, ki imajo denar, moc in kontrolo. Sej vec ne skrivajo, da bi vse radi na blockchainu in bi vas radi zvabili gor. Zato pa toliko raste, ker to je ena izmed prioritet. Brez blockchaina si ne znajo predstavljat njihovih nacrtov za prihodnost.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Ajki ::

Nekaterim to še ni čisto jasno: Zakaj cena bitcoin-a vpliva na ceno alt-ov
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

BorutO ::

Ajki je izjavil:

Nekaterim to še ni čisto jasno: Zakaj cena bitcoin-a vpliva na ceno alt-ov

Veš kaj meni ni jasno ... kako to, da isto sekundo bitcoin rase, in vsi drugi kovanci rastejo ... ali pa bitcoin fejst pade v eni sekundi, v isti sekundi tudi drugi padejo ... wtf ...

gandolfino ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

No sej ne da bi ti karkoli doptinesel h tej temi, razen sloganja

Za razliko od tebe, pa nisem odganjal največjih ekspertov iz te teme. To sta @kakob in @jype. Tebi jih je uspelo odgnati.


Je kak način da ta 2 gospoda privabimo nazaj na ta forum?

Mato989 ::

Ajki je izjavil:

Nekaterim to še ni čisto jasno: Zakaj cena bitcoin-a vpliva na ceno alt-ov


Saj to sem glih jaz govoril... ravno zaradi parov je to problem... če bi vsak kovanec imel par IZKLJUČNO Crypto/FIAT se bi to dogajalo mikrominimalno... tudi na delniškem trgu redkeje vidiš da bi rastel Tesla 500% in bi zato skoraj vse delbuce samo zaradi tega šle x4... v Crypto je to mogoče.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Pod 45 k ne gremo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

gandolfino je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

No sej ne da bi ti karkoli doptinesel h tej temi, razen sloganja

Za razliko od tebe, pa nisem odganjal največjih ekspertov iz te teme. To sta @kakob in @jype. Tebi jih je uspelo odgnati.


Je kak način da ta 2 gospoda privabimo nazaj na ta forum?


Dajte ne pretiravat... jype ni bil NOBEN znalec... tudi kakob ni glih genij crypta tipa Satoshi Nakamoto... ampak za razliko nekaterih ni trollal tukaj to je res.

za moje pojme je tonis 100x bolj koristen za temo kot kakob...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Akita inu se kar raste
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

A še nisi nabavil, ne zdaj vsak drug post, lajat kak raste. Kupi in uživaj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

Guys DYOR and invest in technology.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

tonis ::

Danes sem bral eno močno napoved, moj komentar je samo - sanja svinja kukuruz.
Graf ima vseeno neke zakonitosti, ki tokrat niso bile upoštevane, če gre cena v vertikalo, bo sape zmanjkalo prehitro.

..brez zamere. Ostanimo realni.

IL_DIAVOLO ::

Je ne bo, ker korekcija omogoca eksponentno rast. 300k btc-ja je seveda nerealnih in si tega niti ne želim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

StarMafijec ::

Mato989 je izjavil:

Dajte ne pretiravat... jype ni bil NOBEN znalec...

Se spomnim, da jih je kupoval leta 2012 in 2013.

Ali je še kdo iz te teme nekoč imel ogromno BTC-jev, pa jih je potem večino prodal? In če da, kako se počutite?

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Predlagaj izbris.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: endelin ()

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Guys DYOR and invest in technology.

Doge& akita inu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
361 / 1453
»»